FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Katka    13.10.2009 23:40
Nenene, poslední jsem já, Rendýsku :) Přeji vše nej nej nej :)

Katka    13.10.2009 23:39
Peťulko, Peťulko, je přeci svoboda slova :) Zaplaš chmury :) Tebe má přeci každý rád :) A nikdo se tady nehádá ani nezlobí. Teda aspoň douufám. Jinak v tom jedeme spolu a budeme si foukat bolístky, jo? :)

pitrisek    13.10.2009 23:32
O.K. - tak jdu!

mazlinka    13.10.2009 23:26
Pitrísku jdi s klidem spát, tady není nikdo urážlivý. Vyjádřily jste jen své pocity a své pohledy na život. A na to má právo každý. Každopádně nás sbližuje pletení a O TOM TO PŘECI JE ;)
Rendýsku, budu asi poslední - přeji vše nej nej :p

pitrisek    13.10.2009 22:40
mamakamilo
nedáš sem přímo link - na ten svetřík, který myslíš?

mamakamila    13.10.2009 22:35
dobrý den, koukla jsem do vaší galerie a chtěla bych vás poprosit o popis na svetřík pro danečka, tuším že to tam bylo vloženo pod nickem mimu,ale nejsem si jistá.pokud pomůžete budu velmi ráda.děkuji moc kamča

pitrisek    13.10.2009 22:31
No tak já spát nebudu, ale jdu brečet do postele.

pitrisek    13.10.2009 22:26
.......... stále nespím...........

pitrisek    13.10.2009 22:17
TAK ŽENSKÝ!!!
A MNĚ TO NEDÁ A POŘÁD SEM TEĎ KOUKAM , A NEPŮJDU SPÁT NEBO CO!!!

Prostě se nemůžu zbavit dojmu, že se to tady pohádalo - a fakt ale fakt hodně nerada bych byla, kdyby to odstartovaly moje příspěvky o hypotékách a pracování do večera!!!
I my jsme měli hypotéku (kde bychom asi jen tak mýrnyx týrnyx vzali 900 tisíc) a zbavili jsme se jí až prodejem starého bytu - i já někdy pracuju do večera - občas.
A někdy po nocích opravuju písemky a podobně - bez toho to nejde, někdy i odháním dítě, protože to prostě musím udělat.

Ale znovu píšu: konkrétně já jsem měla na mysli lidi, kteří se honí nikoli proto, aby vyžili - ale proto, že už teď mají hodně a chtějí ještě víc.
Jestli jste si to někdo vztáhli na sebe - tak to by mě moc mrzelo, ale tak to opravdu nebylo. A teď to pořád čtu dokola - a teoreticky každý si na sebe může kousek vztáhnout. Tak prosím - nebylo to myšleno na nikoho z vás.

pitrisek    13.10.2009 22:03
A vůbec teda musím říct, že se to vyvinulo dost divným směrem.
to asi nikdo z nás nezamýšlel.

pitrisek    13.10.2009 22:02
no jéžišmarja holky -
já to teď pročítám zpětně jako blbec pořád dokola -
jako tu "hypotéku" jsem prvně zmínila i já, ale psala jsem o lidech, kteří zde mezi námi na pleteniproradost nejsou (a nebudou...s největší pravděpodobností).
Psala jsem o "zahypotékování na tři generace dopředu" - no a jasně - i já sama pracuju někdy do večera - ale tím jsem proboha třeba nemyslela nikoho z vás.
Jenom abyste si to špatně nevyložily...
Sice jsem to tak nepochopila, že byste si mě tak vyložily - ale radši se jistím :grin

je pravda, že když má člověk trochu nějakou "bolavou stránku", tak někdy stačí jen zmínit to slovo, a už se snadno přeskočí všechno to ostatní a člověk vnímá jen to jedno slovo...
ať je to slovo "hypotéka" nebo "pracovat do večera"...

pitrisek    13.10.2009 21:56
Zdenko Osek - :grin
TO JÁ JSEM PSALA JEŠTĚ NĚCO LEPŠÍHO, TOTIŽ!! Ono to tématicky souviselo - ale to opravdu nemůžu psát veřejně :grin ale jestli chceš, napíšu Ti to do toho mejla taky páč to stojí zato :grin

Jo - a Zdeni - nevím teď přesně jestli jsem to do té galerky napsala nebo ne - ale jak jsem tam dávala takové to tmavěmodro-melírované bolerko -tak to "tělo" je z té příze, kterou jsi mi onedhá poslala jako "dar" tehdy za ty jehlice - pamatuješ?

