FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Michaela    29.05.2009 06:32
Dobré ránko, ještě jednou pro Eris. Můžu pro tebe ještě něco udělat ohledně té čepice. Myslím,že tady jsme všechny holky OK,tak můžu svou čepici zabalit a poslat ti ji,aby ses koukla jak jsem to dělala. Co ty na to? Pokud bys to tak chtěla, pošli adresu. 8)

Ivana    28.05.2009 22:56
Ahoj děvčata, tak jsem si tu četla ty Vaše příspěvky s úrazy dětiček. Je to fakt děs, někdy ta mláďata uhlídat je opravdu fuška. Když se něco stane dítěti, pokud je doma u rodičů, je to hrozné, ale věřte tomu, že o to je to horší, když si ho vezmete na hlídání jako babička. Mě se to stalo před 14 dny v sobotu.Trochu pršelo, tak jsem si myslela, aby si dcera trochu od těch svých 3 klučíků odpočinula (manžela neměla přes víkend doma - jezdí kamionem) a tak jsem si vzala ty dva starší k sobě (6letého Jakoubka a 3letého Davídka). Celé odpoledně proběhlo v poklidu, kluci sice řádili, ale bylo to snesitelné. Asi kolem páté hodiny vylezlo sluníčko a jako kdyby mi něco říkalo, abych je vzala raději ven. Jenže kluci měli hlad a chtěli ohřát párek a že se jim ven nechce. Šla jsem do kuchyně, párky jsem ohřála, dala jim na talířky, ať se najedí a oni, že chtějí pustit pohádku z DVD. Otočila jsem se k televizi, snad to nebyla ani minutka a najednou rána.Davídek se nevím jak skulil z křesla a hlavou to vzal rovnou na hranu konferenčního stolku. Nejřív jsem si myslela,že má jen bouli a jak jsem ho pohladila po hlavičce, měla jsem plnou dlaň krve - teklo to až hrůza a kluk řval,jak turek, ale párek z ruky nepustil, držel ho jak vítěznou trofej.Já jsem si myslela, že mě to klepne a Jakoubek brečel s ním. Volala jsem honem dceři, ta mi přivedla na pohlídání toho nejmladšího - rok starého Toníčka, a s tímhle jela do nemocnice na úrazovku.Z nemocnice přijel s flastříkem takovou tou síťovanou čepičkou na hlavě -vypadal jak šašek, měl z toho legraci a pak se s ní ještě týden chlubil, ani ji nechtěl sundat, i když ji už nepotřeboval na hlavičce mít. Pamatuji si, jak moje mamka byla nešťastná, když hlídala moje děti a udělaly si třeba jen bouli nebo jen odřely kolena. Vždycky jsem jí říkala, ať si z toho nic nedělá, že se to může přeci stát a ona mi na to odpověděla,že poznám, jaký je to hrozný pocit viny, až budu hlídat svoje vnoučata a něco se jim náhodou stane. Teď už ji chápu,ale kdo to nezažil, tak to nepochopí.Malý je naštěstí v pořádku,neměl ani otřes mozku, vlásky už mu dorůstají,ale jizviča mu asi zůstane a já se teď budu o ně bát ještě víc, kdykoliv u mě budou na návštěvě. I když mi dcera i zeť říkají, ať si z toho nic nedělám,že by se mu to mohlo stát i u nich doma, je jak z hadích ocásků. Jenže já mám stejně pocit viny, že jsem ho neuhlídala.
Ale teď už o něčem jiném. Mílo, o ten vzoreček jsem prosila já,moc se mi líbíl i ta halenka, tak děkuji.

Michaela    28.05.2009 21:37
Ahojky, pro Eris, ubíráš postupně na krajích očka?40 dkg na čepici je docela hodně, musela jsi začít asi na moc oček. Pro jak velké dítě pleteš?Já jsem pletla pro sebe a spotřebovala jsem necelých 20 dkg. Pro sebe jsem myslím začínala na 100-120 ok z Tery melír.Pošli fotku na email,jestli máš možnost.
Jinak pro Markétku,dostávám emaily z Vlniky, mají novou nabídku příze, koukni na to.
:eek
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Míšo, vzorníky nových přízí z Vlniky už mám doma..jen je nestačím dávat všechny do nabídky sem na web ..ono by to prakticky ani nešlo, nemám možnost skladovat větší množství přízí..
Ale objednat si u mne můžete jakoukoli přízi z Vlniky, všechny mám o korunu na klubíčku levnější a všechny co má v nabídce Vlnika Vám dodám ;)
Takže pokud chcete jiné příze, než které jsou tady v e shopu, tak objednávejte přes mail : číslo, název příze a počet klubek.

