FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


rendysek    02.04.2010 08:43
Jani to mě moc mrzí , že je na tebe život tak zlý. Přeji Ti aby ty mraky nad tvým životem se co nejrychleji rozprchly a začalo svítit už jen sluníčko. V galerce máš opět nádhernou dávku svého umu a štědrosti, krása a já před tebou smekám!!!
Jinak holky právě vyrážím do Havířova na finále, podpořit Lucku děkuji mooooc všem za obrovskou podporu. :) :)

hela    01.04.2010 20:36
Janulko, ty mě děsíš, ty si nic zlého nezasloužíš, doufám,že tvé trápení brzo odezní a souhlasím s tebou, že pletení je nejlepší psychiatr.Tak ti přeji hezké velikonoce a at je ti brzo líp.

Dana-Dekoro    01.04.2010 18:59
Ivulko o JANAmamce jsi to napsala dokonale. Přesně tak si to myslím i já. JANImamko přejeme Ti, aby se Ti začalo dařit lépe. Jsou doby těžší a doby lepší. Zřejmě jsi v té první. Na Lucku budu určitě myslet. Hlasy jsem dávala pravidelně jak nejčastěji to šlo. Děvčata taky přeji poklidné Velikonoce, ať Vás kluci moc nevyplácají. V Holandsku se mrskat nechodí, ani se odpoledne nepolévá voňavkama. Tady jsou otevřené hlavně obchody s nábytkem a jiné velikonoční prodejní akce. Prodávají zde jen čokoládové vajíčečka až po vejce a čokoládové zajíčky. Všem děkuji za pochvalu patchworkové deky. Byla to opravdu dřina Hanousku. Jen několik měsíců jsem deku tahala po klíně a prošívala všechny 3 vrstvy najednou malýma 3mm stehama.

JANAmamka    01.04.2010 17:48
ivulko moc ti dekuji za slova chvaly ale se mnou si ted zivot tak zahrava ze kdyby jsem nemohla plest pro ty deti a nemohla chodit na tyto stranky tak uz jsem asi davno skoncila u psichyatra vsem preji taky nadherne velikonoce

Ivulka    01.04.2010 14:00
Jinak děvčata vám také přeji jako Míla veselé velikonoce a pohodičku nejen u jehlic a háčků. Chtěla bych se poklonit Janince mamce,Jani jsi opravdu zlaté děvče se zlatým srdíčkem a zasloužíš si metál a ručičky pozlatit. Víc takových jako jsi ty,skromných a šikovných a nezištných.Děkuji že jsi,děláš tento svět hezčí DÍKY

Ivulka    01.04.2010 13:36
Halo,halo,halo, tady, tady, tady, kolegyně čarodějky prosím nezapomente na zítřejší sezení pro Lucku. Zítra mezi 19h-22h. Díky,díky,díky ;)

Mila-koutnam    01.04.2010 10:05
Ahoj holky,
obdivuju krásný velikonoční výzdoby v galerce. My letos velikonoce vypustili, v souvislosti se stěhováním dcery (jak jsem už psala) u nás probíhá stěhování pokojíků (syn se stěhuje do většího) a s tím spojené malování, výměna koberce a celková "debordelizace", takže u nás je momentálně neprůchodno (nábytek a věci rozházený po všech pokojích - klasický malování v panelákovým bytě), takže u nás asi letos nějaká výzdoba nehrozí, budem rádi, když se nám vůbec podaří zprovoznit byt na obývání (ovšem to záleží také na tom, jestli dovezou dnes koberec, jestli ne, tak budem pokračovat až v úterý po velikonocích, to bude teprve paráda). Do toho mám termín na projekt v práci, takže veselo.
Tak si užívejte zdobení a velikonoční přípravy i za mě, všem krásný den a kdybych se už neozvala, tak i krásné svátky.
Mila

Markéta Robst.    31.03.2010 19:50
Ahojky holky .. tak dnes jsem prodej na stánku vzdala, protože hrozně pršelo a bylo poměrně chladivo :?
Tak snad bude zítra líp ;)

Zdenka    30.03.2010 15:52
Dekorko, určitě budu pozdravovat, pojedu tam až budu uschopněná od pana doktora, děkuji za vysvětlení, snad trefíme.

