FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Šarka    20.06.2010 14:06
No, tak bylo povedýno, ale asi tak na minutu. Tak se omlouvám, prostě to nejde... snad to Markét opraví. Holt Mišo vtipkár dneska poputuje ke mě :roll

Šarka    20.06.2010 12:22
Tak to tam máte čtyřikrát. :grin :roll Ale povedlo se. 8)

Šarka    20.06.2010 12:11
No tak jsem chtěla dát do galerky tašku, kterou jsem včera dokončila, a je tam akorát třikrát paskvil a není nic vidět, nejde to ani smazat... chjo. Takže sorry. :? Tady dneska strašně prší, pršelo i celou noc a koukám, že to jen tak nepřejde. Tak se mějte, ahoj. :)

Dana-Dekoro    19.06.2010 12:47
Ahoj děvčata,v Holandsku se taky zatáhlo do černa, tak jsem honem posypala trávník vápnem, protože vypadá zuboženě. Déšť nestačil ani smýt prach z chodníků. Teď budeme chodit po kuličkách vápna a čekat až zaprší a uschne:sigh Háčkování a pletení zanedbávám. Včera jsem si udělala s kamarádkou oddychový, krásný, procházkový, mňamkový den. V jednom 'zahradnictví' mají jen rostliny, které jsou nebo byly v Holandsku zdomácnělé.Většinu z nich však už ve volné přírodě nenajdeš. Nafotila jsem jich 70. Zpracování fotek mi zabere více jak 2 dny.

Šarka    19.06.2010 12:11
Ahoj holky, tak se u nás opět zatáhlo a počítám, že odpoledne bude pršet. K obědu si kluci poručili kalamáry s terstskou omáčkou (olivový olej, česnek, petržel, sůl), tak se na to těším taky, protože to fakt můžu. :p Cytharko, věřím, že jste si koníky užili, co? :) Hned bych šla taky. Dopoledne jsem tu prohrabávala zásoby klubíček, tak se chystám něco začít (né že bych dodělala to, co už začatý mám, to prostě zásadně nedělám :roll ). Kluci už se chovají, jako kdyby měli prázdniny, no je fakt, že už jdou do školy jen čtyřikrát, z toho jednou pro vysvědčení (škola jim tady končí 24. června). Takže včera šli spát v jedenáct večer a dneska vylezli z pelechů v půl jedenáctý. :p Přeju vám všem krásnou a pohodovou sobotu, ať už je sluníčková nebo s deštěm, hlavně že si jí užijeme. :)

Cythar    18.06.2010 22:11
Ahoj pletařinky, tak počasí nakonec vyšlo, na koníky se jelo, ale prcek se vyděsil hned jak jsme vlezli do maštale, protože klisna frkla a jak se lekl, tak se pak už bál a na koně nechtěl vlézt, tak aspoň, když dorazil táta, tak se svezl s ním :)
Jinka mám zase prosbu na všechny zkušené odbornice, jako je třeba Alenka :) V hlavě se mi zrodil model, vím, jak by měl vypadat, ale vůbec netuším, jak ho zrobiť :? :roll
Tak bych ho zkusila nakreslit a hodit obrázek do pomocníčka a kdybyste některá věděla, jak na to, tak si myslím, že bych určitě nebyla jediná, kdo by ho vyráběl :grin Myslím, že mi to vytanulo, protože jsem asi něco podobného zahlédla někdy někde v televizi, ale nevím v jakém filmu, ani nevím, kdy to bylo, ale tuhle jsem se ráno probudila a ze sna jsem si to pamatovala a nejde mi to z hlavy :)

Marťa    18.06.2010 21:11
Ahojky pletařinky, čeká nás víkend plný oslav. Pekla jsem dort, tak jsem Vám ho vložila do A když nepleteme na kukando. Jsem amatérská cukrářka, peču dorty jen svým dětem, dvakrát do roka. Jeden v červnu a jeden v listopadu.
Momentálně pletu tílko z bílé Camilly, plete se z ní úžasně, jen aby bylo nějaké léto, aby se dalo vůbec nosit. 8) Uvidíme.... mějte se krásně, i když počasí asi moc krásné nebude, aspoň víc upleteme, že? ;)

