FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


macina    17.10.2009 19:21
Ahááá,to je asi ono.V tom popisu je psaný,že se plete nad čtyřmi oky,tak to je asi ten křížený copánek.Peti,dík za pomoc,zase jsem o něco chytřejší. :roll

pitrisek    17.10.2009 19:02
maci
nejsem si úplně jistá, ale mám dojem že to je takový ten copánek,co se kříží jednou vpravo jednou vlevo.
Mrkni sem

http://www.i-radost.cz/hrejivy-damsky-rolak-vel-x l-p-136.html?zenid=ddu8ncqnml2t8fur8s6s71e8q0

macina    17.10.2009 18:09
Zdravím ,
Děvčata prosím vás nevíte jak se plete "HOUSKOVÝ VZOR"?Narazila jsem na tento název v jednom popisu,ale není tam ani nákres jen tento název a já jsem to ještě neslyšela,tak mě docela zajímá jak se houskový vzor plete. ;)

pitrisek    17.10.2009 16:50
Ne. Barva chodníku ne. Spadané a shnilé podzimní listí.
Holky teda tu barvu mi doporučila kamarádka (Londa) - ale jako to se ani trochu neleskne, vypadá to uplně příšerně.
Tak tu už si nevezmu ani kdyby ji dávali zadarmo! Prej "karamel blond".

pitrisek    17.10.2009 16:45
Super. Hotovo.
Jsem naprosto spokojená, jsem na běhu mezi vyšisovanou blond, zrzavou a barvou chodníku. Vypadám jako polochcíplá puritánka z 19. století.

Takže v pondělí jdu do práce buď s turbanem na hlavě a nebo radši vůbec. Pádím do Kauflandu pro blond a budu doufat, že nevyplešatím.

pitrisek    17.10.2009 15:27
KáŤo už mrkám už mrkám!

Tak děvčata. Držte mně palce - JDU ZKUSIT OVOU BARVU NA VLASY. Ty svoje blonďatý melíry už nějak nezvládám, tak jdu zkusit "karamelovou blond", doufam, že ze mě nebude splašenej pomeranč.

Katka    17.10.2009 11:27
Ahoj Peťulko :)
Kde jinde se získávají miminka než v Penny? Koukni do galerie :) Fotka speciálně pro Tebe :)

mazlinka    17.10.2009 11:18
Mina, děkuji za radu, příště si na to dám pozor a hned fotečku přejmenuji. Snad se mi zadaří, na takové věci jsem stejně antitalent ;)

mina    17.10.2009 07:55
Mazlinka, už som o tom písala - napríklad ja, keď niečo nafotím, prekopírujem to z foťáka do počítača a potom pošlem do Galérie. Už niekoľkokrát sa mi stalo, že nová fotka bola uložená v inom súbore, ale pod rovnakým číslom ako nejaká staršia - vtedy si systém nevie nájsť tú správnu cestu k vkladanému obrázku.
Stačí, keď nový obrázok premenuješ, ale pozor, ak ho chceš pomenovať slovne /napríklad "pončo"/, nesmieš použiť dĺžne a mäkčene /"ponco"/.

mazlinka    16.10.2009 23:59
Tak po dlooouhé době vložím své dílko do galérky a technika mě zradí. Naskakuje mi tam starý svetr :upset Nevím jak to spravit, ale vy pro to máte pochopení...

pitrisek    16.10.2009 22:28
Haničko jak by měly vypadat?

HANA ČALKOVSKÁ    16.10.2009 22:16
dobrý den, prosím hledám vzorek na dámský svetr, a vzorek na pánskou vestu. děkuji moc za nabídky. hanka

pitrisek    16.10.2009 20:21
Á Jéžiš.
Mám dotaz:
nemáte některá podobnou úchylku jako já -že máte nějaké oblíbené divadelní představení, na které vás to pořád nutí chodit???
Já normálně nemusím operu, ale mám naprostou úchylku na Rusalku, ale to je něco teda. Jak to na mě přijde tak musim - už zase brousim na Státní opeře, no vidim to na 17. listopadu. to bude zase šest stovek v tahu :grin

pitrisek    16.10.2009 20:08
Taky jsem slepýš na dálku! Ale já když ty brejle sundám, tak pak následně nemůžu nic najít (jakožto hlavně nemůžu najít ani ty brejle) aneb jak říkali Mach a Šebestová "brejle se bez brejlí špatně hledají" :grin

Někdy nosím čočky, ale předtím jsem je nosila osm let a oči už se nějak brání, už je moc nesnesu.

