FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    06.08.2007 11:49
Jo, jenom dodatek:
ohledně našich brejliček - Petruška se s nima sžila a chce je dokonce i do vany, smím jí je sundat až když jde spinkat.
Tak se nám mooooc ulevilo!! Kdyby je bojkotovala, byl by to hrozný boj.
tak holky zatím čaues

pitrisek    06.08.2007 11:43
Ahoj -
Markétko - chudák malá Kačenka, tak posílám pofoukáníčko! Naše Peťulka si na jaře rozbila čelíčko o skříňku, to bylo taky krve.... fuj. já z toho byla víc hotová než ona. Muselo se to zašívat.
No, má tam malou jizvičku... snad brzo zbledne.
Kačence ať se to hezky hojí ... :?
Jinak s těma postavičkama jsem si myslela, že bude problém, takže je nechám radši na pokoji a budu chystat "univerzální vzorečky" ;)
Mimibazar znám, teď jsem tam Pétě kupovala super tričko s Mašinkou Tomášem (taková anglická pohádka), je z těch mašinek úplně hotová! Umí je nazpaměť podle jmen, já už taky.
Tričko bude mít k svátku.
Zdeni (Lounsko) - to víš, že se mi ulevilo, že se předělávky bytu hnuly! Dneska už tam byl i plynař, aby nám přetáhl plyn, právě na tom dělá.
Překvalipi mě zedníci, není po nich na chodbě vůbec naděláno (to bylo víc po nás samotných, když jsme malovali!), asi se přezouvaj, protože tady sousedce když tenkrát zdili, bylo to rozťapaný úplně všude!
Takže mám teď už lepší náladu...
holky mějte se a cvakejte jehlicema (a Maky teď v létě - cvakej háčkem ! :grin :grin )
papa

Markéta RobS    06.08.2007 08:28
Ahojky všem...
Zdeni, tak mimi ještě moc necítím, ve čtvrtek začnu pátý měsíc tak doufám, že už se začne víc otáčet v tom bříšku, snažím se hodně hladit bříško, ale zatím nic.

Pitrísku, ptala jsi se na ty autorská práva, to víš, že to moc dobré není a může být za to postih...já budu ovšem jenom zprostředkovatel prodeje. Za prodej, kvalitu apod. je zoodpovědná každá pletařka co zboží bude nabízet...něco jako když chceš dát třeba do netového prodeje Mimi bazar, nebo Aukro, tam zaplatíš poplatek, pošleš foto, a oni ti ho jen vystaví a dál se o to staráš sama...jen tam je problém, že toho oblečení je tam k prodeji tolik, že tvá fotka s nabídkou brzy zmizí daleko, daleko dozadu a pak už se k ní pořádně nikdo ani nedostane.
Dobrý je zase to, že je tam obrovská návštěvnost, takže dobrá úspěšnost prodeje.
Mě se zatím zaregistrovalo zhruba 15 zájemkyň což je fajn, takže ze začátku určitě nebudeme mít nějak překotně nabitý e - obchod, tak uvidíme ;)
Jinak ta chatička co jsme tenkrát chtěli, to bylo spíš takový rychlý nápad, jinak ted pojedu s dětma na týden k moji mamince na vesnici, a pak už bude skoro konec prázdnin...doba nakupování bačkůrek a teplákovek do školy

Dneska jsem dala opět pár nových fotek do galerky, tak mrkněte, jsou opravdu moc hezké :roll

Holky, my jsme včera jeli se švagrama na výlet na Vranov, bylo to fajn, počasíčko nám přálo, prostě paráda, jen na konci cesty se naše malá Káta honila s malou neteřinkou, zakopnula a odřela si bradu, ale tak neštastně, že ji z toho krev tekla ještě doma...no ta řvala, jak viděla tu spoustu ubrousků od krve, tak byla o to víc k nezastavení :cry

