FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Marťa    03.11.2009 21:45
No holky??? Co se to tu dneska děje? Celý den se sem těším, jako vždycky a Vy se tu snad hádáte?! Nejsou tohle stránky na které si chodíme spíše odpočinout? Doufám, že mě nikdo neukamenuje za můj názor, ale přesto ho napíšu.....Ráda si přečtu všechno, co se tu píše, ať je to cokoliv, a když nemám čas, nebo mám pocit, že nechápu některé rozhovůrky, tak je prostě přejedu a je to. To radím i ostatním.....Nikde přece není psáno, že musím nutně přečíst každičké slovo.
Buďme Markétce vděčné za tyhle stránky ;)

Hanousek    03.11.2009 21:39
Děvčata nechme už toho hádání, nemá to cenu, nekazme si to. A Pitrisku ne že si dáš odvykačku! Tvůj humor je tu potřebný. Myslím, že tady opět došlo k velkému nedorozumění, možná jsem k tomu nechtě přispěla i já. Přece všichni víme, že se může psát o všem, ale s mírou, aby nezapadlo hlavní téma tohoto webu. Tak nechejme dohadování, kdo, co a jak a pojďme zase všichni sem a k našim koníčkům! Dobrou noc.

Katka    03.11.2009 21:34
No Peti, teď jsi nám zavařila!!!!
Protože teď se budem s Raduškou nejmíň 5-6 příspěvků dohadovat, kdo si vezme koho!!!!

Markéta Robst.    03.11.2009 21:34
Teda holky .. to je dobrej babinec :grin :grin
Já jsem otevřela web, s tím , že dneska vložím postup na názorné pletení s bambulkovou přízí a ejhle co to tady nečtu za příspěvky ;)

Tak doufám, že vše už opadlo a jsme zase všechny kámošky .. :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

pitrisek    03.11.2009 21:24
Stalin (funkce se ujímám já), Roosevelt a Churchill (to ať si rozeberou Káťa s Raduš) vzkazují, že po konferenci konané ve třech budou další tlachací konverzaci provozovat přes email až do uvolnění válečného ovzduší :grin

mina    03.11.2009 21:02
No dievčatá, pokiaľ ide o mňa, v záujme zachovania čistoty môjho najobľúbenejšieho webu končím.
Toto je naozaj jediná stránka, na ktorú chodím takmer každý deň, ale čestne a bez mučenia priznávam, že občas trestuhodne plytvám prideleným časovým fondom a sledujem nejakú vybranú diskusiu aj na iných weboch. Niekedy sa aj zapojím - nikdy to neberiem osobne a vždy používam /podľa mňa/ logické argumenty, skôr je to pre mňa také intelektuálne cvičenie /na každý argument jestvuje protiargument/.
Len, vývoj tých konfrontačných diskusií má vždy rovnaký scénar ... dúfam, že na tejto stránke sa nedopracujeme až k vrcholu ...

mina    03.11.2009 20:55
Šárka, aj v pomocnej škole sa učia čítať - Ty si predsa dievčatám poradila, nech súkromnou poštou riešia svoje osobné záležitosti a toto bolo úplne od začiatku osobné ... nemyslíš ?
Nuž, ja Ti nepíšem na Tvoj e-mail preto, lebo necítim potrebu využívať Tvoje rady.
A odkiaľ vieš, že dievčatá sú tu stále ? Spracovala si nejakú tabuľku vložených príspevkov s uvedením dátumu a času ? /Prepáč, mám pár skúšok z matematiky a nejak som si zvykla byť presná .../.

pitrisek    03.11.2009 20:46
Šárko,
ačkoli nemám vychozenou pomocnou školu, zkusila jsem se trochu zamyslet.
Nevadím Ti tedy já jako osoba, ale vadí Ti, že píšu: že sháním šaty, že malá hledá v lese zakopaný video a že se ptám jak naplácat ořechy na medovník.
Například.

Dobře. Zahajuju odvykačku.

