FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Markéta Robst.    20.07.2009 13:12
Ahojky ;)
Tak já sklidila merunky, letos jsem zaspala dobu sklizně, protože už to jsou meruňky spíš na marmeládu , hlavně teda na jídlo, ale na zavařování už by z toho byla asi kaše. I když naše mamina dělá meruňkový kompoty jedině z těch měkkých , takže ta byla spokojená ;)
Já se chystám ještě jednou na sběr, ale těch padaných .. udělám dětičkám sladkou marmeládu. :p

S pletením jsem opět vybočila - ta Katčina zelená tunička s nažehlovačkama co jsem nedávno dokončila , měla takový úspěch, že jsem odložila pleteninu pro sebe a vrhla jsem se znovu na novou tuničku pro Katku.. je také z Camilly, modrobílý melír 0199 a už mám hotový záda a kus předního dílu. Do školky - do třídy je bezvadná, můžu ji prát na víc stupnů.
Dnes šla právě Kačka na týden do školky, už se ji tak stýskalo, že nás ráno přišla vzbudit , aby jsme prý nepřišli pozdě :grin
Příští týden bude zase doma a pak pojedeme na pár dnů na výlety. Do Hradce do ZOO a taky by jsme chtěli do Liberce do aquaparku..tak snad to naše plánování vyjde

Michaela    20.07.2009 12:44
U Alfy ty bobiky jdou dělat, nejhorší je první řada, pak se do toho dostaneš, já jsem včera upletla šálu s Teddy, to jsou větší bambule.

Marťa    20.07.2009 12:25
Ahojky, tak se hlásím po návratu z dovolené, která byla úžasná, počasí se skvěla vydařilo a zažitků a dojmů je spousta, i když jsme byli vlastně jen nedaleko ( asi 50 km).
Jak vidím, tak jste se hoooodně činily, pletly jste a háčkovaly o sto šest, všechny Vás chválím, jste šikulky.
A všimla jsem si, že na Kamarádkách přibyla další pletařinka, bezva....tak kde jste Vy ostatní?
Já jsem na dovolené rozpletla halenku z melírované příze a chtěla bych ji ve výstřihu dozdobit menšími háčkovanými kytičkami. Poradíte mi, prosím, jak na ně? Háčkovat moc neumím, zvládám tak maximálně obháčkovat výstřih.
Všechny Vás zdravím, mějte se hezky, ;)

pitrisek    20.07.2009 12:24
Poslušně hlásím že pravidelné bambulkování u příze Alfa neumím :roll :roll
ale vrazím to na mlýnek - nadělám z toho šály. Původně jsem Alfu u Markétky kupovala tetě na topík, ale to by asi nešlo... Teta je ženská krev a mlíko a asi by ji to moc zvětšovalo...
No snad nepohrdne šálou. Ale bohužel bez pravidelných bambulek :?

pitrisek    20.07.2009 12:08
Míšo plavky jsou mnam mnam - holky mam dotaz - u té Alfy to jde, žejo, dělat takový ty pravidelný "bobíky" - jako že to dělá ty řádky... jen se ujišťuju.
Eště je otázka, zda mi to půjde.

MiChaela    20.07.2009 10:49
Zdravím při pondělku. Dala jsem do galerie na kukandu opalovačky se sukní pro mou dceru. Ukecala mě na háčkování,tak jsem něco stvořila. Snad se to bude líbit ;)

pitrisek    20.07.2009 00:25
:grin :grin :grin
(nemohla jsem to napsat najednou????)
(a ještě tím šeptem... maturujou naštěstí za třičtvrtě roku. Do tý doby se třeba vyřeší i manželův momentální problém s prací - zatím v práci je, ale do prosince bude odcházet - a zatím bohužel nic nenašel :? :? a to hledáme jak můžem!!!
Jenže tady u nás propouštěla většina těch japonských firem a tak lidi hledají práci jak blázni. Jsem zvědavá kde nakonec chudák skončí. dneska najít slušnýho fleka to je o rozum, fakt.)

