FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


iva.tina    09.12.2010 15:21
Kájinko,Mílo a Danuško,moc děkuju za krásná slovíčka a je to pravda,mít vedle sebe lidi,kteří nefnukají ba naopak mě ještě povzbuzují a ppkaždé kontrole chtějí znát výsledek.Jinak hodně času trávím nad ručkami,ted nepletu,ale háčkuji,tak budu dávat hodně foto do sekce..A KDYŽ NEPLETEME.Moc děkuji za podporu a hlásím,že jemi je fajn.zatím papa ;) ;) :p :p

kajina    09.12.2010 11:27
Ahoj Ivo.tino,doufám,že je ti pořád dobře a moc přeju aby to tak vydrželo!!!!!Moje babička říkávala:z chytré hlavy vlasy slezou a (promiň ten doslovný citát)volovi je musejí vytrhat.Takže vlasy slezou,ale věř,že dorostou zpět a bude zas dobře.Jak už napsala paní Dana,důležitá je myšlenka a podpora okolí,to zas dodávám já z vlastní zkušenosti.No a podporu tady máš velikou,tak se moc drž :roll :) :)

Mila-koutnam    09.12.2010 10:08
Ivy, moc držím palečky (ze svého okolí znám co to je bojovat s tímto "neřádem", bohužel u mojí mamky to nedopadlo dobře, ale u jiných ano), jo a vlasy zase narostou, kdyby náhodou odešly, to je to poslední (a hezkých pokrývek hlavy je dnes na výběr). Tak se drž, pozitivní myšlení a hodně síly do boje....

Dana-Dekoro    09.12.2010 09:40
Ahoj Ivo-Tino, já jsem se s Tebou ještě nepřívítala. Tak vítej mezi námi. Možná ses dočetla, že v Česku jsem v jednom kole. Teď se balíme a stěhujeme se zase na 3 měsíce do Holandska. Četla jsem o Tvém osodu. Důležité je mít kolem sebe pozitivní lidičky, kteří nenaříkají, nebědují a vidí budoucnost pozitivně. Já tvrdím, že všechno jde tak, jak má jít. Takže, kdybych já dostala tuto nepříjemnou nemoc, snažila bych se nemoc příjmout, protože právě toto musím prodělat. Zkrátka se s tím smířit. Ono se to lehce říká, když jsem zdravá. Budu na Tebe vzpomínat, aby zkouška na Tebe dopadla dobře. Ivi hodně pěkných myšlenek, protože myšlenky utváří budoucnost. A neboj se myslet i na to, co není podle nás možné. Jako by jsi si vybírala v restauraci jídlo. Např. jsi v nejdražší restauraci na světě. Vyber si to nejlepší jídlo a pití, i když máš v kapse 5,-kč. Nevyber si obyčejný guláš. V myšlenkách je všechno možné. Není to lehké, ale teď máš čas, tak se zkus myšlenkám věnovat. Přeji hodně zdaru. Ahoj Dana

iva.tina    08.12.2010 11:41
Ahoooojky holky,jdu vás pozdravit,jak se máte?Já celkem fajn,dodělala jsem dárečky kamarádkám a dneska to manžel hodí na poštu a ted opět vezmu háček do ruky a budu dělat zvířátka apod,jinak mám před druhou chemo,tak snad mi zas bude tak ok jako doposud a hlavně doufám,že vlasy nevypadají.DRŽTE MI MOC PALEČKY!!! ;) ;)

Mila-koutnam    07.12.2010 09:35
Ahoj holky, jdu vás tu narychlo pozdravit, počasíčko u nás přímo nádherné, leje jako z konve, ze sněhu břečka, príma předvánoční čas.
Pletu jako o závod, ale nefotím, protože jsou to momentálně pořád dokola bambulkový šály a ponožky, a nechci tím zahlcovat galerku, až bude něco "nového" tak zase nafotím.
Jinak mě teda letos nějak ty vánoce neberou, ale třeba to přijde, momentálně máme jiný lítání a starosti, u táty na baráku už 14dní neteče voda a nějak se nám nedaří přijít na příčinu, tak snad do vánoc vyřešíme, no a další sranda je, že nám nejede auto (a dceři s přítelem jejich taky ne), tak musíme dořešit tohle, protože předvánoční nákupy se mi "v rukách" teda tahat nechtěj.
Holky mějte se krásně a Danuško pobyt v lázních jen tiše závidím.
Mila

rylisek    07.12.2010 06:30
Danuš ,tak to jsi byla na krásném místě.Jenom škoda ,že to nebylo v létě.To je tam moc hezky.Letos v létě jsme tam byli na dovolené a okolo těch lázní jsme jezdili na kolech.Lázně vypadají moc pěkně.Kde dnes není draze.Ale hlavně ,že ti to pomohlo.

Dana-Dekoro    06.12.2010 17:40
Marti, byli jsme v Lednicích asi 40km od Čejkovic u Znojma. Lázně jsou staré 4 roky a je tam jodobromová voda, či-li solanka. V hotelu byl bazén, sauna i fitnes. Procedůry taky. Nadmíru spokojeni, jen ty ceny nejsou mírné. Za 5 nocí s polopenzí včetně procedur 6.669,- Kč.