Šarka    03.11.2009 20:41
Mino, věř mi, že kdybych věděla, že to dopadne takhle a podstata uteče úplně jinam, nenapsala bych vůbec nic. Jsem tu také skoro od začátku, a nikdy se tady neřešily takové věci jako poslední dobou. A jestli ti slušná prosba připadá velmi konfrontační, tak s tím nemohu nic udělat. A na soukromé maily jsem nepsala, protože děvčata jsou zaručeně tady. A nepsala jsem nic tajného. A proč mi ty nepíšeš na soukromý mail? Vidíš, to bychom to mohly rozebírat donekonečna. A nemám ráda moralizování. Je mi velmi líto, že to takhle dopadlo, ale nikomu jsem neublížila, nemám se za co stydět. Pokud to bude pro dobrou věc, psát sem nebudu. Navíc web je Markéty záležitost a tímto se jí velmi a opravdu upřímně omlouvám. Dobrou noc.

pitrisek    03.11.2009 20:36
Šárko,
no... Já jsem to pochopila. Jinými slovy - jsi mi chtěla opisně naznačit, že vysvětlovat mi něco je sice nemožné, ale zábavné :grin Jo?

mina    03.11.2009 20:34
A ... Šárka ... naozaj úprimne ma zaujíma ... prečo si to dievčatám nenapísala na ich súkromné e-maily ?!
Veď, ak som správne pochopila z tohoto chatu, s niektorými z nich sa poznáš aj osobne.

mina    03.11.2009 20:30
No vidíš Šárka, teraz Ti to išlo "pekne od pľúc". Pomohlo ?
Však ja som tiež len vyjadrila svoj názor /zdôrazňujem to v každej vete/ a nemyslím si, že mám na to menšie právo, ako Ty. A naozaj chceš niekomu vnucovať ako má využívať svoj čas ? /Radka má zrejme v zálohe nejakú Zlatú priadku, čo za ňu pletie, lebo stíha toho naozaj dosť/.
Šárka, som tu takmer úplne od začiatku a môžem len skonštatovať, že za celý čas jestvovania tohoto webu tu boli len dve ostrejšie výmeny názorov ... a obidve si vyvolala Ty.Neviem čím to je ... možno len, nezávisle od svojej vôle, máš schopnosť formulovať /možno aj dobré nápady/ veľmi konfrontačne.

Šarka    03.11.2009 20:30
No Pitrísku, fakt to opět zůstalo nepochopeno. Jak v pomocné škole. Nikomu přece nikdo nevadí, nebo jak to mám říct, aby to bylo "čitelný" všem. To je asi mission imposible. Škoda. Ale jak řekl Walt Disney - it is kind of fun to do the impossible. Neboli je celkem zábavné dělat nemožné. Čau.

pitrisek    03.11.2009 20:25
A mimochodem- pokud vadí - každá závislost se dá léčit.
Můžu si šlehnout odvykací kůru ;)

pitrisek    03.11.2009 20:24
:p Fajn- to mluví za vše.
Věděla jsem, že jsem též zainteresována :grin :grin :grin

Šárko - když tedy píšeš, že "nejsi sama" - když už máme tu hodinku upřímnosti, nechceš tedy být naprosto konkrétní?
Komu vadíme já, Káťa a Raduš?
Přihlašte se, prosím. Ať jedeme na férovku.

