FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Mila-koutnam    01.02.2011 09:40
Maci, moc Ti přeju, aby Ti to konečně s tou prací vyšlo.

Dana-Dekoro    31.01.2011 22:29
Marci, jak ráda bych Ti nějak pomohla. Mohu Tě jen povzbudit. V životě se musí člověk se vším poprat sám. Hlavně prosím Tě nemysly negativně!!! Je to umění. Za dobrý výkon velká odměna. Zkus si představovat jak jdeš do práce, jak jsi šťastná, že máš práci a jak se do práce těšíš. Snaž se to opravdově v duchu prožívat. Můžeš si udělat svůj scénáš..jak jsi v práci, jak se s kolegyněmi směješ atd. Vím, že řekneš. Jak se můžu radovat, když nemám radost. Fakt je, že si myšlenkama vytváříme svůj život. Někdy je to opravdu těžké, ale je to zákon vesmíru. Co vyšleš, to se Ti vrátí. Zkus si přečíst nějakou knížku o síle myšlení. Když se Ti vnukne negativní myšlenka, neodháněj ji, nebojuj s ní, ale poděkuji jí a řekni ji: Děkuji Ti, že jsi přišla, ale já jsem se rozhodla jinak, už Tě nepotřebuji!. Dýchej z hluboka a pozoruj jak se natlačí do bříška, pak se Ti rozpíná hrudník a nakonec se Ti zvedají klíční kosti. Výdech je naopak. Nejméně 3x za sebou. Pěkně se uklidníš.

magda 51    31.01.2011 18:01
Maci taky stebou cítím Je lepší mít spíš hodně práce než žadnou a kór v dnešní době.Taky ti držím palce ať brzy seženeš práci a jseš v ní spokojená.Kolik pěstí tolik štěstí,aspoň se to tak říká.

Hanousek    31.01.2011 17:33
Maci, moc bych ti tu práci přála, je to bez ní hodně složitý, zvlášť když jsi se synem sama. Znám to, vím o čem mluvím, já jsem práci měla, ale stejně to bylo hodně složitý a náročný. A v dnešní době, kdy je všechno dražší a dražší, je to špatný dvojnásobně. Tak ti taky moc, moc držím palce, ať to dobře dopadne.

rylisek    31.01.2011 14:55
Marcelko, tfuj,tfuj,tfuj, ať to vyjde .Držím pěsti - to je prý štěstí.

macina    31.01.2011 11:05
Ahojky všem,
Tak děvčata s hledáním práce je to katastrofa!!! V tuto dobu nikde neberou všude mě říkají nejspíš v březnu. :upset Hrozná doba...
Teď se mě teda ozval sám jeden pán,jeho maminka má šicí dílnu a nějak nestíhá je na to sama.Nabídnul mě,že bych u nich mohla přijímat a vydávat zakázky,popřípadě dělat nějaké drobné opravy a časem by se uvidělo co dál.Pozval mě na kávu,že to proberem s jeho maminkou,mrknu jak to tam vypadá a pak se rozhodnu jestli do toho chci nebo nechci jít.Tak jsem zvědavá co mě nabídnou a hlavně je to blbý že to píšu,ale taky za kolik penízků.Pokud to bude alespoň trošičku přijatelnésnad už budu mít konečně práci.Už mě to fakt nebaví,stále lítat někde a doprošovat se jak blbec! :(

magda 51    31.01.2011 09:58
Ahoj děvčata,jsou u vás taky takoví mrazy že jeden do druhého vrazí? Už aby bylo po té zimně.Dávam vám do pvídáníčka adresu na garnstudio.Tam jsemsinašla ty čepice a je tam spousty hezkých věcí

Hanusek    31.01.2011 08:38
Lado, já jsem je háčkovala z Niky, taky je v různých barvách. Podívej se na stránky Niťáren Česká Třebová.

magda 51    30.01.2011 20:49
Lado zkus bavlnky na vyšívání.Jsou různobarevné i melírové.Jsou navinutý jako kordonetka.Mám kamarádku která s těchto bavlnek háčkuje.