Marťa    05.12.2010 18:56
Dekoro, už jsem si říkala, že ses dlouho neukázala....a ve kterých lázních jsi byla?
Lidičky, to je zima, že? Z obýváku vypadá nádherně, ale včera se u nás rozsvěcoval vůbec první vánoční strom, tak jsme si zimičky užili. Byli jsme zmrzlí až na kost. Ještěže nechyběl svařáček na zahřátí. A dneska chodí dcera s partou kamarádu jako Mikuláš, tak myslím, že až se vrátí, tak bude taky dobře zkřehlá....dneska už tu sice nemáme tak velký mráz jako včera, za to hroooozně fouká.
Tak pá pletařinky a čiňte se, ať je na co koukat :grin

Dana-Dekoro    05.12.2010 15:50
Všechny Vás srdečně zdravím a chválím galerku. Mám trochu výčitky, že Vás zanedbávám. No, jo, jsem v Česku a tady nemám nikdy čas. Ani na svoji rodinku. Maci a Šárko děkuji za Vaši pomoc. Byla jsem bezradná, uháčkovala jsem asi 10 různých vzorků, ale žádný se mi nelíbil. Do lázní jsem si nakonec vzala nedopletený modrý svetřík, který byl hotový, ale byly úzké rukávy. Protože rukávy pletu oba najednou, musela jsem je oba úúúplně vypárat. Chtěla bych to do vánoc zvládnout, chybí mi jen hlavice.

Dana-Dekoro    05.12.2010 15:42
Jani, v levo úúúúplně dole máš vložit fotku. V textu u fotky nesmíš mít ani číslice, ani háčky a čárky. Přeji, ať se podaří. Taky jsem měla zpočátku problémy.

Jana    05.12.2010 11:24
Ahojky děvčata jsem tu dnes poprvé máte tu strašně krásné věcičky moc velká pochvala všem chtěla jsem dát taky nějaký fotky jen se mi to nedaří jen svou jsem dokázala vložit neporadí někdo?Já a počítač moc velcí kamarádi nejsme :cry

iva.tina    03.12.2010 22:46
Rilísku a Irenko,ale ještě jich mám před sebou asi 6,ale hlavně,že je to zatím ok a mám i myšlenky na ruční práce.zatím pa a moc díky :p :p

Irena    03.12.2010 21:14
Ivo přeji Ti ať je léčba bez potíží i nadále, drž se!!

Irena    03.12.2010 21:09
Jé Maci tu galanterku znám a jejich příze se mě osobně moc líbí. Jednu jsem si tam i koupila (no jak jsem ji uviděla nemohla jsem bez ní odejít) a udělala jsem si z ní delší vestu, někde v galerce bude foto. Nosím ji už nějaký pátek a je fakt bezva. Moc Ti tu práci přeji a určitě se přijdu podívat. Jo a je to jedna z mála galanterek v Brně kde se dají koupit knoflíky :-)

rylisek    03.12.2010 20:07
Maci tak gratuluji.Je vidět ,že ty naše myšlenky fungují.Určitě s tebou bude paní vedoucí spokojená.
Ivo tobe také gratuluji k tomu,že to kontrola dopadla dobře a že už budeš v pořádku.
Všem přeji pěkný večer . ;)

macina    03.12.2010 18:31
Jooo,je !!! Ali je to galanterka Marlen.Jak tam budu dám vědět a určitě za mnou dojdite.Moc ráda se s vámi poznám osobně.Ježiš to by bylo žůžo... :grin :grin :grin

iva.tina    03.12.2010 18:30
Ahoooooojky děvčátka,musím nahlásit,že jsem včera byla na kontrole po té první chemo a je vše ok,tak je to taky vaše velká zásluha a musím taky nahlásitk,že mi vůbec nebylo,tak jsem se ptala doktorky,jestli se to může změnit při dalších a říkala,že by nemělo,tak jsem tááááááák :grin moc ráda.Vám přeji krásný víkend.papa ;) ;)

Alena32    03.12.2010 18:00
Maci, takže ty budeš v galantérce v Brně? To bychom tě s Irenkou mohly někdy přepadnout a zkontrolovat, jak ti to jde.Není to náhodou v Kr.Poli?

macina    03.12.2010 17:21
Ahojky,
děvčata,tak jsem se vrátila z Brna celá ucaprcaná,protože jsem byla ještě na vánočních nákupech a všude bylo tolik lidí,že to byla hrůza.
No v galanterce jsem byla za paní vedoucí,která si lidičky vybírá.Je to moc příjemná paní,vypadalo,že je docela nadšená i mnou.Pro začátek jsme domluvení,že budu chodit vypomáhat a od nového roku by mě vzala na stálo.Je tam jedna mladá paní a ta právě bude končit,jde na mateřskou,tak místo ní bych byla já.Galanterka je to dost velká,ale nemá tam takové ty naše klasické klubíčka spíše jsou to nějaké cizí ne naše česká výroba.Prodává tam i látky a pletené výrobky ,které jsou z jejich materiálu.Líbí se mě to tam,ale není to úplně to co jsem si představovala.Jsem ráda i za tuhle galanterku,protože klubíčka jsou MOJÉÉÉÉ!!!Tak jsem zvědavá jak mě to tam půjde.Jo a víkendy jsou volné.Což je bezva.Zatím budu na telefonu jako první pomoc. :grin :grin :grin

