FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    16.07.2009 22:41
ACH JO!
Mi dáváte teda!!!!!!
:grin
Nene. Pan ředitel řekl jasně, že TEĎ nesmím těhotnět :grin :grin :grin
Jenže když já jdu ke kamarádce, ta už má břicho na pochodu, druhý to akorát zrovna teď roste - (ty teda čekají obě teprve první... a jsou stejně starý jak já, tak si říkám, že vlak snad ještě neujíždí...) - a já na to koukam - a teď eště kamarádka mi otevře šuplíček S MIMINKOVSKÝMI VĚCMI!!!
:? :? :?

pitrisek    16.07.2009 22:39
TEda Šári!!
Fotka taky zapůsobila?? (já jsem to musela ještě přeprat, manžel nemá teď jisté zaměstnání takže se musí čekat :? ) - ale je teda pravda že fotka Kubíčka je OPRAVDU HODNĚ SUGESTIVNÍ!!!!
Jak někdo napsal do těch komentářů - uplně člověk cítí tu miminkovskou vůničku!!!

(jéžiš radši končim nebo se rozněžnim... no von táta stejně už spí takže dneska budu plodit maximálně HÁČKOVANOU TAŠKU DÁMY!!! :grin :grin

Šárka K.    16.07.2009 21:47
Holky, tak jsem tak dneska ráno u snídaně s myšlenkami na Markétku B. a Kubíka, dospěla k rozhodnutí, že je nejvyšší čas se pustit do dalšího potomka... Dala jsem si předsevzetí, že už nad tím nebudu moc hloubat, jestli ještě chvíli počkat či se pak ze dvou doma sama nezblázním (manžel je přes týden pracovně pryč, teď tedy i víkendy pač stavíme, babičky vytížené či daleko.)
Šimčovi je 14 měsíců, mateřskou mám na 2 roky a přes léto nechci být těhotná. To jsou hlavní argumenty pro :grin Proti je trošku každodenní lítání za tím naším malým poděsem a tak trochu, že už člověk ví do čeho jde... No, první rok bude asi krušnej. Doufám jen, že si spolu pak víc vyhrají a já budu mít klid :grin
Kubík mi tak nějak připomněl ty krásný pocity, které přináší narození mimča... teda musím podotknout, že Šíma byl do 5tého měsíce zlaté dítě. To jsem ani snad nevěděla jak brečí, od porodu se budil 1x za noc, vše zvládal v pohodě. Za to teď ječí jak na lesy, když něco chce, uf uf už aby mluvil...

Tak jsem zvědavá, jak rychle se zadaří :roll
ŠK

pitrisek    16.07.2009 17:26
Markétko ten je tááák klááášnej - uplně ve mně burcuje takový ty mateřský pudy!!!

(ještě že to nevidí naše Petruška ta by ho chtěla hned domů)

MarkétaB.    16.07.2009 15:29
Holky,tak jsem vám dala fotku Kubíčka do sekce a když nepleteme.Je to foceno asi druhý den,to já už byla v Praze na jip.

macina    16.07.2009 15:10
Já se také připojuji s gratulací.Markétko.B.přeji ti rychlé uzdravení a hlavně Kubíček ať ti přináší v životě jen samou radost,žádnou starost a užívej si maličkého co nejvíce dokud je miminečko. :)

Hanousek    16.07.2009 13:33
Mino, plně s tebou souhlasím ohledně těch dírek v popisu u háčkovaných tenisek. Když jsem je dělala poprvé, taky jsem s tím zápasila a párala, protože se mi to nějak nezdálo. Takže dírky jsem taky řešila podle svého uvážení.
Markétko, pochválená jsi byla po právu, protože tyto stránky jsou opravdu super!
Pitrisku, mezi 5 výherci u Vlniky je soupravička se sněhuláčky od Alenky32 a potom od Yvett svetřík s krtečkem. A to jsou opravdu luxusní kousky!

