FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


mazlinka    08.09.2009 10:59
Ahoj děvčata,
školkové problémy typu - jedna dcerka nechce ze školky, druhá dcerka nechce do školky, už máme taky za sebou, ale za pár let nás to čeká znovu, až začneme chodit do mateřinky se synkem ;)
Teď mě dcerka pobaví zážitky ze střední. Nakupovala si sešity a učebnice. Z prvního ročníku ji zbyl sešit popsaný asi jen na třech listech a že v něm bude pokračovat, když tam zůstalo tolik místa. P. učitel žádal nový sešit, ale nakonec souhlasil s dcerkou, která prohlásila, že jako budoucí ekolog si nemůže dovolit takové plýtvání.
Děvčata mám prosbu, nemáte některá recept na cuketovou buchtu?
Mějte se hezky
:)

Radka-radjan    08.09.2009 10:41
Naše Lucinka se rozhodla nenechat v tom Péťu samotnou ;) :grin Takže holky "trpíme" s Vámi. Máme rýmu a mírnou horečku. Jen doufám, že se to víc nerozjede...
Už jsem se konečně pustila do těch ponožek, ale Lucinka je přešlá, protivná a unavená, tak se teď věnuju hlavně jí, to je daleko přednější ;)
Tak se tu holky mějte, jdu se bavit utíráním nosíku :eek :grin
P.S: Markétko, návod na kuklu už by měl být v e-mailu ;)

pitrisek    07.09.2009 19:44
Ahoj holky
naše dítko si taky školku užívá, z šatny tam zapluje, ale když pro ni pak přijdu, tak rozjede na tváři úsměv jak Julia Roberts (myslim šířkou :grin ) - a eště s ďolíčkama v tvářičkách :grin

Leč teď asi bude do konce týdne doma, chytla snad nějakou chřipku nebo co, má rýmu ale ne nějakou úděsnou, ale je totálně přešlá, unavená, přes den má chvílema studený ruce a o kruhách pod očima ani nemluvim. Takže asi do školky až po víkendu.
chudinka. tak čus zatím

Radka-radjan    07.09.2009 14:22
Holky, Alenko a Hani, návod na kuklu by jste měli mít e-mailu. Máte tam dva různé návody. Jeden je ze staré Praktické ženy a ten druhý z časopisu, který vyšel snad ještě dřív než já jsem se narodila :grin :grin :grin Myslím ale, že tu mám ještě někde jiný návod, tak kdyby to nepasovalo, písněte a dohledám další ;)
Zážitek s Jenny mi připomíná Terezku vloni, měli paní ředitelku a ta je dost statná a ještě k tomu má velmi silný hlas, takže naše Terezka se jí strašně bála a brečela jen ji viděla, pak jsem to ředitelce řekla, že nechce chodit Terezka do školky, protože se jí bojí a ona si s ní promluvila, podaly si ruce, že budou kamarádky a od té doby byl pokoj. Teda až na to, že naše dítko místo klasického Dobrý den, říkala Ahoj Pavlo :grin :grin Zkrátka pro ní byla kamarádka, tak co by jí říkala dobrý den. :eek
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Raduš, jetli můžu poprosit, pošli i mě popis na kuklu, vložím ho do sekce Modely s p. od V... at se tam pak můžou mrknout i ostatní ;)
předem díky

Šarka    07.09.2009 14:11
Ahoj, taky bych přispěla se školkou. Staršího Matěje jsem dala do školky ve 2,5 letech, ale mladší Nikita šel na 14 měsících, protože mateřská je ve Slovinsku jen rok a našla jsem dobrou práci. Matěj, jak byl větší, tak to bylo horší, nechtěl, byl fakt nešťastnej, Nikita ještě ani pořádně nechodil, když šel do školky, ale zvykl si lépe. Dneska jsou to ostřílení školáci. Ale ty nervy, co si s tím maminka zažije, ty jsou opravdu vyčerpávající. Strach, jak se to malý škvrně cítí, jestli není zoufalý, jestli se nebojí atd. a jak s ním zacházejí... ach jo. Tak se mi to celý vrátilo, když jsem četla, co teď píšete... Holky, bude jen lépe, uvidíte, chce to vydržet. ;)

