FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    06.06.2007 14:03
Ahoj pletařky!
Koukám, další krásný příspěvek v galerce.
Právě jsem uspala dcerušku, tak jdu sešívat kamarádce miminkovský svetříček (ach jo, to sešívání!!).
Ještě musím dotvořit čepičku.
A pak hurá pokračovat v tom, co jsem měla rozpleteno.
mějte se krásně, máme mít hezké počasí - tak třeba se při pleteníčku i opálím - možná...

Markéta    05.06.2007 08:16
Hezký den všem 8)
Zdeni B , fotečku svetříku s kočičkou jsem dostala a večer ji dám do galerky je moc miloučkej ;)
Taky už se těším na soutěžní pleteninky !!!
Ale zatím je ještě spousta času - do konce srpna ;)

Zdenka    05.06.2007 05:25
Ahojky pletařky. Jsem ráda, že se Vám dečky líbí, plést i háčkovat mě naučila moje maminka, která už tu bohužel není, měla se mnou velkou trpělivost, kterou já jsem s mými dcerami neměla.Ted ta nejmladší se učila plést když byla nemocná a upletla si šálu , ale fakt moc pěknou a má z ní radost, ale jinak vzorky jí nejdou a ted má přítele tak má úplně jiné starosti...:o))Na miminka pletu nejradši, teď ty dečky taky, já je mám prostě všude a snažím se to dávat do barev, takže v každém pokoji mám jiné barvy, ale promiňte, moc se vychloubám...Pitrísku, jsi potřeštěná jako my tady všechny asi, ale ty jsi přeci jenom mladší, ale co my? ale to je dobře, jste tu bezva holky. Tak se mějte hezky Zdenka (lounsko)

pitrisek    04.06.2007 22:47
Ahoj všem -
Zdenko z Oseka - zajímalo by mě, zda se účinek té solné jeskyně třeba projeví po více návštěvách... budu to muset zkusit na vlastní kůži (spíš plíce :grin )
Pletařinky - taky často listujete pletací literaturou?? Já jo, prohlížím ty časopisy často už ani nevím pokolikáté. A tak nějak stále mám na co koukat :grin tuhle jsem narazila na 10 let starý časopis, a v něm jeden svetr - který jsem tehdy STRAŠNĚ chtěla, ale byl z křížených ok (ne klasické copánky, ale křížilo se, a pletenina se tím dost smrskla), a já jsem se tehdy stále nemohla nějak dokopat... až bylo pozde :roll no a tak mě dodneška tak trochu mrzí, že jsem si tenkrát netroufla! Teď ten střih už zas tak nefrčí.
Mám fakt dobrý problémy, žejo :grin samozřejmě mám i úplně jiné, běžné problémy, které musím řešit - teď zrovna jsme tady museli řešit něco s bydlením... ale už se to rýsuje dobře. Chodím se sem na ty pletací stránky odreagovat, tohle tady jsou příjemné starosti!
Nooo, nevím, asi nejsem normální 8) 8)

lenka    04.06.2007 22:35
Krásný večer kočky s klubíčky!
Dneska jsem měla lítání po úřadech.Venku lilo a leje a je poměrně zima,ale zítra prý má teplota zase vyskočit na 28st!No to zase bude SKOK!Nemusím takovéhle prudké změny počasí,ale sluníčko uvítám.
Tak jsem zkoukla zase galérku,no to ale přibylo krásných věcí! :roll Nestačím zírat!Dečky jsem nikdy nepletla,manž.maminka je háčkuje.Moc pěkně!Dneska jsem si koupila Dianu-Baby,jsou tam krásné modely na mimča,tak jsem neodolala a neteřinka zase něco dostane.
Holky at vám to krásně přibývá a nikdo vás nezlobí.Zatím čau Lenka :)

Evuška    04.06.2007 20:56
Ahojky,
já ty záclony určitě nevyhodím.Mám v hlavě takovou halenku,že bych to pošila tou záclonou a obarvila.Jako záclonu už to asi nejde použít,jsou i zažloutlé.
S tím zadáváním fotek jsme na tom stejně,prostě si to nezapamatuju ani náhodou a je spousta věciček,které bych chtěla ukázat.
Taky jsem se chtěla zeptat na ten deštník,jestli to není takové to chránítko na moučníky proti hmyzu...zdá se mi maličký na normální deštník nebo slunečník.
Tak zatím se mějte.Eva

