FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Zdenka    11.05.2008 18:35
Ahojky, děvčata, tedy to je nádhera venku co, ani jsem na jehlice nepomyslela.V sobotu jsme byly s mladší dcerou a jejím přítelem v Praze v ZOO, to byla makačka, ale je hezká, akorát jsme neviděli opice, protože tam byla hrozná fronta.
Markétko, takže můžu si objednat od tebe vlnu z sds a kteroukoliv? j tam hezká nevím, kterou si vybrat. Takže zdravím pletařky .Zdenka (lounsko)

Evuška    10.05.2008 17:25
Pitrisku,je to fajnová příze.Na léto můžu jenom doporučit.

Evuška    10.05.2008 17:23
Aleno,tu přízi,o které píšeš neznám,ale pletla jsem ze surového hedvábí...úplet hrozně příjemný,měkký,na nošení taky fajn,ale nevoní mi to.Když jsem v tom jednou trošku zmokla,spíš jen navlhla,smrdělo to,jako kravín.Ale to bys už cítila,když jsi to prala.Takže je to asi jinak(lépe) zpracované hedvábí.

Alena32    10.05.2008 16:52
Nazdar děvčata ( chlapci se nám nějak odmlčeli),zdravím vás všechny po delší odmlce. Měla jsem poslední období dost hektické, takže jsem se sem moc nedostala.
Mám dotaz : když Markétka nabízí přízi z SDS - máte některá zkušenost se strojovou přízí, která je v nabídce SDS? Mohlo by to být na háčkování? Dělala z toho některá z vás? Mě to dost láká to vyzkoušet - takovou tu strojovou přízi co tam mají ve složení bavlna s akrylem.Podělte se o zkušenost.
Jinak - dodělala jsem temně fialový topík pro synovu přítelkyni,je u nás na návštěvě, takže nafotíme a pošleme do galerie.
Před delší dobou jsem se vás ptala na zkušenosti z přízí LAGUNA z e schopu ddjd ve složení natur bavlna + hedvábí, nikdo se mi neozval,ale dcera si to omakala v obchodě a trvala na objednání. Už ji mám doma,klubíčka jsem vymáchala, vysušila a háčkuji letní kostýmek v natur režné barvě.
No a řeknu vám, že to hedvábí je v tom cítit,pracuje se s tím náramně,i teď, když mám drsné ruce ze zahradničení, tak se vůbec nezadrhává ani nechlupatí, což např. příze Elian nicky,ze které jsem pletla ten fialový top dělala hrozně moc.
Budem vidět co to provede při používání a dalším praní.
Tak se mějte, zdraví Alena

pitrisek    10.05.2008 14:14
Evuš teď jsem tam koukla a našla jsem!
(asi, je to z 5 vlákýnek hodně světle oranžové a "studí" to, prostě mi připadá, že když si to člověk přiloží na sebe, chladí to)
tak to by vůbec nebylo špatný!!!

pitrisek    10.05.2008 14:11
Hanousku :grin umím si to představit, že si Tě pamatujou :grin

Co jsme bydleli dřív, tam jsme s nima měli lepší vztahy, byli tam takoví "civilizovanější", prostě takový ti normální. Zato teď teda.... jedná se pouze o dvě rodiny, ale stojej za to!!!

Jinak Evuško - ano ano to vím - ten svetřík mám - zatím je pořád ještě jen proužkovaný (možná si pamatuješ, že tam byly takové květinové ornamenty) - chtěla jsem je vyšít, ovšem nějak jsem se k tomu vyšívání nedokopala (protože na vyšívání jsem docela kopýtko), takže třeba to ještě dovyšiju!!
každopádně to, co mi z toho zbylo, tu ještě mám v krabici, tudíž se do toho kouknu, děkuju Ti moc!
p.

Hanousek    09.05.2008 08:17
Pitrisku, kdybys jen tušila, jak ti rozumím! U nás jich bydlí tisíce, i když se uvádí oficiálně míň. Jsou hlavně u nádraží, tak do těch míst jen autem nebo autobusem a po setmění vůbec! Je to fakt nebezpečné. Postavili tam Tesco a už ho chtěli přeměnit na sklady kvůli nájezdům celých skupin tady těchto občanů, kteří nejen kradli, ale taky napadali ty ostatní. A stačil třeba jen pohled, který se jim zrovna nelíbil....A já tam radši ani nelezu, protože vzhledem k dřívějšímu zaměstnání si mě jich ještě dost pamatuje a dokonce mě stále zdraví! :grin :grin

Evuška    08.05.2008 21:49
Ahoj Pitrisku,
po dlouhé době jsem sem nakoukla a musím Ti něco písnout.Jak jsem Ti posílala ty klubíčka na ten pracný svetr...bylo tam jedno motané na kolovrátku takové oranžové,složené z pěti nitek.To je SDS bambus.Nevím,jestli do toho pro ruční pletení nepřidávají ještě něco jiného,ale jinak je to super materiál.Měkkoučký,splývavý,pří-jemný,vzdušný.Jse m s ním maximálně spokojená.Teplejší svetřík jsem pletla s příměsí buklé,takového tenkého,ton v tonu a bylo to taky pěkné.

