FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Markéta Robst.    21.09.2011 20:19
Ahojda holky

všechny vás po dlouhé odlmce zdravím :p
Začali mi taky starosti s dětičkama do školy ( Katka do 2.třídy, Páťa do 9.tř a Tomášek do Berušek )

Obchůdek se už pěkně plní zbožím, které posíláte do komise a můžu říct, že už se dost kousků prodalo ;)
Lidičky ze Znojma si už pomalu začali dělat pravidelný jak já říkám ,,kukandový návštěvy ,, a většinou neodolají a něco koupí :)

Já to mám trošku náročnější, protože musím stíhat rodinu ( učit se s dětma, starat se o domácnost) , jediný co mě mrzí, je , že mi časově nevychází pleteníčko ..na to mi vyjde čásek trošičku o víkendu na chalupě :roll
Manžel se mi snaží pomáhat, vždycky ocení , že to tak zvládám ... no musím na něj prásknout , že před dvěma dny když jsem přišla s malým ze školky byla na stole ve váze kytice růží s hezkým psaníčkem :) a včera večer mě pozval do luxusní restaurace hotelu Prestige. Udělal mi velkou radost a měla jsem skvělý gurmánský zážitek , nestačila jsem chválit kuchaře :)

Tak holky , ať Vám cinkají jehlice a dílku se daří :p :p

Šárka K.    20.09.2011 20:50
Ahoj holčiny,
všechny vás moc zdravím, tedy raději nepřemýšlet jak jsem tu dlouho nebyla, hamba mi :roll
Holky já tedˇ měla šicí období. Na jehlice jsem už, jestli dobře počítám, skoro půlroku nesáhla. Původní záměr byl si chvilku od pletení odpočnout a nějak se to zvrhlo v šicí mánii :grin :grin A do té mánie zemřel praděda. V jeho bytě se našlo neuvěřitelné monožství látek, po jeho již dávno zesnulé přítelkyni. Jelikož jediný blázen v rodině, který ještě šije, jsem já, jejich likvidace byla přidělena mně. No holky, to si nedovedete představit, co tam toho bylo. Myslím, že do konce života to nestihnu zpracovat a to jsem ještě půlku odmítla, takové ty umělotiny, jak se nosily kdysi. Takže teď v pracovně je utiskovaná jedna krabice klubíček čtyřmi velkými krabicemi látek :eek

Jinak Šimča začal chodit do školky, takže zajíždíme školkový řád.
Já mám pro změnu opět krátké vlasy (zněčně krátké).
Začátkem září mi shořel při bouřce modem i počítač, takže doufám, že se alespoň nějaká data podaří zachránit. Teď tu sedím u hrůzy straré pomalé, ale díky za ni, alespoň na net se dostanu, ale občas je to pro silné nátury než se nějaké stránky načtou..

Maci, gratuluji k práci, ať se daří!
Šári, taky gratuluji k práci a diplomu! A o chlapech si kdyžtak písnem někdy na fb...
Nemocní se brzy uzdravte!!!

Holky a jdu na galerku...

rylisek    20.09.2011 09:34
Hani děkuji.Mě se to zase díky antibiotikům pomalu dostává do normálu.Tak uvidíme, kdy to zase půjde něco málo vyrábět.Mám toho dost v plánu,ale s těma rukama mám problémy i bez různých viroz apod.Na levé ruce bych potřebovala odoperovat karpály,ale moc se mi do toho nechce.Pravou mám již hotovou v roce 2006,ale představa další operace mě děsí i když vím,že to v podstatě nic není.Tobě tu alergii na antibiotika nezávidím,určitě sis užila svoje.Hlavně ,že už jsi v pořádku.

Hanousek    20.09.2011 08:25
Rylisku, přeju brzské uzdravení! Taky jsem byla nedávno takhle vyřízená, měla jsem alergii na antibiotika..........

rylisek    19.09.2011 11:01
Markétko , děkuji za balíček.Přišel v pořádku a už se kochám.Jediné neštěstí je,že mě sklátila chřipka a k tomu se přidaly všechny svaly a klouby,tak musím pletení na chvíli přerušit,protože jehlice, ani neudržím v ruce. :(

marcy    15.09.2011 12:30
Pro Hanouska:

Hani, došel Ti můj mailík?

