FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


hhana    03.09.2008 08:12
Alenko dám časopis manželovi, je to poslední Diana č.3,a oskenované ti to pošlu.Hanka 8)

Alena32    02.09.2008 10:22
Hani, ráda bych ti s těma sloupkama poradila,ale nejsem si jistá, čemu v tom předpisu,co máš říkají poloviční dlouhý sloupek - předpokládám, že je to polosloupek - to znamená nahodit jako na dlouhý sloupek,ale protáhnout najednou všechny nitě na háčku , narozdíl od normálního dlouhého sloupku, kdy se protahuje nadvakrát,vždy po dvou nitích na háčku.
No a jeden a půl násobný dl.sloupek předpokládám, že je dvakrát nahazovaný dl.sloupek,který se jednou protáhne jako polosloupek a podruhé jako dlouhý sloupek.
Zkus mi poslat na mejl ten vzorek a pokud máš,tak i obrázek k němu a já to vyzkouším,jestli je to tak.

Markéta Robst.    02.09.2008 09:38
Ahojky všem..

Leni, no teda bylo mi moc líto jak se zrovna máš, vím že hodně trpíš na ty migrény a teď ještě tohle..no ještě že jsi měla při operaci opravdu dobrý doktory. Leníku, tak se co nejrychleji uzdravuj a ať máš pořád dobrou náladu. Tvoji kluci Tě určitě obletujou viď.. :)

Holky , já teď předělávám celej e shop s prodejem přízí, je to docela dost práce a zabere mi to spoustu času..ale určitě se Vám pak zde bude daleko líp nakupovat..

Pitrísku, tak co ve škole, co noví studentíci ? ;)

Zdeničko N. já pořád na tebe myslím, že mám od tebe půjčené ty časopisy...ale jen co dodělám nový e shop, tak zase začnu vkládat novostaré pleteninky do ,, babiččina šuplíku,, :)

hhana    02.09.2008 08:25
Marcy moc děkuji,mám teď spoustu vlny a chuti do pletení.Koupila jsem si Dianu a tam jsou zavinovací svetříky tak se na ně taky chystám,akorát potřebuji vysvětlit háčkování některých sloupků.Hanka

marcy    02.09.2008 08:07
Ahoj holky,tak koukám,že s odcházejícím létem začíná přibývat výrobků do galerky.Vlastně i my se tu scházíme ve větším počtu než o prázdninách.Je fakt,že sedět doma s pletením,když je venku krásný počasí by byl hřích.Myslím,že si zimy užijeme ještě dost.Ono to pletení i jinak baví,když se venku nedá nic dělat.
Všem,které se svými dětmi započaly nový školní rok přeju hodně úspěchů a hlavně pevné nervy :zzz
Mějte se.
Hani,na popisech se pracuje.Pošlu ;)

hhana    02.09.2008 06:35
:) Zdravím děvčata, po delší odmlce se hlásím.Byla jsem s dětmi o prázdninách hodně u babičky a tam není počítač,a pak jsme chytli střevní virózu a bohužel malá se jí nemohla zbavit, takže na pletení nebylo moc času. Inspirovala jsem se tílky ve fotogalerii a taky jsem jedno upletla,chtěla jsem ho ještě trochu dozdobit,a zkusila jsem si háčkované vzorky a vytvořila jsem háčkované kabátky.Potřebovala bych poradit o zkušených háčkovaček co znamená - POLOVIČNÍ DL.SL,JEDEN A PŮL NÁSOBNÝ DL.SL.Moc děkuji Hanka :)
PS:Pro Marcy - tvoje pletené halenky to je přesně můj vkus,pletla jsem si když jsem byla mladá,štíhlá dívka.Mohla bych poprosit o vzorek na fialový a černý svetřík.Moc hodná :)

Zdenka    01.09.2008 19:02
Ahojky pletařinky.Zdravím Vás všechny.Leni to je fajn, že už jsi mezi námi, jak radí Zdenka vezmi jehličky a hezky odpočívej. Co naše Anička, doufám, že se tu brzy ukáže.V galerce jsou samé pěkné věci. Ted bych chtěla dceřu uháčkovat na zimu klobouček, ale nemůžu nic najít, asi budu muset projít nějaké emailové stránky.Zak se mějte moc hezky.Zdenko děiuji za emajlík a moc tě zdravím. Syn byl v Oseku na pouti a moc se mu tam líbilo, hlavně vnoučkovi.Zdenka /lounsko/

