FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Alena32    25.05.2009 14:04
Děvčata, moc mě těší, že se vám čepičky líbí, ale je to naprosto jednoduché a ani by mě nenapadlo, že budete chtít popis.
Pokud bude Markétka chtít, tak jí popis nějak dám dohromady. Dělám je totiž jen tak z hlavy a měřím zrovna na tu panenku , co je na fotkách - velikostně odpovídá dítěti zhruba 2 až 4 měsíce. Jo a je to Irenčina panenka Barborka.
Bílá čepička je háčkovaná dlouhými sloupky - polopatent ( 1 dl.sloupek, 1 plastický dl. sloupek), barevný pásek podle libosti a na zadním díle prostřední třetinu zrovna při práci na okrajích přháčkovávám, aby dítě netlačily švy. Kolem spodního okraje obháčkuji řadou normálních dl.sloupků a řadou račích kr.sloupků. Mezi dlohé sloupky protáhnu šňůrku ( vždy pod 2 sloupky). Jako přízdobu jsem tentokrát uháčkovala čtyřlístek se stopkou ( má to svůj důvod - čepička je pro budoucí miminko internetové kamarádky Jetelinky)
Růžová čepička je háčkovaná dokola po obvodu hlavičky, na vršku sešitá do 4 rožků s přišitou háčkovanou mašličkou. Místo chráničůna ouška jsem uháčkovala kolečka s pikotkami a ta jsem normálně na čepičku přišila a doháčkovala jsem šňůrky z dvojitého řetízku. Háčkovaný vzorek je naprosto libovolný - tato čepička je určena na teplejší období, tak jsem vybrala dírkový vzorek.

Radka    25.05.2009 13:05
Přikláním se k prosbě Hely, taky bych byla moc ráda, kdyby Alenka vložila popisy na ty nádherné háčkované čepičky. :)
Jinak přeji všem krásný sluníčkový den 8) Já si ho užívám doma, protože Lucinka má těžkou angínu (už pátou letos), tak musíme být doma.

hela    25.05.2009 12:17
Prosila bych Alenku 32, jestli by nemohla do popisů hodit popisy na ty háčkované čepičky, jsou prostě kouzelné.

Šarka    25.05.2009 11:02
Teda ženský, jak tak jukám na "členky gangu", tak vidím, že na Moravě jsou ruční práce asi populárnější :grin :roll .

Mila-koutnam    25.05.2009 10:02
Ahoj holky,
přes víkendy jsem teď mimo dosah PC (bydlíme u taťky na baráku, říkáme tomu na letním bytě), a teď jen zírám co tu je příspěvků a fotek a nestačím číst a orientovat se. Zkusím vylovit nějakou aktuální fotku a přidat se.
Vzorek té bílé haleny dodám co nejdřív, možná se mi podaří dát jej dohromady z hlavy, nebo dodám do konce týdne (mám jej doma v časopise, ale dnes ještě z baráčku domů nejedem).
Tak se mějte, všem pěkný den
Mila

Šarka    25.05.2009 09:06
Markét, až se urvu od práce, tak ti napíšu maila. Existuje reálná šance, že bych mohla v červnu jet na víkend do Prahy a pokud by to vyšlo, tak bych se určitě chtěla zastavit. Zatím pá.

