FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Zdenka    31.05.2007 05:44
Ahoj Zdeni, ještě jsem se nedívala, jestli přišel ten popis, ale můžeš ho poslat na email Merlin.stene@seznam.cz, budu moc ráda. Díky. Teď jsem nepletla, byla jsem za dcerou, vnouček je nemocný, snad to dobře dopadne.Tak se mějte všechny hezky.Zdenka(lounsko)

pitrisek    30.05.2007 22:46
jo Zdeni - napiš, jak bylo v těch solných lázních! Že bych to taky pak někdy zkusila ;)
Kterou přízi sis koupila od Markét?
Já Dominiku, tak se taky těším, až se k ní propletu přes to, co mám teď začaté. A to bude brzy! ahoj jdu do hajan

pitrisek    30.05.2007 16:45
Ahoj kolegyně spolupletařky!
Zdenko (Osek) - můžu mít jenom jednoduchý dotaz - jak jsi pletla u tašky to ucho - jako dutinku (klasickým dutým pletením??) Díky.
Dnes mi nějak padají očička, stejně jako včera. Asi na mě působí podmračené počasí.
Mariko (Nejdek) - nejsi z Vlnapu.... to mě jen tak napadlo... k těm dotazům.... 8)

Zdena    30.05.2007 14:43
:) Markétko,skusila jsem si na kousku,jak se plete z té příze no je to paráda,všem pletařkám doporučuji,plete se z ní nádherně a moc pěkně to vypadá,upletu si z toho na léto triko asi bez rukávů,vzorek na tom dělat nebudu,to by nevyniklo.Já teď opouštím pletení,jedu do Teplic,je to kousek od nás,otevřeli tam solné lázně,tak jsem se tam objednala,jestli mi nepomůžou na ty mé popraskané ruce,abych už konečně mohla pléct bez rukavic,tak jsem na to zvědavá,tak ahoj a Meričko ozvy se,dlouho jsi nepsala...Zdena :grin :grin

Marika    30.05.2007 14:21
Ahojky, hezký web. Mám dotazy k nakupování:
- máš IČO?
- vystavuješ daňové doklady?
- jsi plátce DPH?
Díky za odpověď, Marika.

Markéta    30.05.2007 11:15
Zdeni děkuji moc za pochvalu ;)
A jsem už nedočkavá jaké bude pleteníčko z nové příze... pak určitě pošleš do Fotogalerie foto pleteninky :)
Těším se :p
S tou zahrádkou máš pravdu, ted se tam u nás nedá nic moc dělat, protože tady prší a silně fouká vítr...
Ale je to fajn, že zapršelo :)

Zdena    30.05.2007 10:54
Ahoj,zdravím všechny pletařinky z Oseka,Markétko,právě teď zazvonila pošťačka a předala mi balíček s tvojí přízí,mám hroznou radost,je fakt nádherná,všechno odložím a začnu pléct z tý od tebe,nemám ve zvyku nechat něco rozpletený ale teď to poruším,ani nevím co si z toho upletu ale udělám po dlouhý době něco pro sebe,jsem zvědavá,jak se bude z toho pléct,moc ti děkuji Markétko za jehlice a přízí navíc.Zdeno z Loun,návod na tašku jsem už našla,skusím to ofotit a poslat Markétce,nebo mě napiš tvůj mail a já ti to na něj pošlu,když to bude blbě vidět,tak mi dáš adresu a já ti to pošlu domu poštou :roll Dnes je už docela hezky ale u nás je od rána hroznej vítr,to bude úroda na zahradě všechna na zemi a jahůdky už krásně plesnivý,no jo přírodě nemůžem poroučet a ta se pouze brání,Eví máš pravdu,že když je ošklivo,tak se víc uplete,proto mě ani nevadí,že tak lilo :?,tak budu končit,rychle dovařím a jdu něco hledat,co upletu,mějte se všichni moc a moc fajn a tobě Markét ještě jednou díky,jo ještě jsem ti Mark.chtěla napsat,že jsem včera listovala na stránkách,co se týče pletení ale ty je máš fakt,jedny z nejhezčích a taky to dělá,že jsi milá a ochotná.Zdena

Markéta    30.05.2007 08:49
Hezký den,
tak ve Znojmě nám dnes opět prší, což je moc fajn...já aspoň udělám nové dva vzory do pracovních postupů, které tam měly být už včera :grin :grin