Péťa nezávisle na naší debatě o miminkách se kouká vedle na Klauna Kostkáče (Kostičky), a tam ukazovali dřevěné figurky: rodiče a děti. A Péťa řiká: "Hele tam jsem já, ty, táta a miminko." (ještě žádný ale nemáme ani nečekáme, ona už s ním prostě ale počítá). A pak se zarazila a říká: "Nojo, ale já jsem si ho ještě nekoupila!!!"
(u ní totiž nenosí miminka čáp, ale kupujou se v Penny Marketu, prej)

Radka-radjan    16.10.2009 19:35
Jo, tak já jsem dost dobrá, napsat pýchnout s tvrdým i to můžu snad jenom já. Ale co, holky bavte se :grin :grin :grin

Radka-radjan    16.10.2009 19:33
Vyvrhel... a kdyby to šlo, tak to potvrdím třetí holčičkou :o))))
Tak naše Terezka taky dlouho neměla náušnice. Od malička měla strašně moc injekcí,odběrů, tak jsme jí nechtěli mučit propichováním oušek. Potkalo jí to až s Lucinkou a ta byla ještě strašně malý miminko. Ale jedna věc je jistá, když náušnice, tak jako malýmu miminku a nebo potom až bude dítko samo chtít. Terezka na ně šla v necelých třech letech a to byl očistec. Manžel měl co dělat aby jí udržel. Mimčo prostě zahouskujou a je to. I když bylo mi Lucinky strašně líto, ale na druhou stranu když brali Terezce krev z ručičky, hlavičky... atd., dávali jí injekce, tak jsem u toho taky musela asistovat, takže už jsem byla odolnější. Tchýně si uši nechala pýchnout až ve čtyřiceti a taky jí to v ničem nevadilo. Já jsem podobný typ jako ty, ven si beru brýle (ty mám na dálku, takže to je jistota), někdy prstýnek, hodinky...atd. ale přijdu domů a letí to všechno dolů vč. brýlí.

pitrisek    16.10.2009 19:25
Ježííííš marjáááá Raduš -
Tys vyvržena na okraj společnosti za rodění holek :grin :grin

Tak já když jsem byla na gymplu, tak jsem zarytě tvrdila, že já prostě BUDU MÍT HOLČIČKY A DVĚ A HOTOVO. No první už mam.
Ovšem mezitím jsem změnila názor a je mi to naprosto jedno - ale nedá mi to, přisadím si vtipnou historku.
Naše Petruška nemá náušnice. Já taky nemam náušnice (A MÍT NEBUDU NEBUDU NEBUDU!!!!!!!!), Petruška po mně zdědila naprostý odpor ke šperkům.
já jsem velice ochotná navléci si na sebe bižuterii, tu mám fakt ráda. Ale jak přijdu domů, všechno jde dolů. Hodinky, náhrdelník, náramek - všechno letí do šuplíku.
Nejradši jsem BEZ (ozdob).
A Péťa ta zatim nesnese ani bižutku. No kdepak dát na ni náhrdelníček, nemá šanci.

No a když byla miminko a i když pak chodila, tak mi vždycky někdo nakouk do kočárku a pravil:
"TO JE CHLAPEČEK?" - a já: "JASNĚ. CHLAPEČEK V RŮŽOVÝ ČEPICI A RŮŽOVÝ TEPLÁKOVCE." - a nějaká ta zabedněná paní mi pravdila: "Ale to je chlapeček, NEMÁ NÁUŠNICE." načež jsem odpověděla: "Ano. Máte pravdu, nemá náušnice, je to vlastně opravdu chlapeček." :grin :grin :grin :grin ježiš eště teď se otřásam smíchy.

Radka-radjan    16.10.2009 19:20
Peti,nepopisuj - POŠLI!!!!

pitrisek    16.10.2009 19:18
Ivi, Raduš, Káťo - já odolávam. No přeci když tady pracně tři měsíce hubnu těch svejch třicet deka, tak je zase nenaberu na jedněch rohlíčkách!!!!! :grin

Holky ta paní peče prostě BOŽSKY, možná bych vám měla spíš poslat tu paní . Ona ke mně chodí na angličtinu ale každej pátek mi prostě přinese něco pečenýho - ale to se nedá slovy popsat!

Radka-radjan    16.10.2009 19:17
Fakt není co závidět ;) Přijede prababička a ta mě nemá moc ráda, sebrala jsem jí vnoučka a taky jsem porodila "jen" holčičky. A u nich se uznávají především chlapečci, takže tebe by Katuško totálně zbožňovali a všechny chyby co vidí na mě, by byly u tebe jen směšná fraška :grin :grin :grin
Ale takových lidí je víc. U nás na obci mě každý po narození Lucinky litoval a já do dneška nechápu proč. Jednou mi jedna paní řekla, jestli to druhé je chlapeček a já jsem jí hrdě řekla, že je to holčička a ona mi na to řekla: "Já myslela jestli Vám nebylo líto vyhodit ty růžové věci" :grin :grin
Manželovi je akorát líto, že nebude další nositel jeho jména, ale kdyby jsme měli mít dalšího potomka, rozhodně by chtěl holčičku... No u nás spíš aby byl další potomek zdravý!

