FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Dana-Dekoro    28.02.2010 16:20
Zdá se, že tady zamrzlo, není co číst. Jste snad všechny už na zahrádce nebo na procházce?
Jedna návštěva mi dnes odešla a za chvíli přijede na prázdniny z Česka moje starší dcera Dagmar s dcerou Luckou. Tady jen prší a prší, tak jsem zvědavá, co budeme celý týden dělat. Moje dcera neplete, ani neháčkuje, holandským a anglickým televizním programům nerozumí, takže nevím jak se budeme nudit. Máte někdo nějaký nápad?

Cythar    27.02.2010 19:23
Copak se děje Rendýsku? On je dneska úplněk, třeba je to tím a zítra zas bude líp :) Můžem Tě nějak rozveselit?

rendýsek    27.02.2010 13:52
ahojky holky ,jen jsem přišla vás při sobotě pozdravit. Šári na 4.3. budu taky připravena poslat co nejvíce energie, aby ti to dobře dopadlo. Ale teď mne dost semlívá depka a nějak se s ní nemám sílu poprat :cry .Doufám,že vy máte o hodně veselejší náladu.Tak pěknou sobotu a neděli přeji.

Hanousek    27.02.2010 11:53
Díky Magdi, věděla jsem o tom, kdysi jsem ho i měla doma. Ale nějak jsem pro něj do lékárny nedošla... :grin Tak to jste neměli zrovna radostné věci k řešení. To je mi líto.

magda51    27.02.2010 10:52
Ahojky děvčata :) To máme dnes krásně 8) .Hani zapoměla jsem ti říct že na hematomy, teda krevní podlitiny je nejlepší heparoid.Ten pomůže ke vstřebání t¨é modřiny a nebolí to tolik.Promiň že jsem si na to nevspoměla dřív :?.Teď jsme měli takový nemilí starosti.Mužovi zemřela sestřenice Bylo jí pouze 48let.Je to hrozný.Byli jsme v Petřkovicích u Ostravy.Mislela jsem že Nový rok začnem veseleji A asi ještě nemáme nárok.Ti naši andilci nás musejí asi pořád zkoušet.

Hanousek    27.02.2010 09:05
Ahojky holky, jsem v pořádku, jen jsem teď pořád někde lítala, takže jsem jen v rychlosti prolítla stránky, ale napsat jsem už nestačila. Můj "přírodní" make up už je téměř pryč, jen na tom oku ho ještě trochu zbylo :grin a partie u obočí je stále ještě nateklá a raději se jí ani moc nedotýkám, protože ta naraženina ještě slušně bolí. Já teď háčkuju pro dceru do kuchyně potahy na židle a k tomu ještě prostírání. Ještě mi chybí dvě, ale už se těším, až začnu něco jiného.
Zdeničko, jsem moc ráda, že už máš manžílka doma.

Dana-Dekoro    27.02.2010 01:54
Hanousku jsi vpořádku? Už několik dnů o sobě nedáváš nic vědět. Napiš nám. Určitě chybíš i ostatním. Co Tvoje očičko a hlavička?
Magdi-Marie to jsem ráda, že nás je víc s tím filozofováním, bylinkama a tajemnem. Teď mne napadlo, že tento větší zájem může být kompenzací, že máme méně lásky k lidem tak hledáme tu lásku jinde. Jedna babka mi řekla, že mám jen 50% lásky a Bernard 80%. Souhlasí. Ne, že bychom lidi neměly rády, my děvčata, to určitě ne. Já se přiznávám bez mučení, že někdy mám ráději přírodu jak lidi. Určitě máme o lidi zájem, je to něco jiného jak láska.

