FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    23.09.2009 23:42
Já nepletu... pomooooš, ať je víkend!!

Michaela    23.09.2009 11:32
Zdravím. Zase jsem vlezla do galanterky,protože jsem potřebovala knoflík a co nevidím. Měli tam od Vlniky Maxíka- bambulkovou přízi, jsou to ještě větší bambule než má Teddy a neodolala jsem. Byly poslední 3 klubka a mám je doma. Samozřejmě plno rozdělaných věcí,ale začala jsem plést z něho. Vypadá to úžasně, nevím co z toho bude jestli šál nebo pončo. To se uvidí až dopletu a pak hodím fotky. :eek

Mila-koutnam    23.09.2009 09:16
Ahoj holky, nejdřív bych chtěla hromadně pochválit věcičky v galerce, nestíhám ani napsat jednotlivé komentáře. V práci "blbinec" a doma "ani nemluvím". Manžel asi chytl taky chřipajznu, syn "baští" Ibalginy, že mu není dobře a dcera lítá po doktorech s podezřením na mononukleozu (dozvíme se výsledky koncem týdne - ostatně s tím už jaksi počítáme, syn ji měl před pár lety ještě na základní škole, takže pro nás to není věc neznámá), takže máme veselo. No a o mě se taky něco pokouší (není divu mezi tolika nemocnýma), jenže si momentálně nemůžu dovolit být doma, znáte to asi taky, ty stavy kdy vám něco je a v práci největší fofry. Jo a v pondělí mě ještě píchla vosa do prstu, tak jsem měla nateklou celou ruku, ale už je to dobrý, včera jsem už vzala i jehlice do ruky a ono to šlo. Dělám dceři z růžové Olivie podobný svetr s kapucí, jako jsem pletla sobě. Tak se všechny mějte fajn, nemocným brzké uzdravení, Zdeni hodně štěstí při vyřizování (sestřenice vyřizuje už druhým rokem pro syna na vozíku taky tu nálepku, a když chtěla příspěvek finanční, tak jí řekli, že auto je nadstandart a že ho má prodat aby měla peníze a nemusí pak nic vyřizovat, přitom bydlí asi 20km od všech doktorů a nemá se k nim jak dosta než autem, dobrý co. Tak ať máš víc štěstí).
Všem pěkný den

Mila

mazlinka    22.09.2009 22:31
Co se to stalo? Dlouhá bílá tma a pak teprve já? A smajlíci mi spadly kdesi dolů. Už radši žádnýho nemačkám nebo mi naskočí černá tma...

mazlinka    22.09.2009 22:28
To jsem ráda, že ak. body fungují. Teď jen vydržte občas mačkat a za nějaký se vám uleví
Radu,gratuluji k lepší práci, to Tě muselo ohromně potěšit. Jojo není nad to, když člověk chodí s radostí do práce...
Nemocným pletařinkám přeji brzké uzdravení:roll :roll :)

Markéta Robst.    22.09.2009 21:28
Tak tady čtu o těchšéfkách a musím taky troškou přidat.
V dřívější práci jsem měla taky šéfovou..a předevčírem se mi zrovna bývalá paní šéfová ozvala telefonicky, potřebovala jen malinkou radu od mého manžela přes počítač a tak jsme si bezvadně popovídali jak se obě máme .. pracovala jsem u ní před 10 lety a ona všechny svoje zaměstnance oslovovala zdrobnělými jmény : Haničko, Martinko.. a mě se to tenkrát hrozně líbilo.. ono se úplně jinak pracovalo, když Vás vedoucí tak pěkně osloví a vlastně tím i poprosí aby jste pro něj něco udělali .. a i když to někdy v práci zaskřípalo .. musím říct, že jsem svoji paní šéfovou měla ráda a obdivovala jsem její manažerské schopnosti :)

macina    22.09.2009 21:02
Radu s tou prací Ti to moc přeji.V dnešní době je snad zázrak ,když tě přijmou zpět do práce a ještě s lepší nabídkou a při kávičce se šéfovou.Já to mám teď v práci na prd.Máme novou šéfku a ta má pocit,že sežrala svět a vozí se po všech jako blázen.Tak nevím jak ten tlak dlouho vydržíme a kdo vybuchne jako první.Vyhazuje lidi jak najatá a zůstavají tam jen její donašeči.Však to možná taky znáte.Ale chci jen říct,pokud máš tak fajn šéfku,tak si toho važ,pak se i lépe chodí do práce a taky to více baví. :)

