FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    17.06.2007 12:07
Jo Evuško - já jsem z Edity dost pletla, sobě a mamce, pouze v ruce. Ale švy se nepřetáčely. Akorát jak jsem ji nosila déle a vícekrát prala, tak se jakoby "ožmoulávaly" v té pletenině ty lesklé nitky. Ale říkám - to bylo na hodně používaném tričku z Edity :roll ale jinak Edita je krásná.

pitrisek    17.06.2007 12:04
Ahoj Meriko - ty jsi pracovitá! Já dnes peču vařím smažím :grin čekám zítra návštěvu, kamarádku zdaleka, jsme bývalé spolužačky. Takže navářím, aby u nás doma nehladověla.

merika    16.06.2007 22:26
Ahojte dievčence.Ja som dneska robila a teraz som sa prišla na Vás pozrieť.Markétka dúfam,že je všetko v poriadku. :p :p

pitrisek    16.06.2007 18:25
Jo Leni - tak ty svetříčky jsou roztomilý :) milé kolegyně, já Vás musím pořád chválit, mé pletařské srdíčko poskakuje!

Lenka    16.06.2007 18:05
Ahoj holčiny pletynky,mooooc vás pozdravuju přeju příjemný podvečer a velmi se omluvám za kvalitu vložených fotek.Fotit se ve svém mladém :upset věku teprve učím a někdy je to teda vidět :? .Barvy a vzorky svetříků byly na přání.
Čekám až mi zchladne broskvový koláč,tak mám chvilku času mrknout na vás.Tady se chválaBohu ochladilo a téměř celý den leje.Zahrádka to potřebuje,jsem ráda.
Holky dílka v galerii chválím,ta deka je hodně inspirativní ;)
Markétko uzdrav se bylo tu bez Tebe smutno :cry
Krásný večer a čauuuuu
Lenka

Evuška    16.06.2007 17:38
Ahojky,
zdravím všechny a Markétě přeju,aby byla brzy v pořádku.V tomhle vedru ležení v posletli není asi nic moc.Děkuju za zařazení obrázků do galerie,je to zvláštní pocit,vidět tam svoje věci...
Pitrísku,to tričko je z krémové EDITY z Toptexu,pak je obarvené černou barvou Cheds(nikdy neudělá úplně černou,ale spíš modrou-v tomhle případě to nebylo na závadu) a pak ještě trochu odbarvené odbarvovačem.A ta krajka je přestříkaná savem.No trochu alchimie,ale já to v té době(asi dva roky) dělala ve velkém.Základ je na stroji.Trochu se přetáčí švy.Jestli Markéta objednávala od Toptexu Editu a budete z ní plést v ruce,napište,jestli se to dělá taky.Jinak úplet je z ní příjemný a když se to přežehlí,tak se zvýrazní lesklá viskoza a je to moc hezké.Sebechvála smrdí,ale to chválím ten materiál ;)
Přeju všem hezký den.

pitrisek    16.06.2007 12:36
Jo Markét- to je škoda, že se výrobci loudají s odesláním... Taky jsem trochu nedočkavec ;) ale to neva, aspoň se budu víc těšit.
myslím, že mezitím stihnu ještě jednu objednávku.
moc se mi zalíbila ta Dominika, je z ní opravdu strašně příjemný úplet. Musím rozmyslet, kolik budu potřebovat gramů.
pak písnu přes e-mail.
papa

pitrisek    16.06.2007 12:04
Jé ahoj Markétko! :)
Jsem ráda, že jsi (doufám) už v pořádku...
Evuško - přiřazuju si nové obrázky (deky, svetříky) v galerce správně k Tobě?
Vypadá to moc hezky.
A dotaz - to tričko jsi barvila sama? Asi jo, viď... Teda doufám, že to je Tvoje- soudím podle té deky,o které jsi psala!
Máš na té dece pěkně sladěné barvičky. To bych taky potřebovala... jenže já mám většinou zbytky přízí totálně strakatý
:grin