Alča    16.07.2009 12:40
I já přeji Markétce brzké uzdravení a hlavně radost s chlapečka, ikdyž jsou to i starosti. :grin

mina    16.07.2009 12:08
A pripájam sa k Jirkovmu hodnoteniu samovzorovacej Magic design od Madame Tricote, naozaj je príjemná a dobre sa z nej pletie - vkladala som do galérie jeden sveter, detail vzoru je aj v pomocníčkovi.

mina    16.07.2009 12:05
Dievčatá, ešte raz ďakujem za návod na háčkované mini tenisky. No, nestihla som ich ani vyfotiť, ale stihla som ich uháčkovať za dve hodiny. Pravdu povediac, najväčší problém som mala s vypracovaním dierok na šnúrky, tam sa mi ten popis nezdal až taký jasný, keď som to robila podľa návodu, nepáčilo sa mi to, tak som to nakoniec urobila po svojom.

pitrisek    16.07.2009 11:06
Jinak jsem Markétko ráda, že jsi byla pochválená za tyto stránky ;)
A holky už jsem si taky objednala tu Vlniku - musim to zaprvé vidět a zadruhé - musim to koupit - znáte to :grin

pitrisek    16.07.2009 09:20
:p docela by mě zajímalo, kolikáté zdejší miminko to je! ;) že už se nám jich tady pár za tu dobu vylíhlo!

Mila-koutnam    16.07.2009 09:08
MarkétkoB připojuji se s gratulací a přeji vám oběma hlavně to zdravíčko.
Mila

iva    16.07.2009 07:31
Marketka aj ja sa pripajam ku gratulacii k narodeniu synceka!!!
Ked sa z lasky zrodi zivot, potom sa to stastie vola " Kubicek" !!!! :)

Hanousek    16.07.2009 07:28
Taky posílám gratulaci MarkétceB. k narození Kubíka a přeju oběma hodně zdraví, ať maličký pěkně rychle roste a dělá mamce samé radosti. Markétko, je mi líto, že jsi musela na operace, ale určitě se z toho brzo zotavíš a budeš si užívat Kubíka!
A taky gratuluju Alence a Yvett k výsledkům v soutěži u Vlniky. Jsou to taky nádherná díla, tak prostě musely být oceněný! :)

Ivana    15.07.2009 23:25
Také já se připojuji k předchozím blahopřáním k narození chlapečka, přeji mu hodně zdraví a štěstí v životě, tobě přeji, aby Ti dělal pořád hodně radosti a žádné starosti. Hlavně se brzy zotav a těšíme se, až nám pošleš fotku kloučka.

Markéta Robst.    15.07.2009 21:10
Markétko B. VŠECHNO NEJ NEJ NEJ K NAROZENÍ KUBÍKA !!! Ať se mu daří,a roste jako z vody ... a hlavně taky Ty ať jsi co nejdřív v pohodičce a můžeš si užívat mazlíčka v kolíbce ;) A jak píše Pitrísek .. určitě nám ho pošli ukázat na fotečce

Holky dneska mi psala paní Ivana Albrechtová - majitelka Vlniky ...pochvalu na tyhle stránky , moc se ji líbily.. tak jsem Vám chtěla taky poděkovat za Vaše příspěvky - popisy výrobků, které mi posíláte, protože díky vám popularita stránek opravdu roste.
A za každý příspěveček co se týče popisů modelů, nebo různých vzorů předem moooc děkuji..a hlavně POSÍLEJTE ..POSÍLEJTE..POSÍLEJTE!!!!!

Iruš , časopis jdu hned zařadit do nabídky e shopu ;)

pitrisek    15.07.2009 20:55
Jú Alenka a Yvett poslaly fotky dílek do Vlniky?? Tak to musim vidět! (asi objednám časopis ;)

Bridgett    15.07.2009 20:30
Markétko, moc moc gratuluji k narození synka!
Přeju hlavně zdraví, to je nejdůležitější, jak jsi teď sama poznala.
Užívej si chlapečka, hrozně rychle to uteče a za chvíli budeš běhat za raubířem jako mám já :grin

Irena    15.07.2009 20:30
I já se připojuji ke gratulacím k narozenému drobečkovi a broučkovi i mamince přeji hodně zdravíčka.

A ještě jednu gratulaci mám, tentokrát mamce (Alena32) a Yvett. Dostalo se mě do rukou nové číslo časopisu Vlnika a jsou zde jejich vítězná dílka.

Teda Markétko z pěti vítězek dvě ovečky, hm ….. dobrý

pitrisek    15.07.2009 20:18
MARKÉTO B. GRATULACE KE KLUČÍČKOVI!! Ať Ti roste jako z vody ;)

chuděrko hlavně že už máš všechny ty komplikace za sebou, teď se teda pořádně zotavuj, ať jsi fit!!
(a až budeš trošku víc fit, pošli nám fotku chlapečka ;) )

Šárka K.    15.07.2009 20:09
MarkétB.: gratuluji k synovi a přeji brzké navrácení do plné síly, ať si prcka můžeš pořádně užívat...

