FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Bridgett    19.01.2009 18:19
Jé, tak to by bylo super to video. Snad to půjde pustit a i kdyby ne, tak se snad už brzo dočkám a budu ho mít doma ;) Děkujeme za ochotu!

markéta robst.    19.01.2009 17:25
Holky, dneska mi manžel slíbil, že se pokusí večer dát na web VIDEO s pletením na mlýnku KING SIZE, z CD , které dostávají i kupující ..ale není si úplně jistý, zda to půjde..takže snad zítra se budete moci podívat jak to funguje v reálu.
Já jsem koukala na ten manuál, ale pokud nemáte ten mlýnek před sebou, tak by Vám ten popis stejně asi nic neřekl, je tam popsané pletení v řadách rovně a pletení v řadách dokola (to co bude i na videu) a pak je tam popsané sešívání dílů,upletených na mlýnku.
Tak se budu těšit, že nám to video tady půjde spustit :)

Bridgett    19.01.2009 16:22
Ahoj Macino, tak neváhej a objednávej ;) Koukám, že jsem tu rozpoutala docela davové šílenství kolem toho mlýnku :grin :grin :grin Ale tak co, člověk si musí přeci někdy udělat radost, že jo!
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Ahojky Brí, tak mlýnek jsem Ti už zamluvila, během 14 dnů zašlu. Děkuji za objednávku :)

macina    19.01.2009 15:44
Ahoj děvčata.Právě jsem se byla podívat v galerce a to co jsem tam viděla nemohu ani popsat.Prostě nádhera. :eek :eek Taky se vám musím přiznat,že tím mlýnkem začínám být i já úplně posedlá. :grin :grin

Bridgett    18.01.2009 22:55
Markétko děkuji moc, nezlob se, ale jsem strááášně zvědavá a už se ho nemůžu dočkat :grin Mám také velké plány ;)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Zdravím Brí..to je v pořádku, že jsou dotazy, jen je škoda, že Ti zatím moc info kolem mlýnku neposkytnu.
Brí, taky jsem slíbila ten manuál, ale mám tady toliko vyřizování, že se k tomu dostanu nejdřív odpoledne, tak snad se na mě nebudeš zlobit. Slibuju, že do večera určitě pošlu ;)

Alča    18.01.2009 21:51
Markétko tak zrovna tu pani jsem v tom SAMA DOMA viděla, bylo to super i já bych to chtěla umět,ale na to není už vůbec čas.Tak nám ten tvůj stáneček budeš muset o vánočních trzích ten tvůj stáneček zvětšnit.abychom se mohly pokochat

Bridgett    18.01.2009 20:10
Já zatím od Markétky žádnou přízi neobjednávala, jen jednou knihu a teď ten mlýnek.Teď totiž spotřebovávám zbytky, mám tady toho hromady!Ale určitě pak na jaro nějakou objednám, na nějaký svetřík pro mně...
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Brí, zítra se budu snažit Ti na mail přeposlat info z manuálu pletacího mlýnku, aby jsi věděla co všechno se na něm dá dělat...to bude lepší, protože já ho ještě nemám až tak úplně vyzkoušený.
Mám s ním plány, na různé akce, co bych chtěla dělat do budoucna. Mám kamarádku, která má obchod s látkami a dělá kurzy patchworku, no a na různých akcích - trhy, slavnosti, výstavy..předvádí automatický šicí stroj, který si naprogramuje a on šije a vyšívá sám,..nedávno byla v pořadu SAMA DOMA a předváděla ho tam a protože o velikonočních trzích budeme mít stánky vedle sebe a ona tam bude mít pravděpodobně opět tento stroj...tak já bych tam chtěla mít právě tento mlýnek, tak ho musím taky pořádně prozkoumat co se všechno dá uplést.
Zatím jsem pletla jen ty díly na rolák.

Marťa    18.01.2009 19:36
Ahojky pletařinky, teda, nestačím zírat na fotky v Galerce. Je tam spousta krásných věcí. Jste šikulky! :) Taky chci pozdravit nováčky, i když já na těchto stránkách nejsem dlouho, ale souhlasím s tím, že jsou super. To pletení s mlýnkem by mě taky lákalo, musí to být rychlovka uplést na něm svetr. No, v létě mám narozky, tak možná, když budu hodná, dostanu ho darem. :roll Tak ještě jednou všechny zdravím, ať jehlice cinkají o sto šest, jdu ještě chválit Galerku, mějte se, Marťa.

Alča    18.01.2009 19:32
Brí no vidíš,já taky musím plést jen když spí,ale moc toho nestihnu,většinou brzo padnu, taky dělám ponožky,musím malýmu udělat do těch zimních bot, už aby bylo jaro.Já jsem od Markétky objdednala přízi,fakt krásná,já mám ráda šály,tak si jich asi plno udělám. A pro malýho na svetr.Má tam fakt krásný příze, asi dlouho neodolám a zase nějakou objednám.Tak pak napiš jak jsi spokojená s tím mlýnkem.

