FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


cinderella    29.11.2009 20:43
Markétko, Pitrísku - vy jste mě, holky, ale navnadily na to vyrazit do divadla! Jsem ostuda, protože po porodu Ráďuly jsem nebyla v divadle ani jednou! A to bydlím v Praze a mám to tu vše u nosu! A obě dvě hry, o kterých se tu zmiňujete - je přesně to, co bych také moc ráda viděla!
Budu se muset odpoutat od mateřských povinností a začít opět trošku kulturně žít?!

Radka-radjan    29.11.2009 20:10
A tys mi to nevěřila že jo?
Jen nevím co na to řekne paní učitelka ve školce až se jí to zítra dostane do rukou... ;)
Bohužel já u toho nebudu, budu sedět s nemocnou Luckou doma a do školky pomaže babička :?
Já jsem prostě přemýšlela jak to oživit, ale než jsem na to přišla, vyřešilo se to samo... novým nájemníkem :grin

pitrisek    29.11.2009 20:04
tys tam fakt dala červa! (pardon červ tam vlezl sám :grin )

pitrisek    29.11.2009 18:52
Raduš to je právě ten blbnoucí bacil, co se nám tady rozlezl!
:-) já se hrdě hlásím, ale já blbnu už od narození, myslim. Strkam věci zásadně kam nepatřej. peníze do koše a tak.
rendýsku jestli Tě Kateřina láká -tak se dlouho tomu nebraň a objednej -litovat nebudeš to mi věř teda!
a jedna věc je na Kateřině pozitivní (kromě toho, že krásně vypadá, v létě chladí a podobně) - MÁ "VELKÝ" ZKUŠEBNÍ VZOREK! to znamená, že na hodně centimetrů je málo ok. A tím pádem rychle přibývá.

Radka-radjan    29.11.2009 18:38
Holky, tak si to představte, než jsem to pomelo odevzdala, dal si mi do něj červ. Vyfotila jsem to a dala do sekce "A když nepleteme" :grin :grin :grin

rendýsek    29.11.2009 17:52
zdravím všechny nemocné a přeji brzké uzdravení, my se taky doma pereme s chřipkou(dcera Lucka). A co se týká těch schovaných věci ,tak to znám vždycky si něco dobře schovám,ale tak dobře, že i před sebou samotnou :grin .A pak jsem v šoku když je po dlouhé době objevím.
A láká mě koupit si Kateřinu ta fialová nemá chybu!!!

pitrisek    29.11.2009 16:35
Ahoj holky
tedy vy jste se ale roznemohly - tak se hezky dávejte do kupy!
Ovšem naše rodinka si užívala minulý týden. Horečku a záchvaty kašle. Manžel se s tím kašlem ještě potýká.

Dneska jsem sbírala v lese a nakoupila svíčky, zachránila jsem poslední kusy - nějak jsem zaspala s tím adventem - připadá mi to letos brzo nebo co!

Mila-koutnam    29.11.2009 15:40
Ahojky,
tak jsem se s chutí zasmála, Peti Ty jsi teda číslo, pro Macinu - "užívám si" taky na neschopence, dala mi taky nějaký potvory léky, blbnu z nich úplně stejně (chleba v lednici a pdobné), ale taky zjišťuju, že jsem si naplánovala hromadu věcí, co všechno v klidu udělám a nic mi nejde, hodinu jsem žehlila a bylo mi tak blbě, že jsem musela zalehnout (a to už jsem doma týden). Tak nemocným brzké uzdravení a všem ostatním - nepřehánějte to s úklidem, nebo se budu stydět.
Pěkný den

Mila

pitrisek    29.11.2009 13:16
Markét - tak teď jsi mě nalákala tuplem :grin
už jsem i koukala, kdy je to představení v Praze v Palace Theatre - na prosinec je vyprodané, ale na leden lístky jsou! :p

To jsem ale číslo!
Ovšem... nejsem teda absolutně na ženské, ale ráda se podívám i na pěknou babu. A ty barmamky jsou teda kočky - a i jako ženská zaměřená na chlapy ( :grin ) musim říct, že i to je pokoukání. chlapi jim tam taky po každém představení nosí kytky!

pitrisek    29.11.2009 12:14
Markéto to chci vidět!!!
Přesně tenhle druh her je pro mě jak dělaný. V pátek jdu zase na ty svoje oblíbený Barmanky - to jsou zase ženské,které předvádějí chlapy (někdy i s jejich drahými polovičkami) - a je to bomba.