Michaela    15.07.2009 19:38
Gratuluju k malému Kubíčkovi a zároven vše nejlepší k svátku, který má příští sobotu :grin Mám taky doma Kubíka,ale je mu už 21.Tak at roste a dělá ti jen radost :eek

MarkétaB.    15.07.2009 19:37
Ahoj děvčata,tak hlasím,že 3.7.se nám narodil Kubíček.Až dnes nás pustili domu,já měla totiž poporodní komplikace.Zkončila jsem až ve voj.nemocnici v Praze na jip.Mám za sebou dvě operace.

marse    15.07.2009 19:27
Ahojky, po delší době vás opět všechny zdravím od Rumcajse. V poslední době vždycky jen nakouknu do galerky a zase jdu. Mám počítače dost z práce a tak se mi doma už u něj sedět nechce. A když, tak opradu jen prohlížím.
Moc se mi líbí rubrika kamarádky webu. Příležitostně se tam taky vložím - jen co najdu nějakou obstojnou fotku. Jste všechny kočky, tak abych vám tam moc nestrašila.
Jinak stále pletu zejména na ty svoje kolegyňky z práce. Ještě, že je mám a že mají zájem. Dopletla jsem ten zelenej svetřík, co je v galerce a už jsem nahodila na další kolegyňku. Sem tam mezi to vložím něco na mimča a tak mám naštěstí pořád co motat. V poslední době jsem dělala docela dost těch háčkovaných tenisek. Je to taková milá malá pozornost.
Tak se mějte všichni moc hezky a užijte si dovolenou a zase někdy ahoj.

pitrisek    15.07.2009 13:24
Ahoj
Jirko skype si musím pořídit (už příbuzní z Moravy "nadávají" :grin ) - jak jsme se stěhovali, tak se nám vytratila někde sluchátka a jaksi NIKDO je ještě nekoupil :grin :grin (a to už je rok a půl... radši nekomentuju)
- jo když mně dojde příze nebo nemam háček příslušné velikosti, to letím do švadlenky jen se za mnou práší :grin

MARKÉTKO - jojojo to známe!!!!!
Dokonce v "několika vydáních". Mojí ségry starší syn když byl malej (asi 3 roky), tak jsme ho jednou hlídali. Začalo to tím, že si hned po odchodu ségry sedl k oknu a spustil "A ci mamiku" (= já chci maminku) a toto opakoval nepřetržitě do půlnoci!!! Nejdřív jsme mysleli, že se uřve, že to vzdá - ale ne, v půlnoci ho mamka s tetou (byla u nás na návštěvě) vzaly na "koně" a odnesly k ségře. Neměli jsme tehdy ani telefon ani auto (což je dneska snad neskutečný).
A ten mladší syn byl už kupodivu v pohodě.

Ale to co popisuješ, to dělá naše Péťa - kdyby ji někdo hlídal v noci, vzbudí se třeba v půlnoci a řve šílenym způsobem třeba 20 minut, než se ubrečí a usne. Problém je, že moje mamka není ochotná tento "nervák" absolvovat, takže noční akce pořádáme buď tak, že chodím na ples sama a manžel hlídá (což je děs - sama ženská na plese - některý to pochopí jako že se nabízim) - a nebo jdeme prostě na chvíli, s tím, že tak do 11, nejvýše do 12 se musíme prostě vrátit. (což jsou taky docela nervy)

- a když už jsem u těch nočních děsů běsů: tak ségry mladší se zase hlídat nechal v pohodě, ale normálně u ní doma (s mámou, s tátou) se někdy v noci vzbudil, a měl tzv. "noční děs" - vytřeštěný oči, nepoznával ségru, nepoznával švagra, bráchu, nikoho, jen měl oči jak tenisáky a opakoval třeba "bubák bubák"...
Jednou měl zase vysokou horečku, a utekl na záchod, kde se klepal (to mu bylo asitak 7 let) a pořád tvrdil ségře "maminko já jsem takhle malinkej" (a ukazoval ségře asi 2cm prstama) - "ty si myslíš že jsem se zbláznil ale já jsem doopravdy takhle malinkej" :roll :roll :roll