Markéta Robst.    03.12.2010 11:03
Ahojky děvčata ..tak já se jdu chvástat :p :p ..mám už napečeno 7 druhů cukrovíčka a dnes zbývá už jen ořechový kolečka a kokosky a jsem s cukrovím hotová,..pak tedy už jen naplnit :)))

V obchodech nové pasáže již probíhá kolaudace a smlouva by se měla podepisovat v pondělí 13. 12 . Otevírat budu ale až v lednu , ..i tak toho bude až až na zařizování ;)

Macinko,..moc velká gratulace k místečku v galanterce.
Já Ti mohu jen závidět tvůj přehled o klubíčkách a to že budeš umět bezvadně poradit co z čeho plést , aby to bylo co nejlepší :)
Musím se přiznat, že já se stále učím - jako prodavačka. Snažím se ale hodně poslouchat druhé a pak rady předávat dál.
Začínala jsem jako naprostý laik,..prostě se mi jen líbilo plést a zkoumat klubka :p
Určitě ted ještě nedokážu zákaznicím poradit v hodně věcech, tak jako prodavačky ve ,,Švadlenkách,, ale chci se to všechno naučit. Třeba ještě nikdy jsem nepletla z bambulkové příze, ale protože jsem měla na skladě zákaznice, které z ní pletou ..dokázala bych pletení z bambulek poradit,..i ukázat ;) :)
Takže ničeho se neboj ..co neumíš,- to se brzo naučíš :)
Myslím, že je rozdíl , když je člověk pro práci zapálený, nebo když ji dělá jen proto, aby dostal výplatu .
Macinko , hodně ZDARU a štěstíčka !!!
Pak nám musíš poslat nějakou fotečku z práce ;)

evik.kudlackova    03.12.2010 08:19
Rylísku a Šárko, chodím v Liberci do ZUŠ na roční vzdělávací cyklus Zdravá pohybová výchova.Cílem je připravit dítě tak, aby mohlo tančit. No, a Popovice jsou Šárko opravdu kousek,kroužíme okolo sebe ani o tom nevíme :) :) Maci,bude-li ta angličtina nutná, vem to jako výzvu :) :) určitě ti to půjde! Hezký sněhový den všem :) :)

iva.tina    02.12.2010 22:38
Maci,já se taky připojuji ke gratulantům a přeji ti,aby jsi tam byla moc spokojená. :grin :grin ;) ;)

Šarka    02.12.2010 20:06
Teda Evi, to jsem napsala nějak mimoňovsky. Za rodičema jezdim do Liberce, proto mě ten Liberec zajímal, a když nejsem v Liberci, tak jsem ve Světicích. Takhle je to. :roll

Šarka    02.12.2010 19:57
Hezký večer, Maci, moc gratuluju, věřím, že se ti bude nová práce líbit a budeš spokojená, a to je to hlavní. Evíku, taky jsem si všimla, že jezdíš do Liberce, taky mě zajímá kam a co študuješ? Jinak já mám přítele ve Světicích a jezdím tam teď poměrně často, je to od Velkých Popovic na stejným sjezdu, ale doprava, Popovice jsou doleva, jestli se nemýlím. :) Dodatečně taky všem Ivám všechno nej k svátku. :)

rylisek    02.12.2010 19:33
Eviku,teď jsem ještě jednou pročítala cat a tam jsem si všimla,že se jezdíš do Liberce vzdělávat.Kde se vzděláváš a v čem,jestli se mužu zeptat?

Hanousek    02.12.2010 19:30
Maci, jsem moc a moc ráda, že ti to vyšlo! Umím si představit, jakou máš radost. Mít práci současně jako koníčka, to je velká výhra. Tak zítra na tebe budu mooooooc myslet a neboj, dobře to dopadne. Vezmi si na sebe něco z tvé práce, ať to paní vidí in natura a hned pochopí, jaký před ní stojí poklad.... ;) ;)

Marťa    02.12.2010 18:59
Maci, taky Ti moc blahopřeju a zítra nezapomeň napsat, jak jsi pořídila. ;)

rendýsek    02.12.2010 18:21
Maci velká gratulace i ode mě a neboj ty to zvládneš!!! Já na Tebe budu myslet zítra !!!! Na víkend jedu pryč , oddechnout si na Vysočinu, tak pokud tam nezapadneme , tak se v neděli budu těšit co a jak ;)

mina    02.12.2010 17:50
Ahojte, chcem Vás poprosiť o pomoc:
pre kamarátku zháňam pletaciu priadzu podobnú ako bola kedysi DENISA, ktorá sa už nevyrába.
Nepamätá si tu niekto, aké mala zloženie a návin ?
Ď A K U J E M


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009