FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Radka-radjan    02.03.2010 20:01
Já jsem taky plně připravena na seanci na Šárku 8)

rendýsek    02.03.2010 19:54
Holky moc děkuji za podporu při hlasování a ted jsem se dozvěděla fujtablovou věc , tak ono prý nestačí dát jedničku té kterou chcete , ale pak těm ostatním musíte dát 5. No to je mi tedy divné hlasování :sigh nechápu :? , ale i tak moc děkuji těm , kteří se mnou vydrží denně hlasovat. A zítra jsem plně připravena na seanci pro Šárku.

Radka-radjan    02.03.2010 19:48
Katuško, máš u mě myšku jak jsme se domlouvali ;) Jsem ráda, že ti zase po dlouhé době můžu tady na pletení dát slib :grin Tentokrát ho ale odmítám vykoupit básničkou ;)

pitrisek    02.03.2010 19:41
Ahoj Kačí,
no že jsem se po Tobě sháněla, to víš ;) a bambulky pro kočičky - to je super nápad.
domluvíme se! (neboť znám kouzla bambulkovače.... )

Katka    02.03.2010 17:45
Ahoj ahoj, zdravím po delší době, co jsem tu nebyla.

Novinky u nás? trošku se nám rozrostla rodina :) Dva pejsi, 4 kočky .. děti stále dvě a manžel jeden :)

Kočky jsem si pořídili od moc hodné paní z útulku. Vlastně to není útulek, ale domácí depozitum. Paní má kočičky doma a stará se o něj. Léčí je, krmí, rozmazluje. Spolu s dalšími 3 kamarádkami založily občanské sdružení a starají se o kočičky. Většinu péče financují z vlastní kapsy.
Tak jsme se jim s manželem rozhodli pomoci. Dostala jsem od nich obvazy-fáče, které zase ony od někoho dostaly, a už vyrábím pletené a háčkované kabelky, košíčky .. Mají vlastní internetový obchod, kde takové věci prodávají a výtěžek jde na jejich kočičky. Protože je znám osobně, vím, že pro kočky fakt dělají první poslední.
Jestli se ke mně chcete připojit a také vyrobit aspoň nějakou drobnost (něco pleteného, háčkovaného, malovaného, buď do jejich krámečku a nebo pro kočenky-třeba nějakou myšku na hraní, pár bambulek ..) určitě by jim to pomohlo. V dubnu mají v Praze umísťovací výstavu pro svoje kočičky (ještě s ostatními útulky), tak tam se určitě spousta věcí prodá ještě lépe, než jen po interentu.
tady je odkaz na jejich stránky http://www.cici.cz/
Vložila jsem do galerie, co jsem zatím vyrobila já.

Ještě jednou zdravím a přeji krásný den. Katka

Hana B.    02.03.2010 17:42
radjan melírovaná vestička je super mám ráda tyto barvy.Chtěla jsem pochvalu zaslat přímo pod vestičku do galerky ,ale to se mi nedaří prosím o radu jak postupovat díky a ještě jednou chválím

Ivulka    02.03.2010 12:04
koukám že mě ta čeština mě dává :upset

Ivulka    02.03.2010 12:00
děvčata nezapomente ve čtvrtek v 17.30h myslet na tu naši Šárku,bude dělat ty zkoušky,já vím mám zbytečné starosti,ale já už jsem taková :? Ona je tak skromná a stydlivá že by se už nepřipoměla ;)

mimu    02.03.2010 11:25
Ahojky, hlásím odhlasováno pro Lucku, fotku má krásnou oproti některým je kočka. Taky jsem dnes měla velký problém přihlásit se na ICQ, povedlo se to snad až na po 30cáté. Vždy mi to jde hned ráno,jak přijdu do práce, dnes snad až kolem 10. :sigh

magda51    02.03.2010 11:22
Taky jsem už poslala hlas Lucince :) Náhodou je to móóóóc hezka holčina,a zítra pokračuji ;)

tallucie    02.03.2010 10:18
Randýsku, poslala jsem taky hlas Lucce. Držím palce!!!I na nohách!! :) :)

Ivulka    02.03.2010 10:08
Hani ta kytička je bílá protože jsem připojená přes meebo :? no dnes mě to nejde :upset tak jdu plést,alespon dodělám tu hrůzu co stále oddaluji.Hani děkuji

Hanousek    02.03.2010 10:02
Ivulko, psala jsem ti, ale nevím, jestli to došlo. Tvoje květinka je stále bílá (i jindy) , takže nepoznám, jestli jsi na ICQ nebo ne.

