FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Radka-radjan    15.09.2009 18:27
Teda Katuško!!!! Nevím co z toho je horší a co z toho je lepší. No nic, tak já přidám na tempu na těch svých rukavicích a už nebudu brblat, nebo si zas ubrblám tatrovku, bagr, záclonu nebo rukavice nebo co :grin :grin :grin
Stejně si myslím, že máš ještě nějaký eso v rukávu a docela se bojím o něj říct :eek :eek
Abych pak nespadla ze židléééééééééééééééééé :cry

Katka    15.09.2009 17:55
PS: Jinak jsem zbaběle odložila bačkůrky :) až si dodělám rolák ....
no dala jsem dnes kamarádce rychlo soupravičku pro miminko, tak mě prosila o ponožtičky ...

Jdu zkusit ty bačkůrky :) :) ať vidím, jak jsem to moc pochopila :) Takže, vyženu chlapy do pelechu a směle v před :))))

Katka    15.09.2009 17:53
No neboj Radu, já bych Ti zase vymyslela nějakou vychytávkovou akci :) :) :) Třeba svetr velikost 122 s vyplétanou tatrovkou a svetr velikost 110 s bagrem :) :) :)

Nebo háčkované krajkové prstové rukavičky :))))

Háčkované záclony ....

Řekni si :)))) Nestyď se, vymyslím :))))))

Radka-radjan    15.09.2009 16:46
A já jsem si říkala, že by tu byla druhá Radka a ona to Katka :grin Jen nevím nevím, jestli si mám o nějaký ten nápad říct? Aby to zas neskončilo básničkou :grin :grin :grin
Jo a na ty chlapy v autě došlo hned druhý den. Shodou okolností ten vyšetřovatel nehody je zastavil na běžné kontrole (fakt dokonalá náhoda) a pan řidič neměl řidičák, tak za to aspoň trošku zaplatili.
Manžel po shlédnutí těch fotek v žertu prohlásil, že tomu druhému očeše zrcátka ať to fakt stojí za to :grin :grin (jenom zoufalý pokus o humor stran mého muže)

Mila-koutnam    15.09.2009 16:35
Teď překvapilo mě, že někdo pochopil co vysvětluju, protože to já vůbec neumím, já dělám všechno z hlavy a neumím to dát potom na papír, něco mezi tou hlavou a papírem mi vždycky připadá zablokovaný. Jinak pokud Ti to pomohlo, jsem ráda.
Mila

macina    15.09.2009 16:33
Miluško moc děkuji.Asi se stal zázrak, já jsem to pochopila.Vysvětlila jsi to dokonale,přesně tak,jak to potřebuje někdo kdo je hodně natvrdlej.A to já jsem. ;)

mina    15.09.2009 16:33
Nejaký popis na palčiaky je aj v tej knihe - na strane 140 - akurát, že sú pletené na 5 ihliciach a potom na kruhovej.

Mila-koutnam    15.09.2009 16:26
Zkusila jsem Ti dát stručný popis na ty palčáky do mejlu, tak snad Ti to pomůže.
Jinak s těma pokutama máte holky taky veselo. No my si dnes vyzvedli auto z "našeho servisu", kam jej dáváme normálně, nechali jsme ho tam po té opravě zkontrolovat, tak prý to udělali všechno co napsali a dobře, tak snad to vše dobře dopadlo.
Mějte se, za chvilku mám v práci padla a jdu domůůůůůůůů.

Mila

Katka    15.09.2009 16:09
Jééé, né Radka, ale Katka :) Myslím na Radku a už to píšu do mého jména :)))))

(a to že bych volala policajty a čekala a pojišťovna, to je jako ironie. Ani by mě to nenapadlo a provděpodobně bych si stejně ničeho nevšimla :))))

Radka    15.09.2009 16:06
Ahoj Raduško, tak to je teda fakt smůla! Kvůli takové blbosti, bych rozhodně volala policajty, dohadovala se s pojišťovnou a někde tvrdnula. A ti chlapi, jsou pěkní hajzlíci. Když chtěli volat policajty, tak mohli vstát a jít se na to podívat s Tebou, nebo Ti to třeba taky říct, to bys asi neujížděla, že jo.