Tak si užívejte poslední dny prázdnin v klídečku a bez úrazů. :roll

Zdenka    06.08.2007 05:52
Tak Vás všechny po víkendu zdrvím, je to prácička, než si všechno přečtu a okouknu galérku. Lenko, si na tom stejně asi jako já, žádná dovča, u plotny, vařit pro chlapy, barák, práce na něm, zahrada, zvíře. Máme bernského salašnického psa,je hodnej, ale taky se mi ani bez něj nikam nechce. Dcera stále říká, abychom někam jeli, že ho pohlíd a bude jzdit od nás do práce, ale kdybych se rozhodla, tak stejně pojedu jenom na víkend.
Maky - jsi opravdu šikula. Jak to to jde hezky od ruky všechno. Holky učili jste taky plést své ratolesti, no to je hrůza, největší trpělivost měla moje mamka, i když nejmladší dceru s tou jsem docela trpělivost měla, protože ty jehlice nedržela jak prase kost, a nakonec si upletla když byla nemocná pěknou šálu a stále jí nosí, protože si jí udělalal ona..
Pitrísku tak už se to konečně hnulo, to bude paráda, až to budeš mít pěkně hotový a uklizený ale to ještě chvilku potrvá, co...
Markétko jak se máš, už je ti dobře a co malý, už kope?....Mějte se moc hezky Zdenka(lounsko)

Evuška    05.08.2007 16:23
Ahoj holky,
teda s tím uklízením chodeb je to taky všude asi stejné.Kamarádka bydlí v baráku se svou sestrou a od té doby,co se jim narodily děti,mají každá svůj vchod...dokonce mají i rozdělenou zahrádku u domku,kvůli dětem a pejskovi.No někdy je ta domluva těžká v rodině,natož pak s cizíma.Ale vždycky záleží na lidech.Ale proč mám dělat všem uklízečku zrovna já,že jo...dá se to jednou,dvakrát překousnout,ale když by to mělo být často,tak by mě to taky štvalo. :sigh.My tedy máme domek,ale zas nadávám na sousedovic kočky,ty dokážou udělat taky pěkný svinčík.Jenže to je zas jiná diskuze :?

Maky    05.08.2007 12:42
já pletu i háčkuju - v zimě pletu v létě spíš háčkuji.
Je to všechno otázka než si na to člověk zvykne. Taky sem si vždycky říkala že pletení je rychlejší ale ona to není zas tak pravda a hlavně pak třeba párání - když je potřeba párat pletené tak pak pochytat všechny ty oči :eek u háčkování je jen jedno ;)

Poslala jsem Markétce nějaké fotky pletených věcí jestli bude tak hodná a dá je do galerky, mě tam nejde vkládat :cry

Pěkný den Maky

pitrisek    05.08.2007 10:01
ahoj!
Leni - už jsem se po Tobě sháněla ;) no, určitě záleží na lidech, např. nynější sestavu našeho současného vchodu radši nebudu popisovat. Kdysi, když jsem byla malá, to býval pohodový dům, jenže protože to byl dům pro vojáky (my jediní byli "civilové"), a vojenská správa jim pak přidělila mnohem větší byty dole u koupaliště, tak se skoro všichni vystěhovali, a starší lidé, kteří tu bydleli, už většinou nemohli lézt do schodů (není tu výtah), a tak se to různě proházelo, a bohužel teda - ehmmmmm..... nebudu to dál rozvíjet (máme to tady etnicky hodně namíchané, až po Asii). takže zdrháme!
Baráček by se mi taky líbil, ale zatím není a výhledově ani nebude. takže nezbývá než doufat, že v tom novém paneláku zůstane složení po pár let takové, jaké je teď (= rozumní tiší lidé).
JO Maky - tak Ty jsi ještě i párala! Z fotky vidím, že jsi štíhlounká, takže velikostně je to menší, stejně ale nechápu, jak jsi to mohla stihnout! Já bych to třeba upletla, kdybych se snažila, ale háčkování mi jde pomalejc, než to tam tim háčkem nějak vykroutím :grin :grin
Markétko - Rob - mám dotaz ohledně případného e-shopu - jak je to potom s těmi "autorskými právy", např. u dětských věcí: takové ty klasické televizní postavičky - to se asi nesmí vyplést a vystavit na prodej, žejo... nebo jak to je??
My si dáme dnes k obědu řízečky, mňam, to celá rodina můžem! ;)
holky mějte se, my si odpoledne vyrazíme na chatu, nadýchat se čerstvého vzdoušku.
markétko jak Ti to vlastně dopadlo s tou chatou - zatím nic?
holky mějte se fajn