evik    28.05.2009 21:26
Ahoj holky,tak aby toho nebylo málo tak já jsem byla dnes s mladší dcerou na převazu prstu,v neděli si ho přivřela do dveří výtahu a má zlomený poslední článek a rozdrcené nehtové lůžko.Naštěstí to doktor rychle přišil a prst snad bude fungovat,jen bude mít sníženou citlivost.Bude to léčení ještě na měsíc.Jinak jste tu samé báječné ženské,to je poznat i na těch fotkách. :) :)

Eris    28.05.2009 21:10
Mimu- prosím tě, právě pletu tu čepici "skřítek", jak jsi mi na ní dávala popis... A už načínám čtvrtý 1oo gramový klubko a furt není konec, myslíš, že to je normální? Už je to větší nez já a konec v nedohlednu... :grin

Markéta Robstyle    28.05.2009 21:02
Holky i já přidám jeden můj zážitek , ale ještě předtím chci všem poděkovat za všechny popisy a fota ..které se budu snažit co nejdříve vložit na web .. moc děkuju :p
Na víkend odjíždím na sraz se školou po 23 letech, tak mám plno práce okolo rodinky, aby to tady beze mne v pohodičce přečkali
:grin :grin ;)

Asi před 11 roky, jsem pracovala jako chůva - pečovatelka u trojčátek - 3 holky.
Byli to holky vymodlený, takže byli hodně opečovávaný ;)
V době kdy začínali chodit, bylo to v zimě ..byli jsme v obýváku a já s jejich maminkou jsme si nějak nevšimli, že se všechny tři děti doplazili k elektrickým kamnům a všechny tři se oběma ručičkama opřeli o vřelé boční plechy kamen, až když se spustil ohromný pláč, obě jsme k nim přiskočili a odtahovali jsme je rychle pryč..na ten pocit nikdy nezapomenu, protože kůže na těch dětských ručkách se přilepila k těm plechům a jak jsme je odtrhávali, tak se vlastně táhla jako sýr,.. zní to divně, ale nevím jak jinak vám přiblížit tu situaci.
Okamžitě jsme holčičkám chladili ruce hrníčkách se studenou vodou a hned byli převezeny na lékařské ošetření.
Za pár dnů na to se měli fotit do regionálních novin ..takže se chudáci všechny fotili s ofašovanýma rukama.
Dneska už to jsou velký holky, možná už si na to ani nepamatují , ale já na to určitě nezapomenu

Bridgett    28.05.2009 19:14
Teda, když to tady tak čtu - holčičky nic, ale uhlídat kluka, to je teda něco! Asi něco bude na tom, že jsou holky klidnější a kluci raubíři a samej úraz.

Doufám, že se druhý povede holčička a ne další ďábel jako je Filípek ;)

Radka    28.05.2009 15:50
Koukám, že každá máme nějaký svůj otřesný zážitek s dětským úrazem. Já bych Vám všem chtěla popřát, aby jich bylo co nejméně a všechny Vaše dítka nebo vnoučátka byla zdravá a dělaly Vám jen samé radosti!

Irena    28.05.2009 15:06
I já mám zážitek s úrazem. Právě v těchto dnech slaví Mareček své druhé narozeniny. Je to sice už šest let ale bylo to něco tak strašného, že já na to do smrti nezapomenu. Marka pokousal pes do obličeje a ke všemu to byl pes se kterým si každý den hrál na jednom dvoře. Nikomu nepřeji aby se pral se psem o vlastní dítě (tehdy bylo synovi 2,5 roku), vší silou jsem držela psí čelisti abych vytáhla nožičku …. Nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového může stát když se pes s dítětem znají oba od malička a Marek ho ničím neprovokoval. Prostě šel po zahradě za babičkou a pes na něho ze zadu skočil. Od té doby jsem alergická když někdo říká, že je pes hodný a nikdy by neublížil. NIKDY nemůžete vědět co se zvířeti honí hlavou. Já jsem si taky myslela, že je to „náš“ pes a že se nic takového stát nemůže. No bohužel stalo.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Iruš , pročítám tady příspěvky o úrazech a ted jsem přečetla i Tvůj .. bulím tady jak malý mimino...představila jsem si tu obrovskou sílu, kterou v sobě má mateřská láska .. i přes to že víš, že ten pes má určitě daleko větší sílu, než ty..uděláš cokoli, jen abys dostala toho malého mimo nebezpečí a ochránila ho ...

