FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Markéta RobSt.    10.09.2007 14:10
Milé zákaznice, které ode mne nakupujete příze...
podle Vašich dosavadních objednávek přízí se změnilo pořadí v sekci Dárky (vlevo v hlavním menu dole)
Pořadí je sestaveno podle sečtených cen všech Vašich objednávek...

pitrisek    10.09.2007 12:40
MarkétkoRob- díky za odpověď. Tak jsem zvědavá, jaké tam budou různé věci!
Mirko - kurz dělám na pražské státní jazykovce, mám pajďák, ale potřebuju si ještě "přidělat" jednu aprobaci, protože prostě musím učit o jeden předmět navíc, než jsem si vystudovala :roll takže teď mám tady výčitky u pleteníčka, to jsi přesně vystihla - jenže já jsem se teď stala asi definitvně závislou, takže MUSÍM si chviličku aspoň na to pletení ukrojit ;)
No a učím se tak nějak v poklusu mezi stavebnicí, plotnou, obrázkovými knížkami, pračkou, puzzle, vysavačem......... no myslím holky že netřeba dál popisovat, žejo :grin však to všechny známe, jak se ženská doma má!
A k tomu od příštího týdne ještě kurzíky budu učit i já sama, jako každý rok, no tak to bude asi veselý. Doufám, že to nebudou jistit Bohnice!!
Zdeničko (Lounsko) tak už ať Ti to honem někdo vyfotí, páč já se těším, až se na ten svetřík kouknu.

Markéta RobSt.    10.09.2007 12:31
Pitrísku, e- shop ,,PLETENÉ ODĚVY,, bude na internetu zvlášť mimo tyto stránky, jako samostatný obchod....už je zaregistrovaný a jsou zaplacený i poplatky ...jen ho už konečně dokončit a můžeme prodávat :grin

Zdenka    10.09.2007 11:57
Připojím se k debatě o milionáři, máte pravdu, je to hrozný, takový mi to připadá divné, jako by se holky nemohly někde seznámit, spíše mi to připadá od nich jako nějaké recese. Markétko díky za info o e-shopu. Jinak Vás všechny zdravím. taky je u Vás taková zima? ještě , že bydlíme v baráku a můžem si přitopit. Dopletla jsem vnoučkovi svetřík, ale nemá mi ho kdo vyfotit, až přijede dcera o víkendu, tak určitě ho ofotím a pošlu do galerky.Jinak jsou tam stále pěkné věcičky. Mějte se moc hezky a tužte se... :grin

misa.35    10.09.2007 11:27
Dobrý den vespolek

Markéta - Robstyle - děkuji moc za balíček a tak za dárteček, příjemně překvapil...

Maky    10.09.2007 11:17
Ahoj vespolek

Markét RobSt děkuji za balíček :p

Mirka    10.09.2007 10:55
Ahojky!
U milionáře jsem včera valila oči-a mám stejný názor jako vy. Je to dost smutný,co lidi dokážou obětovat..
Pitrisku, co děláš za kurz? Ja jsem v lete dodelala VOŠ-a jsem štěstím bez sebe, že můžu číst a plést bez výčitek svědomí, že bych se místo toho měla učit.
Markéto, včera jsem na Tebe myslela,když mi psala kamarádka, co a jak ve školce. Jejich malý šel taky na začátku naprosto suverénně-a když pro něj odpledne přišli,našli hystericky řvoucí dítě, které za celý den nepozřelo ani sousto. Včera už prý byl docela smířený, že jde dnes zase..
Mám k Tobě ještě prosbu ohledně zaregistrování, ale to asi napíšu na mail, abych tady s tím neotravovala ostatní.

pitrisek    10.09.2007 10:01
Jo tak s "holkama pro milionáře" to je Markét fakt 8) a říkám si, že buď to po skončení soutěže od nich odradí všechny další případné zájemce, nebo možná nakopne další milionáře, aby se o ně ucházeli haha :grin
dík za info o e-shopu.
Markétko, mám dotaz - to bude v rámci těchto stránek, nebo na nějaké jiné adrese?? To jen takový doplňující dotaz. Asi to bude jinde, viď.

