FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


hhana    30.05.2008 06:49
:) Zdravím pletařinky.Markétko balíček přišel a jsem úplně nadšená z těch barev,posledně jsem některé barvy podle počítače neodhadla ale tentokrát to nemá chybu.nejradši bych si objednávala pořád,ale to bych tady musela mít nějaké ruce na víc které by to zpracovávali za mě,jinak budu mít zásoby až do důchodu.Pitrísku tu knížku bych brala,ikdyž nějaké návody jsem si vytrhala z časopisů,ale teď jsem k vánocům dostala knížku o Pletení a můžu říct že jsem si několik vzorků také vybrala,u nás ty knížky nechávají ve školce tak jsem koukala a k nám nic nedorazilo.Jinak na pletení mi moc nezbývá,jsme pořád venku a večer jsem unavenější než děti.zdravím a ať nám pěkné počasí vydrží.Hanka 8) :)

Alena32    29.05.2008 21:38
Markétko,děkuji za mejl.
Pletýnky,nejste v tom jen vy,já momentálně také nestíhám plést.
Těšili jsme se všichni na jaro, tak to teď máme - práce venku stále plno,že?Ale je to takto fajn. Hlásím,že jsme už měli první jahody ze záhonku.

romaleo    29.05.2008 19:33
Všechny zdravím a Markétce děkuji za nové obrázky.Chodím do práce a vůbec nic nestíhám :upset a pletení už vůbec.Snad až o dovolené.Doufám,že mi ty rozpletené kousky nebudou do té doby malé(tedy ne mě,ale dceři)Tak se všechny a všichni mějte hezky.

Zdenka    29.05.2008 18:47
Teda Pitrísku, ani se nedivím, že jsi knihu hned vzala za tu cenu, to je fakt super, neviděla jsi ji někde v knihkupectví, určitě bych si jí pořídila, ted si háčkuju triko a vymýšlím vzorek, je to hrozný jsem zvědavá co z toho vznikne.Zdenka Lounsko, jinak zdravím všechny pletařky.
Markétko dostala jsi odpověd na email?

Alena32    29.05.2008 17:55
Děvčata,já jsem dostala na Vánoce od mladšího syna knihu - Bible pletení s komentářem,ne že bych si myslel,že neumíš plést,ale třeba se ti to bude hodit. A řeknu vám, že jsem v tom listovala celé Vánoce a našla jsem mnoho věcí, které vůbec neumím a slibuji si stále, že se něco z toho naučím. Například pletení entrelac. :)
Ještě jsem se k tomu ale nedostala.Určitě to ale zkusím. Máte s tím některá zkušenost?
Pokud je podobně zpracovaná i kniha o háčkování, taky bych ji brala a vůbec se ti pitrísku nedivím,žes neodolala.

pitrisek    28.05.2008 15:42
Markét, to víš, už jsem to celý třikrát prolistovala ! :p

pitrisek    28.05.2008 14:21
Teda holky,
u nás v práci byl dealer a měl tam mimo jiné velkou knihu "háčkování", je to kniha s konkrétními návody, takové univerzální věci, na dospěláky, na děti, i hračky, pokrývky.... no jako uplně slintám, stála 200 ale uplná bomba - pro mě,která není taková ta úplně rozená háčkovačka, která háčkuje i poslepu :-) potřebuju prostě přesné návody, takže to fakt uvítám :-)) navíc ty návody jsou tam fakt moc hezký. no to sem si udělala radost!

Jo markét, díky za ty vzorečky přibalené k zásilce. hodí se!
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Jééé Peti, tak ta kniha musí být super, já sice obháčkuju pouze okraje halenek, ale kdyby se mi dostala možnost jako tobě, tak reaguju stejně :)

zdena    27.05.2008 09:12
TINUŠKO,NÁM JE DOBŘE U MARKÉTKY,JSME TADY TAKY BEZVA ŽENSKÝ A TAKY SI POMÁHÁME S PLETENÍM :grin :grin :grin HEZKÝ DEN ZDENA

Alena32    27.05.2008 08:52
Tino, už jsi to dala na stránky pitrískovi - to stačí
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Příspěvek Tiny jsem musela na chatu vymazat... Tino pokud máš zájem něco uveřejnit tak pouze v sekci Inzerce..

markéta robst.    26.05.2008 14:01
Ahojte,tak už pomalu rozesílám balíky s přízí z SDS a jsem moc zvědavá, jak se vám s přízemi bude plést a jaké vytvoříte soutěžní modýlky.
12.6 budu dělat opět hromadnou objednávku od firmy VSV dle vašeho výběru. Vybírat tedy můžete na www.vsv.cz a objednávat na mém mailu, formou : číslo příze, název a množství které chcete koupit. Platit můžete dobírkou 80,- Kč, nebo účtem 55,- Kč. Příze budou u mě levnější. :)

