FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    14.10.2009 20:16
RAduš- takže Ty ses prostě neosypala z mrazu. Ty ses osypala, protože neměli ty dárky!! No to bych se osypala taky :grin ale dámy - já mám radost. Vrátil se mi hlas - ale radostí se neopiju, to bych o něj přišla znova.

Cindy - s těmi hračkami: mám dva synovce, jeden standartně si hrál s autíčkama. Druhý si ode mě půjčil panenku, a vrátil mi ji, když mu bylo 13 páč se mi narodila Petruška, tak cítil povinnost :grin ta panenka se jmenovala Nataša a kdysi dávno mi ji přivezla babička z Moskvy :grin no to je panenka pamětnice. Ale ta drží jak betonová!

Radka-radjan    14.10.2009 20:03
Mé myšlenkové pochody jsou trošičku z normální trasy a snad proto mě napadlo: Škoda že nemám přihřátého manžela, ten by asi sálal co? No a vlastně by to asi nebyl můj manžel že?

Katka    14.10.2009 19:56
Tak na něj dej aspoň nahřátou utěrku :)
A já Ti tady na něj foukám, ať už to je dobré.

Radka-radjan    14.10.2009 19:17
Dneska bych potřebovala spíš nějaký bylinky na bolebřuch... Včera mi "namontovali" tělísko, takový těžký peníze to stálo a břicho teď bolí. Ale vždy jen v 8 ráno a po šesté večer. Mám na sedm dní 2x denně Ibalgin, tak tu trpím a čekám až to zabere :upset

Katka    14.10.2009 19:11
A co Ti mám uvařit? Abych Tě mohla čekat?

Radka-radjan    14.10.2009 19:07
Katuško, tak dneska mě na návštěvu nečekej ;)

Katka    14.10.2009 19:05
Já vím já vím :)
A o kaštánkách jsi mi psala :) K večeři máme hrachovou polívku :) to jsem zvědavá, co na to ti moji opraváři řeknou. Ještě jsou v garáži a montují ta kola....

Radka-radjan    14.10.2009 19:01
Káťo, já jsem si ale na podzim nestěžovala, pokud nalistuješ o tři stránky "dřív" a o pár příspěvků níž před tvým podzimem, tak jsem tam napsala toto:
Holky, podzim je přeci nejhezčí. Ty krásně barevné stromy, brouzdání se napadaným lupením, ten svěží chladný větřík a když do toho vykoukne sluníčko a osvětlí tu parádu, tak je radost se na to podívat Brzké stmívání láká k ručním pracem, co víc si přát ???
Takže mně určitě nepatřilo to tvoje: "Holky co pořád máte" viď????

Katka    14.10.2009 18:54
PS: já bych to s tím sněžením neviděla tak černě :) a) ještě nebylo Martina b) ještě nemám posbírané všechny ořechy na zahradě :)
Z toho logicky vyplývá, že sníh ještě chvíli nebude (aspoň než dosbírám ořechy a ostříhám růže, co mi před domem ještě kvetou )

Katka    14.10.2009 18:50
Ale teď mám príma radu :)
Znáte večerníček o Radovanovi? Namluvil ho Luděk Sobota? No ten je naprosto super. Ten malej kluk se raduje úplně ze všeho :) Když spadne do kopřiv, tak se upřímně raduje, že ty kopřivy tak krásně pálí :)
A taky tam je zlý výrostek Hugo a kamarádka Kateřinka (= to už samo o sobě značí kvalitu :))

Katka    14.10.2009 18:47
Já nevím, co pořád máte .... nelíbil se Vám podzim, a když se teda, už udělá zima, abyste nemuseli žehrat na plískanice, tak brbláte zas :)
Už Vás vidím v létě, že je moc horko a sucho, že by mohlo zapršet, nebo se malinko ochladit :)

Radka-radjan    14.10.2009 18:43
To je fakt, v centru jsem dneska byla a je tam docela bílo. To co je mimo Jihlavu, není až taková hrůza. Bývá mnohem mnohem hůř :o) Už byla snaha sněhových jazyků vlézt do silnice, ale naštěstí to stihlo rotávat. Jen mě mrzí, že se podzim nestihl pořádně vybarvit a už jsou stromy bílé.
A určitě jsou na tom někde v naší republice hůř než my nebo líp že Káťo a Peti???? :sigh

Eris    14.10.2009 18:39
No a že ho tady není málo, co Raduš? Teď už to netaje a já bydlím přímo v centru a jsou tu už tak 2cm... Nechci vidět, co je mimo Jihlavu!

