FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Michaela    24.12.2011 16:00
Přeju hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky, pevné ruce na jehlice.

hhana    24.12.2011 13:51
Krásné prožití svátků vánočních a to správné vykročení do roku 2012. Hanka

macina    24.12.2011 13:26
Už nadešel nádherný vánoční čas a kouzlo Vánoc je všude kolem nás,tak oslavte tento svátek spolu,bok po boku u štědrovečerního stolu! Krásné a pohodové Vánoce přeje všem vaše kamarádka macina :)

rylisek    24.12.2011 13:00
Klidné svátky vánoční,kapra bez kostí v krku,pohodu při vánočních pořadech s jehlicemi v ruce.A také dost procházek v přírodě,protože jen sezení u pohádek a pletení , hamání dobrůtek námi s láskou tvořených, není úplně zdravé.V roce 2012 hodně štěstí a hlavně zdraví.

Zdena Osek    24.12.2011 12:43
VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÉ NAŠLÁPNUTÍ DO NOVÉHO ROKU PŘEJE VŠEM PLETAŘINKÁM...Zdena :)

marcy    24.12.2011 12:43
Přeji všem krásné Vánoce a v novém roce jen to nejlepší :) :) :)

sweet    24.12.2011 12:06
Všem vám přeju krásný,pohodový a klidný svátky.Přeju vám zdraví a lásku i do Nového roku.

Marťa    24.12.2011 11:50
Milé pletařinky, přeji Vám klidné prožití vánočních svátků, samozřejmě s jehlicemi, dobrotami a pohádkami :-)

JANAmamka    24.12.2011 08:35
holky vam vsem taky krasne svatky a vsechno nej... v novem roce

koutnam    23.12.2011 23:05
Všem krásné a klidné prožití vánočních svátků, holky hlavně klidek a pohodu s jehlicema a háčkama v ruce u nádhernýcch pohádek. Taky hodně štěstí a lásky v tom vánočním čase....
Mila

evik.kudlackova    23.12.2011 13:29
Ahoj holky, přidávám se k Hance s přáním všeho nejlepšího a hezky si svátky užijte :) :) , v novém roce ať máte jen ty nejlepší nápady a kreativita ať vydrží celý rok. :) :) :)

Hanousek    23.12.2011 07:43
Holky, přeju všem krásné, klidné vánoční svátky, hodně zdravíčka a úspěchů do roku 2012 a taky hodně tvůrčí invence, ať je tady na co koukat! Hanka ;) ;)

Michaela    17.12.2011 22:53
u Gity se plete za krajní nitku a plete se i krajové oko. a jakoby dokola,aby vlna udělala spirálu

Olina    17.12.2011 22:26
Zdravím vechny pletařky a pletaře. Moje přítelkyně (mimochodem velice zručná pletařka)
si pořídila vlnu Gita od Vlniky a teď se tu s tím moří. Můžete jí prosím někdo poslad návod jak na to případně link kde se to dozví?
Předem děkuje její milující přítel.

Marťa    11.12.2011 17:39
Ahojky pletařinky, tak se přidám se svými předvánočními postřehy :-)Kupodivu jakžtakž stíhám, uklizeno mám, uklízím stejně po celý rok, jen o před Vánocemi tak nějak víc :-)Upečeno už taky něco je.....na dodělávky je ještě čas. Zítra se s manželem vydáváme na vánoční nákupy, tak snad i dárky budou. Bylo by fajn, kdyby na Štědrý den napadlo aspoň trošku sněhu, Vánoce jsou tak mnohem hezčí.
Co se týká práce, tedy mé práce, mám teď konečně po dvou a půl letech psychického teroru klid a do práce chodím ráda, i když je náročná. Přeju Vám, holky, ať se Vám brzy podaří práci najít, určitě to bez ní není jednoduché.
Jinak Danušce taky přeji všechno nejlepší k svátku a hodně radosti s klubíčky :-)
A Vám všem krásný předvánoční a vánoční čas strávený v kruhu svých blízkých a samozřejmě s háčky a jehlicemi :-)

rylisek    11.12.2011 09:49
Danuško,k Tvému svátku přeji hodně zdravíčka,štěstíčka a samá krásná klubíčka.

rylisek    10.12.2011 18:07
Děvčata ,děkuji za účast.Moc to pomáhá a potěší na duši.Není to tak dlouho, co jsme tady povzbuzovaly Macinu a to mě ani ve snu nenapadlo,že za chvíli to budu taky já.Ale co hlavu vzhůru ,nějak to dopadne.A když vím ,že se tady můžu svěřit a vy jste všechny tak prima a člověku dodáváte optimismus, je přeci jen na světě trochu líp.Díky,že jste. :)