Jirka    26.05.2008 09:00
Shoj pletařky.tak jsem tady pěkně dloho nebyl.Nejdřív jsem byl nemocnej a o d května mi začala v práci sezona,takže jsem pořád v jednom kole. Sice trochu pletu,ale opravdu jenom trochu.Konečně se mi podařilo uplést něco pro sebe,tak Vám to posílám.Až některá z Vás vyrazí do Liberecké Zoo tak se mi ozvěte na email a určitě se tady uvidíme.Tak zatím ahoj a pletení zdar.Všem Vám přeju hezký den Jirka
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Jéé, tak to je škoda, že jsem tyto stránky neměla už dřív, do liberecké ZOO jsme s dětma jezdili v rámci dovolené častokrát, takže až zase vyrazíme do okolí Liberce na dovču, určitě navštívíme i nádhernou Zoo a třeba se tam Jiříku potkáme ...všem doporučuju :p

pitrisek    25.05.2008 23:02
ahoj tak já musim napsat, že mi balík od Markét přišel v sobotu :eek jsem se málem z toho nevzpamatovala :grin ale manžel na to, že prej jo, že rozvážej balíky a rekomanda už i v sobotu. asi lidi hodně nakupujou přes internet nebo pošta nestíhá nebo se chce zavděčit??? no každopádně to potěšilo.

hhana    22.05.2008 20:08
Markétko, bohužel mi nic nepřišlo,vůbec nevím proč když mi pošta normálně chodí.když se ti to znovu nepovede tak to zkusíme poslat na manžela.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Hani, nepovedlo, tak mi pošli mail a já to pošlu

pitrisek    22.05.2008 19:19
Ahoj Markét,
tak tedy
www.pitrisek.pise.cz :-)

markéta robst.    22.05.2008 11:50
Holky Pitrísek má svůj bezva novej blog s pletením a háčkováním...

Pitrísku prosím, prosím dej nám sem adresu, ať se můžou kouknout i ostatní :roll

Hani - hluka, posílala jsem Ti 2 x San květen ale pořád se mi to vrací zpátky..dneska to zase zkusím, nepřišlo Ti to náhodou viď ?

pitrisek    21.05.2008 21:33
Liduš ty karkulkovský šatičky jsou bombový :p

pitrisek    21.05.2008 17:52
Ahoj pletařky,
téééda asi spíš pletete než píšete, co :grin já teďka trošku stagnuju.
Ale objednala jsem si u Markét to SDS - černý bambus, a tyrkysovou žíhanou Tiffany forte, takže mi přijde další matrošek! páá

Alena32    19.05.2008 21:34
Zdravím vás pletýnky,
tak se mě podařilo dokončit a hlavně i nafotit topík pro synovu slečnu a háčkovanou dečku.Obojí vám představuji v galerii i v soutěži.
V poslední době je ale hodně práce venku a na pletení zbývají jen večery.
U vás je to jistě také tak,protože nějak málo píšete.
Tak se mějte pěkně a ať se vám všechno daří.

pitrisek    17.05.2008 16:59
ahoj
chudínek pejsek, to člověk ztratí člena rodiny :cry
Markét úplně jsem Ti zapomněla (asi) napsat, že mi došla v pořádku ta žlutá Katka, takže šatičky už se chýlí ke zdárnému konci!

Hhana    16.05.2008 13:55
Zdravím pletařinky.Je to tak, jak se udělá hezky jsem pořád s dětmi venku.Večer toho moc nestihnu,ale protože syn vstává docela brzy tak pletu po ránu.Taky jsme měli nemocného pejska,vlčáka už mu bylo 14 let,byl to medvídek a bohužel jsme se sním museli rozloučit.Tak pořád vymýšlíme nějaké výlety,počasí tomu přeje,sluníčko přináší dobrou náladu.Mějte se hezky děvčata 8) :roll

markéta robst.    16.05.2008 08:18
Ahojky, musím se přidat k Pitrískovi...že se sem moc nepíše, ale zase to chápu, je krásný počasí a práce na zahrádce je taky dobrý relax.
Ono přes léto, to vždycky táhne lidi spíš ven, než k počítači. :)

Pletařky stále ještě máte možnost si u mě objednávat jakoukoli přízi od firmy SDS ze stránek www.pleteni.cz - za nižší ceny !!!

Taky jsem konečně dala fotky do sekce Dárky, až budu vymýšlet dárky pro příští rok, tak mi musíte pomoct s výběrem ..

pitrisek    15.05.2008 16:17
oprava: doděláváM šatičky :grin
jo a v autě jsem dneska měla snad 60 stupňů! :upset

pitrisek    15.05.2008 16:16
čaues, nějak nepíšete!! :(
dodělává naší malý šatičky, už se úplně těším. Objednala jsem si od Markét žlutou přízi, a mělo by mi vyjít i na halenku pro mě, ovšem otázka je, kdy se k ní prokoušu.
dneska se mi z toho dusna pořádně motala hlava, připadala jsem si jak opilá, cestou z práce jsem fakt měla problémy nějak dojít!
teď se zatáhlo, ochladilo, a je to dobrý.

