FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Hanousek    30.06.2009 11:50
Přidávám se ke Zdeničce s přáním všeho nejlepšího Šárinkám k svátku! Jedna je asi právě na cestě do Česka, ale snad si to taky někdy přečte....

Zdena Osek    30.06.2009 10:39
Ahoj holky :) vše nejlepší všem ŠÁRINKÁM k dnešnímu svátku :) :) :) je jich tu dost,pěkně si to užijte,pokud možno bez alkoholu :grin
včera jsem dělala marmeládu z černého rybízu a moc se mi povedla a ještě jsem tam hodila hrst borůvek,tak to má chuť,jak borůvková,mňam je moc dobrá :grin :grin :grin dnes mi čeká otrhat rybíz červený,tak budu pokračovat,akorát nesnáším ten bordel kolem toho a hlavně všechno opatlaný a lepivý :upset ale po večerech pletu a mezi tím háčkuji,to mi vždy zlepší náladičku :) tak se všechny mějte fajn a nenechte si kazit náladu :grin :grin :grin ahoj........Zdena

pitrisek    30.06.2009 05:43
Jé holky a ještě jedna věc pro mrňata.
tzv. "kouzelný svět v krabici". Dám to do "když nepleteme"... stačí krabice od bot, nějaká barevná folie (ale ani není nutná), barevné papíry, nůžky a lepidlo - a udělá se "kouzelný svět v krabici" :-)

pitrisek    30.06.2009 05:35
A dneska ji beru s sebou do práce. Nejsem třídní, takže nedávám "vízo".

Včera jsme ale byli na školním výletě v ZOO. Studentíci byli jak andílci. (když teda pominu ty jejich cigarety... s tim mě fakt točej, v šestnácti hulit jak fabrika to je fakt neštěstí lidstva). tak zatím pácek!

pitrisek    30.06.2009 05:31
TAK CO S NAŠIMA CÁCORKAMA V LÉTĚ?? Hanousku Tebe se to taky trochu týká, co, když budeš prvozovat babičkovskou službu ve chvílích kdy nebude Jenny ve školce ;)

Naše dítko je přírodní tvor, takže vyvést ji třeba jen ven před panelák - okamžitě se zabaví kytičkama, ale doma většinou pácháme klasiku... (= prohlížení knížek, DVD, kreslení..)
Teď jsem našla zálibu v tisknutí obrázků z internetu. A celkově - stahování věcí z internetu. Třeba si udělám složku v počítači, kam jí stáhnu zvířátka z Afriky, nebo kytičky, nebo zase hospodářská zvířata (ta má stejně nejradši... dává přednost ovci a koze před žirafou... Když jsme ji vítězoslavně vzali do Dvora Králové do ZOO, hledala tam pořád, kde jsou slepice :grin ).
A hlavně obrázky k vymalování, které si tisknu z internetu! Pohádkové postavičky - a je schopná je vymalovávat i několikrát za sebou - ty samé.

A pak jsem ještě vymyslela... z polystyrenu jsem vyřízla PŘIBLIŽNÝ tvar Afriky, otevřela jsem jí atlas na Africe, a temperami jsme vymalovávaly, kde je žlutá, hnědá a zelená - pak už to Péťa podle toho atlasu i dodělala sama, a pak jsme na to píchali obrázky afrických zvířátek.

A taky ji bere kreslení křídama - na papír. akorát se musí obložit novinama (jináč by zařval koberec). To vždycky udělá čáru a rozmázne - což je účel :)
No a další oblíbená činnost je prohánění morčete po předsíni. To zavřeme dveře do všech místností, a morče lítá. Ono to potřebuje, je z něj už taková koule, že málem neprojde tím otvorem z klece.

pitrisek    30.06.2009 05:26
Ahoj holky -
Hanousku - povodně a Hranicko - jestli myslíš Hranice na Moravě, tak strejda chudák je právě zrovna od těch Hranic... Posílal fotky. Fuj fuj. Značkám koukaly jen vršky.

