FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


magda51    03.07.2010 10:31
Ahojky pletulinky,Marti jestli ti můžu poradit jak bojovat s angínou tak je nejlepší odvar ze šalvěje a kloktat a když není po ruce tak rozpuštěný klasicky acylpiryn ve vlažné vodě.Mám to odzkoušené na sobě a vždy mi to pomohlo.Jinak přeju brzké uzdravení a užijte si dovolenou jak se užít dá 8) 8) 8)

Marťa    03.07.2010 09:36
Ahoj holky, taky se Vám svěřím, třeba se mi uleví. Už dva dny doma ležím s příšernou angínou a zítra máme odjet na dovolenou k moři. Jedeme podruhé v životě, kdo ví, kdy zas našetříme, abychom mohli jet zas.... :upset Nejradši bych do toho.....Tak moc jsme se těšila a teď budu ležet někde ve stínu, ani na procházky moct nebudu. Tak aspoň sbalím kufr klubek a budu plést o sto šest.
Ještěže mám tak hodného muže, zajel na nákup, dělá co může, aby pomohl, všechny jeho mouchy musím přehlížet, když se tak snaží. Tak pá pletařinky, mějte se hezky a užívejte sluníčka. ;)

macina    03.07.2010 08:36
Ahoj děvčata,
dnes mám den výlet,ale asi z něho nic moc nebude.Jedu k mamince na oběd,k sestře na grilování,večer je pouťová zábava a mě chytly záda.Nemám já to smůlu?! :upset :upset :upset Už 7 let jsem nikde nebyla,tak jsem si říkala jak to bude hezká sobota a já se nemůžu narovnat.Snad to přejde,ale mám na sebe zlost,tak jsem se musela o ní s váma podělit aby se mě ulevilo alespoň na duši. :cry Ještě,že můžu aspoň šermovat háčkem a jehlicema,protože to už bych asi nepřežila. :grin :grin
Všem krásný,prodloužený a slunečný víkend! 8)

Cythar    02.07.2010 22:25
Ahojky děvčátka,
připojuji se ke všem gratulacím a hlásím, že mám asi pletařskou dovolenou, nějak s ničím ne ane pohnout. Začala jsem ten krajkový vzorek, ale upletla jsem kus nudle a teĎ nevím, co s tím :) Ale snad něco vymyslím. Po neděli nás čeká natírání fasády a malování dvou místností na chaloupce, to bude zase hrůza, takže k jehlicím se nedostanu a pak to uklízení....fuj :sigh

rylisek    02.07.2010 20:37
Milá děvčata,zítra jedu na týden na dovolenou ,tak se nebudu moct dívat na příspěvky.Ale pleteníčko mám sbaleno ,tak snad vyjde čas.Máme s sebou kola a tak uvidím v jaké budu kondici.Jestli nebudu každý večer mrtvá únavou.Mějte se všechny pěkně a tvořte.

rendýsek    02.07.2010 09:23
I já se připojuji ke gratulacím,k Ivulce k vnoučátku a holkám Šárkám vše nej , nej k svátečku.U nás konečně přestavba obyváku ukončena :grin !!!Nemohla jsem ani na net , tak ted jdu kouknout do galerky a pak šup nachystat věci na dovolenou a zítra vyrážíme!!! Jenom vás zase budu muset na 14 dní opustit.Tak se mějte hezky , užijte si sluníčka a teploučka .

Šárka K.    01.07.2010 14:43
Díky všem moc za přáníčka...

Ivulce gratulace k dalšímu voučátku...

Zdenka    30.06.2010 19:13
Přeji všem Šárkám vše nejlepší k svátku. Ivulce k vnoučátku ( i já mám 3 vnoučky - kluky, ale jsou to moje zlatíčka)a ostatním,kteří brzy vyjedou na dovolenou hezké počasí a hlavně vrácení mezi nás.Nezapomeňte jehlice a háček s sebou :grin Zdenka

macina    30.06.2010 17:34
Všem Šárinkám přeji jen to nej,nej k svátku! 8)
Ivulce blahopřeji k maličkému vnoučátku a přeji celé rodince jen samé radosti a žádné starosti. :p