A Ty nemáš nápady???? Mám Ti zase něco výborného poradit?? :)))))))))

macina    15.09.2009 15:56
Ahojky
Děvčata nemáte některá popis na pletené palčáky?A nejlépe kdyby byly na dvou jehlicích.Prosím,prosím jestli máte pošlete mě popísek.DĚKUJU :roll :roll

Radka-radjan    15.09.2009 14:58
Ahoj holky pletařinky ;) Markétko, zaplatit policajtům pokutu 500,- to je ale pech, ale nejsi sama, mě to vychází na 4.000,-. Holky včera jsem byla podat vysvětlení k dopravní nehodě a až do včerejška jsem netušila co se děje. Teda asi tak. Při couvání před třemi týdny jsem na parkovišti "ducla" do jiného auta. Vzorně jsem vystoupila, obhlídla jsem to a já na autě neměla nic a paní měla na nárazníku špinavou šmouhu. Tak jsem to zkusila prstem přejet a šmouha šla pryč, tak jsem nasedla, že odjedu, ale stejně mi to nedalo, tak jsem znovu vystoupila a šla se znovu podívat, jestli přeci jen něco... No znáte to. Nic jsem nenašla, ale viděla jsem o dvě místa dál v autě sedět chlapy, tak jsem jim říkala, že se nic nestalo a oni jen pokrčili rameny a mávli rukou, jako že se jich to netýká a proč to řeším. No a asi 14 dní nato mi přišlo předvolání na policii a včera jsem to byla řešit. Docela jsem se pobavila, protože jsem musela dovézt auto pro fotodokumentaci. Po třech týdnech to docela jde ;) Pana vyšetřovatele jsem se ptala, co že se jako stalo tak vážnýho, že jsem předvolaná a prý že nejde o to, že tam byla ta šmouha, ale že se na nárazníku udělala boule. Moc jsem nechápala, tak nám to ukázal na jiném autě. Manžel se pobavil a řekl,že to snad stačilo jen zamáčknout a pan vyšetřovatel řekl, že kdyby se to nahřálo, tak určitě. Zkrátka a dobře při tom "ducnutí" povolil z boku držák nárazníku a ten odskočil. Pak už jsem jen sepsala protokol a bylo to. A víte co je dobrý, ti chlapi co seděli v tom autě, byli ti, kdo to tomu řidiči nahlásili a zapsali si mojí SPZ. Jenže teď to mám klasifikované jako ujetí od dopravní nehody, protože když tam přijeli policisti a já tam nebyla,tak se nedá nic dělat. No a jen to, že kvůli mě zasedne správní řízení, zaplatím 1.500,- + vyměřená pokuta a prý můžu počítat s 2.500,-. Takže mám o veselo postaráno. K tomu přijdu o bonusy na pojišťovně a já na tom takhle zaplatím 4x víc než bude stát oprava. Ale musím zas říct, že vyšetřovatel byl velice příjemný, a taky mi nedoporučil dát tomu druhému peníze za opravu na ruku, protože si je může vzít a pak to stejně nahlásit na pojišťovnu a byl by průšvih na světě (tada pro mě).
A hlavně holky, nemyslete si, že se nějak vymlouvám, já svůj podíl viny přiznávám :grin :cry To zas nejsem sketa, ale všimnout si, že to odskočilo, tak do toho buď kopnu ( :grin :grin :grin ) aby se to zpátky zacvaklo nebo počkám na toho druhého a bylo by to.
Včera jsem si tedy nadělila ten nejošklivější a nejdražší dárek k svátku!!!
Takže holky pokutám zdar!!!! A hlavně navěky nazdar!!! ;)
Já teď docela zažívám pletací útlum, mám za sebou "jen" jedny ponožky a snažím se o rukavice, ale spíš se v tom nimrám, než že bych něco ukrutného tvořila.
A hlavně nápady nejsou a nějak ke mě ne a ne přijít. Má proklatá fantazie si zřejmě vzala dovolenou, jinak to nechápu.
Tak se tu holky mějte krásně!

Markéta Robst.    15.09.2009 12:27
Ahojky holčiny..

Tak jsem v rychlosti přelouskala stránku s příspěvkama a jen tak letmo hlásím , že Olivii, mám skladem, kdo má zájem může objednat ;)