Markéta RobSt.    10.09.2007 09:57
Peti, to máš teda fakt pravdu, že si přišli hlavně pro penízky...každopádně mají teda odvahu jít to ukázat veřejně ;)

Pletařinky, všechny co budete mít zájem prodávat od října v e - shopu ,,PLETENÉ ODĚVY,, svoje pleteniny a máte už něco napletené, pošlete mi foto (focené nejlépe na jednobarevném podkladu) na mail,
nezapomeňte napsat velikost, značku příze z které jste pletly, a cenu za kterou budete chtít prodat...díky

Aktuální podmínky pro nabídku a prodej v tomto e - shopu pošlu co nejdříve všem registrovaným zájemkyním.

pitrisek    10.09.2007 09:20
Ahojky -
Markétko - jak to čtu s Katkou... Tohleto měla i kamarádka v práci, po týdnu chlapeček si postavil ráno hlavičku "nepůjdu do školky", ale nakonec ho vždycky nějak přemluvila. Jo je to těžký s dětičkama...
Markétko - s tím milionářem... já se teda radši nechci nějak vyjadřovat, ale osobně nepochopím, že se ty holky chtějí takhle "prodávat". Ony si vlastně nejdou pro chlapa, ale pro milionáře. Připadá mi to trošku jak před pár stoletími, kdy se nevěsta a ženich vybrali předem podle věna, a potom se teda čekalo, jestli z toho vznikne láska.
No, já si o tom myslím svoje.
Tak holky, dnes mě čeká opět putování na kurz, a zase mi prší. Jsem klikař. Jo a minulý týden jsem tam ještě ke všemu zapomněla deštník. No třeba mi ho tam nějaká dobrá duše schovala.
Evuš díky, pokud se mi podíváš na obleček pro pejska. Našla jsem nějaké návody, ale zatím to zkoumám, jelikož fakt pejsek u nás v rodině nikdy nebyl (a morčeti jsem svetr nepletla
:grin :grin )

Markéta RobSt.    10.09.2007 09:06
Ahojky holky...taky třídím odpad, a taky občas slyším názory, že to pak stejně hoděj na jednu hromadu, ale už třídím docela dlouho a normálně plast.flašku bych už do normálního odpadu nehodila, už mi to prostě nejde, mám z toho třídění takovej i bezva pocit, že jsem udělala aspoň malilinkato něco pro ekologii.
Dokonce i papír.sáček od mouky a cukru musím prostě dávat bokem.

Taky hlásím, že malá má trošku problém jít do školky :?
Dneska se jí tedy tak nechtělo, že mi celou cestu do školky naznačovala že bude ve školce plakat :cry
Tak jsem ji musela nalákat, že s pí učit. budou skákat přes švihadlo a nakonec se teda přezula a šla...
No, mě to teda ale mrzí, protože jsem celou cestu zpátky přemýšlela jak tam bude dneska asi bulet..
Ráno mi psal manžel z chorvatska, že tam umřel nějakej člověk na zástavu srdce, le neví jestli to byl čech, tak prej abych se večer při zprávách nelekla, kdyby něco ...

Tu MALORCU těěěžce závidím, teda se někdo fakt má...tam já se nikdy nepodívám...

Holky koukaly jste včera na toho milionáře, jak ho chtějí sbalit ty vybraný holky...co na to říkáte ? :eek

Evuška    09.09.2007 22:48
Já bych to asi udělala zapínací na zádech,aby si tam ten pesan nejdřív navlékl nohy.Je mi teda docela do smíchu,když si představím to oblékání :grin
Taky možná bude jiný obleček pro psa a jiný pro fenku :eek
Až to uděláš,pošli fotku,určite by mě to zajímalo.
Sousedka má pro svou pejsici nějaký vaťák do mrazu,tak to dojdu omrknout a podám info ;)

pitrisek    09.09.2007 22:13
Jo děvčata - DOTAZ !!!!
Vzpomněla jsem si:
nepletla jste někdy některá obleček na PRAŽSKÉHO KRYSAŘÍKA??? (takovej ten malinkej černej pejsek, podobnej jako srnčí).
Nebo na toho srnčího pejska? (pardon přesný název nevím).
Nebo na jakéhokoli PEJSKA??? Přemýšlím totiž, jak to udělat - jak se to na toho pejska vlastně navléká??? (psa jsem nikdy neměla) - zapíná se to dole na bříšku na zip, nebo na knoflíčky, nebo jak? kdybyste mi poradily tak bych byla vděčná.... dík!