Ivulka    02.03.2010 09:56
Renatko, Hani prosím vás, jukněte se na icq mě to říká že jsem přihlášená od jinud. Zkuste se mi ozvat zda se mi tam někdo nepřihlásil jiný. Děkuji

Ivulka    02.03.2010 08:59
Tak to jsem ráda Hani že nejsem sama,už jsem myslela že mě někdo přestřihl vedení, budu to zkoušet během dne.Jinak tady je děvčata sluníčkově,tak měkte stějně krásný den a úspěšný

macina    02.03.2010 08:57
Lucinka ná už i můj hlas.Zítra repete! :grin Je nádherná!!!!!!!!!!!!!!!

Hanousek    02.03.2010 08:42
Rendi, už jsem taky odhlasovala! ;)

Hanousek    02.03.2010 08:33
Ahojky všichni. Tak jsem si tady přečetla všechny vaše poslední příspěvky a šel mi mráz po zádech! To proto, že jsem na migrénu trpěla 10 let. Bylo to šílené, kolikrát jsem si musela vzít dovolenou, protože jsem se nemohla ani zvednout z postele. Na WC jsem lozila i po čtyřech, protože jak jsem se chtěla postavit, bylo mi okamžitě na zvracení. Teď už mám naštěstí pokoj, mě zabralo užívání magnezia s pyridoxinem pro lepší vstřebávání. Taky tady vítám svou jmenovkyni Hanku, určitě se ti tady bude líbit. Rendýsku, hned se jdu podívat a hlasovat! Ivulko, ICQ mi taky dnes zatím nejde.

Ivulka    02.03.2010 08:24
Renat co blázníš Lucka je tam pěkně, :roll co bych zato dala vypadat na fotkách pěkně,to se zadaří tak jedna ze sta :( ,chudák fotograf to by na mě prodělal a ještě by mu rupla čočka.Jinak to icq zkouším a nejde potvora :?

Rendýsek    02.03.2010 08:12
HOlky díky i když ty fotky Lucky jsou tam nějaké divné jako kdyby se srazila panu fotografovi :grin , ale tak sranda musí být i kdyby na chleba nebylo. Ivi snad se Ti to podaří připojit se na icq. A tu vodu opravdu vyzkouším.

Ivulka    02.03.2010 07:50
:p jo,jo,jo, už to mám Wooooooou dala jsem hlas a budu. Ale to icq nejde naskočit tak snad během dne :?

Ivulka    02.03.2010 07:47
Renatko,Jani, mě to nejde poslat hlas :cry a taky mě nejde připojit na icq

JANAmamka    02.03.2010 07:37
reni uz jsem poslala dcerce hlas je moc hezka a fotogenicka pletarinky preji hezky den

Ivulka    02.03.2010 07:22
Krásný den pletařky, tak jsem si tady přelouskala očem jste tady komunikovaly když jsem tu nebyla,já na migrény díky bohu netrpím,ten pitný režim je opravdu skvělý,jen já k pítí vody mám odpor,když vím že musím zvedá se mi kufr.Jak pijete málo tak si tělo také ukládá vodu a pak otíkáte a tak,znám to. Piji hodně kávy která je močopudná,ale na malou chodím málo,to proto že si tělo uloží i tuto vodu,pak jsou problémy se stolicí,ledviny no co vám mám povídat. Prostě jezte často ,ale málo, pijte vodu, nejméně dva litry denně a uvidíte ty změny. Jinak vítám novou holčinu mezi náma a ted běžím do galerky. Zatím

Rendýsek    02.03.2010 06:57
Holky potřebuji pomoc ,jsem totiž hrozně protivná otrava prosím , prosím kdo by jste chtěli rozjelo se hlasovánína miss reneta

http://www.missreneta.cz/ Lucie Kovandová a zkrátka kliknete na 1 a dáte ohodnotit, můžete každý den
jo a moc děkuji za vše holky , ani nevíte jak mne držíte nad vodou.Ale už to vypadá , že vyhrávám nad tou potvorou depkou. Také tu zdravím nové pletynku Haničku.NO a úplně mne dostal ten pitný režim!! Asi to vyzkouším, že by???