mina    13.10.2009 21:55
A Šárka - nie vždy platí rovnica
pracovať = zarábať

mina    13.10.2009 21:50
Tak som si to dievčatá všetko prečítala - to o tých hodnotách.
Šárka, teda neviem ... slová sú dosť nedokonalý prostriedok na vyjadrenie myšlienok a pocitov, no nič lepšie zatiaľ nikto nevymyslel ... na tomto webe sa pohybujem od začiatku a nie že by som tu každého nejako prvoplánovo hodnotila a "škatuľkovala" ... ale podvedome si človek vždy utvára nejakú mienku o tom druhom.
Tak - podľa mňa - Katka svojimi poslednými poetickými príspevkami chcela povedať to, že napríklad tri roky Tvojho syna sa už nikdy nebudú opakovať ... neviem ... môj päťročný syn by vymenil všetky hračky sveta za to, aby som sa s ním celý deň hrala... .
Názor Markétky na hypotéku som pochopila z pohľadu samostatne podnikajúceho živiteľa rodiny ... vieš, tam nemáš istých svojich pár /desiatok/ tisíc pravidelne každý mesiac a stačí, že niekoľko obchodných partnerov mešká s platbami ... a tento fakt Ti neuznajú ani elektrárne, ani banka ....

Zdena Osek    13.10.2009 21:34
Pitrísku,ty myslíš sobolí HOVNO?
holky promiňte mi ten výraz ale já jsem se musela smát,jak Petruška,jako paní učitelka,nechce být sprostá :grin :grin :grin a proto,to chce napsat Radušce do meilu :grin :grin :grin :grin :grin :grin
Rendýsku,asi poslední ale přece ti přeji,moc moc zdravíčka k svátku :)

pitrisek    13.10.2009 20:35
Raduš...
jako sobolí... sobolí.... nora???
(nebo že by trus ale no to neee.... :grin )
- hele RAduš - v této souvislosti ti něco napíšu na email :-) ale to tady fakt psát nemůžu :grin teď se mi udělala taková asociace - s tím zmrzlým.... (trusem :grin )

Radka-radjan    13.10.2009 20:32
Holky, potvrzuju slova Eris, tady fakt celý den sněží, ale naštěstí to hned taje. Zítra očekávám děs. Manžel mi naštěstí přezul autí do zimního, tak mám o kapku menší strach.
Eris vůbec se ti nedivím, že jsi byla zmrzlá, já vylezla na chvilku ven za manželem do garáže a zmrzlá jsem byla jak sobolí... však víte co ;)

pitrisek    13.10.2009 20:29
Eris - s tím nastydáváním - tak u nás zatím nesněží, ale já zažila šok v pátek.
Vyběhla jsem (dle mého soudu ani ne moc nalehko) v džínové bundičce a pod tím takový jako tríčo... NO KATASTROFA, myslela jsem že nedojdu.
Kamarádka ze západních čech psala, že jim tam už taky sněží. FUUUUUUJ !!!!

pitrisek    13.10.2009 20:26
Markét -
na co jdeš (NEBO SPÍŠ UŽ JSI ŠLA :) ) do divadla??
Já jdu prosím POTŘETÍ na Barmanky - ale až v listopadu. Poprvé jsem na to šla jen tak zkusmo, s tím, že jsem od toho nic neočekávala - a byla jsem úplně strašně nadšená, tak jsem se dlouho nepobavila!!!
Pak jsem zatoužila jít znova (a to docela krátce po tom prvním představení), a teď jsem tam posílala ještě kamarádku - a ona mě poprosila, jestli bych nešla s ní... NO ODMÍTNOUT TĚŽKO :p
A to divadlo je kousek od Václaváku, takže i snadno dostupný "pro nás "vesničany" :grin

pitrisek    13.10.2009 20:20
Ale!! Snad to nezavání hádkou!
No - jako my jsme taky měli na ten byt hypotéku -žádnej strach!! :grin :grin
Ono dneska takovej větší byt v paneláku - to už taky neni žádnej špás. Museli jsme to navíc opravit - páč sme to chtěli mít hééézký a ne umakartový :grin

(no... a okna - ta byla přivázaná provázkem - když si na to vzpomenu tak se musim smát - ale na ta okna už jsme si teda museli půjčit normálně od rodičů, to už jsem se bála - pak už bychom to měli "tip ťop"...)

