FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    12.06.2009 16:49
macino -no tojo tojo!!! ;)
Jé, a moje rajčata na balkoně nasadila květy. Zasadila jsem je trošku pozdějc, takže teprve poženou.
už vidim ty megamelouny jak je budu sklízet! :grin

macina    12.06.2009 16:42
pitrisku ,musím se připojit se souhlasem ke spotřebičům-váha,vysavač a u mě ještě navíc tlakový hrnec :upset z toho mám panickou hrůzu :upset No a k těm kilečkům ,jo tak s těma se taky jen těžko smiřuji :sigh .ale o plnoštíhlích se zase říká, že jsou to většinou dobrosrdeční a veselí lidé a to my přece jsme. 8)

pitrisek    12.06.2009 16:33
Šári -
moje váha je taky debil.
V dobré víře a plna nadějí a očekávání se ráno zvážim. Když to vidim, jdu na záchod. Zvážim se, je tam o 20 deka víc. Mělo by to bejt obráceně, a nebo jsem schizofrenní a na tom záchodě sežeru čtyři rule toaletního papíru.
jinak nevim.
Váhy jsou hnedka po vysavači muj nejnenáviděnější domácí spotřebič :upset :upset

pitrisek    12.06.2009 16:30
Hua Hua hua - když tady čtu údaj 47 kilo - to jsem měla naposled snad v pátý třídě :grin :grin :grin

Ivanko - tak to mě dostalo, jak čekáš, až vnoučata prorazí míč
:grin :grin
No muj míč je stále vyfouknutej... ale třeba mýmu rotopedu taky jednou selže brzda a vyjede někam do prčic.
hele čim víc o něm píšu, tim víc propadam té strastiplné myšlence, že na něj večer sednu. ŽE BYCH SE NA NĚM ZAČLA I HEJBAT, KDYŽ UŽ TAM VYLEZU????

Děvčata, já končím o sportu. Je to nebezpečné a ničí to klouby.
Já jsem dnes pletla. Nevim už ani co, hlavně že vždycky vezmu ňáký to klubko a začnu zuřivě mávat drátama.
MARKÉT - jak už tady někdo nadhodil - Ty by sis nás určitě měla povzbuzovat k jídlu.
Tedy děvčátka, můj synoveček má dnes narozeninky (je mu 17. Trošku větší je teda už. Asitak 192 cm) - a PŘIJDE, a přinesou se ségrou PAPÁNÍ.
Jaj to bude labůžo. Už to uplně vidim.

Šarka    12.06.2009 15:27
No, já šla do porodnice a měla jsem 75 kilo, Nikita měl 3,5 kila, zhruba to samé váží ještě to "ostatní kolem". Když jsem šla domů, měla jsem stále 75 kilo. Jak je to možné? Doporučuju tento fenomén zařadit jako jednu z maturitních otázek z matematiky. :grin

Irena    12.06.2009 15:18
Naprosto souhlasím s paní Ivankou. Když jsem se vdávala měla jsem sotva 47kg. Pak se narodil jeden synáček to to ještě šlo pak druhý chlapeček, to už bylo horší ale taky se to ještě dalo a když jsem čekala Martina byla jsem jak chodící tank. Všichni říkali, že se doktoři špatně dívají a budou to přinejmenším dvojčata. Marťasova porodní váha byla 4,30kg a moje váha ne a ne dolů. Když vidím v plavání ty štíhlé maminky tak chci taky hubnout ale nejde to a pomalu se smiřuji s tím, že to svalstvo na břichu už zůstane. No pravda jsou tam i takové maminky na kterých je dobře vidět kde mají jakou kost, to si pak říkám, že tak moc hubnout nemusím a dám si něco moc dobrého. Momentálně vedou jahody s pořádnou šlehačkou, to miluju.

