FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Klára    11.06.2009 15:24
jééééé holky,kdybych já měla aspoň těch 80kg!!!!!TO JE V NEDOHLEDNU!!!!!

Radka    11.06.2009 15:06
70kg? To je můj sen, zatím jsem na 80 kg! A z mé původní velikosti 38 jsem se rázem stala věstonickou venuší :grin :grin :grin Někdo holt po porodu hubne a někdo kyne, aneb vzbouřené hormony a štítná žláza. Bohužel, než mi doktorka aspoň trošku srovnala problémy se štítnou žlázou, jela jsem co 3 měsíce, tak 7 kg nahoru. Pěkně hezky jak lanovkou na Petřín. Dobré na tom je, že už jsem se s tou štítnou trošku stabilizovala a už nekynu, ale nemám počítat s tím, že to dolů schodím a když tak velmi velmi těžce :upset :upset :upset Nejhorší je, že sladké vůbec nejím, protože mi je po něm hrozně zle a po tučném mám zase průjem ;) ;) No není to nespravedlivé :cry :cry :cry Takže mi nezbývá než do cukrárny chodit s krabicí papírových kapesníků a tiše slintat :grin :grin :grin

Šarka    11.06.2009 14:57
Jak říká moje babička, která má 120 kg a necelých 160 cm - až bude zas válka, tak tlustý budou hubený a hubený studený. ;)

hela    11.06.2009 14:10
Holky, tak ted jsem se nasmála. Taky laškuju se 70 kg, ale my dřívější ročníky musíme být trošku při těle, protože kolem 70ti let tělo začne vysychat a tak kolem 80 budem opět hvězdy a z těch chudých budou ty indiánky.

Zdena Osek    11.06.2009 13:57
Ahoj pletařinky v prvé řadě dííííky za rady ohledně plených knoflíků :roll
holky,musím se smát,jak si bědujete na postavičky,když každá vypadáte jak hezky :) :) :) ale je pravda,ža když je člověk mladej,tak si chce postavičku udržovat ale jak přijde na přechod :upset tak to už moc nejde si modelovat postavu,já celej život stále jak vychrtlice obecná,dělalo mě problém jak nabrat pár kilo a v přechodu to šlo,jak po másle a to už mám od 40 let umělej přechod :sigh nabrala jsem najednou 20 kg :upset :upset :upset a mám 70kg stále :grin ani netoužím být nějak hubenější,pak člověk vypadá,jak stoletá indiánka :grin :grin :grin a chlap nemá pomalu vzít co do ruky :grin :grin :grin Pitrísku,ty jsi ale taky kousek,ty píšeš že chceš hubnout ale já nechápu co a kde :grin prostě holky,kašlete na diety,jezte co vám chutná akorát se nepřežírat :upset a to já taky ráda dělám :grin :grin :grin mějte se všechny fajn a rostou u nás H O U B I Č K Y :grin ahoj Zdena

Klára    11.06.2009 13:16
Míšo,nic si z toho nedělej ;) když se mi konečně tvrdým cvičením a omezením v jídle docela podařilo zhubnout po Vendulce,tak jsem asi za měsíc byla znovu těhotná a nabrala jsem znovu asi 20kg.Doufám,že to zhubnu,páč už to docela cítím na kloubech :upset

Evik.kudlackova    11.06.2009 11:56
Zdravím všechny holky pletařky,protže mám taky málo času tak mi to ale nedá napsat,jak úžasná je galerka i nová sekce.Já snad začnu i závidět :) jak krásné věci děláte.Já se prostě ke spoutu věcem které bych ráda vyzkoušela nedostanu a někdy mě to mrzí :cry Jste super ženské a je mi jedno,kolik máte kilo.Jinak i u nás Hanouskova bábovka měla úspěch. :) Mějte se krásně a já se budu snažit dát taky něco do galerky.