Zdena    01.09.2008 13:10
AHOJ VŠEM,TO JSEM TAKY RÁDA LENÍ,ŽE JSI ZASE MEZI NÁMA,KOLIKRÁT JSEM NA TEBE MYSLELA A BYLO MI DIVNÝ,ŽE ANI NENAPÍŠEŠ,HLAVNĚ ŽE TO MÁŠ ZASEBOU :) :) :) MUSÍŠ SE HODNĚ ŠETŘIT A CHOVAT SE K SOBĚ JAK V BAVLNCE,KDYŽ JE ČLOVĚK MLAĎOUČKEJ,TAK TYTO VĚCI NÁM JDOU STRANOU ALE PŘIJDOU ROKY A ZDRAVÍ SE NÁM BORTÍ :( TAK SI VEZMI PLETENÍČKO A BUDE TO ZAS DOBRÝ :grin :grin :grin MARKÉTKO,TO BOLÉRKO,CO JSI UPLETLA JE NÁDHERNÝ,JEŠTĚ TA SNĚHOVĚ BÍLÁ BARVA,DODÁ ELEGANTNOST,TAK SE VŠICHNI MĚJTE A AHOJ ZDENA :) ;) :)

Hanousek    01.09.2008 07:02
Leni, jsem moc ráda, že už se cítíš líp a jsi zase mezi námi! :)

evik.kudlackova    31.08.2008 20:42
Zdravím všechny pletařinky,doufám že Anička už je v pohodě.Zato já toho moc neudělám protože mě pořád tlačí čas.Mějte se moc krásně. :p :p

Lenka    31.08.2008 20:33
Krásný večer holčiny z jehlicemi,předně držím pěstičky naší asi už čerstvé mamince Aničce,doufám,že je to vše O.K.,omlouvám se,že jsem tu teď už dlouho nebyla,jsem 3měsíce po těžké operaci,tak jsem se z toho nějak "vylízávala"a pooperační stav nebyl furt dobrý nicméně při operaci jsem málem zemřela,nějak se to celé vymklo z rukou,žiju jen díky včasné reakci a hlavně rychlýmu jednání mého operatéra,tak jsem popprvé v životě šla poděkovat lékaři a defacto celému personálu frýdlantské gynekologie,protože i po operaci jsem jim dala zabrat a oni se mi věnovali celé dny i noci,opravdu perfektně,jsem šťastná,že laskavé sestřičky a lékaři ještě žijí a jsem jim ze srdce vděčná za to,že tu opět jsem mezi vámi.Už jsem tu sice od té doby jednou byla,ale nebylo mi ještě dobře,nervičky pracovaly na plno.Ale teď už se můžu normálně zase pohybovat,mám akorát to základní omezení,nezvedat nic těžšího,první sérií depresí už mám šťastně též za sebou,to nějak patřík tomu.Takže hlásím,že i když ještě nervičky sem tam pracují,už je mi líp a zase začínám mít elán do života,inu chce to ještě trošku víc času.Takže holky,galerka je nádherná,všechny tam máte moc krásné věcičky,brzo také něco přidám.Hlavně buďte všechny zdravé a vyše děti též.
I když jsem tu nebyla,tak jsem na vás myslela.....
Tak končí léto a nastává zase čas pleteníčka,mám docela radost,vy ne?Tak mějte hezké dny a jehlicím zdar!
Lenka

markéta robst.    31.08.2008 18:44
Ahojky děvčata pletařinky.. manžel mi dával do kupy počítač, tak jsem neměla možnost být na netu s Vámi, ale už je vše ok..
hezký den :p

ZDENA    31.08.2008 11:48
SIMONKO,TO SE NEDĚLÁ,PSÁT NA STRÁNKY,KDE SE TAKÉ PRODÁVÁ VLNA :? :? :? VŠEM PLETAŘINKÁM,KRÁSNÝ SLUNEČNÝ DEN...........AHOJ ZDENA
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Zdeni díky za pomoc...

Simonko, nezlobte se, ale musela jsem Vaši nabídku vymazat.. :?

Zdena    30.08.2008 20:27
AHOJ PLETAŘINKY,VŠECHNY MOC ZDRAVÍM Z OSEKA,ANIČKA NÁM SNAD UŽ PORODILA A VŠE DOPADLO,JAK MÁ.ŠÁRÍ,TO TEDA ČUMÍM,JAK JE TVÉ MIMČO UŽ VELIKÉ,NEDAVNO JSI SE TAKY CHYSTALA DO PORODNICE :) UPLETLA JSI KRÁSNÉ VĚCIČKY A HOLKY VŠECHNY VAŠE VÝROBKY JSOU SUPER ;) ;) ;) JÁ BOHUŽEL NEUMÍM VKLÁDAT FOTKY :upset :upset :upset TAK VŽDY ČEKÁM MILOSTIVĚ,AŽ MI NĚKDO POMŮŽE ALE TO NEZNAMENÁ,ŽE MÁM NĚCO NAPLETENO ALE CHTĚLA JSEM TAM DÁT TOHO JEZEVCE :grin :grin :grin ,JINAK U VESTY UŽ ZAČÍNÁM RUKÁVY ALE UŽ MĚ TO NEBAVÍ,PROTOŽE TO DĚLÁM DLOUHO,MEZITÍM VŽDY NĚCO,MALÉHO UDĚLÁM A ZASE SE VRACÍM K VESTĚ.TEĎ JSEM TAKÉ MĚLA ŠICÍ TÝDEN,NAŠILA A VYŠILA JSEM SI PYTLÍČKY NA BYLINKY A HOUBY :grin I KDYŽ ŽÁDNÉ NEROSTOU(ZATÍM)TAK HOLČINY AŤ VÁM KLAPOU JEHLICE,JÁ JDU TAKY NA TO AHOJ.............ZDENA

Hanousek    28.08.2008 20:53
Ahoj holky, my jsme zvláštní parta, taky jsem na Aničku myslela od rána.....A to se vlastně známe jen z onternetu.