Mila-koutnam    28.05.2009 14:58
Ahoj, jak tady čtu o těch úrazech, nic se z dob dětství mých potomků nezměnilo. Jen snad stručně (jestli to vůbec půjde), naše Martina měla jen párkrát takový ty rozbitý kolena a jednou nohu v sádře (vymknutý kotník z basketu v první třídě, od té doby zákaz hraní - diagnóza vrtkavé kotníky, tak si pak našla jiný zájmy a bylo to fajn), no ale Tomáš (dnes má 18 let), s tím jsme si teda užili:
8 měsíců - naběhl si na ostnatý drát (hyperaktivní dítě - tehdy se to ještě nevědělo, ale v 8 měsících už lítal jak čert)
1,5 roku - z horní poličky skříně si bral medvěda a spadl na hranu dřevěných houpacích kohoutů - ( on několik stehů na čele a mě málem křísili)
4-15 let - cca 5x šití kvůli hokeji (už ani nevím přesný počet), většinou čelo nebo obočí - náraz na led, dostal pukem apod
8 let - proběhl vedle zahradní banky s klínem na zavírání - 7 stehů vpravo nad spánkem - křísili jsme babičku, která jej měla na prázdninách
15 let - přeskakoval židli v úrovni dveří, hlavou vzal dřevěnou záruběň, dodnes v zárubni 1 cm prohluběň, hlava rozseklá na temeni - 8 stehů. Měli jsme zrovna kamsi jet a on se objevil s dlaní na hlavě plné krve se slovy "mami podívej, já jsem ale debil", no já se podívala a bylo mi víc zle než jemu, tenkrát jsem vyfasovala na 15cti letý dítě ošetřování, protože jsme ho museli ve dne v noci hlídat, aby se mu neudělalo zle a nevyvrátil se.
Podotýkám, že u všech úrazů (od toho mimina)se on smál a komunikoval s doktorama, ještě jim vykládal co se vlastně stalo apod.( u posledního teda klel jak starej chlap, ale to kvůli tomu, že mu zase vyholí kus hlavy, ne kvůli bolesti) a já se vyvracela.
no a to u něj úrazy typu, že vypadl z chodítka a odřel si část obličeje, narazil s tatrou na kachličku na chodníku, tatru přeletěl a přivodil si ukázkovej monokl s odřeninou, ani nemluvím, takovejch bylo nepočítaně. Na každé fotce ze školky a školy je jinak barevnej (většinou to toiž bylo před focením ve školce nebo škole), dnes se tomu už jen smějem a trvalý následky to snad taky nezanechalo. Takže holky s raubířema berte to takm,že se můžete snažit jak chcete a stejně je neohlídáte.
Tak zase někdy ahoj
Mila

Zdena-Osek    28.05.2009 14:54
Teda holky,teď mám mrazení v zádech já ale né z duchů ale z vašich dětiček :cry je to fakt,že se kolikrát ty děti nedají uhlídat ale když čtu ty vaše přízpěvky,tak je mi to moc líto :cry
Má dcera,měla jednou taky pěkný malér,když byl vnuk malý,tak si sáhl na rozpálenou žehličku :sigh myslela jsem,že mě to položí a i když to vypadalo hrůzostrašně,tak po 14 dnech v nemocnici mu to dali lékaři dohromady a nemá následky :) a on si to,ani nepamatuje,byl prostě malý,dcera s ním ležela v nemocnici a ještě tenkrát dostala vynadáno od doktora,že na něj nedává pozor ale všechno dobře dopadlo :) :) :) tak ať se už vašim dětičkám nic nestane............Zdena ;)

Klára    28.05.2009 14:52
Ahoj holky,tak u nás nešla do teď elektrika,pročítám všechny příspěvky.
Šárko,úplně Tě chápu,ale to dítě myslím,ani za nic nemůže,můžou za to rodiče,když ho takhle vychovali a pokud mu ještě nic neřeknou,tak to dítě si pak myslí,že může všechno.Taky nemám ráda takový děcka.
Holky,tak si představte,že místo,abych doháčkovala tuničku,kterou už mám delší dobu rozdělanou,tak jsem se dala do pletení.Ha ha ha,ale ne do pletení s jehlicema a vlnou,ale do pletení košíků z papíru.Vendulka má v pokojíčku všude samé hračky,tak jsem se rozhodla,že to zkusím a hračky budou pěkně ve škatulkách i s víkem.Jsem zvědavá jak to dopadne :)
Pro Hanku - pošlu Ti v meilu ten zip ;)

Diana    28.05.2009 13:52
moc prosím o popis na překrásné bílorůžovo- červené šatičky z galerie 2007.Autorkou je robstyle ,jsou opravdu nádherné......