Markéta Robstyle    10.12.2011 11:31
Ahojda holky ,
tak já s tím cukrovím letos trošku blázním. Nevím co mě to popadlo , ale celý minulý víkend jsem na chalupě dělala jen těsta a pekla cukroví.
Ani nevím kolik mám druhů, dělala jsem něco ze svých spisků, něco z internetu ( teda z receptů co jste mi poslali na mail ;)
Úklid jsem řešila už na začátku prosince a to jak na bytě , tak i na chajdě, protože letos tam budeme poprvé slavit Vánoce a na Silvestra jsme pozvali i známé s dětmi, tak bude živo a veselo :p
Já se už nemůžu ale dočkat , až si o svátcích zasednu k telce, na stolku budu mít kafíčko a ten největší talíř s cukrovím, no a hlavně jehlice budou příjemně cinkat a já si budu spokojeně relaxíkovat.
Na obchodě mám ted největší poptávku po volánkových přízích,..tak jsem ráda, že se mi daří víc než v létě...to byla pro mě doba, kdy jsem uvažovala, že obchůdek zavřu :? , ..ale přežila jsem to a obchod je zatím v provozu ;) ..taky ale hlavně díky vašim objednávkám , které mi pomohly udržet obchod, za což vám moc děkuji :) :) :)

Tak zítra už budeme zapalovat třetí svíčku na věnečku,..to to tedy letí :)
Přeji Vám krásný pohodový a klidný adventní čas :)

Kájina    10.12.2011 08:10
Ahoj děvčata.Moc často sem nepíšu,nejsem taková pletařka jako vy,pletu jen pro malošky do nemocnic a sem tam něco pro vnučku.Hluboce vás a vaše výtvory obdivuji.Musela jsem se ozvat na téma vánoce a hrozba výpovědi.Tři roky jsem měla takové vánoce já.Naposled jsem marodila 10 měsíců se zlomenou páteří a následně nálezem útvaru na ledvině - jsem po operaci a věřím,že bude vše ok.V neschopnosti jsem poslala 47!! životopisů na konkrétní místo.když jsem vymazala rok narození/je mi 50/,pozvali mě dál.Po zjištění že nejsem mladá kalupinka - bohužel.V posledním zaměstnání jsem sloužila jenom noční,někdy až 18 za měsíc - já vím že je to protizákonné,ale co dělat?Bohužel od srpna do listopadu bez výplaty.Tak jsem otevřela net a napsala na první inzerát který tam byl.A ono to vyšlo.Jsem v obchodě,spokojená a snad trauma z výpovědí a vánoc už bude pryč.Proto vás všechny moc podporuju a Rylísku,věřte,že zase bude dobře i když se to nekdy ani nezdá.Přeju vám všem a také vašim blízkým pěkné svátky a v novém roce hodně zdraví a také krásných výtvorů.
Kája

Hanousek    10.12.2011 07:46
Jejda Rylisku, to je mi tě líto! Přijít v dnešní době o práci, to je dost blbé, zvláště opravdu když už má člověk kolem té padesátky. Já jsem kdysi dostala přesně takový dárek k padesátým narozeninám - teda spíš měla dostat, ale můj šéf tehdy řekl, aby mi to neříkali před vánocema. No a měla jsem nakonec to štěstí, že po novém roce se věci vyvrbily úplně jinak a já práci měla, jen jsem musela přejít na jinou pozici. Ale protože jsem o hrozbě ztráty místa věděla, vánoční svátky nebyly nic moc, taky jsem se donutila aspoň něco připravit, ale nálada byla na bodě mrazu. Tak ti držím palce, abys brzo něco našla!

rylisek    09.12.2011 09:15
Teda děvčata ,jak tak koukám,je to všude stejné.Mě teď navíc chytla kyčel,tak nesmím moc sedět a navíc i ruce (prý revmatoidní artritida),takže pletení a hlavně to pečení je problém.Ale nějak to snad zvládnu.V práci také honička,protože máme dostat výpověď z důvodu reorganizace a snižování stavu zaměstnanců.Mají nás připojit k Hradci Králové a tak v Liberci ekonomické oddělení nebude potřeba,tak to musíme vše předat a datum, kdy budeme končit mám řeknou v polovině ledna. Tak jsem zvědavá, jakou práci seženu ,pokud nějaká bude.Jak je ženská po padesátce, už ta práce moc není,každý chce mladé holky.Tak ani na ty vánoce nemám nějak náladu.Jenže v baráku s námi bydlí vnoučata ,tak to trochu připravit musím.Je to všechno na levačku.No uvidíme co bude dál.Uf, to jsem si ale postěžovala ,co?Jinak všem pěkné svátky a do dalšího roku hlavně zdraví.