Bridgett    18.01.2009 19:16
Ahoj Alco, no vidíš, tak máme skoro stejně staré chlapečky ;) Já vlastně něco motala odjakživa, mamka je velká pletařka a jak jsem jí viděla s jehlicema, tak jsem samozřejmě chtěla taky. Takže fakt odmalička jsem to zkoušela, měla jsem to celý okousaný a samou díru! První dílo byla pruhovaná šála, to si pamatuju :) První svetr jsem si upletla v šestnácti. Ale člověk se pořád učí, třeba teprve loni jsem se naučila ponožky, takže Filípek má teď malých pletených ponožtiček plný šuplík! Teď zase dělám poprvé raglánové rukávy, tak jsem na to zvědavá... Malej mně taky nenechá, pletu večer když spí. :grin

Marse    18.01.2009 19:13
Ahojky pletařinky!
Tak vás zase zdravím od Rumcajse. Děkuji za pochvalu za mimi soupravičky. Jsou vyplétané. Vyšívání na pleteninu jsem ještě nepřišla na chuť. Je to asi tím, že to neumím. Na těch miminkovských věcech se docela vyžívám. Je to hezké a hotové za chvilku.

Zdeni, obrázky jsem ti poslala na e-mail. Inspirace Diana Baby č.21.

Lidičky, sháním obrázek nějaké mašinky. O té v návodech tady na stránkách vím. Možná na ni dojde. Jen mě napadlo, kdyby jste náhodou některá z vás doma našla ještě nějakou jinou mašinku, jestli by jste mi ji neposlaly na e-mail - abych měla výběr. Děkuji všem za ochotu. Marse

Alča    18.01.2009 18:46
Ahoj Brí, jestli ti tak můžu zkráceně říkat, v šesti letech to jsi dobrá, já jsem začala o trochu později.asi v jedenácti už si to moc nepamatuju.Já mám taky syna Tomáška, má 15 měsíců, takže jsou kousek od sebe.Já toho s ním moc neudělám, protože mě nenechá, pořád visí na jehlicích :( hrůza.A klidně mi můžeš tykat.Ala

Bridgett    18.01.2009 18:07
Markétko, já jsem to asi nějak nepochopila - jde teda na mlýnku patent - pružný vzor, nebo ne? Asi ne, podle toho co píšeš později. Takže jedině uplést pružný rantl v ruce a pak nahodit na mlýnek a plést lícovým žerzejem? A jde ujímat a přidávat? Jinak nevím, jak ty rukávy, přeci se musí přidávat očka kvůli rozšíření rukávů... Už se nemůžu dočkat, až mi to přijde, budu točit klikou celou noc!!! Přes den to moc nejde, mám 1,5 roku starého synka a ty klubíčka jsou pro něj jak magnet! Ale po tom jeho hospodaření už to nikdy nikdo nerozmotá :upset Jsem tu nová pletařinka, objevila jsem tyto stránky teprve nedávno - jsou fakt super!! Ale pletu už dlouho, asi v šesti letech první šála :grin

Zdenka    18.01.2009 17:10
Marse mohu oprosit ty obrázky medvídek a slon jsou vyplétané, nemohla by si mi poslat obrázek nebo popis.Děkuji Zdenka(lounsko)
V galerce jsou stále krásnější věci, mám se opravdu na co koukat, ale myslím,že i ostatní

Markéta robst.    18.01.2009 16:57
Marse.. ty soupravičky v galerce jsou kouzelný !!! Prosím pošli mi foto, abych Ti je mohla dát do soutěže 2009, děkuju moc..

Alča    18.01.2009 15:01
Ahojte, tak hhani, ten časopis je Katarinka 2008, jestě jsem ho viděla v prodeji, kdybys ho nesehnala, můžu říct třeba manželovi aby mi to ofotil a poslat ho poštou, ale myslím, že by měl být ještě k sehnání.

hhana    18.01.2009 13:14
Zdravím děvčata.Ten mlýnek mě také láká,celý život jsem toužila mít pletací stroj,na jaře mám narozeniny,tak by to byl dobrý tip pro manžela.Alčo časopis by se mi docela hodil, malá půjde na jaře zkoušet školku a všimla jsem si že holčičky většinou nosí takové šatovky,jedny jsem jí teď ušila,ale šiju bez střihu od oka,tak do školky bych si s tím dala trochu více práce.o jaký jde časopis je starší?dal by se ještě sehnat.Moc děkuji Hanka :)