Hanousek    11.06.2009 11:49
Chybička se vloudila ... mělo být z gruntu! :)

Hanousek    11.06.2009 11:47
Ale ale holky,tak vy to berete gruntu! :grin Dokonce i s holičem! ;) ;) Já se taky nerada fotím, vlasy poslední dobou nic moc, protože pořád ještě laškuju s tím, že půjdu opětně radši na blond, ještě je fotka ohromná, protože jsem to v té webkameře nějak neodhadla, ale co! :? :? Aspoň je nějaká sranda.

Michaela    11.06.2009 11:21
Klárko,mám stejný problém s postavou. Ale vydržte o víkendu sem fotku hodím, zítra jdu k holiči,pak mi dcera nandá na hlavu nějakou barvu, protože mé šediny jsou šílené. Pak zkusíme vyfotit,snad to bude k něčemu.

Klára    11.06.2009 10:26
Hani,já se tak nerada fotím a já nemám pár kilo nahoře,já jsem přímo tlustá,takže mezi takovýma šlang holkama budu jak prasátko :grin :grin :grin :grin
Až se mi bude zdát,že jsem trošku upravená k světu a nevypadám,jak čarodějnice,tak se blejsknu :grin :grin :grin

Bridgett    11.06.2009 10:20
Pitrisku, já a modelkovská postava, jo?! :grin :grin :grin To je teda trefa, ta galerka asi nějak zkresluje :grin Já teď najednou nabrala, pár kilo je nahoře, ani nevím jak. Přitom jím pořád stejně, naopak jsem ještě zrušila večerní čokoládkování, brambůrkování a podobný laskominy. A teď před dovolenou takhle nakynu! Když se budu producírovat v plavečkách po pláži :? Vidím to na šátek kolem pasu jak se hnu z deky ;)

Včera mi přišla od Markétky příze Olivie pro svetřík na synka - je prostě úžasná!!! Strašně heboučká, krásné barvičky. Už se nemůžu dočkat, až z ní začnu plést, dodělávám teď rozepínací svetřík, tak pak se hned vrhnu na tu Olivii ;)

Tady dneska prší, ale přesto přeji hezký den všem.

Hanousek    11.06.2009 10:17
No Míšo, čekám na tvoji fotku! Tady nejsou fotky kvůli hodnocení, jestli máš nějaký kilo navíc nebo ne, ale abychom se trochu poznaly! Hned se mi zdá ta diskuze tady uvolněnější, když aspoň u některých víme, s kým si píšeme! A to je to hlavní, ne? A Klárka se taky nějak dlouho maluje??????????? Kláry, nemusí z tebe být modelka, už sem dej tu fotku a neslibuj ji jenom!!!!

Michaela    11.06.2009 09:55
Zdravím. No nevím Pitrísku, jestli si myslíš, že jsi silná. Podle té fotky nevypadáš. To já nemám odvahu se vyfotit, aby se tady ten web nerozpadl,jak tam dám fotku. Nějak mi kila stále přibývají a nechtějí dolů. Ta chut k jídlu je děsná. Přes den v práci není čas pořádně pojíst a večer přijde člověk domů a sežral by vše co najde v lednici.

pitrisek    11.06.2009 07:33
No děvčata, jelikož jsem brzo ráno vstala, a od večera jsem měla připravená jabka na štrůdl (protože jsem usnula s malou, má ještě horečku, tak poleháváme, většinou obě) - tak jsem dnes ráno upekla a beru si to do práce, a asi ho půlku SEŽERU (musim se podělit s kolegyněma, ať jsou tlustý se mnou) -takže prosimvás: kdo z vás je hubenej a bude dávat fotky do galerky, kde má modelkovskou postavu (no, Tebe myslim, BRÍ!!!!!! 8) 8) 8) ) tak se laskavě foťte buď ve tmě nebo omotaný peřinou, dokuď ten štrůdl zase nevyjedu na rotopedu!!!!!!!!!!

Mimochodem. Jsem beznadějný případ. Finta s kefírem jako nástrojem proti chuti na sladké na mě nefunguje. Vypiju půl litru kefíru, a stále se mi v mozku zjevujou čokoládičky, buchtičky, koláčky a jiné výživné věci.

hela    11.06.2009 06:32
Zvett, ten svetřík s krtečkem je krásný a holčička ještě hezčí, já jsem jich už pletla několik, ale já pletu svetry hladce a obrázky na ně potom vyšívám pletacím stehem. Obdivuju taky tvoje pletení na pidipanenky.

