FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Dana-Dekoro    14.04.2011 22:42
Děvčata, nevím, která nebo kolik na nás myslelo, ale měli jsme krásnou cestu. Zvládli jsme to za 11 hodin, i když jsme měli dost zácpy u Norumbergu. Děkuji. Jsme zdraví a celí. Jeli jsme poprvé po novém pražském okruhu se dvěma tuneli. Suprová cesta. Jen z Prahy do Brna jsme byli trochu vykodrcaný. Samý hrbol. Určitě jste tuto cestu absolvovaly. Česká ostuda - jak krádež pera ...

Šarka    13.04.2011 17:53
Samozřejmě jedno pro druhý zapomenu - Maci, ať se ti v novým bytečku daří!!! :)

Šarka    13.04.2011 15:47
Dani, přeju šťastnou a pohodovou cestu bez problémů a nehod, těch dvanáct hodin v autě si ani představovat nemusím, znám to a je to záhul... ale uvidíš, jak si pak odpočineš. Mě to čeká za deset dní, písnu ti, když budeš mít chvilku, mohly bychom se vidět. :)

Alena32    13.04.2011 13:15
Dani, přeji vám pohodovou cestu a těším se, že se zase uvidíme.

Dana-Dekoro    13.04.2011 12:05
Ahoj děvčata,
zítra brzy ráno odjíždíme do Česka. Prosím, vzpomeňte si na nás. Budeme tak chráněni před nehodou.Stačí letmo si nás představit jak sedíme 12h v autě. Děkuji, děkuji. Přeji Vám všem, aby se Vám dařilo. Marti, můj syn umí velice dobře anglicky, ale nahodit, sejmout tak to asi ne. Moje švagrová v Holandsku je rozená Australanka, ale přeloží to do Holandštiny a já nevím jestli bych to zvládla pak do Češtiny. Nikdy nepletu podle Holandských popisů. Přeji taky hodně úspěchů, aby jsi někoho našla v Česku.

Cythar    12.04.2011 17:19
Ahojky děvčata, tak jsem se konečně po dlouhé době zase za vámi dostala :) Všechny vás moc zdravím a už mi padaj oči z důlků nad galerkou :))) Já teĎ plichtím jarní svetřík, měl to být volný netopýr a mám z toho upnuté skoronic :-D

Martina    11.04.2011 08:56
Ahoj všem, mám známou Angličanku, která tam prodává v obchodě s vlněnými výrobky a myslím, že vede i kurzy pletení. Požádala mě o přeložení návodu na pletenou čepici do češtiny, ale jako nepletařka jsem úplně mimo. Byly byste ochotné návod přeložit? Pokud ne, nemáte kontakt na někoho, kdo by pomohl? Odměnou je vlastně obsah návodu :) Je to na necelou stránku A4.
Díky moc, Martina

macina    09.04.2011 17:28
Ahojky všem,
tak už jsme se děvčata téměř zabydlely...jen nějaké menší úpravy a dodělávky,ale to jen spíše dekorativní.Teď ještě musím uklidit ve starém bytě abych ho mohla městu odevzdat a hotovo.Musím se přiznat,že toho mám plný "brýle",jsem ztahaná jak kůň,únava se už dostavila,ale musím ji potvoru ještě přeprat a pak budu alespoň týden odpočívat. Teda doufám... :grin No a ještě, ručičky nedaly pokoj tak jsem musela vzít háček a už po večerech šmodrchám. Nedalo se odolat i když ruce bolí,ale ty prstíky tak svrběly,že jsem prostě musela... :grin :grin

Marťa    06.04.2011 19:13
Maci, i já Ti přeju, ať se Ti v novém bytečku dobře bydlí a ať se Ti dostává pořád tolik dobrých pletacích a háčkovacích nápadů, jako doposud. Až se zabydlíš.....tak to určitě zase rozjedeš ve velkém a budeš tu na nás chrlit tu nádheru.....jsi opravdu moc dobrá :-)

Irena    06.04.2011 15:07
Marcelko, také Ti přeji ať jsi v novém šťastná a spokojená. O inspiraci se v tvém případě nebojím :grin

rylisek    06.04.2011 14:37
Miluško,koukám ,že si vůbec nemůžeš stěžovat na nedostatek nepříjemných věcí.Není toho na jednoho člověka nějak hodně?Já to mám teď také samé starosti a bolístky ,ale proti tobě jsem žabař.Tak ti přeji ,aby již nic dalšího nenastalo.