Cythar    26.02.2010 20:34
NO to jsem ráda Zdeni, že už máš doboru náladu :grin . To víš, že mi to ponocování někdy vadí, hlavně poránu :grin :grin :grin Ale taky to není každej den

Zdena O    26.02.2010 18:00
Ahoj holčičky :) všem vám moc dííííky,za krásná a utěšující slova :) strašně to člověku pomůže :) manžílek se už taky zasměje ale stále je slaboučký(nemyslím váhově,to je sádelňák)cukrovka je opravdu,pěkná svině :sigh ani jsem nevěděla,co to s člověkem udělá :sigh manžel bere léky na cukr už pár let ale z nemocnice se vrátil a musí si píchat inzulín :cry já vím že to není žádná tragédie,dnes to má spousta lidí ale doktorka mu řekla,že ho časem zase převede na léky,tak uvidíme,jsem ráda za to,jak mi ho vrátili domů :)
Šári,taky moc přeji,tvé holčině,aby udělala úspěšně zkoušky ;)
Cythar,taky jsem koukala,jak ponocuješ :roll ale když ti to nevadí,tak co viď :grin bylinky mě taky už letaletoucí strašně baví,chodím si na ně do lesa a suším na zimu :) u kartářky jsem byla jednou v životě a taky mě vše vyšlo ale to je už 30 let zpátky,vyšly mě špatné věci i dobré :) já jsem zase přestala už vyvolávat duchy,protože to je taky hrozný a hlavně to funguje :sigh
Dani,já taky vařím cizrnu,už dlouho a strašně ji miluji a pohanku,to ani nemluvím,prostě tyhle luštěniny my nejíme ale žereme :grin :grin :grin
mám uháčkovanou,lišku,ještě jednu ovečku Shaun,pro sestřičku do nemocnice,lišku nafotím a vložím,tu jsem celou uháčkovala v nemocnici :)
Raduško,tobě brzo odepíšu na meilík :) přeji všem pěkný večer ahoj........Zdena :)

Mila-koutnam    26.02.2010 17:35
Šári, když Martina zvládla matiku (a ona je technický a matematický antitalent), tak to určitě zvládneš, budu na Tebe myslet a pošlu něco (teda maximum) té pozitivní energie. Vezmi do ruky háček nebo jehlice, je to (aspoň pro mě) nejlepší lék na uklidnění.
Mila

Šarka    26.02.2010 16:35
Magdi, 4.března v 17,30. Už teď mám střevní potíže. A moc moc děkuju. MOC. :)

magda51    26.02.2010 16:12
Ty zkoušky jsou tedy čtvrtýho,a v kolik hodin budem na jedné vlně?Aby to mělo úspěch.Jsem na stopro za.

Dana-Dekoro    26.02.2010 15:22
Ráno až jsem vstala (Marci v 11h) jsem namočila cizrnu. Musela jsem se podívat do mé knihy, jak se přesně vaří, zda musím po namočení vodu vylít, a nedalo mi, abych se s Vámi o tento recept nepodělila. Je v sekci Povídáníčko.
Dnes musím vygruntovat, čekáme totiž návštěvu z Francie. Śtrikujte pilně, protože za chvíli bude méně času. Budeme více na zahrádkách, na procházkách užívat si sluníčka.

Cythar    26.02.2010 15:09
Danuško, vstávám, když se probudí prcek a dožaduje se potravy :) To je tak kolem osmé, no akdyž si po obědě chrupne, tak si chrupnu taky :) Až půjdu do práce, tak už to nepůjde... :grin
Já si občas vykládala karty a než jsme se dali dohormady s drahou polovičkou, tak chtěl jednou vyložit a mě to úplně vyděsilo, co mi vyšlo a pak se to fakt splnilo, tak jsem říkala, že už na karty nesáhnu :grin :grin Co kdyby mi vyšlo něco špatnýho...? Já tomu nevěřila, tenkrát jsem měla úplně jinýho chlapíka a bylo to v pohodě a ejhle, karty nelhaly a byla výměna a prcek k tomu :grin

Ivulka    26.02.2010 14:42
Děvčata já to zachvilku balím a pojedu domu na víkend,tak se tady mějte bombově a v pondělí se pokochám v galerii a počtu si očem se zde tlachalo.Tak krásný a klidný víkend vám všem. Jinak Alenko já se juknu doma myslím že bych tu praktickou měla mmít, v podělí dám vědět,zatím ti děkuji

