FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


mazlinka    17.02.2010 21:18
jé mě utekly písmenka :(

mazlinka    17.02.2010 21:16
Jé v Hranicích žijí příbuzní mé švagrové :grin

Maci, máš-li ještě splín, hoď ho do placu, my ho s Tebou rozeberem...povzbudíme...vždyť sddělená starost je poviční starost.

pitrisek    17.02.2010 20:44
haha,
mně v těch hranicích pracuje u těch vojáků bratranec a sestřenice a dělal tam i strejda, než šel do důchodu.
Jsou všichni vojáci :)

hela    17.02.2010 19:31
ten svět je opravdu malý, moje sestra bydlí vedle akademie. :grin a v Hranicích jsem chodila na gympl.

magda51    17.02.2010 18:11
Hani už jsem byla párkrát v Hranicích.Naše Marcela bydlí v bývalé vojenské akademii.Oni s toho vojáci udělali byty.No zeťák je voják z povolání.Marcela jezdí do Přerova do práce.Je kosmetička.

Hanousek    17.02.2010 16:24
Ahoj holky, všechny vás zdravím! Rendi, můj přírodní make up už je takovej spíš žlutozelenej, jen oční víčko je ještě pořád trochu do fialova. Dotýkat se toho moc nemůžu, je to ještě dost citlivý, ale jinak už pohoda, což dokazuje i to, že už zase háčkuju! :grin Magdi, v Hranicích jsem dřív bývala hodně často služebně, bydlí tam i moje bývalá kolegyně. Je to z Přerova jen 30 km. Ale setkala jsem se tady přes pletení i se dvěma děvčaty, které znají moje bývalé kolegy a kolegyni. (Mimu a Janamamka) Ten svět je opravdu strašně malej.... :grin Zdeni taky držím palce, ať už je manželovi jen lépe a lépe. Rendýsku, taky pilně posílám hlasy!

Šarka    17.02.2010 15:52
Holky, kluci mají tento týden prázdniny, tak jsou doma, čímž pádem denně vařím klasické obědy. Já sice fakt strašně ráda vařím a peču, ale dneska mě to zarazilo - protože každej má oblíbené něco jiného, tak jsem udělala kuřecí polévku - pro jednoho jen čistý vývar, pro druhého se zeleninou, bramborama, vajíčkem, pečené kuře (tam se naštěstí oba shodnou), ale teď pozor - pro jednoho pražené brambory a pro jednoho kyselé brambory, jako moučník pro jednoho koláč s broskvemi a pro druhého koláč bez broskví. A teď jsem si to uvědomila, že ta ženská, co si najdou, to s nima možná bude mít těžký. :grin No ale nerozmazlujte to, když je to tak sladký, co? :roll

Mila-koutnam    17.02.2010 15:27
Magdi, musím se přiznat, že přestože jsem rodilý olomoučák, nikdy jsem na pískovně v Nákle nebyla, ale naše děcka tam v létě jezdí často, my máme spády spíš jiným směrem a to Majetín (tam odsud pochází manžel) a Krčmaň (je to od nás směr Přerov), kam jezdíme za koupáním, za partou známých co s nima manžel hrál fotbal a poslední dobou hlavně relaxovat na ryby. Hranice znám a líbí se mi tam (tam zase asi dva roky bydlela moje neteř), ale znám zase spíš část kolem náměstí a směr na lázně Teplice. Teda ten svět je malej.
Tak se holky všechny mějte fajn, dnes mi to celkem v práci i utíká, takže za hodinku vyrážím k domovu, jo a díky za krásná přáníčka
Mila

macina    17.02.2010 15:16
Všem Miluškám,hodně zdravíčka,štěstíčka a radost u pleteníčka....


Zdeni,jsem také moc ráda,že je manželovy lépe. Cukr mu určitě v krátké době srovnají a budete zase brzoučko spolu doma.Myslím na Vás každou chvilku.Já jsem totiž hrozná cíťa a když vím,že někdo kdo je mě blízký má trápení,tak na to neustále myslím a tady jsme jak rodina na dálku ,takže cítím s každým koho něco trápí a svěří se nám tady s tím vlastně veřejně ,to znamená,že si zde důvěřujem.Je to tady prostě prima.Holky já jsu tak šťastná,že tyto stránky jsou a,že jste tu i Vy,tak super parta.Mám trochu splín,tak to raději ukončím než se rozepíšu až do alelůja... :)

magda51    17.02.2010 15:13
Mám moje maminka pohazela z Nákla , no je tam ještě její sestra(teda moje teta)a vlastně veškéré příbuzenstvo s mamčiný strany.Taky tam mám tu starší dceru ta bydlí v Hranicích.Já tam dvakrát do roka jezdím a vždycky se moc těšim je tam božský klid a bezva koupaní.Možná že si slyšela o pískovně v Nákle je to moc velký jezero jezdí tam i na vodních lyžích i skůtrech.No být po mím tak se tam odstěhuju.Ale muž by z Benešova nešel ani zanic. :?

pitrisek    17.02.2010 14:19
Ahoj,
MIluškám vše nej k jejim jmeninkám,
a Zdeni - mám radost za Tebe!
Ledviny a cukr, to je propojený... ale to se taky urovná, určitě do snesitelné míry, uvidíš!