Markéta    16.06.2007 08:40
Ahojte... všechny Vás moc a moc zdravím a moc se mi po Vás stýskalo :cry
Měla jsem malinkatý problém s kterým jsem ležela v nemocnici, ale už jsem doma, jen ještě budu pár dní ležet v posteli. :?
Teda holky, ale já se teda nasmála :grin :grin :grin
jak jste psaly o těch zážitcích s počítačem, to je fajn, že píšete svoje zážitky, vždyť o tom ten chat je, aby člověku nebylo smutno a mohl se pořádně pobavit :roll
Pitrísku :
Jsem moc ráda, že už pleteš do Soutěže...a ostatní pletařky - nebudte pozadu a honem do toho, pleťte do Soutěže, času je ještě dost :)
Taky moc děkuju za pracovní popis na svetřík a čepičku - ještě že Tě tady mám...děkuju

Jinak stále čekám od dodavatelů na objed. příze, nevím co se děje - Toptex už tu měl být, jak mi paní v odbytu slibovala ..a není :?
Niťárny se omlouvaly za zpoždění...no nemám moc ráda čekání, :sigh ale co se dá dělat...
Jinak moc děkuju všem za nové fotečky do galerky - jsou všechny moc krásné a já si vždycky říkám jaké jste šikulky :p
jestli jste něco některá poslala a není to tady, tak mi napište, nebo rovnou pošlete znova foto a já to přidám na web.
Tak se mějte moc a moc fajn a pište veselé zážitky,těším se

pitrisek    15.06.2007 23:09
Leni - tak to je krásný... Takže si užíváš tetovských radostí přes skype a kameru! :) Já už mám synovce hodně hodně velký, jeden už chodí do práce (je ode mě 8 let :grin ) takže jsem byla nejdřív taková "teta-holka" a u toho mladšího "teta-puberťačka", ale aspoň jsem byla docela naladěná na jejich notu, a vlastně mi nikdy ani neříkali "teto", vždycky jen "Péťo"...
No a teď si užívám tu svoji malou cácorku ukecanou :grin člověk je prostě miluje! papa

Lenka    15.06.2007 22:14
Čau holčiny,zdravím a krásný pobouřkový večer.
Pitrísku ta krásná holčička je náš letošní přírustek do naší rozvětvené rodiny.Tak trošku .....mimo.Mám 30-letou sestru a narodila se z vrozenou vadou vaječníků a diagnoza lékařů zněla-neplodnost.Ani léčba nepomohla a sestra to vzdala.Po letech někdo vymyslel a nabídl ji sice riskantní ale NĚJAKÝ způsob možné léčby.Loni na jaře za mnou rychle přijela/žije trvale v zahr./a chtěla znát můj názor.Řekla jsem jí,že je to sice velmi riskantní pro její budoucí život,ale že pokud bych chtěla mimi asi bych do toho samozř.šla.Nevím,ale pro dítě bych asi jako každá natěšená matka udělala všechno!Ale at udělá,co ona chce?Pak mi přišla Sms,že do toho jde.Přišla drastická hormonální léčba,kdy se jí snažily probudit k funkci zbývající vaječník.Neustále jí musely zvyšovat dávky,její tělo to odmítalo,hrozně zvracela,asi5měsíců,skoro nic nepozřela,nesměla kávu alkohol atd.V červnu mi začaly chodit zoufalé SMS,že už to nevydrží a "vyjde z toho"Bylo to fakt hrozné.Psávala jsem ji zpátky at VYDRŽÍ,a to třeba několikrát za den!V polovině července přijela na návštěvu,vypadala jak vyblitý zelí,ale očka se ji tak zvláštně leskly.Tiše mi pošeptala,že došlo k probuzení vaječníku a k oplodnění jednoho vajíčka a víc,že se dozví až za tři týdny!Byly to nejhorší 3týdny v našem sesterském životě,jelikož sestra byla značně nesnesitelná,nevyhly jsme se hádce.Bohužel.V srpnu mi volala,že těhotná ještě je a že musí čekat ještě do září,jestli se malé udrží.Zase nervičky.Takže slavení muselo počkat.Poč.prosince jsem měla svatbu a sestra přijela jako můj svědek,v bříšku rostoucí Blaničku,která se holka držela statečně.A pomalu se i kromě svatby oslavilo i bříško a sestra byla i štastná,konečně si to mohla dovolit.Nevěděla,co bude mít.V naší rozvětv.rod.jsou samí kluci.No a já od února začala plést věci na mimi,zase po letech.Termínek byl na 17.3.07.Petra rodila doma,jako všichni v NL,tak jsme z toho měli obě trochu vítr.Ještě jsem ji přes Skype stihla poradit-jak rodit,měla z toho samoz.hrůzu.
No a 14.března ve 14.40h vykoukla na svět maličká/ 3.32kg,51cm/ a já jsem od těch prvních chvil"radící tetkou přes Skype a sms.Vztah sestry ke mě se rapidně změnil,ona potřebuje mě a já se zamilovala zatím jen na dálku do toho malého cipíska.Porvé jsem "s ní komunik." :p,přes Skype,když ji byli 3dny.Ted ji byly už 3měsíce a už sama kouká na obrazovku do PC-kamery na mě,a já k ní můžu mluvit,otáčí se po hlase a je to sranda :grin .Kvůli cipísce jsme si vlastně tu Pc-kameru i obstarali.Co člověk neudělá kvůli sladkému pohledu miminka......Jsem štastná,že mám na koho plést.Malá je první holčičkou po mnoha letech v naší r.,takže sláva byla o to větší.....
tak holčiny opatrujte se a krásné dny u dílků s jehlicema.Já jdu udělat kafčo a jdu taky na to.Čaaaaau
lenka