Mila-koutnam    18.06.2010 13:35
Zdravím, tady u nás se to taky nějak škaredí, ale je děsný dusno, tak čekám kdy to spadne, doufám, že ne, když půjdu z práce.
Markétko s tou školou a těmi náklady mi ani nemluv, děsím se toho už teď a nevím absolutně jak to uděláme od září, kdy u nás bude přesně situace jakou popisuješ, dcera bude dělat poslední rok Slezskou univerzitu v Opavě a syn nastupuje na "báňskou" do Ostravy, takže od letošního září bude u nás veselo, protože jeden plat (můj)na jejich studium stačit nebude (momentálně je to kolem 7.000 měsíčně pro dceru - privát, cestovný, jídlo, telefon - a to si ještě přivydělává na hadříky a takový ty holčičí věcičky)a z čeho budem doma žít, to teda nevím, ale zatím nechávám koňovi a říkám si, že se vždycky všchno nějak zvládlo, tak snad zvládnem i ten rok, a hlavně snad to zládnou ty dětičky a dodělají ty školy.
Tak se mějte, krásný víkend s klubíčky.
mila

Cythar    18.06.2010 13:35
Ahojky,
no je to tak, tady taky počasí zlobí, a to máme jet na koníčky, tak snad aspoň k večeru nebude pršet, aby ním z toho nesešlo, to by bylo dětem moc líto... :?

Markéta Robst.    18.06.2010 13:00
Holky , tak to dneska z rána vypadalo jako krásný slunečnný den a najednou se setmělo, zahřmělo, a začala bouřka .
Chtěli jsme jet na zahrádku otrhat jahůdky a hrášek .. tak snad se na chvilku počasíčko umoudří aby jsme tam mohli aspon v rychlosti sfrnknout.. no to budou dětičky vypadat, až pojedeme zpět :grin

Dana-Dekoro    17.06.2010 21:04
Ahoj děvčata, všechny Vás zdravím z Holanska. Ivance gratuluji k tak krásnému zvládnutí jezdecké školy. Ty Mimu můžeš být na ni pyšná. Bude Ivanka dál studovat, nebo bude hledat práci? Já jsem pomáhala synovi 14 dnů psát diplomovou práci a konečně už ji poslal docentovi na kontrolu a během několika dnů ji bude obhajovat. Půjde studovat do Prahy humanitní vědy. Shání ubytování a zaměstnání v Praze, protože my jsme se sponzorováním už skončili. Je mu 24 let a už se musí o sebe postarat sám. Rád by pracoval v knihovně, protože knihy moc miluje. Takže nastanou u nás velké změny.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Dani, já Ti řeknu , že když slyším, nebo čtu na kolik dneska přijde ty studenty vysoká , tak teda zírám .. natož když jsou v rodině třeba studentíci dva ..
Tvůj syn ví, že nic není zadarmo a musí se sám přičinit ..penízky vydělat , i když je to těžký. Ale vybral si náádherný studium ..to by se mi taky líbilo :)

magda51    17.06.2010 20:02
Ahoj děvčata,Mimu taky posílám gratulaci dcerce vím jak to hřeje u srdce když příjde s takovýma známkama.Když Marcelka odmaturovala s vyznamenáním tak jsem byla blahem celá bez sebe :grin .Markétko a ostatní co měníte okna nebo je budete měnit,taky jsem tím prošla dělali jsme to v listopadu a já ke všemu dostala zánět dutin a horečky no byla to teda slast to vám povím :cry .Teď ještě k dětičkám nechte chlapečky v klidu k nim to snad patří v těchto letech frajeřit.Já mám mladší dceru a ta byla za deset klukú.V druhé třídě základní školy měla v pololetí třídnickou důtku a na konci roku ředitelskou,no na zabití.Pak ze zdravotních důvodů nesměla na prodavačku tak jsme ji dali na rodinku.To bylo těsně po revoluci.Šla do maturitní třídy a skončila v druháku závěrečnou zkouškou a trojkou schování no a nakonec si sama za našima zady vyběhala obchodku a je v pohodě.Tak nelamte hůl musí tím asi projít jinak by to nebyly klucí.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Magdi ..je to jak píšeš, prostě ať jsou ty naše dětičky takový, nebo makový.. stejně si postaví svoji hlavu,. my můžeme slibovat hory doly a stejně je to prd platný :roll ..ale voni to poznají sami jen co trochu dostanou rozum ;)

