FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    03.09.2007 14:14
Zdenko (Lounsko) - "dutá" šála je opravdu dutá. Zkus to a uvidíš! Na jakýkoli sudý počet ok pleť pořád , v rubových i v lícových řadách, stále takto: 1 hladce, 1 sejmout s nití vepředu. Skoro kouzlo ;) vznine "roura"!
A nejlíp vypadá z efektní střapatá příze, třeba "roura" na 10 ok.
Hlavně se to nesmí zkazit, jinak se ta dutina uzavře.
Třeba to i znáš pod jiným názvem, to nevím.
Schválně to zkusím udělat a vyfotím to, jo!tak ahojky

Mirka    03.09.2007 13:39
Ahoj pletařinky!
Lenko a Renato, jsem ráda, když vidím, že jsme na tom s těmi našimi "miminky" stejně. Já zatím ani nevím, jak moje dcera dnes dopadla-měla obavy,jestli najde třídu, s kým si sedne atd. Jak ji ale znám, byla to spíš trochu hra, protože jestli se někdo skamarádí s kýmkoliv a okamžitě, tak je to ona. Já to mám o to horší, že si vybrala školu hodně daleko, a tak aby nemusela být na intru, bude přes týden bydlet u svého tatínka. Strach o ni nemám vůbec, bývalému manželovi věřím naprosto, ale bude se mi stýskat...
Markéto: moc děkuju za mailík! To je fajn, že malá tu školku takhle bere. Buď ale pro všechny případy připravená na to, že se to může změnit. Tím, že jsem pár let pracovala ve školce, tak samozřejmě nemám patent na rozum, ale měli jsme tam spoustu dětí, které byly první dny úplně bez problémů-a když jim došlo, že takhle už to bude pořád, tak začaly plakat. Moc Ti přeju, aby to u vás tak nebylo, jen abys nebyla smutná, kdyby se to náhodou stalo.
Zdenko (lounsko): to máš dceru taky pěkně daleko, co? Jak se jí tu na jihu líbí? Já jsem tu zatím dva roky, ale je tu nádherně!
Taky mě Markéta potěšila, když napsala, že ten svetřík s rolákem není zrovna jednoduchý. Mám taky ten pocit... :?

pitrisek    03.09.2007 12:54
Markétko - no tak já píšu, aby vaše děti někdo ve škole hned neotrávil, a Patrik přijde chudák s tím, že se cítí trapně... Nejhorší je, když učitelka něco myslí dobře, a udělá tohle, a kluk má mluvit přede všema o sobě.
Přitom děti se skamarádí tak snadno samy...
Leni - teda u Tebe mi z toho jde husí kůže. :?
Holky tak nějak pozitivnějc!
Teď odešla kamarádka (nechala jsem si zapnutý počítač, jak jsem pospíchala otevřít), má stejně starýho klučinu jako já Péťu, a dětičky se navzájem suprově styděly :) ale dávaly si čokoládičku a půjčovaly si mašinky, takže v pohodě.
Dneska jedu do Prahy na kurz a budu se vracet večer, takže jsem chytla "suprové" počasí, tady leje jak z konve. Neumím si představit nic lepšího, než v 8 večer moknout někde na zastávce na Hradčanský. ách jo!

Markéta RobSt.    03.09.2007 12:34
Pitrísku, kamarádku Ti teda moc závidím, ty moje nejlepší jsou všechny mimo město :cry
Občas se sejdeme v kavárně na kafíčku, a to je pro mě vždycky super zážitek :grin :grin

