FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


rylisek    20.12.2010 18:16
Vidíš Maci,já ti říkala skromnost stranou.Jsi vyjímečná pletařka a tvé kousky jsou jedna báseň.Tak ti přeji hodně dalších nápadů,dostatek času na výrobu a veliký odbyt. A hlavně chvála potěší,ale ta materiální stránka také není k zahození. Tak ať se ti sypou zlaťáčky a prima nápady.. :grin :grin

Mila-koutnam    20.12.2010 15:34
Zdravím všechny, Peti Tobě opožděně všechno nejlepší, Maci Tobě hodně dalších úspěchů s pleteninkama a moc Ti to přeju, Ivo Tobě přeju jen a jen lepšení zdravotního stavu bez komplikací.
Jinak holky všem krásný vánoce, klídek a pohodičku s pletením u pohádek.
(a moc se nehoňte teď před svátkama, já už to taky vzdala, co bude - bude, co nebude tak se bez toho obejdem, hlavně klidek a pohoda:grin)
Mila

Hanousek    20.12.2010 13:32
Maci, z celého mého srdce ti to přeju a gratuluju. Dovedu si představit, jakou máš radost, protože chvála a ocenění práce, ať už tvé nebo kterékoli jiné, vždycky potěší. Máš krásné věci, tak ať z toho mají radost i jiní.

macina    20.12.2010 11:57
Ahojky všem,
tak jsem vám děvčata ani nenapsala jak jsem dopadla u tý paní ,která ode mě chce odebírat zboží.Dojela jsem za ní do obchodu,vybalila jsem zboží na pult a čekala jsem co paní na to řekne.Hrdlo jsem měla stažené,že mě vyhodí,že se jí to třeba ve skutečnosti nebude líbit,protože vyvalila oči ,sedla si na židlu a říká,"tak to jsem už dlouho neviděla" :roll a začala zbožíčko obdivovat,sepisovat a bylo vidět,že je nadšená,to dávala teda najevo i hlasitě,holky mě se tak v tu chvíli ulevilo a bylo mě tak krásně teplo u srdíčka,že to si ani neumíte představit. :roll:roll Odešla jsem od ní ve tři hodiny,ona v pět zavírá a večer ten den mě psala,poděkování za spolupráci a hned mě nahlásila,že už tři čepičky prodala a chce další zboží.Vše co jí prostě můžu a budu stíhat udělat,tak bere. :) Já jsem fakt holky z toho obchůdku odcházela s tak hezkým pocitem,že jsem měla i slzičky nakrajíčku,takovým tím štěstíčkem a radostí,že jsem nezklamala sebe a ani tu paní. :)
Jejda sem se nějak rozepsala,ale chtěla jsem,aby jste věděli jak jsem dopadla a hlavně jsem se s vámi chtěla podělit o kousek mé radosti a ne vám sem chodit jen fňukat. :grin

iva.tina    19.12.2010 17:09
Všem pletařkám přeji krásnou zlatou advetní neděličku a taky chviličku na ruční práce!!!
Holky,takymusím oznámit,žejsem po druhé chemo a je mi stále ok,tak snad to vydrží i na vánoce a přeji všem krásné vánoce prožité v naprostém klidu a pohodě. ;) ;)

iva.tina    19.12.2010 17:02
Pitrýsku,taky Ti přeji jen to nejelepší k narozeninám a hlavně hodně zdravíčka,toho není nikdy dost!!!!

misi    19.12.2010 15:13
Maci to neni chlubeni jen ses podelila o radost a tak to ma byt jinak jsem rada ze mas radost :)

misi    19.12.2010 15:11
holky preji vam krasne vanoce a stasny novy rok a hlavne si svatky v klidu a pohode uzijte

Dana-Dekoro    19.12.2010 12:48
Pitrísku, přeji vše nejlepší k Tvým asi včerejším narozeninám. Doufám, že jsi to řádně oslavila. Tvé roční číslo (pokud jsi slavila včera) je 6 - je to číslo harmoické, rodinné, ve znamení krásy. Asi letos nezestárneš. :)

radjan    18.12.2010 18:56
Pitrískovi 3x sláva aneb všechno nejlepší k narozeninám!
Štěstíčko, zdravíčko, pohodičku, klídek a vegáček....
Pořádně to zapij vínem, pivem, rumem (čímkoliv) a zakousni dort nebo třeba bublaninu :grin :grin :grin

Dana-Dekoro    17.12.2010 17:38
V Holandsku žádné fofry na vánoce, ani televizní pohádky nemají. Nemají Štědrý den, nejedí kapry, ani nepečou cukroví. Stromečky se sice u většiny zdobí, ale nejvíce ozdob mají na domech. Snad se donutím jít večer ven a nějakou tu fotku udělat. V Holandsku mají 25.12.- 1.den svátky vánoční a 26.12.-2.den svátek vánoční. 25.12. se jen připravuje bohatá snídaně (vařená vajíčka na měkko, sýr, pomerančová šťáva..) 26.12. se jezdí po nákupech nábytku (slevy) a na návštěvy. Děti dostávají dárky na Mikuláše, to je pro děti opravdu velikánská akce. Jak ve školách, školkách, tak i na ulicích. Pro mne to znamená nic nedělat, jen odpočívat s háčkem v ruce.