Lada    30.01.2011 20:09
Hezký den, prosím poradíte mi vhodnou přízi na háčkování ván.ozdob a jiných?používám Kordonetku a zkoušela jsem i Sněhurku, ta mi bohužel přijde silná.Chtěla bych něco barevného a zlatého...Děkuji za radu.

Mariepolanska    30.01.2011 20:05
Magdi já myslím, že chyba není ve Tvým vkládání obrázků, ale určitě tu řádí šotek :)

magda 51    30.01.2011 18:48
Děvčata prosím o radu.Když dám do galerky vaše fotografie obrázky tak tam některé zůstanou a některé se po chvilce stratí.A když je tam dám znova tak se ty stracená zase objeví :upset .Kde dělám chybu?

magda 51    30.01.2011 09:00
Ahojky děvčata, Markétko moc díky za balíček.Barvička je hezčí než v katalogu.Není ani světlá ani tmavá no je prostě super.Všem přeju krasně prožitý zbytek víkendu.

Cythar    28.01.2011 08:17
Danuško, tak to jsem fakt nevěděla, to mě taky mrzí, příště se polepším :) Já tam byla s rodinkou, malej se nám u kašny počůral a celé podzemí musel absolvovat mokrej.

Dana-Dekoro    27.01.2011 23:40
Marcelko - Cytarko! Ty nevíš, že jsem byla v listopadu ve Znojmě? Moc mne mrzí, že jsem to nevěděla. Mohly jsme se setkat. Určitě se příště ozvi.

Cythar    27.01.2011 17:09
Ahojky děvčata,
všechny vás moc zdravím v novém roce !!! Dlouho jsem se sem nedostala a nestačím zírat na galerku !!! :eek

Markétko, moc gratuluji k obchůdku a doufám, že se k Vám ještě na jaře dostanu, než naklušu do Prahy do práce. Byla jsem ve Znojmě v listopadu, ale to ještě nebyl obchůdek otevřený, tak jsem se podívala jen do podzemí :grin

Jinak koukám na všechny možné stránky a zjišťuju, že moje přání trávově zelené vlny je asi nesplnitelné, dokonce i Kesy od Vlniky je pryč, samé modré v tisíci odstínech, pastelové barvičky, ale pořádná zelená nikde :sigh

Mariepolanska    26.01.2011 18:14
Markétko já jsem četla ten článek v novinách a byla jsem ráda, že Ti dělají takovou reklamu. Říkala jsem si, že teď Tě tam navštíví určitě více lidí a ono to funguje. Tak hlavně aby taky nakupovali, že jo? :)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Maruško , je vidět , že ty média opravdu udělají své ;)
Dnes jsme tu měli dopad na novinovou zprávu, která vyšla dnes ve Znojemském deníku ...psali, že město v čele se starostou nemá pochopení pro umožnění lepšího přístupu do Obchodní pasáže z ulice Obrokové (zavírají nám Radnici v 15 hod. a pak se sem zákaznici dostanou jen z druhé strany Radnice ..a tam tedy moc nikdo nechodí) a že je potřeba to řešit.
V pondělí máme všichni obchodníci z Pasáže schůzku se starostem a bude se hledat řešení :roll ...
Tak uvidíme jak to všechno dopadne ;)

Markéta Robst.    26.01.2011 14:09
Ahojda děvčata ..sice sem moc na chat nepřispívám , ale nakukuju sem každou chvilku ;)

V pondělí mi vyšel v regionálních novinách ,,Znojemský týden ,,článek o obchůdku KREATIV a banerový inzerát ..trošku to pomohlo, včera jsem tu měla docela dost zákazníků i zvědavých lidiček :p
Jakmile bude zpřístupněna i elektronický náhled znojemského týdne , tak se pokusím sem dát odkaz :)
Prostory jsou zde hezké, ale máme tu špatný přístup z hlavní pěší zony a město nám zatím s orientačními cedulemi Radniční pasáže nechce vyjít vstříc..prý , že památkáři nechtějí ani slyšet o navrtávání do radničních zdí. Hlavně, že nájem městu za obchod je třeba platit včas a bez okolků !