Hanousek    07.09.2009 13:59
Raduš, já bych se taky nesměle přihlásila o kuklu, můžu? Káťo, držím vám oběma palce se školkou. Já jsem taky kdysi prožívala stejné starosti - Hanka 3 dny chodila do školky bez problémů a po víkendu jsem ji tam nemohla dostat! Musela jsem ji vždycky postavit za dveře a utéct. Tehdy jsme ještě nechodily do školky až do šaten, co se tam pak dělo byla záležitost učitelek. A Jenny byla taky asi 2 dny v pohodě a potom začala pofňukávat, trvalo to asi 14 dní. Bylo mi jí líto, ale nedalo se nic dělat. S jednou paní učitelkou sice trošku "bojujeme" od začátku, ale snad se to taky uklidní. Paní učitelka má asi větší problém s náma než s Jenny, i když vůbec netušíme proč, nejsme konfliktní. Ale přece jen se nás dotklo, když Jenny poslala po 14 dnech chození do školky (vloni), kdy tam přišla ve 3 letech a sama, protože to bylo v únoru, k psycholožce. Ta samozřejmě prohlásila, že je Jenny ještě malý a úplně normální dítě, který si jen musí zvyknout na to, že má kolem sebe najednou jiné lidi a děti než jen maminku.... Tak ti držím palce.

Cinderella    07.09.2009 13:54
Ahoj Katko,

musela jsem se smát, když jsem si četla tvůj příspěvek o zážitcích z nástupu do školky...

U nás ty první dny probíhaly totiž naprosto stejně s tím rozdílem, že triko a pusina nebyly zelené od špenátu, ale oranžové od rajský... :)

A na ten šťastnej výraz, rozzářené oči a skok do náruče ( který mě málem porazil) nezapomenu a budu mít ještě dlouho před očima...To jsem doposud nepocítila, že by mě ten náš prďolka tak rád viděl?! :-) Bylo to vážně milé...!
Tento týden už docházíme "do" i "ze" školky naprosto v pohodě! :) Hurá!

Pěkný slunečný, zářijový den všem, kdo sem juknou!
Yvett

Radka-radjan    07.09.2009 13:40
Káťo, šťastná to maminka - úplně ti to závidím.
Alenko, zkusím se podívat, někde tady návod na kuklu mám, tak bych to naskenovala a poslala ;)

Katka    07.09.2009 13:33
Ahoj ahoj,
po dnešním dnu je ze mě hrdá matka.
Honzík to zvládnul perfektně. Přihnala jsem se do třídy, dětičky zrovna papaly. Vůbec jsem ho nemohla najít až nějaký prcek hned u stolečku u dveří na mě vesele volá ahoj :))) měl velký příbor, pusu od špenátu, triko od špenátu a byl úžasnej. Vůbec nebyl uplakanej.
Jediný problém byl, když jsme odcházeli a skoro plakal, že si tam nemůže nechat bačkůrky, že mu je někdo ukradne. :) snažila jsem se ho přesvědčit, že je má podepsané, tak žádný strach :)
No v autě pak něco vlastně pípal, že by zítra třeba už nešel, ale to jsem vůbec neslyšela :))))
Jsem tak ráda.
Přeji Vám všem sluníčkový den. Katka

Alena Šlégrová    07.09.2009 11:44
Obracím se na všechny pletařky s prosbou
- nemá některá popis na dětskou pletenou
kuklu? Přeje si ji moje snacha pro vnučku
a já žádný takový popis nemám.Moc děkuji. :)