- jinak některé moje kamarádky třeba domeček zdědily, jiné se "zahypotékovaly" - ale v rámci možností, žejo...
Ovšem - můj bratránek platí hypotéku ŠEDESÁT TISÍC MĚSÍČNĚ. A ten spí s mobilním telefonem na uchu... Tak takový život bych nechtěla. Kvůli vile...
Ale je to jeho volba, no - když přijde na návštěvu, nic neřikám.

Eris    13.10.2009 19:55
Holky, Jihlava hlásí první sněžení!!!!!! :upset
Hlavně, že jsem si do práce vrazila jen ve svetříčku- večer jsem se vracela jak rampouch! Teď sedím opřená o topení a pomalu rozmrzám :grin

Katka    13.10.2009 19:49
No, já jsem tady nepsala nic o tom, že je špatné mít peníze a hypotéku. A nebo si koupit norkový kožich :)
Psala jsem o tom, že člověk by neměl být otrok peněz a kariéry. Že by měl najít čas se nadechnout. Rozhlédnout se kolem sebe. A poděkovat za tu krásu kolem. Aspoň chvíli jen tak být. Nich nechtít. Jen mít srdce plné lásky, díku a radosti z toho, že je. A má někoho koho má rád (a to určitě každý má) a kdo má rád jeho.
To bylo všechno o čem jsem psala.

Šarka    13.10.2009 19:27
A zapomněla jsem dodat to nejdůležitější: PROTI GUSTU ŽÁDNÝ DIŠPUTÁT!!!

Šarka    13.10.2009 19:25
Dobrý večer, nejprve jsem nechtěla reagovat, ale po příspěvku Markéty to udělám. Četla jsem komentáře ohledně "honění se za zlatým teletem" a nezlobte se na mě, ale měla jsem z toho pocit, jako by se snad lidi, co mají hypotéku a pracují více než osm hodin denně, měli za to omlouvat. Proč? Každý má své potřeby, každému přinese spokojenost něco jiného. Někdo je happy, když bydlí v paneláku, kde je o všechno postaráno v rámci možností a naprosto to chápu, jinému to nejde a potřebuje domeček, zahrádku a ruce v hlíně až po lokty, což taky chápu. A jestli si někdo v dnešní době troufně vzít si hypotéku na bydlení, tak klobouk dolů. Chce to totiž odvahu. Tolik lidí přichází o práci. A taky nevěřím, že někdo, kdo ztratí práci, přijde domů a řekne - vážená rodino, přišel jsem o místo, ale to nevadí, hlavně že se máme rádi. Pochybuju, že by to prošlo. Přišla by totiž chvíle, když by ta rodina dostala hlad, musí taky někde bydlet, v lese asi těžko, atd atd. Takže ono je to opravdu velmi relativní. Sama pracuju někdy i o víkendu a co za to mám? To, že můžu vzít děti pětkrát do roka 800 km daleko, kde mají babičku a dědu a těší se tam, že je můžu vzít do kina, na výlet k moři nebo jim koupit hračku, po které už dlouho touží. Jistě, něco z toho jsou "jen" materiální hodnoty, ale ty přece potřebuje každý. I ten pračlověk totiž stáhnul divokého kance z kůže a tu si pak oblékl, praděti měly hračky z kostí atd. Sakra tak jsem zamoralizovala, ačkoli dneska je tu už přemoralizováno, doufám, že jsem si u někoho neudělala vroubek a že jsem někoho neunavila těma svýma "chytrýma" řečma, přeju vám všem krásný a pohodový podzimní večer. Š.

Ivana    13.10.2009 19:12
Protože jsem se až teď dostala k počítači,přeji vše Renatkám dodatečně vše nejlepší k jejich svátku!

Marťa    13.10.2009 19:06
Se omlouvám, ujela mi ruka a už je to tam dvakrát. :roll

Marťa    13.10.2009 19:06
Ahojky holky, taky se připojím do diskuse....My teda hypotéku máme, snili jsme o malém domečku se zahradou , hlavně kvůli dětem a taky kvůli nám, protože jsme oba bydleli v rod. domcích, takže jsme v bytě spíše trpěli. Hypotékou jsme to řešili proto, že jako dva státní zaměstnanci bychom jen těžko na domek našetřili. Ale máme to spočítáno tak abychom vyžili. Na žádné velké vyskakování to není, ale jsme spokojeni. Než bychom takovou sumu našetřili, uteklo by hodně vody a jak můj muž říká, žijeme tady a teď. Nijak ale neodsuzuju ty, kteří jsou spokojeni s tím co mají, byteček,....a nemají potřebu to měnit.Jak se říká ...každý strůjcem svého štěstí..... :)
Jinak Rendýsku i já přeju všechno nej nej k svátku...
Šári, u nás na sev. Moravě je dneska opravdu zima...prší, hroooozně fouká, do toho i občas vykouklo sluníčko, trochu to dnes připomínalo Apríl. A v rádiu jsme slyšela, že na Lysé hoře dnes napadlo 5 cm sněhu.
Katko, to cos psala o podzimu, to nemá chybu. Já mám podzim docela ráda, ale takový ten teplý, sluníčkový...to se pak kochám těma barvičkama všude kolem. Plískanice nemusím. Tak doufejmě, že bude více těch hezkých dnů, a když ne, bude víc času na to naše pleteníčko, ne? ;)