Markéta Robst.    17.12.2010 16:56
Teda to jsou fofry co !!! ;) ;) ;)
Já jsem v jednom kole :roll ..dnes jsem převzala od stolaře na obchod prodejní pultík a pak jsem byla skoro celý den v Brně zařizovat prodejní regály, dekorace, zrcadla ..povím Vám, že jsem ráda, že už se to začíná trošku rýsovat ..i tak je to ale ještě spousta práce.
O víkendu mě čeká plnění cukroví krémem a dodělání zakázek, které musím v pondělí odeslat :)
Tak všem hodně sil a vydržte ... pak to bude stát za to , sedět v klídku u vánočních tv pohádek a filmů ..vychutnávat kafíčko a cukroví a hlavně ...relaxovat s pleteníčkem :p

Dana-Dekoro    15.12.2010 19:07
Rylísek mne pěkně doplnil. Taky jsem chtěla napsat, že Macina je nejen šikovná, ale i skromná. Takže Maci...něco na tom bude. Konečně jsem začala trochu háčkovat. Snad se mi podaří do konce roku vložit hotový výrobek. 1x jsem špatně opsala kód a 1x zapomněla vložit email.

rylisek    15.12.2010 14:32
Maci,skromnost stranou.V tvém případě jsou výrobky super a paní jak je vidět to ví také.Vždy na svém výrobku najdeme něco co by se ještě dalo vylepšit , a když se na to podívá někdo jiný tak zjistí ,že je to pěkné a bez chyb. Ve tvém případě je vše moc pěkné /aspoň mě se moc líbí/, tak ti toto štěstí přeji . Do další práce mnoho dobrých nápadů,nádherných klubíček a hlavně rychlé ruce.Ale to ty máš.

macina    15.12.2010 11:11
Holky,
vy mě vždycky tak podržíte. :roll Já vůbec nemám pocit,že bych měla nějak krásné výrobky,o proti vašim se mě ty moje zdají úplně obyčejné.Občas se možná zadaří,ale u mě je to hlavně o tom,že to hrozně ráda dělám a taky každá máme svůj styl a vo tom to je... :grin :grin :grin ,ale za podporu vám všem hrozně moc děkuji,protože každou z nás nějaká ta lichotka vždycky potěší a povzbudí.Že jo...? :p

Mila-koutnam    15.12.2010 09:26
Maci, souhlasím s holkama, že máš krásný věcičky, a taky Ti to moc přeju. A pokud Ti tento úspěch zvedne sebevědomí, je to moc dobře ( a nevím proč bys ho měla mít málo, sice se známe jenom "takto", ale jsi šikovná a milá osůbka).
Jinak teda musím napsat, že "vánoční nálada" mě zatím nějak nebere, ale bude to asi tím, že pořád řešíme úplně jiný problémy, tak snad to už skončí všechno a nastane ta pravá "vánoční". Fotky do galerky bududávat "z pochcopitelných důvodů" až po vánocích. Tak se mějte krásně

Mila

Hanousek    15.12.2010 08:57
Maci, chápu jak moc tě to potěšilo! Je příjemné zjistit, že se tvá práce líbí a je oceněná. Moc ti to přeju. Máš krásný věci v galerce, taky se mi líbí, takže se té paní vůbec nedivím.

Dana-Dekoro    14.12.2010 15:05
Milá Marcelinko,
mám taky z toho radost, protože mně se Tvoje výrobky taky moc líbí. Jsi velice šikovná a nápaditá. Ta paní vůbec nelhala, ani nelichotila. Navíc jsi neuvěřitelně rychlá. Já hekluju svetr skoro celý rok. No, jo, Ty jsi ještě mladá. Ať Ti to vydrží. :roll :) :) :)

Alena32    14.12.2010 14:07
Maci, moc ti to přeju. Člověka pochvala potěší, co si budeme povídat.
A ty děláš krásné věci a ocenění si plně zasloužíš.