No to jsou zážitky... JSEM TADY TOHO VYCHRLILA!!! Ale prostě v dětský hlavičce se v noci líhnou věci... oni to většinou zaspí a ráno si to třeba ani nepamatujou (zato MY JO)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Peti, to je přesný .. naše Káčorka se právě někdy v noci vzbudí, sedne na okraj postele a začne bulit. No a to už s manželem víme, že se ji chce čurat, jenže v tom spaní si prostě na záchod nedojde a tak ji tam musíme odvést a ona pak hned jak zalehne tak usne. Jenže u té mojí mamky začala taky bulit a mamka si vydedukovala že nemůže dýchat a že má určitě astmatický záchvat.. no a tak hned volala a byl chaos..dneska mi ji sestřenice od mamky dovezla, protože tam měla i svoji dcerku a pěkně jsme se tomu nakonec zasmáli..
Ale je fakt, že to někdy není sranda , brát si ty malinkatý a malý děti na hlídání.. ;)

jirka    14.07.2009 20:48
Ahoj Pitrisku, na kanáry pojedu zase až v březnu a v práci jsem teď skoro každý den, tak se určitě uvidíme. Jenom nevím jestli to v té zo s manželem stihnem :roll . Alpaca nekouše a ještě ke všemu to vypadá dost dobře. Už to dodělám tak Ti to sem hodím. Až pojedete do zoo tak mi dej prosím vědět a já to nějak zařídím. Ta zatím ahoj a jestli máš skype tak pískni na nick macek.petr2

Eris    14.07.2009 17:48
Markét, děkuju za balíček a dáreček :grin
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Eri, musíš mi pak napsat jak se Ti z té Dory pletlo, na mě působí hrozně příjemně a myslím, že pletenina z ní bude vypadat pěkně a upraveně..
Tak jsem moc zvědavá :roll :roll

Radka - radjan    14.07.2009 17:47
Ahoj holky pletařinky,
teda Markétko, můžu říct, že my s Terezkou zažíváme něco podobného ale ne ze smutku po tatínkovi, ale ze "štěstí". Jednou se Terezka domluvila s babičkou, že u ní bude na víkend. Terezka se tam strašně mooooooc těšila, jenže babička mi druhý den volala, že Terezka má teplotu a že si pro ní mám přijet. Samo sebou jsem hned sedla do auta frčela 50 km a odvezla jsem jí domů a světe div se horečka nikde. Potom jsme s manželem zjistili, že se tak moc těšila až z toho chytla horečku. Protože ani ne za měsíc měl přijet její nejmilejší kamarád na návštěvu a jak jsme to Terezce řekli, byla samou radostí bez sebe a do hodiny měla horečku. Kamarád přijel a horečka nikde. Dnes už víme, že jí překvapení musíme "dávkovat", jinak má horečku jak trám
:?
Všem pletařinkám přeji krásný sluníčkový den! 8) Radka
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
No Raduš , to je přesný jak píšeš.. Tvoje holčička ten prožitek vnímá zvýšením teploty a naše Kačka právě by mohla dostat slabší astmatický záchvat..
Včerejší noc u babičky už byla v pohodě a dneska mi ji už sestřenice doveze, tak už jsem klidná ;)
Máme my to s těma dětma zážitky !! :)

Markéta Robst.    14.07.2009 17:17
Ještě jednou děkuju za přáníčka k svátku ;)
No holky, já Vám musím napsat, jak ta moje oslava nakonec dopadla :roll :roll
Manžel přišel z práce popřál mi k svátku s velikánskou čokoládou a s šampáňem v ruce, tak jsme si ho nachladili na večer a když jsme dali malýho spát, tak jsme se do něj pustili... jenže kolem jedenácté hodiny v noci zvoní telefon a volá mi moje mamka chudák celá doplašená, že se Kačka vzbudila a chce vidět tatínka, že už ho dlouho neviděla :cry :cry .. Když mi ji dala k telefonu tak ta ze sebe nedostala ani hlásku, jak bulila.. ted moje mamka dostala strach aby nedostala astmatický záchvat.. (občas jsme ji v létě museli nechat inhalovat, protože s tím někdy problémy má ) a tak jsem nevěděla co dělat protože mamka bydlí 50 km od Znojma ..ted jsme s manželem oba pili to šampáňo, takže řídit jsme nemohli ani jeden ..tak já volala sestřenici Ivě, bydlí nejblíž jestli by pro ni v noci nezajela..a pak volám znovu mamce, že teda už se pro ni jede a ona mi potichu konstatovala, že Kačka zreovna usnula a že už spí ...no spadnul mě kámen ze srdce a byla jsem ráda, že už je v pohodě. Taky máte některá s tímhle zkušenosti ?.. Já nevím , jestli není lepší to dítko prostě nechat u té babičky aby si zvyklo na jiný prostředí se vším všudy a néé hned za ní v noci ujíždět, jen proto že měla zrovna nějakej špatnej sen .. I když, včera v noci bych tam za ní snad jela i s tím šampáňem v krvi ;)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009