pitrisek    20.07.2009 00:18
(holky...a takovým šeptem... ještě musím teďka dotáhnout tři třídy k tý státní matuře... a to nejen musím ale i chci - a pak to necháme na přírodě :grin :grin ale já nejsem v tomto příliš plánovací... V tomto jsem takovej fatalista - co má být to bude)

pitrisek    20.07.2009 00:16
tak - a dosť bolo historek z poradny - napříště píšu už jen o pletení!
(si budu tou babou ještě zpětně kazit náladu :upset )
tak a už mam zase smajlíka! :p :p

pitrisek    20.07.2009 00:14
jo - tim "bylo to trochu vyšší" jsem myslela ten tlak - ale bylo to 140/80 a ony už tam vyšilovaly, vim že je to asi hraniční, ale jak mi to potom pořád dokola přeměřovaly tak už jsem byla hotová jen mi to přimontovaly na předloktí.
Stačilo slyšet takový to "dzzzzzzzzzzzzz" (jak se stahovala ta guma) a začlo mi bušet srdce jak o závod.
A když mě přijímali v tom špitále, tak ta doktorka na příjmu mi naměřila 120/60. Ta stejná pak naštěstí byla i na sále - takže mám ze sálu spíš příjemnej zážitek.
O to nepříjemnější zážitky mám z poradny :upset :upset (A TAM JSEM CHODILA DÝL :upset :upset - na tom sále jsem byla 20 minut)

pitrisek    20.07.2009 00:10
Copa porod, ten jsem měla v pohodě...
Ale ten tlak :? :? :?
Asi bych si ho měla nechat přeměřit i normálně - protože tuhle mi ho namátkou měřili a byl teda zvýšenej i v normálním stavu... Já nevim ale holky mně prostě připadá že mi ta poslední doktorka (ženská) snad vyvolala ne přímo syndrom bílýho pláště, ale syndrom tlakoměru nebo co!!
Musim přiznat, že jsem se jí dost bála (tý doktorky), ona byla taková metrnice, a jednou jsem vyběhla schody místo výtahu, bylo to trochu vyšší a od tý doby s tim začaly šílet. Jako já vim že je to pro miminko riziko, ale tim víc mě vystavovala stresu jak o tom pořád mluvila, pak mi nasadila už jen ten pás a jak ten tlakoměr pípá i podle tepu, tak jsem jen slyšela, jak se mi ten tep zrychluje a bylo hotovo. Pak už mi měřila třeba i 180/100 a poslala mě prostě do špitálu.
No to by bylo na dlouho.... Nechci to tady radši moc pitvat.
Rozhodně příště změnim doktorku a hotovo.
/teď nikam nechodím, haha NESNÁŠIM LAPIDUCHY :grin :grin / pardon doufam že mezi náma neni lékařka - pletací lékařky samozřejmě snášim :grin :grin
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Jéé Peti, tak to jsme na tom s tím tlakem stejně .. já na každý gynek.poradně v těhotenství měla hodně vysokej tlak. Jednak to čekání v čekárně mě dost znervoznovalo , protože jsem musela myslet na to jestli bude všechno v pořádku, a už v tý čekárně jsem se modlila aby mi nevyskočil tlak a myslela jsem na to tak intenzivně, že už jsem nepočítala , že by to mohlo být i jinak ;)
Můj gynekolog byl starší pán a chodila jsem k němu jen proto, že byl brán jako opravdový odborník, ale měla jsem z něho takový divný pocit .. a když mě měřil tlak, tak mi řekl ,, Vy se mě bojíte že ?,, a to byl konec !!! Vždycky jsem pak myslela na to jak mi ten tlak vyskočí a on se mě zase zeptá jestli se ho bojím :) .. dneska se tomu směju , ale tenkrát mě hned poslal k mému obvodnímu lékaři s diagnozou Hypertenze, ten mi hned udělal EKG, ale nic nenašel..tak jsem změnila doktora na doktorku, sice jsem měla tlak vyšší, ale už to bylo přijatelnější..