pitrisek    15.06.2007 21:13
Jo - Lenko - čípak je to krásný malinkatý miminko pod pletenou dekou v galerii??

pitrisek    15.06.2007 21:11
Evuš - :grin jo jo, to bych potřebovala, aby na mě někdo pořádně dupnul, a srovnalo by se to zpátky! (třeba). S něčím jsem si totiž hnula před půl rokem, když jsem seděla u ségry na návštěvě, a měla jsem malou na klíně, a nějak jsem blbě poposedla, a bylo to! Pak to bylo dobrý, ale teď když třeba zvednu kýbl v předklonu, tak rup - a je to zpátky. Něco tam mam asi skříplý... ach jo. JInak jako problémy nemám, já jsem "cvičící typ" :p dost posiluju a jezdím na rotopedu a tak... no ale jenom, když mně zrovna nerupne v těch zádech. Ale fakt, vždycky v úplně stejnym místě!
Jsem se zase dostala od pletení jinam :grin
no snad nás Markétka rozdejchá :grin
jinak můj Krakonoš už má hlavu a kus kabátu. Se budu činit!!

Evuška    15.06.2007 20:39
Teda Pitrísku,se zádam si nezahrávej,ještě máš něco před sebou a od třiceti hekat je dost brzo.Za chvíli tě budou bolet i u pletení a co potom???Chtělo by to, když ne doktora,alesponˇnějakého fyzioterapeuta,on by na tebe šlápnul a bude dobře.
Jenže ono se to snadno říká a čas se na to nedá kde vzít.Já takhle chodím, asi pět let s achilovkou...

pitrisek    15.06.2007 17:51
Ahoj děvčata -
tak jsem si chválila počasíčko, a šup, je tu bouřka.
Právě se pokouším rychle vyrobit háčko-pletenou hračku. To jsem teda zvědavá. Má to být Krakonoš, zatím mám klobouk. Nějak nestíhám :? Ale dcerunka miluje Krakonoše.
Plus nevím kolik dalších postaviček, haha, ale ty momentálně nemám v plánu :grin
Jinak mě pěkně berou záda. Před půl rokem jsem si hnula s něčím v kříži,a od té doby se mi to občas ozývá, ale to je hrůza, nemůžu se předklonit a narovnat :grin no nějakej oustřel nebo coooo. u doktora jsem nebyla, ale ještě chvilku a vyrazím!! např. luxování je hodně moc nepříjemný, o zvedání dcerky ani nemluvím. Ale holt musí se...

merika    15.06.2007 12:14
Ahojte dievčence.Prajem pekný a tvorivý deň.Konečne je blízko vikend.Už si trošku oddychnem a možno už pridu aj ihlice do ruky.Zdeni pozdravujem Ta a už si najdem čas aby som ti troškou napísala.Myslim ,že sa nehnevaš.

