FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Šarka    01.10.2009 11:07
Okamžitě reaguju, anžto týhle akce bych se velmi ráda zúčastnila a protože jsem v Čechách jen párkrát do roka, tak se radši vnutím hned. Takže jsem pro PRAHU a poslední říjnová sobota mi výborně vyhovuje, protože to bude akorát poslední den našich týdenních prázdnin v Liberci. Takže PRAHA, 31.10. :)

Katka    01.10.2009 11:07
(pro nás by neměl být problém ani Tábor, České Budějovice a okolí.)

Katka    01.10.2009 11:05
Raduš, jsi skvělá!!!

Já hlasuji pro Prahu, ale může být i Dvůr Králové. Do 9:30 to stihneme.
A jestli se nám hodí 31.10. to ještě nevím, to záleží na tom, jestli manžel nebude mít školu, ale neměl by mít, to mi řekne večer.

Radka-radjan    01.10.2009 10:58
P.S.: Pozvánku doladím až bude vybrané město a místo.

Radka-radjan    01.10.2009 10:49
Jo Dvůr Králové (já jsem napsala špatný Králové :grin )
Holky do týdne se prosím vyjádřete pro které město jste:
A) PRAHA
B) BRNO
C) DVŮR KRÁLOVÉ

A hlavně Vás upozorňuju, že jsem v Praze byla všehovšudy 2x, ve Dvoře Králové snad jen se školou a v Brně to znám akorát na zvonařce a pak dvojkou šalinou na konečnou ke kamarádce do pálenice. Takže hlavně budu potřebovat pomoc od těch, které to na vybraném místě budou znát.

Termín: Poslední říjnová sobota (31.10.2009)
Čas: 9:30 hod
Poznávací znamení: Pořádná barevná bambulka z vlny (nebo jiný pletený výrobek)
A mě neděkujte, je to celý Káti nápad, takž ovace adresujte jí!!!

Katka    01.10.2009 10:45
nebo ještě Jižní Čechy? Taky by to mohlo být podle toho, kdo by se vůbec chtěl scházet a odkud je.

Katka    01.10.2009 10:40
Nezlobíš se, že ne?
A co Dvůr Králové? (furt to cpu do té Zoo, co? :)) Tam někde by to ale mohla být nejspravedlivější půlka.
Jinak hlasuju za Prahu :) na druhém místě Východní Čechy. A teď už vážně musím jít něco dělat :)

Radka-radjan    01.10.2009 10:35
Káťo super bouda...
Holky dávám hlasovat Praha nebo Brno???? Já jsem totiž pomýšlela spíš na Brno...
Takže kdo je pro Brno?
A kdo pro Prahu?
Popřípadě ještě Hradec Králové?

Katka    01.10.2009 10:10
PS: já osobně bych ráda poznala i dětičky, když už jsem jich hodně viděla na fotkách, tak bych je ráda seznámila s našimi raubíři :)

Katka    01.10.2009 10:08
Každopádně je to na Radunce :) Já jsem "jen" princezna, co zadává úkoly :) Raduška je chrabrý rytíř, který je plní :)

Alena32    01.10.2009 10:02
Teda Katko - krásný úkol jsi pro Radku vymyslela.
Já bych ale pro pletařský sraz navrhovala - když už teda v Praze, tak co takhle kreativní výstavu DUBEČ?
Děti a tatínci by mohli do ZOO.

Michaela    01.10.2009 09:56
Zdravím, koukala jsem na popis na pletené ponožky na 2 jehlicích. Pletu je taky,ale u paty taky nejdříve ujímám,ale potom u přidávání zpátky přiberu z ujímané řady oko, tím přidávám a rovnou spojuju,abych nemusela nakonec přišívat. To samé dělám u špičky a pak u vrchní strany ponožky taky naberu ze spodní řady oko a spletu 2 abych neměla více očí. Nevím jestli je toto srozumitelné.