Ivana    12.06.2009 14:42
Ahoj holky, 2 dny jsem se nedostala k počítači a teď jsem si přečetla ty vaše příspěvky a fakt jsem se nasmála. Když jsem tak zhlédla ty fotky v galerce, tak máte opravdu důvod si stěžovat na své postavičky (myšleno ironicky, samozřejmě).Hlavně ty mladší ročníky. Všechny jste jak modelky,žádná kila navíc na Vás nejsou vidět, všechny máte už děti,vypadáte po nich báječně. Navíc, já si myslím, že i ta postava je trochu dána dědičně, někdo může sníst prase i se štětinama a je jak proutek a někdo se podívá na desetidekového buřta a má o kilo nebo i víc hned navrch. Musela jsem se smát těm vašim mučícím nástrojům na štíhlou linii. Já ho tedy nemám,ale kdysi jsem si také pořídila ten balón na cvičení a myslela jsem si, jak ho budu využívat a pěstovat si postavičku. Houby, použila jsem ho párkrát a teď se mi akorát všude plete, vždycky ho kopnu někam do kouta, aby nepřekážel a blbnou na něm teď akorát vnoučata a já se v duchu modlím, aby se jim povedlo někde ho prorazit a nebylo mi pak líto ho vyhodit, když už jsem si ho koupila. Také se mi změnila postava. Jsem malá, drobná, ale doba, kdy jsem v pase měla 65 je už dávno pryč, i když mám pořád od porodu syna (je mu 20 roků)váhu pořád stejnou - sotva 50 kg. A to jsem ani v těhotenství těch 50 kilo nepřelezla. Ale prostě se mi ta postava jaksi změnila z vypasované na nevypasovanou. Občas mám záchvat s tím něco dělat, začnu cvičit a pak mě to zas přejde. A když vidím u nás ve škole ty některé mladé holky - kalhoty bokovky, tričko sotva pod pupek a všude jim lezou a visí špeky - a ještě si myslí, jaké jsou hvězdy a nás drbou, jak vypadáme, tak si tak říkám, že až jim bude tolik, co nám (50 a více) a budou mít děti, tak se budou asi koulet. Takže dámy,hlavu vzhůru,žádné lamentování a skuhrání nad snad nadbytečnými kily a nedokonalými postavičkami, všechny jste kočky a říkejte si, že to máte svaly a žádné sádlo.Hlavně jste všechny neskutečně šikovné a pilné, to vidím podle fotek v galerce. Mějte se a přeji všem hezký víkend!

Markéta Robst.    12.06.2009 13:28
Ahojky všem.. teda já se tady pěkně uculuju těm mazlivým postavám, které si všechny tak důkladně udržujeme :grin :grin

Peti, nemůžu si pomoct, ale když čtu příspěvky od Tebe , tak slyším Bridget Jonesovou !!! .. :grin :grin :grin

A s tím orbitrekem .. manžel si před 10 lety jeden koupil a protože nám ležel pěkně dlouho v garáži a zabíral spoustu místa , odvezl se manželovi do kanceláře a tam funguje právě jako odkládací věšák :grin
No a mě když brali ty chvilky hubnutí , tak jsem se rozhodla tééééž jezdit na orbitreku , ale měla jsem vyšší nároky ..pořádně namakanej stroj jak píše Pitrísek s měřením teploty v místnosti .. a tak jsme ho zakoupili za 5000 , se slovy manžela ,, a určitě ho chceš, nedopadne to jak s tím mým, co stojí v kanceláři ? ,, no zuby , nechty jsem trvala na tom , že se z něj bude večer co večer kouřit..jak na něm budu jezdit ..
A taky že jsem jezdila ... s Madonou ve sluchátcích , a s vidinou štíhlounké postavy ... a to mi vydrželo asi tak 4 dny ;)
Dneska stojí super skvělý stroj Orbitrek přehozený dekou ( abych ho radši neviděla) v garáži, a doufám, že se manželovi brzo uvolní místo v kanceláři , aby si tam mohl dát ještě jeden odkládací věšák :grin :grin

Bridgett    12.06.2009 11:21
Teda holky, Pitrisku, s váma se člověk fakt nasměje jako nikde :grin

Kila neřeště, hlavně aby byl člověk zdravý a spokojený! A taky myslí, že je to možná trochu dědičná dispozice - mojí mamce je 47 let a postavu má jako dvacítka, asi 54 kilo. A to prosím necvičí, nijak se neomezuje, naopak strašně jí, porce co člověku nandá na talíř se absolutně nedá sníst. Nechápu jak je to možný. Jako má menší zadek než já :cry

My máme doma Orbitrek, ale už jsme ho odstěhovali do garáže, jela jsem na něm asi 3X. Prostě k tomuhle domácímu cvičení mně nikdo nedonutí, to se jdu radši projít na čerstvý vzduch, nebo jedu do přírody na kole. To jako jo, to mně baví.