Maky    04.08.2007 20:57
Ahoj vespolek
děkuji za komplimenty...

Na velikost 36 se háčkuje celkem rychle...začala jsem v neděli, včera bylo hotovo... Není to podle popisu, to bolerko jsem viděla na fotce a moc se mi líbilo tak jsem se snažila vykoumat jak na to, tílko je jak jste si jistě všimly obdoba toho "broskvového", ten střih mi totiž pěkně sedí. Tílko jsem dělala nadvakrát. Poprvé se mi nepovedl ten spodek zakže jsme celé až pod prsa párala a začínala znova....

Lenka    04.08.2007 18:25
Krásnou sobotu vám všem přeji,musela jsem se smát,Pitrísku já jsem na dovolené-doma u plotny,ted jsem právě dovařila segedínský gulášek,mí chlapi dorazili ze dřeva,tak se napráskli :grin .My letos na dovču nejedeme nikam,nemáme komu strčit zvíře,a taky by zašla rajčátka,co už pomalu dozrávají,nebo spíš by je sklidil někdo jiný :upset po nocích,jak je to na vesnicích zvykem.Ale Tobě přeji at máte hezké počásko a hlavně dobrou náladu,ta je obzvláště na dovče potřeba :grin A neboj ta slovíčka nezapomeneš,a pak si určitě vzpomeneš.Budu na Tebe myslet.
Markétko,doufám,že bříško už krásně roste,hod si nožky na stůl a užívej si těhulkovství.
Ludmilo,teda ta paní,to,co Ti provedla,to je nehoráznost nejvyššího kalibru :upset :upset Bohužel,některým lidem není cizího nic!!!!Akorát se divím,že je pak netíží SVĚDOMÍ?No asi žádné nemají :upset Neboj,to se jí na něčem vrátí zpátky......
Holky my se vloni přestěhovali z paneláku do baráku.Řešení úklidu společných prostor v psneláku byl děs,běs!A běda,když jste se tam někomu znelíbili!To byla věčně zalepená vaše pošt.schránka či rohožka přede dveřmi žvýkačkami,takže to nešlo vůbec rozdělat!A o kamarádství v pravém slova smyslu s ostatními i jen na poschodí jste si mohly nechat jen zdát!Markétko,mí kluci také věčně něco někomu zašlapávali,měla jsem někdy pocit,že snad začneme"lítat"vzduchem,abychom nešlápli někomu na jeho kousek chodbičky!Dokonce jsem tam parkrát načapala sousedovic synáčka,jak naschvál vylézá o patro víš k nám se žvýkačkami.
Ale když jsem byla ještě malá,tak jsme s našima taky žili v paneláku a sousedi tam byli vesměs dobří.Ono vždycky je to o lidech,to si nevyberete.
Nám se ted sešlo dost práce najednou,jako vždycky,jednou nemáte do čeho "píchnot"a pak "padáte"na hubu!Ale tak už to je v životě.Dneska jsem si už dala oddych,celý týden jsem neviděla pletení,tak mám co dohánět.
Meričko,Blanko,obě Zdeničky,Evuško i všem vám ostatním krásný víkend.
Tady neprší,je příjemných 24st,polojasno.
Zatím čau Lenka

