FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Dana-Dekoro    20.05.2010 20:21
Ivulko, gratuluji ke Kubíčkovi. Jak jinak, než, že jsem se koukla hned na čísla. Životní číslo má 1 - znamená, že bude pionýr, bude chtít vše prozkoumávat a zkoušet, bude vlastně sázet semínka. Má rovinu inspirace a bude oddaný věci, pro kterou se rozhodne. Má hodně posílenou intuici, dokonce bych řekla, že to bude nejvýraznější část jeho osobnosti. Bude úžasný, užitečný člověk. Zkus si zapamatovat tato slova a až bude větší, vyzkoušej se ho zeptat, až nebudeš vědět jak se rozhodnout nebo zachovat.

macina    20.05.2010 20:06
MARKÉTKO,
včera jsem vyzvedla balíček a ta vínová Katka je teda nádherná.Jsem moc spokojená.Děkuji. :roll :roll
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Maci i já moc děkuju ;) :p

macina    20.05.2010 20:03
Ivulko velikou gratulaci k vnoučkovi.Je nádhernej,úplně k pomuchlání. :) :)

cinderella    20.05.2010 19:33
Ahoj holky, nestíhám pravidelně číst chat, tak vás jen v rychlosti zdravím.
Právě jsem objevila senzační zprávy, a tak:

1. Milušce gratuluju k úspěšnému maturantovi
( to člověku spadne kámen ze srdce )
2. Ivulce k nádhernému vnoučkovi Jakoubkovi
( ten je vskutku moc roztomilej, nedivím se, že jsi z něj celá naměkko )

Pěkný večer! Yvett

Ivulka    20.05.2010 15:09
Děkuji jak za prarodiče tak i rodiče,je to bomba, obrečela jsem to a za měsíc nás to čeká ještě jednou.Pletařinky budu už trojnásobná babinka,skvělý pocit ;)

Šarka    20.05.2010 15:00
Tak Ivuš, ještě jednou - všechno NEJ!!!

Ivana    20.05.2010 14:54
Blahopřeji k narození vnoučka Jakoubka, přeji mu hodně lásky rodičů i prarodičů, štěstí do života a hlavně zdraví i jeho mamince.Ať z něj máte všichni pořád stejnou radost, jako v den, kdy se narodil. Taky gratuluji všem maturantům k úspěšnému složení zkoušky dospělosti.
Galerka je nádherná jste všechny velké šikulky.

Ivulka    20.05.2010 12:39
hlásím že se nám narodil vnuk Jakub dnes časně ráno :p .Gratuluji všem maturantům,také jednu doma mám a tak vím jaké jsou to nervy,ti co ještě nemaji vše hotové držím pěsti at maj štěstí,tak se tady mějte krásně

hela    20.05.2010 12:08
Gratuluju všem maturantů. Moje děti už mají maturitu dávno za sebou a vnoučata jsou ještě malé. Ted projevily zájem o svetry s autem Mac Qeen a lokomotivou Tomášem. Pokud máte někdo rozkres byla bych moc ráda. A Pitrískovi díky za teletabís, ty měly taky úspěch

sweet    20.05.2010 11:29
Milo i ja moc gratuluju je to super.Nas to čeka přišti tyden,papiry jsou všude kam se jen podivate hruza.Bára pořad něco hledá,samozřejmě najit nemuže,tak to napiše znovu a najednou to ma dvakrat.Vubec jim to nezavidim už aby to bylo za námi.Přeju hezky den i když venku je to hnus. :)

Dana-Dekoro    19.05.2010 22:19
Miluško-koutnam, gratuluji. Právem můžeš být na syna pyšná a více mu důvěřovat. Není on tak trochu Tvůj mazánek? Prožíváme spolu stejnou radost, takže vím co cítíš. Zrovna dnes mi Aleš sdělil, že udělal zkoušku na vysokou do Prahy. Zkoušku dělalo 2500 děcek. 800 jich zkoušky udělalo a Aleš je z nich na 40.místě. Magdi, buď silná a dobře se s babičkou rozluč. Chyť ji za ruku a řekni jí ať se nebojí, že Bůh se o ní postará. Magdi, ber to jako nutnost. Takový už je život. Staří musí, mladí můžou. V jedné zprávě radost a bolest. Patří to k sobě jako záporná a kladná energie.

