FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    28.10.2009 22:19
ALE KDY TO VŠECHNO BUDU DĚLAT???? :grin :grin :grin a to manžel si ze mě dělal ještě legraci, že chce tu indiánskou čelenku z červených a žlutých pírek. No, aby se nedivil - aby ji takhle třeba neměl pod stromečkem.
Tak a just mu ji udělam. Ať má vzteka.

pitrisek    28.10.2009 22:12
Tak jsem byla v Náprstkově muzeu. Asijských, indiánských a australských kultur... hm - tak teď právě mám v jiném okně najetou stránku s keramickou hmotou a barvami na textil.
to jsem si zase zavařila. ALE PORUČIT TOMU NEJDE :grin :grin :grin

Radka-radjan    28.10.2009 08:13
Katuško, není problém. Jen mi k tomu chybí ta holčička :grin :grin :grin Hezkou cestu a šťastný návrat ;)

Katka    28.10.2009 07:33
Ještě jsme neodjeli :) Protože mě napadlo :) Ale to bych snad ani nebyla já :)
Radunko :) Ta sukýnka by byla fajn s přidělanými kalhotkami na plínku :) A k tomu kšandičky.
Klobouček s kytičkou :) Nějakou pěknou halenčičku :) :)
No to víš :) Mně jak něco slíbíš :) Hnedka Ti to ještě naplánuju :) :grin :grin :grin :grin
Ale teď už vážně jedeme :)

Katka    28.10.2009 07:15
Ty jo ty jo ty jo!!! :) Radu zírám :)

Přeji všem krásné ráno a my frčíme na výlet :)
Katka

Radka-radjan    27.10.2009 22:35
Katuško, POZOR(!) slibuju (!!!) pokud budeš mít holčičku, máš u mě pro ní soupravičku se sukýnkou! :eek ;)

Katka    27.10.2009 22:35
oprava: vytáhnete :)

Katka    27.10.2009 22:34
Radunko :) 20 cm v průměru nestačí ani na to miminko :) i to má kolem bříška víc :)
Ale až já si pořídím tu holčičku :) Tak doufám, že to se vytáhete :grin :grin :grin

Radka-radjan    27.10.2009 21:35
Katuško!!! Zájem by byl (ha ha ha), ale jen kdyby stačilo, aby sukýnka měla v průměru 20 cm... Jinak nejsem schopna vyhověti :grin :grin
P.S.: Žes věděla, že se chytnu viď??? :grin :grin :grin

Katka    27.10.2009 21:30
Ahoj ahoj :)

Radu, díky za přání :)
No kdybych dostala balík s maxi soupravičkou :) to se přiznám, že bych byla paf :)
Ale jestli je zájem :) Tak nějaká růžovoučká dlouhá sukně by se mi sešla :) :) :) A pentle do vlasů :) Klidně si udělám dva culíčky :)

Radka-radjan    27.10.2009 21:12
Péťo, dobrou chuť ;) a Katuško, šťastnou cestu ;) a všem ostatním hezký večer a pěkný celý nepracovní zítřejší den :grin :grin Jehlicím a háčkům ZDAR!

pitrisek    27.10.2009 20:39
:grin maci :grin
něco Ti prozradím. Já se "požgrindám" (to slovo se mi líbí) pokaždé. Horor. A to jím tak distingovaně! Způsobně držím příbor, decentně to nesu k ústům, a mrsk. Je to tam :grin
A polejvám se kafem... čajem.... džusem... a eště mi i zaskakuje, když piju, takže se i kuckám a tak podobně :grin

macina    27.10.2009 19:21
Peti,úplně jsi mě připoměla jak jsme s manželem před 20.léty vyrazili do Prahy.Šli jsme na večeři myslím,že ta hospúdka se jmenovala U Svatého Tomáše nebo tak nějak.Je prý v Praze známá,chodí tam i herci je někde u Karlova mostu moc to neznám a už si to moc dobře nepamatuji.Ale ta podstata toho proč na to vzpomínám.Můj švagr si dal nějakou speciální kačenu,on je miluje a můj manžel říká "já bych se zažgrindal dám si jen gulášek.Nestihl si dát do úst ani první sousto a maso z vidličky měl na světlounkém tričku. :upset Já jsem v tu chvíli měla záchvat smíchu,protože jsem si vzpoměla ,že říkal kaču ne byl bych požgrindanej.Jo holky takhle dopadl náš první výlet do Prahy.KŘUPANI VE MĚSTĚ. :grin :grin :grin

pitrisek    27.10.2009 18:42
Pletařky - zítra jedu do staročeské krčmy u Staroměstského náměstí. A BUDU TAM JÍST.
hodlám si dát "kraví guláš" (jo opravdu kraví), knedlec, pivec nebo jak to nazývaj :grin

a pak navštívím náprstkovo muzeum a botanickou zahradu. Aneb překulturováno.
jdu dolátat ten nákrčník.

