FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


JANAmamka    02.10.2009 16:05
petrus to me tesi tak at se ti dari a pak ho vyfot do galerky at se pokochame vsechny

macina    02.10.2009 15:44
Holky,taky jsem si vzpoměla na Jiříka.On sem teď nechodí asi kvůli práci jak naposledy psal,že je dost přez léto vytížený,ale třeba by taky přijel.Jestli na něho máte některá spojení,zkuste mu dát vědět.Jo a taky Brí,ale ta možná v ten jarní čas bude rodit,tak nevim.

Šarka    02.10.2009 15:39
Markétka je opravdu moc fajn, setkání s ní mi zanechalo hezký pocit v duši. Jsem taky pro Znojmo. Snad ho nezboříme. :grin Holky, jenže mě nebude stačit na nákupy vlny baťoh, já si asi objednám kamión. :grin Musím říct, že už se těšim. :roll

pitrisek    02.10.2009 15:33
tak JANI -
jestli si to přečteš- právě jdu aplikovat ten vzoreček od Tebe!
A právě na ten svetřík přes hlavu.

macina    02.10.2009 15:27
Tak jsem dorazila z práce a už více jak půl hodiny se prokousávám přízpěvkami.Já jsem holky také pro jaro,jelokož jsem teplomil a ještě teď budou ty dušičky.A pro místo setkání jsem pro Brno s tím,že mě vyhovuje i Znojmo a taky kvůli Markétce.Myslím,že ona se kvůli nám obětovává až moc,stará se o nás jako o vlastní děti,takže ten nápad se Znojmem mě připadá skvělej. :p

mina    02.10.2009 14:41
Dievčatá, viem že sa opakujem, ale presný návod na háčkované čiapky nie som schopná dodať. Totiž, nepotešilo by ma, keby ste na mňa nadávali, keď budete háčkovať z inej priadze a nebude vám to vychádzať. Čiapky háčkujem už dlho, a na začiatku vždy veľa páram, kým sa "nafázujem" na presný pravidelný vzor. Prednedávnom som dala dokopy text, v ktorom som sa pokúsila zovšeobecniť moje skúsenosti v tejto oblasti, či to k niečomu slúži neviem, to musia posúdiť dievčatá, ktorým som to poslala. Ak by niektorá mala záujem, tak tie "všeobecné zásady a skúsenosti" môžem preposlať.
Zatiaľ som neobjavila ani žiadny profesionálny návod v časopisoch alebo na webe, podľa ktorého by všetko presne vychádzalo.
PS: týmto reagujem na niektoré komentáre pod mojím posledným vloženým výtvorom, ktorým sú zelená háčkovaná čiapka a šál.

Irena    02.10.2009 14:31
Potvrzuji, že Markétka je milá osůbka a má roztomilou holčičku, viděla jsem na vlastní oko :) . A já taky hlasuji pro jaro a Znojmo.

pitrisek    02.10.2009 14:22
Sestry- mně teda došlo, že samozřejmě "částečný" sraz v Praze není vůbec špatný nápad - ale taky bych prostě někdy chtěla na vlastní své oči vidět naši "matku" markétku!!! ;)

mina    02.10.2009 14:15
No tak ste to povedali aj za mňa, jarný termín je lepší. Pokiaľ ide o miesto, mne je to jedno, vzdialenosti pre mňa nie sú problém.

pitrisek    02.10.2009 14:05
nesměle a potichu hlasuji také po ZNOJMO NA JAŘE - pokud možno.
akorát holky od 17. května do 4. června sedim u maturit jak žába na prameni takže budu pravděpodobně tak nějak nepoužitelná, o víkendech si budu lízat rány.

Mila-koutnam    02.10.2009 13:51
takže stručně a jasně - Znojmo - jaro 2010 (teď by to asi s tím noclehem bylo už beznadějný - vinařská sezona). Tímto tedy ruším to dřívější Brno, takže Raduš asi začni sčítat od začátku, protože ta některá města byly vlastně jen návrhy. Přímo ve Znojmě jsem teda ještě asi nebyla, ale projížděli jsme tama teď na ten Vranov a mě se tam to okolí strašně líbí a penzionů tam je opravdu dost....
Takže opravdu už ahoj - v pondělí (doma se asi k PC nedostanu)

Pa Mila

Cinderella    02.10.2009 13:35
To je fakt, že pokud by to bylo s noclehem, je vážně celkem jedno, kde to spácháme?! :-)Nápad se Znojmem se mi zamlouvá z více důvodů. Jednak určitě kvůli Markétce a pak letos jsme byli s rodinkou na dovolené právě na Jižní Moravě a město Znojmo nás doslova nadchlo! Ráda se tam podívám znovu a ve společnosti vás všech (pletařinek) to nebude mít chybu! :)