pitrisek    04.08.2007 12:58
Jo, Lído - s tou chodbou je to otrava, teď se přestěhujem, ale opět bude chodba společná, tak teď chodím ráno nebo večer vytírat, protože tam po chodbě naděláme (jak se maluje a zedničí), tak abychom se hned zezačátku nezapsali jako špindírové.... sousedi se zatím tváří moc příjemně, takže snad to bude o.k.!
Holky, jdu si sem postesknout, připravuju se k tomu všemu ještě na rozřazovací test na kurz, jdu za tři týdny, takže tady sedim, puštěnej počítačovej slovník, a drtim a drtim slovíčka, a už jsem úplně ale úplně otrávená! Venku je tak krásně a já tady sedim jak tvrdý Y.
Asi na to už kašlu, hupsnem do auta a hurá někam na výlet, je parádní počasíčko.
fuj jenom se podívam na stůl do těch papírů a už mě šimrá žaludek.
tak holky pa

ludmila    04.08.2007 12:05
ahoj holky neni nad to bydlet sam ve svem domecku asi by me nebavilo poslouchat ze mam neco umyvat no proste a jednoduse kdyz se me chce prave ted tak to udelam a kdyz nechce tak prave pletu a nikdo me ani heverem neutahne mejte se fajn rada ctu Vase clanky asi budu zavislak tak ahoj

pitrisek    04.08.2007 11:04
Teda Maky - máš motorový ruce!! :grin :grin no, spíš takový zlatý ručičky.
Já když háčkuju, to bys měla vidět. Sice někdy i na konci to vypadá, tak jak má (někdy), ale co já se s tím nazlobím!
Markétko - teda, ta baba tenkrát Tě musela vytočit (s tou chodbou) -mně se stalo něco podbnýho, když jsem byla v jinym stavu, vyšla na mě služba na chodbu a manžel nebyl doma, měl tři dny po sobě službu, a mně bylo hrozně, měla jsem nízkej tlak, a běda jak jsem se třeba ohnula a pak rychle zvedla... a tak jsem tu chodbu prostě nechala a nevytřela... a paní odnaproti po mně vyjela, když jsem šla ráno do práce, a jak jsem ještě byla těhotná, tak jsem samozřejmě byla totálně přecitlivělá - a rozbrečela jsem se přímo před ní! ( :roll :roll -no, to sem se eště ztrapnila, řikam si dneska...) - a pak mi v práci bylo celej den zle...
Později se to vyjasnilo (ono to těhotenství na mně ještě nebylo tehdy vidět) - ale vztahy byly pěknejch pár měsíců pochroumaný.
Dneska je to už dobrý, ale mám to v paměti, jak mě sousedka tehdy sepsula jak sprominutím malýho haranta! Protože věděla, že to vždycky vytírám až dolů, a jednou jedinkrát jsem to nevytřela, a si si myslela, že jsem mladá, a podala si mě.
Markétko - myslim, že ať vybereš v soutěži koho vybereš, tak vybereš správně, a ostatní se neurazí - jsme přece fajn ženský ne!!!! ;) ;)

Markéta    04.08.2007 09:54
Hezkou sobotu všem ;)
Teda Pitrísku, to máš pravdu s těma pocitama ohledně té krádeže bot...my když jsme se nastěhovaly minulý rok do tohoto bytu, tak jsem se snažila na všechny sousedy usmívat abych zapadla a trochu mě braly, ale po čase jsem zjistila, že v tomhle bytě se soused se sousedem nezastaví na kus řeči a tak, spíš jak otevřeš hlavní dveře tak všichni rychle zavírají ty svoje aby jste se nemuseli pozdravit, nějak mě to ale nevadí, tak jsem se ani nějak nesnažila s někým se dávat do řeči.
Až jednou u nás zazvonila domovnice z druhého patra, paní kolem 50...tak já otevřela dveře s úsměvem a slovy jéééé, dobrý den - a ona naštvaně s našklebeným výrazem mi sdělovala, že určitě ten náš kluk zasvinil před jejich dveřma chodbu od bláta, který tam donesl na botách, tak jsem se trochu lekla a řekla, že to samozřejmě půjdu zamést a paní hned ....,,no to asi těžko, to se musí vzít vodou a hadrem,,... tak já (byla jsem tenkrát těhotná a nebylo mi nejlíp, pak jsem týden na to potratila :upset :upset :upset ) vzala kýbl a hadr a šla vytřít celý tři patra, aby nebyla ostuda...ale to jsem teda pak klukovi doma vynadala, jestli to byl teda on, tak mi dal pěkně zabrat, protože mi bylo dost špatně a měla jsem co dělat, abych to vytřela...no už je to pryč ;) ;) škoda že si člověk nemůže vybrat sousedy sám, já bych si vybrala vás co chodíte na chat...to by byla paráda, scházely by jsme se každej podvečer na kafíčka s pletením v ruce :grin :grin :grin