Šarka    14.09.2011 08:28
Ahoj holčiny, všechny vás moc zdravím a připojuji se k přání všem Maruškám. V letošním roce jsem vás bohužel byla nucena posunout na vedlejší kolej spolu s pletením a háčkováním, ale teď se polepším, slibuju. ;) Od května mám novou práci a minulý týden jsem diplomovala (pochlubit se trošku člověk musí, no) :roll a už hned o víkendu jsem začala prohrabávat svoje zásoby, včera už jsem si rezervovala ve švadlence novou vlnu - mimochodem Schoeller už má na webu nové modely s přeloženými popisy - zkrátka dostávám se do správných kolejí. Last but not least musím pochválit galerku, jste šikuly a činíte se... obdivuju vaše šikovné ručičky... no a doufám, že brzo i já přispěju svou troškou do mlýna. Dívtky (jak říkala naše chemikářka) - přeji vám všem krásný barevný a slunečný podzim a spoustu nových úžasných nápadů. Mějte se, brzy se zase ozvu, papapapa ahoj. :)

Mila-koutnam    12.09.2011 14:59
Taky se připojuji k přání všem Maruškám, hlavně hodně zdravíčka.
Jinak jsem ráda, že akce v Boskovicích se vydařila a ponožečky prospěly dobré věci.
Všem krásný den
Mila

rylisek    12.09.2011 14:49
Všem Maruškám, k dnešnímu svátku ,vše nejlepší,hbité ručky a hodně klubíček i nápadů.

Kájina    11.09.2011 19:06
Ahoj děvčata,právě jsem se vrátila z Boskovic,kde proběhlo setkání Nedoklubka a ponožečkový rekord.Všem,kdo se podíleli na tomto rekordu bych chtěla moc poděkovat.
Sešlo se celkem neuvěřitelných 6 132 párů ponožeček. :roll :roll :roll
Všem pletulkám ještě jednou veliký dík!!Krásný den všem,Kája. :)

evik.kudlackova    05.09.2011 19:34
Ahoj Maci,blahopřeju k práci a určite to zvládneš, tebe přeci jen tak něco nepoloží :) :) , hlavně ať se ti daří a jsi spokojená :) :)

Mila-koutnam    30.08.2011 10:12
Zdravím všechny.
Maci přidávám se k holkám s přáním, aby se Ti v práci líbilo, a taky aby zbyl čásek na to Tvoje tvořeníčko.
hani jak píšeš, na klubíčka musí být vždycky, akorát se nám to fakt trochu prodraží.
Jinak mám pár věciček už napletených, jen musím sešít a dozdobit a taky pak vyfotit, abych mohla zásobit galerku.
mějte se krásně
Mila

Hanousek    30.08.2011 07:55
Ahojky holky, od září nám prý celkem slušně zvednou ceny za klubíčka! :cry :( Kteří výrobci, to netuším, ale oni se časem srovnají všichni.... tak se nám to zase prodraží, co naděláme. Na klubíčka musí být vždycky :grin
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Hani, to máš velkou pravdu..mě už pár výrobců některá klubíčka podražili, ale cenu jsem zatím nechala i přes to , že mám menší vejdělek ;) , kdyby to pak ale na podzim bylo horší, tak bohužel budu muset taky o nějakou tu korunku zvednout cenu :? :? :? :?

rylisek    29.08.2011 18:51
Jsem to ale moula.Jen jsem napsala první zprávu, tak jsem četla příspěvky pod ní a našla jsem to tam napsané .Tak ještě jednou ať se ti práce líbí a hlavně spokojenost a dobré penízky ,aby bylo na klubíčka.

rylisek    29.08.2011 18:47
Marcelko,asi mi něco někde uniklo.Ty jsi sehnala práci?Pokud ano, tak ti z celého srdce přeji ,aby se ti práce líbila, byla jsi spokojená a hlavně abys měla i čas na tvé krásné výtvory.

Zdenka    28.08.2011 14:37
Ahojky ,omlouvám s,dlouho jsem tu nebyla.Už 10 měsíc marodím se zády a tak mi jde vše trochu pomaleji, ale stále se svému koníčku,který je mi vším věnuji.Chtěla bych Vám napsat odkaz na moje nové stránky a ráda bych ,kdyby jste nechali odkaz případně napsali, co vylepšit,pozměnit apod. Kdo by měl zájem napište na email a ráda Vám zašlu odkaz. Doufám,že jste všechny prožily hezkou dovolenou a štastně se vrátily a už zase máte jehlice a háček v ruce :) :)

Hanousek    28.08.2011 13:58
Maci, taky gratuluju a vůbec nemám strach, že bys něco nezvládla. Každý začátek je těžký, ale to nebude dlouho trvat a zaběháš se tak, že ti zbude dost času i na ty jehlice a háček! Držím palce! ;)

Alena32    28.08.2011 13:21
Macinko, gratuluji k práci a přeji ti,a´t ti všechno vychází tak, jak si představuješ.

