FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Radka-radjan    23.10.2009 22:15
P.S.: Aby jste si nemysleli, že se to naše cvičení obešlo bez následků, tak jsme si všichni hromadně (až na děti) odrovnali záda. Ale za tu srandu to fakt stálo :grin :grin :grin

Radka-radjan    23.10.2009 22:04
Tak Zdeni, když už jsi u těch kotrmelců...
Včera u nás byla moje sestřenka (38 let - normálně bych to nepsala, ale je to důležitá informace) a přišla naše babička a povídá dětem: "Ukažte tetě, jak cvičíte s taťkou a s mamkou" A děti hned že jo. No holky asi tak, manžel klekne na všechny čtyři a Terezka přes něj skáče (něco jako skok přes koně... :grin ) a dovršili jsme to tím, že já si kleknu vedle něj, ona přes nás skáče a mezitím nás podlézá Lucinka. Zkrátka jedna přes druhá pod. A protože máme doma matraci ze staré postýlky, dělají na nich holky kotrmelec . Dopředu už umí samy, tak je tatínek učí i dozadu. A když už byly u toho, tak manžel povídá: "A já umím stojku" a udělal jí (takovou tu na hlavě) a sestřenka: "Já umím most" a já na to, ten už jsem dlouho nedělala a řekla jsem manželovi ať mě jistí s rukou jakože pod zády až se budu prohýbat. Sestřenka vyvalila oči :eek a říká: "Tý jo, ty ho uděláš ze stoje" A já říkám a jak jinak a holky normálka jsem ho fakt udělala... A sestřenka říká, já ho umím jen z leže a udělala ho taky... A manžel udělal kotrmelec a sestřenka taky, no váleli jsme se tady smíchy jak potrhlý. Manžel se sestřenkou vystřihli i kotrmelec dozadu, ale to už jsem se válela smíchy, protože to manžel švihl do sušáku na prádlo :grin :grin :grin
Toliko ke kotrmelcům, bavte se, pleťte, háčkujte a dobrou noc! :zzz

Zdena O    23.10.2009 21:35
Jé holky,to jste mi udělaly radost,že v tom nelítám sama :grin :grin :grin :grin :grin Raduš,tebe si umím představit s jehlicemi,pak zas bude galerka narvaná viď,ty jsi hroznej fofrník,tak já už jdu spát ale nejdříve si udělám pár kotrmelců,abych se srovnala :grin :grin :grin ahoj všem a dobrou noc..Zdena

hela    23.10.2009 21:09
holky neměly jste půjčeného mého muže? u nás je to to samé. :grin

Radka-radjan    23.10.2009 19:06
No Zdeni, já ti přesně můžu říct, kde jsem já... Pletu jak o závod a zbytek neexistujee :grin :grin :grin A to víš že ne, já jsem třeba dneska s holkama pekla "šneky" a dělali jsme banánové jednohubky... Vše shrnou tihle smajlíci :upset :grin Terezka je nachlazená, tak ven moc nemůžeme, tak jsem je zabavila aspoň pečením. (Uf) :grin Zdeni, já to mám s mým mužem nastejno. Já luxuju pět minut a on půl hodiny... :grin Takže luxuju jenom já :grin

Mila-koutnam    23.10.2009 16:39
Ahojky všichni, poctivě pročítám vše, ale nemám čas psát, sedím už delší dobu denně v práci do večera, dnes naposled, příští týden za to jdu jen v pátek, takže volno věnuju zanedbanému úklidu a hlavně pleteníčku :grin , snad se mi podaří dodělat nějaké resty a nafotit a co můžu (pokud to nebudou vánoční dárky), tak potom vložím do galerie. Takže taky přeju všem pěkný víkend, ať strávený u pletení, nebo někde venku v přírodě.