Radka-radjan    22.09.2009 20:31
Já jsem byla spíš "požárník od stolu", takže jsem spíš pořád jen hasila žízeň :grin :grin Pak jsem si dala jako bezpečák dýchnout a nezbývalo než zhodnotit že je vše v naprostém pořádku :grin :grin :grin

pitrisek    22.09.2009 20:24
Raduš k té práci gratuluju!
Ovšem tím požárníkem jsi mě dostala (mělas aspoň pořádnou hadici?
:grin )

Radka-radjan    22.09.2009 20:04
Zdeni, Raduška sedí doma, na houbách jsem dneska nebyla. Zato byla moje mamka. Ani to nemohla unést domů, tak volala SOS a táta jí musel jít naproti a pomoct jí s tím. Já jsem se na houby chystala zítra, ale nakonec budu sedět doma. Utržila jsem od hub ránu. Mamka nadělala řízky a mě ta pečená strouhanka asi nějak nedělá dobře, takže se mi sloupala kůže kolem zubů na celém horním patře :cry Bolí to až hrůza, takže zítra skončím na čajíčkách a kašičkách, jen abych do toho něčím nerýpla.
Zdeni, přeju brzké uzdravení a pevné nervy s tím běháním po úřadech. Což o to čekání, to by jsme si mohli povídat hodiny, ale taky vyplňování formulářů, to fakt nenávidím. Jediná chybička a jede se nanovo.
Holky, včera jsem byla na kafi u svojí "šéfové", tak mi sdělila, že se mnou počítají zpátky do práce (ufffffffff) a ještě si pomůžu. Dřív jsem seděla na vzorkové prodejně podlah a dveří, k tomu jsem dělala cenové nabídky na řemesla a dovršovala jsem to bezpečnostním technikem a požárníkem. Tyhle funkce už ale naštěstí na vzorkovně nejsou, se vzrůstem firmy už to jeden člověk nemohl dělat. Ale stejně se tam nevrátím (jsem docela ráda, protože je to kamenný barák a i v létě jsem tam v tom přízemíčku seděla ve svetru). Holky, bylo mi sděleno že půjdu přímo k šéfovi do kanceláře. To jsem fakt nečekala a jsem hrozně ráda. Dokonce mi umožní pracovat na 6 hodin, abych stíhala školku. Tak jsem měla včera docela radost.
Mějte se tu krásně, jehlicím i háčkům ZDAR!
P.S.: ŤUK, ŤUK, ŤUK, ŤUK (abych něco s tou prací nezakřikla)

Alča    22.09.2009 19:17
Holky tak jsem si mačkala ty akupresurní body, nevím jestli to funguje,to se pozná, zatím možná jo, fakt mi padala hlava dozadu jak psala Mazlinka. Jinak Zdenčce přeji brzké uzdravení. Přeji krásné pleteníčko, já teď dělám pro malýho svetr z Olivie, sice jsem chtěla modrou, nebyla, tak jsem vzala hnědou a i ta je super.tak se mějte, užijte si Ordinačku, vy které se díváte. ;)

rendýsek    22.09.2009 18:29
Jejda Zdeni chřipku Ti tedy opravdu nezávidím, ale vím o čem mluvíš, mám doma dceru s touto potvorou,tak taky jen vařím čajíčky, chystám ovocný salát atd.Přeji brzké uzdravení!!!
JO a na ty akupresivní body se taky vrhnu.

pitrisek    22.09.2009 17:16
Jejda Zdeničko. Tak tu chřipici brzo rozežeň!
Teďka chřipky řádí! Moje ségra je vyřízená, chraptí, smrká, nemůže mluvit, kolegyně pofrkávaj atd...

