FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    30.12.2009 18:13
Jo - a na Silvestra já každoročně SPÍM :grin vždycky se už uplně těšim, jak to krásně zaspim - akorát ty rachejtle kolem půlnoci musim nějak přetrpět... většinou v polospánku... :grin

pitrisek    30.12.2009 18:08
Milo koutnam - no.. říkala jsem si, jestli to psát...
Jak píšeš s tím, že Ti tatínek řekl takové a takové věci - tak mně se to stalo v rodině dvakrát. Jednou teda od takové vzdálenější tety, ale ta mě doslova srazila na kolena - nebyla jsem schopná se ani bránit, a čím viděla, že jsem víc a víc vyřízená, tím víc přitvrzovala.
Já se klepala ještě druhej den - a to bylo před nástupem do práce a měla jsem ten druhý den vést malou poprvé do školky.

No a teď před Vánocemi (zrovna před Vánocemi!!!) se mi to stalo zas od někoho jiného, rodiče to nebyli, ale DOST to mrzelo.

Jak říká Zdenička:
čím víc se budeš snažit, tím víc to odskáčeš - to už je například u nás stará známá pravda, pozorovala jsem to u svých rodičů, jak jim občas někdo něco tak vpálil, že už jako dítě jsem na to kulila oči.

nejhorší je taková ta situace, kdy ten člověk to najednou začne chrlit, a chrlí a chrlí - a Ty to celkem nečekáš a nejsi schopná ani nijak argumentovat, protože to je strašný překvápko.

Zdena O    30.12.2009 16:56
Petruš,na přízi Regina už taky dlouho koukám :? ale peníze za ní jsou taky slušné :grin :grin :grin
Miluš-Koutnam,vždyď to je normální v životě,čím víc pomáháš,tak se ti to vrací opakem,taky ti držím palečky :)

pitrisek    30.12.2009 15:59
Právě jsem se zamilovala do příze Regina od VSV!!!

pitrisek    30.12.2009 12:31
Zdeni, po novém roce bude líp - uvidíš! A počkej až začneš řádit s overlockem! :p

MARKÉTKO - Ty jsi zlato!!! teď na mě zazvonila pošťačka a přinesla mi klubíčka REginy č. 5 - no to je taková nádhera!!!

A VŮBEC mě nekouše, mám teda docela "odolnou" kůži proti kousání,ale i tak - na to, že v tom je vlna, tak paráda. do toho nákrčníku se pustím hned dneska, vše ostatní jde stranou!

Zdena O    30.12.2009 11:44
Ahoj všem,já taky holky nemám nic upleteno,už se těším,až tento rok skončí a bude chvíli líp :) takové vánoce a předvánoční období i vlastně povánoční,jsem za svůj život, nikdy neměla :cry jenom jsem bulela a bulela :cry manžel po dvou operací,den před štědrým dnem ho pustili :) syn,týden před vánocemi byl taky v nemocnici,měl zánět žlučníku ale v takovým stádiu,že mohlo být po něm :cry ani na vánoce ho nechtěli pustit,dva dni trpěl,jak pes,nic mu nezabíralo,cpali do něj samé jedy,operovat ho nemohli,že byl silný zánět ale dostal se z toho :) a hned v lednu jde žlučník vyndat do Prahy,tak bramborový salát a řízeček,který tak Pepa miluje,si mohl nechat jen zdát :? tak jsem každý den jezdila po špitálech,chvíli v Duchcově a pak do Teplic za manželem,bylo to na zbláznění :upset a aby toho nebylo málo,tak manžel dostal v sobotu chřipku(určitě prasečí)a měl 41 horečky a nešlo to dolu,museli jsme ho balit do prostěradla a já mu dávala i octové ponožky,až včera to začalo klesat a dnes je už bez teplot :) takové horečky,bych já ani nepřežila,tak už dost toho litování :grin
Holky,mě Ježíšek přinesl šící stroj s overlockem,to jsem si přála ale ještě s overlockem neumím,šít umím ale né s tím a pak jsem dostala knihy,obrovskou knihu bylinek(Káťo,ta by se ti moc zamlouvala)knihu s popisama na háčkované a šité hračky,taky paráda a nějaké věcičky na sebe,pekárnu tu mám už 3 roky a občas v ní upeču.tak pletařinky mějte se a už se těším až zasednu a konečně bez nervů budu plést :) :) :)