Šarka    25.05.2009 08:49
Ahoj holky, moc vás zdravím. Poslední dobou sem stihnu akorát tak juknout a číst a prohlídnout vaše fakt dobrý výtvory, ale jinak mám v práci takový šílenosti (a ve škole taky, ale to není až tak důležitý), že sotva stíhám dejchat. Holky, proč jste si mě některé představovaly blond? Tedy já vám klidně pošlu i blond fotku, ale asi mě nepoznáte. Tahle v sekci "kamarádky" je opravdu aktuální. Alenko, děkuju za kompliment (za ty kukadla :) ), včera jsem ti chtěla něco připsat do té sekce, ale udělám to teď - jsi strašně sympatická, myslím, že to psala i Bridgett. Takovej ten typ, co hned na první pohled způsobí příjemnej pocit u srdce, jestli víš, co myslím. Prostě tebe musí mít snad fakt každej rád, ne? Jinak po domově se mi sice stýská, ale už to není tak hrozný, jak to bylo. Přece jen jsem v Lublani už hodně dlouho. A domů jezdím čtyřikrát za rok, takže to mezi návštěvama vždycky rychle uteče. Teď se s klukama chystáme, že tam budeme skoro celej červenec a doufáme, že bude počasí. On ten Liberec je někdy pěkně naprd. Tak holčiny moje, mějte se, jo BTW rozpletýno mám, ale nemám čas. Ačkoli se snažím dodělávat ten béžovej háčkovanej pláštík z Limone, tak se mi to snad podaří. Takže zatím, a až budu mít zas chvíli, tak se ozvu. Ahoj, posílám nádherný opravdu letní počasíčko a hoooodně sluníčka. 8)

Markéta Robst.    24.05.2009 22:57
Marci, tak je to tak , jak jsem psala ohledně té fotky z fotogalerky.. bohužel v sobotu se stala chybička - došlo k vymazání fotky, moc se Ti omlouváme ( mám vzkázat i od manžela ) foto se tam už bohužel zpátky dát nedá..tak Tě musím poprosit, jestli by sis tam mohla dát fotku novou, ..jen bohužel dosavadní komentáře, které tam jsou už zůstanou bez fotky

Alena32    24.05.2009 21:13
No tak děvčata, já se také hlásím k pletacím babičkám, ale to většina z vás už dávno ví. Nějakou fotku snad schrastím, i když nevím, jestli se v té galerii koček neleknete. Bylo mě v březnu 58 roků, mám dceru Irenu ( tu znáte z těchto stránek), dva syny a 4 vnuky. Také manžela a krom těchto všech, mám ráda pletení , háčkování , kytičky a historii.Jo a také ráda vařím a je to na mě vidět.

macina    24.05.2009 21:05
Ahojky holky. Mám problém. :( V galerii mě zmizela fotka sukně a halenky.Popis a komentáře tam jsou,ale fotka nikde.Nevíte co s tím?Stalo se vám to už někdy? :cry
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Maci,.. to bude asi naše chyba (administratorská)..v sobotu jsme měli s webem poměrně velký problémy , dokonce ve vyhledávači google byl web označen jako error, i když šel spustit, ale už je vše o.k ..takže na to kouknu, popř. manžel a zkusím to dát do pořádku .. :)

Marťa    24.05.2009 19:53
Ahojky, četla jsem Vaše příspěvky a musím hned napsat. Myslím, že věk není důležitý, čili i Vy "bábinky" šup, šup do nové sekce. Mám v práci kolegyni, důchodkyni, které je 60 let, taky plete, jako já a měly byste všechny vidět, jak nadšeně se spolu bavíme o pletení, klubíčkách, atd. Oči nám úplně září. A Vaše dílka rozhodně stojí za to, tak se na Vás těším.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Marti, to je naprostá pravda.. nejlepší kamarádi jsou ti s kterýma se opravdu cítíš dobře po všech stránkách...a je úplně jedno jak vypadají.
;)

hela    24.05.2009 19:10
hlásím se k pletoucím babičkám, mám 5 vnoučat.

Klára    24.05.2009 19:08
Ahoj holky,tak koukám na tu novou sekci,jak tam vkládáte fotky,jste tam všechny takový kočky,moc vám to tam všem sluší.Já tam taky dám nějaké foto,ale až se vyfotím,já se totiž nerada fotím a žádnou fotku,kde bych byla sama,nemám :)
Je to ale bezva,když se člověk může kouknout na fotku,s kým si vlastně píše a dozvědět se něco o té osobě víc. ;)
Marťo,koukala jsem,jaká je to náhoda,my máme taky Vendulku a Kubíka,akorát,že jsou menší:p
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Kláry, ta dnešní sešlost u mamky na venkově byla pěkně rozvětvená co :grin :grin .. vůbec jsem nečekala, že se nás tam tolik sejde .. odjížděla jsem domů až o půl šestý a to se mi ještě zdálo brzo ;) Kdyby to nebylo tak daleko, tak bych tam byla jistě dýl, škoda, že jsi tam taky nemohla zůstat déle. Úplně jsem Ti zapoměla říct, že příště přijedu dopoledne dřív, naložím maminu a přijedeme k vám na kafčo :)
A dneska jsi mi opravdu vyrazila dech s tou rozháčkovanou tuničkou ...ta byla prostě úúúúžasná ...