Zdenka    19.05.2010 21:05
Milo gratuluji Vám jako rodičům i synovi.Nás to teprve čeká, dcerav úterý se zetákem obhajují diplomovou práci, dělali dálkově vysokou školu, tak jsem taky trochu nervozní.
Všechny tady moc pozdravuji a doufám, že se Vám voda na Moravě vyhla. :)

Michaela    19.05.2010 20:55
Taky se připojuju ke gratulacím. vím, co jsou to za nervy, dcera dělá zkoušky za 3 týdny. Tak to dobře oslavte, hlavně at vás ráno nebolí hlava :grin :grin

magda51    19.05.2010 20:09
Ahojky všichni.Milu taky velká gratulace synovi a i tobě vždyť ty máš na tom taky zásluhu i s manželem :) .Snažili jste se mu ktomu vytvořit podmínky :) .Teď Hani jak jsi na tom s vodou? :( Marcelka dnes byla prvně v práci.Taky jim hrozilo vy topení.Vodu měli pár desitek metrů od baráku.Jsem ráda že voda už opadá,jedna starost je tak nějak pryč.Ale ta druhá o babičku trvá včera jí operovali ale její stav je špatný :? .Nedýchá sama je na ventilátoru a její stav je nestabilní :cry .Snažím se plíst abych přišla na jiný myšlenky ale pořád pářu.Zatím se mějte ,doufám že zítra už to bude lepší.

rendýsek    19.05.2010 18:37
Míli, no tak to posílám velkou gratulaci a šup šup šup na pořádnou oslavu, však si jí oba zasloužíte!!! :)

Mila-koutnam    19.05.2010 17:47
Holky díky, já mám fakt takovou radost, že se to nedá ani napsat, u dcery to bylo jiný (mimochodem ta udělala tento týden další ze série zkoušek a úspěšně), to byla pilná studentka, ale u mladýho jsem fakt nevěděla na čem je a jestli to zvládne. Jinak mladej už slaví s klukama a my s manželem doma :grin .
Mila

macina    19.05.2010 17:22
Miluško,obrovská gratulace pro syna a Tobě také za tak šikovného syna.Byly to jistě nervy,ale máte to úspěšně za sebou a teď to chce pořádnou oslavu. :p :p :p

Cythar    19.05.2010 17:16
Miluško, gratuluju !!!! ;)

Teda holky, to je k vzteku, pletu letní triko s krátkým rukávem z Báry od Vlniky, spotřeba je psaná na dlouhý rukáv 700 g. Já mám kilo a na triko s výstřihem a krtákým rukávkem mi to nevyjde :sigh . Kdyby někomu přebývala zelenkavá a fialová Bara, tak se hlásím :) Nechce se mi objednávat dvě klubíčka :(

Šarka    19.05.2010 17:14
Miluško, velká gratulace, myslela jsem na mladýho a říkala si, jaký má kluk nervy, a pak jsem si vzpomněla na tebe, a věřím, že tys to prožívala víc než on. Tak to pěkně oslavte, zasloužíte si to! 8)

Mila-koutnam    19.05.2010 16:20
Holkýýýýýýýýýýý, máme maturu za sebou a úspěšněěěěěěě, teda já jsem si oddychla, a dokonce s překvapivým výsledkem: 3,3,2,2, což je supééééééér.
Tak se mějte fajn
Mila
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Miluško .. veliká GRATULACE !!!!!!!!!!! máš šikovné dítko ;)
Tak teď už jen řááádně oslavovat ,.. vždyť to museli být nervy ..já když jsem se učila na maturitu , rozložila jsem si knihy , sešity a všechno potřebné na koberec a když jem to tam všechno po kupě viděla a někdo se mě zeptal jak to jde .. tak jsem začala bezmocně bulit ,.. že nemám šanci se to všechno naučit .. hlavně teda češtinu , to byly haldy spisů ;) ;) ;)
ale všechno dobře dopadlo :p

Šárka K.    19.05.2010 14:19
Šári, stále v kupě 2 v 1 ;)

Šarka    19.05.2010 11:45
Ahoj, tak jak to s vámi vypadá? Jste všechny v pořádku? Voda už by měla snad opadávat, aspoň jsem to teď četla ve zprávách... no snad ano. :)
Šári K, co ty? Ještě jsi komplet 2 v 1? :grin
Myslím na tebe a držím pěstičky, ať jste obě ok.
Do galerky jsem dala tílečko, co jsem dělala na zakázku pro jednu slečnu tady, říkala že se jí moc líbí, tak snad nekecala :grin . Vybrala si model i barvičku, tak úplně minout jsem to nemohla. Holky, zdravím vás, posílám nádherné letní slunko a ať je lépe. Pá. :)

sweet    18.05.2010 16:15
Ahoj kočičky doufam,že jste všechny v pořadku a že se vam voda vyhne.Je to fakt strašnej pocit když se na to člověk kouka jen v televizi natož když v tom člověk bydli a vraci se to každy rok je to hruza.Tady u nas je klid voda žadná a od soboty ani nekaplo.Tak at se vam to vyhyba oklikou.hezky den