pitrisek    09.09.2007 22:11
Tyjo, MarkétkoRob - že mě nepřizabiješ, že jsem tady zapředla debatu o odpadu :roll
teda, MarkétaB se už asi touto dobou blíží k Mallorce, co, zatimco já se tady hřeju u ústředního topení. NAŠTĚSTÍ UŽ HŘEJE!!! 8) Večer tu totiž byla ségra,a u nich netopí, takže u mě odkládala vrstvy oblečení (fakt jich měla na sobě víc)

pitrisek    09.09.2007 22:08
Ahojda holky,
s tou jednou hromadou mi to tvrdí moji rodiče... Ale já začala právě třídit (pokáď mi to teda manžílek neodnese do tý nesprávný popelnice :grin :grin :grin ) poté, co jsem viděla, jak u nás popeláři vysypali jenom papír a zase odjeli, a pak zase přijeli jindy jenom pro plasty... No, tak jsem si teda řekla, že to zkusím, ale jestli to pak někde jinde na tu jednu hromadu sesypou... no doufejme že ne :grin :grin

Mirka    09.09.2007 21:18
I já třídím-teda začala jsem asi před 14 dny. Manžel mě ujišťuje, že je sice hezký, že se snažím, ale popeláři že to pak stejně sesypou všechno na jednu hromadu. Tak se tomu snažím neveřit a třídím dál.. :?

Evuška    09.09.2007 18:24
Ahoj Pitrisku,
místo abys ho pochválila, že to odnesl,když jsi to tak pěkně připravila,tak dostal vynadáno?
My tedy třídíme poctivě plasty i papír.U nás je to docela blízko,jenže chodím vždycky dvakrát-poprvé se jdeme podívat,jestli se tam ta naše kupa vůbec vejde a popřípadě podruhé s tím odpadem,protože není nic víc k naštvání,než to,že když už to tam dovleču,nevejde se to a nesu si to pěkně domů zpátky.Jenže je spousta těch,kterým se s tím zpátky nosit nechce a tak je kolem těch konťáků pěkný bordel.Nejlépe když ještě zafouká vítr.
Tak to jsou zase mé púostřehy a zkušenosti :?

pitrisek    09.09.2007 16:56
MarkétB přeju krásnou dovču!! Ty se máš, ohřeješ si "kosti" (tedy plus celé tělo ;) ).
Tak pak napiš, jak se Ti líbilo!
Holky, jsem (asi) nezodpovědná a netřídím odpad (přiznám se, že důvodem pro to je, že ty popelnice jsou dál ne ty obyčejný), a když jsem se teda konečně rozhodla, že s tím začnu, a poctivě jsem skladovala aspoň papírové krabice zvlášť (od džusu a mlíka) a PET lahve od vody a limonády, a důkladně jsem je zmačkala, sešlapala ta hrdla atd. A když teda jsem měla dostatečný množství pro cestu ke vzdáleným popelnicím, tak manžel mi to v nestřeženém okamžiku shrábnul a odnesl do tý normální :roll :roll ňák jsem mu zapomněla o tom svým záměru říct.
Tak nevim. To mě docela zas odradilo.... No, to jenom takovej můj jako "postřeh"...

MarkétaB.    09.09.2007 12:56
Ahoj holky,já dneska večer odlétám na Mallorku.Fakt se těším.Podle předpovědi je tam 28 a sluníčko.Ohřeju si svoje "staré kosti".Tak pěkně pleťte,já si teď od pletení odpočinu.Hodně nových věcí do galérky.MarkétaB.

Evuška    08.09.2007 23:21
Tak v galerce zas jeden novuý super modýlek pro malou velkou parádnici :p

Markéta RobSt.    07.09.2007 18:56
Jéé, tak to je fajn Mirko, že jsi je udělala...mám radost, když mi občas uživatelky napíšou, že pletou podle pracovních popisů, nebo podle pletacích vzorů, které jsou tady na stránkách. :roll
Musím zase nějaký vzory přidat ...o prázdninách jsem to pěkně zanedbávala :?

Mirka    07.09.2007 17:53
Ahoj všechny milé kamarádky!
Ozývám se po pár dnech (už jsem se na vás všechny těšila), byli jsme s manželem na návštěvě u všech našich rodičů. Musím přiznat, že se mi moc nechtělo, a když jsem viděla to počasí, tak už vůbec ne.. ale nakonec z toho byly tak hezké tři dny, jako už dlouho ne. Rodiče jsme snad potěšili-a my se potěšili s nimi. Mám z toho moc hezký pocit.
Za chvíli jedu pro naši čerstvou "středoškolačku" na nádraží-dovedu si představit, že večer budu mít hlavu jako škopek (je výřečná tak, že to snad ani není normální).
Markéto, právě jsem si dopletla podle Tvého návodu ty rukavice bez prstů. Je to super věc, mám pořád ledové ruce-a takhle jsem v teple, a ještě můžu dělat cokoliv! :)