Já mám konečně za sebou poměrně náročný víkend na stánkovém vinobraní, byli jsme z toho dost zklamaní, protože firma , která zajišťovala celé Vinobraní na tom chtěla vydělat co nejvíc a tak nám napařili velice vysoký nájem za prodejní místo 2 x 3 metry a vstupenka pro návštěvníky stála na dva dny - dospělí 300,- Kč a dítě 200,- Kč ( na jeden den tentokrát nebylo možné vstupenku zakoupit) a tak i přesto, že počasí bylo vynikající .. tam bylo hrozně málo lidí.
My jsme měli stánek před podiem , kde vystupovali různé kapely, tak jsme dopadli ještě dobře, ale na odlehlejších místech stánkaři neměli možnost vydělat ani na ten nájem.. někteří se k nám dokonce chtěli přidat ( jako že si přenesou svůj stánek vedle nás,jenže to jim nikdo nedovolil, tak chudáci odjížděli domů asi pěkně naštvaní)
Někteří stánkaři se tam prý i poprali, pravděpodobně konkurenční boj a nakonec jsme se dozvěděli, že pár stánkařů chce žalovat pořádající firmu Bergan, že pro ně náklady byli neúnosné a budou prý požadovat zpět peníze, které zaplatili za prodejní místo .. no s tím asi nikde ale nepochodí
:?
Jako bylo mě jich hrozně líto, v dnešní době je to opravdu boj !!!

My jsme se sestřenicí měli stánek s burčákem , vařenou kukuřicí, kuřecí živáňskou a točenou limonádou. Burčák jsme měli od vinaře nedaleko Znojma a některým chutnal , někteří nám říkali, že je to ještě šťávička.. takže nás to taky docela mrzelo, že jsme si nevybrali jiného dodavatele .. ale na druhou stranu prodali jsme úplně všechno , dokonce jsme pak druhý den večer měli burčáku málo a zájem o něj byl velký .. tak příště už budeme vědět jak na to :grin :grin
dám fotečku do ,, a když nepleteme,,

Tak jdu konečně přidat sem nějaké novinky a doufám, že navečer už vezmu jehlice do rukou.. mám teda velikej absťák :grin :grin :grin :grin

Miluško .. s tou dovčou - autem.. teda to je škoda, dovedu si představit, jak jste museli být naštvaný a k tomu zaplatit tolika peněz ..
Já dneska ráno vykouknu skoro ještě v pyžamu z okna a vidím u mýho autíčka stojí policajti, parkoviště prázdný, tak mi došlo, že je čištění.. tak jsem na sebe hodila rifle a utíkám k autu.. pozdě ... napařili mi 500,- Kč a bylo to :?
A to po mě chtěli 2500,- že prej stojím na parkovišti vyhrazeným pro policii ( my bydlíme hned vedle areálu Policie a oni mají kus parkoviště zabraný pro sebe) .. tak jsem je ukecala na těch 500,- ( stejně za to ale může manžel, protože já parkuju za barákem a on aby to neměl tak daleko, tak parkuje občas na tomhle místě, a protože si zrovna půjčil moje auto a blbě parknul, tak pokutu zaplatil... :grin :grin

Cinderella    14.09.2009 21:46
Mazlinko - Leni, na mou adresu popis bohužel nedorazil. Mohu poprosit o přeposlání příležitostně ještě jednou?! Děkuju Yvett

hhana    14.09.2009 21:41
:) po dlouhé době se znovu hlásím,bohužel jsem byla bez počítače,který přestal fungovat,nyni je provozu schopný,ale po omezený čas.nejhorší pro mě bylo že se mi ztratila má složka kde jsem si ukládala vzorky,různé předlohy pletení,vyšívání,háčkování,to bych téměř plakala.přes léto jsem hlavně šila,ale také jsem něco uháčkovala a upletla.pokusím se vložit nějaké fotky.jsem ráda že jsem zase tady Hanka

Zdena Osek    14.09.2009 21:34
Holky,všem vám moc díky za podporu a za návody,jste tu všechny prostě zlatý :)

mazlinka    14.09.2009 21:08
Hanousku už se těším na svetřík. Jsem zvědavá na další Olivii a snad nám ji vlnika vrátí do prodeje... :?

mazlinka    14.09.2009 20:35
Zdenko mrkni na mail, přeposlala jsem Ti mail od Miny i s návodem.
Před půl rokem jsme měli v nemocnici manželovu maminku, taky nám bylo nejlíp, když se už vrátila domů. Přeji mamince brzké uzdravení.

Katka    14.09.2009 20:15
Mazlino, Leninko :)
Děkuji moc za email. Takhle vyfocené je to parádička!!! Díky díky. To jsem potřebovala :) Jestli to nevyjde teď, tak už nikdy :))))))

Radka-radjan    14.09.2009 20:05
Zdeni, to je mi moc líto a věřím, že všechno dobře dopadne a maminku budete mít brzy doma zdravou jak řípu! Tak se držte a posílám na dálku hodně energie a podpory :)

Zdena Osek    14.09.2009 19:59
Mazlinko,prosím pošly mě taky ty lemy,moc ti díky,jinak všechny zdravím,maminku mám stále v nemocnici,tak nemám moc na nic náladu :cry ale vám přeji veselé pleteníčko ahoj všem Zdena :)