Cinderella - Yvett    19.07.2009 23:27
Pitrísku, neohlížej se na žádného pana ředitele, vyražte si do Prahy na parník a pak co nejdříve pořiďte Peťule sourozence... jestli jsem správně počítala, tak máš už téměř pětiletou holčičku...to je nejvyšší čas na brášku :-)! A podle tvých příspěvků cítím, že to "mateřství" s Tebou pěkně cloumá?! :)

A neměj obavy, asi žádný porod není "med"...

Já jsem si taky užila své - s oběma dětma!!! První porod trval 18 hodin a přestože jsem byla prvorodička, tak mě v Podolí nutili porodit fyziologicky dítě v poloze koncem pánevním. Měla jsem strach, všude v chytrých knihách píšou, že v takovém případě se přistupuje automaticky k císařskému řezu! V podolské porodnici takový názor neměli.... Vše naštěstí dopadlo dobře, jen ten porod byl nekonečný a vysilující. Teď na to ráda vzpomínám a vlastně to byl nakonec silný zážitek vidět jako první ty čouhající prťavé nožičky...:-)

U druhého těhotenství jsem si jen přála, aby dítě bylo ve správné poloze hlavičkou dolů. A když mi řekli na ultrazvuku, že tomu tak je, obavy ze mě spadly. Celkem naivně jsem si však myslela, že druhý porod bude "brnkačka" - dítě hlavičkou dolů, následující porody bývají rychlejší...no skutečnost byla trošku jiná. Druhý porod v mém případě byl ještě o 2hodiny delší, celkem tedy 20hodin. Jenže to jsem netušila, že nepřivedu na svět miminko, ale "obříka"... :-) Radek měl totiž porodní váhu 4,5kg!!! Nakonec se dostal ven, ale ztratila jsem při tom dost krve...

Co Ti budu povídat, dodnes tak trochu "závidím" kamarádkám, které mají během 2 hodin dítě na světě a ani se mi tomu nechce věřit, že to může u někoho probíhat tak rychle?!

Tak si nepřipouštěj žádné komplikace a věř tomu, že všechno bude dobré!!!:)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Yvettko, teda taky jsi si dala s těma miminkama při porodu .. náš Tomáš byl taky otočenej zadečkem napřed a paní doktorka mě císaře nechtěla dovolit, protože první syn Patrik byl taky císařem, měl 4,20 kg. Kačku jsem rodila normálně, ta měla 3,90 kg, ale Tomíka jsem si nakonec sama vyškemrala po panu primáři, aby byl císařem a dobře jsem udělala.. měl 4,60 kg a to bych neměla šanci porodit spontáně :)

Radka-radjan    19.07.2009 21:24
No Pitrísku, ani se ti nedivím a úplně chápu tvoje obavy. Já jsem takhle ležela s Terezkou a nakonec se předčasně narodila. S Lucinkou jsem si říkala, že budu moc opatrná a že nechci další dítě v inkubátoru. Jeden den jsem byla šťastná jak blecha že jí mám u sebe a že vše bylo v pořádku, než mi jí sebrali a skončila v inkubátoru s krvácením do mozku.... :cry S manželem jsme i uvažovali o třetím prckovi, hrozně se mi ta myšlenka líbila, jenže já mám úplnou hrůzu z toho, že bych třetí dítě v inkubátoru už nezvládla. A pak mi běží v hlavě to, že co dítko, to horší Apgar skóre po narození. Terezka měla 7/8/9 a Lucka 3/6/9... Nakonec plán s třetím mimčem skomplikovala štítná žláza a tak jen tiše závidím kamarádkám miminka.
Takže úplně chápu tvoje obavy, že to u druhého bude to samé.
Jednou mi jedna paní řekla: "Od té doby co je máme v bříšku máme o ty malé obavy a hýčkáme je a už nás to nikdy nepřejde"
A ještě jednu věc si budu pamatovat do dneška. Když jsem na JIPce ronila slzy, proč se to muselo stát zrovna mě, paní co tam byla se mnou mi řekla: "To se stává jen těm, kteří mají sílu to zvládnout"...
Ale stejně si myslím, že nebýt té štítné, tak se o třetí miminko určitě pokusíme, protože věřím tomu, že to by bylo 100% zdravé a užila bych si to konečně bez těch kapaček a dávkování léků...
Takže Pitrísku i když chápu tvoje obavy, hoď je za hlavu a směle do toho
:grin

pitrisek    19.07.2009 20:58
Holky s něčím se vám svěřím- když jsem čekala malou před pěti lety, tak se mi zvedal ke konci těhotenství tlak - zavřeli mě ke konci i na pár dní do špitálu a pak pořád přeměřovali a pořád dávali na břicho takový ty pásy... docela stres, čím víc mi to měřili, tím to bylo horší, a mám fakticky docela strach, že mě to příště potká taky :? :? :? nebo že to bude ještě horší než předtím :? :?