Ivulka    26.02.2010 14:29
Alenko já bych ráda jen obrázek té mašinky abych věděla kolik oček jakou barvou jinak já také pletu od oka,jedná se mě o mašinku a vagonky víš,jinak muj e-mail je SuchoparovaIva@seznam.cz,myslela jsem kdybys to měla na čtverečkovaným papíru nebo tak

hhana    26.02.2010 14:10
Musím se připojit k diskuzi o dětech.Já si přála holčičky.Věřím ve svůj 6 smysl a když jsem byla těhotná tak jsem přesně věděla pohlaví.Mám kluka i holku.A obě jsou moje zlatíčka,ale Mareček je dost divoký a tak si vždy říkám zda by ta holčička nebyla hodnější.Bohužel máme partu se kterou trávíme dovolené a děti,samí kluci,takže chudinka dostává docela kapky.Zdravím v pátečním odpoledni.

Alena32    26.02.2010 14:06
Ivulko, nemám na tebe mejla.
Napiš mi, něco třeba společně vymyslíme-asi tě ale úplně neuspokojím. Já totiž nemám vůbec nic dělaného striktně podle popisu. Z každého rožku vezmu trošku.
Svetříky s mašinkama jsem dělala dva, Mareček měl na zádech abecedu a Ondřej své jméno.Ondrův svetřík nemám vyfocený. Na svetříku není nic zvláštního - normální zapínací, pletený z příze, která se už nevyrábí (Laura - Toptex). Vzorek ti můžu poslat - je z časopisu Burda-vzory a mašinku jsem obšlehla z Praktické ženy, kde byla jako nákres pro křížkovou výšivku na ručníky.
Když budeš plést z jiné příze, tak si stejně musíš upravit počet ok,takže bych ti poslala rozměry v centimetrech, jestli chceš.Také jsem dávala nákres do rubriky Modely a popisy od vás. Na jak velké dítě to chceš?
Naši kluci to měli myslím na 3 roky - do školky.

magda51    26.02.2010 13:37
Ahoj ženy :) Zdeni jsem taky ráda že máš mužíčka doma.To už je člověk v klidu a nestresuje se co bude dál.Ona cukrovka a ledviny je dost blbá kombinace.Souhlasím s Danuškou,já bych na cukrovku přidala ještě list borůvky a na ledviny brusinky.Já sice nedělám numerologii ale o bylinkách něco vím.To naše Marcela ta dělá do numerologie a ještě vykládá taroty.O bylinky se taky zajímá.Cytharko-Marcelko tak jsme na tom stejně že to snáma nikdo nezdílí.Já aspoň nejsem na to sama.Muž když začnem s Marcelkou(vidíš máš stejné jméno jak naše Marcela)o tom mluvit tak je hned v opozici ale marcela se nedá.Děvčata jak píšete o dětech kdo si co přál tak já jsem si moc přála holku,ale tchán pořád chodil a říkal že u Otradovců se nic jiného nerodí než kluci.Tak když se Marcelka narodila tak jsem jim v porodnii nevěřila že mám holku.Měla jsem jí císařem a nebyla na tom dobře tak jsem jí viděla až za tři dny.No a když jsem přišla domů tak první moje bylo hne jí rozbalit a přesvědčit se jestli je to doopravdy holka.A když se mělo narodit druhé dítě tak už mi to bylo jedno hlavně ať je to zdravé a taky to byla holka.Jsem ráda že je mám.Ony holky jdou spíš k mámě.Kluk když vyroste tak ho to moc domů netáhne.

Ivulka    26.02.2010 12:55
Jo ještě něco, víte že Šárka bude také příští čtvrtek dělat poslední zkoužky? tak bychom mohly opět poslat nějaké pozitivní vybrace jejím směrem a to je slovinsko,co vy na to?

Ivulka    26.02.2010 12:38
jo děvčata abych vám to ujasnila,já také chtěla raději tři kluky než jednu holku,ale zadařilo se že mám dvě holky a kluka,a přikaždém tom dítěti jsem měla sen a dítěti a ono to pohlaví vyšlo, ted mám jen pocit a věřím mu,jinak beru všechno a budu štastná když budou v pořádku ;)

Ivulka    26.02.2010 12:32
No teda Dani-Dekoro přece nebudete tajnustkařit, ta mě to zajímá, jen tlachejte tady na skle at máme nějakou inspiraci a hlavně víme co na co je :eek :?