Radka-radjan    27.10.2009 15:39
Péťo a co teprv kdyby se v tom krajkovým žůžů kabátku a bačkorkách s kytičkama Káťa vyfotila a dala nám to do galerky :grin :grin :grin

pitrisek    27.10.2009 15:22
Rendy - mně se suprově nakupilo všechno přes ten víkend :grin jak jsem byla "pani ztuhlá"! :grin

Káťo - to bys koukala, kdyby ti přišel obrovskej balík a v něm maximodel - krajkový žůžů kabátek a bačkory s kytičkama :grin :grin :grin

rendysek    27.10.2009 15:10
Ahojky jen vás tak letmo pozdravím nějak se mi nakupila práce a vůbec nestíhám, ale snad večer si najdu chvilku a zkouknu galerku . tak zatím krásný den.

Katka    27.10.2009 08:28
Peti, moc pěkná soupravička :)
A kdy mi ji pošleš, když je pro Kačenku? :roll :grin

pitrisek    26.10.2009 23:24
Katko -
hehééé - to já mám taky. Plánů nad hlavu, rozdělaných věcí taky ještě víc a NEJVÍC MÁM VSUVEK - KÁMOŠKY RODÍ JAK VZTEKLÝ! :grin
:grin :grin

pitrisek    26.10.2009 23:23
Čaues!
Abys Zdeni neřekla, že zde psa zakopal - tak jsem se právě (namáhavě) zvedla z obýváku od soupravičky.
MUSELA jsem ji dodělat a to fofrem, páč kamarádka-kolegyně se od nás zítra stěhuje do domácího prostředí, kde bude očekávat příchod miminka.

Teda - ženský s vařením: tak to je poslední dobou moje největší extáze, když přijdu z práce. A už jsem v kuchyni! Pak to teda nemůžu moc jíst, protože bych se začla měnit v pana Kotrče.

No a dneska když jsem kráčela naším úžasným dvorem směrem ven z pracoviště, naproti přes plot je rodinný dům (řadovka) - a na něm BŘEČŤAN nebo co to bylo - ale tááák vybarvenej!!! a pod tím kytičky - na to svítilo sluníčko - no krásnějšího pohledu se mi dlouho nedostalo. Si užiju, než to opadá. Fuj.

Radka-radjan    26.10.2009 16:53
Takže holky, další oprava. Místo dva jsem udělala čtyři...... Čtyři nohavice štrůdlu :grin :grin :grin

Radka-radjan    26.10.2009 15:23
Co se týká pletení, tak to já rozdělané věci vůbec nemám :grin :grin :grin Teda tak já mám jedno místečko, říkám mu "To co nikdy nedodělám" a tam končí všechny moje paskvily. Takhle dopadl i přední díl svetříku pro Lucinku.... Ne že by byl ošklivý, nebo se špatně pletl, nebo byl malý/velký, prostě se mi znelíbil a bylo to. A když jsem manžela poprosila aby to položil na ratanovou komodu, se slovy "Zařaď to mezi - to už nikdy nedodělám" vybouchl smíchy. :grin :grin :grin
Tak já jdu zas na ty dva rukávy a doufám, že večer aspoň začnu ty další dva :? Pokud nepadnu do postele na znak a neusnu jak mimino (a to mi jde nejlíp) ;)

Katka    26.10.2009 14:00
No to ani ne :) Plánů já mám spoustu ... rozdělaných věcí ještě víc :) A občas je něco pro miminka, babičky, kamarádky a naše kluky - ale to nepočítám, to jsou takové vsuvky, do mých plánů :)

Radka-radjan    26.10.2009 13:57
Káťo, ty ses nějak rozjela ;)

Katka    26.10.2009 13:48
No je blízká budoucnost a daleká budoucnost :) U blízké budoucnosti mi chybí jeden rukáv :)

Radka-radjan    26.10.2009 13:18
Myslím, že jsem to s těmi mými plány do budoucna napsala špatně. Mám opravdu hotové dva přední a dva zadní díly a teď dělám dva rukávy a aby jste to špatně nepochopily, tak mě čekají ještě dva rukávy a dvě kapuce :grin :grin :grin

Radka-radjan    26.10.2009 13:16
Zdeni, ty zase řádíš viď? Tak ať se ti ty záda brzy vzpamatují.
Káťo, tiše závidím ty tvoje špinavé hodné děti, koukající se na pohádky. Naše Terezka se dneska ráno vzbudila v pět hodin a odmítla dál spát. Ta tu změnu času fakt ignoruje :upset Zato Lucinka poslechla babičku a dala na její slova, když řekla a koukejte spát o hodinu dýl! Tak spala do skoro do sedmi! (To se normálně nestává).
S tou kolovou sukní se asi pěkně zapotíš, obzvlášť pokud bude sešívaná z několika "tisíc" dílů, ale výsledek bude určitě stát za to!
Moje plány do budoucna se doufám brzy objeví v galerii, tak je nebudu prozrazovat. Snad jen, že mám hotové 2 přední 2 zadní díly a dělám dva rukávy :grin :grin :grin
Tak se tu holky mějte krásně a jehlicím a háčkům zdar zdar zdar!!!