Lenka    03.09.2007 12:31
Ahoj holčiny,tak sem jen nakukuji ve zbytku času a věci v galérce jsou teda nádherný a ž se stydím,že mě to jde tak pomalu.Přesto,že jsem na dnešek moc nespala,cítím se dobře.Oba hoši už dorazili ze školy,starší přijel trošku posmutnělý,protože v jejich ročníku se během prázdnin stalo to nejhorší,co se může stát.Jistě jste některá zaregistrovala ve zprávách během srpna,že se v přehradě v Jablonci nad Nisou utopil 16-letý kluk,dost se o tom mluví,protože tonutí mlčky přihlížela Městská policie,aniž by nějak zasáhla.Chlapec byl bohužel z liberecké strojárny,z ročníku Martina,takže kluci dneska zahajovali školní rok minutou ticha a bylo jim objasněno,proč se utopil.Ten den ho prý nechala dívka,doma to měl blbý,tak se opil,a chtěl se omýt,no a pak chtěl vylézt z přehrady a prý si poplet směry,místo na mělčinu,šel do hloubky.Tak Martin je z toho všeho nějak špatný,tak jsme to tu před chvílí rozebírali,taky mě to docela vzalo.No stane se....
Tak jsem to tu nějak vyventilovala :?
Holky i přesto všechno moc vám dík,že jste se koukly do těch časáků,kvůli tomu,co jsme chtěla.Jste tu moc hodné ochotné,to už se jen tak nikde nevidí.
Tak ještě musím letět něco udělat,hezký den.
Lenka

Markéta RobSt.    03.09.2007 12:17
Ahoj holčiny, tak my už máme taky první den ve škole za sebou ;)
Ráno se sice Kačce nechtělo vstávat, ale stihli jsme všechno v pohodě.
Jak už jsem psala Mirce na mailík...ve školce v šatně seděla maminka s holčičkou, která děsně brečela se slovy ..já chcííííí domůůůů, ale tak nahlas, že nebylo slyšet vlastního slova...měli jsme trochu strach aby i ta naše nezačala taky, ale ta se rychle začala převlékat a už nakukovala do třídy..tak jsme si ji ještě honem natočili a pak už byla fuč !
Já jsem s ní chodila do mateřského centra, tak snad bylo i to dobrým přínosem, že to tak skvěle proběhlo :)
Zato syn Patrik :? ...přišel domů už v deset, celej vyplašenej, že to byl pro něj trapas (nastupoval do nové školy, blíž k našemu domu), že se musel představit všem spolužákům a povídat o svých koníčcích..no a že pí učitelka se ho ptala na družinu a na oběd a on nevěděl jak to dneska má...samozřejmě jsem mu to několikrát opakovala :sigh
No ale má to kousíček domů, tak se mě přišel zeptat jak to tedy má :cry
Tak jsem ráda, že už to mám za sebou :p

Leni, ty pánské svetry nějaké najdu v časácích, oskenuju a pošlu na mailík, nebudou to zrovna in-modely, ale třeba si vybereš, jinak.. s těma třídníma schůzkama jsi mi úplně nahnala husí kůži...posledně mě paní učit. na schůzce 2 x přede všema rodičema poprosila, abych po schůz. neodcházela, že se mnou potř. mluvit a mě bylo tak děsně trapně, jako bych měla doma záškoláka :?
Jednalo se o to že mi synáček občas zapomíná psát dom.úkoly...

Zdeničko...ty jsi zlatíčko, že jsi měla obavu co se mnou je, takže mi vůbec nevadí když mi napíšeš i smsku a s tím vnoučkem je to takový roztomilý...i když spíš pláčeš...moje mamka taky vždycky ty moje nezbedy okřikuje a pak když jedeme už domů, tak je na ní vidět že ji to moc moc mrzí že už ji vnoučci odjíždějí :cry :cry

Holky a s tím svetrem s rolákem, tak na to jsem děěěěsněě zvědavá, mě to teda přijde dost složitý, ale vy jste takový šilkulky, že nemám strach že by se Vám nepovedly a hlavně můžete se tady poradit, nebo popohnat, která už toho máte víc upletenýho. ;) ;)

Teda ale já si říkala, jak toho plno udělám, když budou děti pryč a neudělala jsem vůbec nic, tak se musím do něčeho pustit :)

pitrisek    03.09.2007 11:32
Meričko - ať ruce nebolí a nezlobí... Ty máš tedy s těmi zády trápení!! :(
Mino - efektní příze v galerce je Ruby (Markétka ji má taky v nabídce, jiné barvičky).
Holky, tak jsem si tady včera stýskala, že se mi kamarádka odstěhovala daleko, a jak je mi to líto, a šup - už mě jde navštívit! jaj už zvoní tak super. přijela se podívat, mám radost!

