FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Blanka    06.09.2007 19:46
Chtěla bych také poděkovat Markétce za výhru.Mile mě to překvapilo. Díky!

Zdenka    06.09.2007 14:27
Markétko děkuji za vylosování, já mám takovou radost, nikdy jsem nic nevyhrála, a určitě si nějakou vlnu vyberu, už mě bombarduje dcera, že by chtěla nějaký svetřík nebo šálu a nebo... no ještě neví co chce :) Ostatním rovněž blahopřeji a přeji mnoho dalších pletařských úspěchů. Čí jsou to malé pusinky, jsou kouzelné, oproti našemu berňákovi, s těmi se dá mazlit.Zdenka(lounsko)

Lenka    06.09.2007 13:51
Holky koukám,že tu mluvíte o silnicích.My tady na Frýdlantsku máme ještě ke všemu silnice i velmi úzké a lemované hustě alejemi jasanů a jilmů,pozůstatek starých zámeckých cest z dob Abrechta z Valdštejna,kdy tohle bylo jeho Friedlantské panství.Jejich konské povozy se asi tehdy nemusely nikomu vyhýbat :grin Ale dvě auta se nevyhnou!Musíte vždycky nacouvat do mezírky mezi stromy v aleji.Horší je když jede třeba kombajn,to musíte až do pole ;)
Holt Albrecht když navrhoval svoje silnice,už z automobily z 21.st.jaksi nepočítal :grin

Jinak ty aleje nám tu každý obdivuje,já sama jsem takové ještě nikde neviděla,a když jimy projíždíte,tou nekonečnou řadou krásných stromů,ta atmosféra středověku na vás dýchá ze všech stran ještě i ted...Je to zvláštní pocit...

Jinak každé dva roky se tu koná slavnostní příjezd Albrechta z Valdštejna na státní hrad i zámek v jednom Frýdlant a to je teda nádhera!Město má dobový háv,děti z toho byli dost překvapení,když to viděli prvně,bydlíme tu teprve rok.

pitrisek    06.09.2007 13:38
Markétko- Rob - napsala jsem na mejla. díky díky

Lenka    06.09.2007 13:19
Čau,čau holky,přeji krásný i když uplakaný den..
Teda Pitrísku,já bych toho zedníka asi už přerazila,ještě že se najdou jiní ochotní lidé,co to za něj "zamáznou".Lituju Tvoje nervy,holka!Ale drž se,snad to do zimy budete mít a pak už bude pokoj.
S těmi začátky u svetrů se k vám přidávám,taky něco načnu,pak mě to přejde :grin vidím někde něco nového,akorát,že já i občas zapomenu,co jsem vlastně načínala,když už toho je víc :grin Ale chybu zásadně opravuju!Zrovna včera jsem až do půlnoci párala čepičku,jelikož byla moc široká,i když jsem ji pletla přesně podle návodu,ale ted už ji mám hotovou.

Markétko mooooc děkuji za vylosování,já jsem totiž v tom chumlu práce,co ted máme na soutěž jaksi už pak pozapomněla,tak mě to tak strašně dneska potěšilo,víš já nikdy žádnou cenu ještě nevyhrála :) :) A všem vám posílám hezký den strávený někde v teploučku.Zatím čau
Lenka

Markéta RobSt.    06.09.2007 13:14
No taky jsem si říkala, že by to bylo fajn, kdyby měli pejsci v galerce nějaký ty svetříčky ;)
Ale jsou to teda mazlíčci :p

Evuška    06.09.2007 13:07
Čípak jsou ti jorkšíří mazlíci?A jakto,že nemají na sobě nějaký pletený modýlek?