Mějte se všechny mooooc hezky , ať se nám plní soutěžní galerka ..začátkem příštího týdne zveřejním první místa ze soutěže 2010 a zašlu odměny ;) :p

Dana-Dekoro    25.01.2011 19:25
Ahoj děvčata, důležitá informace pro ženy. Některým jsem posílala email, ale myslím si, že od většiny adresy nemám, tak to dávám i sem. Některé deodoranty obsahují hliníkovou látku ALUMINIUM CHLORHYDRÁT, která ucpe póry. Škodlivé látky nemohou potem z těla unikat a zůstávají v lymfatickém systému. Vzniká rakovina prsů, lymfy a přilehlých orgánů. Toxiny odchází hlavně z podpaždí, třísly a pod koleny. Já koukla na ty co máme doma a éjhle tyčinka od Adidas obsahuje ALUMINIUM ZIRCONIUMN TETRACHLOROHYDREX. Ta moje od firmy Forever-Aloe, tuto látku neobsahuje. Zkrátka jak je tam aluminium....nebrat.

Hanousek    25.01.2011 08:27
Maci, to je mi líto, těšila ses na tu práci. Ale já bych té vedoucí zavolala, bůhví, jestli se k ní ta informace, žes tam byla, opravdu dostala. Myslím, že kdyby ano, tak by ti asi aspoň zavolala, že to nakonec dopadlo jinak. Teda pokud ví, co je slušnost. Ale jestli u tvé návštěvy přímo nebyla, možná to skutečně ani neví.... A asi bych dlouho nečekala. Pokazit tím nic nemůžeš, maximálně získat!

Dana-Dekoro    24.01.2011 22:47
Tak v Česku už je to jak v Holandsku. Dlouhé čekací doby. Bernard má jít na operaci s uchem a vypadá to, že to výjde na příští léto. K zubaři mne objednali v červenci 2010 na leden 2011 a já zapomněla. Zaplatila jsem pokutu 1000,- kč. To špatné přebíráme velice rychle, ale několikanásobné výplaty zůstávají jaksi pozadu. Macino - všechno špatné je pro něco dobré. Třeba nejdeš ještě něco lepšího. Držím palce.

macina    24.01.2011 22:31
Jo,jo Mgdi,to mě taky napadlo,tak jsem si říkala,že pani majitelce zkusím zavolat jak to vypadá.Jestli mě teda vezme nebo ne a uvidím co mě na to řekne.Možná ani fakt neví,že jsem tam byla.

magda 51    24.01.2011 20:33
Ahojky děvčata.Já jsem se taky strašně bála zubaře.Mněla jsem k tomu důvod.Když jsem byla na inertnátě tak mne zubař zničil dvě stoličky.No a od té doby jsem měla panickou hrůzu.Ve třiceti letech mne začal bolet zub tak hrozně že jsem byla odhodlaná že si ho sama vytrhnu.Ale měla jsem a mám bezva zubařku že jsem si od té doby řekla že radši vydržím čtvrt hodiny v křesle a bude mi dobře tak se ten strach nějak vytratil.Sice mám pořád strach ale takovej normální.Marcelko to mne mac mrzí že to tak dopadlo.Napadlo mmne jestli ta co tam je nemá strach o své místo a majitele nic neřekla že jsi tam byla.Totiš něco podobného se stalo nebo spíš děje naší Zuzce.Přišla do nové prodejny sám majitel si jí vybral no a vedoucí směny jí tak šikanuje že si začala hledat novou práci.Má taky strach že by ho vyhodila se židle.Držím ti pěsti ať se ta smůla protrhne a najdeš si práci která tě uspokojí.

macina    24.01.2011 17:58
Hani v prosinci jsem byla jako na telefonu,kdyby potřebovali záskok a v lednu se mě měli ozvat a nic.Nikdo se neozval.Paní majitelka mě řekla,že mě s určitostí bere ona je na mateřské a má v obchodě zastupkyni za kterou jsem se měla jet domluvit.To jsem udělala a nic.Přitom majitelka chtěla abych nastoupiola jestli můžu hned.Já jsem mohla i chtěla,ale paní vedoucí asi dosadila známou,tak mě to připadá. Nevím,nechci jí křivdit.Jsem doma a hledám dál. :(

Hanousek    24.01.2011 17:06
Holky, já se taky zubařů bojím, ale čím jsem starší, tím víc mě ten strach nějak přechází.... Takže taky se k tomu lety asi dopracujete.
A Maci, chtěla jsem se už dřív zeptat, jsi v té galanterce v Brně nebo to nakonec padlo? Už jsi o tom dlouho nemluvila.