Zdena    04.06.2007 19:31
:roll Ahoj z Oseka,máme po víkendu a já jsem jak zpráskanej pes,teď jsem domyla okna,tak se už těším až v 8 zasednu k televizi a čapnu pleteníčko a k tomu kafíčko,to fakt můžu.Popis na tašku jsem opět neposlala,syn nepřišel,budu muset se to naučit,protože nemám ráda,když něco slibuji a pak to nedodržím,Markétko,ty věcičky jsou pěkný co jsi dala do galerky,je to šílená práce ale je to krásný,já neumím napsat komentář k těm věcičkám ale holky jste fakt šikovný,mám radost,jinak ten dešník je něco nádhernýho,to musela být práce ale stálo to za to,je to paráda,Eví,já taky takový záclony znám ale to jsou věcičky,který ani člověk nemůže vyhodit,protože ten dotyčnej co to pletl,nebo háčkoval,si musel dát hroznou práci,tak to Eví schovej,ta móda se zase vrací.Pítrísku,dnes jsem byla opět v solný jeskyni,byla jsem tam teprve 2krát ale nic na sobě nepozoruji,tak se mějte pletařinky móóóóóóc a móóóóóc krásně a pleťte a vyrábějte...ahoj Zdena

Evuška    04.06.2007 16:32
Ahojky,
tak deček mám taky plno i pletených.Mám tu ne po babičce ale po pratetě i záclony,jenže ve skříni složené a akorát na ně smutně koukám.Musí se po vyprání napínat na rám a ten je kdovíkde.A to vypínání byla šílená práce.I to pletení.Dělalo se to z zak tenoučké příze,to snad vůbec nepřibývalo.Udělala bych tak za deset let jednu :?

pitrisek    04.06.2007 12:59
Ahoj - koukám, další krásné příspěvky v galerii - takové dečky dělávala moje babička :cry mám je tady v bytě pořád ještě vystavené.
ahojda

pitrisek    03.06.2007 17:17
Ahoj děvčata,
tak se opět hlásím i já ;) fofruju s výrobou na kámošky miminko, tak Tě Markét asi brzo zahltím dalším miminkovským návodem :grin
přerušila jsem ostatní dílka, a musím to rychle udělat, čas nějak letí a aby mě miminko nepředběhlo!! Naštěstí to je rychlovka, malinké věcičky se dělají s takovou radostí !
Ach jo, u nás je pošmourno, skoro celý víkend jsme trávili doma. Už mě to moc neba, tak se snažím uklízet. Moc mi to teda nejde.... :roll
ahooooj

Markéta    03.06.2007 10:14
Všem hezkou neděli...i když u nás je pošmourno a prší ;)
Jinak Zdeničko já se moc omlouvám, že jsem ještě nedala fotečky do galerky..DNESKA vše napravím, já jsem se včera večer k počítači už nedostala,
Pitrisek: děkuju za popisy - i ty dneska dám do pracovních popisů, jsou dobrý i přes foťák...díky moc :roll

lenka    02.06.2007 17:50
Nádherný víkend holčiny,
tak jak je při sobotě?Já ted doklidila,ještě pověsím další várku prádla a konečně mi zbyde čas dneska taky na pletení.
Pletu dennně po kouskách tak mi to trošku dýl trvá.
Kolem 20h budeme grilovat,je to tu sice pod mrakem,ale na déšt to nevypadá
Holky at vám jehlice krásně klapou a čauuuuu.
Lenka

Markéta    02.06.2007 08:59
Hezkou sobotu všem,
Zdeni fotečky deček mě přišly, večer je obě přidám do galerky,
Pitrísku, jestli Ti to nebude vadit, tak mi pošli materiálek, i když je jen z fotáku, já se podívám jestli se to bude moct dát do prac. postupů...
Jsem ráda za všechny příspěvky co pošlete, můžou se na ně pak podívat i ostatní, což je fajn :roll
Tak a já utíkám vařit :grin

pitrisek    01.06.2007 14:51
Tak jsem již něco Zdence poslala na e-mail.
S Markétkou se ještě musím domluvit - nemám scanner, a tak to fotím jenom foťákem z časopisu... takže ta kvalita není zas až tak extra. Ale vidět to je, no...

pitrisek    01.06.2007 14:21
Ahoj Zdeničko - (Zdeničky :grin ) jo jo, u nás je příjemně. Před obědem jsme s dcerunkou byly venku na procházce.
No a teď fofrem dělám kamarádce bačkůrky na miminko, to je malinký a jde to rychle. Zjistila jsem, že se jí nějak blíží termín, tak abych byla připravená!!