Ivana    30.06.2010 17:22
Také se připojuji ke gratulacím všem Šárkám k svátku, Ivulce blahopřeji ke třetímu vnoučátku (je to prima, sama mám také 3, samé chlapínky). Jinak Vám všem, co máte dítka školou povinná přeji krásné a pohodové prázdniny,Vám, co se chystáte na dovolenou nebo už na ní jste,přeji, aby jste si ji užily i s rodinou co nejlépe. Nenechte hlavně zahálet háčky a jehlice, ať je zase co obdivovat. Mě chytla nějaká lenora, dělat se mi nechce nic. Koupila jsem si Camillu, takovou melírovanou - oranžovožlutou - že si uháčkuji tílko nebo tuniku. V přadénku vypadá nádherně, hrozně mě zaujala, jenže teď nevím, jaký vzoreček, jestli plastický, nebo dírkovaný, aby to nevypadalo přeplácaně.Pořád nad ní dumám a čučím,ale nevymyslím nic. Nemáte některá nějaký nápad? Jste takové zkušené a šikovné.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Ivi, melírovaná Camilla dělá krásné vzorování i při klasickém pletení líc hladce , rub obrace ..a určitě bude pěkně vypadat na nějakém dírkovém vzorku :)

rylisek    30.06.2010 15:02
Všem Šárkám vše nejlepší k svátku,hodně zdravíčka ,krásné vlny a prima nápady.

Babičce Ivulce radost z vnoučka a krásné tvoření.
3 vnoučátka je radost a někdy i starost.Tak přeji té radosti spousty a starostí málo.

Markéta Robst.    30.06.2010 13:55
Trošku pozdě , ale přece ...
Irence také přeji krásné narozeninové oslavy , zdravíčko a pohodičku :p :p

A babičce Ivulce přeji kouzelné chvilky a radosti s Tadeáškem :p

Alena32    30.06.2010 10:06
Přeji příjemný den všem pletařkám,zvlášť přeji hodně štěstí a zdraví Irence , Šárkám, maličkému Tadeáškovi a jeho rodince a ještě bych chtěla popřát všem školákům krásné prázdniny.
Tak vidím, že se mě do toho přáníčka vešel skoro celý svět. ;) Mějte se prostě všichni moc fajn.

Mila-koutnam    30.06.2010 09:38
Zdravím, připojuji se ke gratulacím jak Šárkám, tak babičce.
Jinak mám asi nějaký pletařský prázdniny, nebo co, nic se mi nechce a nebaví mě to, ale možná je to tím, že dělám pončo na zakázku a mě samotné se moc nelíbí, tak mě to ani nebaví.
Krásný den
Mila

magda51    30.06.2010 08:23
Ahoj pletulinky,taky se připojuji s přáníčkem všeho dobré ho hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka a pořádně to Šárky oslavte.Ivulko tobě blahopřeji k dalšímu vnoučátku ať si je co nejvíc užiješ všech.A tomu malému přeju hoooodně klidu,zdraví a mamince tak též :) :) .

Hanousek    30.06.2010 07:21
Ahojky, připojuju se s přáním všeho dobrého Šárinkám k jejich svátku!

Ivulka    30.06.2010 07:14
Ještě jsem zapomněla.Šárkám přeji vše jen to nejlepší a hodně zdravíčka k jejich jmeninám,školákum krásné, slunečné prázdniny a vám všem pohodovou dovču

Ivulka    30.06.2010 06:55
Krásaný slunečný den pletařinky. Po víc než měsíci jsem se stala opět babičkou a jdu se s váma podělit o tu radost kterou máme. Včera večer po 20h se narodil náš vnouček Tadeášek je to kluk jak buk,váha 4.02kg a 55cm.Maminka i miminko jsou v pořádku.Jak jen budou fotky dám je do sekce " A když nepleteme" Děvčata tak já už mám tři vnoučata, je to skvělé, doporučuji ;)

magda51    29.06.2010 19:43
Ahojky děvčata.Všem kdo jedou na dovču tak přeji krásné počasí,klid a pohodu.Průjezdné silnice žádné havarie a užijte si to ve zdraví.Já na dovolenou pojedu asi až koncem července a to opět do Nákla.Jak já říkam k hanáckýmu moři(pískovna).Aspň na chvilku vypadnu a posilním nervíky na další starosti o mužíčkovi rodiče.Danuško gratuluju opožděně k synovím zkouškám a přeju hodně úspěchů v dalšim studiu.Tak se zatim mějte a užívejte krásného pčasí 8) 8) .

macina    28.06.2010 18:55
Holky,vložila jsem do pomocníčka oba vzorečky z kterých jsem dělala tuniku.Oba jsou úplně jednoduché. ;)

Markéta Robst.    28.06.2010 17:36
Teda holky vy se mááááááááááte ..takhle si cestovat ;) ;)
My letos opět pouze nějaký víkendový výletek po českých luzích a hájích :p