Evuška    06.09.2007 13:04
Pitrisku,deset let v lochu za jednoho zedníka se nevyplatí :sigh
Zdeni,to teď budete sbírat houby rovnou z auta,to budou kvanta-kolik se toho vejde do kufru? :grin
A gratuluje všem výherkyním.Zase budete mít z čeho štrykovat další soutěžní modýlky,co? ;)
Tak všichni pleťte,ať se kouří od jehlic a nezmrznem.Kdepak jsou ty nádherné,sluncem zalité,zlatým padaným listím nazdobené,ve všech kalendářích a pohlednicích zobrazované, podzimní dny :sigh

pitrisek    06.09.2007 11:56
Jo tak teď jsem si aktualizovala chat (jak to mám puštěné, ale nedělám tu nic protože odbíhám, musím to vždy aktualizovat, abych viděla nové příspěvky).
Renčo - jo jo, trápení mám se zedníkem. To si piš, ten taky nedostane ani suchej chleba! (to myslím vážně).
Jídlo vozím jenom chlapům z firmy na plastová okna, protože byli tak strašně hodný a dodělali to, co ten náš zedník "nestihl".
Takže si je docela předcházím :grin zato zedníkovi zatopim, představ si, manžel teď volal, že prej zase viděl jeho auto před hospodou. já ho zabim fakt už.

pitrisek    06.09.2007 11:54
Jo Meričko, lepší vypárat než potom chodit ve svetru s chybou... ale že mě to dokáže vytočit, když nahoře zjistím, že jsem to dole zkazila.
Tak, jídlo jsem vyexpedovala, Hanko trošku Ti teď fušuju do řemesla, mám tady malinko závodku :grin místo pro tři najednou vařím pro 7.

Renata    06.09.2007 11:38
Teda já nevím pitrisku jestli bys těm řemeslníkům neměla dát napapat až podle odvedené práce :grin
Jak tady čtu, máš s nimi pěkné trápení. :upset
No ale ty jsi asi holka rázná a pořádek si zjednáš rychle, viď? ;)

Merika    06.09.2007 11:32
Renátko tak to nie si sama.Ja niekedy začnem už druhý diel a zbadam niečo no krajšie tak to parem.Moja kolegyna mi stále nadavala ,že som ,že ona by to nikdy neurobila.Ona aj ked prišla na chybu tak by nevyparala.Ja nie ja jedna dva a už parem.Pitrisek tak Ty mi len pracuješ čo.Ale buseš mať veľmi pekne čo?Kde je moja Zdenka?

Zdenka    06.09.2007 11:30
Meriko, strašně ráda bych se na Slovensko zase podívala, byli sjme tam asi před 4 roky, kde se mi tam vdávala neteř, brala si chlapce ze Slovenska, ani nevím kde to bylo, ale vím že tam bylo jezero a moc se nám tam líbilo a hlavně ta svatba a ty vaše zvyky na svatbě. Renato já jsem úplně to samé jao ty, prostě pletu a najednou zjistím, že se mi to nelíbí, nerozpářu to, ale začnu z druhého konce vlny a pletu něco jinýho, nejlépe je nevidět moc vzorků, ale když já než začnu plést tak koukám do mnoha časopisů a popisů, jsem hrozná. Pitrísku, silnice jsou hrozné, ale kdyby jsi to auto viděla, tak zas tak hrozný to není, je to malé jako fabie, ale vyšší od země, takže to fakt vypadá jak malý terénáček a silnice, do Chožova, jsou š í l e n ý ...a to manžel chce , abych taky řídila, mám tedy řidičák asi 30 let, ale jezdím jenom , když někam nutně potřebuji sama a nebo když někam jedema manžel si dá pivko, takže jsem zvědavá, počkám až po první kontzrole, abych s tím ještě něco neudělala, já se znám. Zdenko tak jak pokračuje medvídek Bean ? Zdenka(lounsko)

pitrisek    06.09.2007 11:21
Jo Renčo, mně se dokonce občas stává, že upletu záda, a tak nějak mě opustí hrrr nadšení a nahodím si nějaká nová jiná záda :roll už to ale o sobě vím, takže jsem se se sebou naučila nějak existovat,a hlavně teda katastrofa je,když hledám doma prázdný jehlice.
Ach jo, jdu zase máčet ruce do vody, dneska má manžílek volno, takže šel k řemeslníkům on, a já jim akorát pošlu brambory a karbanátky. Aby se jim s plnými bříšky líp pracovalo :grin