rylisek    06.04.2011 14:34
Marcelko doufám , že se ti zdály samé krásné sny.Víš ,že se říká, co se zdá první noc v novém se splní.Je to opravdu rychlé stěhování a chvála Tvému sousedovi.Takových známých si člověk vždy považuje.Tak teď ti přeji jen samé dobré věci a hlavně hodně nápadů. :grin

Hanousek    06.04.2011 07:54
Maci, tak ať se rychle zabydlíš, v novém bytě se ti líbí a máš spoustu nových kreativních nápadů!

macina    05.04.2011 22:58
Ahojky všem,
tak děvčata já už dnes spinkám poprvé v novém bytě.Měla jsem se stěhovat až o víkendu,ale mám super souseda,který je šílený nezmar a protože má týden volno a neumí být v klidu,stále musí něco dělat,tak mě dnes přestěhoval,všechno mě přivrtal,co bylo třeba udělal,no prostě kutil jak má být. :grin Byla to akce"kulový blesk".Sotva jsem ráno vstala on už zvonil a že jde stěhovat,tak jsem mu se synem pomohla a jsme v novém ani jsem se nestačila nadechnout. :grin Jsem teda unavená jako kotě,práce ještě budu pár dní mít dost,než si vše uspořádám do skříní atd.,ale jsem šťastná jako blecha a hlavně všem vám děkuji za přáníčka a doufám,že mě tady neopustí moje inspirace k pleteníčku a háčkování.Musím se přiznat,že prstíky mě svrbí jen ten čas teď chybí,ale zítra už začnu ať se děje co chce :grin :grin :grin :grin

Mila-koutnam    05.04.2011 16:13
jejda, to jedno háčkovaný pončo z úvodní stránky jsem už dělala (a dokonce 2x), mělo by být i v galerce, to melírovaný si chci dělat už hodně dlouho a ještě jsem se k němu "nedokopala".
Jinak bych teda asi letošní rok zatím vymazala (doteď samý zdravotní problémy - moje), nebo aspoň poslední víkend - jedny rozšláplý brýle - moje - oprava 1000,-Kč, jedny ztracený boty (půjčený) - syn - náhrada 1000,-Kč, jeden nalezenej telefon - syn -ovšem hlášenej jako kradenej takže vyřizování na policajtech, jedna bouračka na skůtru - můj otec (děda) - vyražený zub a oprava skůtru zatím nevyčíslená, včera spadený strom na vlak - syn - petihodinové zpoždění při cestě ze školy, to je asi vše, snad jsem na nic v tom výčtu nezapomněla - takhle my si žijem :grin :grin :grin . Tak snad už stačilo a budou jen samá pozitiva.
všem krásný den, dnes bych měla dodělat konečně zas nějaký věcičky, tak snad se zadaří a vložím zas nějaký fotky
mila

Jo Marci hodně skvělých nápadů v novém bytě.....

rylisek    01.04.2011 17:30
Marcelko, moc ti nový byteček přeju a hlavně ať tam máš takové nápady jako v garsonce.Ale v Tvém případě ztráta nápadů určitě nehrozí.

rylisek    01.04.2011 17:25
Děvčata pokusila jsem se do pomocníčka dát vzorek o kterém se tady píše,bohužel to nejde přečíst.Kdo má zájem ráda přepošlu na jeho email.Sama jsem to našla na netu ,kdysi jsem z toho dělala dětem .

Mariepolanska    31.03.2011 21:06
Maci gratuluju Ti k novýmu bytu a přeju Ti ať se Ti v něm dobře bydlí a jsi v něm šťastná. A po všem tom zařizování a stěhování se Ti v něm pěkně pletlo a háčkovalo, abys nám mohla ukazovat další skvosty, který tak obdivuju :)

Mila-koutnam    30.03.2011 23:42
Danuš, možná jsem to spletla já, zkus to udělat, že první nahodíš a končíš taky nahozením, pak se teda po upletení potřebné délky první a poslední spustí....já to už zas chvilku nedělala
Mila

Dana-Dekoro    30.03.2011 22:26
Miluško, tak jsem to vyzkoušela a byla jsem mile překvapená, jak jsi to krásně popsala. Já to pochopila. :grin Vložím fotku. Jen ty kraje se trochu stahují, souhlasí? Po nahození jsem pletla 3 řady. Možná by stačila jen jedna.
Marci, už si to konečně, kruci fiks zasloužíš. Nový byt, nová láska, co říkáš!!! Ať to stojí za to, když už máš to soukromí. Máš přeci co dohánět.