Evuška    15.06.2007 10:13
zdravím všechny pracovité pletařky.
Doufám,že Markéta nezavře stránky až uvidí,jak se tu odbočuje od tématu.No ale přece nebudeme jen štrykovat a něco pro zasmání nikdy neuškodí.
Já tedy zezadu do počítače nekoukám,jestli tam nevyletí zpráva,ale je to pro mě záhada-bezdrátová klávesnice,myš taky bez šnůry,tak kudy to leze???To samé platí o telefonu.Ale od toho jsou tu jiní.Tak to nebudem řešit,ře?
Přeju všem hezký den

Zdena    15.06.2007 08:03
:grin :grin :grin Čau z Oseka,teda holky vy jste expertky,já jsem se po ránu alespoň pořádně nasmála ale já nesmím být pozadu a i já přidám přízpěvek pro zasmání,dcera pracuje ve zdravotnic.a když seděly takhle jedno ráno při kafíčku,tak přišel na řadu PC a kdo co umí a neumí,no a jedna zdravot.sestra(je jí kolem 60 řekla,holky já bych tan počítač zvládla ale neumím to s tou ŽÁBOU místo myší řekla s ŽÁBOU,tak se tam všichni váleli smíchy a ona to nechápala,je to prostě hrozný,my ty starší ročníky to chápem pomaleji,protože jsme to neměli,já jsem ráda,že mě vnuk naučil základy,můžu si takhle s vámi psát a přečíst si různé věci na internetu,je to moderní doba ale i když PC zabere spoustu času,je to stejně bomba,mě to baví.Markétko.děkuji za mail,já jsem tě už podezírala,že jsi nemocná,že jsi ani v návš.knize nepsala,takže holky mějte se,já teď skočím do auta a jedu do Litvínova nakoupit a pak vařit a budu hlídat synovi pejska KOKRA,je moc miloučkej a odpoledne vezmu pleteníčko,protože na zahradu to dnes nebude už se u nás pořádně zatahuje čauky.....Zdena

pitrisek    14.06.2007 23:42
Holky, prosím - nevíte náhodou některá, čím odstranit skvrnu od rzi na oblečení??? Právě jsem si vyprala kovovou padesátikorunu v kapse od světle modrých šortek. Takže tam mám parádní rezavej flek, a vypadá to teda.... Jako připadalo mi, že v tý pračce trochu něco chrastí, ale myslela jsem, že je to zip. No, nebyl to zip.

pitrisek    14.06.2007 23:04
:grin :grin :grin haha tak to jsem udělala dobře, že jsem si ještě zasedla k PC :grin díky za tyto historky :grin
Když už jste u té techniky- taťky kamarád si koupil telefonní záznamník. A nějak se s tím asi nemohl skamarádit. Protože taťka mu volal: A pětkrát to zazvonilo, a pak se ozvalo: "Jé hele, vono se to samo vytáčí. Pííííp." - taťka myslel, že to kamarád omylem zvedl a s někým se tam bavil. Tak to taťka položil, vytočil znova, a zase: pětkrát to zazvonilo, a "Jé hele, vono se to samo vytáčí. Pííííp." - kamarád prostě jak si s tím záznamníkem hrál, tak si u toho povídal sám pro sebe, a místo obvyklého vzkazu "Právě nejsem doma, zanechte vzkaz" tam nahrál TOTO :grin