Mila-koutnam    10.06.2009 15:46
Zdravím pletařinky,
teda holky já zírám co všechno přibylo ve fotkách, nestíhám ale reagovat na jednotlivý věcičky, tak to vezmu takhle naráz - všechny věci jsou úžasný, jak v galerce, tak v sekci A když nepleteme. Yvett nevím jak to všechno stíháš, seš moc šikovná (tím nechci říct, že ostatní ne).
No budu muset taky nafotit nějaký svý díla malování na sklo a jiné, ale nestíhám sem ani psát, ne tak doma nafotit, a navíc mám problém, že jsem skoro všechno rozdala, takže příležitostně snad nafotím, když k těm dotyčným zajdu na návštěvu.
Jo a nevím jak u vás všech, ale u nás slavila Hanouskova tvarohová bábovka velkej ůspěch :grin .

Mila

Markéta Robst.    10.06.2009 12:29
Děvčata , bohužel STOPPERY na Addi express mlýnky mít v nabídce e shopu nebudu, dodavatel od kterého beru mlýnky je bohužel v prodeji nemá.

A kreativní knoflíky umělohmotné je možno si objednat ze sekce ,, Knoflíky, aplikace, ucha,, - 10 ks za 49,- Kč ..počítám že v prodeji je budu mít od 20.6 , ale možná to bude i dřív ;)

Šárka K.    10.06.2009 11:38
Zdeni,

tady
http://www.craftstylish.com/item/6550/ how-to-crochet-a-button
je popsáno zhotovení knoflíků obháčkováním klasických knoflíků. Je to sic v angličtině, ale jsou u toho i obrázky ze kterých se to dá docela dobře odvodit.

ŠK
Odkaz jsem vložila i do odkazů v pomocníčku...

pitrisek    09.06.2009 22:59
Tady ještě tip na "upletený" a omotaný knoflík. Ale ten háčkovaný vypadá lépe.

http://glampyreknits.tripod.com/glampyrephotos /id33.html

pitrisek    09.06.2009 22:57
Zdeničko háčkovaný knoflík:

(MARKÉT - možná by to bylo dobré dát do návodů?? )
(tento je menší, ale když použiješ silný háček a silnou přízi, bude i velký)
Udělat 2 řetízková oka, ale na začátku nechat viset asi 13 cm příze (použijeme ji nakonec na výplň)
1. řada: 8 krátkých sloupků do druhého řetízkového oka od háčku, 1 pevné oko do prvního sloupku
2. řada: 1 řetízkové oko, *protáhneme přízi prvním sloupkem, protáhneme přízi dalším sloupkem, pak nahodíme přízi a protáhneme přízi všemi třemi smyčkami naráz.* Mezi hvězdičkami opakujeme ještě 3x, až takhto zpracujeme všechny sloupky. Končíme jedním pevným okem do prvního řetízku.

Přízi odstřihneme, ale opět ji necháme asi 13 cm dlouhou.
Dokončení:

Přízí ze začátku práce vycpěte knoflík. Přízí z konce práce zašijte dírku, která vám v knoflíku zůstala.

Hanousek    08.06.2009 20:37
Zdeni, existují i tzv. kreativní knoflíky. Je to kostra z umělé hmoty a ta se dá buď obšít nebo třeba obháčkovat. Nevím přesně kolik jich je v balení - snad 10 ks, ale je to poměrně dost drahé. Aspoň ty, co jsem já viděla, byly německé. Když jsem to kdysi dělala já, tak jsem háčkovala krátké sloupky hustě dokola, dovnitř jsem dala knoflík a ty kraje jsem stáhla vlnou. Dají se i něčím třeba vycpat, záleží na tom, jak mají vypadat, jestli spíš plošší nebo vystouplé kulaté. Ale možná, že se v nějaké galanterce dají ty kostry knoflíků sehnat i levnější.

