FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Vložit nový příspěvek >>


Zdena O    01.02.2010 20:17
Lení omlouvám se ti,že jsem ti udělala hrubku v tvé domovině :upset

Zdena O    01.02.2010 20:16
Petruš,to já taky koukala,jako blázen,že se ozvalo Frídlansko :) tak koukej Lení,zase napsat a máš stále ty migrény?já si to moc dobře pamatuji,jak jsi nám to vždycky psala a paličkování se mi taky hrozně líbí ale to bych nedokázala,je to hrozně pracné a pomalu to přibívá ale výsledek stojí za to viď :roll Markétko,stránečky se ti moc povedly,jak jsi je zvelebila :roll mějte se všechny moc pěkně :) Zdena

pitrisek    01.02.2010 19:30
Jůůů -koukam že napsala po dlouhé době Léňa!! (Frýdlant)

Teda Leni - už jsem se po Tobě sháněla, jestli s Tebou něco není! :p ale přišlo mi přáníčko k Vánocům, tak jsem usoudila, že jsi snad v pořádku a nestíháš.

:)

Markét... nová úvodní stránka je super, a hlavně ten fotopostup na bačkůrky.

Markéta Robst.    01.02.2010 19:16
Ahojda holky .. ještě jednou všem gratuluji k pěkným místům v soutěži.
Já jsem přes víkend zkrášlovala hlavní stránku.. dodatečně děkuji za popisky a fota.
Chystám se vložit ještě háčkovaný obal na hrnek , ale už mi zase chybí ten čásek si s tím pohrát. Ale já se polepším ;)
Dnes mi přišli nové barvy 100% bavlny Catania - od fy Coats, takže zítra budu mít práce až až .. než sem vložím všechny barvičky do nabídky ;)
Taky jsem dlužník na odpovědi vašich dotazů, které mi posíláte na mail.. pomaličku odpovím všem slibuju :)
Holky a galerka je náááádherná .. to je fakt radost pohledět :)

hhana    01.02.2010 13:58
Velké gratulace výherkyním.Hanka

mikulenka    01.02.2010 13:47
Připojuji se ke gratulacím všem výherkyním v soutěži :)

Michaela    01.02.2010 13:15
Zdravím všechny a přidávám se k blahopřání k výhře v soutěži. ;)

Lenka z Frýdlantska    01.02.2010 10:12
Ahoj holčiny,
omlouvám se,že tu ted moc nejsem,ale nemám moc času na psaní příspěvků,sem tam zkouknu rychle diskuzi a hlavně inspirativní fotečky v galerce a zase mažu něco dělat.Předem moc blahopřeji výherkyním soutěže a chtěla bych vyjádřit upřímný obdiv nad krásnými věcmi v galerce.Holky,jak to všechno tak rychle stíháte?Já momentálně pletu kabátek,hotová dílky jsou ve skříni,jen je vyfotit :eek a vložit do galerky,spíš to nechávám až toho bude vícero.také jsem se pustila do paličkování ve velkém,paličkuju obrázky většinou kamarádkám k narozkám atd.Takže,co vytvořím jde většinou hned pryč.Ale vymýšlím si i tady zrovna tak jako v pletení vlastní návrhy a proto mě to asi i tak hrozně baví ;) .Jinak starší kluk bude za pár měsíců maturovat a mladšímu se bude posílat přihláška na školu,neb končí 9.třídu.Takže trošku nervozní měsíce,jak pro děti,tak i pro nás rodiče....jestli udělá maturu,jestli pak sežene práci,u mladšího jestli ho vezmou....však to znáte,většina sami,co máte starší děcka.Jinak jsme zdraví,v pohodě.A jehlice i paličky ve volných večerech cinkají ted o stošest!Jelikož je zahrádka přikrytá sněhovou peřinkou,a zatím sladce spinká,takže doma při ohni v krbu a teplém čajíčku se krásně tvoří.. ;) :) Přeji všem pěkný den s jehlicemi.Zatím pa,pá.
Lenka

Ivulka    01.02.2010 08:40
Krásný den šikulky i já se připojuji s gratulací vítězskám a dnes se i já pokusím vložit jeden ze svých výrobků, budu to dělat prvně tak snad se mi zadaří. Jinak je zbytečné říkat jak mě potěší a srdce poskočí nad tou krásou co nacházím v Galerii je to prostě nádhera, nechtěla bych být ta co by měla vybírat ten nejhezčí výrobek,jelikož jsou krásné všechny

pitrisek    31.01.2010 18:50
Šári K. - zrovna tuhle jsem si na Tebe vzpomínala, co s Tebou je!! (holky... já si vždycky vzpomenu když jdu domů po schodech -nevím proč :) tak naposledy na schodech mi padla do hlavy Šárka K.)
- tak to je super- s tím jak nevíš v jakém jsi týdnu :grin

no jen s tím paralenem... já jsem s Péťou taky měla teplotu, nějak kolem 4. měsíce (a to byl červen!) - a doktorka mi ten Paralen dovolila... to jen že jsem si vzpomněla.