Mila-koutnam    17.02.2010 14:17
jé je, co to tady čtu, Magdi Ty máš rodinu tady u nás?
Mila

magda51    17.02.2010 13:59
Ahoj Zdeni, jsem ráda že manželovi je lip.To bude dobrý uvidíš.Taky jsem prožila něco podobného s manželem,tak vím jak ti je.1.května jsme jeli na Moravu k příbuzným a pocestě na dálnici se udělalo mužovi zle až jsem musela volat záchranku.Odvezli ho do nemocnice a já zůstala sama s autem na dálnici u Humpolce.Bez papírů a nevěděla jsem co mám dělat.Ještě štěstí že jsem byla vkontaktu s dcerou a ta mi řekla ať volám Jiříkovi to je můj nevlastní syn.Oni že by pro mne dojeliale bylo to daleko.Musela by jet z Nákla u Olomouce až k Humpolci. Nakonec se mnou to dopadlo dobře ale manžela 8.června operovali na srdce.Teď už je to dobrý.

Šarka    17.02.2010 13:07
Taky přeju všechno nej všem Miluškám. :)

JANAmamka    17.02.2010 12:52
i ja se pripojuji s pranim vsem miluskam vsechno nej a at se vam splni i to nejtajnejsi prani

Rendýsek    17.02.2010 12:31
I já se připojuji se srdečným blehopřáním všem Miluškám , hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.
Zdeni jsem moc ráda , že je zase o trochu lépe i nadále držím palečky.
Dani mooooc děkuji za velkou pomoc při posunutí adresy, vy jste opravdu holky k nezaplacení!!! A všem díky za hlasy . Já se trapím s čepicou z tenké příze , kterou si vymyslela Lucka , no nevím zda vůbec vzejde. Hanousku a co ty už opadá přírodní makeup? Asi spíše nabírá na barvičkách co?Tak pěkný den holky.

Dana-Dekoro    17.02.2010 12:31
Mazlinko a Marcy, tak jsem na tom podobně jako vy dvě. Mám 2 děvčata (Mazlinka taky) a po nich za 13 let konečně kluk. Narodil se předčasně v 6,5.měsíci a vážil 1,2 kg, bohužel s náslekdy. Na pravé straně lehčí obrna, stal se proto donuceným levákem, hrůza jak píše. Fyzicky se z toho dostal velice dobře, když to nevíš, tak to ani nepoznáš.

sweet    17.02.2010 12:24
Ahoj jste vsichni plni elanu a dobre nalady,to je fajn.Vsem Milam a Miluskam preju vsechno nejlepsi a zdravicko predevsim. 8)

Mila-koutnam    17.02.2010 12:05
Holky všem moc děkuju za přání, já přeji svoji jmenovkyni "miloslavě41" taky vše nejlepší k svátku.
Zdeni jsem moc ráda, že manželův stav se zlepšil a pořád na vás oba myslím.
V galerce nádherné věci, hlavně soupravičky na panenky mě teda dostaly, jsou nádherné.
Všem krásný den
Mila

mazlinka    17.02.2010 11:03
Ahoj děvčata. Zdeni, jsem ráda s Tebou, že je už manželovi lépe. Je to poznat i na Tobě s jakou radostí píšeš.
My na Valentýna " slavíme " manželovi druhé narozeniny. V práci ho zmáčkl stroj...ale tam nahoře ho mají rádi a dnes se radujeme z 10-ti měsíčního synka :)
Milušce přejí vše nej nej, hlavně zdravíčko ať slouží a jehlice stále vesele cinkají.
Hanousku, ta fotka i po 4 dnech vypadá hrozivě. Buď na sebe opatrná a brzy se uzdrav.
Ivulko, jsi babička fešanda a s Leontýnkou Ti to náramně sluší :roll
Stále mám potíže s PC a nemohu vkládat fotky. Chtěla jsem vám ukázat svou padací čepici, která vznikla naprostým omylem, měl to být kulich :grin a teď, když na ni koukám vypadá jak beranice ruských kozáčků :grin Pošlu foto Markétce ať se také pobavíte.
Krásný den všem.

magda51    17.02.2010 08:37
Ahoj děvčata .Rendýsku taky jsem poslala Lucince hlas.Je to šikovná baba jak by řekl můj zeťák, ale i já .Fakt je to pěkné děvče :) Jeeště budu průběžně posílat hlas.Jo a přidávám se ke gratulaci Miluškám hodně zdraví, štěstí a taky hodně lásky.

marcy    17.02.2010 08:25
Milušce (koutnam)i ostatním Miluškám,přeji k dnešnímu svátku všechno nejlepší,hodně zdraví,dobrých nápadů,a aby vás štrikování těšilo jako doposud :)

...a všem ostatním krásný den a rychlý příchod jara.

