FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Alena32    25.03.2011 15:53
Pěkný den Vám všem.
Danuško,díky za přání, ty jsi tady rozjela přímo lavinu a práskla jsi na mě mé obří kulatiny.

Děkuji všem za krásná přáníčka. Opravdu mě to moc těší a doufám, že se alespoň část Vašich přání splní. Hlavně to zdravíčko potřebuje každý, bez toho nejde nic. Ještě jednou díky.


A ještě větičku k paní Ďurovičové - ddjd. Já jsem si u ní svého času také objednávala a byla jsem na rozdíl od některých z Vás moc spokojená. Obchod vždycky proběhl bez problémů. Zúčastnila jsem se u ní i několika soutěží, potěšily mě výhry a dokonce jsem paní Ďurovičovou poznala i osobně , když jsem u ní vyhrála zájezd na Kreativní výstavu do Wiesbadenu.
Slyšela jsem, že se v loňském roce dostala do velkých zdravotních potíží a obchod vyprodávaly její dospělé děti. Momentálně nevím, jak to je. Snad se prý už vše urovnává.

hela    25.03.2011 11:47
Alenko taky hlavně to zdraví a hodně pěkných výrobků. Hela

macina    25.03.2011 10:21
Milá Alenko,
Hodně štěstíčka,zdravíčka,spokojenost a hodně moc krásných výrobků,kterými nás zde zahrnuješ.Ať ti stále ten náš koníček přináší radost a potěšení a také ať máš stále spoustu tak krásných tvůrčích nápadů,protože i my se z tvých výrobků inspirujeme a radujeme,protože jsi nesmírně šikovná a myslím,že se máme od tebe stále co učit.
Vše nejlepší... :)

Mila-koutnam    25.03.2011 09:13
Alenko, připojuji se k blahopřání, takže všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka (ostatní už vždycky nějak dopadne, ale to zdravíčko je nejdůležitější), hodně dobrých a krásných nápadů do dalšího tvoření.
Mila

marcy    25.03.2011 09:04
.....ještě bych přispěla se svojí zkušeností s paní "DDJD".

V tomto obchodě jsem si kdysi dávno objednala.Celkově a slušně bych ho charakterizovala asi jako neseriózní, méně slušně asi jako,že má paní nějaké zákazníky na salámu.

...potvrzení objednávky jsem urgovala tři dny. Na mail otravných zákazníků samozřejmě nikdo neodpovídá...

...peníze dávno převedeny - zboží dávno nikde. To už jsem pomalu začínala podléhat panice.. na maily opět nikdo neodpovídá...Začínala jsem se pomalu smiřovat s tím, že se můžu s penězi rozloučit, a že holt za blbost se platí.

...jako poslední spásu a způsob kontaktu jsem zvolila jakýsi chat přímo v obchodě. A sláva! Paní mně zavolala, že jako chybí určitý odstín a že jako mně tam šoupla jiný, stejné značky. Můžu říct, že po těch všech peripetiích, a z radosti, že jsem nakonec o peníze nepřišla ( šlo tehdy asi o tisícovku ) kývla.( A potom že nejsou šťastný zákazníci )

...celkový dojem: chaos a absolutní nezájem o zákazníka.

Jednou už jsme taky na tohle téma diskutovaly, tuším, že už to budou tak tři roky. A zkušenosti i reakce na tenhle obchod byly vesměs negativní.

Jóó, ono není dobrý dělat z lidí blbce. Zvlášť ne v době internetu ;) :grin

Přeji všem kráný jarní den :) :) :)

Johanka Řepová    25.03.2011 09:03
Děkuji za rady,už jsem to konečně pochopila ;) . Ten svetřík je z praktické ženy červenec 2009,takový háčkovaný zelený 8)

Hanousek    25.03.2011 08:07
Alenko, taky se připojuji s přáním pevného zdraví, abys nás ještě hodně dlouho zahlcovala svým pletařským a háčkovacím uměním a taky Tvými fundovanými radami. ;)

marcy    25.03.2011 07:58
Milá Alenko,

přeji Ti k Tvým narozeninám samozřejmě zdraví, štěstí, životní a rodinnou pohodu.