Merika    03.09.2007 11:06
Ahojte dievčence.Prajem pekný deň.No prvý den už máme za sebou naša už došla domov.Dneska bolo iba zahajenie ,ale ráno veľmi sa nám nechcelo vstávať.Možno dneska večer pôjde skôr spinkať.Šikulky chcem sa podakovať za pochválu.Trošku ste má navnadili ,ale dneska mi asi začali strašne trpnuť ruky od chrbtice.Mne dakedy veľmi boleli ruky ,ale ja som sa ihlic aj tak celkom nevzdala.Som v práci ,ale šef odišiel do mesta tak musim chýtro čítať toľko ste napísali a odpisať.Už sme sa pekne rozrastli nie Marketka :BOLO nás maličko a už sme pekná rodinka.Tak kto môže nech pletie a ja sa pušťam do účtovania.Večer sa pridem pozrieť čo a ako.Všetým prajem den prežitý v pohode a hlavne v láske.Merika

pitrisek    03.09.2007 09:23
Ahoj,
všem Vašim školáčkům i školkáčkům i velkým studentům přeju úspěšný první den, a hlavně ať je hned na začátku neotráví 8)
Zdeni - Lounsko - ani mi nepovídej, hotovo nemáme - proto jsem taky včera letěla na toho zedníka :grin víš ono je štěstí, že ten bar (já napsala hospoda, ale je to bar) patří našemu kamarádovi, a tak jsem přeci jen byla trošku silnější v kramflecích. Zedničina měla být hotová 15. srpna, a vidíme, kolikátého je, a prostě to není. Naštěstí firma s oknama přijde zítra -přesně tak, jak měla, dneska už si to přišli obhlédnout.
A pak teda musíme vymalovat, ovšem jestli ten zedník "opustí lokál" (tím myslím náš byt), haha, a vlastně i doslova řečeno, jestli v tom lokále nebude trávit svou pracovní dobu.
Ale jsem už tak naštvaná že jsem ochotná tam na něj kdykoli vlítnou znova :upset

Renata    03.09.2007 09:22
Ahojky všem,
Mirko a Lenko úplně mi mluvíte z duše. Syn také vloni nastupoval do prváku a stejně jako vy jsem to obulela. A to ještě když měli čtvrťáci maturitní ples tak prváky stužkovali a já tam stála a bulela jak za maturanty tak za ty "bažantíky".No je to občas náročné.Když vidím jak to všechno rychle uteklo....
Mějte hezký den a nesmutněte

Zdenka    03.09.2007 06:04
Ahoj pletasřinky, tak jsem přišla po víkendu do práce a co nevidím, nestačím to ani všechno přečíst, už jsem vypila kávičku a stále ještě čtu, to je fajn, že tu přibyly nové pletařinky. Všechny Vás vítám a přeji Vám, at se Vám tu líbí.
Do galérky jsem taky nakoukla, not já úplně žasnu a opravdu se stydím, že jsem tak pomalá, tedy spíše málo času na pletení. Teď je tolik práce na baráku, takže to musíme všechno udělat, dokud je hezké počasí a neprší.
Pitrísku tak co už máš hotovo? Teda obdivuji tě, že jsi šla za zedníkem do hospody...:o))) a Jak se těšíš do práce?Ještě jsem se tě chtěla zeptat, co je to "dutá" šála, asi jsem nemehýlk, taková pletařka a nevím to
Fotky v galerce jsou moc hezké a ty parádnice?. vzpomínám si na to, když byly moje holky malé, dneska mám vnoučátka a kluky( lépe se plete na holčiny)
Aničko ty vyplétané jsou moc hezké, teď jsem taky dokončila pro malého ročního Matýska svetřík s tuleněm, je v galerce, ale na tebe nemám, svetříky jsou moc hezké.
Mirko, ty jsi z ČB, Bydlela tam moje dcera, studovala tam vysokou zemědělskou a pak tam zůstala, provdala se a nyní rok bydlí v Písku v tom Titaniku( tak se říká tomu baráku u řeky a kamenného mostu).
Lucko - do tanečních jsem taky s dcerkama chodila, to si teprve člověk vzpomene, jak to vyrostlo a rychle to uteče jako voda.
Markétko, jse ráda, že jsi v pořádku ty i mimčo a co malá, dneska do školy? Určitě se jí tam bude líbit. nejhorší je asi vstávání, ty prázdniny jstou tak trochu na zlenivnění, co?
Zdenko, závidím ti, že chodíš na houby, já je mám ráda ale na houby nechodím.Můj tatínek když žil tak chodil a to jsme měli houby po celý rok, v lednici, sušené ...