Zdeni - já tady doma vyplétané popisy mám - ale nevím - myslíš norskou klasiku, nebo obrázky?? Mám obojí.
Obrázky teda z časopisu, krásný, z knihy džunglí (je tam myslím had Ká, a pak ta další zvířátka, vypadá to nádherně).
Nu tak bych to zkusila Markétce poslat.
Je to už starší časopis. Schovávám si je od střední školy, hehehe :o) já tehdy věděla že je nemam vyhazovat!!

zdenka    01.06.2007 12:01
Milé pletařky, nemáte někdo popisy ny vyplétané dětské svetříky, hrozně ráda je pletu a ty moje už mám okoukané, resp. už jsem je pletla a hrozně ráda bych něco upletla, až si objednám vlnu příští týden.Markéta by je určitě uložila do svého menu, viď. Doufám, že ti Markétko nevadí, že tvým prostřednictvím žádám o popisy. Zdenka (lounsko)

Zdenka    01.06.2007 11:52
Zdenko, vůbec se nezlobím, že jsi popis neposlala, já vydržím a díky za povzbuzení, teď mi dcera psala, že už mu teplota klesá, ale má strach, aby to zase večer nevyjelo nahoru. Už se takhle trápí celý týden drobeček malinkej. Víš kdyby byl pár kilometrů od nás tak tam budu jezdit, ale ona bydlí až v Písku, takže to mám trochu složitější, ale kdykoliv potřebuje, jedem tam a většinou na otočku, ráno tam a večer zpátky. Jinak už se odpoledne chystám na nákupy pro vnoučátka, přemýšlím, jestli mám koupit i mým dětem nějakou dobrůtku, když jsou dospělý, ale asi ano, vždyť jsou to mé děti..:o))) A to že páráš, nejsi sama, já to dělám taky, vždycky po 10 nebo 15 cm zjistím, že se mi to nelíbí a hledám jinej vzorek. Jsem jak ta Sára, ve dne plete a v noci párá ( to mi říká můj muž, když mě vidí párat)Zdravím Vás všechny . Markétko přišly ti ty obrázky co jsem ti posílala dnes dopoledne? Pitrísku a co ty, je tam příjemné počasí, akorát na pletení, viď? Hezký víkend přeji.Zdenka(lounsko)

Zdena    01.06.2007 11:16
:grin Ahoj pletařinky moje,tak jsem včera pletla jak divá z tý příze od Markétky,upletla jsem polovinu zad a dnes ráno jsem to vypárala,ňák se mi to přestalo líbit a hlavně mě to připadalo velké,to jsem celá já,něco mi klikne v hlavě a hned párám ale už jsem začla znova a to už párat nebudu,z té příze se Markét,plete krásně,tak jak to tady psala jedna pletařka,že to krásně klouže z jehlic.Zdenko z Loun,nezlob se,že jsem ti ještě neposlala ten popis na tu kabelu ale taď o víkend přijde syn,tak mě to nafotí,já to prostě neumím :upset snad se to někdy naučím,teď jsem dovařila a už sedím a jak to dopíšu,tak hned beru jehlice,máme krásně tak je i suprová nálada.Zdenko,taky ti moc přeji ať se ti vmouček uzdraví,vím jak to babičku bolí,já taky vždy trpím,když je něco vnukovi :cry ,tak se děvenky mějte moc hezky,pleťe a nepárejte,krásnej pátek a nezapomeňte koupit dětem dárečky,mají přece dnes svátek.Ahoj....ZDENA :grin :grin :roll