pitrisek    19.07.2009 19:30
Raduš - tak jestli holky zvládly hrady a zámky, tak parník bude v poho!
O.K. - Yvett - tak když říkáš, tak hned jak taťka bude mít den "bez šichty" a bude hezky, jede se do Prahy!! Já ten okruh miluju, ze Střeleckého ostrova pod Vyšehrad... a zpět.

Alenko32 - jak píšeš s tím přemlouváním -je to asi fakt tak - teď jsem si normálně vzpomněla, jak mi babička kolikrát vyprávěla o mojí mamce: že moje mamka jako dítě nechtěla jíst. Tak před ní ráno postavili snídani (uzobla), tak musela sedět u stolu, dokud to nedojí. Seděla tam do oběda - to odnesli snídani a postavili před ni oběd, tak zase uzobla, a seděla tam zase do večeře, odnesli oběd, dali před ní večeři a pak šla spát :grin :grin :grin
je fakt teda že mamka teď v dospělosti papká pěkně, ale postavičku má perfektní na svůj věk...

Nuž - já se musím pořádně hlídat, jináč se rozšiřuju rovnoměrně odshora doooolu :grin
Teď zrovna mám úlet se zdravou stravou a cvičením. Řekla jsem si , že vydržím do září, po třicítce mi to jde prostě najednou špatně dolů (a děsně dobře nahoru :grin )

Radka-radjan    19.07.2009 18:34
Teda holky, tak docela začínám uvažovat o tom parníku. Vlastně mě tak napadá, že když holky zvládli půlhodinovou cestu vlakem, mohli by zvládnout i tu hodinovou parníkem. Ve vlaku se cítili "velké", měli svůj batůžek, v něm svačinku a než to stihli vybalit a spapat byli jsme na místě, tak bych to možná mohla použít i na ten parník :grin Ještě mě napadá, že bych mohla manžela přemluvit aby vzal holky "okolo Lipna" na pramici :grin
Té elektrárny se moc nebojím, holky mají za sebou už několik hradů a zámků a až na jednu vyjímku to bylo naprosto v pohodě. Stejně asi půjde jen manžel s Terezkou, ta už na to rozum má a my si to s Luckou užijeme v houpacím křesle pěkně na paloučku u chaty ;)
Doufám, že za ty 3 dni se dostane i na to rybaření. Je fakt, že holky jsou neskutečný "kachny" a jak vidí vodu, tak s nima není k hnutí :grin

Alena32    19.07.2009 14:15
Zdravím vás všechny.
K tématu dítě a jeho nechuť k jídlu bych mohla popsat mnoho stran,ale dcera Irenka to velmi nerada slyší,takže jenom zkrátka - byl to horor a nepomáhalo vůbec nic.
Nutit do jídla v žádném případě nepomáhá, ba naopak - celá situace se ještě zhorší, jen nabízet a nabízet.I tak je dítě na to stálé nabízení jídla časem až nedůtklivé.
Sama vám tady Ira psala, že ve dvaceti letech vážila 45 kg. Přibrala až po třetím dítěti.

Cinderella - Yvett    19.07.2009 12:56
Pitrísku, děkuju za milá slova!