macina    17.06.2010 15:24
Ahojky všem,
Míšo i já se připojuji s gratulací k vyznamenání tvé dceři.Musíš být jistě hrdá na svoji dceru a zároveň se vám určitě ulevilo,že to máte za sebou. 8)
Markétko,když jsem si přečetla popis tvého syna,tak mě v hlavě blesklo ,"jak asi znáš mého syna,že o něm tak vše dobře víš". :grin Můj syn je úplně to stejný stvoření jako ten tvůj.Učit se nechce,protože on vše ví,všechno zná a ostatní věci jsou zbytečné si cpát do hlavy a ztrácet nad tím čas,a s tím účesem,tak to už jsem na pokraji nervů,protože je zarostlej jak hašišák a ostříhat ne a ne,protože nebude vypadat jak blbeček,tak háže ofinou jak pako. :upset :upset Já tomu prostě nerozumím,dneska se to tak nosí a on přece musí být "in". :grin :upset :grin
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
No Maci to je přesný .. oni mají svoji hlavu a všechno znají ..my jsme staromodní :roll :roll , ale jakmile je štípne vosa, tak utíkají s bolístkem za maminkou :grin ;)

Alena32    17.06.2010 15:19
Zdravím vás pletařinky.
Tak hlásím, že druhou etapu výměny oken máme zdárně za sebou. Čtu, že si na mě Markétka vzpomněla - drž se - je to náročné, ale pak to stojí za to. Mám už totálně vygruntováno, teď nás čekají venkovní práce - budeme dělat novou fasádu včetně zateplení.
Ještě ke všemu mám stále potíže se zubama a u doktorky jsem každý týden - no a taky to leze do peněz.
Takže s pletením to u mě opravdu vázne.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Jéé Alenko s těma zubama to je opravdu potíž :? Moje mamka si nechala dělat za 50 000,- zuby a zubař ji tam špatně nasadil spodní dáseň (moc se v tom nevyznám ;) ) .. no ale několik dní nespala , s oobrovskýma bolestma, kdy antibiotika nezabíraly.. navštěvovala pohotovosti , kromě svého zubaře i jiné a všude platila poplatky - na pohotovosti byla třeba každý den za 90,- Kč , takže už chudák nadávala, že všude chtějí jen peníze, ale od bolesti ji nikdo nepomůže :cry :cry :cry nakonec zašla do jiného města a nějaká paní zubařka ji zjistila v dásni ložisko zánětu , tak asi po 10 dnech utrpení a bezesných nocí se ji konečně ulevilo :roll
Tak ať máš zoubky co nejdřív v pořádku :)

Šárka K.    17.06.2010 11:49
Kajino> v sekci "Modely s popisy od vás" najdeš popis na klobouček, který jsem háčkovala...
pro lepší dohledání odkaz:
http://www.pleteniproradost.cz/index.php?option=co m_content&task=view&id=268&Itemid=78

Já jsem ho dělala na cca ročního klučinu, ale ten popis je vesměs univerzální... dá se upravit pro libovolný obvod hlavy a nejlepší je když je model po ruce
;)