Šarka    03.11.2009 20:19
Ano, Pitrísku, určitě to šlo jinak - každá z nás by měla jinou verzi. Je snad zrovna moje verze špatná? Urazila jsem někoho? Poškodila jsem někoho? Řekla bych, že ne. Jen jsem vyjádřila jednoduchou prosbu, která nejen že nebyla zřejmě pochopena, navíc se tu řeší něco úplně jiného a bohužel mezi řádky. Dřív se tu bavilo hezky, dneska se tu většinou moralizuje nebo soukromě debatuje na téma "zrušila jsem dveře mezi kuchyní a obývákem a pan inspektor Drahota na těch dveřích trvá". Dokonce jsem se chvíli styděla, že nemám ráda podzim. Ale pak jsem se zamyslela a upřímně řečeno - no a co? Kdo má právo mě sjet za to, že nemám ráda podzim. No tak nemám ráda podzim, nevadí mi lidi s hypotékou. Protože no a co? A proč tady moralizujete nad tím, že se někdo honí za majetkem? Chtějí po vás ty lidi něco? Je to jejich věc. A Mino, byla jsi velmi osobní, ale můžu tě ujistit, že je mi to jedno. Nevadí mi to. Souhlasím s tebou, že každý máme stejně času, ale věz, že každý ho využívá dle svého přesvědčení, a pokud ho využiju jinak než celodenním psaním na weby nebo hledáním čehokoli (a mezi námi - ani ty jsi nenašla, co jsi hledala), je to moje věc. Takže abych to uzavřela - samozřejmě jsem šlápla někomu na kuří oko, to ale není můj problém, vyjádřila jsem svůj názor, a to velmi slušně, že mě ty dveře mezi kuchyní a obývákem nezajímají a nejsem v tom sama. Na tom není nic špatného, všechny se vyjadřujete, proč bych se nemohla vyjádřit jen proto, že se mnou někdo nesouhlasí. Řekla jsem to totiž slušně. Pokud komukoli vadí, že když něco napíšu, tak je to na rovinu, stačí říct. No problem. A Mino, proč bych podle tebe měla psát někomu na soukromý mail, když se ti zdá v pořádku, že sem Katka s Radkou a i Pitrískem (snad se děvčata neurazí, že jmenuju, ale totalita už je pryč) píšou věci, které by si zcela určitě bylo lepší sdělovat právě po těch soukromých mailech? Že by snad pro každého jiná měřítka?? No no no, to není hezké. Tím končím, tvá Máňa, jsem připravená na jakékoli reakce, ale nějak počítám, že to zase půjde úplně mimo. Lovu a pletení zdar. ;)

mina    03.11.2009 20:00
Tak k tomu by sa mala vyjadriť Šárka - ak myslela konkrétne na Radku a Katku, tiež im to mohla /podľa svojho vlastného know-how/ napísať na ich súkromné e-maily.

pitrisek    03.11.2009 19:43
Milo -
alfu mám... a už jsem to psala - jak s tím bojuju- nakonec jsem dokonce byla tak ze sebe zklamaná, že jsem ji vrazila na mlýnek a umlela tetě šálu...
Budeš zkoušet to "pravidelné" bambulkování?? Jestli se ti to povede - tak to hned napiš - ať se zastydim a nevzdam to :cry

Holky já vim že Káťa s Raduš měly občas ten "ping-pong" - jenom mně úplně neseděl způsob, jakým se jim to řeklo...
Šlo to jinak. Si myslim.

Mila-koutnam    03.11.2009 19:10
Ahoj holky, dneska mám velkou radost, protože mi došla bambulková alfa z vlniky a celkem se těším na to jak s ní budu zápasit (jen musím ještě dodělat kapuci na pelerínce, kterou uvidíte ale až po vánocích). Ještě bych chtěla reagovat na to, co se tu dnes děje. Nevadí mi, když se píše o něčem jiném jak o pletení (asi to nevadí nikomu), akorát diskuze mezi Katkou a Radkou byly pro ostatní někdy asi trošku mimo, možná probíhala ještě jiná komunikace, o které návštěvnice těchto stránek nevěděly, takže to působilo někdy opravdu divně. Můžem si asi popovídat o čemkoliv, ale s mírou, jak tu už někdo psal. Peťulko ten Tvůj humor by nám asi chyběl všem, takže je dobře, že jsi takovej závislák.
Raduš přeji Ti (i holčinám) a všem ostatním marodům brzké uzdravení. Chválím galerku, jen nestíhám psát komentáře, takže se omlouvám. Mějte se všechny moc fajn, pěknej večer a já jdu bojovat s jehlicema.
Mila

pitrisek    03.11.2009 18:52
Mě to je za holky líto.
Jestli se to vztahuje i na mě - tak to mi tak ňák... asi je jedno :grin
Jenom že Raduška sem zrovna v poslední době vložila tolik pletenin, že má chudák předpleteno snad na deset let - soudě třeba podle mého vlastního výkonu poslední dobou :grin

Hanousek    03.11.2009 18:49
Mino, tím původním jsem měla na mysli to, že se přeci jen psalo hlavně o ručních pracech. Je samozřejmé, že se stránky za dobu své existence mění, rozrůstají a krásní....Pokud by to tak nebylo, asi by nebyly tak navštěvované a oblíbené. A na tom má zásluhu právě Markétka, která je založila hlavně kvůli pletení.

