FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    13.06.2007 20:38
Merika - ptala ses nás na vkládání fotek - musíš si vyfotit fotečku na digitálním foťáku, a uložit do počítače pomocí takovýho toho kabelu... to asi spíš už víš. No a potom se buď zaregistruješ - zadáš jméno a heslo - nebo jestli jsi už zaregistrovaná, tak se jen přihlásíš - a potom se Ti vlevo dole objeví Tvé osobní menu (myslím, že červenýma písmenkama) - a tam klikneš na "Vložit fotografii", a pak zadáš název (třeba čepice, svetr...) a potom musíš zvolit cestu k obrázku = tzn. musíš se proklikat na místo, kde máš tu fotku v počítači uloženou (např. já to mám ve složce "Pletení"). Nebo to uložit do počítače, a potom přiložit k emailu... no nevím, snad to nezní moc složitě :?

Lenka    13.06.2007 18:03
Krásný den holky pletýnky,zdravím vás od jahodového koláče,který tu se želém pracně vyrábím.Dneska jsme lítali po úřadech a na náměstí ve Frýdlantě měli koš jahod za 28kč!No nekupte to,že jo?Tak něco hodím na mražák,zítra budou na přání jahodové knedle :roll .Rodinka už tu obchází kolem koláče,netrpělivě,2 pubertáci jsou 2 pubertáci :grin :grin Manža se chystá si kus uzmout a schovat,aby prý na něj taky něco zbylo :grin Takže máme veseloučko.Venku je krásně pod mráčkem,trošku se ochladilo,tak to jde.
Holčiny,pletu po nocích,když to jde a taky nemám moc času,takže to jsme na tom stejně :p
Přeju vám mooooc hezký den a zbytečně at vás nic nerozčílí....
Lenka :) :)

merika4    13.06.2007 15:25
Dievčence ja som robila prvé sväté prijimanie dcérke tak preto som bola zaneprazdnená.Musela som chodiť s malou na skúšky do kostolika a potom som musela robiť oslavu pre 27 ludi.Už mám hotovo a teraz má čaka záhrada ,ktorá vyzera uboho odkedy som na nej nebola.Dievčence ja by som tu ukazala tiež svoje práce ,ale ja to neviem dať do galerie.Keby ste poradili takl možno by som to skúsila.Ja zato každy večer aspoň pozriem tu na vas a sa potešim ake ste šikovné.Slubujem ,že sa polepšim.Tak prosím plette a hačkujte o 106.Tak zatiaľ sa majte. :eek :eek :eek

pitrisek    13.06.2007 13:53
A teď koukám, že v galerce jsou nááádherné háčkované šatičky!! (teda, odhaduji, že vypadají háčkované) od "nové" Markéty :)
pane jo, tady je takové inspirace, a pak mám tady sedět v klidu!

pitrisek    13.06.2007 13:51
Ahoj děvčátka!
Merika - jú, už jsem myslela, že jsi na nás zapomněla - dlouho jsi nenapsala! To nevadí, že nepleteš, ale aspoň mezi nás občas zavítej na chat! ;)
Už jsem taky celá divná z toho dusna. Včera odpoledne jsem trošku zase pracovala, ale v té agentuře jsou okna na západ, byla jsem tam od 4 do 8 a myslela jsem, že padnu, otevřená okna i dveře, a vzduch se ani nehnul!!!
Už by to chtělo bouřku. Ale dneska to na ni nevypadá ani náhodou.
JInak já se raduju, dodělala jsem svetřík, což u mě - chronické začínatelky a nedokončovatelky je úspěch :grin
tak ho šoupnu do galerky, a pak brzo pošlu Markétce ještě návod na miminkovskou soupravičku. Teda musím to důkladně sepsat!
Holky - Markétko, Zdeničky, Evuško, Lenko a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla :roll mějte se krásně a štrikujte o 106 :grin

Evuška    13.06.2007 12:42
Ahoj všem,
s tím časem je to fakt hrůza.Ale nemyslím,že s věkem se to zelpší,moje mamča důchodkyně ho má snad ještě míň :? ˇ
A jsou dny,kdy toho člověk udělá,že se sám diví,co všechno stihl a naopak celý jiný den lítám,jak hadr na holi a hotového nemám nic.
Tak jsem se zas vybreptala a jdu něco dělat.
Mějte se fajn.