Lenka    14.06.2007 19:44
Teda Evuško,ty jsi ale číslo :grin :grin Mě se to stát nemůže,jelikož mám VELKOU PRDEL a malá prsa.A ani si nedomýšlím,jak ta klavesnice dopadne až si na ni jednou omylem sednu!Na rozdíl od té Tvé už to asi nerozdejchá. :grin :grin A hrozba tu visí.Zrovna minulý týden ji syn dal tak blbě,že kdyby manža včas nezareagoval tak jsem na ni hecla! ;)
Mějte se krásně.

lenka    14.06.2007 19:36
Ahoj holky,tak jsem sem zase na chvilku odskočila,od zalévání zahrádky,synové ted sečou,tak se jim tam nebudu plést,když už se rozhodli,že budou dnes taky pracovat :grin a moc vás zdravím z vyprahlých Frýdlantských nížin.
Čtu tu vaše zážitky s výukou na PC a přidám jednu vlastní,těžko uvěřitelnou.která se ale fakt stala ;)
Chodila jsem před lety do kursu výuky Wordu a Exelu,a seděla tam vedle mne paní,která celý výklad mlčela,a zírala na obrazovku a pak nám lektor sdělil,že máme napsat a ODESLAT EMAIL.Tu se ke mě sklonila a chtěla,abych ji vysvetlila,co to je email.Netušila jsem,že to neví,tak jsem ji to v rychlosti řekla,i jsem ji do okénka napsala odesílací adresu,abych svým vysvětlováním nemluvila do výuky.Pak jsme měli zprávu prostě odeslat a ona jen koukala na monitor,víc nic.Tak jsem ji řekla,že musí ODKLIKNOUT dole slovo odeslat!
Vzápětí to udělala a ihned vystartovala s obrovským rachotem z lavice,oběhla náš stůl a zírala zezadu do PC a řekla,že nic neviděla?Hned mi to nedocvaklo,co dělá?V tom nastalém tichu se otočil od tabule lektor a ptal se ji,co se děje?Odpověděla s vážnou tváří,že se jí nic neodeslalo,jelikož neviděla,jak ta zpráva vyletěla z PC!A myslela to smrtelně vážně!Holky vteřinu jsme na sebe všichni včetně lektora zírali a pak už se to nedalo vydržet :grin :grin Začali jsme se šíleně řehtat!
Paní nás nevnímala,jen stále hrabala rukou do PC z druhé strany.Přesvědčená o tom,že ta zpráva musí být přeci vidět!Chvíli jsem se jí to snažila osvětlit,pak na mě lektor mávnul,at to nechám být.Ta paní nebyla vůbec stará/kolem 40/,měla SŠ-E a před s sebou dobře placené místo sekretářky na vysokém úřadě.
Vím,že lidi jsou různí,ale s tímhle jsem se dosud nesetkala,a to mi taky chvilku trvalo/učila jsem se na Pc ve 30letech,ted je mi 37/.
nedávno jsem se naučila ovládat Skype a to mě to teprv začalo bavit!
Holky já pletu ted z jahodové Sally od Markétky a jsem též moooooc spokojená.
Tak letím dolít zahrádku,rajčátka zaštipnout.
Všechny vás pozdravuju a vzkazuju,že já taky neovládám všechny funkce PC a žiju.Co nevím já,dá dohromady muž nebo starší syn,ty jsou mnohem dál..
Krásné posezení u kafíčka a jehlic.Zatím čauuuuu.
Lenka

merika4    14.06.2007 17:55
Ahojky -Evuška tak som sa dobre zasmiala.
prišla som odychnuť a idem dalej na záhradku. :p

pitrisek    14.06.2007 16:12
Evuško - to jsi mě pobavila :grin :grin :grin :grin - ale věk je myslím úplně v pohodě!! Žádná hrůza! Já mám náhodou sestru jen o tři roky mladší, než jsi Ty ;)
Merika - přeju hezkou práci na zahrádce. Popros potom dceru, ať Ti sem tedy dá nějaké fotky, ať se taky pokocháme!
zatím se holky mějte

merika4    14.06.2007 15:06
Tak som ponahľala ,že ked čitam tak chybov som narobila o 106.Chcela som Vám tam napísať ,že dokopom na záhrade a budem dačo robiť pre malú.