Ještě jednou zdraví nové děvčata, pokud jsem na nějakou zapoměla, tak se omlouvám, dělala jsem si výpisky, když jsem četla emaily, ale je toho tolik po víkendu.Zdenka (lounsko)

Lenka    03.09.2007 02:36
Jen se vracím opravuju "zvykli",ach jo,už blbnu...

Lenka    03.09.2007 02:32
Krásné ráno holčiny,tak nějak nemůžu ještě usnout,ještě že ráno nikam nevstávám.Mám trému za ty naše děti.
Mirečko,to o čem píšeš,znám důvěrně,také "žiju"někdy až moc životy jiných,hlavně svých dětí.
Vloni jsem touto dobou též nespala,jelikož můj starší syn nastupoval do prváku na střední školu a já zrovna jako ty,cítila,že ...něco končí,mladší shodou okolností nastupoval pro změnu na jinou ZŠ jelikož jsme se přestěhovali,tak jsem u obou ještě přemýšlela a říkala si"jak je přijmou ostatní spolužáci"?Oba kluci měli navíc "vítr"z nástupu.Staršího čekalo denní dojíždění,na které nebyl zvyklý.Oba si zvykly,akorát starší syn první tři měsíce na střední škole byl tak strašně unavený z toho náporu učiva,že vždycky přijel večer po škole domů a usnul,jak pařez.Když už jsme si mysleli,že to je přece jen na něj asi moc,tak se po třech měsících najednou"probudil"a začal si tam zvykat.Školu si vybral sám,a chytlo ho to,tak jsme hrozmě rádi.
Ale Mirko,zase mě to nemine ani letos,protože mi Martin začne/už jsem to tu psala/ted od září chodit do tanečních,přišel se mi ukázat v kvádru a já se zase neudržela :cry bože,proč ten čas tak letí.Musela jsem mu slíbit,že přijdem s mužem se na něj podívat až budou mít začátkem prosince věneček,a já vím,že budu mít co dělat,abych zadržela :cry až ho uvidím v náruči s dívkou.Ne,že bych mu to nepřála,ale jen bych si taky někdy přála vrátit ...čas.
Ráda čtu,že v tom nejsem sama,Mirko,i když tomu nepomůžeme,prostě čas bude letět dál a my s ním ;)
Zdeni my taky přišli z lesa až večer,protože jsme zase pro změnu vlekli koš klouzků,v životě jsme tolik klouzků nenašli.Hřiby tu letos bohužel moc nerostou,asi proto,že se přestěhovaly k vám,vid? :grin
Také vítám další nové tváře a je to moc fajn,že je nás víc.
Evi prosímtě pošli mi mejlíčka,at Ti můžu napsat adresu,budu Ti moc vděčná za půjčení časopisů a čestně vrátím ;)
Tak Pitrísku,já bych toho zedníka taky přerazila,nemáš to holka lehký ;)
Markétko at se malé líbí poprvé ve školce.
Holky už jdu do hajan,všem vám přeju hezký dnešní den a nenervujte se zbytečně první den školy.Šetřete nervičky až přijdou nějaké ty třídní schůzky :grin To zase bude labůžo :grin Čauuuu
Lenka