Již dotvářím první sklenici - už je obháčkovaná, ještě tam dodělám korálky a bude z toho piksla na hračičky z kindervejce a ostatní malinké figurky! (doufam že mi to Péťa nezbojkotuje... ona celkově se snaží bojkotovat mé úklidové snahy!! :grin )

Evik.kudlackova    29.06.2009 16:51
Ahoj holky,u nás je taky pořád šklivě a dovča bude až prvních 14 dní v lednu :? .Miluško,můj manžel chytá ryby zásadně podběrákem :grin máme totiž malý rybníček v zahradě.On to prutem ani neumí,zato je rád krmí a stará se o ně.Já jsem momentálně nic neupletla :cry ,nějak mi to nevychází a zahrada volá už delší dobu SOS :( Mějte se hezky a všem přeju krásnou dovolenou :) :) :)

Radka/radjan    29.06.2009 16:33
Holky, my taky žádný rybářský úspěch ještě nezaznamenali, tak v tom nejste sami :)

Irena    29.06.2009 16:08
Mílo je to přesně jak píšeš. Moji dva rybáři zatím letos ještě nic pořádného nepřinesli. V loni to bylo o hodně lepší.

Mila-koutnam    29.06.2009 15:08
Ahoj holky,
my jedem na dovču až v září na ten Vranov, přes prázdniny nic neplánujem. S tím počasím už je to hrozný, celej víkend tady propršel. V sobotu jsme byli po dlouhé době na rybách (pod deštníčkem), ale nic nebralo. Holky co máte rybáře, chytli už letos něco? Já mám pocit, že žádný ryby ani letos nejsou. Vloni v tuto dobu už bylo tak 8-10 kaprů, letos dva mrňousi hned zkraje. No ale zase jsem mohla v klidu uplíst gaťata pro mimčo. Tak se mějte moc fajn, snad už se to počasí zlepší, dnes tu svítí sluníčko, ale tak nějak "divně".

mila
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Hláááásííím manžel chytil na Vejrovický přehradě za Znojmem letošního prvního kapra a byl to teda pěknej macek .. hned jsme si ho usmažili na řízečky ;)

Michaela    29.06.2009 15:02
Zdravím, dovolenou pro letošní rok jsem zrušila, manžel ji má ted já až koncem měsíce. Paráda!! Budu ji trávit nejspíš úklidem a prací na zahradě. Jedeme se v pátek podívat do Ski areálu do Mostů u Jablunkova, je tam bobová dráha, lanové centrum a různé atrakce,tak doufám,že bude pěkně a nebude opět pršet. Dnes dopoledne krásně svítilo sluníčko a ted se zase zatáhlo a prší. Kde se ta voda bere?? Chudáci lidi,co je zaplavilo, ti se snad z toho letos nevyhrabou. :? Jinak háčkuje dceři letní sukni a k tomu podprsenku, sukně už je skoro hotová, tak doufám,že ten vršek k tomu se mi povede. :)