Mila

Zdena O    23.10.2009 16:23
Ahoj pletařinky,koukám že tu dlouho nikdo nebyl? :? kde jste všechny holky moje :? je fakt,že dnes je venku hezky,sice zatažíno ale hrozný teplo,mě bolí nohy,jak stoletý ježibabě :upset :upset :upset Petruš,až mě poznáš,tak tomu budeš i věřit,že netárnu :grin :grin :grin jsem od přírody plašan,všechno rychle,rychle a pak je mi divný,že mě bolí nožičky :sigh a mužík pravý opak,když někam jdeme,tak já už stojím u výtahu a on si obléká trenky :grin a já jsem na mrtvici,jak mě to jde na nervy :upset no jó,každý jsme jiný já se kolikrát doma i sama sebe potkám,jak lítám i po bytě :grin tak holky,mějte se pěkně,změní nám hodiny,tak budem o hoďku déle spát,než se nám to srovná v mozečkách :p ahoj a pěkný zbytek dne.Zdena

pitrisek    22.10.2009 20:32
Zdeni O. - prosimtě, TY a stárnout??? Neblázni! ;) tak co ta lebka - sehnalas nějakou nebo dostalas nějakou??

pitrisek    22.10.2009 20:30
Ahoj Markét,
dítko mě dnes vytáhlo na hřiště! Hned jak jsme přišly ze školky. Vzaly jsme to jen přes obchod, pak mě nechala jen hodit tašky za dveře a už jsme mazaly na klouzačky atd. Musim ale říct, že mi to udělalo moc dobře!! Takový uvolnění, venku krásné barvičky (sice zataženo...) - ale krásně jsem si vyčistila hlavu. Poslední dobou už ten stereotyp práce - domů, práce - domů mi leze na mozek.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Jo , Peti tak to je přesný .. ted je venku fakt líp jak doma .. a mě to taky hodně pomáhá mít bezva náladičku ;)
Tak všem hezký podzimní víkend :p

Markéta Robst.    22.10.2009 19:59
Ahojky všem.. jen Vás jdu pozdravit ;)
Chodím s dětma každý den na celé odpoledne ven .. hned jak přijdou ze školy a ze školky, takže na počítači se snažím být jen dopoledne.. ted je pořád doma tak pošmourno a hned tma , že jsme radši venku.
Dneska jsme nasbírali listí a pak jsme je doma namalovali barvičkama - vodovkama, (Kačka nám radila, protože to dělali už ve školce ;) :) .. a pak jsme ty barevné listy tiskli na velký výkres .. no udělalo nám to bezva radost.. a zítra jdeme zase :)

Alena32    22.10.2009 10:33
Danuško,ten zmíněný kojenecký svetřík jsem spáchala já, tak se ozývám. Zkus mě napsat na mejl, co přesně ti není jasné. Zkusím ozřejmit.Mejlová adresa se ti objeví, když klepneš na tu modrou obálečku pod jménem.
Teď zrovna pletu další kojenecký svetřík a také bude s kulatým sedýlkem.

evik.kudlackova    22.10.2009 10:15
Danu,musíte v té sekci kliknout na další stránku č.2.

danuše    22.10.2009 09:42
děkuji Helenko ale nenašla sem to tam,

hela    22.10.2009 09:23
Danuško, mrkni do modelů a POPISŮ. 5. BŘEZNA 2008, TAM JE SVETÝREK S KULATÝM SEDLEM. Snad ti to pomůže.

danuše ficková    22.10.2009 09:15
dobrý den potřebovala bych poradit pletu kojenecký kabátek ze sedlem a eště sem to nepletla tak bych potřebovala poradit podrobně jak na to esli se to sedlo plete dokola na kulaté jehlici a nebo na kulaté ale jako na dvou mám to v časopisu ale nerozumím tomu děkuji za ochotu.

rendýsek    21.10.2009 20:21
Míli moooc děkuji za nápovědu,neodolala jsem a musela jsem se hned pustit do klapání jehlicemi a těch 80 oček je perfektní!!!! :grin

Zdeninka    21.10.2009 19:59
Verčo děkuji za vzorek, děkuji moc, o víkendu se do něj pustím.Zdeninka

verca    21.10.2009 17:23
Zdeni,vzoreček jsem poslala,ale nevím jestli se zadařilo :? ,tak jsem ho pro jistotu vložila do pomocníčka.A mám v těch Zdeničkach trošku chaos ;)

Radka-radjan    21.10.2009 16:01
Zdeni, něco jsem ti poslala na e-mail a doufám, že budeš spokojená ;) :grin