Renata    06.09.2007 10:45
...to jsem ráda, pitrisku, že se konečně ohřeješ.
Ještě k vyhlášení soutěže. Též výherkyním gratuluji. Všechny modely jsou nej, nej a vybrat ty nejhezčí musel být pěkný oříšek.Hlavně mě udivuje ta rychlost s jakou do galerie přispíváte.Já si musím přes týden chvíli na pletení doslova ukrást. O trochu lepší je to o víkendu. No jednoduše řečeno, jsem proti vám břídil, protože než já upletu záda, vy máte hotové rovnou dva svetry.
Už se vám také stalo, že máte půlku hotovou a najednou zjistíte, že se vám to nelíbí a že by jiný vzorek byl úpně nejlepší?
Mně joooooooooo :grin

pitrisek    06.09.2007 10:32
Jo a Zdenko (osek) - jak se má Tvůj vznikající medvěd Mr.Beana??? Doufám, že už mu nenadáváš! :grin :grin :grin

pitrisek    06.09.2007 10:31
Ahoj holky,
Renato - hlásím že nám už zatopili!!!! Ráno jsme volali na teplárnu a prý že to mají už v plánu,a do hodinky topili. Je to ale rozdíl.
Leni, motivace pro pletení zůstává i při topení, jelikož ráno jsem šla do obchodu a brrr to teda nebyla příjemná procházka!
Hanko - na ty faktury od přízí pozor :grin :grin
A víš co je úplně nejlepší?? Když třeba pošťačka zvoní a manžel je doma a rychlejší než já :grin
Zdeni - Lounsko - hmmmm, nový autíčko - no to se klidně pochlub, a teréňáček... To bych si nechala líbit taky. Víš, Ty bydlíš blízko, tak víš, jak tady vypadaj silnice, takže on je dneska ten teréňák snad třeba i na "normální" silnici :grin
MARKÉTKO - ROBstyle - Děkuju!!!!! :) :) a blahopřeju nám všem dohromady a taky Maky k ceně obdivu, než si ji opravdu zaslouží :)

Renata    06.09.2007 10:16
Ahoj všem pletařinkám,
vidím, že je to všude stejné. Zima a prší.Doma nám už od včerejška topí, tak je hned líp, ale v práci brrrrrrrrr!
Snad se slitují a zatopí.
Jinak gratuluji Markétce ke zdravému mimi.
Přeji všem hezký i když uplakaný den

Maky    06.09.2007 10:08
gratuluji všem výherkyním :)

Markét a tobě moc děkuji :)

Markéta RobSt.    06.09.2007 10:03
Teď jsem v rychlosti přečetla chat, skrz ten můj vypadávající internet, jinak manžel jim volal, tak to prý bude vypadávat celý den :upset

Haničko : tak to jsem se zasmála s tou fakturou od vlny, ale přesně jsem se vžila do tvý kůže...to pak srdíčko cejtím až v krku :grin :grin

Merika    06.09.2007 09:17
Ahojte dievčata.Prajem pekný hoci chladný deň.Zdeni sadaj do autička a oskušaj ho na Slovensko.Markétko drž sa a opatruj ,lebo Ta tu potrebujeme.Ja Ti budem syna zavidieť uvidiš moja.Dievčence vy pletiete a ja stále ,len poslabšie.Hanka už aj mne sa to stálo z vlnou neboj nie si sama. Ostátné Vás pekne pozdravujem a pracujte a vytvorte niečo pekne :eek

Markéta RobSt.    06.09.2007 08:48
Zdravím všechny a přeji ať jste někde v teplíčku a pohodě, venku je teda děs :?

Mě včera celé odpoledne nešel internet a dneska ráno ještě stále jsou výpadky, takže jak vidím, že se na chvilku chytnu, tak rychle něco řeším, ale za pár minutek se to zase vypne :upset :upset :upset

Vyhlásila jsem už výherkyně soutěže Letní pleteníčko..na Novinky, zajímavosti najdete víc... ;)

Ještě Vám to všem pošlu na mailíky, teda jestli to stihnu při těchto výpadcích :?