Zdena    13.06.2007 11:25
:roll Ahoj děvčata,málo píšete asi se vám nechce v tom vedru že ale dnes to jde,Markétko dostala jsi ten mail s tím popisem?vím,že nemáš tolik času ale jen se chci ujistit,zdali jsem ho poslala správně,protože jsem ho posílala i Zdence z Loun a ona se taky neozývá,Meričko,to je dost,že taky napíšeš,taky máš málo času viď ale to neznamená,že když nemáš čas,tak jsi stará,to mě by muselo být alespoň 150,já taky věčně nemám čas ale na pleteníčko si čas vždy vyšetřím,alespoň pár řádek a je mi hned líp :grin no jo děvenky,každá máme ňáké ty starosti :( tak si užívejte života a i na zlý lidi se smějte :grin :grin :grin to pomuže nejen vám ale i jim,tak už tu máme i psychologii,jak se nám krásně rozrůstá stránky,že Markétko,tak ahoj a všechny pozdravuji z Oseka....Zdena

merika    13.06.2007 10:22
Ahojte dievčence.No tak ja len pozerám aké ste šikovné a ja teraz nič až má to mrzí.nestíham asi som už stará.Prajem pekný deň.

Zdena    12.06.2007 21:13
Ahoj,pletýnky,tak nám konečně zapršelo ale málo,stejně jsem musela zalít zahradu,to vedro je Lení fakt hrozný u mě je to ale tím,že mi je 53 a už to nesnáším,dřív jsem se opalovala jak blázen a teď to nesnáším i mě se líbí nápad s dekou ale to nechám až na zimu :grin Zdeno,dostala jsi ten popis odemne?myslím tu tašku,poslala jsem ho i Markétce,tak ho určitě dá k popisům,jinak pletu jak divá ale i párám,jak divá ale to nevadí,pleteníčko je moje potěšeníčko a na těchto stránkách jsme takový všici,že.Mějte se všichni móóóóóóóc a móóóóóc fajn,jo a ještě něco,pleťte a pleťte.....ahoj holky moje :roll :roll ZDENA

lenka    12.06.2007 15:53
Hezký den pletynky-zahrádkářky,též letos jen stále běhám s konví v ruce!Bouří tu dost,ale bez vody!
Dneska na mě z toho vedra nějak sedla depka.Ven vylejzám pokud to jde až po 17h,to už je venku dýchatelno.Jinak mě večer bolí hlava z dusna.S tím se bohužel nedá nic dělat v létě. :( Za domem máme řeku,tak jen ošplechnout a zase šup do chladna.
Evuško pletení deky je dobrá inspirace i pro mě.Dek není nikdy dost!Je to dobrý nápad!
Holky mě jahody sežrali slimáci,je jich letos jako kobylek!Kluci včera přinesli klíštata,každý už druhé,letos,tak doufám,že to bude dobré.
Z Markétiny vlny se nádherně plete,já ted sešívám díly a to jde tak pomalu :? Ale svetříky budou pěkné!Neteřince budou zítra 3měsíce,tak doufám,že ji to bude.
Pitrísku,Evuško,Markétko,obě Zdeničky,Meričko a další děvčata s jehlicemi přeju vám krásný den.. :) ;)

pitrisek    12.06.2007 10:16
Ahoj holky- pletařko-zahrádkářky! :grin tady u nás jahůdky docela jdou, ale ožraný od mravenců jsou teda taky.
A hlavně já doma nějak nestíhám zalévat kytičky, mám jich tady požehnaně, ale jak je u nás paneláku hrozný vedro, jsou chudinky celý nějaký přešlý :? - mám tady i palmu, ta bumbá jak o život.
Evuško - úplně jsi mě navnadila!! Takže to máš trochu takový "patchwork", žejo! No člověče, asi se do toho časem taky pustím! Zbytků vln tady mám plno, a vzorečky miluju.
Teď dodělávám jeden svetřík pro dcerku,potom ho pošlu do galerky. A pak hodlám zahájit výrobu do Markétčiny soutěže Letní pleteníčko -
holky doufám, že se taky zapojíte a vytvoříte nějaký superletní model!! Ať má Markét z čeho vybírat ;)

Evuška    11.06.2007 17:41
Zdravím všechny pletařky a zahrádkářky :grin
U nás v Polabí je jahod dost,tak je ani nepěstuju,ale jdem si za 30,- nasbírat na pole k velkopěstitelům.Akorát že oni to v tom množství nijak nepodkládají a po deštích jsou samý písek :sigh
Pitrisku,deky pletu ze čtverců 30ok na 40 řad.Pletu si vždycky pruh z deseti čtverců a pak to budťo sešiju k sobě(asi pět těch pruhů),nebo to k sobě připlétám.A snažím se to dělat každý čtverec jiným vzorem-jenom hladká a obracová oka.Jednu jsem dělala tak,že jsem si některé pruhy upletla na stroji a spojovala to ručně pletenými.Až ukecám manžela,pošlu fotky,já to prostě nezvládám.Když k tomu večer sednu,udělám někdy jednu,někdy dvě kostky.Žádná honička.A s těmi vzory se vyblbnu a je ode mne pokoj ;)
Tak se mějte pěkně.Eva