Takže už v domečku jste, nebo jsi ve fázi stěhování?
Jak to slyšim osypávam se - ani bych asi neměla psát, že po přestěhování do nového bytu jsme to HODNĚ DLOUHO vybalovali :grin a holky nemyslete si že jsem bordelář, ale některý tašky jsem namouduši vybalila až po dvou letech :grin takový ty igelitky s haraburdím který se nepoužívá ani nevyhodí :grin

Šárka K.    31.01.2010 16:30
Zdravím všechny, po delší době jsem se konečně dostala k netu a koukám, že nezahálíte a je tu jen od nového roku spousta krásných věciček...

Já jsem teď tošku jako mimoň, před vánocema dokončovačky na domečku, abychom se do konce roku mohli přestěhovat, tedy aby to bylo alespoň v takovém stavu, že se tam dá jakžtakž bydlet, protože než to bude hotové to si ještě chvilku počkáme. No po Štědrém dnu stěhování a na Silvestra už v domečku, akorát můj organizmus vydržel silou vůle a hned první noc horečky a nějaká šílená chřipajzna, no docela mi to dalo zabrat než jsem se z toho dostala, jako těhu si člověk žádný prášky moc brát nechce, ale když jsem po 5ti dnech stále s horečkama, tak jsem si ten paralen nakonec vzala... Leden ještě dokoncovačky, dohadování kvůli kuchyni, ale od tohoto týdne už myjeme nádobí ve dřezu a né v lavoru a vaříme na zabudované varné desce a né provizorních plotýnkách a to nemluvě, že první týden ještě nebyla hotová jímka a záchod jen na zahradě, to bylo asi největší radost, když si člověk v teple došel a spláchnul :-))))
Až tento týden jsem se dokopala k většímu vybalování, předtím jsem se na to nemohla ani podívat a vybalila jen nejnutněší, a když malej spal tak jsem si raději sedla k pletení, a svetřík pro Šimču je hotovej :-))
Jinak mi pěkně roste pupek a pan doktor tvrdí, že by to měla být holčička;)... Když si vzpomenu na těhotenství se Šimčou, to jsem pořád odpočívala a šetřila se, teď ani nevím v kterém týdnu těhotenství jsem, ještě že chodím na ty prohlídky, tam mi to vždycky zmapujou...
Mějte se krásně, užívejte sněhu ;) já se k netu teď dostanu jen výjimečně, zatím ho doma nemáme zařízený...
ŠK

pitrisek    31.01.2010 14:46
Ahoj, teď jsem otevřela mejlíka - a taky si přečetla výherkyně - moc gratuluju - a šup hned do další soutěže! ;)

Dana Lempersová    31.01.2010 14:10
Ahoj děvčata,
gratuluji všem pletařinkám, které se soutěže zúčastnily. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Výhrát mohly jen 4. Hanko, Libuško, Vlastičko a Alenko srdečně g r a t u l u j i . Plně si prožívejte ten krásný pocit, že se Vaše výrobky nejvíce líbily. Prožíváním radosti naberete hodně pozitivní energie. Ostatní zúčastněné, nebuďte smutné, radujte se s vítězi.

Zdena O    31.01.2010 12:28
Ahoj všem kamarádkám,nějak jsem teď nestíhala psát,ani chválit :upset tak se omlouvám :)
chválím pletařinky co vyhrály v soutěži a chválím i galerku,napletly a naháčkovaly jste toho spousta :) a samé krásné věci,Raduš ty jsi fakt nezmar v pletení ;) ale nakonec vy všichni jste,výborné pletařinky :) :) :) Alenka,je taky hodná,za popis na bačkůrky,Rendýsku kašly na depky,vezmi do ruky jehlice,udělej si kávu a bude ti OK je fakt,že já jsem teď poslední dobou,taky na pěst,přímo pod oko :grin ale všechno se musí vydržet,vždyď jsme ženský :grin :grin :grin ještě jdu přivítat novou kámošku,zatím ahoj a pěkné odpoledníčko :grin :grin :grin .Zdena