Zdena Osek    08.06.2009 17:22
Ahoj holky,měla bych prosbičku,nevíte některá,jak se pletou,nebo háčkujou knoflíky?
já nevím jestli se obháčujou knoflíky,nebo se nějak pak vycpou,moc by mě to zajímalo a jelikož jste šikulky,tak určitě poradíte,předem díííky Zdena :)

Klára    08.06.2009 12:30
Ahoj holky!
Markéto,já jsem hned do nové sekce něco vložila ;)

Markéta Robst.    08.06.2009 12:14
Ahojda holčiny ;)
Tak jsem založila novou sekci :) , protože jsem si říkala co je tady šikulek, které pečou fantastické bábovky a ostatní dobrůtky, ..které sází a sklízí skvělou úrodu rajčátek z balkonových zahrádek,.. které se zajímají o kytičky a bylinky,...které tvoří z pedigu, nebo papíru nádherné košíky apod.,
Sekce se jmenuje ,, A když nepleteme ...,, azpůsob vkládání fotek a komentářů je stejný jako u fotogalerie, nebo pomocníčka ..pokud by jste si některé něvěděli rady, pošlete mi příspěvek na můj mail a já ho ráda do této sekce vložím :)
A hlavně DĚKUJU PŘEDEM VŠEM ZA PŘÍSPĚVKY, KTERÉ VLOŽÍTE :p

Irena    08.06.2009 01:28
Zdravím všechny.
Do povídáníčka jsem přidala rozšiřování pleteniny na pletacím mlýnku a v pomocníčku jsou k tomu fotky. Případné nejasnosti, upřesním.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Iruško , moc děkuju za příspěvky ohledně mlýnku :)

pitrisek    08.06.2009 00:50
Jé - teď to pročítám zpětně.
míno - balerínky ze cviček (jarmil) - no to by bylo něco pro mě!!! ;)
(ještě tedy vyhrabat nějaké ty cvičky...)

Jinak Vám Hanousku a Míno moc děkuju za rady ohledně toho kruhového svetru.
Doufam že nakonec nebudu mít ty rukávy někde na zadku :grin

Michaela    07.06.2009 23:21
Ahoj, vůbec žádný problém Markétko, já koukám i tam,a stejně kupuju od tebe. Jen ted musim trochu nahrabat penízku, hodně přemýšlím o těch novinkách z Vlniky. :grin

pitrisek    07.06.2009 22:56
Jo a taky rovnou připíšu, že pokud se háčkuje, tak se ten rozkrok tvaruje pěkně blbě, takže jsem to X-krát předělávala.
Přeci jen při pletení jsou menší očka a taky se mi líp ubírá... mám u toho lepší představivost.
Nakonec ten vršek (= sed, nebo jak se tomu říká) musím udělat z krátkých sloupků, protože z těch dlouhých se mi to špatně tvaruje.
No prostě- nejjednodušší by bývalo bylo, kdybych byla bývala udělala prostě punčochy s podvazkama :grin :grin :grin :grin
ale nelituju toho, pustila jsem se do toho tak co...

pitrisek    07.06.2009 22:54
pro Šárku K. - neboj, hippie kalhoty budou!
Jen jsem jaksi příliš dlouho (jak jsem popisovala před pár dny...) řešila, jak mají "dospělácké" kalhoty vlastně pospojovaný ten rozkrok (protože ona už má "dospělácký = nemiminkovský střih").

No konečně jsem to pochopila, a při té příležitosti jsem taky asi zjistila, že celou svou pletařskou historii blbě napojuju rukávy (asi...) - no prostě takový ty vykrojený kousky, který se mají dát k sobě nějakým způsobem, a já to sice dobře upletla, ale potom divně sešívala.

Ale to už mě u mě samotné nepřekvapuje, jak jde o šití a logiku střihu, tak je fakticky zle :grin
A moje mamka - ta dokud pletla, tak zásadně dělala rukávy rovně (= nedělala rukávovou kouli), takže jsem byla odkázaná na časopisy.

No... tak nakonec jsem na to přišla. Jupí jou :-)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009