Mila-koutnam    30.12.2009 11:40
Ahoj holky,
nějak nebyl čas něco napsat, až teď. Hlásím, že jak jsem se těšila na pleteníčko, nějak mě to momentálně nebaví, ale přesto něco štrikuju. Vánoce byly fajn, dárečky taky (dostala jsem kosmetiku, spací tričko, sexy košilku, parfém, papuče, ručník s monogrameme, halenu a nějaký drobnosti), jen máme nějak po vánoční náladě, protože můj táta začal blbnout, a to doslova (je mu 72 let a mají to v rodině), na štědrý večer řekl takový věci, že si ani asi neuvědomil co říká a komu (pět let je vdovec a my kolem něj skáčem, děláme první, poslední, no a samozřejmě jsme ti nejhorší na celym světě, fakt je, že jsme si na to celkem zvykli, ale tohle bylo hodně silný kafe, to se nedá ani napsat), no a nás to všechny celkem dost vzalo, takže nálada nic moc a chuť do pletení taky ne. No snad to zase přejde, uvidíme, ale co, nebudu kazit náladu ještě i vám všem.
Takže do toho nového roku všechno nej, nej, nej, hlavně všem to zdravíčko, to je nejdůležitější. Dcera se dnes ráno s přtelem vytetelila na chatu, syn odjíždí zítra, takže přepokládám, že my budeme jako vloni sedět na silvestra u hromady jídla a televize a já budu štrikovat.
Mějte se krásně, těším se na nový fotky do galerie, a jak v práci zapojíme po novém roku počítače, taky něco hned vložím, z domu nemůžu, ztratili jsme kábl k foťáku.

Mila

evik.kudlackova    30.12.2009 10:00
To nevadí Peti,já nemám nic.Chtěla bych Vás všechny pozdravit a popřát do nového roku všechno nej,nej, nej a taky se musím pochlubit,že od 1ledna mám 14dní dovolenou.Určitě dojde i na klubíčka a moc se na to těším.Mějte se moc hezky :) :) :)

pitrisek    30.12.2009 09:43
Ahojky,
nevím, jak je to možné, ale hlásím, že jsem upletla pouze pár řad :grin asitak 12.

Hanousek    29.12.2009 13:04
Kájino, já gratuluju jak k vnučce, tak k nové práci! Obojí jsou příjemné zážitky!

pitrisek    29.12.2009 12:12
kajino gratuluju k nové práci!
takové radost ještě před Novým rokem :)

kajina    29.12.2009 10:32
Zdravím pletařinky,jájsem dostala dáreček - vnučku před svátky a druhý přišel den před Vánocemi.Ozvala se mě firma kde jsem byla na konkurzu a dověděla jsem se,že od Nového roku mám práci.Byla jsem doma měsíc a už to stačilo.Pod stromečkem jsem našla knížky,něco pěkného na sebe a 2 klubíčka modré Olívie.Už z ní má Anička svetřík-moc pěkné pleteníčko.Pekárnu dostala dcera asi před dvěma lety a zkoušela dokonce marmelády.Tak se všichni mějte moc pěkně,přeju vám všem do nového roku hlavně zdraví a také čas pro krásné pletení a háčkování.Zdraví Kájina

pitrisek    28.12.2009 19:08
Teda koukam že to máme ve znamení pekáren a notebooků :p

Já tady doma šůruju (= uklízím). Teď už to není na povel, takže mě to i baví (když mam pocit, že musím, tak to mě nebaví :grin až když nabydu pocitu, že CHCI :grin )

IRENO - jak píšeš o kazení vzorků na návštěvě: tak já mám syndrom pletení na chatě. Cokoli upletu nebo uháčkuju na chatě v přírodě (háčkuju vždycky na lavici před chatou), tak je vždycky špatně a doma párám. Asi jak se u toho rozptyluju nebo co...