macina    14.12.2010 13:34
Ahojky všem,
holky já se vám musím pochlubit i když chlubení nemám ráda,ale chci se spíše podělit o kousek mé radosti.Ozvala se mě jedna paní,která má obchod s oděvama pro děti a těhotně ženy a chtěla by ode mě odebírat zboží.Moc se jí moje výrobky líbí a že už prošla spoustu pletařinek a moje výrobky ji moc zaujaly.No nevím co ji teda na tom tak zaujalo,protože já vídám mnohem hezčí věcičky a to i tady,takže nemám ten pocit,že bych měla něco výjmečnýho,ale možná máme stejný vkus. :roll
Neberte to jako "chlubení" jen mám radost v tom mým pochmurným životě,že mě zase někdo trošku povzbudil a zvedl sebevědomí,kterého já mám fakt hodně málo. :)

magda51    13.12.2010 19:34
Ahojky pletulinky.Tak jsem tady zase po dlouhé době. Móóóc se mi už po vás stýskalo.Jsem sice v důchodu ale nějak mi nezbývá čas co babička umřela.Dávala jsem do pořádku hořejšek u dědy. Pak cukroví a každý den tu máme malou Elišku.Po večerech odpočívám s jehlicemi měla jsem dlouhou pauzu tak to musím vše dohnat .Ke všemu nám klekl počítač :sigh .Dnes ho mužíček přivezl domů konečně mám čas jak na počítač tak na pletení.Chtěla jsem dát nějaké moje pletené věcičky do galerky a nemužu se tam vůbec dostat :? .Nevím jestli je to tím našim krámem či co.Tak prosím pomozte staré hříšnici :roll jak nato. Móóóóc děkuji a letím se podívat na ty krásné věci v galerce a počíst si vaše zprávičky.

macina    13.12.2010 10:54
Ahojky všem,
Holky včera jsem se zúčastnila jako prodejce na vánočních trzích.Bylo to na zámečku v Černé hoře,takže pěkně v teplíčku,byl u toho i program, bar s občerstvením,za úplně symbolické ceny(káva 5Kč) a vystoupení měly děti ze stejně jmenované školky,která na tom zámečku sídlí.Pořádala to Beruška-centrum pro dětské radosti.Jejich výtěžek šel na pomoc postiženým dětem.Byl to první ročník a chtějí to každoročně pořádat a i při jiných příležitostech.Holky to bylo fakt tak krásné ,ty malinký děti,když vystupovyly no něco úžasnýho.Jsem hrozně z toho nadšená a paní,která to pořádala by chtěla abych se i v budoucnu pokud to bude možné zúčastňovala,protože byly nadšeni výrobkama,které jsem nabízela a tak jsem jim to přislíbyla.Chtěla jsem nafotit ten program,ale vůbec jsem nestíhala,tak jsem jen vyfotila jak to tam vypadalo,ale to až ke konci,když byl už klídek.Hodím pár foteček do sekce "A KDYŽ NEPLETEME" :roll :p :roll

iva.tina    12.12.2010 09:59
Ahoooooj děvčátka,jdu Vám popřátkrásnou třetí advetní neděličku a doufám,že ten advent prožíváte relativně v klídečku a najde si chvilku i na pleteníčko nebo háčkováníčkováníčko.papa ;) ;)

Dana-Dekoro    11.12.2010 18:45
Ahoj děvčata,
moc všem děkuji za přání k svátku. Před chvílí jsme dorazili do Holandska. Konečně
jsem tady moc ráda. Musíme hodně vybalovat, uklízet atd. Slibuji, že začnu pracovat a přispěji konečně do naší galerie.

rendýsek    11.12.2010 16:45
I já se připojuji s gratulací všem Danuškám , hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka ;)

iva.tina    11.12.2010 13:46
Všem Danuškám hodně zdravíčka,štěstíčka a spokojenosti

macina    11.12.2010 10:35
Také se připojuji s gratulací..
Všem Danuškám hodně štěstíčka,zdravíčka,předvánoční pohodu a rychlé jehlice a háčky... :p :p :p :p

rylisek    11.12.2010 07:52
Pohled do kalendáře mi prozradil,že dnes mají svátek všechny Dany,Danušky,Danulky apod.A tak všem děvčatům tohoto jména, přeji hlavně zdravíčko,štěstíčko,lásku,porozumění a mnoho krásných tvůrčích nápadů. :grin

iva.tina    09.12.2010 17:58
Ahojky Jani,děkuji za tvůj příspěvek,ale myslím,že ty už mě trochu znáš,neboj,nevzdám to!!Dala jsem se do háčkování těch zvířátek,neboj,myslím aj na tebe.pa :p ;) ;) :p :p

klasnikova    09.12.2010 16:35
Ivuško moc držím palečky aby ti bylo pořád dobře si statečná to zvládneš fakt to chce pozitivně myslet ale to ty už víš moc hezky to napsala Danuška.Ted jsem přišla z práce jsem utahaná jako kůň počasí taky nic moc je zima fouká vítr to je tak zalést do peřin s tema míma klukama (yorkšíři :p )Jinak velká pochvala všem na vaše výrobky moc krásný mě se pořád nedaří sem dávat fotky :? přeju krásný podvečer


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009