Zdena O    21.10.2009 15:41
Verunko,jestli ti to nebude dělat problém,pošly mi ten popis,jen ten obrázek s ničím jiným se nemusíš nimrat :grin
Pitrísku,tomu malému klukovi,co chci tu lebku,tak je to můj vnuk a je mu už 14 a nejednou přišel,ze by rád šálu s lebkou :upset a prosil a prosil,až jsem řekla jo ale mám vstek :upset protože za prvé,nesnáším tuto módu a za druhé,nevím jak a kdy to zvládnu :sigh ale vnuk je vnuk a babička dělá co mu na očí vidí :) vždyď to některé pletařinky,taky znají ;)
dnes jsem začla chodit na infuze,tak mi zas bude na chvíli fajn :) už cítím,že to moje tělíčko začíná stárnout :grin :grin :grin ale nesmím si nic připouštět,teď si udělám kávičku,sednu a pleteníčko do ruky,večer jsem dodělala šátek,tak až mě ho dcera vyfotí,vložím :) ahoj holčičky.......Zdena

Mila-koutnam    21.10.2009 15:16
Omlouvám se, můj na 80, užší pro dceru 70 oček, ale záleží hodně na výběru jehlic a na způsobu pletení (já pletu volněj), asi je nejlepší osvědčená metoda zkouškou.
Mila

Mila-koutnam    21.10.2009 14:54
Reni ten můj modrej v galerce je na 90 oček, ten růžovej pro dceru je na 80 oček, no a já mám velikost cca 40-42.
Mila

rendýsek    21.10.2009 14:24
Hurááááá došla mi dnes má vytoužená Olivie, už se nemohu dočkat až k ní zasednu, ale prvně musím doháčkovat šaty. Na kolik oček začínáte s Olivií na velikost tak 38-40?

pitrisek    21.10.2009 14:09
Zdeni -
že Ty máš v rodině nějakého malého milovníka pirátů, koster a lebek!!! Moje kolegyňka má synka, a ten chodí do první třídy, a zbožňuje lebky, kostry, piráty, mumie :grin je to takovej bystrej klučina.

verca    21.10.2009 13:32
Zdenince-vzorek můžu poslat hned,popis bych musela nějak sesmolit :) ,pletu podle oka.A moc děkuji za chválu,to člověka potěší :)

Zdena Osek    21.10.2009 12:57
Ahoj holky,prosím vás všechny,nemáte některá popis na vyplétanou,nebo vyšitou lebku?nebojte se,nezbláznila jsem se ale moc bych to potřebovala :) Raduš děkuji ti za ten palec,musela jsem se smát,já jsem si to prostě vytiskla a ještě jsem na to nekoukala,snad bych na to přišla ale taky možná ne a upletla bych palčáky bez palce :grin :grin :grin mějte se všechny moc hezky a dobrou náladu ahoj........Zdena :)
Markétko,snad se nezlobíš,že mám u tebe otevřenou zásilku ale nějak mi to teď finančně nevychází :upset ale neboj,vše si od tebe koupím,co mám u tebe a určitě něco navíc ;)

Radka-radjan    21.10.2009 10:05
Dobře holky přiznávám se, včera večer jsem návod na nákrčníky poslala Markétce na e-mail. Ovšem s prosbou, pokud budou oba návody uveřejněny, aby tam bylo uvedeno i to, že je to práce Pitríska i Hely :) Já si na tom "jen" hřeju polívčičku, protože holky, to vy dvě jste si s tím daly největší práci a já to jen šířím dál ;)

rendysek    21.10.2009 08:07
I já se mooooc přimlouvám za popisek na krásné nákrčníky, jsou opravdu dokonaké , krásný den všem a Pitrískovi děkuji ,že jsem se mohla zasmát ,ty vaše příhody ze školky by jste mohli vydat knižně určitě by to byl bestseler.

pitrisek    20.10.2009 21:32
.... Markétko... přes Tebe směruju takovou prosbu... že třeba ty nákrčníky by holky poslaly?? Ty raglánové (Hela a potažmo Raduš)... ty by určitě potěšily! - tak co holky - pošlete? :)

Tak - naše školka dnes jela vlakem do lesa a na houby. Našli HOUBY ve smyslu že nic - ale dětem to očividně nějak nevadilo. Naše Andersenka ráno při oblíkání tvrdila, že jde do lesa, ale ne hledat houby. Ona tam šla hledat něco zakopanýho: prej zakopanej rohlík, balon a video.
No zatim to nenašla tak vezmem rejč a zapátráme kolem chaty.

Radka-radjan    20.10.2009 19:31
Zdeninko, že by to bylo v e-mailu? :grin


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009