Radka / radjan    29.06.2009 13:26
Ahoj, já jsem tady ;) Jen mám za sebou pouť a celý víkend plný návštěv a "kolotočů". Tomu předcházelo pečení, úklid a takové ty radosti :? Terezce už byly čtyři, tak má ten správný "rozum" a museli jsme projít všechny atrakce :eek Teda holky, můžu Vám říct, takových peněz, co za to chtějí, no hrůza. Za tři minuty na skákacím hradu 40,- Kč. Ale pozor, já jsem letos díky absolvovala dvě super atrakce. Mému muži se bohužel dělá špatně i na labutích a tak jsem 3 roky nikde nebyla, protože samotnou mě to nebaví. Naštěstí letos přijel manželův kolega z práce a protože jeho přítelkyni se taky dělá zle, tak jsme absolvovali jízdu v sedačce, kdy nás točili dokola hlavou dolů. Nejhorší bylo, když nás na 10 vteřin nahoře zastavili a pak nás protočili dozadu. Docela jsem měla strach, že z té sedačky vypadnu a těch 10 vteřin bylo docela nekonečných. Terezka chudák dole plakala, protože měla strach, že se maminka poblinká :cry Pak jsem ještě šla na atrakci, kde nás vozili dokola a různě se ta sedačka protáčela všemi směry ve velké rychlosti, to byla paráda, to se mi hrozně líbilo. Ale jsem ráda, že mám celou hektickou pouť za sebou.
Teď se jenom snažím zaměstnávat mozkové závity a vymýšlet různé hry a aktivity pro holky, když teď Terezka nechodí do školky 8)
Já tu budu určitě celé prázdniny, protože letos nám ta dovolená nějak nevyšla. Maximálně pojedeme ke strýčkovi na chatu na Lipno, ale to jen tak na víkend.
A ještě pro Pitríska - Pelhřimov mám sotva 20 km a pokud vím, tak tady opravdu nic překotně neteče. Myslím, že pokud by se tam něco dělo, manžel by mi to určitě hlásil, protože jezdí přes Pelhřimov každý den ;)
Tak se zatím mějte, jdu využít toho, že holky spí po obědě a pohnout se svetříkem pro Terezku ;)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Teda Rady , ty jsi odvaha !! Já jen když ty atrakce vidím, tak se mi motá hlava :eek :eek a můj 12 letej kluk se mě chudák dycky doprošuje abych ho na to pustila, ale u mne nemá šanci..tak se vždycky už těší k babičce , protože ta sice se strachem, ale atrakce vnukovi dycky dovolí..já jsem radši když to nevím a nevidím :roll
No a s těma prázdninama to mi povídej.. já nemám absolutně žádný nápady, co s tou naší cácorkou budu dělat ;) Výlety to je jasný.. na dovču to letos u nás taky nevypadá.. snad víkendově ještě Liberec a super aquapark a 20. července už pomašíruje zase do školky. Patrik je už ode dneška u kamaráda na 4 dny, pak jede k babičce, .. pak na tábor a pak bude skotačit doma , tak se mám na co těšit :grin :grin

Hanousek    29.06.2009 12:40
Tak zkouším, jestli jste se už všichni rozjeli po dovolených nebo mám pokažený počítač? Nikdo nic nepíše.... :? :cry

Hanousek    28.06.2009 17:37
Ahojky všichni, já ty povodně hodně sleduju. Jednak je to tady docela blízko (Hranicko) a jednak vím, co to je. V roce 1997 jsme měli sklepy vytopené až po strop jak já, tak syn, v práci nám taky celé přízení zničila voda. A co jsme se nadřeli s vyklízením bláta, na to už ani nechci vzpomínat! A když trochu víc prší, pořád je to na chodbě cítit jako nějakou zatuchlinou, ta voda prý v těch základech pořád ještě je. Takže s těmi lidmi hodně cítím a jde mi mráz po zádech, když se na to dívám v televizi. Tady to taky ještě dlouho po opadnutí vody vypadalo jako po válce. Tak snad už se to počasí umoudří! Vody už bylo víc než dost.

macina    28.06.2009 16:44
Markétko děkuju :roll
No děvčata to počasí by se fakt už mohlo umoudřit.Dětem nastaly prázdniny a ne zrovna slunečné.Letos to na nějaké koupání moc nevypadá a ty prognózy nic moc.My ještě k tomu letos ani k moři nepojedem, tak budu jak ředitelka vápenky. :upset Ach jo to jsou vyhlídky... :cry

pitrisek    28.06.2009 15:23
No, a my pojedem v pátek na farmu k Pelhřimovu.
Zatím to vypadá, že tam nic překotně neteče, a doufám že to tak teda zůstane jinak máme hezkej víkend v háji :cry

pitrisek    28.06.2009 15:21
Markétko,
doufám, že se těch teplých dnů ještě dočkáme...
Tuhle jsme si s kamarádkou říkaly, jestli má vůbec cenu kupovat si plavky... já je použiju v létě třeba 10 x :grin :grin

Mino - díky za další nápad.
Tedy dívky já budu mít sbírku sklenic. Možná bych si je potom mohla dát i do práce a zkrášlit si prostředí!! taková extra sklenička na čajíček... na kávičku....