Marťa    24.01.2011 15:40
Jo, jo, Maci, naši zubaři mají dlůouhé objednávací termíny. Zrovna moje zubařka mě 20. srpna, když jsme se chtěla objednat, objednala na 1. listopadu. Jsem myslela, že mě klepne, protože se taky vždycky hrozně bojím. Když jsem byla před 14 dny trhat osmičku, musela jsem jít v půl hodině, kdy berou bolestivé stavy. No a u ostatních doktorů to není o moc lepší. Na neurologii čekačka měsíc, na ultrazvuk prsu dva měsíce.....no, ať žije naše zdravotnictví! :sigh Ještěže si můžem zlepšit náladu pleteníčkem. :)

macina    24.01.2011 15:02
Ahojky všem,
Nedávno jsme zde měly téma zuby. :upset Jelikož mám zoubky jedna katastrofa a jdu k zubaři až mám pusu jak meloun,protože se jich šíííííleně bojím,hlavně tý bolesti,je to u mě už spíše fóbie ze zubařů :upset :upset ,dnes jsem si dodala odvahu a zavolala jsem,že se objednám ať mám pokoj a zuby v pořádku.Holky tohle jsem nikdy ještě dobrovolně neudělala :( Jo jenže mě objednaly až na červen :upset :upset :upset což je pro mě další katastrofa.Čekat!!! :upset Chtěla jsem to mít co nejspíš za sebou,vždycky objednávala sestra do 14 dnů a ono prdlačku,teď mám 4 měsícečekat! :( :( Tak to teda neééé! Musím vyzkoušet někoho jinýho,protože takhle dlouho já nemůžu čekat,hlavně proto,že jsem se konečně sama a dobrovolně rozhodla.Takovou dobu čekat se strachem to nevím jestli bych zvládla... :? :?

kajina    22.01.2011 12:06
Ahoj děvčata,ještě bych se vrátila k těm kartářkám.Mám jednu bezvadnou kamarádku,kartářku.V době,kdy jsme se ještě neznali,jsem velice chtěla zkusit výklad karet,víceméně ze zvědavosti.Ze strachu z toho co mě řekne jsem to pořád odkládala.Až jednou jsem se odhodlala a šla.Rozhodila karty a první větou mě naprosto dostala,řekla něco co ,jsem věděla opravdu jenom já a čím jsem se trápila vlastně celý život.Od té doby mě dělala karty mockrát.Někdy je to veselejší,jindy ani ne.Ale to je život.Je faktem,že když mám nějaké trápení,třeba teď se zdravím,volám jí nebo zajdu. :) Přesnost je tak 80 %.Tak to jenom ke kartářkám. :) Přeju vám všem pěkný víkend,Kájina.

Dana-Dekoro    21.01.2011 23:55
Musím Vám napsat, co jsem našla v mých starých poznámkách. Týká se to roku 2011 - AVATAR, spojení duší - otevírání duší. Budeme více kreativní a budeme mít chuť tvořit atd. Mladá generace je mnohem dál, oni mají odblokovanou pravou hemisféru víc než my. Chtějí méně informací, ale konkrétní a zajímavé, hlavně se musí týkan více života než teorií.
Jsou to zmatené informace, ale co mne zaujalo, že mladí jsou mnohem dál v myšlení jak my. Považujme si jich. :)

magda 51    20.01.2011 16:19
Ahojky všichni,Marcelko já na to také věřím.Sice jsem u kartářky nikdy nebyla ale jedna paní umí číst s kávové sedliny to co mi přečetla se vyplnilo.Sice to nebylo nic hezkého ale to je prostě život a s tim se nedá nic dělat.Přeji ti ať se ti vše co ti předpověděla hezkého vyplní.Jinak to počasí mně už štve od včerejška tady padá sních a já bych si přála aby bylo tak hezky jako minulý týden.Už týden chodím na kapačky se zádama a teď ještě tohle počasí.Tak vám dám do a když nepleteme jaký jsem měla v létě kytičky v truhlíkách ať si taky spravíte oko.


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009