Marťa    28.08.2011 11:26
Jééé, Maci, tak to Ti přeju, konečeně se Ti podařilo najít prácičku. Napiš kde že to budeš pracovat? Držím palce, ať se Ti v nové práci daří a přeju i hodně energie, abys mohla i dál háčkovat a plést a vyrážet nám všem dech svými okouzlujícími výrobky:-) Nezapomeň napsat, jak se Ti v nové práci daří...... ;)

macina    28.08.2011 09:21
Ahojky děvčata
Oznamuji,že odkládám :) "turbo háček i jehlice" nastupuji po roce do práce,takže se holky čiňte ať mám co závidět a okukovat,protože já teď toho moc neudělám. :( Doma se mě móóóc líbí,ale penízky jsou potřeba a hlavně konečně vypadnu mezi lidi.Tak se těším i netěším.Nejhorší bude zase začátek než si zvyknu na stávání a zaběhnu si nějaký systém jak na práci doma ,tak i na klubíčka,těch se nevzdám jen tak.Budu využívat každou volnou minutku jen abych si těma jehlicema cinkla :grin :grin :grin .Držte mě palečky ať všechno zvládnu,přiznám se že trošku bobky mám. ;) ;) ;)

Hanousek    27.08.2011 10:23
Ivetko, tady jsou aspoň zkratky pro pletení, je to v NJ a AJ

Iveta    24.08.2011 11:47
Zdravím všechny pletařky. Dlouho jsem na těchto stránkách nebyla takže mně dovolte abych Vás všechny moc pozdravila. Nestíhám teď vůbec plést ani háčkovat. Snažím se učit i jiné techniky ručních prací a všechno najednou hold nejde :-( Ikdyž bych hrozně ráda.
Proč ale hlavně píši. Nemáte náhodou někdo seznam všech používaných zkratek v háčkování a pletení přeložené z AJ do češtiny? Byla bych moc vděčná za jakoukoliv pomoc. Děkuji a přeji všem spostu krásných chvilek s přízí :)

rylisek    21.08.2011 12:27
Ahojky děvčata,tak jsem se vrátila z dovolené a dodatečně přeji Hankám k svátku,hlavně hbité jehlice a háčky a plno krásných nápadů.

Alena32    20.08.2011 13:13
Jitunko, projdi si na levé straně sekci Modely a popisy od Vás. Je tam hned několik variant miminkovských bačkůrek.
Ve Fotopostupech je zase názorný postup háčkovaných bačkůrek.

jituna    19.08.2011 14:24
Dobrý den,mohly byste mi prosím poradit nějaký předpis na malé bačkůrky pro miminko.Předem děkuji Jitka

Markéta Robst.    16.08.2011 22:58
Zdravím všechny pletařinky a háčkovačky .
Děvčata , tak mi dorazila na obchod bambulková Maxi Teddy a nestačím zírat :roll :roll ;) , jsou to krásný melírky a šáličky z nich budou teda perfektní.
Kamarádka se z nich chystá plést povlaky na malé polštářky, tak až bude mít hotovo, nafotím a dám sem na kukando :p

Příští pátek odjíždím do Itálie , Benátek na poznávací víkend. V programu máme shlídnutí i nějaké výroby krajek,...tak doufám, že stihnu najít i nějaký ten krámek s klubkama,..no to bude něco pro mě :p

mila-koutnam    15.08.2011 10:07
Zdravím všechny, přeju opožděně všechno nejlepší Alenkám, a dnes všechno nejlepší Hankám k svátku, hlavně zdravíčko a hodně pletařské (i jiné) inspirace do tvoření krásných výrobků.
Mila
P.S. Nestíhám psát a reagovat na příspěvky, ale pročítám poctivě vše, taky přeji všem krásný den a snad se nám to počasí trošku už umoudří

hela    13.08.2011 18:24
rosali, napiš mail a já to zkusím

Hanousek    13.08.2011 08:56
Taky se přidávám s přáním všeho dobrého Alenkám k svátku!

rylisek    12.08.2011 19:50
Všem Alenkám, přeji k jejich svátku hodně zdravíčka , hbité ruce a hlavně mnoho dobrých nápadů.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009