A protože jsme na "pletacím" webu:

... aby Tvoje šikovné ruce nezahálely, protože to by byla věčná škoda :) To bys šidila nejenom sebe, ale hlavně nás tady, Tvoje obdivovatelky.

Takže - ať Ti to plete tak, jako doposud, a hlavně - ať Tě to tvoření těší co nejvíc :) :) :)

Mária Blahová    25.03.2011 07:32
Dobrý den, zdravím všechny a děkuji za odpovědi.
Jen reaguju... několikrát jsem už emaily posílala, ale odpověď žádna , to samé i s telefonátmi...nikdo to nebere. Tak mně to hodně rozhodilo....
Když si představím k jakým penězům si ta dotyčná příjde takovým způsobem... tak snad bych vybouchla.
A nejvíce se zlobím asi sama na sebe, protože přes internet nakupuji už hodně dlouho a vždy si nejdřív dohledávam recenze na daný obchod atd. a dosud žádná špatná zkušenost až teď jsem narazila... Poučení pro mne. :upset
Tak přeju všem krásný slunečný den.

Dana-Dekoro    25.03.2011 00:46
ALENKO32 - K Tvým kulatým narozeninám Ti přeji hlavně zdraví a jistotu, že Tě máme všichni rádi. Že jo děvčata??? Na tomto webu jsi důležitý podpůrný pilíř. Jen v tomto roce jsi udělala: - háčkovanou čepičku a bačkůrky, hačkované bačkůrky, soupravu pro nejmenší slečny, kojeneckou soupravičku, dečku do kočárku, hačkovanou mimi čepičku, háčkovanou mimi soupravičku, obrovský pánský svetr, háčkovanou čepičku a bačkůrky, háčkovanou soupravičku a poslední byla bílá dámská halenka. NEUVĚŘITELNÉ MNOŽSTVÍ. A to je teprve březen. Alenko, já Ti z celého srdce gratuluji a přeji si, aby jsi ještě hodně dlouho mohla těšit okolí svými nádhernými výrobky. Posílám velikááááánskou pusu. Dana

Mila-koutnam    24.03.2011 16:17
Reaguji na zkušenosti s internetovým obchodem. Pokud firmu neznám a objednávám poprvé, vždy si raděj připlatím za dobírku, pokud už jde o osvědčenou firmu, nebo doporučenou někým, platím teprve pak převodem, jinak zatím teda žádný problém týkající se placení, ani třeba ztornování objednávky z důvodů dlouhé čekací doby a tak opravdu nemám, ale je nutno jak píše Dana se ozvat, vždycky je nějaký kontakt na odpovědnou osobu, a vždy jsem měla odpověď do druhého dne v poště (třeba i takovou, že zboží momentálně není na skladě).
Přeji všem pěkný sluníčkový den
Mila

Dana-Dekoro    24.03.2011 15:30
Paní Bláhová, možná nastala někde chyba, to se může stát. Je třeba jim napsat nebo zavolat. Určitě se vše vyřeší. Přeji dobré pořízení. Já kupuji veškerou přízi a bavlnu tady u Markétky.

Maria Blahova    24.03.2011 13:32
Dobrý den. milé pletařky. Jaké míte zkušenosti s intrenet. obchodem ddjd?
Jen bych ráda upozornila, na své negativní zkusenosti, po cca 8 týdnech, žádna odpověd, žádné zboží. A to jsem peníze posílala převodem, abych ušetřila!!!
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Paní Maruško, na paní , která provozuje tento eshop jsem také již slyšela spoustu negativního ,..např., že pokud nemá některé objednané klubíčka , ..dává místo nich jiná - podobná, které si zákaznice vůbec neobjednali. Žádná omluva, ani vysvětlení, proč tak učinila. Chápu, že někdy je to těžké , ale jak se říká náš zákazník - náš pán ...zákazníky je potřeba si v dnešní době hýčkat a né je odbývat :)

Hanousek    24.03.2011 08:33
Omlouvám se, přehlédla jsem v původním dotazu, že jde o háčkování, ale je to v podstatě stejné. Dani, díky za doplnění a podrobnější vysvětlení....