Dana-Dekoro    29.03.2010 22:07
Zdeni jestli pojedeš do Ředhoště prosím nech ode mne moc pozdravovat paní Dášu a pana Mirka a prosím Tě vyřiď jim, že na guláš přijedeme s Bernardem asi až na podzim. Je to velice příjemná, cernovlasá paní a je jí 45 let. Zahradnictví mají v tržnici, která je úplně na konci vesnice (směr Louny) po levé straně, jsou tam dřevěné chatky. Když vejdeš branou do areálu tak zahradnictví je v pravém zadním rohu. Děkuji za vyřízení.

Zdenka    29.03.2010 17:20
Douho jsem tu nebyla skolila mě taky nějaká viróza.Jsou v galerce moc hezké věcičky. :)
Markétko prosím tě, nemohu se přihlásit ,prostě mi to nejde, chtěla jsem vložit nějaké fotky .Vložila jsem jméno a heslo a ukázalo se mi, že toto již existuje, můžeš poradit na email jak mám postupovat?
Všem přeji hezké jarní dny, i když u nás je zataženo a prší.
Dekoro taky jsem koukala na stránky v Ředhošti, mám to asi 15 km,určitě tam zavítám.
Pokud jsou tu nové šikulky tak všechny zde vítám.Zdenka(lounsko)

Irena    28.03.2010 23:10
Zdravím všechny. Tak virus nás snad už opustil. Jen než se dostal k nejstaršímu synovi Michalovi tak asi zmutoval jelikož střevní potíže neměl ale zato ho bolelo v krku, byl malátný, unavený no prostě klasika.
Já jsem tak ráda, že už konečně přišlo jaro. Zítra si osázím truhlíky květinkami, přesázím sazeničky rajčat a paprik ….. Toto roční období já mám taky moc ráda. Bohužel už není na pletení tolik času, ale zase všechno pokvete a to je hotový balzám na duši.

Rendysek    28.03.2010 19:36
Krásný nedělní večer všem pletařinkám ,nějak se mi srazil den nebo nevím , nějak vůbec nestíhám.Teplo a sluníčko mne vyprovokovalo k úklidu.No a večer padnu do postele a ani háček nebo jehlice neudržím v ruce.Ale o to větší elán dostanu pak na naše drátky.Všem marodům přeji velmi brzké uzdravení.A holky nevím jak to budu tady sem tento týden stíhat,vrcholí přípravy na finále Missreneta , tak prosím v pátek od 19.00hod. -22.30 myslete na nás. A děkuji mooooc všem. ;)

Dana-Dekoro    28.03.2010 00:16
Marťo tys mě rozesmála. Taky jsem začala na
zahrádce a taky mne zmáhá jarní únava. Jak kdybych vážila 150kg. Padnu do křesla a někdy i usnu, což u mně nebývá zvykem ve dne usnout. S Tebo musí být velice veselo. Tvůj příspěvek zasvítil na těchto stránkách jak jarní sluníčko.

Marťa    27.03.2010 19:35
Ahojky pletařinky, tak nám konečně začalo jaro. Nemůžu se nabažit sluníčka. Sice hrozili, že bude dneska celý den pršet, ale zatím se počasí drží. Jaro mám ze všech ročních dob nejradši. Obzvlášť takové, jaké bylo minulý týden. Sluníčko, kytičky začínají kvést....no paráda. Vrhla jsem se nan jarní úklid a hned na to mě zmohla jarní únava. Bohužel nestíhám ani pletení, jak bych chtěla, večer usínám v křesle už po pár řadách a manžel se mi směje, že si jednou vypíchnu oči. :grin Měje se hezky a pleťte, pleťte, ať je na co koukat. :) Už jsem Vás pochválila v galerce, jste moooooc šikovné. ;)

Mila-koutnam    27.03.2010 11:47
Zdravím, jen letecky jdu pozdravit, nějak poslední dobou nic nestíhám, máme pořád jaksi rušno, začínají jarní práce u táty na baráku, tak nějak pozvolna se nám stěhuje dcera z domu, zatím si to moc nepřipouštím, ale je to takový divný pocit (nějak si pořád člověk neuvědomuje, že ty děti už jsou dospěláci), do toho ještě včera pohřeb (od švagrové tatínek), take máme všechno jaksi rozhozený a rozlítaný, dnes jsem v práci náhradou za volno, který jsem si vybrala v týdnu. Večer snad už konečně sešiju šaty co mám už dva dny hotový a nemůžu se k tomu sešití dokopat, tak snad se s dcerou potkáme abych mohla na ní vyfotit a vložit v pondělí do galerky (teda pokud se opravdu dokopu k sešití). V galerce jsou úžasný věcičky, chválím tímto vše najednou.
Tak se mějte moc krásně, nemocným brzké uzdravení (střevní potíže jsou hrozně vysilující), takže ať je vám brzy líp.