pitrisek    07.09.2007 14:25
Ahoj Markétko-
tak aspoň že máte s Káťou výhled na ohňostroj....
Evuš teda s balením Ti nezávidím, počasí je naprosto nevyzpytatelný. Já jsem riskla pověsit prádlo ven z okna (máme z okna sušák, ale nezastřešený, jelikož teď zatím tady nemáme balkon), takže čekám, jestli mi to zmokne teď, nebo až za chvíli!!!
neb na topení se mi to nevejde. máme malé radiátory.
Dokončuju jeden svetřík pro Peťulku, musela jsem ho malinko dodělat, příze byla nějaká divně tvárná a musím ho uměle "prodloužit" o lem. pa

Markéta RobSt.    07.09.2007 14:11
Ahojky pletařinky,
já měla dneska pěkně rozlítáno, ráno jsem byla na kontrole na gynekol. ( vše v pořádku) a pak honem s manžílkem nakoupit vše potřebné pro ten jejich brzkoranní odjezd do Chorvatska..my s Kačkou zůstáváme doma, jede jen manžel s Patrikem. :cry

Ještě k tomu ke všemu tady máme o víkendu slavnost Vinobraní a vždycky celá rodina jdeme večer koukat na průvod krále Jana a jeho družiny...no letos tam nepůjdeme, protože v tom davu s břichem a ještě malou Kačkou nevím jak by to dopadlo..
V sobotu bude noční ohňostroj, tak si stoupneme s Kačkou na balkon a budeme koukat aspoň na ten...máme na něj dobrý výhled :roll

Tak jsem ráda holky, že máte radost z výhry, chystám už soutěž podzim, zima...kde už nebudu soudit pleteninky jen já, ale bude tam veřejné hlasování...tak to bude myslím docela napínavé...
Jak budu mít sepsané podmínky, tak Vám je všem rozešlu na maily :)

Tak já jdu balit....jo, jinak Mirko naše malá už trošku začíná smlouvat - co kdyby zůstala s maminkou doma a nemusela do školky, tak to jí musím vždycky vysvětlit, že by paní učitelka byla moc smutná :)
tak nakonec vezme bundu a tradáá do školky,

Zdeni básnička je super, tak doufám že ještě nějakou sem napíšeš...
:) :)
Holky teda ten bezpečnostní kód tady dole to je teda věc :upset 2 x jsem ho spletla :upset :upset

Evuška    07.09.2007 12:40
Ahoj spřízněné dušičky,
s tím počasím je to hrůza.Chystám se na dva dny na výlet a nemůžu dát dohromady teplé a přitom nepromokavé oblečení.Vychází mi z toho buď taška plná svetrů a šusťákovka,nebo se táhnout z deštníkem,nebo kříženec toho všeho-péřová bunda.
Ach jo

pitrisek    07.09.2007 10:12
Jitule - to se těš, a budeš z Roxy určitě mile překvapená, tim jsem si jistá - vlastní zkušenost! A je i dost kvalitní (co jsem zatím stihla posoudit, ještě to dokončuju), ale jak bych to řekla... "drží pohromadě" :grin nepadaj z ní kousky, chlupy atd. tak čáu a pak napiš jak se Ti líbí

JITULE    07.09.2007 09:55
Ahoj motalky.Gratulace všem výhercům.Tady děsně leje :sigh a já mám na poště balíček s ROXY :p Ale v tom počasí nejdu ,snad se aspoň trošičku počasí umoudří a zaběhnu tam :roll Jsem napnutá jak šráky :grin :grin

pitrisek    07.09.2007 08:26
Ahoj,
Zdeni :) :) já sem ráno nakouknu, a hle - báseň!!! :)
No prosímtě, s tím autem - to snad neeee.... Oni to většinou dělaj praštěný "puboši" (profesionální název, význam si jistě domyslíš), u nás na slídlišti jsou všechna auta objetá klíčema nejmíň třikrát dokola, včetně toho našeho.
A naťuknutý to máme z parkoviště před supermarketem, dokonce dvakrát, z jedný strany promáčklý a z druhý nám to "označkovalo" nějaký žlutý auto, soudě dle barvy, kterou tam po sobě zanechalo.
Holky musím Vám napsat, co ta naše malá treperendička vymyslela - MARKÉTKO (ROB) ČTI!!!! :grin (jedná se o přízi od Tebe )- Včera večer pořád chtěla "sníh na stole sníh na stole sníh tady na stole" a jezdila si tam autíčkem, a my s manželem pořád nevěděli, jakej chce sníh na stole.
Až já si pak vzpomněla, že si tam ráno hrála s rozpleteným svetrem z bílé Arktidy :grin takže jsem pro něj šla, položila jí ho na stůl, a už to bylo v pořádku, autíčko jezdilo na stole po sněhu :grin dětská fantazie je fakt bez hranic. pa