Markéta Robst.    28.06.2009 15:08
Teda holky to je děs s tím počasím..my sedíme doma jak bábovky.. celý den u nás jede televize ..já nestíhám poklízet po dětech hračky :? no je to děs , běs..
Ale po chvilkách beru do ruk pleteníčko a dodělávám triko z Camilly,.. ještě jeden rukávek a bude hotovo :)
A už se těším na další pleteníčko - rozpletla jsem Katce halenečku s krátkým rukávkem ze světle zelené Camilly, koupila jsem ji Barbienovský zelenkavý elastáčky s kvítečkama, tak ji to chci na ty teplejší dny udělat ..
S těmi povodněmi je to hrůza !!! Já jsem kvůli tomu odložila víkendovou návštěvu u mé mamky, volala mi , že tam nějaká voda je - není to tak hrozný , ale s dětma nemá cenu cestovat :? , takže jsme zůstali radši doma a pojedeme až příští týden.
Tak já utíkám plést , uvařila jsem si kafíčko..tak si ho pěkně vychutnám :p
Maci a odkaz na tvý stránky mi tady neva ;) , pokud se nejedná o komerci tak je to i oživení pro ostatní na kukando ;)
Holky mějte se ..a at jste všechny v suchu a pohodlíčku :)
PS : ještě jsem chtěla všem poděkovat za příspěvky - popisy s fotem pleteninek , které jste mi poslali. Vložím je na novou červencovou stránku.. DĚKUJU MOC :)

mina    28.06.2009 13:43
Petra,
ak chceš na tie fľaše napr. nápisy označujúce obsah, skús sa pohrať s počítačom - úplne postačí "word art", potom to vytlač a nalep na fľašu širšou priesvitnou samolepiacou páskou.
A ešte niečo - na väčšinu korenia sa mi fľaše od kávy zdali veľké, tak som nejaký čas kupovala smotanu do kávy "Kapucín" v malých sklenených fľaštičkách, pôovdný uzáver som nahradila korkovým a samolepky s názvami korenín som kúpila v obchode /majú ich v rôznych farbách/. Mám ich uložené na uzučkej poličke pod vrchnou časťou kuchynskej linky. Asi sa páčia, vyrábala som ich viac na želanie pre kamarátky a príbuzné. Príležitostne nafotím, len, jednak tam mám t.č. dosť veľký neporiadok a tiež mám obavy, ako to vkladanie zasa dopadne.

pitrisek    28.06.2009 13:29
Ahoj
no ty záplavy... děs...
Strejdovi na Moravě to taky ošplouchlo barák... :? (přesněji řečeno nateklo do sklepa a stříkalo to z kanálů... posílal fotky... ale naštěstí takové ty nejhorší pohromy je minuly)

Ohledně sklenic - můj nemohoucí mozeček ba i něco vymyslel. Dokonce.
Že si koupím takové ty samolepící tapety a vystříhám.... musím experimentovat!