Maci jsem ráda , že se Ti vlnky líbí .. já jsem s tou Catanii, taky moc spokojená a dobře se mi z ní tvoří :)

Alenko za popis na klobouček budu moc ráda, blíží se mi tvorba červencové hlavní stránky a přemýšlím co na ni dát :roll
Takže nějaký popisek od pletařinek velice ráda přivítám .. a předem děkuji :p

macina    28.06.2010 15:25
Markétko,
dnes jsem si vyzvedla balíček a ta Catania je opravdu super,takže asi ještě budu objednávat ostatní barvičky a Lenka se mě taky móóc líbí.
Moc,moc děkuji !!!!!!!!! 8)

macina    28.06.2010 15:22
Ahóóój holky,
Všem které jedete na dovolenou přeji krásné počasíčko,příjemnou a bezpečnou cestu a hlavně si odpočiňte od všedních starostí.
Hanousku,tobě obzvlašť závidím,protože do Cirkvenice jsme jezdily asi po 3 roky a bylo tam moc hezky!Mám na to místo moc pěkné vzpomínky. :roll :roll

rylisek    28.06.2010 14:47
Přeji pěknou dovolenou.Kleklý monitor to je opravdu achich ouvej.Je to jako droga.Přijdu z práce ,zapnu pokoukám a večer zase zapnu a pokoukám.Ještě ,že mezi tím si můžu pohrát s háčkem a jehlicemi.Tak vše co miří na dovolenou přeji pěkné počasíčko a popleteníčko.

Hanousek    28.06.2010 07:25
Ahojky pletařinky, já se taky s vámi musím na nějaký čas rozloučit. Včera mi odešel monitor, takže se teď nějakou dobu budu dostávat na tyto stránky jen sporadicky. Achich ouvej, jak já to jen vydržím? Ale v pátek taky odjíždím s rodinkou směr Crikvenica, takže to snad přežiju snáz. Samozřejmě si s sebou beru háčkování, i když obrázek toho, co chci dělat zůstal v mém PC a nemůžu si ho teď vytisknout. Ale snad si to pamatuju dost dobře.... Takže se s vámi na čas loučím, všem přeju pěkné dovolené!

Alena32    27.06.2010 22:14
Přeji vám příjemné cestování a pohodovou dovolenou.
Také bych někam jela, ale bohužel. Možná někdy v příštím životě.
Snad se dostaneme alespoň na krátký výlet.

rylisek    27.06.2010 21:13
Děvčata přeji krásnou a klidnou dovolenou a hlavně háčky a jehlice, ať nezahálí.Já mám dovolenou až v srpnu ,tak teď tiše závidím.

Dana-Dekoro    27.06.2010 20:22
Venku praží a tady je zamrzlo. Já se s Vámi na 14 dnů loučím. Jedeme autem do Francie za Bernardovým synem, pak do Benátek. Z Benátek trajektem na Corfu. Budeme se plavit 24h. :roll Já a Bernard se vracíme 12.7. letecky. Aleš zůstává na Korfu ještě týden, pak jede do Česka. V Praze bude hledat zaměstnání a ubytování. Háčkování si samozřejmě beru sebou. Mějte se tady moc hezky. Kdo jedete na dovolenou, tak vám přeji příjemný pobyt a šťastný návrat domů. :) :) :)

Marťa    27.06.2010 19:52
Ahojky kamarádky, tak se nám pomaloučku blíží letní prázdniny...Hurá 8) Těším se na dovolenou, mám za sebou náročný školní rok, problémy v práci, atd. Hned příští týden v neděli vyrážíne celá rodinka autem směr Chorvatsko, to bude super, moc se všichni těšíme. A taky doufám, že si přes prázdniny užiju pořádně pleteníčko. :) Vložila jsme do Galerky čerstvě dolpetené tílko pro sestřenici mého muže, hned sim objednala ještě jedno v menším provedení pro svou pětiletou dceru. To je pro teď vše, mějte se všechny krásně, hodně pohody s pletením a háčkováním ;)

Alena32    25.06.2010 14:25
Zdravím vás pletařinky.
Dlouho jsem se neozvala, ale nakukuji často. Moc jsem toho za poslední dobu nenapletla, tak se nějak nemám čím pochlubit.
Uháčkovala jsem ale zase jeden letní klobouček a v průběhu práce jsem si postup zapisovala, tak pošlu Markétce pro případné zájemce.

Dani, gartuluji synovi.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009