Evuška    13.05.2008 15:19
Mino,díky,zakoupím antismrad ;) a ty žmolky na Silku byly hned při pletení.Mně teda nevadí.Je to přírodní,tak co.Akorát to vyváření nedoporučuju,protože se to dost vytáhlo.Já jsem to zkoušela barvit a to se musí na vyšší teplotu,ale pak byl z toho hadr veliký...

mina    13.05.2008 08:35
Ahojte dievčatá,
pre tie, ktoré pletú z buretového hodvábu od českého výrobcu, prípadne jeho kombinácie s inou priadzou /napr. Laguna/, ponúkam túto informáciu:
Keď som minulé leto na lavičke pri pieskovisku dokončievala šaty z priadze Silk /sú v galérii/, všimla som si, že keď na pleteninu intenzívne zasvieti slnko, šíri sa z nej nepríjemná "vôňa". Po intenzívnej korešpodencii s výrobcom "čo s tým" som zistila toto - zápach zmizne cca po 5-tich vypraniach, alebo pri vyvarení /vypraní vo vriacej vode/ - pri použití tohoto spôsobu však mierne utrpí vzhľad, na výrobku sa objavia maličké žmolky /vlastná skúsenosť/. Nakoniec som to vyriešila tak, že som v drogérii kúpila špeciálny prací prostriedok s účinkom na elimináciu zápachov, chvíľu som v ňom nechala šaty namočené a ... pomohlo.

Alena32    12.05.2008 23:03
Pitrísku, máš pravdu.Ten Bambus jsem si ohmatala ve vzorníku a jeví se velmi dobře.Ty nabízené barvy se mě ale moc nezamlouvají.
Markétko,díky za informaci - v červnu to bude úplně stačit. Dětičky se mají narodit začátkem září,takže to stihnu něco vyrobit.
U obou maminek jsou očekáváni chlapci - snad,pokud pan doktor dobře viděl.

pitrisek    12.05.2008 21:19
Alenko,
např. u té příze Bambus od SDS je napsáno, že je certifikovaná pro děti do 3 let.
Jak mi popisovala Evuška, vyštrachala jsem doma jedno klubíčko bambusu, je to opravdu SUPERJEMNÉ, mnohem jemnější než akryl, a zase měkčí než bavlna. já do toho bambusu jdu! :-)

Zdenka    12.05.2008 16:39
Markétko, stále mi nejde napsat komentář ve fotogalerii, jsou tam krásné věc a nemohu ani sdělit, jak se mi líbí.Zdenka(lounsko)

markéta robst.    12.05.2008 16:28
Teda já dneska jen peru a peru. Včera jsme dorazili od babičky a dneska jsem nevěděla co prvně dělat.. ;)
Všechny objednávky přízí z SDS co jste si už začali u mě objednávat registruju a v pondělí 19.5 hromadně objednám.
Takže po celý tento týden můžete vybírat a objednávat.
Připomínám web kde si můžete příze vybrat www.pleteni.cz Všechny příze budou u mě levnější.

Alena32    12.05.2008 11:06
Evuško, s tím zápachem jsi mě nepotěšila.Já jsem myskĺela, že to po vyprání zmizí a napříště už to bude v pohodě.Momentálně je to mírně cítit jakoby skladem,nebo sýpkou. Nevím jak bych to lépe popsala.Také je tak nějak cítit mokrý karton.Snad to dalším praním ve voňavých mydlinkách odejde.
Markétko, platí ještě stále nabídka objednávek příze i z VSV? Potřebuji něco pro další mimina,která jsou v mém okolí na obzoru a v tom SDS jsem si nic moc nevybrala - teda pro mimi, jinak jsou tam zajímavé příze i ceny.
Láká mě ta příze Sisi a také Tiffany a Bambus.
Možná ta Tifany by pro mimina mohla být, co říkáte? Zkuste mě poradit něco jiného než Elian mimi a Ája, ze které pro mimina dělám stále.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Ahoj Alenko, dneska ráno jsem dělala objednávku u VSV a teprve ted koukám na chat...tak to je škoda, že jsem sem nenakoukla dřív. U VSV nakupuji pravidelně každý měsíc, většinou tak v půlce měsíce, takže jestli na to nespěcháš, můžeš si pak u mne objednat v červnu.
Příze z SDS neznám, ale protože jsem koukala, že hodně pletařek tam nakupuje a soutěží, tak jsem si řekla, že zkusím nabídnout i u nás na webu a vyzkoušíme zase nějaké nové příze. :roll


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009