Jo a ty akupresurní body jsem si ověřila tady na té mapce, jestli je mačkám správně...
mně to teda funguje

http://www.modom.cz/akupresura.html

pitrisek    22.09.2009 17:11
tak já hlásím že mně akupresurní bod funguje.
Asi se mi to nějak povedlo hned napoprvý. Je to teda velice zvláštní!

Zdena Osek    22.09.2009 16:52
Ahoj holky,venku je krásně,tak tady nikdo není :? Raduška je tutovka na houbách a já jsem doma,protože mě přepadla nějaká,lehká chřipka :upset ale nic to není(snad)piju jeden čajík za druhým(bylinkový)a hned je mi líp :)
Alenko 13,snad je to ta nová,jak psala p Kofoláčcích :grin tak jsem se koukala co to vlastně je a jsou to pěkný roztomiláci,dokonce mam jeden doma,né snad že bych ho dělala ale přivezla mi ho nevěsta,když byla s rodičema na dovče,prý pro štěstí a ani jsem nevěděla,že se to tak jmenuje ale je to fakt hezký,určitě ti někdy zkusím ;) a když se mi to nepovede,tak to nikomu neřeknu a vyhodím ho :grin :grin :grin.
Začla jsem si vyřizovat do auta invalidní značku,protože stále mamku někam vozím,tak jsem zvědavá,jestli mi to dají ale je to hrůza,co všechno po mě chtějí :upset no uvidím,jak to dopadne.
Tak,vás všechny holčičky zdravím a zdravé ručičky na pleteníčko a další ruční prácičky :) ahoj...............Zdena

Alča    21.09.2009 21:28
ano Mazlinko teď je to srozumitelné 8)

Alča    21.09.2009 21:27
Ahoj holky,tak dnes jsem byla na hodinové masáži, úžasné, trochu mi krček povolil,což jsem ráda, dost mi to tam přeskakovalo :grin , za 14 dní jdu zase, poleze to trochu do peněz, ale hlavně zdraví. :) .tak se mějte krásně.

mazlinka    21.09.2009 21:25
Ali, zkusím to ještě jednoduše napsat.
Rukou - tedy palcem a ukazováčkem - uchopím palec na noze. V místech, které jsem popsala. A stisknu prsty ruky - palec a ukazováček proti sobě. Mačkám palec na moze. Snad je to už srozumitelné. Kdyby pořád ne, tak vložím fotečku ;)

rendysek    21.09.2009 13:35
:grin tak hurá konečně jsem pronikla do tajů nakupování a mám to !!! děkuji moc za rady krásný den přeji

rendysek    21.09.2009 08:40
Alčo mooooooc děkuji za radu.Hned se vrhnu na objednávku.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Rendýsku , objednat můžeš jak přes mail info@pleteniproradost.cz , tak přes nákupní košík, tzn., že klikneš na sekci Madame Tricot Paris a pak na Camillu a dole pod nabídkou klubíček je kolonka vyberte barvu, tak tu rozklikneš a vybereš barvičky , které potřebuješ .. dál pak už postupuješ podle pokynů v objednávacím formuláři ..

Alča    21.09.2009 07:46
Mazlinko myslíš, že bys nám tam mohla i vložit nějakou fotečku jak přesně ty prsty mačkat.Nějak nechápu, jestli když mám mačkat tu jamku na noze,mám tisknout ty prsty na rukách.Jsem trochu natvrdlejší :grin

Alča    21.09.2009 07:43
Je to meil info@pleteniproradost.cz. Je to v sekci jak nakupovat