Radka-radjan    07.09.2009 09:10
Tak tohle ti Katko opravdu nezávidím, já to měla minulý týden, však jsem tu o tom psala. Jenže za měsíc mě to čeká znova :cry U nás se při zápisu ptají, jestli mají děti nějakého kamaráda s kterým by chtěli aby byl ve třídě. A podle možností děti opravdu zapíší spolu. Sourozenci to mají téměř stoprocentně jisté.
Já jsem měla v pátek pohovor s učitelkou (Lucka už do školky nešla, tak byl čas to probrat). Učitelce jsem řekla, že Lucka zůstane doma a když tak zkusíme v říjnu jeden den a když se jí to bude líbit, tak že zkusíme i víc. Takhle to půjde až do prosince ale potom v lednu už holt bude muset slzy neslzy (v květnu se vracím do práce, tak aby už Lucka byla seznámená se školkou na 100%). Učitelka říkala, že je to hodně rozumné, že Lucinka je přeci jen malá a že v lednu to už bude zase pomali o půl roku starší a bude to snad lepší. Jinak jí moc chválila, že je pěkný jedlík, že si přidávala, že se umí sama obléknout... atd. Ale že jí vždycky rozhodí změna - jde se jíst, jde se ven, vracíme se z procházky. Ještě mi poradila aby jsme to v říjnu zkusili jen do oběda, že i ten oběd je pro ní strašně dlouhý. No zkrátka a dobře rozumě jsme se domluvili, co bude nejlepší. Ještě mi říkala, že kdyby se Lucka nechala od ní "poňuchlat", tak je to o něčem jiném, ale ona prostě od cizího nechce. A učitelka mi říkala, že jí zase nechtěla tahat násilím, aby jí od školky úplně neodradili. A tak se Lucka chodila ve chvílích smutna mazlit s Terezkou. A to je taky trošku kámen úrazu, protože z Terezky se stávala rozpolcená osobnost. Na jednu stranu si chtěla hrát s dětma a na stranu druhou se musela postarat o sestřičku (Terezka je prostě takový vnímavý srdíčko). Doma si pak posmutnila, že Lucka furt jenom brečí a nestačí jí uklidňovat :?
Tak se Katko drž! A mimochodem já první den bez holek taky vypulírovala celý barák :grin
Všem pletařínkám krásný den!

Katka    07.09.2009 08:54
Ahoj holky,
tak dnes došlo i na mě ....
Minulý týden nám školku ještě nestihli opravit a dneska, tady doma sedím bez dětí.
S Ondrou (starší) není problém, a i když to byla úplně nová školka, zaradoval se, že má červené letadlo (v té minulé měl praporek, takže výrazné zlepšení). Ve třídě mi skoro zapomněl dát pusu a normálně mě ručičkami vystrkoval ze dveří! A pak si utíkal hrát mezi děti a vůbec mě neznal.
Pro Honzíčka to bylo poprvé poprvé a on je fakt takový stydlín, hlavně na cizí lidi. Ale vybral si značku jahodu, protože to ještě neměli rozdělené. Statečně šel do nové třídy, dal mi pusu a nechal mě odejít, jen na mě pořád koukal.
No řvala jsem po cestě až domů. Doufám, že mu tam nebude smutno prdelkovi, byl tak odvážný. Tak doufám, že smutek budu mít jen já a zbytečně. A taky doufám, že tam bude chtít jít i zítra, teď to byla novinka a nevěděl do čeho jde...
Měla jsem takové plány, že tam budu chodit na zvykání s ním (to teda nevěděl :)... a tak, ale když byl tak odvážný, nechala jsem ho tam.
V té minulé školce byla jedna třída pro velké i malé děti. Tak jsem se těšila, že tam bude Honzík chodit s bráchou a nebude problém. No jenže nám tam pak Honzíka nevzali. Museli jsem sehnat jinou školku a tam jsou třídy zvlášť. Ve 12 tam jdu. Teď jdu raději něco uklidit a uvařit, ať na něj nemusím myslet.
(na Ondru nepotřebuju. Ten když byl malej, tak mi ve školce taky řval. Vždycky když jsem pro něj přišla. Řval domů ne!!!! Brzdil a nechtěl domů. Takže jsem se trochu styděla, ale lepší, než kdyby nechtěl do školky. Je to světák. On na rozdíl od bráchy, má nové lidi a děti moc rád.).

Alice    06.09.2009 22:58
Moc, moc, moc děkuji všem za pomoc, kterou mi nabízíte. dnes už háčkovat nebudu, ale snad zítra...Zkoušela jsem to asi 6x. Není to špatné, ale než špatně dělat, tak raději neee.
Tak děkuji i za přivítání, asi budu často "zlobit" s nějakým dotazem. Tak se pro dnešek loučím.
Alice

Radka-radjan    06.09.2009 21:42
Ahoj holky, Zdenka mě trošku přechválila, naháčkovala jsem jich jen 10 párů :grin Ale pokud tu Alice nechá e-mail, můžu jí poslat okopírovaný návod v češtině na háčkované tenisky. Popřípadě mi fakt písnout a pokud bude v mých silách určitě pomůžu. Dnes už ale holky fakt nemůžu, jsem těsně před usnutím, ale ještě musím zapošít čepičku pro Lucinku. Já prostě nemůžu jít spát bez toho abych to tu nechala rozdělané :cry
Tak se mějte krásně, zdraví napůl spící Radka