Zdeninka    28.12.2009 17:17
Ahojky pletařinky, tak vánoce a ježíšek jsou za námi.Určitě jste měly všechny štastné a vedselé.Tak já musela být moc hodná, od dětí jsme dostali domácí pekárnu, dále tiskárnu k počítači, tak už nemusím sedět u počítače a plést nebo háčkovat podle vzorečku,ale mohu si ho vytisknout, to je parááááada :grin , k pekárně asi 6 krabic chleba, takže už se těším až ho vyrobím, první chlebík. Mějte se moc hetźky hezkého Silvestra a s chutí za novými náměty v roce 2010.Zdeninka(lounsko)

radjan/Radka    28.12.2009 08:08
Ahoj holky pletařinky,
hlásím že jsem na tom stejně jako Péťa. Dostala jsem notebook a manžel na něj potajnu šetřil skoro celý rok. Tlustou knihu jsem dostala taky, ale kuchařskou. Váží 2,7 kg a málem jsem si vylomila zápěstí, když jsem si jí pod stromkem brala :grin :grin :grin A pak jsem taky jakožto věčný zmrzlík dostala vyhřívanou deku do postele :grin :grin :grin To vám je lahoda. Žádný zmrzlý nohy, žádná zimnice. Teploučko od prvního momentu.' :grin
Ale co je na tom všem nejlepší - no přeci ty rozzářené očka holek, když našly pod stromkem přesně to o co si Ježíškovi napsaly :grin
Já už se těším na Silvestra, to bude pro mě teprve ten správný čas, celý večer proplést u televize. Teď jsem to nějak nestíhala a to jsem dva dni neměla děti doma ;)
Tak se tu holky mějte a kdybych nestíhala, tak už teď přeju všem krásného Silvestra a šťastné vykročení do toho Nového roku!

Irena    27.12.2009 20:35
Zdravím všechny. Pekárnu na chleba máme doma už několik let a v provozu je vlastně pořád. Krom pečení různých druhů chlebíčků se v ní perfektně uhnětou těsta a vrcholem všeho je, že jsem tam škvařila i škvarky. Nejvíce se u nás ale peče kváskový chleba.
Tlustá kniha o háčkování mě úplně okouzlila a musel ji Ježíšek prostě naložit. Už se těším jak si ji budu půjčovat. Háčkování jsem si vzala včera na návštěvu k tchýni a večer jsem pak doma zjistila, že všechno co jsem tam udělala bylo blbě, normálně jsem si popletla vzorek :upset

pitrisek    27.12.2009 19:17
markétko teď jsem okukovala přízi Regina - takový ten hodně barevný pestrý mix - číslo 05 - v něčem podobném přihopsala tuhle kolegyně do práce, já jsem jí ten svetr chtěla nejdřív sníst, pak jsem se z ní snažila vypáčit, co to je za přízi, a ona prej že je KOUPENEJ hotovej - tak to mě právě psychicky zdeptalo - jako že mi prostě NEŘEKNE tu přízi 8) ale ta REgina 05 se tomu ale hodně podobá!

pitrisek    27.12.2009 19:14
tak Hani, Alenko, Cindy - hlavně pak sem hoďte něco jako "recenzi" - ať vím, zda se po tom pídit!

Hanousek    27.12.2009 19:13
Alenko, tak to jsme dostaly stejnou knihu! Moc se mi líbí. ;)

pitrisek    27.12.2009 19:13
Markét - pekárnu na chleba jsem koupila našim!!! A oni ji snad ještě nepoužili, musím tam zajít a spustit to, aby se nalákali na ten pečený chlebík!
Kdybych si ji koupila já, tak mam do půl roka dvěstě kilo, jsem ujetá na chleba!
Markét Tys mě rozesmála - nejvíc jak po Tobě Tom začne lézt, když si na chvíli lehneš :grin to je vševystihující! :grin

Nejlepčejší pohodu měl můj manžel, ten totiž od pátku do neděle v jednom kuse pracoval, měl za sebou tři dvanáctihodinové směny.
Zítra je jeden den doma,a pak jde zase dvě dvanácty po sobě :upset :upset

Tak já dostala notebook. Jsem z toho trošku paf, protože nejsem fakt zvyklá dostávat takový velký dary (????) manžel prý na něj šetřil půl roku.
Hm... že bych teda taky byla hodná??? :grin 8)

Cinderella    27.12.2009 19:04
Ahoj pletařinky, i na mě Ježíšek nezapomněl a našla jsem pod stromečkem knihu "Pleteme veselé hračky". :-)
Už se nemohu dočkat až dětem podle ní něco pro radost upletu...?!