Markéta    01.06.2007 09:04
Ahooooj holky, děkuju moc všem za pochvalu ;)
Já musím pochválit Vás všechny za ty krásný věcičky, co posíláte do galerky. :roll
Jste všechny fakt šikulky, se spousty nápady, já jsem vždycky takovej ciťák, když na ty pleteninky koukám a vždycky nezapomenu nahlas říct,, No to je nádhera, no to teda je fakt pěkný, teda to ani není možný,, jééé a tohle to je sladoučký....a celá moje rodina se letějí kouknout co tam vidím a když zjistí, že pletení tak jen namítnou ,, a jooo,, a jdou si zase po svým :grin :grin
Takže Všem moc děkuju hlavně Pirískovi za spoustu popisů...a těším se na další ;)

pitrisek    01.06.2007 08:20
Evuško - topík sice musíš začít znovu, ale zase uděláš dobrý skutek ;) a hlavně až to bude hotovo, nezapomeň poslat fotku!!

pitrisek    01.06.2007 08:19
Ahoj dámy pletařky!
Leni- jo, včera jsem měla mírné nadzvednuté mandličky, ale opravář dorazil dnes ráno v 7, měl jediné štěstí, že dorazil přesně 8)
Jo - ty pleteš na kmeni stromu, a já občas zase na chatě na pařezu. Chudák pařez, nikdo nemá to srdce ho dát pryč. Jinak tam samozřejmě máme i židle a lavičku! :grin

Zdenka - Lounsko - přeju ať je vnouček brzo bez teplůtek. To pak člověk nemá náladu... Ale to bude brzo dobrý, uvidíš.

Elian Sally je super, a když se to uplete, je strašně příjemná! Stejně teď dělají parádní příze.
Já mám Elian Sally žlutou - Markétka ji má taky v nabídce, a už přesně vím, co z ní bude za model! Akorát se k tomu musím dopracovat přes načaté výrobky.

Zdenka    01.06.2007 05:25
Ahojky pletařky, chvíli jsem se neozvala, byla jsem za dcerou a vnoučkem, je nějaký nemocný, stále má teploty a doktorka neví co s ním je, už mu brala i krev, takže jsem neměla chuť ani na pletení. Snad to bude vpořádku. Markétko příští týden si objednám tu vlnu, už jsem si to všechno napsala, jsi šikulka a opravdu jak tady některé psaly máš krásné stránky. I když už jsem ti to jednou napsala, musím tě zase pochválit. Rukavičky už jsem našla, hned po víkendu ti je pošlu a pokud to nepjde s popisem ofotím ti ho a pošlu na adresu bydliště. Tak se mějte moc hezky a pleťte, pleťte.Zdenka(lounsko)

lenka    31.05.2007 20:48
Přeju příjemný večer pletynky,dneska bylo nádherně,žádné vedro a slunečno,to mám ráda.Tak jsem si sedla na kmen stromu u řeky a pletla.To bylo žůůůůžo.
Vyplétám ted káčátko,tak doufám,že nebude nějaké celé šikmé. :grin
Teda Pitrísku,Ty jsi ale měla dneska den,co?Zítra snad už bude líp.
Já ted pletu s Elianu-Sally od Markétky a je to strašně hezká příze už na omak a hezky klouže z jehlic.
Potvrzuji,že Markétka přidává ke každému balíčku dáreček.A trefně,aby se hodil k tomu objednanému!
Tak a ted jdu udělat buchtu nějakou na ráno.
Hezký večer a čaaaaau.At vám jde práce hezky od ruky.
Lenka

Evuška    31.05.2007 13:11
Ahoj Pitrisku a ostatní pletařinky,
Dominiku mám taky.Chtěla jsem si z ní uháčkovat topík s trojúhelníkovýma dílama na prsa.Tak jsem začala obdélník na šířku předního dílu a háčkovala a háčkovala,až byl díl asi tak akorát dlouhý a zjistila jsem,že je moc široký.Tak jsem to dodělala na čtverec a je z toho povlak na polštář a topík můžu začít znova.Akorát se mi ten povlak nehodí barevně do pokoje,co bych neudělala někomu radost vlasnoručně udělaným dárkem,že jo????