Mně děti vaření už dávno dokonale otrávily, ale zatím stále pilně vyvářím a nabízím podobně jako Ty! Ale když vidím vždy po naservírování ten Radkův "kyselej ksichtík", tak mám co dělat, abych se udržela... :)

Holky, neblázněte, děti to na parníku moc baví! My byli poprvé na Slapech, když byl dětem rok a čumáčkovaly z parníku ven, na všechno ukazovaly prstíkem.... Vůbec se toho neobávejte a uhánějte na parník! :-)
To víc by mě děsila ta prohlídka elektrárny... Tam nás lámal letos náš tatínek, ale jsem přesvědčena, že zatím by to děti ještě nevydržely... podobně jako prohlídky zámků a hradů! To jsme zkusili jednou a už nikdy více! Ne jen, že jsme z toho neměli nic my s manželem, ale vytrvalým řevem našeho nejmenšího (tenkrát ročního prcka) si prohlídku neužili ani všichni ostatní...a ty pohledy, co na nás vrhali! :)

pitrisek    19.07.2009 12:27
Radko (Radjan)- s tím parníkem - to mi mluvíš z duše :grin
zrovna čekáme, až bude kloudné počasí, že vyrazíme do Prahy na parník od Paroplavební společnosti - vybrala jsem tu nejkratší cestu, která trvá asi hodinu - a už předem přemejšlím, co všechno vezmu s sebou pro případ, že by sebou dítko šilo :grin (no snad nebude padat do vody, to ostatní snad nějak přežijem :roll )

pitrisek    19.07.2009 12:24
Yvett ten Tvůj svetřík myslím nejen že byl otištěný ale dokonce něco vyhrál??? No brzo se na to podívám, páč jsem si to u Markétky hned objednala!
Prostě to značí, že jsi moc šikovná! ;)
Yvett díky Ti taky za uklidnění... My vaříme takových jídel, já ještě ráda experimentuju, a když to Pétě podstrčím a ona začne dělat takový to uculování a špitá "Hmmhmm... maminko.... já nechci..."
- ách jo ách jo.

Cinderella - Yvett    19.07.2009 10:40
Radko, tak to jsme trávily prázdniny dost podobně.

Já jezdila na Lipno každé prázdniny s rodiči a bráchou už od svých 6 let. Táta je totiž vášnivý rybář! :) Teď už je v důchodu a rybaří si tam od jara do podzimu...

Nyní už jezdím na Lipno se svými dětmi a těm se tam líbí zrovna tak jako mně a bráchovi, když jsme byli malí...
:)
Znám trochu i tu "vaší" oblast, my ale jezdíme do Horní Plané, rodiče tam mají hausbot, který slouží jako chata...

Držím palce, ať jste zdravé!
Ahoj Yvett

Radka-radjan    19.07.2009 06:47
Ahoj Yvett,
děkuji za přání brzkého uzdravení. My na Lipno jezdíme každým rokem na chatu manželova strýce. Máš pravdu, je to tam opravdu náááádherné. Chata na kterou jezdíme je necelé 2 km od hráze na straně směrem na Přední výtoň. Už se hrozně těším, že holky svezem přívozem do Frymburku a taky by jsme se rádi podívali do Elektrárny v přehradě. Vloni jsme totiž zjistili, že tam dělají prohlídky, ale už jsme to nestihli, protože jsme pádili kvůli nemoci holek domů. Parník zatím vynecháme, protože hodinu udržet ty naše dvě cácorky v klidu na parníku by byl nadlidský výkon :grin
Tak se mějte holky krásně a všem hezkou neděli.
Radka

Cinderella - Yvett    18.07.2009 22:25
Ahoj holky, zdravím vás všechny po dvou týdnech, které jsem strávila s dětma na Lipně! Bylo tam moc fajn, přestože nám první týden převážně pršelo. Druhý týden se naštěstí počasí umoudřilo a my konečně letos poprvé ochutnali to pravé léto ...

Nedalo mi to, abych v mezičase, kdy láduju jednu várku špinavého prádla do pračky za druhou, nejukla sem mezi vás... :)

A tady čtu tolik novinek!

Předně moc gratuluji Markétce k překrásnému chlapečkovi! Je to vážně od pohledu pohodové miminko! Ať se vám daří co nejlépe!