Takže klid a mějte se rády jaké jste 8)

Mila-koutnam    12.06.2009 08:25
Teda Peťko, Ty jsi číslo. Dlouho jsem se zas tak nezasmála. A s těma kilama už to po čtyřicítce ani jinak nejde, než že jdou nahoru (bylo mi řečeno, že už se s tím můžu jen smířit, tak se snažím, sice jsou někdy takový záchvaty, že bych s tím měla něco udělat, ale ty mě brzy přejdou, já totiž, když se nenajím, je mi děsně zle, začne se mi motat hlava, takže už jsem to snažení vzdala). Jo a taky už jsem při svojí nevysoké postavě překočila magickou hranici 70kg (jen se zatím snažím to maskovat volnějším oblečením :grin , jak dlouho to půjde, nevím).
Takže hlavu vzhůru a Markétka bude mít lepší kšeftíky, protože budem potřebovat víc a víc klubíček na upletení jednoho svetru.
Pěkný pátek všem

Mila

pitrisek    12.06.2009 06:41
Ale tak jako rotoped.... Však ono to není až úplně ošklivé, když to stojí v místnosti. Já z toho občas otřu prach, občas na to vlezu, jednou dvakrát šlápnu, a pak se teprve rozhodne jestli někam popojedu. A nakonec - mně to měří i teplotu v místnosti. Vyhodit je to fakt škoda.
Navíc pro návštěvy to budí dojem, že jsme fitness rodina.
To my máme taky v komoře mezi kompotama ještě boxovací pytel, v kumbálu na bordel mám vyfouknutý gymball, někde mezi balícíma papírama mám taková ta závažíčka na kotníky a na zápěstí (pro ten velmi nepravděpodobný případ, že bych večer začla hopsat podle Olgy Šípkové, jejíž DVD mám samozřejmě taky), pilates mam, Davida Hufa mam, Vaška Krejčíka mám dokonce dvakrát (jógu a fitness posilování) - prostě já to VŠECHNO MÁM.
Tudíž: jako PROSTOROVĚ VÝRAZNÉ jsme, a prostě a zkrátka jsme prostorově velmi zajímavé, nekonvenční a máme svůj styl.

Dcera zarytě tvrdí, že přes brejle vidí dobře. Tak já nevim, třeba už šilhám já (asi hlady, jdu se najíst)

Michaela    12.06.2009 06:22
Dobré ránko, jsem ještě přišla na jeden názor. My nejsme silné, špekaté,nebo jak nám to říkají. My jsme jen prostorově výraznější. Tak a hotovo. ;)

Klára    11.06.2009 22:21
Eris,já jsem ti poslala pár odkazů na aplikaee a až pak jsem si přečetla,že bys chtěla něco,co máš na fotkách v pomocníčku.Tak to jsem ti asi moc nepomohla,je to úplně něco jinýho :grin

Klára    11.06.2009 22:12
Eris,pošlu ti pár odkazů na email :)

Zdena    11.06.2009 21:38
Teda holky vy jste mi teď taky pobavily :grin :grin :grin :grin na to že jsem dnes celý den slušně naštvaná,tak teď jsem se alespoň pořádně nachlámala :grin tak všem dobrou noc a už neřešte svojí váhu ;) a těšte se na zítřek co do sebe,zase nacpeme :grin :grin :grin

Radka    11.06.2009 20:17
Je to trápení s brýlema, já jsem si zrovna vloni jedny nové pořídila a sice jsem přes ně dobře viděla, ale než jsem si zvykla na ty obroučky, tak to docela trvalo. Snažila jsem se je nevnímat a "koukat tak nějak mimo ně" :roll Tak držím palce ať to dobře dopadne 8)

Michaela    11.06.2009 20:05
Rotoped mám taky,ale prozatím ho používám jako věšák.haha :grin

pitrisek    11.06.2009 20:04
tak to jsem se pobavila
:grin
A Mino - máš pravdu. Nejsem ošpekovaná. Jsem prostě SAMEJ SVAL a hotovo!!! 8)

Jinak ty háčkované aplikace co o ně žádá Eris - o ty bych taky stála... kdyby to někdo uměl...