Zdena    11.06.2007 11:42
:roll Ahoj moje pletařinky a vyráběčky krásných věcí,Markétko já mám letos stejný problém s jahodama,všude máme mravence a oni ty jahůdky žerou,jsem z toho taky nešťastná,protože takhle málo jahod jsme ještě nikdy neměli,no nedá se nic dělat,pár jsem si jich koupila do mrazáku.Pletařinky,opět musím chválit co jste zase napletly a Markétka dala do galerky,jste šikovný holčiny,já upletla jeden díl toho trika a z té vlny od Markétky,vypadá to pěkně,ta vlna je perfektní.V sobotu,jsme byli na houbách na Rakovnicku na džbánu,tak se to jmenuje,Zdenko ty to budeš určitě znát,když bydlíš v Lounech ale našli jsme málo,připadá mě ,že je v lese hrozný sucho ale mě to nevadilo,já jsem v autě upletla skoro celou ponožku,já totiž strašně nerada cestuji,tak si pleteníčko,vždy beru sebou,no a včera mě zas dcera s manžílkem a vnoučkem ukecali a jeli jsme za Chomutov na ňákou zříceninu,bylo to sice hezký ale doma je doma,teď mi volal manžel,že mě poslal z práce naskenovaný ten popis na tu tašku a jelikož to neumím poslat :upset tak večer mi to Matkétko pošle na tvůj mail a ty to dáš mezi popisy viď a ty si to Zdenko můžeš stáhnout,děkuji ti Markét,tak se mějte děvenky moc pěkně a pište a vytvářejte ahoj z Oseka......ZDENA

Zdenka    11.06.2007 08:38
Markétko, zprávu jsem dostala, nevadí že ta vlna není, ale jestli to máš ještě někde uložený tu mojí objednávku , tak až jí budeš mít, mohla bys mi jí poslat?Stačí, když mi dáš vědět, že jí posíláš. Vím, že toho máš hodně, ale kdyby to šlo, tak bych byla ráda.Jinak zdravím všechny. Jo a jahody, to se divím, že žádné nemáš, my máme jahody hrozně veliké a je jich dost, takže se vnoučátka mají, škoda , že nebydlíš blíž, takhle na dálku ej jahody hloupost posílat.Zdenka lounsko

Markéta    11.06.2007 07:53
Tak tady máme zase krásný, slunečnný a pěkně horký den 8)
Včera nám tady večer pěkně bouřilo a hlavně pršelo, takže naše dopolední vydatné zalévání zahrádky byla trochu ztráta času :?
Letos jsem teda dost zklamaná z jahod...sběr - bída :?
Koukala jsem na trhu na 1 kg jahod za 70,- Kč a kvalita nic, moc..
Teda, si říkám, že jsem si měla spíš otevřít webstránky o zahradkaření, protože se tady o tom zmiňuju víc než o pletení :grin
Zahrádka je super věc, ale pleteníčko je lepší :grin :grin

pitrisek    10.06.2007 23:24
Ahoj pletací kamarádky! 8)
Evuško - teda Ty jsi pilná! Jak děláš ty deky velké?? :) přibližně? Nevím, jestli bych deku dodělala do konce... kolikrát už jsem oní uvažovala, a v Ikea mají takový pěkný plédy, a už jsem si říkala, že bych nějaký mohla stvořit, ale asi by mi chyběla trpělivost dokončit to. Jsem na tohle hrozná!
Tak jsem se dnes hezky připekla na sluníčku. ale.. aspoň budu mít barvičku.

Evuška    09.06.2007 22:20
Zdravím vás všechny po dalším parném dnu.
Přes den jsem tak akorát schopná ležet u vody(pokud čas dovolí),ale večer si pletu na zimu k televizi další deku ze zbytků...takže až se zima zeptá...vytasím třetí deku.Ale do zimy je ještě daleko a zbytků mnoho a já jsem pilná,tak kdo ví koli jich bude.

pitrisek    08.06.2007 20:11
Markét - díky :p už se na ty přízičky třesu! Pak hned mrknu a objednám.
Maky - jsi velká šikulka.
Dneska mám nějakej bolehlav, asi z toho horka či co...