ŠK

Mimu    17.06.2010 11:29
Díky holky. Markét, okna jsem zažila v celém domě taky, je to děs,ale potom to jde. Sice binec po celém domě, než to uklidíš. A k synovi, mám taky syna, v 8. třídě dostal 3 z chování, v prváku blbnul, až jsem myslela,že ho nechám zavřit do ústavu, měla jsem nervy, řvala jsem, brečela, pak najednou to přešlo, školu dokončil i když ne jako nejlepší,ale výúční list má. Ted při zaměstnání zkusil školu, sice mu prvák nevyšel,ale rozhodl se že to zkusí znovu.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
No.. s těma klukama je to fakt potíž k něčemu je přinutit :roll
Ale vidíš , že to Tvýmu klučinovi lhostejný není , snaží se .. a to se cení :) Já jsem na toho mýho teda zvědavá :roll

Markéta Robst.    17.06.2010 11:23
Mimu ..i já moc gratuluju dcerce :p
a moc závidím takovou šikulku ..ten náš kluk se nechce a nechce učit !!! :sigh
Leze na něj puberta, ani vlasy ho nedonutím si ostříhat, ..hází patkou jak mistr světa :roll
Zatím je v sedmičce,..tak snad doufám, že až půjde někam do učení , že bude rozumější
;)

Miluško, já jsem na tom podobně jak ty .. nemám vůbec náladu něco tvořit a do něčeho se donutit. :?
V úterý nám přijdou v osm ráno měnit plastový okna do kuchyně a obýváku..Alenko , ..závidím, že už to máš za sebou , ..to bude pěknej bordýlek po bytě ..musíme většinu věcí odstěhovat do dalších pokojů..ach jo, už aby to bylo hotový :?

Mila-koutnam    17.06.2010 08:56
Zdravím,
Míšo gratuluji dceři k vyznamenání.
Jinak já se nějak po té dovolené nemůžu rozjet, to je děs - běs.
Tak se mějte fajn
Mila

Mimu    16.06.2010 22:11
Díky Hani. byla jsi rychlejší. Máme teda z písemných za 2, praktických za 1 a ústních za 1. Neměla jsem čas jít k PC, protože jsem byla večer za mamkou v nemocnici, je po operaci výměny endoprotézy kyčle. Naštěstí vše dopadlo dobře, mamka je v pohodě a do 10 DNŮ by ji měli odeslat do lázní v Karviné, kde jsou zařízeni na léčbu těchto potíží. :eek V pátek si jedu vyzvednou dceru do školy v Kladrubech, jedu poprvé úplně sama skoro 300 km a navíc musím vstávat ve 4 ráno, protože mají 9.30 slavnostní vyřazení ze školy, tak to musím stihnout. ;)

kajina    16.06.2010 19:36
Dobrý den,děvčata,chtěla bych vás moc poprosit,jestli nemáte některá popis na háčkovaný dětský klobouček,pracovaný od středu.Velikost na 6 měsíční mimčo.Moc vám děkuji. :)

Hanousek    16.06.2010 19:33
Holky, napíšu vám to za Míšu - mají doma zkoušku za jedna!!!!!!

Šarka    16.06.2010 17:02
Tak Míšo, jak dopadla dcera??? Už máte výsledky? :)

Mimu    15.06.2010 22:25
A ještě jedna prosba milé sudičky. Zítra prosím cele dopoledne držte pěstičky, moje dcera dělá ústní závěrečné zkoušky. ;) Písemku máme za 2, praktické za 1 a pokud se jí bude zítra dařit taky za 1, tak máme vyznamenání. :grin

Mimu    15.06.2010 22:23
Takže gratulace k výhře a hurá do Trávníku do školy se přihlášit a užijeme si s prckami výlet a zmrzku :roll :roll :eek :eek