Katka    01.10.2009 09:44
Tak tedy Radunko, zde je ten speciální úkol pro Tebe, jako ženu schopnou, ženu aktivní, ženu s organizačními schopnostmi (máš dvě děti a manžela, takže tohle v sobě mít prostě musíš, jinak to nejde).
Myslím, že by bylo moc fajn, kdybys zorganizovala sraz všech pletařek :)
Jako radu do začátku, možná bych to viděla na nějaké velké město, přeci jen jsme z celé republiky … tak co třeba Praha.
Takže by to bylo třeba nějaké poutní výletní setkání. No máš dětičky, spousta z nás má dětičky, kdo dětičky nemá, tomu výlet také nevadí. Co třeba pražská Zoo?
No je to na Tobě, má zlatá, slib je slib :) Týká se pletení, pletařek. Jako poznávací znamení může být klidně vlastnoruční svetr, stejně už je chladno :) … Když to nedopadne všechny budeme smutné. No a hlavně, jak už jsem psala :) nikdy nic není, tak jak by se zdálo, že :)
Takže s kuráží do toho :) Držím Ti palce, hlavní šéfová :)

Radka-radjan    01.10.2009 09:43
Káťo, tak to na mě vybal dneska. Byla jsem v galanterii, tak jsem si zase něco odvezla pro radost ;) a snad to nebude tak zlé, aby mi to zkazilo celý den viď?
Jo, ale jestli je to něco co mě totálně rozčílí do ruda, tak to si prosím nech na ten zítřek :grin

Alena32    01.10.2009 09:35
Ještě se také přidám k těm miminkovským svetříkům - jak už psaly jiné pletařinky, také dělám zapínání na jednom, nebo na obou ramínkách, někdy také v raglánovém švu.
Vzadu za krk dávám knoflíček jen vyjímečně a to vybírám zvlášť placatý a tenký knoflík.
Nebo také udělám cvetřík úplně vcelku a nez zapínání, to se však musí nechat dost velký krční otvor a ten pak zakončím tunýlkem, nebo obháčkuji řadou krátkých sloupků a řadou obloučků z řetízkových ok na protažení šňůrky. taky místo řatízkových obloučků uháčkuji jen dlouhé sloupky a šňůrku protáhnu vždy pod a nad 2 dlouhé sloupky.
A můžu říct, že takové svetříky dělám dost často a jsou velmi oblíbené.

Haousek    01.10.2009 09:13
Pitrisku, já jsem miminkovské svetříky taky řešila knoflíčky na ramínkách, ale na obou. Na zadním díle jsem to dělat nechtěla, aby to mimíska netlačilo, když leží. A můžu říct, že tyto svetříky byly nejoblíbenější. Zdravím jinak všechny pletařinky.

Katka    01.10.2009 09:06
Jůůůjuchuchůůůů :)

Gratuluju k výročí :) Ale teď si nejsem jistá, jestli Ti to mám zase já říct zrovna dneska :) Aby místo slávy nebyl doma smutek :):):)

Řekni si, jestli to chceš vědět dnes :) Abys pak pro samé starosti, měla čas na manžela :grin

mina    01.10.2009 08:40
Marťa,
ak chceš, pozri na môj sveter z Magic design v pomocníčkovi - myslím, že je jedno, koľko očiek nahodíš - rukávy sú úplne inej šírky ako P a Z diel. skôr je dôležité, ako tú priadzu napojíš na "kritických miestach". A ešte niečo - rôzne farby Magic vzorujú rôzne, niektoré len prúžky, iné celkom pekný žakár. Mne sa najviac páči tá modro-biela, skúšala som aj ružovo-fialovo-bielu, tiež vzoruje drobný vzor medzi prúžkami, ale nie je to také výrazné.

Radka-radjan    01.10.2009 08:12
Káťo, že mám dnes to svatební výročí, tak je načase ti říct: SLIBUJU!!!

Radka-radjan    01.10.2009 08:11
Holky pletařinky!!!! Dnes slavíme s manželem dřevěné výročí svatby!!! V jedenáct hodin to bude pět let co jsme si řekli své ano!
Jooooo je to málo já vím, ale i tak je to důvod si zajít na dobrou véču a oslavit to
:)

Radka-radjan    01.10.2009 07:11
Souhlasím s Katkou, svetřík přes hlavu dělám, ale taky na jedné straně nesešiju a dám knoflíčky a nebo na zadním díle v kousku horní části to rozdělím na dva díly a dám tam jeden knoflíček (nevím jestli je to dost pochopitelné, bývá to takhle i na tričkách) ;)
Peti, já bych řekla že jo, ale já sama nevím o čem se bavíme ;) Já když to Katce slíbím, tak budu muset něco udělat, jenže já vůbec nevím co mě čeká a v tom je zádrhel. Minule jsem takhle ze srandy slíbila za smutné oči cokoli a Káťa za to chtěla uháčkovat sukni až na zem a aby měla dole aspoň 6 m. Nakonec jsem se musela vykoupit alespoň dvouslokovou básničkou pějící ódy na Katku :grin
Takže holky, dávám hlasovat, mám dát Katce konečně ten slib??? :grin :grin :grin