Liduško: to s tou paní co tě takhle podvedla, to je opravdu pro silnou náturu, já Ti povím, že jestliže mám vůči někomu závazek,tak se snažím co nejdřív to vyřešit...mě je třeba hodně proti srsti kdybych měla někomu dlužit peníze :?
Já vůbec nechápu jak takový lidi, můžou v klidu spát...když jsem si půjčila od kamarádky třeba 200 korun, někde v obchodě, nebo opravdu v situaci kdy jsem měla daleko domů, tak jsem měla myšlenky jenom na to, že ji to musím snad ještě ten den nějak vrátit, i jsem si připadala tak nějak divně, takže já obdivuju lidi, kteří se dokážou živit podvodem, a můžou klidně spát...

Leni, Pitrísek má pravdu...taky jsem si říkala, že jsi se dlouho neozvala, ale možná jsem nepostřehla, že jedeš na dovču...každopádně tě moc pozdravuju ;) ;)

Evuško, já mám všechny zájemkyně o e - shop zaregistrovaný, a tak mi uniklo, že ty už si tam taky...což je dobře :roll

A taky se nám blíží pomale konec naší soutěže - Letní pleteníčko, tak to bude pro mě holky hodně hodně hodně těžký oříšek, koho odměnit, protože jste všechny tak moooc, ale opravdu moooc šikovný, že to bude pro mě fakt těžký...takže jsem taky přemýšlela, že v další soutěži ,,Soutěž - podzim, zima,, udělám veřejný hlasování, musím to ještě promyslet :)

Holky mějte se a užívejte sobotu ;) :roll

Šárka    04.08.2007 09:36
Ahoj pletařinky!
Maky:
dívala jsem se do galerky na tvůj nový (soutěžní) přírůstek, už jsem ho okomentovala v galerce, zajímalo by mě za kolik hodin upleteš resp. uháčkuješ takovýto kompletek??
Jsi šikula! Já tak něco obháčkovat, ale ještě jsem nezkoušela uháčkovat nic komplet, přijde mi že pletení je rychlejší, ale asi to je na cviku, ty spíš háčkuješ, viď? ;)

pitrisek    04.08.2007 08:03
čauky
- Zdeni - hezkou dovolenou! (chřipku zažeň - já mám co říkat, taky jsem nastydlá a mám teď problém se toho zbavit!)
Já hlásím, že od včerejška nosí naše malá brejličky - hodně mě kočička překvapila, nemá je na krátkozrakost, ale na srovnání, aby je nestáčela k sobě (dělá to, když kouká dolů), a kupodivu si je vzala a hned se s nima skamarádila, takže já doufám, že to bude v poho - asi poznala, že se jí s nima líp kouká - to nevím. Každopádně se mi malinko ulevilo, že to nebyl až takovej boj, jak jsem se bála!
NO, náš zedník dnes údajně v 8 ráno zahájí činnost, takže ho tam půjdem bohužel zkontrolovat, vzhledem k tomu, jak nás tahal deset dní za nos...
Leni - dlouho ses neozvala - ted nevím, jestli jsi neodjela na dovolenou - musím juknout zpět do diskuze!
Děvčátka u nás je divná dusno-zima. chvíli chladno, pak zas dusno, a pořád se to střídá. nevim vůbec jak mám oblíkat sebe ani malou.
Jo představte si, v tom baráku, kde opravujem ten byt, byla včera na nástěnce cedulka, že tam předevčírem někdo začal krást na chodbě boty (což se do té doby nedělo, všichni se tam znají a jsou tam dobré vztahy). Tak mám trošku blbej pocit, aby to v mysli některých lidí nepadlo na nás, protože přeci jen noví jsme my
:? :? :? navíc jsme dali klíče tomu zedníkovi (ten nekrade, to můžu dát ruku do ohně), ale někdo mu to tam pomáhal před třemi dny nosit - takže fakt nevím....
ach jo, no snad to nebude na nás.
ačkoli nás nikdo nenařkl, ale já jako úzkostlivec už zase myslim dopředu!!
pa