Ivana    24.05.2009 19:05
Čauky holky pletařinky, zdravím Vás všechny v neděli. Koukla jsem do "kamarádek z webu", krásně se to tam rozrůstá. Hanousku,píšeš, že jsi babička, já také, už 3x (mám od dcery 3 vnoučky), takže tu na ta mláďata na fotkách budeme alespoň 2, sle možná k nám ještě nějaká přibyde. Fotku vložit nemůžu, protože zatím žádnou z poslední doby nemám, musím nějakou nejdříve zchrastit. Ale když tady vidím ty hezké mladé holky, tak se mi jim tu galerii nechce kazit.A jsou tu - podle dílek - samé šikulky. Tak hodně pleťte, háčkujte, ať je na co koukat a kde brát inspiraci. Užijte si zbytek neděle a všechny se mějte! :)

Hanousek    24.05.2009 13:54
Ahojte všichni v nedělním odpoledni! Ta nová sekce je fakt super, jen co budu mít nějakou slušnou a použitelnou fotku, tak ji tam taky vložím. Jestli teda vezmete mezi sebe babičku! :grin :grin :grin Pitrisek má teď maturity, takže sem opravdu moc nechodí. :(

mina    24.05.2009 11:34
Eris, skús poprosiť Pitríska, ona má tú angličtinu priamo v náplni práce. Len ... zdá sa , že aktuálne nemá práve dosť voľného času, dlhšie tu o nej nie je počuť.

Eris    24.05.2009 10:56
Holky, která umíte anglicky? Já našla návod na krásný dětský bačkůrky, ale nevim ani hlavu ani patu.. Poslala bych to na mail...

Eris    24.05.2009 09:42
Ahoj holky, tak nová sekce je super a už jsem taky tam :grin . Tak šup šup, zasednout k fotkám v počítači a vkládat, vkládat, ať se konečně vidíme ;) v galerce to není ono, když nikdy nevíme,kdo v modýlku pózuje...

Ahoj Radko, to je fajn, že se připojila další pletýnka- já jsem přímo z Jihlavy a ještě sem chodí taky Šárka z Jihlavy- no je nás tady přesila :grin

Marťa    24.05.2009 09:32
Ahojky všichni, neodolala jsem nové sekci, hned jsem se přihlásila a už jsem tam taky. Je to moc dobrý nápad, alespoň se trochu poznáme.
Markétko Tvé nápady na Dárky mě připadají bezvadné.
Jinak chválím novinky v Galerce, já dneska dokončím halenku pro kamarádku, pak hned nafotím a vložím, i když nevím, jestli bude dobře vidět vzorek, příze je melírovaná a tmavší, no , uvidíme. Mějte se, těším se na vaše pleteninky,.... ;)

Bridgett    23.05.2009 20:14
Ahoj Radko,
vítám tě srdečně mezi námi! Já jsem tu taky docela nová, občas jsem tady koukala, ale zaregistrovala jsem se až nějak na podzim, myslím.
Těším se na tvoje výtvory a inspiraci pro nás ostatní. Mně je 25 a mám téměř dvouletého synka, bydlíme kousek od Berouna 8)

Holky, já jdu hned kouknout na tu novou sekci a vybrat nějakou fotečku, co si tam dám :p Na všechny se moc těším!