mila

Dana-Dekoro    26.03.2010 21:54
Zapomněla jsem napsat, že zahradnicvtí v Ředhošti je v Ústeckém kraji. Takže tam může jet jen Pitrísek a Ivulka. Pro zbytek děvčat a bohužel i pro mne je to nedostupné. 11.4. letím z Düseldorfu do Vídně. Škoda, že nemám vlastní letadlo.

pitrisek    26.03.2010 05:55
Irenko -
UŽ JE BACIL NA ODCHODU???
:? :? :? to vždycky každého lituju, je to hrozně vyčerpávající, tyhlety potvory které napadnou zažívací trakt :? :cry

A´t jste brzo fit a dostanete se hlavně zase zpět do formy...

RAduš - Tys to vzala vážně s tou pochvalou úúúžasného návodu :grin děkuju, jsi hodná ale to každý ví kdo tě jen trochu poznal ;)

MARKÉTKO - JAK VYPADÁ STĚHOVÁNÍ SKLADU - už máte hotovo? (pardon, jestli jsi o tom už psala, mám MÍRNÝ FRMOL :roll :roll :roll školení a školení a soutěže a dál k tomu rodina tak dááále)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Peti , skladeček už je hotový od začátku března ;) ale potřebovala bych ho ještě aspon o dva regálky rozšířit :)) už dřív jsem dala náhled fotek do sekce ,, Jak nakupovat,,
Konečně jsem dochystala zboží na stánek a manžel mi sdělil, že od pondělí do středy má pršet !! Tak snad to nebude tak hrozný :?
Tentokrát mi pletařky z obchůdku ,, Pletené oděvy ,, poslali spoustu pleteného a háčkovaného zboží , takže by byla opravdu škoda, kdyby se nevydařilo počasí ..

Dneska jedeme odpoledne na zahradu , takže mi začne nová zábava - jahůdky, záhonky ..
Iruš já ještě nezasadila ani semínko.. dneska to musím napravit :)
Manžel bude ořezávat stomky a já snad stihnu zasázet aspon mrkvičku .. s Tomem se toho taky ještě moc dělat nedá ..

Pleteníčko ale nezanedbávám .. jak dám děti do hajan .. sednu k tv a užívám si jehlice :p

Dana-Dekoro    25.03.2010 21:52
Děvčata, která máte zájem o nové rostlinky koukněte na www.paletegarden.cz. Můžete si dělat výlet do zahradnictví mé známé Dagmar Petrli v Ředhošti. Ona i její přítel Mirek jsou velice šikovní, milovníci přírody a Dáša píše do garden.cz a taky píše vlastní knihu. Byla jsem tam vloni a mohu to potvrdit. Mají otevřeno i v sobotu od 9.-13.h a v neděli od 8.-13.h. Stojí to za to.

Irena    25.03.2010 14:29
Musím potvrdit, že střevní bacil kterého Martin přinesl je opravdu urputný a všechny členy naší obr velké rodinky navštívil, včetně naší 88 leté babičky. Fakt je to náročné. Co jsem se vrátila do práce tak jsem neupletla ani neuháčkovala jedinou řadu, no dalo se to čekat. Po večerech jsem namalovala jen hedvábný šátek nic jiného jsem nestihla. Teda ještě jsem zasela mrkvičku, petržel, cibulku, hrášek a do skleníku jsem dala salát. U všeho asistoval Martin tak co nám naroste těžko říct neb až bylo vše hotovo vzal hrábě a než jsem se stačila otočit důkladně pohrabal. Přeji pěkné jarní chvilky a pletení-háčkování zdar.

Radka-radjan    25.03.2010 13:07
Ahooooj holky pletařinky!
Alenko, taky si teď užívám horšího období
:upset
Holky moc všem děkuji za pochvalu koníka v galerce a musím Vám všem říct, že by nevznikl nebýt Pitríska!!!
Ona totiž vzala tužku, namalovala mi koníka na papír, přenesla ho na "čtverečkovaný" papír a poslala mi ho.
A proto si dovoluji veřejně napsat:
Peti děkuji za ten úúúúúžasnýýýý návod!!!! A hlavně(!)beru zpět své pochyby o hubených nohou!!!
Lucinka je s koníkem mooooc spokojená a to je nejdůležitější měřítko.
Mějte se krásně, užívejte sluníčka a hlavně jehlicím a háčkům ZDAR!