Evuška    29.05.2007 22:35
Ahojky,
ale když je venku ošklivo,tak toho víc upletu.Teď jsem dodělala svetřík z příze Silk,který jsem měla rozdělaný už dost dlouho.Zítra ho zkusím nafotit.Ale neslibuju nic,protože pletení mi jde mnohem líp,než focení a zadávání obrázků sem.Tak mi držte palce.No ale to byste nemohly plést :grin

pitrisek    29.05.2007 08:31
Ahoj pletařinky,
taky u nás bouří - celou noc pršelo, což jsem uvítala, včera se celý den nedalo dýchat!
Teď pomalu dodělávám dcerunce svetřík s dinosaurem, když ven nemůžem. Ještě mi chybí jeden rukáv a pak obplést roláček.
A na střídačku s tím pletu sobě kabelku - protože to musím dělat ze zdvojené příze, aby byl úplet řádně pevný, tak mě za chvilku už bolí pazourky. A potom si tedy ulevuju na tom dětském svetříku :)
Jak se blíží léto - mám v hlavě tolik věcí, které bych mohla uplést - a dokonce na ně mám i materiálek (jak jsme si mnohokrát říkaly 8) ), ale jen ten den má pořád jen 24 hodin a já mám jenom ty dvě ruce :grin - nedávno jsem si říkala, že bych potřebovala mít tak 8 rukou jako chobotnice, a na každém páru tvořit jiný svetřík!
mějte se, jdu se vrhnout trošku na úklid, o víkendu jsem tomu moc nedala... A dnes odpoledne jdu trošku pracovat, dělám jednou týdně odpoledne, aby byly nějaké ty penízky navíc k mateřské :roll
ahoj petra

Markéta    29.05.2007 07:34
Hezký den všem...tak se nám včera v pět večer přes Znojmo přehnala super bouřka :p :p
Pršelo i přes noc a bylo to příjemné spaníčko u otevřenýho okna, :zzz
Takže už se zahrádka konečně pořádně zalila. :grin
Markéta

lenka    28.05.2007 21:54
Krásný večer při pondělku pletynky,tak tu zabouřilo a ani nezprchlo.Kvetou mi rajčata,mám je venku,tak zalévám a zalévám.A velmi mě potěšily čerstvě,měsíc,zasazené růžičky,vůbec jsem nečekala,že ještě letos pokvetou a oni už nasazují poupátka.Strašně miluju růže a letos se mi konečně poštěstilo pěstovat vlastní čajovky,tak jsem ráda.
Markétko až mi přijdou př.týden peníze,tak si zase u Tebe něco objednám,tak krásným přízím nemůžu odolat.Jen mít víc peněz!
Až budu mít ted dopleteno tak to hned hodím taky do galerie.Je to sice svetýrek už na 5měs ale taky to chvilku potrvá,vyplétám tam obrázek na předek a honím víc času na pletení.
Tak skončím pro tenhle večer.Hezký den a pohodu při pletení přeje Lenka

Zdena    28.05.2007 11:48
:) Ahoj děvčata,Markétko to není možný,že stále u vás neprší,vžyď nebudou okurky,děkuji,že mám už fotečky v galerii,Zdeno z Loun,jsem ráda,že se ti má pletená kabelka líbí ale popis musím hledat,mám plno časopisů,tak až bude venku ošklivo,zasednu a proberu to a pošlu,je to jednoduché,já jsem jí pletla v loni dceři,tak jsi si udělala radost na slavnostech a koupila jsis něco viď,to je dobře,brzo pošly ty tvé hračky ať taky můžu něco vytvořit.Teď jsem začla pléct z bílý bavlny ponožky asi budou ňáké děrované,mám teprve začátek a taky jsem už párala,to dělá každá pletařka Meričko.Teď jsem tu měla kamarádku s kterou jsem pracovala,tak jsme vzpomínaly,když jsme jezdily na šachty,tak v autě jsme vžycky taky pletly,je stejně do pletení zapálená jako já :p jenže se rozvedla má málo penízek a vlnu si moc kupovat nemůže,tak jí vždy ňakou dám a ona plete jak divá a taky moc hezky.Tak milé pletařky,mějte se,upleťte mnoho řad a tobě Markétko,ať už konečně zaprší,ahoj....Zdena