Šarka    28.05.2009 13:50
V tu chvíli to nebyla priorita. Mazali jsme do nemocnice, malej se držel, aby neomdlíval a já vlastně taky. A později jsem si uvědomila, že by to bylo zbytečný. V té době mu bylo 5 a uměl asi 5 slov, z toho dvě byly HU a HM (jedno znamenalo hele a druhý uhni), takže by bylo zbytečný s ním mluvit lidskou řečí. On je totiž opravdu blbej. Takovej ten typ, co je o dvě hlavy větší než ostatní a má mozek velikosti rybího oka. Mě je líto, že tohle píšu o dítěti, ale fakt, kdybyste ho znaly, holky... ten už to prostě nedožene. Ale myslím, že jsem z úst vypustila slovní spojení typu "ježiš to tvý dítě je vopravdu debil".

Alča    28.05.2009 13:39
Šáry nechápu!!!!Já bych ho dořvala,že by se jen tak nevzpamatoval :)

Šarka    28.05.2009 13:24
Ještě na vysvětlenou, abych tady nebyla za nezodpovědnou matku - kluci byli na takové jakoterase, která má zábradlí, dá se tam sedět, opalovat se ... Smrad strčil Matěje během pikosekundy tak, že přepadl přes to normálně vysoký zábradlí. My jsme byli tam, nebyli sami, ale stalo se to tak rychle, že než jsme se vzpamatovali, tak snad vyrostl strom, jak dlouho to trvalo. No ještě dneska, když si na to vzpomenu, tak bych toho hajzlika tak seřezala, že by si tejden nesedl. Ovšem nebyl ani napomenut. Bohužel. Jeho poslední incident se stal loni, kdy mi teta říkala, že spálil staršího bratra hořícím klackem. Prej to nebyla jeho chyba, starší chodil moc blízko něj. :? Tak chápete to?

Katka    28.05.2009 13:19
Pády :) No třeba náš Jeník má uražený kus předního zubu snad od té doby, co mu trochu povyrostl. Dělali s bráchou blbosti ve vaně, tak se do ní "zakousnul". No a s taťka s Ondrou mi ho taky vyklopili z kočárku snad 14 dní po tom, co se narodil!!! Ani by se nepřiznali, ale měl ještě čumáček od trávy,když mi ho přivezli ! :) Pacholci. No a taky si pamatuji, jak vařím a koukám na ně z okna na zahradu. To už Honzík seděl v kočárku. Nebyl přikurotvaný a najednou vidím jak padá po hlavě na beton. Srdce se mi zastavilo. Manžel ho chytil za nohu na poslední chvíli, kousínek od země!!!!
Ale víte co byl snad úplně nejhorší zážitek?! To jsme ještě Honzíka neměli. Ondrovi byl rok a půl a byli jsme nakupovat v Praze v Globusu. Ondra se vztekal, nechtěl být na košíku, nechtěl za ruku. Tak jsem ho pustila, ťapal sám. Chtěla jsem na něj bafnout ob regál. Než jsem ho obešla, prcek nikde. Ale on fakt nebyl nikde. Široko daleko nikde. Začala jsem tam běhat a hledat ho. I k jezdícím schodům jsme utíkali, protože se mu moc líbily....Nikde. Už jsem ho chtěla nechat hlásit rozhlasem. Už jsem to měla domluvené. Ale naštěstí pak byl na druhé straně obchodu a spokojeně si z regálu vyhazoval zelí. Vůbec jsme mu nechyběli. Nikdy nikdy nikdy už dítě nepustím z dohledu.I kdyby se mělo uvztekat a já ho měla táhnout za nohu,nic není horší než tohle. Naštěstí jsem nejdřív hledala a hysterická jsem byla až po jeho nalezení. Měla jsem hrůzu z toho, že mi ho někdo sebral,nebo že jak je malý, prošel kolem pokladen a nikdo si ho nevšimnul.
Jinak Zdeni, já už mám bezovou šťávu, medík, suším ho. Dělám jitrocelový medík. Suším libeček. Mám už letos podběl, borovicové výhonky,chudobičky +medík. Pampeliškový medík :) A chystám se na šípkové květy a lípu :) mateřídoušku, dobromysl .... :) To už je trochu veselejší téma :)

