FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


sweet    20.02.2010 21:59
Ahoj kocicky to bych vam prala zazit jeden den u nas v praci,delam na 3 smeny,o odpoledni a nocni tam mame jen smenovyho asistenta,kteryho nevidime celou smenu,zato na rani je tam 6 mistru a to byste koukaly co 6 chlapu dokaze vymyslet,ale kdyz potrebujem neco donest protoze to dojde,tak si to stejne musime prinest samy je to des.Jsme tam kazdej den zrale na lahev vina nebo na Chocholouska,rikame,ze se u nej jednou vsichni sejdem.Procitala jsem vase zpravicky,ale nestiham sledovat vse jste rychle pisarky,tak snad jen k tem zivotnim pribehum,kdybych ja mela vypravet o tom svem tak by to byl roman a jeste k tomu hororovej.A tchyne ja mela dve,obe byly moc fajn,ale jen do te doby nez jsem zadala o rozvod,pak jsem byla samozrejme ta nejhorsi mrcha na svete.Ale to uz je pryc,ted uz je mnohem lip.Je dulezity si rikat,ze jednou bude lip a ze vsechno spatny jednou skonci.Tak jsem se vykecala a mam splneno.Mejte se krasne a zase brzy ahoj.

Radka-radjan    20.02.2010 20:16
Zajímalo by mě, jaké jsou ty okolnosti? Nechceš se nám svěřit, třeba by jsme ti poradili :grin :grin
A Hugo by tu mohl být mnohem dřív.
Klidně se s holkama šábnem a oznámkujem nějakou písemku za Tebe + uděláme nějakou přípravu, jen aby Péťa měla brzy vytoužený svetr :grin

Mila-koutnam    20.02.2010 20:16
Ahojky, konečně můžu všem poděkovat za palečky u zkoušky, Martina po obědě zařvala v pokojíku, my letěli co se děje, no a ona skákala metr vysoko, že má tu matiku, tak to víte, že se nám ulevilo všem (už spřádala plány jak shání místo a tak...).
Jinak jsem Vám to nemohla sdělit sama, tak jsem poprosila Haničku, aby přetlumočila, protože synovi odešel PC,byli jsem teda tři lidé na jeden noťas a ten byl vzhledem k té zkoušce dcerou obsazenej. Já mám dnes vůbec dobrej den, při vaření jsem se si spařila ruku polívkou, pak jsem všechny ingredience na zapékané brambory sypala zásadně mimo mísu, pak jsem samozřejmě i ty brambory s těma ingrediencema nasypala mimo pekáč :grin , částečně i na zem, při výměně žárovky mi ta nová spadla na zem a bylo po ní (samozřejmě byla poslední), při plánu žehlit, mi manžel řekl ať to raděj nedělám, že žehličku mám jen jednu, no a ke všemu se mi přehříval ten dceřin noťas, až byl konečně volnej, tak jsem ho radši vypla a čekala než se vrátí syn, aby mi zprovoznil úplně starej PC, kde jsem teď, sice to na něm trvá, ale lepší než nic. Tak ještě jednou moc a moc díky a pěkný večer všem, já dodělávám u olympiády rozpleteniny.
Mila
Mila

pitrisek    20.02.2010 20:11
tak a mám zakázku -už několik dní. Petruška chce strašáka Huga (z Bořka stavitele), denně mi to dvakrát připomíná.
no nevim, s mojí rychlostí... ráda bych jí to přání splnila, ovšem - TO ZÁLEŽÍ NA OKOLNOSTECH :grin

pitrisek    20.02.2010 20:09
Ahojda,
panebože panebože - to jsou teda případy - někteří nadřízení opravdu "nerozdýchali" své funkce...
Já třeba i vrcholně nesnáším, když přijde takové to "nové koště" co velmi dobře mete, chce to udělat všechno "po svém" protože všechno to staré je samozřejmě podle něj úplně špatně, on všechno ví líp, inovuje, vyměňuje, a hlavně KIBICUJE. Všechno to, co fungovalo a bylo zaběhnuté a osvědčilo se, prostě totálně roze.... (jak se to řekne slušně???) - prostě zničí. A ke všemu se ještě neumí chovat a neovládá diplomacii jednání s lidmi (protože to je nějakej kumšt).