Alena32    25.03.2010 08:48
Zdravím vás pletařinky.
Celkem dlouho jsem nic nenapsala,ale nahlížím denně.
Momentálně procházím celkem náročným obdobím,ale snad už bude lépe.
Mimo jiné Martínek od Irenky asi přinesl ze školky nějakého střevního bacila, tak si to musíme odskoušet všichni.
Ale venku se nám už krásně rozjařilo, kvetou podléšky, krokusy, čemeřice,.. sluníčko na nás nakukuje,.... co bychom si ještě přáli.
Přeji vám všem krásné jaro.
Zrovna jsem dopletla Martínkovi čepičku k tomu vínovému poluvříku, co už znáte, tak ji vložím do galerie.
Trochu příze mě ještě zbylo, tak jsem upletla ještě jednu pro " strýčka příhodu", nebo dám k Markétce na prodej - nevím, ale jak to přesně chodí. No uvidíme.

Dana-Dekoro    24.03.2010 18:57
Marci-Magdi děkuji za snahu. Kořen mám ráda v sušených květinách, zvýrazní jejich vůni. Ten můj vykopaný vůbec nevoní a nevím proč.

Cythar    24.03.2010 18:03
Ahoj pletařinky :) Tak jsem neodolala a objednala Edu od Vlniky, je moc krásná, tak se těším na pořádný huňatý rolák na zimu :grin :grin Bude to raglán, tak ten snad nezkazím :p

magda51    24.03.2010 14:37
Ahojky děvčata :) .To je dnes zase krásně 8) .Tak Danuško do sklepa jsem došla a dozvěděla jsem se to samé co ty,akorát tam píšou že se kořeny mají sklízet až třetim rokem jinak nic.Jo a že je trochu jedovatý.

Dana-Dekoro    23.03.2010 16:43
Evi, na www.living.cz jsem se zaregistrovala, dala dotaz a teď budu čekat. Marcelko-Magdi jsi velice hodná, prosím zajdi do sklepa a podívej se jesti něco nenajdeš. Děkuji. Hlásím, že jsem odvolila na www.missrenata.cz. Stále čekám na tu Zdenu z Oseku. Co je s ní????? Možná má pilno se zahrádkou a možná, že něco ví o kosatcovém kořeni. Je to zkušená bylinářka.

Markéta Robst.    23.03.2010 15:03
Přeji všem krásnou jarní pohodičku s tím úúúúúžasným sluníčkem 8) 8) 8)

Já se pomalu chystám na týdenní stánkový prodej - akce Velikonoční trhy.
Takže ted pro změnu netrávím čas nad účetnictvím, ale ve skladu nad přípravami s prodejem.

Holky některá jste po mě chtěla vymazat prázdné okýnka ve fotogalerii .. tak o to musím požádat mého muže, doufám, že to půjde ;)

Ivuško (Itálie) ,.. teda to jsem koukala jakou cestu ten balík s klubíčkama urazil :grin

Tak já utíkám s naším malým prckem na to krásný jarní sluníčko .. bere si sebou malou motorku - odstrkovadlo, tak to si dám i první jarní běh ;)

Mějte se pa ;) :p 8) :)

magda51    22.03.2010 19:57
Ahojky pletušky.Dnes bylo opravu nádherně.Byla jsem celý den na zahradě.Předzahrádku už mám hotovou,skleník připravený na sadbu i setí kytiček.Mužíček stříhal stromy a já sebrala větve.Ještě mne čeká zahrada za barákem.Shrabat trávu a připravit zahonky.Tak jak na to koukám tak jehlice přijdou na řadu až u televize a nebo až začne pršet.Ale až to bude vše hotové a bude nadále hezky tak si pletení vezmu na zahradu na sluníčko 8) :p .Danuško mám takovou chytrou knihu o bylinkách a tam o kosatcích není níc psáno.Zítra ráno dojdu do sklepa,tam bych měla mít ještě dvě brožury taky o bylinkách.Jest-li tam něco najdu tak ti dám vědět.Ovšem jest-li to neseženeš dřív.Zatim páček shledáček.Jdu motat ať upletu celou soupravičku než se to narodí :p

Cythar    22.03.2010 15:11
Ahoj děvčata :) To máme konečně venku krásně, co? Sluníčko, teploučko :grin
Po tom nepovedeném svetru pro mě,ještě jsem ho tedy nevypárala, jsem si musela spravit chuť a místo mě má další svetřík prcek :grin

Eva    22.03.2010 14:50
Dano,zkus se na ten kosatec zeptat na livingu na SELSKÉM .Rosie je taková bylinkářka a je jich tam víc.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009