Katka    26.10.2009 12:54
Zdar a sílu všem zádovým, svalovým, krčním i jiným marodům.
Já tady zrovna cpu do dětí svíčkovou ze včera.
Dneska nešly do školky. Máme jet ve středu do Jižních Čech, tak jsou fit.

Jinak víte jaká je nejhorší nemoc u chlapa?
...... ..... .... "Rýmička" :)

no ale na moje chlapy to neplatí. Sice jsou přistydlí a kapesník od nosu snad ani neodkládáme, ale řádí oba jako černá ruka!!!!
Byli jsme na hřišti, tak tam drandili na kolobrndách. Tam se během malé chvíle zmazali jako dvě prasátka. To jsem jim ještě vyhrožovala, že si to budou prát, tak byli asi dvě vteřinky v klidu, když se toho malou chvíli báli. No a pak domazali zbytek a šli jsme šťastní, špinaví a spocení domů. J
Nevím jak tam na té Vaší studené Moravě a Vysočině. Ale tady je podzimek jako když vyšije. Teplo, sluníčko. Nádhera. Tím nechci zlobit. Ale dnes je tu fakt krásně.

Jinak Vám prozradím své plány do budoucna. Aspoň mi můžete říct, jestli by se to dalo, nebo je to blbost ...
Chtěla bych zkusit ušít sukni (první v životě, kolovou) z bílé viskozy na obarvení. A uplést nějakou bílou halenku z bavlny a pak to společně obarvit na cihlovo ...
Tak to jsou teď mé plány :) Nejhorších na těch plánech je to šití. Pak barvení (protože nikdy nevím, jaká vyjde barva :)):) a na pletení halenky se těším.
Takže to jsou novinky z domova i ze světa. A já jdu kluky vyhnat do pelíšků.

PS: Jinak jestli je nějaká petice za změnu času, tak jí hned podepíšu :) Už by se to mohlo zrušit :) :) :) Já vždycky ještě měsíc žiju po staru, než si zvyknu ... a když už si zvyknu, je tu jaro a nový čas :) + vykládejte to dětem :), že mají spát dýl :) :) :)
I když dneska byli hodňoučcí :) Večer jsem jim nařídila, že ráno do ložnice ani nepáchnou, budou jako myšky, půjdou k počítači, kde budou mít zapnutou pohádku, přikryjou se v křesle peřinou a vůbec, ale vůbec se nebudou prát a hulákat :)
Hele a dneska to fakt vyšlo :) Dostali po snídani kinder vajíčko, že nechali maminku ráno spinkat a koukali se na pohádku, přikrytí a bez hádek :)
Nemám báječné děti? No mám :))))))))))))

Zdena O    26.10.2009 12:11
Tak,co je to tady :? :? :? asi jsem si spletla stránky :sigh Doufám,že jste všechny v pořádku a vesele pletete :grin já teď dovařuji rajskou a pak sednu a asi spíš padnu :upset holky já jsem si v sobotu hrála na machra,protože nebyla dodělaná zahrada a dcera byla nemocná,tak jsem tam vlítla,co se dalo jsem zryla,zhrábala jsem zahradu a jako machírek jsem přišla domu a že je zahrada hotová :) ale večer to začlo,celou sobotu jsem nespala,dcera mi flákla injekci,samozřemně nepomohla,ve vaně jsem byla asi desetkrát,mě to vždy pomůže,prostě nic a nic nepomáhalo,bolestí jsem řvala,ruka oteklá,prostě jak starý hypochondr,dnes je to už lepší,tohle kdyby věděl doktor,který mi dáva infuze,tak by mi nakopal kamsi :grin tak konec machrování,už to prostě nedokážu :upset tak holčičky pěkný den a pleteníčku zdar ;)

pitrisek    25.10.2009 13:31
Raduš píšeš o zádech,tak se hned přidám. Včera ráno jsem měla TROCHU zatuhlé rameno. Začla jsem rozcvičovat - a povedlo se mi to dokonale. Na konci rozcvičování jsem nemohla otočit hlavou ani doleva nebo doprava, ale ani nahoru a dolů. A Petruška už měla slíbený výjezd na letiště a do Národního muzea. No - absolvovala jsem to jak vrchní z Vesničky střediskové (aneb "tak nevotáčej hlavu, votáčej se celej") - nejlepší to bylo při přecházení silnice. točila jsem se jak holub na báni.

A aby toho nebylo málo, tak Péťa potom celý večer a část noci prozvracela a dnes má teplotu, ale máme to asi pod kontrolou...

Já si spravuju náladu štrikováním dalších věcí pro kolegyně holčičku (zatím v bříšku), překvapivě zrovna ten stereotypní pletací pohyb mi dělá dobře a uvolňuje mi to. a taky krájení zeleniny a celkově vaření.
No tak už máme bramboračku a já půlku soupravičky...


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009