merika    14.06.2007 15:03
Ahojte dievčence.Pitrisek prosím Ťa ty by si mna to chcela naučiť no tak to by si musela byť vynikajuci lektor.Neviem o aké kably mi hovoriš.Ale dievčata viete ked pride moja dcéra domov tak asi o 3 týždne tak to tu možno niečo dam ,lebo mna to nenaučite.Dneska by som chcela kopanie na záhrade a chcela by som niečo robiť pre malú / neviem či budem pliesť,alebo hačkovať.Tu Dominiku mám aj ja aje dobré robim z nej kabelku pre moju dcerku.Uvidim či sa mi vydari. :eek :roll :p

Evuška    14.06.2007 13:38
Pitrisku,mně je 43 a je to hrůza.Ale chci ti napsat,co se podařilo na počítači mně.Měla jsem vysunutý pultík s klávesnicí a něco klafala,pak jsem se mrkla na obrazovku,co jsem to tam teda napsala a jak jsem se přiblížila,začalo mi to psát asi tři řádky pořád eeeeeeeeee... s hrůzou jsem volala syna,aby mi od toho pomohl a on opovržlivě pronesl-mami,musíš slézt z té klávesnice- trošku jsem si ji zalehla prsama.No ale tedˇuž vím pro příště,co s tím,že jo... :upset

pitrisek    14.06.2007 13:15
Ahoj Evuško - já Tě chápu... Asi je mi o trochu míň (necelých 30). S počítačem jsem se musela sžít, když mi bylo 22. Začali po nás tehdy chtít na škole seminárky výhradně na počítači. A tak mi ho naši pořídili - a zezačátku to bylo teda taky krušný. Nejdřív jsem měla pocit, že snad spouštím atomovou elektrárnu, a ne windows :grin Pamatuju si, jak jsem jednou volala známému, že tam na mě "bliká nějaký okýnko", a co se stane, když tam kliknu na "OK" - a on se chechtal a řekl: "No, pak začne odpočítávání, a nakonec to celý vybouchne." - dělal si ze mě ještě srandu, v mé prekérní situaci!!!! :grin :grin
Dneska už jsem na tom taky jinak...
Moje mamka se počítače bojí pořád, je hrozně nervózní, že něco vymaže a zkazí.

Markétko - začala jsem plést z příze od Tebe - z viskózové Dominiky - moc příjemně mě překvapila!! Ten úplet je jemňoučký, prodyšný, fakt moc hezká příze.
Kolegyně pozor -zahájila jsem výrobu soutěžního modelu!! Tak doufám, že se též zapojíte do letní soutěže, a teda je mi jasný, že ve Vás budu mít veeeelikou konkurenci :cry :cry Ale budu se snažit, to joooo!

Evuška    14.06.2007 12:36
Teda ty fotky nejsou vůbec nic jednoduchého.Pokud je ti tolik,kolik nám,tak ve škole počítače nebyly-nebo hrozně okrajově,v práci jsm to nepotřebovala a tak mě nic nenutilo a tedˇse v tom plácám. :?

pitrisek    13.06.2007 20:39
Merika - ptala ses nás na vkládání fotek - musíš si vyfotit fotečku na digitálním foťáku, a uložit do počítače pomocí takovýho toho kabelu... to asi spíš už víš. No a potom se buď zaregistruješ - zadáš jméno a heslo - nebo jestli jsi už zaregistrovaná, tak se jen přihlásíš - a potom se Ti vlevo dole objeví Tvé osobní menu (myslím, že červenýma písmenkama) - a tam klikneš na "Vložit fotografii", a pak zadáš název (třeba čepice, svetr...) a potom musíš zvolit cestu k obrázku = tzn. musíš se proklikat na místo, kde máš tu fotku v počítači uloženou (např. já to mám ve složce "Pletení"). Nebo to uložit do počítače, a potom přiložit k emailu... no nevím, snad to nezní moc složitě :?


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009