Markéta    28.05.2007 10:30
Všem hezké pondělí 8)
Teda holky já Vám tak zavidím ten déšť, tady ve Znojmě stále ani kapička :?
Včera jsme museli opět zahrádečku řádně zalít hadicí :?
O víkendu byl ve Znojmě v prostorách městské policie, což je kousek od našeho domu..Dětský den :p ,takže se naše děti skvěle vyřádili a donesli si domů spoustu odměn ze soutěží..skvělou tečkou byl seskok dvou parašutistů na určené místo, což jsem teda dost obdivovala, protože to vypadalo, že každou chvilku se zachytí o střechu paneláku, nebo v koruně stromu, ale nakonec opravdu dopadli na přesné místo určení..
Tak mám v plánu tento týden konečně doplést letní halenku s krátkýma rukávama, zbývá mi ještě jeden rukávek a sešít a hotovo, jen ten čas mi na to chybí
:grin :grin

Zdenka    28.05.2007 05:55
Ahojky děvčata, tak kolik jste napletli o víkendu. Bylo pěkné počasí i když večer trochu sprchlo, denska ráno tady je zataženo , trochu krápalo, tak uvidíme co z toho bude.
Markétko:
Děkuji za radu, podívám se a určitě si napíšu objednávku i na ty ponožky, zkusím to, dcera ráda nosí ponožky teď ty ke kotníkům, tak to zkusím, až si objednám vlnu, domluvím se s ní na barvičce.
Šárko:
Ty se máš, taky bych ráda pletla pro miminka, je to nejkrásnější a jsou v tom kouzelný. Mám dva vnoučky, 10 a 8 měsíců, ale na kluky se pletou jenom svetříky,trika, kratasy, já mám dvě dcery, když byly malé, byly stále opletené.
Meriko:
Znám to, taky jsem asi třikrát párala, nejsem schopna si vybrat vzoreček, hlavně když jich vidím hodně, to si vezmu všechny časopisy a pak nevím ktrý si vybrat, je to hrozný. Přeji pevné nervy.
PItrísku a Zdenko (Osek):
V teplicích jsem byla, byly jsme tam i s vnoučkem, bylo tam hodně lidí, ale zvládli jsme to, měli tam pěkné věci hlavně porcelán byl moc levný, koupila jsem si tam polévkovou míru za 250,-Kč z karlovarského porcelánu, to je dobrá cena, ne? Jinak je tam strašně hezká procházka parkem, chvíli jsme seděli na louce a odpočívali, pak šli k dceři na kafíčko a na buchtu jahodovou, je to šikulka, strašně ráda peče. Jinak Zdenko ta kabelka je suprová, opravdu pěkná, nemohla by jsi mi poslat popis? Byla bych moc ráda. jinak taky pletu hračky, nemám foták musím počkat , až přijede o víkendu syn a všechno si připravím a nafotím. Hlavně abych nestrhla galéerku...:o))) Tak zdravím Zdenka (lounsko)

lenka    27.05.2007 21:00
Krásný nedělní večer pletařinky,tak tu zase zabouřilo a sprchlo,ale pořád je to málo.Letos ta vedra začala nějak příliš brzy,jen aby pak léto nepropršelo.
Tak jsem si dneska navařila a napekla na zítřek a dodělala manželovi zakázku a ted zmizím nahoru do patra našeho domu do klídku plést.Děti už se odkulili spát.Bude tišeji.
Venku se ochladilo.
Meričko mě taky někdy trvá,než natrefím vzoreček správně,a někdy vypadá blbě na mé vlně,třeba v jiné barvě vypadá lépe,takže zase pářu a chytám,co by sedělo líp.Taky se šeredně vztekám,ale fakt lepší párat než to pak nenosit.
Užijte si zbytek neděle a zatím čau. :)

Evuška    27.05.2007 17:49
Hezký podvečer všem,
tedy u nás (Poděbrady) pršelo už z pátku na sobotu skoro celou noc a dneska skoro celé odpoledne(je tady pěkně zalito).Běhání s konvemi nikomu nezávidím.
Ty nové věcičky v galerii jsou super.Ten slunečníček a ty šaty.Akorát já už na ně nemám odvahu.Ale jsou moc pěkné.
Mějte se pěkně.Evuše