Radka-radjan    16.10.2009 19:03
Já nezlobím, to je jen krutá realita ;)

Katka    16.10.2009 18:50
Tak tam nezapomeň dát i zakysanou smetanu ....
a já jdu pryč. Se mi zdá, že se to nějak obrátilo. Já mám zlobit Tebe. Pamatuješ? Takhle to není ono!!!
:grin :grin :grin

Radka-radjan    16.10.2009 18:48
Když už jsme u toho, zítra musím upéct meruňkovou buchtu z bílého jogurtu a s drobénkou :grin ;)

Katka    16.10.2009 18:01
Že se o tom vůbec bavíme!!! Já mám takový hlad na makové buchty!!!!!!! :cry :cry :cry
Nebo aspoň plněné jablíčky se skořicí ...

Nic vypínám počítač a jdu si namazat chleba :) Už nechci nic slyšet :grin

Katka    16.10.2009 17:58
Jo tak Honzíkovi buchty se mi ještě nikdy nepovedly ... Párkrát jsem to vyzkoušela, a pak jsem si řekla, no co. Je tolik jiných buchet, co mi jdou :) Ale taková maková buchta s rozinkami, mňááám :) :) :)
Asi se k Vám pozvu :)
I když teď mě napadá, že jsem se do toho kynutého těsta snažila cpát celozrnnou mouku (aspoň částečně, nebo aspoň otruby ...), tak to možná tomu kynutému těstu nedělá tak dobře. Ale kynuté jahodové knedlíky ještě docela šly.
Ivi, držím palce, ať už to máš hotové.

Radka-radjan    16.10.2009 17:52
Ivi, pevné nervy a budu držet palce aby se dílko povedlo k velké spokojenosti ;)

Radka-radjan    16.10.2009 17:51
Katuško, uvaří - asi dostanu toust, to bude vrcholné dílo ;) Je fakt, že jednou manžel pekl pstruha, to jsem byla s Lucinkou v porodnici a potom prohlásil, že byl tak výborný, že mi ho musí upéct až přijedu z porodnice. No myslíš, že jsem ho do dneška ochutnala? NÉÉÉÉÉ!!! A to už je dva a půl roku :grin :grin :grin
Jinak kynuté těsto to já můžu. Manželovi dělám Honzíkovky (my tak říkáme Českým buchtám s povidlama) a já si dělám kynutý borůvkový koláč. Mňáááám. Jednou mi otec řekl, že takhle dobrý kynutý buchty dělala i moje babička. To jsem tenkrát povyrostla aspoň o dva metry :grin :grin :grin Ale vařit jsem taky neuměla když jsme se s manželem poznali. Mamka mě v kuchyni nesnesla a kor když se mělo dělat s mouka. To byla mouka na mě, okolo mě, po zemi a ona to psychicky neunesla a vždycky mě vyhodila :grin :grin :grin Akorát jsem směla strouhat tvaroh nebo sýr... :upset A vidíš to, dneska vařím pro všechny (vč.babičky a dědy). Tak neházej flintu do žita, však těm kynutým buchtám přijdeš na kloub ;) Já ti prostě věřím!!!

iva    16.10.2009 17:41
...ze komu je lepsie ? No urcite mne, ale v opacnom slova zmysle :upset :upset
No pulover je dokonceny huraaaa !!! ale este nie celkom. Ja prevelice sikovna a rychla so ho zle zosila, teda jednu stranu :upset
Je z moheru, tak ma caka pekne paranie. On je ten pulover srikovany od rukava a tvori len jeden diel...mozno si to rozmyslim a bude z toho zvieraca kazajka :grin :grin lebo uz mi muz hovori( nie doslova), ze som sa zblaznila z toho strikovania...no ale vela nechyba :grin

Peti idem k tebe na tie saaatecky, ci uz su zjedene ? :grin ale potrebujem obalit nervicky :roll no idem teda paaaarat...

Katka    16.10.2009 17:37
Ty jo, Tobě manžel uvaří?!!!! No tak to jsi na tom o dost líp než já!!!!
My jsme kdysi s manželem neuměli vařit ani jeden. Takže jsme se tak pokoušeli oba. Jenže manžel sní všechno, ale fakt všechno, chutná mu to a chválí.
No a kdysi se snažil uvařit houbovou bílou omáčku. Teda to bylo něco tak odporného. V mléce plavaly hrudky mouky .. táhlo se to (to ještě fakt nemám ráda mléko) a bylo to odporné. On baštil no a já tehdy ještě taky, i když se mi s každou lžící zvedal žaludek, tehdy jsem se ještě bála pípnout :grin Od té doby manžel už nikdy vařit nemusel :) A už umím i buchty :) Akorát kynuté těsto je prostě vrchol kulinářského umění. Mám k němu respekt a dalo by se říct, že nejsme nejlepší kamarádi.

Radka-radjan    16.10.2009 17:28
Určitě ty Káťo... Já mám teprve náplet předního a zadního dílu. Dětí se zbavím až po večerníčku - jdou spinkat dolů k babičce a ráno se vrátí zpátky. Manžel mi zůstává na krku, ale nestěžuju si. Uvaří večeři, naleje vínko, uděláme pohodu a co víc. Stejně ti ten oddech moc přeju!


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009