Alena32    28.08.2008 19:44
Taky na ni myslím.Předpokládám,že už spokojeně odpočívá. :)

pitrisek    28.08.2008 17:58
Tak by mě zajímalo, jak se asi má Anička teď. Chudák,tak jí budem držet palce.

markéta robst.    27.08.2008 10:43
Ahoj Aničko..taky držím palečky, ať je vše v pořádku a máš to rychle za sebou.. :)

Holky v galerce opět super věcičky, jste šikulky ;)

Marťa    26.08.2008 14:32
Ahojky, zdarvím všechny a děkuji za pochvaly. :)
Pitrísku, máš pravdu, bolerko je z malé Diany. :grin
Připojuji se ke všem, kteří drží pěsti Aničce, jednou jsem tu situaci taky zažila. Aničko, neboj, určitě to dobře dopadne a už brzy se budeš radovat z krásného miminka.

evik.kudlackova    26.08.2008 13:40
Chválím všechny pletařinky za krásná dílka :) :)
Aničko, držím palce, já jsem to měla 2x :)

pitrisek    25.08.2008 21:28
Aničko -
těch pár hodin člověk přetrpí a potom se mu stráááááášně uleví!!!! jak je miminko venku a bříško pryč, všechno předtím je zapomenuto ;) a nastoupí úplně jiné starosti! Malinko Ti to miminko závidím.
Já už se teďka porodu nebojím, ale vzpomínám si na ty smíšené pocity před ním... neboj se. papa

Alena32    24.08.2008 19:54
Aničko, do čvrtka je ještě daleko, miminko se třeba umoudří samo,ale když ne,tak se hlavně neboj, všechno jistě dobře dopadne.Strach má vždycky moc velké oči a ve tvé mysli by se mohl vytvořit blok. Na příchod miminka se přece těšíš.
Přeji tobě i miminku hlavně hodně zdravíčka. :) :) :)

Hanousek    24.08.2008 16:28
Aničko, držím palce a věř, že to bude všechno dobré, mně takto vyvolávali porod dvakrát. Ani jednomu se ven nechtělo. :) :)

Zdenka    24.08.2008 15:57
Aničko,vše dobře dopadne, uvidíš.přeji tobě i tvému maličkému hodně zdravíčka.Zdenka(lounsko)

Anicka    24.08.2008 10:52
Ahojky pletarinky,opravdu se zase kocham krasnyma foteckama v galerce,svetriky,kabelky,ponozecky,proste parada...chtela jsem jeste neco uplest nez se maly narodi,ale pri tom jeho spozdeni je mi to spis lito,ve cvrtek jdem na vyvolani porodu a tak jsme cela spatna...vsechno me boli a tak ,alespon vam tady preji krasny zbytek prazdnin a pekneho pocasicka.. :?

Marťa    24.08.2008 09:24
Alenko, ten copánkový vzor vepředu se po upletení provléká bílou krajkou. :) Děkuji za pochvalu.

Alena32    23.08.2008 21:59
Marťo. ne a ne se mi podařit připojit komentář.Ale reagovat prostě musím.
Je to úžasné.Stoprocentně vypracované.Ten proplétaný vzor vpředu je něčím podložený? Čím?

markéta robst.    22.08.2008 08:48
Ahojda, tak já dostala zakázku na společenské bolerko z bílé efektní příze ROXY, kterou mám i v nabídce ... světe div se, začala jsem ve středu a dneska ho dodělám, nafotím ho ale až v pondělí, protože dnes odpoledne balím Tomíka a vyrážíme spolu jen my dva na venkov, užít trošku víkendového odpočinku :p :p

pitrisek    20.08.2008 20:27
děvčata díky za blahopřání!
Rovnou jsem i potěšila své oko v galerce na vašich nových výtvorech.
My jsme teďka samej výlet, zkoušíme ze zbytku prázdnin urvat co se dá :grin

Zdenka    19.08.2008 05:41
Tedy Miloslavo kabelka je moc pěkná, nyní jsem taky jednu doháčkovala, ale nmám nikoho , kdo by mi ji ofotil, musím počkat, až se dcera vrátí z Djerby. Nejdou mi psát komentáře tak odpovídám tady. Zdenka(lounsko)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009