Šárka    03.08.2007 18:38
Ludmilko,
tak to mě mrzí... baba jedna, ale
věřím, že boží mlýny melou sice občas pomalu ale jistě, však ono na tu ženskou taky dojde...
;)
přeji ať máš příště lepší zkušenost...

Zdena    03.08.2007 14:42
:) Milé pletařinky,zítra jedu na dovču,chci se jen s vámi rozloučit,mějte se tu moc hezky,moc a moc pleťte,ať mám na co koukat,až přijedu,jinak mám takovou velkou chřipku,že tu dovolenou pravděpodobně proležím,nechápu kde jsem to chytla.Markétko,prosímtě nezapomeň na mě s tou bílou ARKTIDOU,prosím 1kg.všechny vás moc zdravím,je tu plno nových pletařinek,tak i ty,prostě všechny co sem chodí na tyto stránky ahóóóóój za týden......Zdenka :grin :p ;) 8) :roll :?

Evuška    03.08.2007 14:37
Teda Lído,
s tou mrcho podfukářskou je to síla.Držím pěsti,abys jí dohnala a skásla.Třeba se to vysvětlí a všechno bude v pořádku.Možná jsem naivní,ale přeju ti,aby to dobře dopadlo.

pitrisek    03.08.2007 14:03
Ahoj holky,
Lído - tak to s tou paní byla drzá nehoráznost:upset Někdy opravdu člověk žasne, čeho jsou někteří schopní!!!
kdyby se to s e-shopem povedlo, bylo by to super, co! Biblinko - a u Tvých výtvorů to bude pokoukáníčko, jsi šikovná (všechny jste šikovný, to je jasný)
Holky my jsme si dnes udělali radost (mezi starostma s řemeslníkama), přijel nám návrhář na kuchyň a právě jsme se s ním dohodli (padne na to naše stavebko), takže jsem ráda, bude to asi za 5 týdnů a už se těším!!
Kuchyň je sice maličká, 2,5 metru na 2,5 metru, ale je to naše vysněná! (malinká :grin )
tak holky zatím se mějte fajn, mně teď přijde jedna holčina na doučování, a předtím si ještě samozřejmě střihnu pleteníčko!
u nás to vypadá na bouřku :?

Markéta B.    03.08.2007 12:28
Ahoj Market! Udělat e-shop je dobrý nápad, i já bych měla co nabídnout a ráda bych pletla na zakázku. Už se moc těším, pa Biblinka 8)

ludmila    03.08.2007 11:06
vsecny Vas zdravim jsme na krasne strance pleteni pro radost ale muze byt pleteni i na starost ja jsem udelala nekolik veci a po te me navstivila jedna pani moc se ji moje veci libili a rekla mi ze je skoda to nedat mezi lidi pry ma kamaradku v obchode a te zavola jestli to nekoupi takze pani se ozvala zbozi bylo domluveno za 3 dny k odebrani ja jsem jela nakoupit a mila pani mezitim prijela rekla synovi at ji zbozi da ze je vsechno domluveny dal ji 3 igelitky a pani zmizela od te doby nevzala telefon ani se jinak neozvala moje snaha byla v nenavratnu a zbozi cca 6000 kc v ......ahoj zdravim Lida