Možná že moralizuju, ale nesnášim neúctu k někomu, kdo má praxi. Místo, aby se kolegové vzájemně "obohatili" (ti mladší se poučili od zkušenějších, a ti starší si zase vzali nějaké "osvěžující" podněty od těch mladších) - tak se to rozjezdí buldozerem.

Doufam že mě toto nikdy nepotká, ale v okolí to pozoruju až hrůza.

magda51    20.02.2010 19:57
Přidávám se ke kritice šéfů a šéfových :( Měla jsem docela štěstí na šefy.Až ke konci než jsem šla do důchodu.Dělala jsem v nemocnici a když nás šouply do aciovky.Tak nám daly takového mladého ředitele.Nejdřív o nás řekl že jme asi právě slezly ze stromů.Pak nám sáhl na platy.Nemocnici zadlužil kterou dostal prakticky opravenou a bez dluhů.Spousta sestřiček a lékařů vyhodil nebo odešly rači samy.Jednou jsem musela na ředitelství a potkala jsem se sním.Říkala jsem si pozdraví,nepozdraví,pochopitelně nepozdravil tak jsem pozdravila já.On se vůbec nesnažil odpovědět.Tak mě tak svrběl jazyk že mu řeknu že teď teda nevím kdo s toho stromu slezl.Když jsem to vyprávěla vrchní tak se smála a řekla to by si asi šla na hodinu.Jójó dej volovy funkci a vymyslí lejstro ,dej volovy lejstro a vymyslí razítko :grin

mazlinka    20.02.2010 19:01
Rendýsku, my nejsme čarodějnice, ale čarodějky dobrodějky ;) Jsem moc šťastná, že naše seance tak pomáhají. Milušce a její dcerce gratuluji ke zvládnuté zkoušce. Mili, to ale byly nervy viď.
Zdeni, konečně tolik radosti, že se manžel uzdravuje :)

Zdenka    20.02.2010 18:13
Ahojky děvčata, nebyla jsem tu dlouho, nějak poslední dobou nstíhám, buď mám jehlice a háček v ruce a nebo musím k počítači, takže spíš sem vždy něco vložím. Koukala jsem taky ,že jsou tu i nové pletařky a háčkovačky, takže Vás vítám zde na těchto stránkách, které jsou moc bezva :)
V galerce je plno krásných věcí, jenom zírám, ted taky háčkuji , dala jsem se do deček a košíčku, blíží se velikonce :) :) .
Zdeni to je dobře, že manžílkovi je lépe, přeji brzké uzdravení.
Dcera taky ted udělala se zetákem poslední zkoušky (studujou dálkově) a ted už jenom diplomka a je konec, už přemýšlí co budou dělat, prý budou mít moc volna. Ale chtějí si koupit baráček, takže práce bude asi dost a už se taky těším , až bude další vnouček. :)
Takže se mějte všechny moc a moc hezky. Pitrísku díky za bořka a ostatní obrázky.
Vždycky sem přijdu přetu odkazy a zase pádím něco dělat. Už se tšším do důchodu :) :)
Zdenka(lounsko)

macina    20.02.2010 18:01
No Marťo,s těma nadřízenýma ,které mají moc a ještě k tomu jsou zakompleksovaní,protože jejich život se nevydařil,tak jak si představovaly a pak si to vše vybíji na nás obyčejných lidech,tak s tím jsem se už také setkala. Vloni jsme dostali novou řiditelku podniku.Je jí 38 let,svobodná bez dětná.Její slovní jednání s námi vypadá asi takto(promiňte mi ta slova)Já vám vy škatule starý ještě ukážu! Výstřílím vás rezavou flintou atd.To jsou jen ty slušnější věty ty ostatní si netroufá zde ani napsat.Jo a mimochodem to nám říká na plnou pusu,ne někde za dveřima,ale přímo do očí,včetně výhružné dopisy jak poškozujeme firmu atd...Takže i v práci to teď stojí za prd.Starý pan ředitel byl lidský člověk a milionový ředitel,ale toto.... :upset :upset