Hanousek    03.11.2009 18:45
Tak abych to uvedla na pravou míru a doufám, že se mi to podaří. Nemyslela jsem to zle, vůbec jsem tím nechtěla říct, že se nemůžeme bavit o čemkoliv jiném než je pletení a háčkování, to by snad ani nešlo, ale jsem přesvědčená o tom, že všechno má mít svou míru, tak jak řekla Macina. Jinak je tady opravdu povídáníčko, které bylo k tomu účelu vytvořeno asi před rokem nebo se dá použít i rubrika ...když nepleteme. Taky doufám, že dojde k našemu setkání na jaře a neberu na tom zásluhu ani Radušce, ani Káti. A věřím, že sem nepřestanou chodit, byla by to škoda, protože jejich výrobky jsou krásné. Ale přece jen - jsou to stránky hlavně o tom pletení a háčkování.

marcy    03.11.2009 18:21
Minuško,mockrát děkuju za ochotu a omlouvám se,že jsem nenapsala e-mail hned :)

pitrisek    03.11.2009 17:57
Kromě toho, že Mina chválí druhé:
Mina je rovná, velmi upřímná ženská s duší čistou jako křišťál A pomocnou ruku - tu má napřaženou vždycky až ze Slovenska.

Stejně jako Hanousek - hodná dušička.

Mým velkým přáním je, aby se některé skupinky hodných dušiček nedostaly do sporu.

Markétka sem zřídila Povídáníčko, kde by se mohly probírat jiné okruhy než pletení, ale protože na chatu to všechno "frčí" rychleji, většina například mých příspěvků směřuje sem. Pokud někomu vadí slovní pingpong Káti a Raduš, pak se jim to teď řeklo - a opravdu poslední věc, kterou bych si přála, by byla, aby sem Raduš a Káťa přestaly chodit.
Pokud by se výtka týkala například i mě - tak já sem chodit nepřestanu - protože mám na tomto webu závislost (jediným řešením, Markét, je ustřihnout mou IP adresu :grin :grin :grin
Nikomu neubližujou a mám je fakt ráda.

mina    03.11.2009 17:44
No a z jednej takej "chatovej" prekáračky Radky a Katky vznikol celkom reálny rámec pre pletiarske stretnutie ... aspoň ja sa teda teším, že naozaj bude.

mina    03.11.2009 17:15
Marcy, ten návod, čo chceš posielam Markétke, ak ho chceš mať skôr, daj sem, prosím, svoj e-mail, akosi ho nemôžem dohľadať na chate.

pitrisek    03.11.2009 17:13
Oblačno až zataženo?

mina    03.11.2009 16:58
macina, prosím, pozri do e-mailu.

macina    03.11.2009 16:25
Co se to tu děje?Snad se zde nechcete hádat?Co sem já chodím,tak se tady vždycky probíraly témata všeho druhu.Nebylo to omezené jen na pletení a háčkování.Kdo co věděl k danému tématu ten se ozval.Pokud toho bylo víc tak si napsaly na mail a bylo to.Já jsem pro každou srandu,ale asi by jsme to tady neměly obracet jiným směrem a měly by jsme zachovat stránky k čemu je Markétka vytvořila.Tím nechci říct,že se nesmíme bavit o ničem jiném než o pletení a háčkování,ale všeho s mírou. ;)

mina    03.11.2009 16:18
... a Šárka ... nechcem byť veľmi osobná, ale na tomto webe je aj história Tvojich vložených príspevkov a fotografií...


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009