Alča    21.09.2009 07:39
Rendýsku stačí napsat Markétce na meil objednávečku. Meil má asi v kontaktech nebo klikneš na její obálečku,kde píše tady na chatu. ;)

rendysek    21.09.2009 06:40
Holky prosím potřebuji pomoc , chtěla bych si objednat Camillu černou999 a tmavě fialovou5060 a nevím jak. Volám s.o.s . MOc děkuji

mazlinka    20.09.2009 23:10
Zdravím Zdenku a její maminku, tak naše "bílé woodoo" zabralo a zas je o radost na světě víc :p

mazlinka    20.09.2009 23:04
Jejdanánku tolik se nás sešlo s krčním problémem ? Napíšu vám akupresurní body rovnou sem pro všechny.
Body se nachází na chodidle (na obou chodidlech) Ukazováček ruky vložím mezi první dva prsty na noze - ze strany chodidla(mezi palec a ukazováček) dolů až do jamky a posléze budu tlačit spíš na palec.
Současně palec ruky mi směřuje pod kloub palce na noze. Tady má bod rozpětí - kloub palce a bříško pod palcem. Začnu tlačit(nebo stisknu)palec a ukazováček ruky proti sobě. Vyvíjím tlak bříšky prstů po dobu několika vteřin (asi 8 vteřin) a na pár vteřin povolím tlak. Stisknutí provádím několikrát za sebou a pak vždy, když někde sedím a vzpomenu si. Při správném postupu cítím natolik uvolnění v zadní části krku, že se mi hlava sama zvrátí dozadu. Samozřejmě lehce zvrátí nemusíte mít strach, že se vám bolestivě vyvrátí.
Dnes už bolest neznám, protože si body občas zmáčknu jen pro ten slastný pocit uvolnění.
U mě to skutečně zabralo, snad vám tato rada pomůže taky.
Vítám také novou pletařinku Alenku13 a ať se Ti tu líbí stejně jako nám ;)

Radka-radjan    20.09.2009 21:00
Peti, asi se umíme modlit :grin :grin :grin (to byl jen fór), ale fakt to tu v lese hrnem pomalu hráběma. Dneska jsme s manžou jeli do jiného lesa, než normálně jezdíme, vlezem do něj a všude samý odkrojky, tak jsme říkali, že to je průšvih, že tam nic nenajdem a i přes ty odkrojky fakt nekecám dva koše :eek :eek :eek
Zrovna včera tchýně prohlásila, že u nich les aby hledal a že tady u nás je to taková ta správná vysočina. Lesy, kopečky...
Zato myslím, že příští rok bude na houby chudo. Vždykcy jeden rok se míníme strhat a druhý aby jsme šli s lupou. Tak se to třeba přemístí k Vám a já tady budu slzet do polštáře, že nic nenacházím a vy že to nosíte po tunách. ;)

alena13    20.09.2009 20:58
8) Ještě než se pro dnešek rozloučím, dám alespoň písemně odkaz na ten nejjednodušší cvik, který můžete dělat kdykoliv, kdekoliv(v kanceláři, doma, během přestávky...).
= Sedíme vzpříma na židli nebo na lehátku, paže rozpažené a prsty roztažené tak, že na jedné straně směřuje palec dolů, na druhé nahoru.
Hlava je maximálně otočena a sunuta k ruce s palcem dolů!!! Pomalu otáčíme hlavou na opačnou stranu a přitom otáčíme i dlaně tak, že pohled vždy směřuje k ruce s palcem dolů! Při otočení posunujeme hlavu k ruce. Moje poznámka: vždy se nadechněte a svýdechem provádějte rotaci. Je to taková nejprvnější a nejrychlejší první pomoc k uvolnění. Musím upozornit: cviky dělejte pomalu, volně, nikam nespěchejte, když se vám s výdechem špatně pracuje, tak alespoň dýchejte z hluboka a pravidelně. Mám to vyzkoušené, ale jsem lajdák a taky necvičím denně, ale když bolí...

pitrisek    20.09.2009 20:36
K zdravotním polštářům:
asi za sedm set jsem si koupila takovej masážní, co vibruje, a tvarem je jako takový ten "U" polštářek do autobusu. Výsledek je, že bohužel nemohu zjistit jeho účinek, protože jakmile ho spustím, začne se mi dělat blbě jako v autobuse... tak nic, no... tudíž budu doufat v ty akupunkturní body :-)

pitrisek    20.09.2009 20:34
Raduš -
sakryš JAKTOŽE VÁM TAM ROSTOU HOUBY!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8)
já našla na cestě jednoho pidiklouzka, a toho jsem ještě po příchodu domů ani nenašla :-)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009