Marťa    20.02.2010 17:38
Ahojky pletařinky, poslední dobou je tady opravdu co číst a tak se taky přidám se svou troškou do mlýna, jak se říká. Co se týče rodiny- tchýně a švagrové, naše vztahy jsou jako na houpačce, někdy je to horší, někdy lepší, ale oproti minulým letům se dá říct, že se naše vztahy docela uklidnily. Ovšem na lidskou zášť a absolutní ztrátu smyslu pro morálku jsem narazila v práci, více než před rokem. Zkusím krátce popsat.....Ozvaly jsme se s kolegyní proti určitýmn nefér věcem ze strany šéfové a jelikož jsme malinký kolektiv a byly jsme, teda myslely jsme si, že jsme kamarádky, předpokládaly jsme, naivně, že si sednem, promluvíme a vše bude O. k. Vlastně to navíc bylo pro její dobro, potože kdyby na tyto nesrovnalosti přišel někdo jiný, nedopadlo by to pro ni dobře. Ovšem šéfová se nám ukázala v úplně jiném světle, vlastně se celá situace otočila proti nám a jen díky tomu, že s kolegyní držíme při sobě, a že se nebojíme zastrašování a jiných mocenských manýrů ze strany šéfky, stále přežíváme na stejném místě. Máme svou práci velmi rády a nenecháme se vyštvat jen kvůli lidské hlouposti a bezpáteřnosti. Člověk v takových situacích pozná lidi a jejich charaktery.A samozřejmě mi pomohly i tyto stránky, protože jsem hodněkrát měla velkou depku, nemohla jsem překousnout tu bezmoc, to, že někteří lidé mají moc a chtějí druhým ukázat, že na ně nikdo nemá. Jsem ráda, že Vás mám.
Maci, určitě bude líp, věř... :)
Raduš, taky bych Tě vůbec nepoznala, vypadáš úplně jinak bez té zimní výbavy. ;)
Magdi, s pletením masek mám taky své zkušenosti, před pár lety jsme s děckama vymysleli, že půjdou za Máju a Vilíka, pletla jsem, jak vzteklá, jak najdu fofo, vložím do A když nepleteme. Maska měla úspěch, byla jsem ráda, protože to byla docela fuška.Tak ať se Ti při pletení daří a určitě se nezapomeň pochlubit. :)
Mějte se všechny krásně, je fajn, že se tady člověk může vypovídat, pletení a háčkování zdar! Pa, pa.

rendýsek    20.02.2010 16:07
Míli moooooc gratuluji dceři k úspěšné zkoušce!!! :)
Holky nezdá se Vám ,že jsem tak trochu čarodějnice :grin . Ale když je to pro dobrou věc , tak je to skvělé ne?
Magdi , už se moc těším na fotečku masky housenky.Pitrísku prosím ozvi se na tento email děkuji. Krásnou sobotu holky!!

magda51    20.02.2010 14:42
Milu gratuluji že to holčině u zkošky tak dobře dopadlo.Tak si děvčata představte co si na mne vymyslela mladší dcera.Včera přijela domů,a že v březnu je v Louňovicich maškarní.No a já jí mám uplést masku.Šaty jako housenku :roll Tak to jsem zvědavá jak to dopadne.Před měsícem jsem si upletla takové vyšívané ponožky a Marcela když je viděla tak řekla že jsou jako housenka no a teď si na to Zuzka vzpoměla a já to mám vyrobyt :? Podle toho jak se to povede tak to přidám do fotogalerie ;)

Dana-Dekoro    20.02.2010 14:27
Mám velikáááánskou radost, že se nám společně tak daří. Hanku chci uklidnit, že na dotek to budet ještě bolet. Jednou jsem dávala něco do vrchní části skříně a stála jsem na židli. Při slézání se židle překlopila a já spadla na kostrč. Ležela jsem na zádech jak placka jako přibitá. Vůbec jsem se nemohla pohnout ani jsem neměla sílu volat. Honily se mi hlavou myšlenky, jak se život může během jedné sekundy změnit, jak budu zbytek života na vozíku. Silou vůle jsem vstala, ale nemohla jsem našlápnout na jednu nohu. Byla jsem v depresi. Při vyšetření na pohotovosti jsem brečela, nemohla jsem skoro vůbec mluvit, tak mluvil Bernard. Doktor si myslel, že mě manžel zbil. Promačkal mě a konstatoval, že nemám nic zlomeného a poslal nás domů. Bolelo mě to ještě skoro půl roku.