Šarka    28.05.2009 13:17
Tak já se taky přidám. ;) Matějovi bylo 6, slavili jsme čarodějnice, přijela sestřenice s parchantama (neodsuzujte mě za ten výraz, kdybyste je znali, pochopili byste), lezli na palety, kde si normálně kluci hráli furt, jeden z těch parchantů strčil do Matěje a on spadnul ze tří metrů, snažil se chytit na ruku, kterou si pochopitelně zlomil, a to 9 cm nad zápěstím, který měl pak vražený pod tu podloketní kost, takže tam měl schod a tu ruku měl asi o 5 cm kratší. Mě se udělalo tak špatně, kluk ani nebrečel, protože byl v šoku, úplně zelenej, tak mu to v Liberci rovnali pod nějakou lampou, udělali mu to strašně dobře, nebylo potřeba žádný železa a tak, jak říkali na začátku. Nemá naštěstí vůbec žádný následky. Ale já jo. Od tý doby se se sestřenicí nestýkám, protože řekla, že se to prý stává, kluci si prostě jen tak hrajou a pošťuchujou se, ne? Žádná omluva, žádnej zájem, jak je Matějovi, nic. Takže asi tak.

Radka    28.05.2009 13:02
Zdravím holky pletařinky!
s těma pádama dětí je to opravdu hrůza. Mám stejnou zkušenost s jídelní židličkou jako Alča a to máme dost malou kuchyň a než jsem položila talíř za sebe, tak se malá nožičkou odstrčila od stolu, ale naštěstí jí taťka stihl zachytit včas. S tou menší dcerkou jsme měli větší trable, ta se po dlouhém těžkém porodu narodila s krvácením do mozku. Ten moment, kdy mi to doktorka přišla říct si budu pamatovat do smrti. Muselo se s ní zacházet velice opatrně, i v kočárku měla vypodloženou hlavičku aby s ní zbytečně netřásla. Dokud ležela, tak to bylo dobré, ale když se začala převracet, to jsme pak měli hrůzu aby se jí něco s tou hlavičkou nestalo. Samozřejmě jsme se nějakým těm pádům a modřinám při prvních krůčkách nevyhnuli, ale všechno dopadlo dobře a v roce byla propuštěna z neurologické péče. Uf. Teď už vydá za dva kluky a všichni nám říkají, že jí ty čertíci pěkně koukají z očí. V zaří nastupuje do školky a už teď je mi líto těch učitelek :?
U nás to teď z krásného slunného dopoledne přešlo na zamračené a větrné odpoledne. Tak jdu využít toho, že malá spinká a jdu vzít jehlice do rukou (jak jinak) :grin

Bridgett    28.05.2009 12:47
Ahoj holčiny,

no jo, jsou to šoky s těma dětma, to vůbec nejde uhlídat :( Filípek měl už těch pádů docela dost - asi v osmi měsících ho tatínek vozil v té dětské Tatře, nějak nevybrali zatáčku, malej vypadl a prokousnul si jazyk. To bylo krve!
Nedávno zase sjel dva schody co máme do obýváku na motorce, kousnul se ro rtu a dva dny byl oteklej až hrůza. No ale pak povídal, že to dělal schválně, prostě to chtěl sjet :roll

Já za ním fakt neustál lítám, ale musím si taky občas skočit na záchod, uvařit a tak, že jo.