Hanka    02.09.2007 22:36
dobrý večer všetkým,
vidím,že nie som sama čo už dnes prežívajú zajtrajší šk. rok

pitrisek,
priradila Ste ma dobre Hanka=Anna Gelačáková. Ďakuje za pochvalu

mina,
kupujem vlnu v CZ(manžel tam robí, tak nevymieňam), chdím do Jablunkova.Teraz už robím a nedá sa mi tam dostať keď je otvorené v gal. Dík za rady pri obj. a platbe

Markéta,
na zimu už nejeké zásoby vlny mám, ale do budúcna...posielam e-meil

...a zajtra sa v škole všetky držte...!!!

až do dalších prázdnin

pitrisek    02.09.2007 22:25
Hanousku - teď koukám, že Ty taky - stejný model!!! No to abychom to pak všechny daly do galerky, co! A just to udělam v jiný barvě, než na fotce, ať nejsme všechny stejný :grin :grin

pitrisek    02.09.2007 22:24
Ahoj,
Zdeni- to je můj sen, najít hromadu hub na jednom místě!! Víš proč? Jelikož na mě musí houby řvát "sedim pod druhou borovicí vlevo", jinak je nenajdu.
Meriko - už jsem Tě pochválila v galerce.
Děvčata, co bulíte - já jsem taky bulík :roll nedávno jsem obrečela, že se mi odstěhovala kamarádka, ale já jsem schopná to obrečet i rok nazpátek, když se najde "vhodná doba" ( :roll ) a sedím v tichém bytě, a najednou si na něco vzpomenu a je to.
Mirko - též máš zálusk na ten rolák s rukávem, no to je super :grin
Mino já taky píšu deseti, takže podle toho to občas vypadá... ale myslím, že "desetiprsťaček" nás bude tady víc. možná.
mějte se a smějte se

Mirka    02.09.2007 21:32
Jo a ten svetřík (=rukávy s rolákem) je na adrese: http://www.schoeller-stahl.texnetis.com/modely_2006_07_dospe le.htm

Mirka    02.09.2007 21:28
Zdeni, jsem na tom stejně, sedím s jehlicemi u televize a roním slzy. Moje starší dítě začíná zítra střední školu, a já truchlím, že jedna životní etapa končí.(Ostatně takhle prožívám všechny Štědré dny a Silvestry-ostatní slaví, já pláču, jak to utíká)... :cry

Zdena    02.09.2007 20:59
:grin Ahoj z Oseka,všechny vás moc zdravím a vítám nové pletařky,je to tu bezva holčiny,pěkné nové výrobky v galerce,moc a moc chválím,jsem ráda Markétko,že jsi v pořádku,snad ses nezlobila,že jsem ti napsala sms,holky já sedím u televize,pletu toho medvěda a bulím a bulím,je konec prázdnin a mě už odešel vnouček,který tu spal celý prázdniny,jenomže on bydlí o 2 patra nademnou a mě je to prostě líto,to jsem celá já,celé prázdniny jsem na něj nadávala,že mě zlobí a teď,tady řvu.Holčiny já dnes vytáhla manžílka na houby,jeli jsme na Rakovník a našli jsme 2 koše bílých hřibů,to se mi ještě nikdy nepovedlo,já byla jak smyslu zbavená a všechny na jednom místě,do teď jsem to čistila a i rozdala dětem,tak se moje holčičky mějte pěkně a všechny móóóóóóóc pozdravuji,jo holky na jaký adrese se mám kouknout na ten svetýrek,díky a dobrou noc.Zdena :grin