Ale jak to popisuješ - tak to si rychle zjistím a vyrazím!
(A Markét... ještě i to obsazení... Filip Blažek - no tak TO MŮŽU!!!!!!! on začínal v divadle v Mostě a tam jsme na něj již chodily jako studentky na gymplu, to měl ještě mikádo, a teď jak je starší, tak teda doslova ještě dozrává jak víno :) (eště že mi to tady nečte manžel)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
No Peti a jestli na to představení půjdeš.. tak až ho uvidíš v tom černým tílku a džínách v pozici jakoby cvičícího v posilovně .. tak to je teprve pokoukáníčko !! ( tak jako i na ty ostatní dva herce) To mě tedy pěkně sčervenali líčka :grin :grin .. jo hold, když jsme my maminy pořád jen doma u plotny a u dětí.. pak nám stačí málo a už je oheň na střeše !!! ... teda taky doufám, že to nebude číst můj manžel :grin :grin ..

Peti dneska večer pisnu mailíka .. po obědě ujíždím k babičce pro synátora a vrátím se až večer ..

Markéta Robst.    29.11.2009 12:05
No holky divadlo bylo SENZAČNÍ !!!!!
DOPORUČUJU SHLÍDNOUT !!!
Neuvěřitelně jsem se bavila.. nestačila jsem si utírat slzy od smíchu ;)
Představení se prolínalo pěti různými scénami - chlapi jako důchodci, chlapi jako homosexuálové, chlapi v tragi rodinné situaci, chlapi v posilovně a chlapi v stryptýzovém byznysu..
Pravda při jedné tragické scéně jsem měla slzy nakrajíčku dojetím.., ale ostatní scény byly opravdu zážitkem .
Nejvíc jsem se zasmála, když Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný představovali 3 homosexuály .. měli co dělat aby to uhráli, protože se sami smíchy neudrželi a často improvizovali, aby vůbec mohli pokračovat .. no prostě skvělý !!!
Malou ukázku fota najdete na :
http://www.studiodva.cz/vseomuzich/

Dnes jsme dětem taky udělali vánoční výzdobu.. na okna nálepky sněhuláků, Mikulášů, na záclony jsme rozvěsili háčkované zvonečky a andílky,v obýváku nad barem nám poletuje červenej Mikuláš s pytlíkem dárků na zádech..a zapálili jsme svíčku na adventním věnci.

Jinak jsem před dvěma dny dostala první vánoční dárek .. novou pračku a sušičku na prádlo .. ze sušičky jsem teda nadšená.. kdo ji máte , tak mi jistě dáte za pravdu , že je to tedy vynález ;) :p :p jsem s ní velice spokojená ;)
Jen ta naše činžáková koupelnička kdyby se dala nafouknout .. máme ji sice zrekonstruovanou tak že pračka má svůj přistavěný výklenek, ale měla jsem tam dřív nad pračkou velice praktickou skříňku, která ted musela stranou, aby mohla uvolnit prostor sušičce.. tak to tam ted vypadá jak v nějaký strojovně :grin :grin

pitrisek    29.11.2009 11:33
tudíž to tady máme ve znamení debordelizace?
Já debordelizuju jak o život, ale prokládám to bohulibými činnostmi (pletení), protože práce se musí dávkovat... aneb práce a alkohol neškodí, ale jen v malých dávkách :grin

macina    29.11.2009 11:12
No holky když to tak pročítám,tak jsem zjistila,že nekuká jen mě :grin Mám ty uklízecí záchvaty taky,jsem doma na neschopence a beru nějaké silné léky a asi mě po nich šibe.Já jsem omylem v zápalu úklidu vyhodila složenku na zaplacení telefonu,cigára jsem uklidila do ledničky a ve finále jsem hodila do koše nůžtičky na nehty.Naštěstí si toho všiml syn a řechtal se jak pytel.Tak jsem zvědavá co zase vyvedo. No asi mám v makovici prázdno... :grin :grin :grin Tak úklidu zdar! :grin