Radka-radjan    14.10.2009 18:37
Škoda že už je venku tma, já bych Vám to vyfotila, jak to u nás vypadá venku. Nejsou to sice žádné 20 cm vrstvy sněhu, ale střechy a pole už jsou bílé, cesty se zatím drží v mokrém stavu. A ty tvoje dvě vločky mě Káťo fakt pobavily :sigh :upset

Radka-radjan    14.10.2009 18:35
Holky naše Terezka si vyhraje se vším a někdy jsou to panenky a někdy autíčka, ale teď zabodovala, protože k zítřejšímu svátku si přála autíčko na dálkové ovládání a že to není žádná skromná ženská, tak dědovi nahlásila že chce tři. Jedno do Měřína, jedno domů a další k babičce Heleně. No veselá kopa ta naše holka. A Lucinka to je typická holčička, obléká panenky, vozí je v kočárku, vaří jim... atd. atd. Je ale fakt, že Terezka tíhne ke klučičím věcem díky tatínkovi, ten jí s tím učí řádit odmalička jak se patří. Už s ním párkrát něco dělala v garáži, tak umí pojmenovat věci, který jsou pro mě španělská vesnice. Minule jsem s nima byla venku, ona jen tak zaběhla za taťkou a říká, to jsou brzdový destičky viď? No a fakt byly a nikdo jí to před tím neříkal. Tatínek si jí fakt učí, to už nedávno prohlásil, že jí musí sehnat malý montérky... Pak nemá být zmatená :grin

Katka    14.10.2009 18:30
Radu neboj :) Ono to k Pétě přijde :) U nás už dnes spadli už aspoň 2 vločky :)
A nádherně svítilo sluníčko a byla modrá obloha. Tak buď se jim tam posune sluníčko nebo vločka :) Přeci jen to není tak daleko :)

Katka    14.10.2009 18:29
No já nevím :) Máme dva raubíře a já mám doma svoje tři panenky z mládí. 2 barbíny a jednu zlatovlasou pannu. A nikoho nezajímají.Ale naprosto ne.
Když jsem si s nimi venku chtěla hrát na to, jak tančí princezny, vzali do rukou klacky a šermovali se spolu (rytíř a drak), žádné tanečky se závojem je nezajímali. S tátou nejraději hrají na policajty a zloděje, "comboje". Vrtají, sekají ... teď mění kola na autě.
Jen se mě chodí ptát, jestli se mi líbí tenhle legový pirát, nebo tenhle a když říkám že žádný, zhnuseně kroutí hlavou. Ondra se pak přišel zeptat, jestli se mi líbí aspoň voják ... No tak ten trochu víc :) aspoň nemá dřevěnou nohu.
žádné holčičí věci je nezajímají. No abych nekřivdila, Honzík mi vždycky příjde pomáhat do kuchyně .... když mám zapnutý mixér :grin
ten ho dost zajímá :)
Ale co je musím opravdu chválit, hlavně Ondru, že mi sám od sebe pochválí každou sukni a říká mi, že mi to moc sluší. To se u chlapa jen tak nevidí :grin (teda tatínek také chválí, ale toho se musím ptát :)).

Radka-radjan    14.10.2009 18:23
Mimochodem Péťo, jak u Vás sníh není, když u nás je??? :upset :grin

Cinderella    14.10.2009 18:12
Já si totiž večer před spaním ještě četla tady tu vaší "debatu" a už jsi mi v té hlavě zůstala do rána!? :-)
A ten dort - to je jasné, stále myslím na jídlo ( i když spím )...?! :-)

No, Pitrísku, u nás doma je to podobné, jak píšeš! Starší Lenka si hraje mnohem častěji s vláčkama a autíčkama než s panenkama. Už už jsem chtěla panenky darovat mladším kamarádkám ( Lenka by i souhlasila ), ale Radek mi to zakázal, protože on si s nima prý hraje moc rád?! :-)
Tak nevím, nevím, máme to nějaké přehozené, ale asi je to "normálka"...
....a nejsme, jak tak kolem pozoruji, jediný případ?! :-)

Jak jsi tu nakousla Vánoce a Ježíška, já se úplně začla těšit?! :-)