Hlavně mi pak všechny napište na mail co jste si vybrali, ať Vám můžu co nejdřív zaslat přízi :roll

Takže všem moc gratuluju a děkuju za účast, pomalu už připravuji soutěž podzim, zima :)

Zdenka    06.09.2007 05:59
Ahjky, tedy holky vy se činíte. Stačíte prostě všechno, plést i psát.
Ludmilo, s dětmi máš úplnou pravdu, strašně to utíká, pozná se to na dětech jak rostou.Já mám 3 děti, dvě první holka a kluk byli za sebou po 14 měsících a ta třetí holka benjamínek byla až po 8 letech, stále jsme si říkali s manželem , co budem dělat, až ty dvě odrostou, že budem sami, tak jsme si pořídili třetí. A nyní i když docela pozdě mám dva krásné vnoučky.
Pitrísku, ty jsi fakt děvečka pro všechno a všechny viď. No máš pravdu s topením, můžeme si zatopit v baráčku a je to příjemné, ráda koukám do krbu na ohýnek a jde z toho teploučko. Lenka mi dá určitě za pravdu. Ale Vám už snad začnou taky brzy topit.
Hanko s tou vlnou jsi jako já, at to schovám kam to schovám, vždycky se něco provalí a manžel mi říká, jestli toho mám stále málo. Ale s tím lístkem to je legrace, to se ti povedlo :) Jo nechci se chlubit, ale včera jsme si byli koupit nové auto, je to tedy paráda, jak to voní všechno vevnitř a je to čistounké (je to Ford Fusion) takový malý terénáček.Promiňte , že se chlubím, ale jsme tu taková bezva parta, že mi to nedá.Mějete se všichni hezky a holky co sbíráte houby, at Vám rostou.Zdenka(lounsko)

Lenka    06.09.2007 01:10
Ahoj pletynky,tak vás zdraví zase jedna noční můra,nějak nemůžu usnout,tak jsem dopletla čepičku a zapla si pc.
Vítám Hanku mezi nás,teda Hani,Ty jsi mě rozesmála :grin :grin Ten lísteček zapomenutý na zemi to je teda docela BOMBA 8) !Ten Tvůj muž má očiská všude,vid?No,jo,tací jsou už muži,já mám taky docela smůlu,protože před mým manželem se mi nedaří utajit vůbec nic! :eek Taky je velmi všímavý :grin To neva,Hanko,to se vždycky nějak okecá,svetry jsou potřeba pořád ;)
Pitrísku,škoda,že nebydlíš blíž,my si hezky v baráčku topíme,hned by ses mohla přijít ohřát i s maličkou,dali bychom kávičku a pleteníčko a hned by bylo veseleji na tom světě ;)
Meričko a Zdeničko,vy s nem.zády,moc se nehonte!
Markétko opatruj sebe i chlapečka,Evuško moc díky za spolupráci,
tak a i vy všechny ostatní pletynky,už si vás nepamatuju at máte dneska hezký den,a paneláčnicím at už zatopí.Holky,když jsme ještě žili v paneláku,měli jsme to to samé...To byla vždycky hrůza než vůbec zatopili!Tak s vámi soucítím.Ale zase je to dobrá motivace na pletení,ne? ;)
Tak a jdu spát....Ahoooooj
Lenka

Hanka    05.09.2007 21:57
Prajem všetkým pekný večer, díki za povzbudenie v robote.Začala som v kuchyni robiť už tretí šk.rok,kolektív je OK(sme z jednej dediny), ale pri tých hrncoch sa človek fyzicky cítí ako "vyžutý a vypľutý".
Tiež sa pripájam ku gratuláciam k synovi a k dobrým výsledkom, ktoré potešia najviac.
Ja mám tiež tri deti, syn má 9, dcéry 7 a 6(predškoláčka). Na dievčatá je pri pletení viac nápadov a strihov.
Včere mi prišla dobierka s vlnou(3kg).Balík som išla dať doma do skrine v obyv., ale napadlo ma, že v noci príde muž z 10-dňovky, bude si tam dávať ruksak, a zase budem počúvať:"načo Ti je zase..?málo jej máš tam a tam..?blá,blá..."
Tak som ju dala do perináka v jeho posteli, tam nechodí, ku vianoč.ozdobám. :)
Ráno sa obliekam do roboty a muž sa ma pýta."A tebe ja zas načo nová vlna?"
Skoro mi vypadli oči z jamiek!!! Čo je jasnovidec? Veď som spala vedľa,perinák neotváral!!!
Potom som si všimla,že vedľa jeho postele je na zemi nejeký papier. Bola to faktúra od tej vnly!