Zdena O    20.02.2010 12:58
Ahoj moje,milé holky,když jsem si přečetla vaše přízpěvky,tak mě bylo smutno ale tak jsem se už i dlouho nezasmála :grin Pitískovi,jak popisuje své příbuzné,nebo Danušce,jak jí manžel poslala do háje,že lepí je toho moc ale i dost smutného,jen tak narychlovku
Vítám novou osůbku Aničku :)
Miluš,jsem ráda,že to dobře dopadlo :)
Haní,ty snad máš už pokoj s barvama na očku :)
Miluškám,sice pozdě ale vše nejlepší :p
Rendýsku,napiš mi na meila co se tady dělo,že jsme ti měly psát,chci to taky vědět :?
Raduš,na nové fotce bych tě vůůůůůůůůůbec nepoznala ale sekne ti to :)
Macinko,tebe mi je moc líto a taky ti ráda pomůžu,tě podržet :)
určitě jsem na spoustu holčinek zapoměla ale vždy jsem po ruce,kdyby někdo něco potřeboval,ještě musím napsat,že já se léčím už 10 let na psychiatrii,dostal mě do toho můj syn,protože 5 let fetoval ale to je vše už za námi,už se oženil a je teď moc hodnej,je to deset let :) tchýni jsem měla moc hodnou ale bohužel,už není mezi námi :cry
a holky manžílek se fakt z toho dostává :) začíná mít i hlad a začíná mě pěkně buzerovat :grin ale mě to nevadí,už konečně vím,že je to na dobré cestě :) všem vám moc díííííííky a jsem ráda,že tu můžem probrat vše o pletení i bolení :) ahoj všem,UŽ PÁDÍM DO NEMOCNICE.Zdena

macina    20.02.2010 12:53
Miluško,blahopřeji dceři a přeji ji ať se jí daří i nadále.
Holky naše energie má fakt sílu!Je úžasné,že jsme tak spojené a propojené. :p

JANAmamka    20.02.2010 12:36
milusko blahopreji tve dceri a jsem rada ze tu zkousku udelala

Hanousek    20.02.2010 12:30
Ahoj holky! Píšu vám hlavně z pověření Milušky Koutné, která se momentálně nedostane na net. Zkouška z matiky dopadla dobře a prý ne jen za lidovku, takže jim spadl obrovský kámen ze srdce! Takže snad jsme k tomu výsledku pomohly trošku i my a naše palečky. :grin
Dani, už je mi dobře, barvu už mám skoro normální, jen na víčku je to ještě tmavší. Bolí mě jen to nabourané obočí, pokud se ho dotknu. To je ještě trochu oteklé a s modřinou, ale většinou je to skryté pod ofinou.. Ale když někdo neví, co se mi stalo, tak to už třeba ani nepozná, pokud nestojí přímo vedle mne.

Dana-Dekoro    20.02.2010 09:25
Hani, jak je Ti po pádu? Je to ještě moc vidět? Doufám, že Tě nebolí hlava? Jak jsi níže psala, tak tyto poměry znám z naší vesnice. Naše sousedka se 3 dětmi ovdověla a taky s tchýní skoro vůbec nemluví. Jako kdyby to zasáhlo jen maminku. Neumí si představit, že její snacha zůstala na všechno sama a její vnuci nemají tátu. Pro ně je to přece taky hrozné. Takový už je život, hlavu vzhůru a jdeme dál.