Zdena    07.09.2007 08:14
:grin :grin :grin Hurá,hurá,sláva já také vyhrála,děkuji ti Markétko,vždyď jsem tady jen krátko,vlna,příze jehlice mám to ráda velice,klubka všude padají a já stejně potají,kupuji si stále vlnu doma se už ani nehnu.Taková jsem holt už já,kde je vlna,tam jsem já.Stále nosím rukavičky,popraskané ruce mám ale já jsem bojovnice a jehlic se nevzdávám :p jsem moc ráda,holky moje,že vás tady všechny mám,toho méďu co já pletu do galerky brzo dám :grin ............................................................ .......................................................Ahoj holčiny,tak jsem složila básničku aby jste věděly,že jsem básnický střevo,když jsem chodila do práce,tak takový hovadiny jsem stále skládala,mám radost z příze kterou si můžu vybrat ani já Zdeničko z Loun,jsem nikdy nic nevyhrála a užívej nového autíčka,doufám,že máte garáž aby jsi nedopadla jako já,manžílek mě koupil,před 3 lety autíčko,byla jsem šťastná ani jsem nespala,jak jsem se o něj bála,stále jsem byla na balkoně a koukala,jestli mi ho někdo neukradl,jenomže ráno když jsem přišla k němu,bylo celý poškrábaný,já bulila jak blázen a hlavně nad tím,jak jsou lidi zlý a závistivý,dali jsme to přestříkat a manžel mi nakonec ještě koupil garáž ale než jí koupil,tak mi ho ještě 2krát na sídlišti nabourali,vše se dalo opravit a mám ho v garáži.Markétko,ještě jednou,ti moooooooc děkuji,že jsi mě také vybrala a MAKY je právem nejlepší a nejrychlejší pletařinka a háčkovačka,letní soutěže ale jinak vám všem blahopřeji k výhře i když vím,že tu je plno pletařinek,které mají výrobky,všechny nádherné,tak se holčiny mějte krásně,méďu mám už sešitého,vycpaného,je velikej,skoro pul metru,to nechápu ale je to v poisu i napsané,jsem na něj zvědavá ale bude to ňáký hnoják ale roztomilej,tak všem posílám pěkný pozdrav z Oseka a nám už taky topí.....Ahoj Zdena ;)

Hanka    06.09.2007 20:59
Ahojte pletiarky,
Srdečne blahoželám všetkým výhercom !
Cena obdivu pre Markétu Hudskú je výstižná, pri jej výrobkoch vo fotogal. sa mi tisli na jazyk slová: to by som nedokázala, obdivujem ju (a ten kostým!).

Milujem tento pocit,keď uložim deti, doumývam riad, a idem oddychovať s ihlicami.Renátka nie si sama,čo sa v týždni k ihliciam cez deň nedostane.Len keď ráno vstávam svoj večerný relax obmedzujem len do polnoci.
Často, keď niečo začnem, nájdem čosi iné čo chcem tiež, a to ma poháňa,aby som rozrobenú vec rýchlo dokončila. Nerada mám rozrobených veľa vecí, ale s chýbou by som pokračovať nevedela,to musím vyparať. :sigh

Zdenka,to je od Teba pekné, že sa s nami podeliš o svoju radosť. Prajem Ti, aby si si autíčko s manželom v zdraví užila, bezpečne najazdila veľa km.,možno na svojich cestách dorazíte až na naše hranice Mosty u Jablunkova-Svrčinovec. ;)

Pitrísku,Ty teda máš trpezlivosť s tým zedníkom! Asi by som sa mu pekne poďakovala . :upset :upset
Bohužiaľ, aj na takých natrafíme. Ešteže sú aj zodpovední, a takým človek rád aj uvarí. Ja nie som vyučená kuchárka, ale keď sa mi po materskej táto robota naskytla, urobila som si kurz. Som veľmi rada, že mám pri troch deťoch robotu na jednu smenu, a cez prázdniny som doma, lebo by mi pri nich nemal kto byť. A bývam vedľa školy, tak do roboty to mám asi 30m.

Nach sa všetkým darí, očká rýchlo pribúdajú a chyby Vás obchádzajú! ;)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009