Markéta    27.05.2007 17:35
Zdeni Najmanová :
fotečky jsem dostala, večer je dám do Fotogalerie...jsou to pěkné tvořeníčka, zvlášť ta kabelka je opravdu moc hezká. :roll

Markéta    27.05.2007 08:50
Ahoj všichni a hezkou neděli..
Teda závidím všem u koho leje jako z konve, tady stále nechce zapršet...kdyby aspon trošku, aby se pročistil vzdoušek, to by bylo super :p
Takhle musíme s rodinkou na zahrádku a zalívat a zalívat.
Leni :
včera jsem měla bolest hlavy já :upset :upset
ale to byl teda zážitek...myslela jsem,že už nevydržím :? Nezabíraly ani obklady s ledem, prostě jsem jen ležela a nebyla schopná nic dělat, když jsem chtěla někam jít - motala se mi hlava, no děs. :(
Dneska je to už ale v pohodě, takže už zase funguju :)
;)

pitrisek    27.05.2007 01:07
Holky - ta galerie je super!
Merika - taky jsem párala, protože se mi nezamlouval vzoreček... ale mě to vždycky naštve :upset ale zase lepší třikrát párat než to pak nenosit.
Leni - hnusná migréna, ať se dlouho nevrací!!!

Jinak já jsem si užila třídní sraz, nemohla jsem tedy pít opojné pitivo, protože jsem se musela přivézt a odvézt, ale i tak se mi líbilo.
A koukala jsem, některé kluky (tedy mladé pány) bych skoro nepoznala, zato většina holek se snad vůbec nemění (myslím vzhledově), a když, tak k lepšímu -což je pozitivní: nestárneme, ale zrajeme do krásy :grin ;)
tak se mějte pletařinky a pleťte háčkujte motejte tvořte :o)

lenka    27.05.2007 00:08
Ahoj pletařinky,tak jsem se na vás těšila až si vás tady zase budu moci přečíst.
Uplynulý týden jsem zase polehávala s pravidelnou migrénou,jsem jak"vyblitý zelí",ale už mrcha konečně odešla a mě už je konečně fajn.Takže do příšt.měs.budu mít zase klid.
Mám rozpletený zadní díl na 2měs.neteřinku z příze od Markétky,z vlnovkového vzorečku,a na přední díl ji vypletu roztomilé káčátko.Koupila jsem si novou Katarinku a tam jsou tak krásné popisy na miminka a batolata.Na miminka pletu nejraději,bohužel já už mám velké děti,tak jsem ráda za tohle sestřino maličké.
Holky mrkla jsem do galerky a jen zírám!!!!Přibyly hračky/což mě nikdy nenapadlo/a nádherné ponožky,ty jsem už strašně dlouho nepletla.Hračky jsou dobrý výmysl.Jen se přeperou a zase se dají do postýlky a neztratí šmrnc.
Holky můj manža je sice můj pokládek,ale také mu neukazuji příliš mnoho poschovávané vlny pohromadě,omezím se vždy jen na to,co mi přijde poštou,to vidí hned.Ostaní zásoby vidí,až když z nich něco pletu.On je sice také hobbysta,ale znáte to,čeho je na jedné hromadě moc,může být až příliš v dané situaci.A takhle je to O.K.
U nás včera hoooodně bouřilo a lilo jako z konve,ale dneska už zase pařilo,tak jsem zalévala rajčata,stejně co spadlo z oblohy se zase vypařilo.
Tak ted ještě dopeču bábovku udělala jsem si čajík a jdu zasednout k jehlicím,dodělat restíky z minulých dní.
Krásnou neděli holčiny a at vám jde prácička dobře od ruky.
Lenka :)

Merika    26.05.2007 08:49
Prajem peknú a horúcu sobotu.Teraz som sa vrátila zo záhrady,lebo potom by som to slnko nezvládla.Ja som začala pre dcérku letné tričko a už som ho parala ani neviem koľko krát.Už to ide na nervy.Nikdy si neviem vybrať po prvýkrát vzorku.Tak sa zatiaľ majte .Merika

Markéta    26.05.2007 07:54
Hezkou sobotu všem.. 8)
U nás ve Znojmě néé a néé zapršet :sigh
Na zahradě se sice zalévá, ale to je nic oproti tomu, kdyby pořádně zapršelo :?
Pitrisek:
teda ten dnešní den Ti každopádně závidím, skvěle nabitý program přes den a navečer posezeníčko se spolužákama. :p