Hanousek    19.02.2010 17:58
Maci, nic si z toho nedělej, před 20 lety, když zemřel můj muž, jsem na tom byla naprosto stejně. Děti byly malé(syn 15, dcera ani ne 12)a tam jsem poznala, jak dokážou být lidi zlí. Já jako dospělá, se s tím už přece jen umím líp vyrovnávat, i když to bylo kolikrát hodně těžké a nejednou ukápla slzička, ale že dospělí cizí lidi dokážou tak ubližovat dětem, které přišly o tátu, to jsem opravdu moc nechápala. Takže jsem je od mala učila, že si nemají cizích všímat, nemají se zabývat jejich nesmyslnými řečmi. To se sice dobře říká, hůř uplatňuje v praxi. A k tomu všemu je ještě proti mě naváděla moje tchyně, dělala navíc rozdíly mezi nima. Synovi co chvíli podstrčila nějaký malý peníz nebo sáček bonbonů, ale vždy s tím, aby to neříkal mně a Hance - jeho sestře. Nakonec to dopadlo tak, že ani jeden k ní nechtěl chodit, protože už měli jen mně a nedali na mně dopustit. Takže tchyně začala tvrdit, že jim zakazuju, aby za ní chodili, mně začala hlídat a kontrolovat, jestli jsem v 19 hodin doma (o prázdninách, kdy je světlo skoro do 21 hodin!), jestli jsou najezení, mají čisté věci... Takže taky to nebylo jednoduché a musela jsem se kolikrát hodně držet, abych neudělala nějaký větší průšvih. Vím, že pro ni bylo hodně těžké ztratit syna, ale my za to opravdu nemohli.
Magdi kolem toho salonu, kde pracuje tvoje dcera, chodím téměř denně. Svět je prostě malý!

Dana-Dekoro    19.02.2010 17:54
Ahoj Aničko, s těma dětma je to asi všude stejné. Jsou zvyklé brát, ale zeptat se: "Nepotřebuješ něco?" to od nich neuslyšíš. Mají totiž hodně práce a starostí. Já důchodce přece nemám co dělat. Vzala jsem si od dětí odstup, dělám si co já chci a pomohlo to. Začínám jim chybět a trochu jsou uznalejší. Možná je to taky tím, že jejich děti taky stárnou a oddalují se. Aničko, hlavu vzhůru, tady si vždycky můžeš vylít srdíčko. Jsou tu výborná děvčata, která Tě nezklamou. Děvčata, je to tak?

macina    19.02.2010 17:45
ANNIČKO,já osobně jsem ráda,že jsi přišla mezi nás a hlavně doufám,že mezi námi zůstaneš.Své problémy jsem začala řešit přesně jako Ty.Uzavřela jsem se do sebe a začala ještě víc kamarádit s jehlicemi.Nikam nechodím jen do práce a domů.Jenže zlí lidé když mají potřebu tak si tě vždy umí najít a tak jsem skončila na psychině.Dříve se mě zastal manžel a vždy stál za mnou. Postavil se komukoliv jen aby mě ochránil,jenže teď jsem snadný terč,protože jsem sama.

Anna    19.02.2010 17:23
zdravim vas vsechny jeste jsem vam tu nikdy nepsala ale vzdy si tu rada počtu ted mi to ale neda vidim ze nejen ja ale i vy tu mate skušenosti s lidmi kteri vas dokazou vytočit ja už mam nejaky rok za sebou a mela jsem to cely život to napadani a nejen od přibuznych blizkych ale i od cizich vim jak se clovek citi a nevi si stim rady nadavete na tchyne ja take a ted jsem sama tchyne a muzu se pretrhnou a stejne za nic nestojim ješte naopak se mi vlastni decka zacali oddalovat kdysi stali pri me a ted jen kdyz neco potrebuji nebo si potrebuji postezovat jinak uz me neznaj maci mate pravdu ze jak si nekomu postežujete cloveku se ulevi pokud vas ten dotycny neroznese mezi znamymi ja jsem to zacala resit problemy uzavrela jsem se do sebe chytla jehlice do ruky nebo jinou rucni praci pustila televizi a pletla a nebo jsem se tomu dotyčnemu nedala a vyrikali jsme si to hnedco se tyce tech klubek to jsem rada ze nejsem stema klubkama sama i ja mam plno vln ale i niti nebot kdyz me ruce boli od pleteni vezmu vyšivani do ruky a zase na chvili delam tuto praci no budu koncit asi mozna semnou nebudete souhlasit s mymi nazory dlouho hledam nekoho skym bych si popovidala prozatim jsem vzdy naletela
mymi

magda51    19.02.2010 15:49
Ahoj holky.Nebojte na psychině nám dráty i háčky nechají.Je to součást terapie.Jo a výrobky pak prodají.Věřte, mám to ze skušenosti.No a ještě nás budou posílat jednou za čtrnáct dní domů na víkend.Mám to zasebou ,byla jsem tam dva měsíce,tak vím o čem mluvím :grin