Dana-Dekoro    23.03.2011 21:25
Hanousku, vysvětlila jsi to velice odborně a zkušená háčkovačka to chápe. Myslím si, že Johanka nemá takové zkušenosti. Já přidám malé vysvětlení. Uháčkuješ si 20 řetízkových ok (nebo víc podle vzorku) a uděláš několik řad vzorku do výšky asi 5-10cm. Teď změříš jak je tento kousek široký. Řekněme 12cm. O kolik musí být Tvůj svetřík širší, řekněme 6cm. Znamená to, že přidáš k původní velikosti 10řetízkových ok.To je 6 cm. Musíš měřit a zase měřit. Nějak to dopadne. Dotaz, zda jsi ten menší svetřík sama háčkovala? Jaký je to vzorek? Můžeš poslat foto?

Johanka Řepová    23.03.2011 17:14
To já právě vůbec nechápu,jak ten vzorek převést do svojí velikosti :(

Hanousek    23.03.2011 13:35
Johanko, nejlepší způsob je, když si upleteš zvoleným vzorem zkušební vzorek 10x10 cm. Potom ho mírně napni a spočítej si, kolik ti to dá cm na šířku a na výšku. Podle toho potom vypočítej, kolik ok máš do jednoho cm a kolik řad. Potom si to převeď na svou velikost.

Johanka Řepová    23.03.2011 12:22
Zdravím všechny a moooc prosím o radu. Když mám háčkovaný svetřík ve velikosti 38 a potřebuju ho převést na velikost 40,či větší,jak to mám udělat? Kolik oček přidat atd. Předem mnohokrát děkuji a přeju hezký den :)

Mimu    23.03.2011 11:07
Ahojky, a odmítla jsi to úplně? myslíš,že bychom to s holkama nedaly dohromady? a termín byl hodně krátký? ;)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Míšo , ..myslím , že by se nám všem zavařily jehlice a háčky ;) a stejně by se to nezvládlo .
7000 kusů si myslím, že je i pro strojovou výrobu nějaký den práce.
Termín byl do července ..

Markéta robst.    21.03.2011 18:56
Holky , to vám musím napsat ..před pár dny mi přišla nabídka na zhotovení 7000 ks kojeneckých pleteninek - výběr - bud bačkůrky, nebo čepičky, ponoženky, apod.
Jednalo se o firmu, která chtěla tyto výrobky přidávat k nákupu kojeneckých přípravků v lékárnách . Bohužel 7000 kusů bych nebyla schopná dát dohromady :roll , i když mám na eshopu Pletené oděvy hodně šikovné a zručné pletařky ;)

rendýsek    20.03.2011 15:34
Markétko moc děkuji za super rychlý balíček, jsi super, škoda, že Znojmo je daleko od nás , byla bych v obchůdku pečená , vařená :grin
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
:p :p

Zdenka    16.03.2011 08:46
Markétko, děkuji platba došla. :)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
;) Zdeni, já taky děkuji

rendýsek    13.03.2011 18:24
Zdravím holky , konečně jsem našla trošku času abych mohla sem i písnout. Kochala jsem se v galerce no páni jeden výtvor hezčí jak druhý, prostě jste šikulky, snad bude teď víc času , ale nevěřím tomu :grin
Dani držím palečky ať vše dobře dopadne :-)

Dana-Dekoro    13.03.2011 13:13
No nazdar!!!! Šárko z Liberce!!!! Už jsem Tě postrádala. :cry Každá změna ve Tvém životě Ti přinese něco nového, něco lepšího. Vše jde tak jak má jít. Moc Tě pozdravuji a ukaž své výrobky co nejdřív. Určitě jich bude spousta. :)