Radka-radjan    17.02.2010 08:14
Zdeni, tak to je po ránu prímová zpráva :) Jsem ráda že už je manželovi líp. Jak jsem říkala malými krůčky k tomu jedomu velkému = domů :p (a už aby to bylo viď) ;)
Já jsem včera udělala baretku k jedné pelerínce, ale pořád mám pocit že to není to pravé ořechové. Nejspíš k tomu udělám "jen" bílé šátky 8)
Tak se tu mějte holky a cinkání jehlic a svistu háčku ZDAR!

Ivulka    17.02.2010 07:43
Krásný den děvčeta vám všem. Zdeni moc si mě potěšila tou poklonou ,ale hlavně tím,že manžel už je na tom lépe.Myslím,že bychom mohly my krásné čarodějky udělat ještě nějakou seanci a opět si začarovat. Je sice pravda že na vás myslím pruběžně,ale silnější energie by byla asi ta společná.Tak jestli se domluvíte až tady nebudu prosím vás tak na zítra at se mohu také učastnit.Markétce bych také chtěla moc poděkovat za tyto stránky, jsou opravdu inspirující a jste tady všechny tak skvělé, to se v dnešní době hned tak nevidi.Děkuji všem a jsem ráda že patřím mezi tak skvělá děvčeta, ještě jednou díky a hezký den přeji ;)

Zdena O    17.02.2010 06:17
Ahoj holky,konečně se můžu zase smát :) ale nechci to moc zakřiknout,po stránce urologa ho to zatím jde,trochu ho z toho dostali ale jelikož dlouho nejedl,tak se mu rozházel cukr,který má teď pěkně vysoký :upset tak ho včera převezli do jiné nemocnice na internu a tam mu ten cukr srovnají :) a tam ještě pracuje dcera,tak jsem už klidnější,už to nebude ale nikdy ono :cry :cry :cry prostě stáří je tady a nemoce s ním :cry
holky,já vám všem neskutečně děkuji za podporu,to tak člověku pomůže,když vím,že otevřu moje stránky s pletením a tam mě vy držíte palečky,pro manžílka :) strašně ráda bych vás všechny osobně viděla :) rendýsku,máš nádhernou dcerunku,posílám hlas :)
Raduš,tobě brzy odepíšu :) Ivulko z tede jsem byla hotová,jak jsi vložila fotku s vnoučkem,jsi fakt,pěkná babička :) Hanousek,není možný,jak jsi mohla takhle upadnout,fotka vypadá příšerně,hlavně že to nedopadlo hůř :) taky chci pozdravit novou pletařinku Magdu,určitě ti Magdi k tvé fotce napíšu,jinak holky galerka,to bych nestíhala všechno komentovat,ještě jsem docela slušnej datlík a píšu s překlepama,to jste se nakonec mohly přesvědčit :) Dani,ty tvoje papáníčka,co dáváš do galerky,jsou paráda já když otevřu galerku a vidím tam to jídlo,tak mě tečou sliny :) a nakonec Markétko díííííííííky,za tyto stránky :) ahoj všem holčičkám,mám vás všecičky v srdíčku :) ....Zdena

Dana-Dekoro    16.02.2010 21:14
www.neckmodel.com/cz/glasovanje.php?g=6&s=2 Posunuji adresu na hlasování pro Lucku z Dolních Kounic od Rendýska výš, aby byla po ruce.

Dana-Dekoro    16.02.2010 21:11
Zdeni, jak to vypadá s manželem. Neozýváš se,
doufám, že se nic špatného neděje. Prosím ozvi se!!!

rendýsek    16.02.2010 21:05
Holky moje zlaté já vám všem mooooc děkuji za obrovskou podporu. Jste moc hodné ...zkrátka poklady :) .Mám vzkázat , že Lucka mooooc děkuje!!! Potom vás budu tedy obtěžovat ještě s tím druhým , ale tam zatím vůbec nevíme jak to bude probíhat a taky jsou tam opravdu strašný fotky vůbec to totiž není Lucka.No to až uvidíte tak se fakt nasmějete :grin .Krásnou dobrou noc všem a ještě jednou velké DÍKY
Cythar neváhej a přihlaš potomka taky do soutěže budu hlasovat jak vzteklá!!!!

macina    16.02.2010 20:29
Hlásím také 2x pro Lucinku. :roll

JANAmamka    16.02.2010 20:10
uz jsem taky poslala 2 hlasy


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009