Zdena    18.01.2009 11:45
AHOJ PLETAŘINKY,TAK JSEM KONEČNĚ VSTALA Z MRTVÝCH,MĚLA JSEM CHŘIPKU,JAKO HROM ALE JEŠTĚ TO NENÍ ONO :upset :upset :upset VČERA JSEM SLAVILA S RODINOU MÉ 55,MĚLA JSEM JE SICE UŽ V ÚTERÝ ALE OSLAVU JSEM NECHALA NA SOBOTU,DOSTALA JSEM PĚKNÉ DÁRKY :) A BYLO PLNO LEGRACE :grin .
MARKÉTKO,PĚKNĚ SVÁDÍŠ S MLÝNKEM,JÁ SNED O TOM ZAČNU TAKY UVAŽOVAT,PROTOŽE NESNÁŠÍM PLÉST RANTLY A TO BYL DOBRÝ NÁPAD,TO PAK DOKONČIT V RUCE,V GALERCE PŘIBYLO MNOHO PĚKNÝCH PLETENINEK A TAKY NOVÉ PLETAŘINKY,KTERÉ VÍTÁM MEZI NÁMA,JSTE VŠECHNY ŠIKOVNÉ,JÁ TEĎ DODĚLALA HÁČKOVANÉ HRAČKY A POKRAČUJI S ČERNÝM SVETREM,KTERÝ PLETU Z ELIAN NICKY,JAK UŽ JSEM JEDNOU PSALA,NÁDHERNĚ SE Z TOHO PLETE ;) ,TAK PLETAŘINKY,MĚJTE SE MOC HEZKY,OPATRUJTE SVÉ ZDRAVÍ,ŘÁDÍ CHŘIPKY :upset TAK HODNĚ VITAMÍNKŮ,AHOJ...ZDENA :) :) :)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Zdeni, tak dodatečně VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINKÁM, ZDRAVÍČKO, A ŽIVOTNÍ POHODIČKU ;)
My jsme taky včera oslavili Tomáškův první rok a bylo veselo :)

Zdeni, na tom mlýnku nejdou plést klasické rantly - 1 oko hl, 1 oko obrace..tam se plete pouze lícový žerzej (v ruce bys pletla líc hladce, rub obrace)
Já jsem si na tom mlýnku dělala rolák ...na mlýnku jsem upletla díly do výšky hrudníku - líc žerzejem a pak už zbytek dodělávám v ruce..jen co ho dodělám dám ho určitě do galerky na kukando..musím ale dodělat jedny mimišatečky, chybí mi už jen rukávy..

Bridgett    17.01.2009 17:54
Markétko děkuji za informace, tak koukám, že se dá na mlýnku uplést i svetr a to mně přesvědčilo abych si ho také objednala ;) Hned jdu na to.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Brí, děkuji za tvou objednávku, hned v pondělí dopoledne Ti ji potvrdím,.. po dohodě se skladem.

Alča    17.01.2009 10:13
Ahoj pletařinky, teda koukám,jaký je fofr na tom pletacím mlýnku,asi si ho budu muset taky poříd a dá se tam dělat i vzorek? asi ne že?Ala
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Alenko, vzory se na tom dělat nedají, mlýnek plete pouze žerzej, ale dají se na něm plést i výrobky z efektních (chlupatých)přízí..to jsem sice ještě nestihla vyzkoušet, ale na obrázcích v propagaci, výrobky z těchto přízí jsou :p
Mě se líbí, že si můžeš na mlýnku udělat základní díly a pak v ruce doplést různé vzory.
Třeba na mlýnku upleteš vysoký patent, pak si oka z mlýnku nabereš na jehlice a začneš nějaký dírkový vzor..no a rukávy můžeš oba dva uplést žerzejem na mlýnku..jak dětské, tak dospělé. :)

Markéta robst.    16.01.2009 23:10
Zdravím Brí..mlýnky mám v nabídce e shopu a KING SIZE jsem dostala pod stromeček ;)
Začala jsem na něm plést svetr..nabrala jsem přízi na všechny jehly a pletla stále dokola (takže vlastně svetřík na mě, vel.38-40 a měla jsem dvojitou přízi HIT).. přední, zadní díl dohromady, ..tento tunel jsem měla hotový během hodiny, pak jsem znovu nabrala přízi jen na část jehel, ostatní oka jsem stopla stoperem a pletla jen rovné díly rukávu. Jeden rukáv jsem měla za 15 minut hotový..pak jsem nabrala na kruhové jehlice jeden rukáv + oka předního dílu + druhý rukáv + zadní díl a ted doplétám raglán s rolákem v ruce.. ten malý mlýnek je sice levnější , ale má malý průměr a tak na něm nejdou dělat větší dutinky nebo větší díly .
Ke každému mlýnku je podrobný návod v češtině, a vše je srozumitelně popsané.
O velké mlýnky je poměrně zájem..mám tady objednané -zamluvené 3 a budou do 14 dnů, malé by byly k dodání během 4 dnů.