Dana-Dekoro    26.02.2010 12:18
Cythar-Marcelko, noční můro, můžeš mi prozradit v kolik vstáváš, když jdeš brzy 'ráno' spát? Konečně jedna spřízněná duše, taky mám sklon k filosofování a okolí o to většinou nestojí. Jsem posedlá bylinkama už od doby, co si vzpomínám. Z první třídy si vzpomínám na příjemnou, silnou vůni jablek, později papriky. Od 10 let jsem měla zájem se o rostlinky starat. Asi ve 20 letech jsem měla sešit a zapisovala si účinky léčivých rostlinek. Ještě později jsem si vytvořila vlastní herbář. A teď, když jsou ty možnosti s internetem, tak do Exelu zapisuji veškeré informace co mám já, z haldy knih co mám. Velkým pomocníkem je internet, hlavně obrázky. Možná bude lepší si psát na email, abychom s tímto tématem neotravovaly ostatní. Napiš mi, otevři se, snesu vše.

Šarka    26.02.2010 11:17
Teda ty jsi číslo :grin . Vidíš, a já chtěla kluky. Ještě že je mám, se mnou by žádná ženská stejně nevydržela. :grin

Ivulka    26.02.2010 11:13
:roll ale jo,jak už jsem řekla,já beru všechno ;) jen prostě jsem přesvědčená že to budou holky,ale já bych jim toho kluka přála at maj tatkove a dědkové radost,ale myslím své ;)

Šarka    26.02.2010 11:02
Ivuš, ale kluci taky nejsou úplně špatný! ;) No ale jak tak koukám, tak prostě vám se domů kluci rodit nebudou a hotovo. Rozhoduje babička! :grin

Ivulka    26.02.2010 10:25
Chtěla bych poprosit Alenku 32 zda ještě má popis na svetřík z roku 2008 je modro bílý a je ma něm mašinka i na zádech, moje dcera ho viděla a chtěla by ho uplést na jejího potomka,naivně si myslí že to asi bude kluk,no nic, at si myslí co chce,já ho udělám i na holčičku ;)

Ivulka    26.02.2010 09:23
Mílo použiji jedno heslo z let minulých, v jednotě je síla. Ale síla nás tady je ještě větší ;)

Mila-koutnam    26.02.2010 09:13
Zdravím všechny, nějak poslední dobou nestíhám (měla jsem teď nějakou práci navíc, tak jsem tu byla denně do večera, četla jsem vše, ale nestíhala reagovat). Zdeni jsem moc ráda, že máš manžela doma, je to určitě velká úleva.
Jinak už mám zas u Markétky objednanou další vlnu, tak už se těším na příští týden kdy by mi měla dojít (ovšem nevím kam uložím klubíčka, nejlépe, když je hned vypletu :grin ).
ještě přetlumočím co vám všem vzkazuje dcera, moc děkuje za tu podporu u matiky, prý to četla večer před zkouškou a říkala, že nesmí zklamat tolik lidí, takže ještě jednou i já děkuju za povzbuzení, byloby velká škoda, kdyby v půlce studia musela odejít (no ta matika je asi velkej strašák pro všechny, hlavně taky to, že ty věci který jim valí do hlavy oni v životě potřebovat nebudou).
Všem krásný den a krásný víkend (já se asi přes víkend doma k PC nedostanu, protže synovi odešel bez pozdravu, má teď půjčenej od kamaráda, než vyřešíme jinak, no a s cizím PC já nerada, a druhou přípojku má dcera na noťasu a víkend bude trávit po dlouhé době doma, takže tam taky nemám šanci).

mila

Ivulka    26.02.2010 07:24
krásný den děvčeta. Zdeni jsem ráda že máš manžela doma a věřím že vše bude v pohodě.Přeji vám všem krásný víkend


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009