Dana-Dekoro    19.02.2010 14:49
Můj příběh o negativní a pozitivní energii. Hledám, kam dal Bernard koupené brambory. Nikde. N a š t v a n á , že nejsou tam, kde mají být, jdu do garáže a ptám se ho: "Kam jsi dal brambory"? Odpověď: "Teď mi dej pokoj, lepím".
Držel 2 trubky proti sobě, aby se k sobě přilepily. Jeho odpověď byla pro mne kopancem do pr...dost mě bolela. Šla jsem domů s tím, že je to moje vina, moje vyslaná negativní energie. Najednou se za mnou ozvalo: "Promiň, brambory jsou ještě v krabici v předsíni". Závěr je, že tady pozitivní energie zapracovala ihned, někdy to trvá déle. Takových příběhů mám nekonečné množství. Až budete mít z něčeho strach, představujte si dobrý konec. P o m á h á t o .

Dana-Dekoro    19.02.2010 14:38
Ahoj děvčata, tady se člověk i pobaví. Od srdce jsem se zasmála u Pitríska s výrokem její mamky. U Marcy, film jsem neviděla, ale uměla jsem si vypadávající klubka ze skříní představit. Pak od Hanouska jak rozřešila Macininu nemoc a o pobytu na psychině. Alenka 32 má pravdu, odstřihnout vztah. Když to nejde? Modlit se, že odejde sám. Možná Vám přinese uklidnění, že existuje nejen kladná energie, ale pro rovnováhu i záporná. Ddržte se zásady "Ľáska zvítězí", "
S láskou nejdál dojdeš". Takové lidi jen politujme, nemůžou za to. Jsou jen média záporné energie a často zrcadlem co se máme naučit. A teď něco tvrdého, ale pravdivého "Jsme strůjci svého štěstí".

Cythar    19.02.2010 14:05
:grin :grin NO koukám, že podle těch překlepů mám nejvyšší čas !!! :grin

Cythar    19.02.2010 14:05
Holky, už se na tu psychinu těším :grin :grin J9dlo až pod noc, nebudeme muset dopráce a když nebudemem mít agresivní a sebedestruktivní skolony, tak nám třeba nechají i jehlice a háčky a budem si vesele šmodrchat a šmodrchat a klubíčkama nám obložej cely, abychom se neotloukly, když budeme mít vztek, že něco musíme párat :p :p :grin :grin

macina    19.02.2010 12:58
:grin :grin :grin Budu vám tam držet fleka.Já už jsem tam jak doma.Tak holky psychina to jistí. :grin :grin :grin

Mila-koutnam    19.02.2010 12:52
No já bych řekla, že už se to řadí mezi nemoci, kdysi tu proběhla diskuze ohledně naší "nemoci" na téma "sejdeme se na psychině" - takže holky, řekla bych, že když nás tam nedostanou vykutálení příbuzní, tak to naše "postižení" určitě :grin , máme my to teda vyhlídky....

macina    19.02.2010 12:47
Mílo palečky jsem také držela a pevně věřím,že naše spojená síla opět zabrala.Tak dej vědět jak dcera dopadla.
No a k těm zásobám.Tak já jsem do tý malinký garzonky minulej týden musela opět koupit další komodu )už druhou,protože mě ty zásoby nějak vypadávají ze skříní.Mám plný prádelní koš,velké tři krabice a v šatní skříni zaskládaný celý spodek v krabicích a pytlích a teď mě pošťák dovezl od Markétky další krabici a já už mám zase namyšlenou další vlnu,kterou opět nutně potřebuji,ale nevím co z ní ještě budu dělat ,protože já nutně potřebuji všechny.
:grin :grin :grin Holky myslíte,že je to nějaká úchylka nebo snad už i nemoc???? :grin


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009