Zdena Osek    06.09.2009 21:36
Aličko,napiš o radu Rajdan,ta těch tenisek uháčkovala asi padesát párů,za jeden večer a moc tě vítám mezi náma.......ahoj všem :)

hela    06.09.2009 19:47
Ali je to v modely a popisy v dolní polovině stránky vloženo 15.10.2008. Tak na to mrkni a háčkování zdar. :grin

Alice    06.09.2009 19:15
:roll dobrý den, jsem tady dnes poprvé, jsem nadšena z vašich stránek a výrobků, hlavně háčkování, kterému jsem poslední rok úplně propadla.
moc vás prosím, jestli má někdo ze zkušených pletařinek nějaké zkušenosti -háčkované tenisky pro mimi-, trochu bloudím v počtu oček, nějak mi jich naskočilo moc...A taky nemohu najít "španělské" schéma, na které pisatelka odkazuje. Děkuji všem, kterří mi poradí. Pěkný den!!! Alice :)

pitrisek    06.09.2009 13:33
Ivi i já děkuji za receptík!

Raduš - tak to "A kde mám já" mě teda pobavilo :grin :grin :grin

Radka-radjan    05.09.2009 19:34
Ivi, moc děkuji za receptík, určitě se to vyzkouším ;)

iva    05.09.2009 19:17
Radka, minule som tu pisala o cukine...a dala som aj receptik...este raz som ho odkopirovala :
Zavarana cukina /cuketa

- 1kg cukine (na kocky nakrajat, ked su väcsie, sttred vyberam)
- 4 cibule (na stvrtky nakrajat)
- 3-4 strucky cesnaku ( na platky nakrajat)
- 1 cajova lyzicka oregana
- 1 cajova lyzicka cukru
- 16 listkov bazalky (nasekat)
- 2 pol. lyzice soli
- 1/4 l olivoveho oleja
- 1/4 l bielleho vinoveho octu

Vsetko spolu 6-8 min povarit a horuce plnit do poharov.

Mozno ta to oslovi ;)
Ja to zboznujem...a mame to na celu zimu :)

Radka-radjan    05.09.2009 17:52
Jo, cukety tak to znám... Zjistila jsem, že u nás je to s nima začarovanej kruh. Mamka je pěstuje, protože z nich vařím, peču, smažím a já je zase zpracovávám jen proto aby se nevyhodily, protože mamka s tátou je nejí :?
Už máme za sebou buchtu, řízky, nákyp, zapečenou cuketu a už mi tu zasejc přistály dvě mega cukety. Ještě že holky nejsou vybíravý a cuketu mají rádi a já z toho mám taky radost že jim chutná. Pořád hledám a zkouším nové recepty z cukety aby se pořád nejedlo to samé.
Jen přemýšlím, kterým způsobem bych ji nejlépe uchovala aby mi vydržela na zimu.
Holky a na ponožky opět nedošlo, protože Lucka když viděla Terezky vestu, tak prohlásila "A kde mám já", takže ještě motám vestu pro ní. Na ty ponožky mě svrbí ruce, už jsem je dlouho nedělala, ale tímhle tempem nevím kdy na ně dojde. To si ještě mamka koupila huňatou vlnu na čepici a k tomu jednobarevnou na rukavice. Jak se znám, tak s prvním mrazem se mi bude kouřit od jehlic, protože dál už to odkládat nepůjde :grin
Tak se tu holky mějte krásně a jehlicím a háčkům zdar!

pitrisek    05.09.2009 15:23
Ahoj holky,
nafasovala jsem cukety, rajčata a švestky, takže během pracovního týdne většinu odpoledne vařím a dnes snad od rána :eek :eek :eek
to jsou kvanta!!!
jenže zase odmítněte to, když ze zahrady to je jednou za rok :grin
- tak - a v pátek jsem stihla malou nastydnout - neodhadla jsem oblečení, každý den jsem jí radši dávala dlouhý rukáv a mikinu a chodila domů zpocená a spařená (pak už ji paní učitelky převlíkly do krátkýho trička), a v pátek jsem jí dala rovnou krátký rukáv. chyba!! Kdo to má odhadnout?????? :upset :upset předpovědi teda nevycházej (u nás ne! :upset )

- a dneska v noci se mnou cvičil úplněk 8) musel být nějaký silný, ve 2 ráno mě to vzbudilo a dneska jsem jak praštěná palicí nebo čím.