Alena32    30.03.2011 10:24
Maci - moc gratuluji. Vidíš, přání se pomaličku plní - všechno má svůj čas. Užívej si tu radost. No a Míla tě tady nabádala, abys s pletením trochu zabrzdila, tak jí to vyplníš, protože budeš mít hromadu práce s úpravou bytu ,stěhováním a úklidem vystěhované garsonky,.....

Z toho spouštěného vzorku jsem kdysi v dávnověku pletla šály i vestičky - Irenka ji měla světle modře melírovanou. Někdy na konci 80.let to byla velká móda ;)

macina    30.03.2011 09:35
Ahojky všem,
Hooooolky já se musím podělit o svoji obrovskou radost :) Před chvílí jsem dostala úúúúžasnou zprávu- Mám přidělený dvoupokojový byt! :grin :grin :grin :grin Konečně z garzonky vypadnu a syn i já budeme mít své soukromí.
Děvčata ani si neumíte představit jak velikou mám radooooost :grin :grin :grin :grin
Wau,wau,wau!!!!!!!!!!

Mila-koutnam    30.03.2011 09:33
Nevím jestli je to to co myslíte, ale zkusím popsat, nedávno jsem si dělala takto "děrovanou" šálu a lovila jsem v paměti postup.
Takže jedno oko uplést, jedno nahodit, končit upleteným okem, potom se následně pletou všechna oka na jehlici do potřebné dělky, která je cca polovina požadované délky, potom se jedno oko uplete, jedno spustí, končí se upleteným, další řadou uzavřít oka a nakonec "vytahat" ta spuštěná. Jen se nesmí poplést, které oko spustit, musí to být to v první řadě nahozené. Pletenina se tím natáhne a je velmi vzdušná . Snad jsem popsala srozumitelně a snad je to ono, co myslíte...
Přeji všem krásný den
Mila

JARMILA    29.03.2011 23:12
Mám prosbu.Nezná někdo postup na pletení při němž se upletlo několik řad a pak se oka shazovala a vznikla krásná děrovaná pletenina.
Já to kdysi hodně dávno dělala, ale už si navybavuji jak. :roll

Alena32    29.03.2011 00:07
Ještě jednou Vám všem moc děkuji za všechna přáníčka.
Vyfotila jsem vám ještě některé květiny, které jsem dostala.Doufám, že se jim u mě bude dařit.

evik.kudlackova    28.03.2011 19:31
Milá Alenko, i já se připojuji s velkým blahopřáním k Tvým narozeninám a ať se Ti splní všechno, co si přeješ a ať nás ještě moooooc dlouho obšťastňuješ svými krásnými pleteninkami ! :) :) :)

Marketa Robst.    28.03.2011 13:49
Alenko ,...K NAROZENINKÁM VŠE NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ , AŤ SI SPOKOJENÁ A VŠE SE TI DAŘÍ :p :p :p :p

Mariepolanska    25.03.2011 22:11
Milá Alenko, taky se přidávám k zástupu gratulantek a ke krásnýmu životnímu jubileu Ti přeju spoustu zdravíčka, štěstíčka a ať tě stále baví jehlice, háček a barevná klubíčka :)

Marťa    25.03.2011 21:25
Ještě jááááá:-) Taky přeju, Alenko, všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko, štěstíčko a spoustu nápadů a inspirace pro nás ostatní :-) A ať Ti jehlice či háček stále přinášejí moc moc radosti ;)

rylisek    25.03.2011 21:19
Milá alenko,dovol abych se také přípojila k zástupu gratulantů.Z celého srdce Ti přeji hlavně hodně zdravíčka,radost z těch nejblížších a hlavně jěště dlouho šikovné ruce.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009