pitrisek    31.05.2007 11:22
Ahoj Zdeni - bydlím relativně blízko, v Lounech 8) naše "pletařská kolegyně" a Tvá jmenovkyně Zdenka bydlí ve vesnici kus od Loun, v Chožově.Právě že jsem si vás zezačátku občas prohodila :roll
Do Teplic občas jezdíme do Olympie. To víš, naše holčička tam má ty svoje mašinky, helikoptéry a kolotoče.
JInak u nás v Lounech právě taky otevírají nějakou "solnou jeskyni", takže bych to chtěla zkusit. Mám lehkou alergii, neléčím to, protože jsou části roku, kdy o ní vůbec nevím, a pak třeba jen týden, kdy o ní vím, takže do sebe nechci cpát vakcíny...A taky - chci si tam jít zarelaxovat.´
Díky ohledně té kabelky - tak už se těším, až Markétce poskytneš ten popis! Moc se mi líbí pletené kabelky. Jenomže mně ohledně tašek trochu chybí fantazie, tak musím koukat kolem.
Jinak máš pravdu, Markét je moc příjemná a milá osůbka.
zatím ahooooj petra

Zdena    31.05.2007 11:05
8) Ahoj pletařský děvčata,už nevím co bych si vymyslela za název pro vás abych vás vždy potěšila,je to strašně krásný si s někým psát,kdo má stejnýho koně.Markétko,ta příze je fakt super,krásně se z ní plete,začla jsem dělat to triko bez rukávů,mám kousek a je to pěkný,jsi hodná holka,která pro nás udělala tak skvělé stránky ale s tou chválou to už stačí,nebo nám spichneš,jak pyšná princezna.Pitrísku,lázně jsou příjemný,všude je sůl z mrtvého moře a jak jsou ty solný lampy,tak jsou takový obrovský kameny a já tam ležela s vnukem na relax.křesle a krásnou hudbu nám pouštěli,je to uklidňující ale nevím zdali léčivé,mám ješte 4 vstupy,vnuk je silný alergik,tak jsem zvědavá a i na sebe,to ouško k tý kabelce je pletený normálně rovně,to se samo zkroutí a to tmavší je tam vypletený,až přijde syn tak mi popis vyfotí a já ho pošlu Markétce,tak to uvidíš,hele ty Pitrísku,kde ty vůbec bydlíš,že chceš navštívit Teplice,určitě někde blízko mne viď :grin ,tak končím,všem přeji krásný den a tobě Markét za dárky,jo Pitrísku,objednala jsem si přízi ELIAN čauky Zdena... ;) :roll :grin

pitrisek    31.05.2007 10:06
Ahoj pletynky - přeji krásný den, dnes máme konečně slunečno! Jupí!
Akorát jedno negativum - včera i dnes dopoledne jsem čekala na instalatéra - nebyl schopen upřesnit, kdy že to vlastně přijde :o)
Tak jsem tu dřepěla doma včera i dnes. A teď mi to teda upřesnil: přijde až zítra v 7 ráno. To jsem teda celá odvařená!!

Mariko - no to víš, jak vidím nápis Nejdek, tak v mém pletařském mozečku vyjede příslušný termín. To platí i pro ostatní výrobce.
to mě ale napadlo spíš jako z legrace ... no tak žeeee bych se trefila mě ani moc nenapadlo... :o)))

Jinak Markétka opravdu dává k objednávkám dárky.
To tady můžem všichni potvrdit.
ahojky

Marika    31.05.2007 09:04
Děkuji za vysvětlení, já to IČO hledala všude, samozřejmě i v kontaktech, ale nenapadlo mne, že musím nejprve kliknout na jméno majitele.

Markéta    31.05.2007 08:45
Krásný den všem 8)
Mariko :
IČ je tady v hlavním menu v Kontaktech, pokud chceš nakupovat přes účet je samozřejmostí vystavená faktura, kterou přikládám společně se zbožím do balíčku.
Pokud nakupuješ na dobírku, vystavím daňový doklad.
Plátci DPH nejsme.
Jinak já se spíš snažím vyjít vstříc lidem, kteří mají zálibu v pletení :)
Rozhodně na tom nevydělávám ...spíš ještě na vlastní náklady rozdávám dárky v podobě jehlic a klubek zdarma, ale mám radost, když ode mě dostanou pletařky balíček ve kterém najdou něco navíc...to je pro mě ta nejlepší reklama dodavatele. ;)

Marika    31.05.2007 07:54
Ano Pitrisku, jsem. Znáš tam snad někoho?


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009