Maky    08.06.2007 14:17
koukala a posilala jsem ti na ne odkaz na zene in do vzkazu

Markéta    08.06.2007 11:19
Maky :
prosím Tě koukla jsi na ty šaty ?
Byl by popisek - postup, pošlu ho paní co si o něj napsala, popřípadně s tvým souhlasem bych ho dala i do Pracovních postupů pro všechny :roll

Maky    08.06.2007 10:07
Pitrisek-dětský slunečník nechám svojí dcerce a dospělácký mám kamarádce svatebním darem.Já jsem na tom dětském jen zkoušela jestli to jde a jaký zvolit postup :)

Markéta    08.06.2007 09:06
Ahojte všechny pletařinky ;)

Šárko ,
bolerko je úžasný, hezká barvička, no prostě ňam, ňam..

Maky:
Na tom odkazu do tvé galerky se určitě domluvíme, stojí to za to,máš tam moc hezké věci, večer to proberu s manžílkem a pak Ti pisnu

Pitrísek : dneska objednám ten Toptex, ..z Niťáren ještě příze nedošla, ale čekám ji každým dnem.. ;)

Zdeni B:
Objednávečku jsem Ti poslala dnes ráno.

Tak krásný den a pletení Zdar :roll

pitrisek    08.06.2007 07:04
Júúú - nové bolerko od Šárky! Krása. Vždycky si kliknu na galerku, a mám radost když tam vidím o jedno nebo víc čísel navíc = je tam něco nového :) :)
a, dcerunka se budí, tak jdu..

pitrisek    08.06.2007 07:02
Ahoj všem -
Lenko - auu to musí být nepříjemný... nepříjemný je asi slabý slovo - tak se drž... :? hlavně že máš teď na chvilku pokoj.
Maky - zrovna jsem si říkala, že ten deštníček bude dětský!
To bylo pro nějakou Tvou známou (nebo příbuznou???) malou parádnici?
Tak se holky mějte, jdu sešívat čepičku, než se vzbudí dcerka a zas nastoupím do mateřského pracovního procesu..
No, brzy nastoupím i do toho normálního. ale léto mám ještě volníčko.
papapa

Maky    08.06.2007 00:18
Je to opravdu deštník ale dětská velikost. Byl na zkoušku. Nedávno jsem dodělala i jedne dospělácký. Dala bych sem odkaz na svoje album výrobků pokud k tomu dá autorka stránek souhlas a nebo třeba vloží fotku do fotogalerie, ví kde hledat že jo Markét ;) ?

Blanka    07.06.2007 17:54
Ahoj Markéto, nemám vůbec čas, tak tě zdravím aspoň formou tvých stránek.Až bude víc času, tak ti písnu na mail. A co ty, dobrý? Ozvi se Blanka

Evuška    07.06.2007 13:32
Lenko,
migrény teda vůbec nikomu nezávidím.Já naštěstí nevím,co to je...ťukám na čelo i na prkno,ale pamatujeu se na mamču,jak trpěla.Doktoři přišli na to,že to má od nějakého problému v uchu,odoperovali to a má pokoj.Tak držím palce,ať to co nejrychleji přejde.Abys mohla plést :grin

Lenka    07.06.2007 12:18
Krásný den holky,
jsem tu jen na skok vás pozdravit.Už 3.den mě kolí pravidelná migréna.Včerejšek byl teda příšernej!Dneska už se můžu trošku hejbat při lécích.Tohle je jen "malá"třídenní,ta velká dorazí až za 14dní.Tak si můžu ještě na chvilku vydechnout.
Dneska už zkouším zase fungovat,ale nesmím se moc namáhat,jinak mi nezabírají léky :( Tak jen uvařím lečo a navečer zkusím sednout k pletení.Ted tu zuří bouřka.
Holky moc se nehonte at jste v pohodě.
Markétko balíček s přízí mi došel,příze je nááááádherná,jestli mi bude večer líp,hned Ti napíšu mejlíka.Jinak Ti takhle veřejně moc a moc děkuju i za přiložený dáreček,zrovinka se mi hodil.
Pitrísku,Evuško Meričko a obě Zdeničky a Markétko a všichni ostatní hezký dnešní den.
Zatím čau Lenka

pitrisek    06.06.2007 18:37
Evuš - to mi povídej :grin zkoušela jsem plést u našich na zahradě, hezky na pohodlné zahradní židličce, a spálila jsem si ramena a kolena - a břicho zůstalo krásně bílý - jelikož jsem na něm měla ten svetr :roll
a teď u nás začalo bouřit. Ach jo, jakmile si povyskočím, že je pěkný počasí, tak šup a je tu bouřka. Klasika. papaaaa

Evuška    06.06.2007 16:27
Pitrisku,
bacha na stejnoměrné opálení.Já nevím jak ty,ale já pletu v sedě a měla jsem z toho pěkně pruhované břicho :sigh


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009