Hanousek    14.09.2009 19:29
Mazlinko, trošku jsme zaváhaly. Ta Olivie měla takový úspěch, že je úplně vyprodaná a už ji stáhli i ze stránek Vlniky. Jen doufám, že to bude dočasné. Já jsem z ní dopletla zrovna včera svetřík pro vnučku a moc se prý všem líbil. Tak jak mi pošlou fotku, hned ji sem dám do galerky.
A vidím, že se nakonec dílo zdařilo a už pilně studuješ pletení. Taky jsem to tam hned procházela a je to moc zajímavý,

mina    14.09.2009 18:45
Janka, pozri de e-mailu, už by si to mala mať.

Eris    14.09.2009 18:42
Mazlinko, seš zlato... Moje blbost byla prolomena díky tvým fotkám... Konečně to chááápu ;) Jupíííí :grin

JANAmamka    14.09.2009 18:34
holky mohli by jste mi taky poslat nektera ty popisy na lemy moc vam dekuji

mazlinka    14.09.2009 17:39
Miluš koukám, že dovolená byla málem s hororovým koncem, ale nakonec vše dobré a bylo z toho počteníčko ke kafíčku....
Jinak vítej z dovolené a jsem zvědavá na Tvé nové kousky, vždycky tu nechám oči. Už se těším na samovzorovací svetřík. Zatím koketuji s myšlenkou koupit si tuto vlnu, ale moc se mi líbí a taky na ni dojde.
Yvet, Eris a Kačko, posílala jsem vám fotopostup bačkůrek, ale nevím zda vám dorazily. Dnes se se mnou technika trochu pere. Prosím napište jestli vám přišly.
Holky, ta kniha od Miny - dokonalé pletení nemá chybu. Jsem teprve na začátku, ale těch úžasných rad....Skvělý pomocník. Jdu louskat papa ;)

Mila-koutnam    14.09.2009 13:35
Ahoj holky,
zdravím vás všechny po dovolené - nedovolené, nějak nám to letos moc nevyšlo. Po cestě na dovolenou se nám pokazilo auto, tak nám jej odtáhli do Brna do servisu, my zůstali na dálnici za Brnem s věcma a vozíkem (vložím fotky do sekece a když nepleteme), čekali na kámoše, kterej nás měl odvézt na chatu asi hodinu a něco...., do konce dovolené jsme nevěděli, jestli nám to auto spraví nebo ne, pak jsme si pro něj v sobotu odpoledne z Vranova-teda Lančova u Vranova jeli, ale musel nám Alešův brácha dovézt peníze v hotovosti (19500,-), jinak nám prý auo nevydají (karty neberou, převodem z účtu u nich nelze), takže ještě nám vlastně brácha vezl 200km peníze, no a v neděli jsme pak z chaty odjížděli domů. Jinak teda chata a okolí bylo suprový (klasickej teplákovej týden s pletením v ruce - nebýt starostí kolem toho auta a toho jestli odjedem domů nebo ne, bylo by to bezva). Pletací bilance - několik párů fuseklí ze Sportiva, jedny háčkovaný mimi bačkůrky, no a větší část mého svetru z Olivie - teda ta je bezvadná - chybí mi doplést kousek rukávů a moje oblíbená kapuce, snad do konce týdne mezi klasickým praním po dovolené stihnu dodělat.
Tak přeji všem pěkný den, mějte se a zase se brzo ozvu, teď nic nestíhám po té dovolené ani doma ani v práci (včera jsme dojeli před večerem a dnes ráno hurá do práce, a do toho mi dojeli včera odpoledne obě děcka z týdenních sportovních školních pobytů - dcera ze Slovenska z turisťáku - syn z Chorvatska z horolezectví, tak si asi umíte všechny představit jak to u nás momentálně vypadá :grin

Pa Mila

P.S. vítám nové kamarádky

Cinderella    14.09.2009 12:03
Mazlinko, i já se skromně hlásím, zda-li bych mohla být přidána do skupinky žadatelek o postup na bačkůrky?! Předem mooooc děkuju! Yvett

Katka    14.09.2009 09:38
Jééé Mazlinko, mně taky, mně taky :) Prosím :) Já jsem to sice asi teoreticky pochopila, ale čím víc návodů, tím líp :)

mazlinka    13.09.2009 22:14
Eris, zkusím Ti postup bačkůrky nafotit a poslat. Dej mi pár hodin... ;) Poprosím Jitřenku, aby posečkala chvíli neb bačkůrka hotova musí býti :p


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009