Hezký zbytek vánočních prázdnin všem, co sem juknou! Yvett

Alena32    27.12.2009 18:49
Tak já jsem dostala také tlustou háčkovací knihu ( 500 vzorů),puzle,malovaný hrneček,kuchyňské hodiny,zlatý přívěsek,....no byla jsem letos asi hodná. Krom toho jsme si s manželem nadělili několik skříněk do jídelny a obýváku na doplnění.No a ještě mám slíbený nový šlehač.Ještě jsem si definitivně nevybrala.Stařičká Eta se mě úplně rozpadla. Kdo máte jakou zkušenost?
V užším výběru mám Philips, nebo Zelmer.

Hanousek    27.12.2009 18:29
Ahojky holky, tak já mám zase opravdu klídek a sedím u toho pleteníčka skoro pořád. Ježíšek toho u nás nechal letos opravdu hodně, ale bylo to většinou pro vnučku a ostatní, já jsem si to vybrala hlavně před 3 týdny na narozeniny.... Takže teď už jen nějaké drobnosti, kosmetiku a taky velkou tlustou knihu o háčkování. :grin Jinak se těším na úterý, protože pojedu za Miluškou Koutnou do Olomouce a mám nakázano, že pletení si musím vzít s sebou, aby nás nesvrběly při kafíčku ruce.

Markéta Robst.    27.12.2009 17:46
Hezký sváteční podvečer :)
Teda holky já vám povím, že u nás ty svátky s klidným prožíváním nemají nic společného.. děti dovádí jak nejlíp umí, honí se po bytě, rozhazují hračky.. já běhám jen od plotny Tomáškovi měnit plíny a cestou sbírám poházené hračky :? .. jsem už pěkně unavená protože jsem se těšila jak si vychutnám sváteční dny a budu sedět u tv a cpát se cukrovím .. u tv s pletením sice sedím, ale až po nocích , kdy děti spí a pak další celý den jsem jak mátoha a když se jdu přes den na chvilku natáhnout, tak si zrovna Tomášek vzpomene, že by se po mě mohl válet ;) ..

Holky ježíšek mi donesl pekárnu na chleba.. teda jsem z ní úplně vedle ( Iruš brzo tě budu otravovat s nějakými receptami na domací chlebík, zatím peču jen tmavý a světlý z krabice ).. ale je to tedy bašta , za chvilku budu jako dížka, protože mi hrozně chutná a jsem schopná sníst naráz i tři krajíce :grin :grin

ještě jste se nepochlubili co nadělil ježíšek pod stromeček vám !! Tak šup chlubte se !!! ;) :p :)

madla    27.12.2009 14:15
To není možné, že máš pro mě popis na šatičky,ale jen doufám,že to pochopím.díky.

Alena32    27.12.2009 14:08
Madlo, kam ti mám popis poslat?

madla    27.12.2009 10:37
Pletařinky mám prosbu.Dostala jsem za úkol uháčkovat šatičky do půl roku a je to do států,proto bych se chtěla ukázat a vytvořit něco hodně pěkného.Problém je však v tom,že nenacházím žádný popis a bez toho to neumím.Moc prosím,máte někdo pěkný návod na dětstké háčkované šatičky?Pomozte mi prosím.

pitrisek    25.12.2009 19:25
Míšo
hlásím že kapr zabalen, strom zabit a tak dále!
a my jsme snědli ježíška hned třikrát.
Nejdřív jsme usmažili dárky ve středu doma, potom jsme šli upéct stromeček ke tchyni a dneska jsme ještě šli něco dobalit dnes k ségře.

A co je hlavní - všude, uplně všude byly dárky.
Vlastně uplně všude jsou dárky.

TAK VÁM PŘEJU KONEČNĚ TU POHODU U JEHLIC !!!! Já už si jí dopřávám ! a je to žůůůůůůžo - chci aby to nikdy neskončilo!!!!! :p

Michaela    24.12.2009 11:33
Je cas zabalit kapra,zabit vanocku,upect stromecek,ustrojit darky a hlavne to vsechno nepoplest! Hezke vanoce všem

Hanousek    24.12.2009 09:00
Já se taky připojuji s přáním hezkého Štědrého dne a hodně klidu, radosti, pohody a úspěchů jak v osobním, tak i pletařském a háčkovacím životě v celém roce 2010! A také velikánský dík Markétce za tyto nádherné stránky! Hanka


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009