Radka-radjan    29.11.2009 10:57
Tak nevím, dneska jsem začala dělat debordelizaci u holek v pokoji, ale jak to tak čtu, mám strach abych nenašla někde v rohu satelit :grin :grin :grin

pitrisek    29.11.2009 10:00
A nejlepší sranda je, že já o té krabici s nápisem "satellite dish" věděla, ale vždycky jsem myslela, že je prázdná, a byla tam tak vzadu a vyhodit ji asi bylo škoda... ALE ŽE V NÍ TEN SATELIT OPRAVDU JE, TO MĚ NENAPADLO!
Ležel tam dva roky.
A novej satelit je píchnutej od jara za oknem.
Pane bože...

pitrisek    29.11.2009 09:56
MUSÍM vám něco napsat:
jak člověk před Vánoci přeci jen má trochu ty uklízecí tendence.
Včera jsem se pustila do naší "bordel-komory". A že tam dám na podlahu koberec (zbytky, co zbyly z ložnice) a bude to prostě úžasný.
Tak vyndavam.... našla jsem kromě staré dřevěné kočky z našeho prvního bytu taky i pletené ponožky, mikulášskou punčochu a nevím co ještě - ovšem největší gól byl NEPOUŽITÝ SATELITNÍ KOMPLET. Normálně tam byl v krabici ten "talíř" a v další krabici ten komplet. Koukala jsem na to jak blázen, protože letos jsme jeden kupovali.

Holky nevím, jak je to možný - my jsme jeden pořídili těsně než jsme se stěhovali, protože firma od kabelovky nám radila přejít z kabelu na satelit - jenže mezitím jsme zjistili, že nás ta firma podváděla s platbami, do toho přišel ten satelit, pak jsme se stěhovali, s tou firmou jsme rozvázali smlouvu a pak jsme se s nima ještě "dohadovali" - ovšem jak jsme při stěhování fofřili, na ten komplet jsme zapomněli, a mezitím jsme si nasmlouvali jinou firmu... a ty krabice někdo šoupl dozadu do té komory, a od té doby tam byly. NECHÁPU -
NO JE TOHLE MOŽNÝ???????

cinderella    28.11.2009 12:23
U nás doma se taky nejvíc líbí ta fialková... :)

pitrisek    28.11.2009 12:07
musím mít tu fialovou!!! :p když se zeptám Péti, jakou barvu - tak je to jasný - fialovou :grin

pitrisek    28.11.2009 12:05
markét tak pak písni, jaké byly dojmy! ;)
jdu mrkat na tu kateřinu.

Markéta Robst.    28.11.2009 11:06
Pár odstínů Kateřiny už je v nabídce e shopu . sekce ,, Nabídka přízí - různé,,
postupně budu barvy doplnovat :)

Dneska večer jdeme do divadla na ,, Vše o mužích,, aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí i stydí.. ( Studio DVA, Praha)
Tak se docela těším jak se pobavím :grin :grin

pitrisek    27.11.2009 22:22
Jo Cindy -a ty perníčky - teda tenhle "můj" recept - doporučuju dělat o něco menší, než si je pak představuješ... i ty moje naběhnou, ale tvar mi neztratily nikdy (tedy doposud :roll )

pitrisek    27.11.2009 22:20
Jo -
a k té Kateřině -tu jsem si právě tehdy (kdysi) brala tady od Markétky, červenou a modrou - a z té modré jsem tady měla tričko v té úplně první soutěži...

ona je dobrá třeba i na čepičky - právě i na zimní.