Radka-radjan    14.10.2009 18:01
Péťo, nakonec jsem toho podělala tolik, že jsem nic neudělala. Ale svetříky budou asi tak: Barevné rukávy ze safíru (růžovo-fialovo-žluto-bílo-zeno-modrý melír) a přední a zadní díl bude z fialové Eviny.
Dneska se dařilo i Tescu, to to podělalo taky, protože ode dneška měli akci, tak jsem si jela pro panenku v autosedačce a trenažér s volantem pro Lucinku k vánocům a oni si dovolili to nemít! Pak jsem se podruhý v tom chladnu osypala...
Ale večer to si pište, jehlice beru do ruky a ať se práší za rukávy!

pitrisek    14.10.2009 16:59
HOlky
já vám musim napsat, co chce naše dcera od Ježíška.
DOPRAVNÍ ZNAČKY. Naštěstí jsem je na internetu našla (využivam toho, že ještě neumí číst) a už jsou objednané, ji prostě uplně fascinuje všechno spojené s dopravou - a momentálně hlavně značky.
Dále taky mašinky, autobusy, bagry, autodráhy... Teta ve školce se mě ptala, jestli nemá bratříčka - no bratříčka nemá, ale prostě tak si s manželem jednou vyrobíme chlapečka a Petruška mu pujčí ty panenky, které leží na dně truhly :grin

pitrisek    14.10.2009 16:53
Jééééééééé.........
cindy já taková dorty ale fakt peču :grin
ale to je dobrý - tak já si dneska do snu naordinuju tebe!

Cinderella    14.10.2009 16:49
Ahoj Pitrísku, dneska se mi o Tobě zdálo, jak jsi k nám přišla na návštěvu a přinesla nám krásný ovocný dort ve tvaru "květiny".... :) Úplně se mi na něj sbíhaly sliny. Jenže ráno se probudím, dort nikde a na stole jenom chleba s máslem.... :-)

Kde jsem na tomhle byla, to fakt nevím?!

pitrisek    14.10.2009 16:46
Raduš teď opět trochu zvesela:
už jsi něco TROCHU PODĚLALA, jak jsi psala???? :grin mě by zajímaly ty stejné svetříky!! :grin

pitrisek    14.10.2009 16:40
Markétko teda - to bych brečela jak želva.
U mě je nejhorší, že když něco takového shlédnu, tak potom na to myslím ještě i v noci a klidně i druhý den.
Byla jsem jednou s mamkou na "Přelet nad kukaččním hnízdem" v divadle na Fidlovačce. Tak to mě taky dostalo na dlouho, i když ten příběh znám.

TEDA ŽENY PLETAŘSKÉ - u nás sníh není, ale dnes jsem skutečně snad poprvé byla tak ze srdce šťastná, že po polední pauze zalézám zpět do práce!!! (se mi fakt nestalo ještě) :grin

ona když je zima, tak je zima - a člověk s tím počítá. Ale když je takhle 14. října, a já mám zimní kabát, a PROFOUKNE MI - tak to prosim teda opravdu jsem ráda, když zalezu do jakékoli budovy, i když to zrovna je budova pracovní :grin No ale já měla odpoledne takový chytroušký miloušký zrovna - že i tak... no, dá se snést :grin

Markéta Robst.    14.10.2009 15:09
Ahojky holky,
tak jsem včera to divadelní představení docela prožívala.. bylo to tak smutný a dramatický.. ke konci jsem to teda už nemohla vydržet a nestačila jsem si utírat slzy. :cry :cry
Drama se jmenovalo Dům Bernardy Alby a bylo to o bohaté vdově , která měla 5 dcer a protože na ně byla velice přísná a puritánská, .. dcery měli dost citově ochuzený život, žádná láska, zamilovanost žádná svoboda a po všem tak neskutečně toužili.. nejstarší dcera se mohla jako první vdát až ve 39 letech - a to už vypadala jako troska ..
končí to oběšením nejmladší 20 leté dcery .. a vstupem poblázněné babičky, která sebou stále nosí bílou kožešinu z ovce zabalenou jako uzlíček - jakoby miminko a zpívá mu velice dojemnou ukolébavku .. no holky, běhal mi mráz po zádech.
:cry :cry