Cythar    18.05.2010 11:33
Ahoj holky, taky na Vás myslím, ta voda je hrozná. My jsme nad přehradou na kopci, takže nám povodně fakt nehrozí, ale jen ta představa,to mě jímá hrůza. Doufám, že se všem voda vyhne, držím palce. Tam kde jsme bydleli dřív, tam byly povodně skoro pořád, pamatuju jako dítě, jak jsme viseli na zábradlí u čekárny :) Nakonec nás převezla přes to nejhorší vejtřaska, ale museli ho moc přemlouvat, pako. Papírna, tam se běžně každý jaro jezdilo na loďkách....No a nás děti nejvíc mrzelo, že přes to všechno jsme se do školy dostali :)

Mila-koutnam    18.05.2010 10:07
Zdravím holky, doufám, že se vám všem voda vyhýbá, není to nic veselýho, když sleduju zprávy. Tady u nás jsme si to užili v 97 roce, teď je zatím klid. Tak všem moc držím palce, ať to dobře dopadne.
Jinak klasicky nestíhám nic, ani pleteníčko, ani jinak, ale snad doštrikuju konečně ten letní maxisvetřík pro kamarádku, jen to děsně pomalu z té Camilly přibývá.
Jo a prosím vzpomeňte si zítra na toho našeho maturanta (dopoledne), doufám, že to dopadne dobře. Díky
Tak se mějte pokud možno aspoň trošku fajn

mila

rendýsek    17.05.2010 19:43
Holky to je strašné ty povodně, doufám ,že jste všechny v pořádku. Hani jak to vypadá u vás? Moc na tebe myslím. Držte se!!!

Hanousek    17.05.2010 17:33
Markétko, chtěla jsem ti poděkovat za balíček, který dnes přišel, ale sledováním jak nám neustále Bečva stoupá, jsem na to zapomněla! Byl to dnes jediný světlý okamžik a radost.

Markéta Robst.    17.05.2010 16:34
Holčiny ,.. já tu vodu sleduju ve zprávách a říkám si chudáci lidi co se jim to dostane do baráku. Nám se jednou (bydleli jsme s manželem jako mladoši v garsonce s garáží)dostala voda z havárky nějakého potrubí do garáže a samozřejmě se vším všudy co nametla cestou .. no to byla podívaná :? :? stáli jsme tam s manželem nad tou spouští ..všechno co jsme měli v garáži zimní boty, věci z domácnosti, nářadí a podobný malý věci byli doslova zavalený blátem .. všechno z látek a kůže jsme tenkrát museli vyhodit a tak si říkám fakt chudáci lidi co jim to takhle vyplaví nábytek a spotřebiče .. no to musí bejt hrozná psychika, beznaděj a nechuť vůbec cokoli začít :cry :cry :cry
Takže myslím na vás co jste blízko té vody .. u nás ani neprší a je docela sucho, jenže jsme na kopci , možná dole směrem na Vídeň je to daleko horší.. tam teče řeka Dyje
ach jo , ..tak se držte :? :?

macina    17.05.2010 15:08
Ahojky všem,
Tak jsem právě dorazila z práce.Myslím,že jsem do toho vlítla rovnýma nohama.Práce máme hrozně moc,takže než jsem se nadechla byl konec směny a šupky dupky domů.Na první den jsem úplně v pohodě,to jsem si myslela ,že budu vyflusnutá a zatím je to dobré. :roll
Děvčata od vody,držím vám palečky,aby ta voda už přestala z hůry padat a potoky a řeky ať začnou klesat.Jsem z toho úplně paf,také jsem to naštěstí zažila jen jednou,tak s vámi úplně soucítím.Je to hrozný pocit beznaděje. :? :?

Irena    17.05.2010 14:25
Ahoj holky. S tou vodou je to opravdu strašný. O víkendu jsme byli na chatě (kousek od Vranova) a na zahradě jsme parádně čvachtali, bez holínek to opravdu nešlo. Syn udělal zahradou strouhu aby voda alespoň trošku odtékala, ale nemá se to už kam vsakovat a prameny vystupují různě po zahradě. No děs, snad už brzo přestane pršet.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kB



Přihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009