No tak jdu zase vyšívat čísla :grin
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Peti já z Kateřiny dělala čepičku pro známou a je parádní .. takže se chystám uplést i našemu Tomovi, protože mi ty teplý kupovaný čepice nechce nosit .. a Kateřina je z části bavlna takže neškrábe a je i elastická.. takže opravdu paráda ;)

Peti a ať jste všichni co nejdřív fit ..mě čekají od pondělka vánoční trhy , tak snad se tam nenastydnu .. zatím jsme celá rodina bez viroz :)))

pitrisek    27.11.2009 22:16
Markétko -
tak já se hlásím až do stropu už předem na tu Kateřinu!!!
Mám ji doma sice nasyslenou, a jak jsem zjistila, že ji předtím stáhli, tak ji syslím do foroty a je mi uplně líto ji zpracovat - tak teď už můžu koukam :grin a rovnou si od tebe pak naberu novou.

jo - Cindy - ten recept na perníčky jsem dala rovnou i do Povídáníčka - do Našich receptíků.
Fakt je mám ozkoušené, nejsou tvrdé.

pitrisek    27.11.2009 22:06
Já mám cindy - pošlu na email. A ani nejsou tvrdé.

Markétko - myslím na Tebe s tím advenťákem, dodělám a pošlu!

cinderella    27.11.2009 20:10
Ahoj holky,
přestože ráda peču nejrůznější moučníky a dortíky, zatím jsem nenašla vyhovující recept na perníčky! Kdybyste měla některá z vás osvědčený recept na perníčky, budu ráda, když mi ho pošlete?!
Nevím proč, ale mně vždy při pečení dost naběhnou, že pak ztrácí vykrojený tvar a vznikne mi jen taková "opuchlá hrouda"... Sice chutnají a krásně perníčkově voní, ale....prostě byla bych radši i kdyby pěkněji vypadaly?! :-)
Díky moc a přeji krásný víkend všem!

mina    27.11.2009 14:31
Teda, Markétka, práve som chcela "sfúknuť" dievčatá,že na Tvojom webe robia nežiadúcu reklamu firme, ktorej priadze nepredávaš - a ono to nakoniec je žiadúca reklama :)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Minuško z Toptexu se mi zboží moc brát nevyplácí, ale té Kateřině se opravdu nedá odolat ;) :p

Markéta Robst.    27.11.2009 14:19
Kateřinu od Toptexu budu mít v prodeji v co nejbližší době .. už mám pár barev skladem , pro stánkový prodej na vánoční trhy.. a budu ji dokupovávat protože vypadá opravdu dobře a zkoušela jsem z ní i plést a je to fakt super :)
Snad se mi podaří přes víkend vložit pár barviček na e shop ... v první řadě mě ale čeká NOVÉ POŘADÍ ZÁKAZNIC V SEKCI DÁRKY ..sama jsem zvědavá, kdo bude na prvních pěti místech..
Už začínám pomalu rozmýšlet jaké nové dárky pro tuto sekci nakoupit ..
Napište co by se Vám tak líbilo na prvním místě .. určitě ale nějaký spotřebič do domácnosti..

Přeji všem krásný a pohodový víkend ;) :)

rendysek    27.11.2009 13:52
Zdravím všechny holky pokuta nepokuta , ale já si ráda přečtu co je u vás nového a zajimavého, a taky si rádo podělím o svou radost někdy i starost. Katy hodně krásných chvilek s novým přírůstkem přeji. Háčkuji stále ty šaty a už mě přestávají pomalu bavit, ale musím je dokončit a pak hurá na svert pro mě. :roll

Radka-radjan    27.11.2009 09:31
Pokutu dostanu asi taky :?
Katuš, děkuji za veřejnou pochvalu a hlavně rádo se stalo. ;)
Akorát teď nevím, chtěla jsi holčičku a kdyby se to povedlo, tak jsem ti slíbila tu nadýchanou sukýnku s plenkovými kalhotami a svetříkem navrch?
Tak doufám že to není rovnice kočička = holčička :grin :grin :grin
I když to by jsem zvládla asi taky :grin
Ale neslibuju!!!
Já si o katalog z Toptexu píšu...
Tak holky, jehlicím a háčkům zdar!

Katka    27.11.2009 09:18
PS: Příjde mi vzorník od toptexu automaticky (když jsem od nich jeden dostala) nebo si o něj zase musím psát?


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009