mina    02.09.2007 19:10
Na dovysvetlenie, aby sa niekomu nezdali čudné moje úvahy o "nositeľnosti" - nad tým rozmýšľam vždy, keď niečo idem robiť, nemám totiž rada oblečenie, ktoré treba nejako aranžovať a vždy naprávať. Keď idem niečo šiť, rozmýšľam dokonca aj nad tým, ako sa to bude žehliť a pri pletení napríklad málokedy robím celé šaty alebo sukňu z čistej bavlny, dosť sa totiž rozťahuje, "vysedí sa" a viete si predstaviť celkový vzhľad po trojhodinovom sedení v aute ? Občas urobím výnimku, napríklad zelené šaty v galérii, ale na tie ma presvedčila kamarátka, na také veci sa snažím používať prírodný materiál s prímesou umelých vlákien.
Zase veľa píšem, ale desiatimi to ide naozaj rýchlo ... keď si robíme rodinné konferencie na skype a niekto z nás sa práve vyskytuje v rámci slabšieho spojenia, musíme prejsť z hlasu na chat - vtedy všetci vedia, že budem "najurečnenejšia".
Tak ešte raz ahojte.

mina    02.09.2007 18:47
Ahojte všetci,
tak už som sa bola aj ja pozrieť na to rolákové bolerko, bola som zvedavá, o čom je reč. Je naozaj pekné a dokonca už som aj presvedčila samu seba, že je vhodné na "denné nosenie", aj keď sprvu sa mi to až tak jednoznačne nejavilo.
Podobný strih som nedávno objavila v jednom časopise, bolerko ale bolo háčkované a nemalo rolák, ale veľký golier.
Ten strih sa mi naozaj zapáčil na prvý pohľad.
No, dnes som začala vyrábať pánsky sveter, iba taký jednoduchý, hladký s golierom "troyer" a so zipsom cca do 1/3 predného dielu.
Máte pravdu, s pánskymi modelmi je to dosť komplikované, ťažko nájsť nejaký vhodný.Aj ja mám nejakú databázu starších časopisov, dosť mi však prekáža, že väčšina týchto modelov má "spustené" rukávy, nejaký presný návod je nepoužiteľný.
Takže robím "podľa seba", aj tak sa mi najviac páčia jednoduché hladké modely, prípadne s malými osmičkami, a také pletené "falošným" patentom /neviem správny názov, ale asi viete, o aký vzor ide/.
Na stroji to ide rýchlo, dúfam, že základ bude do rána hotový, dokončievacie práce mi trvajú dvakrát tak dlho.
Pekný zvyšok víkendu, škoda, že trvá iba dva dni.

Hanousek    02.09.2007 18:01
Taky jsem se dívala na ty rukávy s rolákem. Asi se do toho pustím, protože mám něco podobného dělat dceři.Jen ten rolák asi udělám přímo na zapínání, bez těch druků. Líbilo se mi i to tílko pod tím, budu hodně uvažovat, jestli ho neudělat taky.

pitrisek    02.09.2007 17:57
Holky, všechny co posíláte svoje ratolesti zítra do školy - tak přeju ať to zvládnete! A Markétko - Kačenka školku určitě zvládne - doufám tedy, že hned napoprvý, a určitě se jí tam zalíbí! Holky já bych taky chodila do školky.... byla bych strašně hodná, všechno bych spapala a ještě bych si šla i lehnout po obědě!!! Bez odmlouvání!! :grin
Renatko - děkuju za odpověď - to je dobře, že doplétáš. Řeknu Ti, že některý věci mi tady leží půl roku, jsem příííšerná - Meriko hezky si to přečti, ať Ti je lépe na duši - nejsi v tom začínání sama ;) já se tebou držím basu.
Hanousku - no neptej se a hrrr mezi nás!
Mirko, tak co - zapršelo, nebo jsi túrovala kolo??!!! ;)
Holky, nedávno jste se mě některá ptala,jak se má náš byt. Takto: vzpomínáte na film "Slunce seno a pár facek" a tu větu: "Držte mě, nebo z ní udělam dvě, a eště vošklivější." - tak jsem se dnes nějak cítila. Že z toho našeho zedníka udělam dva malý příšerný skřety.
Poté, co něco nakukal manželovi (tomu je chudákovi špatně, má neschopenku, a asi nemá sílu odporovat) - vypravila jsem se osobně za ním (seděl v hospodě, naštěstí díky výzvědné akci mé tchýně jsem věděla v který!!!)- a ten viděl, zač je v Pardubicích perník. Teda spíš zač se v Čechách platí.
naštěstí ta hospoda byla skoro prázdná, haha :grin
no ale už mám někdy pocit, že si z nás dělá šprťouchlata. Nejhorší je, že nikdo jiný nemá momentálně čas.
ale já ho skřípnu. a sakra to jsem se rozjela :grin
Leni, s pánskýma svetrama to je fakt bída. Hlavně co se týče popisů!
Kdysi bývalo něco v Sandře, mám tady nějaké staré doma, tak jedině bych prošla to.