Ale tenhle pád, to bylo zatím nejhorší :cry

Zdena-Osek    28.05.2009 12:43
Ahoj všem,Katko tak to pončo to se ti hodně povedlo :roll musela to být hrozná práce,já se taky zajímám o bylinky a hlavně je suším,mám už plicník,malinové listí,ostružinové lístky,sedmikrásku a za chvíli vykvete lipový květ,bezinkový sirup nedělám i když jsem ho taky někdy dělala,bylinky mě prostě taky baví a pomáhají ke zdraví.Jinak holky jste všechny moc příjemné na fotkách a pěkný kočky jste :)
koutnam,ty věci co se ti stávají,není nic strašidelného ale někdo tě třeba před něčím zlým varuje,mě se taky stávají různé neuvěřitelné záhady :roll a většinou to beru,jako varování,před něčím,na co si mám dát příště pozor,třeba jsem vám k smíchu ale mě tyhle věci hrozně zajímají a taky jsem toho už moc přečetla :)tak holčičky,mějte se všechny moc krásně,já jdu dovařit roštěnku a dám si kávu a pleteníčko do ruky,stejně je venku(alespoň u nás)zima a vítr,tak můžu být v klídku,že zahradka je zalitá,jak pršelo :grin ahoj...........Zdena

Alča    28.05.2009 12:30
Holky s těma dětma je fakt potíž.Když Tomáškovi bylo asi 8 měsíců,měla jsem ho v obýváku v té jídelní židličce,šla jsem na vteřinu do kuchyně,jen tam něco zanést a on mi z té židle vypadl.Bylo hrozně ještě asi měsíc po tom,ale díky bohu se mu nic nestalo,teď už si fakt dávám bacha.Jinak všechny moc zdravím,doufám,že nikoho ty bouřky co byly v Čechách tak děsivé nepostihli.Mějte se,jdu opět žehlit. :roll

Mila-koutnam    28.05.2009 12:07
Zdravím,
tak koukám, že se nám sekce kamarádky webu rozjela, což je moc dobře, protože člověk si aspoň dovede představit s kým "mluví".
Poslala jsem Markétce ten vzorek na bílou halenu (zároveň jsem přidala obdobu vzorku použitou na modrý gaťata), už nevím kdo si ten vzorek přál, ale slíbila jsem, tak plním. Včera jsme totiž jeli z "letního bytu" na přespání domů, tak jsem si kupodivu vzpomněla na ten vzorek a ještě podivnější je, že jsem ten časopis našla na první pokus. Vypadá to možná trochu složitě, ale je děsně jednoduchej.
Pěkný den všem (nějak se nám tady to počasí kaboní)
Pa Mila

Katka    28.05.2009 11:42
Koukám na Vás do galerky a trochu jsem přitom připálila maso :) Moc se mi všechny líbíte a jsem ráda, že se s Vámi mohu přátelit :)
Už jsem vložila i svou fotku, s trochou trápení a když už jsem se s tím mořila, zrovna jsem vložila i nové pončo,i když mi ještě zbývají dostříhat třásně, snad mi to omluvíte. Všechny Vás zdravím a jen připomínám. Je čas na výrobu sirupu z černého bezu. Právě kvete. Je to snadné a hlavně je výborný a zdravý :)))))

hela    28.05.2009 09:49
už blbnu, na háčkovala, ale pletla, pamatuji si, že se kapsičky nějak páraly.

hela    28.05.2009 09:47
mám prosbu na Hanouska, prohlížela jsem si výtvory z roku 2007 a obrázek 137 , červená sukýnka mě potěšil. Tuto sukýnku jsem háčkovala dceři, když byla malá a pak jsem popis půjčila známé a ta ho někam založila. Bylo by možné poprosit o popis? Předem díky helisacek@seznam.cz

hhana    28.05.2009 09:25
Zdravím děvčata. Moc prosím pletařinku která před časem posílala jak se všívá zip jestli by mi nemohla poslat znovu, nějakým zázračným způsobem jsem si to špatně uložila. Děkuji Hanka

Šarka    28.05.2009 09:14
Zdarec holky, dneska píšu jen proto, abych veřejně oznámila, že se háčkování pláště blíží ke konci a tudíž, když to teď víte všechny, mě to bude nutit, abych to fakt doháčkovala. Páč sám se k tomu nedonutím. :grin A teď je to venku, teď musím. :grin Posílám vám nádherný slunce přímo z dovozu z Lublaně, pá. 8)

Radka    28.05.2009 07:56
Pro Olgu: Jedno oko sejmeme, druhé upleteme hladce a sejmuté oko přetáhneme přes to upletené. Dvojité přetažení se udělá obdobně, jen sejmeme dvě očka, třetí upleteme a sejmutá oka přetáhneme přes to upletené. Snad to bude ono 8)

Olga    28.05.2009 07:37
Prosím, jak se plete přetažená ujímka ze 2 oček ?
Děkuji


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009