Dana-Dekoro    01.03.2010 23:30
Cytharko, já chci ten Tvůj tyrkysový svetr vidět, dej ho do galerky! Ten pitný režim se mi moc líbí. Vyzkouším jej. Možná vypiji méně piva. Migrény jsem měla v mládí, po dětech se vytratila.

tallucie    01.03.2010 22:32
No zrovna předělávaly stránky, tak toho tam moc není. Pokud máte otázky tak se mě ptejte. :)
http://www.glukany.info/co-pro-sebe-muzete-udelat-sami/p roc-novy-progresivni-pitny-rezim/

toto je asi nejdůležitejší

tallucie    01.03.2010 22:22
Ahojte holky, vidím že máte docela problémy s migrenou a jiné neduhy. Tak já Vám něco povím. Už rok jsem neměla pravou migrénu, kterou dřív co měsíc. Nejsem nemocná, žádná chřipka, angína a tak. Jenom rýma na 3 dny. Piju vodu před jídlem, 3dl před snídaní a večeří, 5dl před obědem, jím bůček, vepřové atd čokoládu jím každý den před smídaní a večeří-nepřiberu ani deko.Jím jenom 3 x denně. Koukněte se na www.glukany.info tam všechno je. Cítím se skvěle, možná si někdo myslí že jsem blázen, ale hlavně že mi je dobře: 8) 8) 8) 8)

Anna    01.03.2010 21:29
dobry večer všem na tomto chatu konečně se mi podařilo zase si tady něco přečist a sve nervy uklidnit docela to pomaha člověk přijde na jine myšlenky a ty svoje na chvili odloži ja ted měla frmol mam hospodařstvi a poraželi jsme prase i to pleteni jsem musela odložit Ale už mam vše za sebou a ted si mužu konečně sednout k ručni praci.Pišete o migreně ja ji měla od male holky vim co to je za bolest když jsem si stěžovala rodičum že mě boli hlava tata mi vždy na to odsek že mi roste zadek tak jsem si už pak nestěžovala jen jsem snikym nemluvila při bolestech Tak to trvalo než jsem se vdala u prvniho kluka jsem ještě bolesti hlavy měla ale jak se mi narodil druhy bolesti přestaly ale to jsem ještě tenkrat nevěděla že migrenu dostal ode mne druhy kluk hlava ho začala bolet v osmi letech chodili jsme po ruznych vyšetřenich až nakonec doktoři zijistili že ma migenu nechtela jsem tomu věřit aby tak male děcko mělo migrenu ale když mi chodil ze školy s bolestmi hlavy a čim byl starši bylo to horši vnemocnici dostal 12 tablet v jedne ale ty byly nějake hormonalni nebot jsem si všimla že mi začina brzy dospivat a tak jsem četla ruzne časopisy vzala na pomoct byliny a nakonec když bylo klukovi14 uvařila jsem mu černou kavu nebot jsem se dočetla že se musi v těle vyrovnat tlak a tak něco mu to pomohlo od bolesti ale migreny se nezbavil řikali mi vnemocnici že jak dospěje tak se ji zbavi a nebo mu zustane ma to druhe nepřeju žadnemu tu migrenu i kdybych na něho měla jakoukoliv zlost to je ma zkušenost z migrenou a co se tyče vaši vahy neberte si to tak když jste trochu při tělě musite si řikat co si snite to vam žadny neveme a jestli to někomu vadi věřte nikomu se nezavděčite holky končim už mi to zase keca jdu už plest jsem totiž takovy nočni ptak sedim po nicich a motam ;)

magda51    01.03.2010 19:48
Ještě k té migréně:taky jí mám s aurou a zvracení,nic nemůžu jíst a pomalu ani pít.Léky jsem neudržela v žaludku :cry .Dělala jsem sposta let v nemocnici na neurologii jako sanitárka a taky mě nepomohly.Tenkrát mi dokonce primářka řekla že by mi musely dávat léky na epilepsii a to jsem odmítla.Dávaly m nějaký sprej do nosu a ten docela fungoval.A teď už se nevyrábí.Tak dost o migréně.Hani taky tě vítám mezi nás.Já jsem tady teprv krátce a musím stpro souhlasit s tím že je tady uplně bezva parta.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009