Pak jsem mile překvapená z toho, že prý byl otištěn můj svetr s krtečkem v časopise Vlnika?! To tedy zírám s pusou dokořán. Vždyť to je teprve můj druhý svetr v životě! Dozvěděla jsem se to až dnes po návratu z dovolené v mailu a teď hned tady čtu, že časopis už vyšel?!
Tomu tedy říkám motivace vzít jehlice a pustit se do dalšího svetříku! :)

Ale nezahálela jsem ani na dovolené, upletla jsem tam aspoň ponožky ze zbytků a šálu z bambulkové Alfy...

Více času na pletení nezbylo, děti jsou hrozné kachny a nejraději by se jenom koupaly v jezeře. Takže jsme byli naložené ve vodě jako okurky... :)

A Tobě, Radko, přeji brzské uzdravení, ať se vám podaří se na Lipno také podívat - je tam totiž nádherně!!! Abyste mi věřili - dám příležitostně jedno foto z prázdnin do sekce A když nepleteme....


:)

Ještě malé povzbuzení pro Pitríska - obě moje děti mě dokázaly několik let hodně potrápit s jídlem... !!! Naštěstí Lenka od 5 let začla baštit pěkně a už není ani vybíravá... A to byla snad dva roky jenom na kakau a suchých rohlíkách... :-( Klukovi jsou teď tři, jí mizerně, ale pořád doufám, že ho to snad taky kolem toho pátého roku přejde a bude nakonec baštit stejně dobře jako teď jeho starší ségra?!

pitrisek    18.07.2009 20:27
O.K. Hani - dám na Tvé rady.
Tohle totiž neznám, protože já jsem odjakživa milovnicí jídla a jím fakticky uplně všechno (kromě potvor z moře vytaženejch který se ještě hejbou :grin ), manžel taky rád jí - má pouze pár jídel, které tzv. "nemusí" - no a Péťa je dibla.
no... musim jí prostě dál strkat do pití multivitamín, nedá se nic dělat,a holt budu jen nabízet...

Hanousek    18.07.2009 19:24
Pitrisku nezoufej! To co popisuješ s Petruškou, důvěrně znám! Taková jsem byla totiž já jako děcko, ve 13 letech jsem vážila 32 kg, doktoři tehdy prý říkali, že patřím mezi 2% podvyživeých dětí. Dostávala jsem různé sirupy s obsahem železa a bůhví co ještě, ale nezabíralo nic. Teda chutnal mi pepsin, který jsem dostala na podpoření chuti, na ten jsem si chodila i tajně mimo dobu, kdy jsem ho měla brát, ale jíst jsem stejně nezačala. Dokonce naši se mnou chodili aspoň v neděli pravidelně do restaurace, protože tam se mi líbilo a snědla jsem tam téměř vše, co jsem dostala. Teda z mých dvou oblíbených jídel - smaženého řízku a svíčkové. :grin Můj syn byl přesně po mně, nechtěl jíst, nimral se v tom a dostal do sebe po delší době úplné minimum. A to buď polívku nebo hlavní jídlo, tak jsme později polívky raději vynechali úplně. Chápala jsem to, protože jsem zažila, jak hrozný pocit je, když jdu ke stolu s tím, že mě zase budou nutit do jídla! A teď je mu 35 let a zrovna dnes sem říkala, že mě jednou asi sní po obědě! Takže žádnej stres a moc Péťu do jídla nenuť, až to bude potřebovat, tak začne. Přesně to říkali mně u Petra a měli pravdu. Opravdu není nic horšího, než když jdeš ke stolu se strachem, že tě bude někdo nutit! Potom do sebe nedostaneš ani to, co bys normálně snědla! :grin