Evuška    03.08.2007 10:07
Ahoj Markéto,
nevím,jestli se mám do e-shopu přihlašovat znova.Tak se jen připomínám,kdybys ode mě něco potřebovala,napiš.Jsem ráda,že mají zájem i jiné pletařky,snad se to povede rozeběhnout.
Ještě k těm tvým nevolnostem.Mně ze začátku nebylo nic,ale pak v průběku jsem měla určitá jídla,která jsem prostě nemohla ani cítit.Třeba smažená cibulka v kombinaci s kečupem,to byla vražedná vůně.Nebo nakládané zelí s křenem.To nemůžu dodneška.Ale ty jsi to už dvakrát zažila,tak co budu mudrovat.Ono se to srovná a budou už jen radosti.Držím palce.Eva

Markéta Rob S    03.08.2007 06:53
Ahoj holky,
tak dneska udělám objednávku a příští týden Vám pošlu Arktidu.

Přiobjednám i dva nové druhy na zkoušku :roll

Zdeni, užij si dovču, at máš dobré počasíčko a spoustu zážitků..

Ještě k tomu e - shopu...tam budete moci nabídnout už upletené věci, popřípadě tam dám i avízo od lidí, kteří by chtěli třeba uplést něco na zakázku.

Liduš díky za adresu, posílám Ti předběžné info :)

pitrisek    02.08.2007 20:40
:) tak já bych do e-shopu úplně nejradši pletla miminkovský! a taky sním o tom uplést něco pro nějaká dvojčátka...ale uvidím, co na to Markétka...

Šárka    02.08.2007 19:02
Ahojky,
tak nad Jihlavou se to už taky pěkně zatahuje.
Jo, jo ...taky by mě zajímalo, zda by Arktida a i Alfa nebyly v nějaké barvičce.
Š.
PS: Markéto R. ty deky plete Evuška né já. :roll
No i když možná se do nějaké taky pustím, docela jsi mě nalákala s nápadem uplést z Arktidy pro mimičo, to by se mi líbilo ... :roll

Blanka    02.08.2007 18:13
Evo, já jsem si tu Arktidu objednala, dnes mi přišla a řekla bych, že to jak žinylka vypadá, ale je fakt dos tlustá.Píší na jehlice č.10. Je taková semišová a jako by rulička, ale né dutá.Je fakt pěkná a ta bílá je úžasná - prostě arktida.

Evuška    02.08.2007 18:07
Zdravím z upařených Poděbrad,asi se sem něco přižene,jen aby nás to nespláchlo do Labe...
Chtěla jsem se zeptat na tu ARKTIDU,vypadá to jako žinilka???Alespoň podle obrázku v prodeji to tak vypadá.A jestli je i v jiné barvě(i když ta bílá je super).

MarkétaB    02.08.2007 17:57
Ahoj holky,tak mám konečně dovču,Sice jen týden ale už ji potřebuju.V galérce jsou fakt pěkný nový věci.Já teď moc nestíhám,ale jak něco budu mít hned dám do světa.MarketR ty efekní příze jsou fakt dost dobrý.Po dovolené si objednám.A holky počasí v srpnu bude horší než v červenci.Už by neměli být 30,bude takový střídavě oblačno,deštivo.Mějte a po dovče ahoj.MarkétaB

ludmila    02.08.2007 17:11
marketko muzu se Te zeptat jestli budes davat praci Ty nebo co kdo vymysli diky za odpoved nevim jak to funguje tak jeste jednou dik

pitrisek    02.08.2007 16:53
Markétko - jo, určitě to kilo Arktidy beru.
A kdyz i Blanka tady píše že je super, tak to se tuplem nebudu rozmýšlet!! Když je to na tak tlustých jehlicích tak bych to možná stihla ještě i mamce k svátku, to se uvidí.
takže dík a ještě to potvrdím Markét mejlíkem, jo? pa


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009