Takže závěr mého příspěvku - hlasuji pro ZNOJMO ( s noclehem ) na jaře 2010!!! A s pořádnejma batohama na vlnu přímo z Markét. skladu!!! :)

Irena    02.10.2009 13:33
Z organizovat setkání je fakt bezva nápad. Hlasuji pro Brno, jak jinak i když to Znojmo je taky dobrý nápad a na pozdní jaro naprosto bezvadný. Lámu si hlavu kam v Brně 31.10. , v ZOO by nám asi namrzl háček či jehlice. Napadl mě zábavný park BONGO (www.bongobrno.cz) tam se dětičkám líbí a pořádají se tam i autobusové zájezdy z celého okolí. Pak ještě snad Olympia centrum to je jednoduché k najití pro všechny i když já ty prostory moc nemusím ale je tam teplo.

Radka-radjan    02.10.2009 13:27
Předem upozorňuji všechny, že diskuze je otevřená do příštího pátku kdy proběhne vyhodnocení. Dovouji si provést jednu malou změnu, protože pro Dvůr Králové zatím nikdo nehlasoval, takže omlouvám se všem, protože ho právě vyřazuji z hlasování, ale okolnosti si to vynutily. Holky víc už to ale nebudu měnit, to by nebylo moc fér, takže rozhodujte mezi /toto je pevné a neměnné/:
A - BRNO
B - PRAHA
C - ZNOJMO
Je mi úplně jasný, že se nezavděčím všem a že to pro některou z Vás bude na těch třech místech hodně daleko, ale jestli se chceme sejít, musíme něco obětovat. Proti Znojmu nic nemám, jako hold Markétce je to super nápad, jen by mi s tím musela některá z Vás pomoci. Vyhledat na internetu můžu cokoli, ale vlastní zkušenost je vlastní zkušenost.
Jen pro představu, dávám nahlídnout do karet:
Pro Prahu hlasovalo zatím 5 pletařinek
Pro Brno hlasovalo zatím 9 pletařinek
Pro jarní termín se vyjádřilo zatím 5 pletařinek
Pro setkání v říjnu tu máme zatím 1 hlas
Dále byly navrženy města:
Po jednom hlase dostaly:
- Tábor, České Budějovice, Lublan, Bratislava, Liberec, Šumperk
Po dvou hlasech dostaly:
- "Camp u Katky", Ústí nad Labem,
Po třech hlasech dostaly:
- Znojmo, Svatý Kopeček u Olomouce
Tak diskutujte, já tu zapisuju a zapisuju Vaše názory a nápady ;)
Jo a Káťo díky, teď nestíhám plíct :sigh

Mila-koutnam    02.10.2009 13:14
omlouvám se, je pátek odpoledne a hlava mi už nebere, teď jsem se dočetla, že už to tam padlo, tak nic...., prostě mě dostihla celotýdenní únava, tak ještě jednou omluva. ( V pátek odpoledne je to snad omluvitelný...)

no a samozřejmě ještě jednou pěkný pletařský víkend.
Pa Mila

Hanousek    02.10.2009 12:55
No myslím, že to není špatný návrh!!! Hned bych o tom uvažovala! Ale volila bych přece jen raději to jaro.

Mila-koutnam    02.10.2009 12:49
Ahoj, zdravím všechny, rozjela se tu pěkná diskuze, tak já zkusím ještě jeden návrh, já vím, že jich tady proběhlo už dost, a že to záleží na organizátorce. Pořád se diskutuje jaksi mezi Prahou a Brnem, nebo napůl cesty, pro holky z Frýdku a tam z těch končin to opět není napůl. Můj návrh by byl, co takhle Znojmo, když nás vlastně Markétka dala na svých stránkách dohromady, je tam taky hromada pěkných penzionů, vinné sklípky, krásná příroda, no a kdyby to bylo i s noclehem, tak potom je to opravdu jedno vlastně kde. A myslím, že Markétku by to určitě potěšilo (no a tržbu by určitě od nás taky měla, kdybysme si mohly některé vlny prohlédnout na vlastní oči a osahat, nebo by nám dopředu nachystala balíčky, dle našeho výběru). Je to jen návrh......
Pěkný den a pletací víkend

Mila

mazlinka    02.10.2009 12:04
Beru Tě za slovo příště v Šumperku :p :p :p

mazlinka    02.10.2009 12:02
Radu, moooc děkuji, popisek dorazil :)
Yvett, skvělý nápad ;) určitě by sraz s noclehem nebyl špatný nápad.