Zdeni(Lounsko):
na ty ponožky - já bych je udělala ze 100% bavlny, jesti mají být třeba i s dírkovým vzorkem na léto...třeba z té bílé Inky balíček č. 10, nebo z Doprodeje balíček č.002 - Safari(100%bavlna) nebo hodně tenká příze je z balíčku č.25 fialková Elian - Lusy , nebo pak trošku silnější - elastičtější Sally z balíčku č.104 - 105

Nebo co myslíte holky, z čeho nejlíp udělat letní ponožky ?
Poradte :)

pitrisek    25.05.2007 21:11
Jo - a Zdenko - Lounsko - na ty slavnosti v Teplicích mě zrovna lákala jedna bývalá spoluačka, která bydlí v Bílině, ale nemůžu tam, zítra chceme na Den dětí (pokud nebude pršet) na zámek, a pak mám odpoledne sraz z gymplu. Tak jsem zvědavá, kolik se nás sejde, a jestli zmoknem :roll ahoj

pitrisek    25.05.2007 21:07
Zdeni- jestli ses v holografickém pletení dopracovala přes to překreslení vzoru až k samotnému pletení, tak jsi dobrá - já to zkoušela,a bohužel jsem se nějak nedostala ani přes převední normálního vzoru do holografické podoby :grin :grin :grin No tak prostě se zdá, že moje modýlky nikdy ze strany měňavé nebudou! Jsem zvědavá, zda to někdo z nás tady ovládá.
Jinak jsem zkoušela i ty moduly, ale nějak na to nemám nervy, to radši budu přetahovat a křížit klasický nitky na rubu :roll
tak se mějte pletařinky, já jsem si dnes udělala radost u kadeřnice, hezky mě nafrisúrovala, to se ráno bude hned líp vstávat! ahoj petra

zdena    25.05.2007 19:04
;) Ahoj pletací ovečky,konečně nám zapršelo alespoň tady v Oseku leje a pořádná bouřka,krásně se ochladilo,Markétko,ty jsi ale rychlík jak píšeš,že jsi už poslala tu přízi,moc se na ní těším,koukala jsem do fotogaler.jsou tam nové a moc pěkné věcičky Pitrisku,taky tě chválím jak hezky pleteš,jsem prostě ráda,když pletou i mladý holky,je to dobře,Zdeno z Loun,na slavnosti nejedu,byla jsem tam jednou a už mě to tam neláká je tam hrozný blázinec,plno lidí a to nemám ráda ale ty si to užij a neco hezkého si kup.Ještě jsem se vás chtěla na něco zeptat,umí někdo holografické pletení?já tohle nemůžu stále pochopit,otevřela jsem si stránky CHYTRÉ PLETENÍ,tam je to přesně napsaný a já to nemůžu pochopit,psala jsem i do návštěvní knihy aby mi poradili tak mi opověděli ale stejě vím kulový no taky nemusím umět vše žejóóóó,hezký večer Zdena

Evuška    25.05.2007 18:35
Nevím,odkud objednáváte příze,ale já jsem si teď objednala z Toptexu melírovaný bambus a vypadá dost dobře.Už se těším,až bude hotovo.Ještě nevím,jestli to bude tílko,nebo jaké rukávy k tomu dodělám.Asi podle počasí a nálady.Některé barevné kombinace jsou veselejší až bláznivé,ale záleží samozřejmě na vkusu a náladě.
Tak se všechny mějte fajnově.
Evuše

Evuška    25.05.2007 18:30
jo dětské svetříčky,to je radost plést.Pár ok a řada je hotová.A ti mrňouskové jsou v tom boží.Tak ať se zadaří ;)

Šárka    25.05.2007 18:14
... kamarádce se dneska narodila dvojčátka (páreček), tak že se těším až jim něco vytvořím, už jsem pořídila časopis s popisy, veselý mrňavý svetříky, to půjde jedna radost :grin :grin :grin

Šárka    25.05.2007 18:01
Markéta:
nevadí, ty co jsi objednala jsem neviděla na živo :? až dorazí kouknu na barvičky a něco objednám, třeba budou ještě lepší :grin
z netu to člověk moc nepozná :eek
Š.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009