Zdena Osek    28.06.2009 12:13
Ahoj holky,ty záplavy mě ničí i když nás žádné nepostihly :cry je to tak něco strašného,že si to ani neumím představit,modlím se za každého,které to postihlo :cry jestli to postihlo některou z nás,tak něco klidně pošlu :) napiště mi
Maci,ty jsi pěkná šikulka,ty plavečky jsou moc hezké :) a ještě jiné věcičky co děláš :)
Alčo,já taky někdy pletu,někdy háčkuju ale pletení je pletení viď i když se kouknu co se všechno dá uháčkovat ale těch rukou co by člověk musel mít :grin
mějte se všechny moc pěkně,tvořte já jdu teď odpočívat :zzz měla jsem tu celou famílii na obědě a oni žerou,jak prokoplí a ani mě nezbylo na zítra :upset :upset :upset ale co pro svoje dětičky by máma neudělala,jsme všechny stejné :grin :grin :grin ahoj Zdena

macina    28.06.2009 08:14
Ali díky.Háčkování mě fakt chytlo,ale pletení jsem taky zůstala věrná.V noci jsem na blog přidala obal na knížku ,a myslím,že jeto docela povedený a byl by to hezký dárek.Napíšu sem adresu,ale nevím jestli se Markétka nebude zlobit.Kdyžtak to vymaže. ;)
www.macina.pise.cz

Alča    28.06.2009 07:12
Maci tak jsem koukala na tvůj blog a to háčkování tě docela chytlo co?To je dobře,já na to nějak nemám čas,vždycky chci něco zkusit,ale pak to zase vypářu,jsem hrozná. ;)

Hanousek    27.06.2009 18:43
Marťo, dnes jsem na tebe zrovna myslela, jestli tě náhodou taky nepostihla povodeň. Motá se to tam kolem toho Novýho Jičína, je to hrůza.

Marťa    27.06.2009 17:52
Ahojky pletařinky, čtu vaše příspěvky o využití sklenic od kávy, tak taky jeden přidám. Jednou jsem dostala jako dárek skelenici od kávy, na které byly barvami na sklo namalované houby, vypadá to dobře, hlavě aby nějaké houby rostly a mohli jsme je zase nasušit, ať je do té sklenice co dát.
Jinak všechny zdravím ze severní Moravy, kterou zasáhly povodně. Naší vesnici se naštěstí vyhly, ale momentálně hlídám synovce, aby sestra s rodiči mohli uklízet dům, kterým se prohnala voda. Bydlí o dvě vesnice dál, takže se nám to vyhlo opravdu jen o kousek. A zase prší....Počasí si s námi pěkně hraje. :?

pitrisek    27.06.2009 17:19
Vrátili jsme se z chaty, a teď jdu upřeným pohledem sledovat tu první vymytou a kafové nálepky zbavenou sklenici.

Mimochodem - ta moje pletací miminkovská vsuvka pro kamarádku má zase zášmodrchel.
ZASE mi připadaj ty rukávy moc dlouhý. už fakt nevim - VŽDYCKY je udělam prostě moc dlouhý! a když je zkrátím, připadají mi moc krátký.

pitrisek    27.06.2009 10:55
holky dík!
zamlouvají se mi tak nějak všechny nápady. A jelikož mám těch flašek OPRAVDU DOST, myslím že v létě budu mít co dělat :grin

Mino - asi šotek!!! :grin

mina    27.06.2009 10:28
No teraz sa zasa namiesto plaviek objavujú fľaše. Asi to bude zásah "vyššej moci", aj Iva spomína problém pri vkladaní obrázkov.

mina    27.06.2009 10:21
No, obrázok je už v poriadku - už sa tam objavuje to, čo sa má ...

macina    27.06.2009 10:16
Ahoj všichni.
Pitrisku já mám v jedné takové obyčejné sklenici nasypaný vyloupaný ořechy. Na víčko jsem uháčkovala "kolečko" stahla šňůrkou a je z toho docela pěkná dekorace.Alespoň se to všem u mě líbí.(
říkají to.Co si myslí doopravdy,kdo ví?) ;) Mám to nafocený na blogu,tak se tam podívej jak to vypadá.Ta fotka je teda nic moc,ale pro inspiraci to stačí.Najdeš to v háčkování.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009