magda51    15.06.2010 15:49
Ahojky pletulinky,tak jme si včera přivezli babičku z nemocnice :) .Myslela jsem že teď budu mít víc času jak na pletaní tak i na ostatní věci které jsem zanedbávala když jsme s Jirkou každý den jezdili za ní do nemocnice.To bylo kolem poledne do Prahy a po čtvrtý z Prahy.No a dnes jsem od rána běhala po doktorech tady v Benešově.Ráno s babičkou na qvika pak bez ní na kardiologii a znova k praktickému,před chvilkou jsem přišla.Tak si to zítra dám ještéjednou a doufám že pak budu už mít čas na jehlice.Chtěla bych udělat takových věcí na malou Elišku že nebudu vědět co dřív mám začít.Markétko tobě se líbylo tady u nás v Čechách a mě se zase moc líbí u vás na Moravě.V Olomouci je sposta krásných kostelů,botanická zahrada a Flora.Když se podívám o kousek dál k naší Marcelce do Hranic tak tam je zase propast,jeskyně v Teplicích a hrad Helvštýn.A kolem dokola Je tam Bouzov,Mladečský jeskyně a Javoříčko.Když tam jedu k tetě do Nákla tak mě pokaždý Marcelka s Martinem někam vyvezou.Až tam teď v letě pojedu tak napíšu kde jsem zase byla.Doufám že se nic nepokazí s babičkou a budu moct jet.Zatím se mějte práci zdar a jehlicím vzlášť .

Markéta Robst.    15.06.2010 13:14
Holky ..konečně chvilka času na povídáníčko ;)
V sobotu jsme se vydali do Plzně do dinoparku a ubytovaný jsme byli na zámečku v Jindřichovicích :roll ..bylo to tam bezva a slíbili jsme dětem, že o prázdninách se tam zajedeme mrknout ještě jednou a na dýl .. je tam teda úžasná krajina , spousta možností turistiky :p Navštívili jsme Kolineckou chalupu se skřítky a koníky , nedaleko Jindřichovic ..no to byl skvělý zážitek pro děti , dokonce i dvouletý Tom vydržel prohlídku chalupy s nadšením a obdivem a hlavně v klidu ;) ;)
Je zde i malá plastika Troškův hrad ..
V neděli jsme se vraceli do Znojma a tady kalamita z bouřek .. tam nepadla ani kapička za celý víkend :)

Určitě přes léto napište , kam jste se jeli rekreačně podívat, bude to třeba dobrý tip i pro ostatní 8) ;) :p :)

Hanousek    15.06.2010 12:32
Holky, z deseti finalistů byla "naše" třída vybrána jako vítězná!!!! Takže prckové si užijí výlet a ještě i zmrzlinu! Takže vám všem za ně moc děkuju! :p

Cythar    15.06.2010 10:19
Ahojky děvčata,
s těžkým srdcem jsem se rozhodla, že už se zbavím kočárku, prckovi je totiž už malej... tak kdybyste věděly o někom, kdo by chtěl červený kočárek včetně autosedačky-vajíčka, tak dejte, prosím vědět :)

Dagmar    14.06.2010 16:12
Juknete na www. e-pleteni.A vlaječkujte. Šarkok podle Vas se dobře plete a hačkuje.Pletla jsem čepičky a háčkovala kloboučky pro vnoučátka.Jsem také z Vysočiny-Zdár n.S.Pobliž Noveho Města na M,Jsem babi 10 vnoučat.

Mila-koutnam    14.06.2010 10:56
Zdravím po dovolené,
v galerce nádherné věcičky, takže chválím všechny naráz, komentáře nestíhám, protože už jedu zase naplno v práci. Jinak dovolená byla super, zkusím přes den dát nějakou fotečku do "a když nepleteme", počasí nemohlo vyjít líp. No a s pletením jsem měla o zábavu postaráno, protože jsme byli se známýma co mají tříletou princeznu ( v galerce už jsou s ní i fotky) a "teta" pletla na panenku, takže svoji halenu jsem začla až poslední večer (přes den se ani nedalo, přestože jsme byli ve stínu mezi stromama, bylo děsný horko a potily se ruce.
Tak se mějte krásně, jdu pracovat.
Mila
Jo a teda ještě perlička, ryby nám opět na háček zrovna neskákaly na to, že jsme byli na rybářské dovolené, ale to zas nebylo až tak podstatný, užili jsme si ji pěkně i tak.
Mila


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009