pitrisek    18.07.2009 19:06
Holky když už jsme u těch "miminkovacích" a dětských témat...
Můžu ještě trochu přehodit výhybku- a sice k JÍDLU - včera mě kamarádka ubezpečovala, že její 3 synovci se nimrali v jídle jako malí, a teď jim je tak od 7 do 12 a prý, že když jsou u ní na návštěvě, tak by ji snědli zaživa... že prý jim nestíhá nosit jídlo...
Naše Péťa totiž se teď dost upejpá, ta jídla, co jí (většinou maso, omáčku, kolínka, rýži, brambory, špagety... občas knedlík... a polívky) sice jí - ale po tak šílených troškách - no a pak je okruh jídel která prostě nejí. To bude prostě radši o hladu.
Nechápu.
ASI se jednou zase rozjí, snad do tý doby mi nehrábne. Jinak prý jí nic nechybí, doktorka jí asi před čtvrt rokem brala krev (na něco jiného) a prý že má všeho dostatek...
Je teda fakt, že se ji snažím nutit, podstrkávat jí ovoce (zeleninu bohužel neuspívám, leč podstrkávám) - každý den vařím, pořád zkouším, nabízím, někdy nutím (většinou neúspěšně) - no nevim no.
Snad se to časem zlepší :? :?

Radka-radjan    18.07.2009 18:59
Ahoj holky pletařinky,
Mino jsem moc ráda, že jsi tenisky stihla včas, držela jsem palce aby se dílko do rána podařilo.
Já jsem teď musela odložit jehlice. I svoje tělo jsem odložila do postele. Mám z toho horka angínu jak trám. A to se ve čtvrtek máme vydat na prodloužený víkend na Lipno :cry A navíc je na mě abych těch 160 km odřídila. Doufám, že se toho bacila co nejdřív zbavím, protože přijít o jedinou možnost dovolené by mě docela mrzelo. Manželovi totiž v práci nedají na tyhle prázdniny dovolenou a tak tak si vydupal tyhle dva dni :upset

Michaela    17.07.2009 22:14
To období,kdy chci další mimi znám. Mám 21 letého syna a 17 letou dceru. Jak byli malí, říkala jsem si že po 35 si dám říct na další mimčo. Ale pořád nebyl čas, pořídila jsem si fenku kníračku malou, je jí 10 let, fotka je v když nepleteme, pak další fenku pro manžela, neměckého ovčáka, taky je v galerce, její už 4. Včera se mi dcera vrátila od kamarádky a něco jí čouhalo z tašky. Přivezla další štěně, otec retríver, matka kříženka. Tak mimi už není v plánu, i ty roky přibyly, je mi skoro 42, tak už dítě ne, budu jen čekat na to, které mé dítko mě udělá babičkou. Dám do sekce když nepleteme fotky našeho přírůstku.

Šárka K.    17.07.2009 12:57
Marcy, díky za podporu ;)

Marcy    17.07.2009 10:09
Markétko B.,blahopřeju k narození mrňouska.Přeju,ať vám dělá radost a užívej si tohle miminkovský období,protože to tak rychle uteče.

Holky,tak koukám,že Markétka s Kubíčkem tu spustí populační explozi !!!To se můžem těšit,že galerie fotek se bude postupně zaplňovat miminkovskými soupravičkami ;) Ale já tyhlety stavy (říká se tomu tikání biologických hodin :grin ) znám.Po pár letech od narození třetího dítěte jsem začínala pociťovat něco podobnýho.Kočárky,miminka,dudlíčky....Tak mi manžel pořídil kocoura a byl klid :p
Ale teď vážně.Šári,myslím,že Tvé rozhodnutí je naprosto správný.Já to můžu posoudit podle svých zkušeností.Mám dvě děti necelé tři roky po sobě a třetí pak za deset let.Je fakt,že jsem si to třetí opravdu užívala a náležitě i rozmazlovala,ale ty starší si víc spolu hráli, vystačili si sami a jak rostli spolu,tak víc drží při sobě.Ta malá vlastně vyrůstala skoro jako jedináček a vyžadovala proto víc pozornosti.A víš,ono po létech už je člověk pohodlnější,zvlášť,když už to starší dítě je samostatný,tak pak už se do toho moc nechce.A za další,pokud se o tom moc přemýšlí,tak to nestojí taky za nic,protože to bude pořád něco.Teď je třeba auto,pak chci jet tam a tam...Takže ze svý zkušenosti doporučuju děti za sebou.Ono je to pro ně dobrý i v pubertě,jak ty drží při sobě ... až neuvěřitelně ;) Takže,přeju hodně štěstí
;)

Přeju všem krásný a pohodový den i víkend :) :)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009