Holky - já jsem teda teď nějak rozčarovaná. Koupili jsme malý nový brejle - a má uplně stejné dioptrie a všechno jako předtím -ale zdá se mi že v těch nových brýlích šilhá. Možná je to jen zatím nezvyk v nových obroučkách nebo co.
Ona tvrdí, že je to dobrý, že vidí dobře, ale mně prostě připadá že strašně rovná oči nebo co... no prostě kouká v nich ňák divně. asi ji v těch nových brýlích vezmem k doktorce, ať to posoudí. U tohohle optika si to necháváme dělat vždycky, a doposud žádnej problém.
No koukam na to jak blbá. Doufam že ji z toho nebude bolet hlava. to by musela jít zase do těch starejch.

Eris    11.06.2009 19:13
Nemáte někdo návod na placatý háčkovaný aplikace na čepičky? Ne kytičky... Dávám foto dopomocníčka- něco takového bych potřebovala... Kuju

mina    11.06.2009 19:00
Zaujímavá téma dievčatá, to ja si doprajem premenlivú postavu, pričom ale vždy mám ideálne proporcie - niekedy je to 90-60-90, pár krát som to "dopracovala" aj na 120-90-120.
A váhu neberte až tak vážne - viete, že svaly vážia podstatne viac ako tuk ? Tak možno ste len trochu viac vyšportované ...

Eris    11.06.2009 18:48
No, tak já mám 85! Ha! :grin

Ale konečně jsem po roce dodělala pončo :p

hela    11.06.2009 18:20
holky, neřeště to, aspoň ušetříte za peřiny pro manžela, na jedno lehne a druhým se přikryje. :grin

JANAmamka    11.06.2009 17:17
pitrisku tak ta hlaska je super

Radka    11.06.2009 17:00
S tím rotopedem je to teda super hláška, s laskavým dovolením bych jí začala s chutí používat taky ;) ;) ;) Chlámu se tady u toho jak malá :grin :grin :grin

pitrisek    11.06.2009 16:10
Hele a nekupujete některá časopis Marianne? Já občas jo, a v posledním díle byl super článek.
Něco jako "Jsem baculka. Děti i manželé se se mnou rádi mazlím, protože netlačím. Kosti nejdou zlomit přes vrstvu sádla (vlastně ještě pochybuju, že nějaké kosti v těle mám , protože nahmatat nejdou)..." :grin no prostě u toho jsem se nachlámala :grin
A to se hezky čte!! Žádný takový ňáký blbý reklamy jako "potřebujete se zbavit přebytečných kil?" a "hubneme do plavek".

Jo a já mám v práci už ustálené rčení: "To jsem toho zase snědla. To zase večer budu KOUKAT NA ROTOPED" :-)

pitrisek    11.06.2009 16:03
(ehm..... tedy abych nelhala. Dle ranního vážení přesně 81,6)

pitrisek    11.06.2009 16:03
Holky já mam 80 kilo.
Dál to nekomentuju. A štrůdl sem SEŽRALA, malilinko mi s tím pomohla kolegyňka, a zbytek dojel manžel.

No a co. Mam chcípnout hlady?

:grin :grin :grin

JANAmamka    11.06.2009 15:56
holky vidim ze nejsem sama ktera resi postavu je mi 41 merim 160 cm a vazim 88 kg mam 3 deti uz dospele u kazdeho tehotenstvi jsem nabrala 8 kilo a ty mi vzdycky zustali at delam co delam za ty roky jsem je nezhodila je to fakt ze jsem ujeta na cokoladu ale snazim se omezovat praci mam fyzickou a stejne nic ja uz jsem si zvykla ale manzelovi to celkem asi vadi ale to uz neresim

Klára    11.06.2009 15:45
Míšo,tak já můžu zase to sladký ;)

Michaela    11.06.2009 15:41
Kláro, tak na tom asi budeme úplně stejně, kdyby aspon tech 80 kg. No nic, jak přijde nemoc, tak kila půjdou dolů hned. Tak raději tlustý a zdravý, než chudý a nemocný. Já neulítávám na sladkém, ale tyčinky,brambůrky,to je můj problém. :cry


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009