Cythar    31.01.2010 12:24
Ahojky:)
Taky moc gratuluju vítězkám, je opravdu na co koukat, jsou tu samé šikulky :)

rendýsek    31.01.2010 11:32
Přeji krásnou neděli, a samozřejmě i já blahopřeji všem oceněným pletařinkám a těším se na další jejich tvůrčí nápad.Jinak pomalu , ale jistě už na mne jde taková nějaká depka z toho počasí,ještě že máme to pleteníčko a háčkování.

iva    31.01.2010 11:08
Aj ja sa pripajam a blahozelam vsetkym vyherkiniam :) :) :)
Nech sa vam nadalej dari a aj ostatnym !!!

Šarka    31.01.2010 10:25
Dani, ty modely najdeš v sekci Fotogalerie - soutěž 2009. Jsou tam ale proházený, tak si je budeš muset opravdu ručně vyhledat. :) A nejsi nemožná, každý občas něco nenajde. :)

Dana Lempersová    31.01.2010 09:53
Hanousku děkuji, našla jsem pořadí, ale jak najdu modely, které vyhrály? Asi jsem nemožná. Děkuji

hela    31.01.2010 09:10
taky gratuluji všem vítězkám

Velká pochvala patří i Alence za superpopis na bačkůrky

Hanousek    31.01.2010 08:31
Danuš, běž na úvodní stránku...

Dana Lempersová    31.01.2010 00:16
Děvčata, kde jste vyčetly vítěze, nemůžu to najít. Poraďte. Děkuji

Šarka    30.01.2010 22:22
Dobrý večer, moc gratuluju všem čtyřem vítězkám k jejich výhře a přeju hodně radosti v dalším tvoření :) . Jste šikulky, holky. :)

Mila-koutnam    30.01.2010 21:02
Velká gratulace všem výherkyním. :)
Dnes nepletu, slavíme ty synovy narozky.
Mila

Hanousek    30.01.2010 20:14
Holky, mooooooooc děkuju za gratulace! Ta výhra je skvělé povzbuzení do další práce... ;)

macina    30.01.2010 20:03
Děvčata všem výherkyním ze srdce blahopřeji k vítězství v soutěži.Nadále se snažte,čiňte se ať je stále na co koukat. GRATULUJI!!!!

Marťa    30.01.2010 19:07
Ahojky pletařinky, zdravím Vás v tomto zasněženém a mrazivém čase. :roll
Všem vítězkám, které vyhrály ceny v soutěži moc blahopřeji a budu se těšit na Vaše další výrobky, které jsou pro mě velkou inspirací.
Mám teď zas trochu frmol, každý den sem jen nakouknu a nestačím zírat, jak jste rychlé a šikovné. Mějte se krásně a pletení a háčkování zdar!!! ;)

Mila-koutnam    30.01.2010 13:03
Ahojky, jen v kalupu jsem nakoukla, návod na papučky geniální, jinak mám dnes šrumec, syn má 19cté narozeniny, tak přijde odpoledne hromada návštěv, někteří už tu jsou, takže lítám mezi úklidem, vařením a pečením. Jinak dnes slavím výročí i já a to přesně rok na těchto stránkách, čímž chci Markétce vyjádřit velký dík, že něco takového existuje a vám všem taky za bezva popisy, bezva příspěvky a taky za povzbuzení, když člověku není zrovna nadvakrát. Tak všem krásný den, já se dnes asi k pletení nedostanu, tak to využijte i za mě.
Mila

Alena32    30.01.2010 11:57
Macinko a Hanousku, děkuji za uznání. Dalo mě to opravdu dost práce.
Podotýkám, že je to jen základní popis na jeden z mnoha způsobů,jak uháčkovat mimibačkůrky. Dá se s ním ale různě pracovat - jinak obháčkovat,.......

Martétce k uveřejnění ještě pošlu stručný popis ny ty ostatní bačkůrky.
Podle tohoto jsem dělala ty béžové,kterou jsou v galerii výrobků.

Cythar    30.01.2010 11:56
Dobré poledne, holky,
tak se mi povedlo na jednom svetru utrhnout tři kruhové jehlice. Máte s tím někdo zkušenost, jsou nějaké, které vydrží trochu víc? Mám ty klasické PONY, tady v galanterce ani jiné nemají.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009