Holky asi jsem závislák na černém čaji. Na kafi - to samozřejmě - ale dávám si k němu ještě ten čaj - a včera mi došel - no jak já trpěla!! dneska ráno jsem vlítla do kauflandu a nakoupila jsem si 120 sáčků :grin :grin

mina    04.09.2009 19:15
Markétka, máš pravdu s tými svetrami, možno som to tu už spomenula, tiež som také videla, ako keby boli vytvarované tým "zožehlením" a ceny sa pohybovali tak nejako podobne, alebo ešte vyššie. Myslím, že diely boli strihané z netvarovanej pleteniny a obretiazkované.
A /možno som to tu už tiež spomínala/ videla som aj akrylové háčkované RUŽOVÉ detské pončo s kapucňou, veľkosť tak na dva roky a stálo tiež neuveriteľných 29 eur.
Inak, dievčatá, vždy si sľubujem, že tie svoje detské svetríky sem už nebudem dávať, keďže sú všetky skoro rovnaké, ak sa vyskytne čo len trochu iný, tak ho sem predsa len dám, aby ste videli, že aspoň niečo robím.
A musím sa Vám posťažovať - mám celú hŕbu nápadov, čo všetko by som chcela upliesť a uháčkovať - len, začala som robiť tie svetríky a každý kto videl ten prvý, chce taký istý, takže väčšinou nestihnem vyskúšať nič nové, aj keď začnem, tak to nedokončím.
Vyrobiť jeden taký svetrík, to je totiž práca tak na 4 hodiny čistého času ... a nie je to moja hlavná pracovná náplň.

Hanousek    04.09.2009 17:55
Markétko, děkuju! Zdeni, držím ti palce, ať se maminka brzo uzdraví a ty už nejsi tak vystresovaná. A všem ostatním přeju krásný víkend, i když to počasí asi nebude nic moc. Ale aspoň se zase bude líp sedět třeba u TV s jehlicema nebo háčkem v ruce!

Markéta Robst.    04.09.2009 15:46
Holky já dneska dopoledne jela do Rakouska koupit malý Káti pár kousků oblečení do školky, někdy se tam dá docela slušně nakoupit .. a překvapila mě obrovská nabídka pletených svetrů, pulovrů s rolákem a krátkým rukávem - těch tam tedy bylo požehnaně :grin , a pak různé svetříky, bolerka ... ale všechno takový divně vytahaný a sežehlený a přitom cena se pohybovala většinou přes 29 euro .. no to Vám garantuju, že se to nedalo absolutně srovnávat s ručně pletenými výrobky .. ty strojovky byli opravdu jako ze sekáče .. ale inspiračně by se tedy dalo tvořit , výběr byl opravdu veliký :roll

Ještě jsem se neměla dnes možnost dostat k pročtení Vašich příspěvků, ale zítra to napravím , bude času dost :p .. i když odpoledne přijdou na návštěvu švagři .. ale čas na webík si určitě najdu :p

Hani - Hanousku , balíček dnes odeslán !!! Děkuji ;)

Radka-radjan    04.09.2009 13:21
Bohužel musím jen v rychlosti, takže Mile přeji moc krásnou a pohodovou dovolenou plnou odpočinku.
A Zdeni, tady je návod na tu želvičku i s krunýři ;)
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1285
A všem ostatním krásný i když ubrečený den (ale aspoň nemusíme na zahrádku a můžem motat a motat) :grin

Mila-koutnam    04.09.2009 12:30
Ahojky,
Zdeni nemám popisy na hračky žádný, já to tenkrát dělala tak nějak z hlavy, jen si pamatuju, že krunýř želvy byl z háčkovanejch různobarevnejch šestiúhelníků sesitejch dohromady, k tomu pak přiháčkovanej kruh jako tělo s vloženejma nožkama, ocáskem a hlavičkou, vycpaný nastříhaným molitanem. To Ti ale asi moc nepomůže, možná bych to nějak zkusila dát dohromady, ale až nejdřív za týden. Odjíždíme na týden na Vranov jak už jsem se tu zmiňovala a budu mimo dosah PC. Ještě jsem dělala děckám takovýho dlouhatánskýho jezevčíka ze zbytků vlny, to bych možná taky dala dohromady.
Jinak přeju ať se maminka brzo uzdraví, ať všechno dobře dopadne (ta moje před pěti lety ve svých 61 letech se už neuzdravila), tak vím asi co teď prožíváš, jen doufám, že u Tebe a Tvojí maminky to bude mít šťastný konec.
Jinak se tu holky mějte fajn a za týden a něco v pondělí se budu těšit zase na vaše výtvory a na pokec.
Mila