Radka-radjan    02.10.2009 11:58
Nebo ještě Jihlava že??? To je napůl Brno a Praha a navíc, to je to nejpodstatnější hooooolky já to mám za kopcem!!! Já už tady něco vymyslím - běh přes tři vrchy s kilem vlny na zádech, běh přes lávku s jehlicí balancující na prstě... atd. Nápadů je dost, stačí říct.
Jo a taky můžem založit tradici. Každý rok to jedna z nás uspořádá ve svém městě (nebo poblíž něj) a postará se o organizaci 8)
A nemyslete si, že si z toho dělám jen sradnu, já Vaše připomínky beru fakt vážně :p

Radka-radjan    02.10.2009 11:52
Mazlinko, už by jsi to měla mít v e-mailu :roll

Cinderella    02.10.2009 11:51
Holky, co udělat kompromis a sejít se na půl cesty mezi Prahou a Brnem?! :-)

V tom počtu, co jsme, mi přijde přijatelnější udělat sraz bez dětí a s noclehem ze soboty na neděli?!
Tak trochu jsem hledala a toto se mi zdá být celkem dobré místo pro naše setkání. http://www.penzion-uctyrlistku.cz/ .
Sice jsem tam nikdy nebyla, ale je to na půl cesty ( Praha-Brno ), uprostřed přírody a vzhledem k tomu, že penzion nabízí služby i pro školy v přírodě - mohla by ta kapacita pro nás všechny stačit?! :) Ať se nescházíme na náměstí u kašny a máme nějaké "zázemí"?!

V tom případě by bylo lepší určitě sraz odložit na jaro a včas rezervovat místa.

Raduš, je to jen nápad a tip, organizaci samozřejmě přenechávám na Tobě....:-)
Yvett

mazlinka    02.10.2009 11:47
Velitelko, někde si sraz dát musíme, třeba u kašny :grin
Děvčata zlatý, vykoupily jste mi modrou a hnědou Olivii. Koupila jsem si tedy černo-šedo-bílou. Už jste některá z ní pletla, vypadá vzoreček pěkně?
Velitelko, nezapomeň na mě s tou háčkovanou čepicí prosím prosím ;)

Radka-radjan    02.10.2009 11:38
Holky, já jakožto velitel (s dovolením), bych to nerozšiřovala a stále nechávám v hlasování:
A - BRNO
B - PRAHA
C - DVŮR KRÁLOVÉ

A POTOM:
1 - JARO (DUBEN-KVĚTEN)
2 - 31.10.2009

A jen dále piště náměty, rady a připomínky!

Radka-radjan    02.10.2009 11:36
Tak a máme tu další slovo do pranice. Že by Znojmo z úcty k Markétce??? Jen nevím, kde by jsme se tam sešly??? Přece si nedáme sraz na náměstí u kašny :grin :grin :grin

mazlinka    02.10.2009 11:29
Věřím, že se nám setkání natolik zalíbí, že budeme plánovat další. A prostřídáme všechna města, že by aj Šumperk ? ;)

mazlinka    02.10.2009 11:23
Opět musím dát za pravdu Hanouskovi, co se setkat ve Znojmě ? Už jen z úcty k Markétce :)
Jinak stále hlasuji pro jaro :p

Radka-radjan    02.10.2009 11:21
Neboj Šári, můj notýsek je dost velký na všechny námitky a připomínky. V pátek příští týden uzavírám debatu, vše vyhodnotím a s výsledky před Vás vystoupím ;) Pro někoho to budou radostné zprávy a někdo bude zklamaný (a zatím to vypadá že Praha padne do slzavého údolí :cry :cry :cry )

Šarka    02.10.2009 10:44
:grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin holky, hlavně nakonec vyploďte nějaký rozhodnutí :grin

Radka-radjan    02.10.2009 10:33
Hani, já samozřejmě na Markétku nezapoměla, vždyť bez ní by jsme tohle vůbec nemohli spáchat ;) a hlavně by jsme se ani "virtuálně" nestihli poznat.
Takže čekáme kdy Markétka hodí to správné slovo do pranice a doufám, že se brzy ozve
:grin :grin :grin
HOlky, vidím to tedy na to jaro, ale pořád hlasujte, všechno si píšu a zase Vás budu průběžně informovat jak to vypadá mezi jarem a říjnem a mezi Brnem a Prahou...
P.S.: Já vím, že každý to máme někam blízko a nechce se nám cestovat daleko. Teď si ale vemte, že já to mám všude skoro stejně daleko. Ať už Praha nebo Brno (všechno náročné obzvlášť s dětma), ale nevzdávám to!

:grin :grin


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009