Šarka    11.03.2011 20:29
Ahoj, vsechny vas zdravim, do galerky obcas juknu, ale sem uz jsem dlouho nic vtipnyho nenapsala. :grin
Lonske vanoce nebyly zrovna nejveselejsi, ale dneska uz je lip, jediny trapeni, co mi zustalo, je ze jsem bez prace... ale i to se spravi, bude lip.
Hromadne chvalim galerku, jste sikulky a velmi cinorode... ja jsem od vanoc zvladla dve ponca s rukavicema a jeden hopsafrak a ani jsem se nedostala k tomu, abych to nejak slusne nafotila a pochlubila se... no snad dojde i na to. :roll
Milusko, s tema zarovkama je to asi tak, ze je to mozna proklety zbozi - manzel (teda bejvalej, ale stale spolu zijeme) sel koupit zarovky, a prisel bez nich, ovsem se susickou na pradlo... a to kdyz uz jsem u te susicky, vzdycky se mi to zdalo jako pomerne zbytecna vec, ale dneska bych ji nedala ani omylem... je to uzasnej pomocnik, kterej usetri spoustu prace a casu, no vsak ktera mate susicku, urcite se mnou budete souhlasit...
Dani, preju brzky uzdraveni Bernardovi, Market, tobe preju, aby byl Tomik ve skolce v pohode, a Maci, pokud jeste nemas praci, nezoufej, najdes ji. Verim tomu, ze kdo se prace neboji a neceka, az k nemu sama prijde, tak ji urcite najde, a ty jsi sikula a najdes takovou, v jake budes spokojena...
No, tak ja zas letim, kluci me udyndali, ze chteji koukat na Marecku, podejte mi pero, tak jdu koukat s nima - Hujer, studuje tady Hujer? :grin

Mila-koutnam    11.03.2011 13:07
Zdravím, holky ruším tu prosbu o klubíčka, já je dnes šílenou náhodou koupila. Ale teda náhoda stála za to a ještě teď si to nějak nemůžu srovnat v hlavě. Šla jsem do obchoďáku pro žárovky a omylem jsem zajela do jinýho patra. Tak jsem si řekla, že se podívám do galanterky na vlnu, co novýho a tak. No a vlezla jsem dovnitř a smály se na mě dvě klubíčka šedé MICI (ani míň, ani víc). Nejlepší na tom bylo, že jsem tam byla minulej týden a řekli mi, že není a asi už nebude, jen jiný barvy, že tahle se momentálně nevyrábí. Jo a úplně nejlepší pak bylo, že jsem z toho zůstala tak rozhozená, že jsem zapomněla na ty žárovky :grin , ale co, hlavně že můžu dodělat vestu, žárovky se koupí......
Pěkný pletací víkend všem, já toho teda zrovna moc nenapletu, v sobotu se chystáme na ples a v neděli k dceři na kafe, protože má příští týden narozky, no ale určitě si apoň malou chvilku najdu.
Pa
Mila

Hanka    10.03.2011 20:52
Zdravím všetky pletiarky,
po dlhkšej dobe som pridala do fotogalérie výsledky mojho koníčka, ktorý má (podľa množstva návštevníkov tejto super stránky) stále veľa ľudí

Mila-koutnam    08.03.2011 09:38
Zdravím všechny, Markétko, přeju Tomíkovi ať se mu ve školce líbí, možná si ještě chvilku pobrečí, ale to k tomu patří. Danuško Bernardovi brzké uzdravení.
Holky mám velkou prosbu, jestli byste nemohly prohrábnout zásoby vln, jestli náhodou některá nemáte zbytečný 1-2 klubíčka MICI B108 - tmavě šedá. Momentálně Markétka nemá a není ani přímo u vlniky a chybí mi na dodělání vesty, nějak jsem to neodhadla. Kdyby náhodou někdo mohl postrádat, písněte mi na mejlíka. Díky
Všem krásný sluníčkový den
Mila

magda 51    07.03.2011 21:06
Ahoj děvčata,Danuško dala jsem ten popis na fotografie-pomoníček.Tak ať se povede to co podle toho budeš plést.

Dana-dekoro    07.03.2011 00:11
Děvčata, děkuji za podporu. Každý den je to o něco lepší. Ve středu jde na kontrolu, tak na něj trošičku myslete. Všechno jde tak jak má jít.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Dani , také přeji Bernardovi brzké uzdravení !


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009