Katka    30.09.2009 22:56
Dělám svetříky přes hlavu s tím, že jednu náramenici nesešívám, ale dám tam skrytě patentky ...

pitrisek    30.09.2009 22:49
ženské,
mám na vás opět jeden dotaz!
Koukám tady na moc hezký miminkovský svetříček, který je ale přes hlavičku. Je to klasická miminkovská velikost 62-68, a on je strašně hezký, ale je dělaný opravdu tak, že aby byl takhle hezký, nesměl by ten předek být půlený.
Ale zase si říkám, že já jsem na Peťulku jako miminko nemohla svetříčky přes hlavu skoro dostat, vyhýbala jsem se jim - ale třeba jsem byla výjimka - co vy na to?
Upletly byste to jako dárek??

jo jináč čepičky měly velký úspěch - byly na přání :p

pitrisek    30.09.2009 22:02
No tak už Raduš aspoň řekni že jo, ať se aspoň dozvíme o čem se to pořád bavíte :grin :grin :grin

Katka    30.09.2009 21:36
PS: čím dýl budeš přemýšlet, tím dýl budeš ochuzovat nás všechny :) Na to při tom přemýšlení také pomysli :) :) :)

Radka-radjan    30.09.2009 21:33
Katuško, budu o tom přemýšlet ;) A rovnou se omlouvám, protože se mi podařilo pod tvoje nádherné dílko s krásňoučkou princeznou vložit 2x jeden a tentýž komentář. P.S.: Já mít třetí holčičku, tak se taky nezlobím ;)

Katka    30.09.2009 21:30
Stačí slib, že se ze všech sil pokusíš splnit úkol :)

Katka    30.09.2009 21:12
Raduško, tohle je úkol speciálně pro Tebe. Ty ho zvládneš. Není to žádné přeceňování. Když ho nezvládneš, nebude z toho nic. Jen všeobecný smutek tady na stránkách. Nic jiného. (i když to je samo o sobě dost hrozné :))

pitrisek    30.09.2009 21:06
mino - s tím písmem jsem to zkoušela, ale zatím se mi to nepovedlo - musím zaúkolovat manžela asi... Nemohla jsem najít tu cestu v počítači "ovládací panely - písmo" - protože máme úplně nový (legální ! :grin nás přišel draho) Windows, a já tam leccos ještě nenajdu...

Raduš - a holky co jste psali o školkách... My máme vzdálený příbuzný, a jejich děti jsou teda FREE, naprostá volnost, a ten jejich CHLAPEC (školkový věk) si to chtěl zkusit na naši malou, jako že ji přejede prstíčky takovym rádýlkem. Ale ono to bylo opravdový rádýlko na těsto, žádná hračka. Já to zblejskla (malou mám pořád na očích) - a praštila jsem ho přes pazouru. Ten vyvalil oči - koukal jak sůva z nudlí - očividně se mu něco podobného v životě nestalo - od dospělého. On asi mydlí ostatní děti a hlavně svoji sestřičku, a ta čeká, odkud přiletí rána, a maminka to málokdy vidí, nebo dělá že nevidí.
A nevzmoh se na slovo.

Holky - já jakožto na střední škole se s rodičema běžně nevídám, protože si už do školy pro ně nechodí :grin ale pozoruju prostě "typy dětí". A jsou už dost velcí, aby to člověk vypozoroval. Předpokládám, že tak, jak ty dospívající hovoří s námi, tak přesně by asi jejich rodiče mluvili s učitelkou ve školce - a u toho bych teda být nechtěla.

noo jooo, jenže my - slušný, vedem svoje děti, aby neubližovaly, a ony pak chudinky dostanou někde po tlamičkách - dneska prostě kdo není dravý, všude se necpe jak blázen, není arogantní a nemá lokty, ten musí být velmi potichu a doufat, že mu dospělí pomůžou... STRAŠNÝ.

Radka-radjan    30.09.2009 21:06
Katuško, jde o to, že já mám pocit, že mě hodně hoooodně přeceňuješ. Teda moje pletařské a háčkovací umění. Vím určitě, že jsou tady větší přebornice než já. Já bych docela i slíbila, ale co když to nezvládnu udělat, co mě potom čeká? Jak tě znám, slib beztak zrušit nepůjde. Nejde o tu ostudu, tu přežiju, však nejsem medailista ani mistr světa ;) ale já umím fakt jenom jednoduchý věci :?


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009