Bridgett    16.01.2009 17:08
Ahoj pletařinky, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s pletacím mlýnkem? Docela mně zaujal, ale nevím jak vlastně funguje a co všechno se na něm dá uplést, zda jde např. ujímat a přidávat oči a podobně.

Alča    16.01.2009 09:14
hhano mám časopis kde jsou i krásné pletené šatičky na holčičky. Ale i šité budou supr.

Hanousek    16.01.2009 08:08
Markétko, já zatím vůbec nemám představu, kam ty nášivky přijdou, ale to se časem vyvrbí. Zatím jsem maličkou kočičku Kitty háčkovala, protože Jenny je chtěla na rukavičky, ale taky to nebylo špatný. Ale taková věc se doma vždycky sejde a ty tvoje jsou přímo kouzelné!Už se těším jak na ně, tak na vlnu.

hhana    15.01.2009 21:52
I já se musím přiznat že mám vždy rozdělaných víc věcí,k tomu vyšívám a šiju,můj sen by byla samostatná místnost kde bych si rozdělanou práci mohla nechat.Zítra máme slavnostní den, jdeme k zápisu, když jsme vybírali co na sebe tak malá že půjde v šatičkách,ale na letní je dost zima tak jsem jí ušila šatičky a bohužel pletení šlo stranou.Ale už jsem si připravila vlnu a chystám se na další čepku,tak se nechám od Markétky inspirovat. Zdravím Hanka

Michaela    15.01.2009 21:41
Ahoj všichni.Tak jsem zrovna dopletla šálek z Leily,co mi přišla dnes a zítra už jej bude mít šťastná majitelka na krku. ;)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Michaelko..ráda vložím šáličku do soutěže, takže mi ji pak pošli na mail..děkuji

Markéta Robst.    15.01.2009 20:51
Tak to jsem ráda, že je nás víc :grin
já dneska večer pletla klukovi tu teplou čepici , co jsem mu slíbila a manžel na mě koukal a hned , že chce taky takovou..tak se mi rýsuje pátá věc na pletení..ale pro Patrika už zítra čepici dodělám, takže jsem ráda, že budu mít aspoň jednu věc dodělanou..Pak dám čepici taky do galerky, ale je to jen klasická obyčejná z Mevsimu, co mi tady zbyly 2 klubka.


Haničko Fleg, už se moc těším na výrobek s aplikacemi, které jsem Ti nachystala do objednávky, já bych měla tolik nápadů, ..samozřejmě našít na svetřík, nebo jsem si říkala, že by to bylo taky moc hezké vyšít na čepičku a na konce šály..třeba dvě včelky a kytičku, nebo jen samotný kytičky..nebo pro kluky toho hnědého pejska, ten je tedy taky skvělej..no ony jsou skvělý všechny ty nášivky..včera mi přišly ve zboží ještě motýlci s kamínkama, tak je zítra vložím do obchůdku :)

Michaela    15.01.2009 13:38
Ještě jsem zapoměla,že před svátky jsem pletla svetřík, čepičku,rukavičky a ponožky pro mimi od kamarádky. Bylo to z příze Papuga, vypadá to úžasně,tvoří se pruhy barvy. Jak budu mít chvilku,mám fotky, tak je hodím do galerky abyste se mohly kouknout. ;)

Michaela    15.01.2009 13:34
Ahoj, tak vidím,že je nám více,co rozplétají více věcí najednou. Já měla rozpletené pončo pro švagrovou, pro syna 2 čepice, pro dceru 1 čepici, pro mamku, šálu,čepici,rukavice. Do toho přes svátky ještě pléd a další šál. Naštěstí zrovna nemám vyšívací mánii, protože jak ta mě chytne,tak do pletení ještě začnu vyšívat. :roll

Alena32    15.01.2009 13:30
Tak Markétko, troufnu si tvrdit, že tě určitě trumfnu v počtu rozpletených věcí. To bys musela vidět.
Pro Irenu háčkované bolerko,pro snachu háčkovaný dekorační klobouk,pro Štěpánka čepičku a bačkůrky k té kombinézce,kterou jsem vám teď představila,pro jeho brášku Honzíka ze stejné příze svetr přez hlavu ( na 13 roků),pro syna Tomáše velký černý svetr (26 roků) - to je ale dlouhodobý úkol.Dále pro Irenu pletenou bílou halenku ze Simplicity a u sousedů se klube na svět mimi - holčička se má narodit na začátku dubna - tak asi bude potřebovat něco pleteného, ale to se nepočítá - ještě jsem nezačala plést, tak to nepatří do rozpletených věcí.
A Martínek nutně potřebuje svetřík s krtke, ale ten taky není ještě rozpletený. :p :p :p


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009