Teda holky u nás je dneska takovej fičák, ještě horší než včera, tak jsem dnes ani s malým Tomem na procházce nebyla .. včera chudák lapal po dechu , když mu vítr fouknul do obličeje .. absolutně nechápal co se děje :roll

Holky omlouvám se, že jsem dneska všem neodpověděla na mailíky, ale večer to 100% napravím
teď utíkám nakoupit
Tak pa mějte se
a doma v teploučku relaxujte s pleteníčkem u čajíčku, nebo kafíčka :)

pitrisek    14.10.2009 15:06
no - já to klidně jako množit dál budu, ale pouze emailem - protože tady veřejně by to mohlo vypadat, že jsem fekální :grin

no šárko brečela a brečela - původně jsem v noci vylezla ven na balkon a chtěla jsem se oběsit na prádelní šňůře, ale venku byla šílená zima a tak jsem to vzdala a vlezla do postele!

Radka-radjan    14.10.2009 09:46
Ahoj holky, tak hlásím že jsem se poprvé dnes ráno osypala (Katka už asi tuší)... Mám totiž alergii na chlad a dneska se mi osypaly ruce (tfuj tajksl) :upset :upset Nevím jak u Vás, ale u nás je sníh. Na silnici se naštěstí nedrží, tak je to dobrý. A aby toho nebylo málo, něco je špatně na našem vysílači (internetu) - omlouvám se, ale totálně nerozumím technickým věcem - takže mi nejdou vkládat fotky, posílat e-maily a budu ráda když se mi uloží tenhle příspěvek :upset :upset :upset A to mám dvě hotové čepky do galerie, chápete ten amok co mě chytá, když to nemůžu vložit :grin :grin :grin
Jinak holky moc doporučuju nechat si od Peti poslat e-mail na téma zmrzlá židle a h...o :grin :grin :grin Mě to včera přišlo a úplně mě to odrovnalo. Jen doufám, že to Péťa bude chtít množit dál.
Abych si trošku zlepšila náladu, odjela jsem ráno do galanterky. No jasně mám v balíčku melírovaný Safír a budu ho kombinovat s Evinou. Babička mě ukecala, že už dlouho holky neměly stejný svetřík, tak budou jak dvojčátka. Trošku něco podělám (ne doslova) a pak jdu na to.
Holky jehlicím zdar a zimní bundy ven!

Šarka    14.10.2009 08:57
Ještě se vrátím k debatě o divadlu. Anžto je tady jasná převaha moravských pletařek ;). Asi před třemi - čtyřmi lety hostovalo brněnské divadlo v Lublani s představením od Goldoniho Poprask na laguně. Dostali jsme na ambasádu pár lístků, tak jsme šli. Holky, v životě bych neřekla, že mě může divadlo takhle rozesmát. Tekly nám slzy a dodneška si pamatuju určitý kreace pár postav. Vedle mě seděla kolegyně a ona se směje nahlas, no ta řvala jak kráva, co vám mám povídat, samozřejmě dostkrát tím smíchem rozesmála i ty herce. Brněnské divadlo to pořád ještě hraje, takže můžu doporučit. :)

Šarka    14.10.2009 08:47
Pitrísku, co blbneš? Doufám, že jsi fakt nebrečela. :? Chtěla jsem jen říct, že dneska se je potřeba ohánět, aby mohl člověk normálně žít. Samozřejmě souhlasím s tím, že normální člověk těžko pochopí, proč někdo, kdo má fakt všechno, chce ještě víc. To je jasan, ne. Když se dá dělat tolik krásných věcí. Pak je druhej extrém - třeba můj bratr, kterej už deset let tvrdí, že přijde konec světa, a proto je zbytečný pracovat. :grin Já měla bejt asi ticho. Neber si to tak, prosím. Možná na to koukám jinak. Odešla jsem do pryč, i když jsem měla muže, tak stejně jsem tu byla de facto sama, pak to prostě jinak vypadá a člověk začne na různé věci koukat jinak. Napsala jsem svůj názor, kterej mám už dlouho a kterej se konkrétně netýkal nikoho tady, život je dneska složitej a člověk ho musí umět dělit mezi povinnosti a radosti, a den má pořád jen 24 hodin, jako měl vždycky. ;) Prosím vás, jestli jsem se neohrabaně dotkla něčích citů, bylo to opravdu nechtěně. Tak vám přeju upřímně hezký den. A slunce v duši, jak říkal Zákopčaník. :)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009