Zdena Osek    04.09.2009 11:16
Iví děkuji,úplně jsi mě rozbrečela,jak jsi to hezky všechno napsala :cry :cry :cry
díky taky všem za pochvaly za mé výtvory :)
Miluško-koutnam a nemáš nějaké popisy zahrabané na háčkované nebo pletené hračky?
ahoj pletařinky moje..............Zdena :) :) :)

iva    04.09.2009 10:29
Pekne aj ked uprsane ranko prajem!
Zdenka, mamicke prajem skore uzdravenie, je to strasne, ked sa blizkemu nieco stane a ked clovek nevie ako to dopadne.. ale hlavne je vzdy pozitivne mysliet a vsetko bude ok! Mamicka je urcite silna zena, zvladne to :) A dolezite a velmi dobre pre mamicku je, ze ma svojich ludi okolo seba, ktori na nu myslia, Zdeni a upne ta chapem, ze pred mamkou neplaces, az potom. Ked mojho muza operovali, bolo to tak isto, nedala som nic najavo a on bol takisto silny...
Moja babicka 92, pred tyzdnom spadla, mala zlomeny krcok steh. kosti :( Ked mi oco volal, bol velmi smutny, pretoze v januari mi zomrela babicka 86 (mamina mama), tiez spadla a mala presne toto iste. Opreacia prebehla ok, lenze dostala zapal pluc...nuz ale tak to v zivote chodi.
Momentalne je babicka po operacii, vsetko ok, zacinaju skusat chodit...vsetci sme radi, dufajme, ze to tak aj zostane...Velmi ju obdivujem, je velmi silna zena, nemala lahky zivot, dedko uz zomrel skorej, aj teta (jej dcera), ktora zanechala vtedy 3 male deti a babka sa o nich starala...
Ked som na Slovensku idem ju vzdy navstivit a vzdy sa tazko lucim, bo sa bojim, ci to nebude posledny krat. Tak to bolo s tou druhou babickou :cry
Ale tak to uz raz je a Pan Bozko to tak zariadil, sme tu len raz, nevieme dokedy, preto musime byt vdacny, za to, ze vobec na tomto svete sme...a ked sa dozijeme takeho krasneho vyskeho veku, tak je to naozaj krasa !!!

Neda mi napisat este nieco o skolke..
ja som sice s detmi nemala problemy, tie 2 tyzdne trvalo, kym si zvykli, ale bolo to bez velkych narekov...Samozrejme su deticky a aj mensie ako mas ty Radka, moje isli s 3,5 rokmi...nie je to lahke pre die deturence a aj pre maminky. Tu u nas zaviedli system pre novacikov, ze nepridu vsetci naraz, ale vzdy po dvoch. Takto sa im mozu ucitelky viacej venovat, ked su este ustrachane a v novom prostedi a aj ostatne deti sa kazdy den zoznamia z novymi. Je to velmi dobry napad, ved skuste tam u vas navrhnut, mozno to skusia...
No a Marketka, ked uz musia ucitelky zamykat dvere, aby placuce deti neusli...to by ma rozhodilo...potom ta ucitelka nie je na spravnom mieste..tym tie deti este viac znepokoji a zneisti, moj nazor...
A Radus dobre si sa rozhodla, nechat malu este doma...

Musim vas vssky pochvalit, akeeeee ste len sikovnice, par dni nekuknem do galerky no a potom taky naaaaval !! super ! ;) Niekde som citala, ake je pletenie zdrave - Joga pre ruky a naozaj sa pri tom vyborne oddychne !!
Co niektori nepochopia, ale vy tu vsetci ANO :) :) som tu rada s vami paaaa :) :sigh

miloslava41    04.09.2009 09:56
Do povídáníčka jsem napsala několik z mnoha receptů které byly u nás žádané.Asi jsou většině známé, ale snad se někomu budou hodit.Zdravím Míla 41


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009