Marťa    13.10.2009 19:06
Ahojky holky, taky se připojím do diskuse....My teda hypotéku máme, snili jsme o malém domečku se zahradou , hlavně kvůli dětem a taky kvůli nám, protože jsme oba bydleli v rod. domcích, takže jsme v bytě spíše trpěli. Hypotékou jsme to řešili proto, že jako dva státní zaměstnanci bychom jen těžko na domek našetřili. Ale máme to spočítáno tak abychom vyžili. Na žádné velké vyskakování to není, ale jsme spokojeni. Než bychom takovou sumu našetřili, uteklo by hodně vody a jak můj muž říká, žijeme tady a teď. Nijak ale neodsuzuju ty, kteří jsou spokojeni s tím co mají, byteček,....a nemají potřebu to měnit.Jak se říká ...každý strůjcem svého štěstí..... :)
Jinak Rendýsku i já přeju všechno nej nej k svátku...
Šári, u nás na sev. Moravě je dneska opravdu zima...prší, hroooozně fouká, do toho i občas vykouklo sluníčko, trochu to dnes připomínalo Apríl. A v rádiu jsme slyšela, že na Lysé hoře dnes napadlo 5 cm sněhu.
Katko, to cos psala o podzimu, to nemá chybu. Já mám podzim docela ráda, ale takový ten teplý, sluníčkový...to se pak kochám těma barvičkama všude kolem. Plískanice nemusím. Tak doufejmě, že bude více těch hezkých dnů, a když ne, bude víc času na to naše pleteníčko, ne? ;)

Markéta Robst.    13.10.2009 17:45
Jukla jsem sem na chvilku než dneska zavřu počítač ;)
Za chvilku se půjdu hodit do gala.. čeká mě divadelní večer, tak se už nemůžu dočkat :roll :roll zítra pisnu jaký to bylo ..

Holky s tím majetkem .. vono je to sporný - podle mě..
My máme jeden mrňavej státní byteček po rodičích, jednu pronajatou garáž :grin
já mám sice svý auto ( malinkej Matiz)a manžel má větší rodinný , aby se nás tam pohodlně 5 vešlo, ale jinak si nijak zvlášť na vysoký noze nežijem .. je fakt, že se manžel snaží hodně pracovat a pracuje každý den doma i do noci, ale to jen proto, aby jsme mohli v pohodě zaplatit všechno co potřebujeme a pravda .. někdy koupíme i víc než je třeba.. ale nemáme žádný hypotéky ( z těch nám dneska naskakuje husí kůže ), což je pro nás jedno velký plus a tak se snažíme i trošku ušetřit, aby jsme nebyli náhodně zaskočený nějakou nárazovou platbou ;)
A i když by to mohlo vypadat, že jsme zbohatlíci, máme co dělat abychom to finančně všechno utáhli.
Chaloupku si chceme koupit hlavně kvůli dětem ,aby jsme se s nima dostali ven z města, ale řekli jsme si , že dokud na ni s manželem nenašetříme , .. prostě ji mít zatím nebudeme.
A taky jsme si založili oba stavebko aby to bylo rychlejší ;)

Tím vším chci jen říct, - podle mě teda .. že dneska se nemusíte nikam honit za majetkem, dneska je nutnost se honit , aby jste normálně přežili..
samozřejmě je to jen můj názor ..

Tak já utíkám hodit na sebe sukni :grin

Yvi, zítra pisnu mailíka, dneska už to nestihnu ;)

Šarka    13.10.2009 17:35
Ahoj, připojuju se k přání všeho nej k svátku Renatě. Dneska jsem na netu četla, že prý v Česku sněží. Je to pravda nebo zas kecaj? Teda tady taky nejni žádný babí léto. Zevnitř je krásný sluníčko, ale když vystrčíte ven nos, tak vám umrzne. :)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009