Mila-koutnam    08.12.2011 14:13
Ahoj holky, proč je to všude tak stejný nebo podobný? No my odevzdáváme v práci 21.12 projekt na dva objekty, takže tu budem ted trávit i víkendy aby se stihlo, úklid u nás nehrozí (od té doby co se dcera rozešla s přítelem a vrátila se po roce o prázdninách domů nejsme schopni to doma zprovoznit, kde se dá jsou krabice a její věci), pečení jsem letos vzdala úplně, dárky koupený nemám a nehorší je, že ani napletený, protože se mi sešlo zakázek (s nima mi pomáhala právě i Hanousek, jinak bych nestíhala), že to nešlo ani stíhat a dokonce jsem musela i některý odříct nebo přesunout po svátcích, takže i rodina letos dostane místo pletenin zabalený klubíčka.....no prostě je to jaksi rok od roku horší. Ne že bych bláznila já se svátkama, ale jaksi toho kolem a kolem se nabaluje, a letos teda ten rok od začátku až po teď stál za to.....
Na vánoce se ale přesto těším hodně, dárky se už u nás taky nějak neřeší, "naši dospěláci" to berou, a já se hlavně těším na týden volna (a asi s tím pleteníčkem u pohádek).
Takže je to asi tak jak všude.....tak se holky mějte krásně....
Pa Mila

Hanousek    08.12.2011 08:27
Tak já se teda přidám k debatě o vánocích. Letos je taky z velké části vypouštím, nějak mi chybí čas. Teď právě se nahrnulo dost nejrůznějších zakázek, uhodila zima a spousta známých chce nejrůznější nákrčníky a šály. Takže jedu jako fretka, ale pouze s jehlicema v rukách. Upeču jen to nejnutnější, aby něco bylo na stole, ale že bych dělala 11 druhů jako dřív, to teda opravdu nehrozí. Ale je to asi celkově tou dnešní uspěchanou dobou.

JANAmamka    08.12.2011 06:18
maci u me je to podobne ja delam v tesku jako prodavacka ovoce a zeleniny takze z prace prichazim vyrizena to je nejakych beden co se clovek nataha nastesti deti uz s nama nabydli a vnucka je letos jeste mala

macina    07.12.2011 22:02
Ahojky všem,
pochlubte se holky jak u vás propukla předvánoční horečka pečení cukrovíčka,úklidů a nákupů dárečků. :) Já se musím přiznat,že letos téééda vůbec nemám čas.Jsem pořád v práci.Chodím teď na pátou hodinu odpoledne a táhnu to až do rána do 5hod,pak se vyspím a utíkám znovu :upset :upset :upset už mě to zmáhá,ale před vánocemi je nejvíce v pekárně práce tak hold musím domácnost strčit stranou.Cukroví mě upeče kamoška,která ho má fakt vynikající,uklízím celej rok průběžně,tak s tím si žádné nervy nedělám a dárky kupuji na netu,protože není kdy zajít do obchodů.Michal už je naštěstí velkej dospělák,tak ten vánoce moc neřeší což je štěstí pro mě,protože kdyby byl ještě malej tak nevím jak bych ty miloučký překvápka letos dělala.Spolu už na ně jen vzpomínáme a i dnes kdy je velkej chlap mu jiskří oči,když si povídáme o překvápkách,které jsme mu chystali pod stromeček,však to znáte když jsou děti malé-vánoce jsou nejkrásnější.
Tak se holky moc nehoňte a užívejte si krásný adventní čas nejlépe s jehlicemi,háčkem a dobrým čajíčkem nebo kávičkou... ;) :p :p

JitkaJ    05.12.2011 04:44
Ahoj,uz jsem tu dlouho nebyla,tak vás všechny moc zdravím.v galerii jsou opravdu krásné věcičky,já si teď na pletení musím počkat,přišla jsem o všechnu vlnu,tak musím znovu u Markétky nakoupit..

Helena    04.12.2011 13:29
prosém poraďte, kde koupit jehlice kovové 35 cm bez konců velikosti 4 a 5
moc děkuji

Marťa    04.12.2011 09:03
Ahojky, motiv jelenů mohu poslat, pletla jsem svetr s jeleny už třikrát :roll. Pošli svou mailovou adresu :)

ivana linhartova    02.12.2011 21:47
Dobry den,jiz rok shanim popis na pansky svetr s vypletanym vzorem jelenu. Muzete me nekdo poradit . Moc dekuji . Linhartova

Dana-Dekoro    01.12.2011 01:07
Děvčata, mám na Vás dotaz. Dostala jsem darem hoooodně starou vlnu 'FATIMA' s tímto složením:
30% vlna, 20% moher, 50% PANs. Jsou to ještě přadýnka po 10 dkg za 16.50 Kč, které se musí namotat do klubíčka. Pak jsem dostala vlnu značky 't.mohair100' The Best Quality, Made in italy. Cenu nevím. Ta druhá vlna jsou 5dkg předýnka mohérové vlny. Zřejmě se jedná o ovčí vlny. Znáte je někdo, nebo je složení první vlny dobré? Jaká by byla dnešní cena? Děkuji.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009