pitrisek    05.09.2007 21:22
děvčata, kdo si doma může sám zatopit, tomu závidím a blahopřeju. Sedíme tady navlečený, a moji rodiče ve svým bytě jakbysmet. Jsem teda zvědavá, kdy nám zapnou topení!! Teď jsem se ještě rychle jala dodělávat Petrušce teplej svetřík, myslela jsem, že je na něj času dost, ale koukam teda že ne. naštěstí mi zbývá jen kousílínek. tak čau zdraví omrzlý nanuk

pitrisek    05.09.2007 18:09
Ahojda,
jojo, akorát z amniocentézy a rozboru plodové vody je to na 100% ;) jak je tam chromozom Y tak je to pindik.

Evuška    05.09.2007 17:43
Ahojte všechny,
nedá mi to a musím taky se svou trochou do mlýna.
Markéto,gratuluju ke zdravému chlapečkovi.Myslím,že když už máš doma páreček,tak jste to moc neřešili,nebo jo?
Nevím,jestli když jsem před 17 lety čekala syna,bych si nechala zjistit,co to bude.Ale...věděla jsem dopředu,že půjde císařem,takže jsem měla jít ještě týden před na ultrazvuk.Což tenkrát byla docela vymoženost a byl jen v nemocnici.Tak jsem v červencových vedrech dorazila do okresního města,vlezla do pavilonu s ultrazvukem a na dveřích nápis-technická porucha.Okolo šla sestřička z ORL a ptala se,co potřebuju.Tak jí to povídám a ona na to"nevim,proč vás sem ženou,že jste těhotná vidim i já"
Od té doby se moc změnilo a přístroje najdou i toho pinďu.Ale už se mockrát stalo,že se mimčo otočilo a z pindi byl paleček,takže bych tu výbavičku na modro moc nepřeháněla:grin

pitrisek    05.09.2007 14:48
Ahoj všem!
Zima zima zima brrrr!!!! Rychle pleťte teplý svetry, ať neumrznem. :roll
Simeono - už Ti sice odepsala Lída, ale kdyby náhodou, tak návod na ušanku mám.
Tak kdyžtak písni.
Zdeni (Lounsko) - to víš, že začnu mašinku, akorát teď naháním řemeslníky, a taky jim tam musím vozit papání, a není tam ještě kuchyń, takže to v hrncích vozím teplý tam, a zpátk si vozím špinavé nádobí...
Lído - teda parádně se Vám dětičky zadařily :grin
Leni - o strachu z doktora mi můžeš vyprávět. My jsme si zase "uhnaly" hysteráky u oční. Teď už máme hodnou, ale dcerunka je ještě malinká a stále se bojí, musí to překonat pomalu, naštěstí tahle paní doktorka je chápavá (narozdíl od té předchozí).
O zubařích ani nemluvim. Než jdu k zubaři, i na běžnou preventivku, týden předtím mám tiky.

ludmila    05.09.2007 14:18
ahoj holky i ja se pripojim s gratulaci ke klucikovi Marketce dobre si pamatuji jak jsem byla stastna ze mam dcerku i synka holka se narodila 16 prosince a tenkrat nas pustili domu na stedry den to byly ty nejkrasnejsi vanoce a jeji tatinek se narodil 24 prosince tak mel krasny darekato na dosmrti kluk se narodil 28 prosince o dva roky pozdeji takze ja cely rok setrim na posledni mesic v roce mam dve deti a zda se mi to malo kazdy ma toho druheho a ja jsem vecne sama pokud manzel pracuje ach to zemedelstvi :roll dneska je u nas poradna zima ale lepsi to asi uz nebude no musim koncit a hajdy do prace tak se mejte hezky


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009