Markéta Robst.    23.05.2009 09:06
Ahojky ;)
Raduš, jsem moc ráda že sem mezi nás chodíš, čím víc nás bude , tím víc rad a nápadů ;)

Tak jsem přehodnotila ty Dárky a vypadá to na překapávač kávy Moulinex ;)

V levo v menu už je k dispozici nová sekce ,, Kamarádky webu,, a postup vložení fota a komentáře je úplně stejný jako při vkládání fotek do Fotogalerie vlevo dole -> Menu uživatele :
klikněte na - Vložit fotografii..a v tabulce pak vyberte ,, Kamarádky webu,, .. tak se na všechny moc těším :p

Radka    23.05.2009 08:49
Zdravím všechny pletařinky!
Už dlouho si lámu hlavu, jak naskočit do vašeho "rozjetého vlaku" rozhovorů a výtvorů. Našla jsem zde plno krásných výtvorů, nápadů a rad, tak jsem si řekla, že když to nezkusím, tak nebudu vědět, jestli mě mezi sebe přijmete nebo ne :)
Jsem ráda že vznikne nová sekce, kde bude možné se o ostatních něco dozvědět, protože jinak by jste asi nevěděly, že jsem 32-letá mamina dvou holčiček (2 a 4 roky) a že bydlím na Vyočině nedaleko Jihlavy ;) Vlastně nebýt těch mých princezen, nikdy bych se do pletení "neponořila" naplno.
Sice jsem už něco kdysi vložila do galerie, ale pořád si říkám, že to není ono, pokud se alespoň trošku nepředstavím.
Aby to představení bylo úplné, vložila jsem do galerie i moje poslední dílko - Fusak do autosedačky pro miminko mojí kamarádky.
Všem pletařinkám přeji příjemný den. Radka :-)

Hanousek    23.05.2009 07:52
Markétko, ten překapávač by byl asi suprovej. Přikláním se k názoru Brí.

Bridgett    22.05.2009 23:16
No a k té nechuti do pletení - ještě mně to nepřešlo :cry Ale je fakt, že poslední tak rok jsem pořád v kuse něco pletla - jedno dodělala a okamžitě začala novou věc, vlastně jediný den bez pletení a asi potřebuju trochu orazit.
A když na mně něco leze - tak to taky nemůžu plést, to je jasný.

Bridgett    22.05.2009 23:13
Markétko, ty ceny jsou bomba! Ale možná ten překapávač místo žehličky by byl lepší - žehličku má doma každá, ale překapávač asi ne ;) To je jen můj názor.

Ta nová sekce by byla super, ono fakt stačí jedna fotka a člověk hned ví a líp se orientuje s kým si píše.

Úplně jsi mně navnadila na tu Olivii, už mám také vybranou barvu pro synka - líbil by se mi z ní takový zimní roláček, když to dělá ty norské vzory... Ale taky mám rozpletený letní svetr pro sebe, který musím dodělat. Tak pak, do zimy času dost :grin

Katka    22.05.2009 22:16
Co třeba: Pletýnky :)

Hanousek    22.05.2009 20:15
No mně by se líbilo buď to "něco o nás" nebo co třeba "kdo jsme?" Jinak mně teď zrovna nic světoborného nenapadá. Škoda, že tady není Pitrisek, ten by určitě na něco trefného přišel!

Markéta Robst.    22.05.2009 19:22
Holky ještě pak musíme vymyslet nějaký název té sekce ..,, uživatelky webu,, nebo ,, něco ,,o nás,,
Navrhněte a já poprosím manžela aby tu sekci vytvořil

macina    22.05.2009 19:14
S tou novou sekcí souhlasím.Mýslím,že je to dobrý nápad. :)
Nabídka na výhry, tak ta je suprovní!To jsou věci,které každá žena určitě uvítá.Uvidíme co na to ostatní,ale mě se to moc líbí. :)

Hanousek    22.05.2009 18:54
Ach jo, jsem já to hlava děravá! Myslím, že ty dárky jsou bezvadné, takové věci se vždycky hodí. Aspoň podle mne. :grin
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Nebyla jsem si jistá tou žehličkou..přemýšlela jsem taky nad překapávačem kávy ..nebo něčím podobným :)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009