Renata    02.09.2007 17:40
Mirko, o těchto stránkách vím už delší dobu a můžu potvrdit, že opravdu nadšená jsem. Nejen že jsem tu našla užitečné rady, ale také z těch krásných pletených modelů. :) Všechny pletařky jsou fakt moc šikovné.

Evuška    02.09.2007 17:27
Tak jsem se dívala na ten rukáv s rolákem.Nejdřív jsem to v té fotce nějak neviděla,ale pak jsem koukla vedle a ona to má navlečené na tom pleteném tílku a vypadá to fakt super.

Mirka    02.09.2007 17:15
Evuško, děkuju, ten nápad na ten límec je úžasnej, nenapadlo by mě to a určitě to tak udělám!
Renato a Hanousku!Objevila jsem tyto stránky taky před pár dny - a jsem pořád víc a víc nadšená. Myslím, že budete taky!
Místo, abych si teď sedla k jehlicím, jedu s manželem na výlet na kole. Ještě je naděje, že začne pršet... :grin

Hanousek    02.09.2007 16:09
Zdravím všechny pletařky! Včera jsem tyto stránky objevila a dnes jsem se nemohla dočkat, až se dostanu k PC. Včera jsem se nestačila zeptat, jestli mezi vás můžu.

Markéta RobSt.    02.09.2007 15:54
Pitrísekovi jsem poslala odkaz na jeden svetřík s rolákem, hodně zajímavej a hlavně fakt hezká věcička ...tak pro ostatní odkaz na kukando ;)

http://www.schoeller-stahl.texnetis.com/modely_07_08 _dospele/Model_35.pdf

je jich tam teda opravdu hrozně moc..na to chce mít spoustu času, ale teda jsou to super modely :eek

Za chvilku jdeme celá rodinka do kina na Simpsonovi, tak jsem zvědavá co na to bude říkat naše Kačka...ona Simpsonovi miluje, máme doma asi 5 plnejch video kazet s jejich seriálama, ale v kině bude dneska poprvé v životě, tak jsem na ni zvědavá :eek

Leni :
teda s tím vstáváním zítra do školy to bude asi děs, já už budu vzůru jistě v pět, ale děti celý prázdniny spávaly do půl devatý, tak jsem na ně zvědavá ;)

Merika    02.09.2007 14:33
Ahojte dievčatka.Už sme poobede a ja sadam a čitam čo všetko ste stihli napliesť a popisať.Vitam medzi nami nové šikulky.Marketa moja zlatá vdaka ,že si mi tam tu fotku dala.Mne nema kto pofotiť tak nemožem to tu dať.Pitrisku ja ked Ti poviem dievča moje ,že som začala svetrik tak mi povieš ta ženska patri ku mne.Ja sa tak tešim ,že aj ty si taka ako ja čo nerada dokončuje ,ale rada začina.Idem niečo tvoriť tak sa majte.Nebudem Vás menovať ,ale Vás všetké pekne pozdravujem a prajem pekný zbytok nedeľe.Zajtra nas čaka ťažké ráno- no hlabne tie ,ktoré ešte máme detičky do školy.Tak sa majte šikulky.

Evuška    02.09.2007 14:27
Tak jsem na toho schoellera najela,ale jdu od toho,protože bych tu byla hodinu :grin


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009