pitrisek    08.05.2008 19:54
Teda děvčata já už si sem jdu vylít srdce. Normálně už se mi šmodrchaj nervy. Dneska jsem musela být celý den doma, protože (ač je svátek), mám tady prostě práci, kterou nutně musím udělat, a potřebuju na ni klid - a teda - ne že bych chtěla podněcovat rasismus - ale může mi teda někdo vysvětlit, proč když v našem bloku bydlí asi 200 rodin, tak proč proboha DVĚ RODINY (přesnější popis vynechám, protože to si domyslíte) DĚLAJ CELEJ DEN RANDÁL na celý sídliště?????
Tyjo už fakt nemůžu, nadávam si tady za oknem, protože vyjít s tím ven, riskuju že mi buď dají přes ciferník nebo nám podpálej barák.
Město jim to tady pronajímá, oni platěj tím způsobem, že "někdy jo, někdy ne" - však to znáte, a bordel dělaj neskutečnej, samozřejmě jen když je hezky.

Tohleto už mě fakt točí. A já budu chodit do práce a odvádět daně, aby oni si mohli koupit DVD přehrávač a pouštět to tady lidem do oken.
chjo to sem se teda teď vybouřila!!! ale bouřím se tady, protože tu práci totiž dělám u počítače.
fuj jdu si dát kafe. už konečně zalezli.

pitrisek    07.05.2008 22:00
Marcy dík!
a už jsem tam okukovala víc, a třeba i ta Tiffany vůbec nevypadá špatně!!!
(přistavím si k baráku maringotku :grin páč mě manžel asi vystěhuje :grin )

Marcy    07.05.2008 20:55
Pitrísku,teď koukám,že si se ptala na přízi Bambus.Tak jsem to spletla,promiň :zzz Podle vzorníku vypadá hezky.Když se podíváš na stránky SDS,kde probíhá soutěž,tak tam z toho určitě něco bude.

Marcy    07.05.2008 20:41
Pitrísku,ta příze Hawai od SDS je fakt pěkná.Je pravda,že z monitoru to moc neodhadneš,ale mám doma vzorníky,takže jsem si to nejdřív omakala.Kupovala jsem ji loni pro mami na letní halenku.Úplet vypadne hezky i na dírkovaném vzorku.Je v tom obsah viskozy,takže na léto to bude šikovný.Dobře se to nosí,protože je ta příze mimořádně jemná.
Já jsem si u SDS objednávala minulý týden.Kdybych věděla,že si můžu objednat u Markétky,tak bych počkala.To je mi fakt líto :cry
Mějte se !!

Zdenka    07.05.2008 17:23
Ahojky děvčata, mámzájem taky o ucha na kabelku a dále jsem e Makétko chtěla zeptat kde bude uvedena ta vlna SDS, to je nějaká nová? Viděli jste sabrinu tam jsou pěkná letní trika a tílka, tedy mysslím, že je to sabrina, zapoměla jsem jí v práci. Zdenka(lounsko)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Zdeni, ty příze jsou na webu www.pleteni.cz Tam si můžeš vybrat jakoukoli přízi a mě pak napíšeš na můj mail svoji objednávku : Název příze , její číslo a počet v gramech. No a já Ti pak přízi pošlu. Všechny příze budou u mě levnější např. příze Itaka 100 g jen za 20 Kč, příze Bambina 100 g 35,- Kč příze Hawai 100 g za 35,- Kč a tak podobně i ostatní příze...

pitrisek    07.05.2008 14:57
Ahoj když píšete o přízích z SDS - ještě jsem nikdy nezkusila. Nemáte některá zkušenost s přízí "Bambus"?? mělo by to asi být dobré na léto, co??
pokukuju po tom delší dobu, ale nevím, abych se nespálila.. z obrázku na internetu nic moc nepoznám...

hhana    07.05.2008 13:44
8) Markétko chtěla bych se zeptat zda budou ty ucha na tašky, chtěla bych malé udělat kabelku.děkuju Hanka
PS:Pro Katku pošta dorazila,tentokrát 3x.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Jéé, Hani ještě že jsi mi to připoměla, hned to napravím a během příštího týdne už budou ucha ke kabelkám v nabídce...jestli budeš chtít mohu Ti zaslat na mail předběžnou fotonabídku.
Jestli můžeš napiš mi tvůj mail ještě dnes, zítra odjíždím a budu pravděpodobně bez možnosti být na internetu do neděle.

markéta robst.    07.05.2008 13:38
Dnes jsem koupila skleněnou sadu, kterou pošlu nejlepší zákaznici za rok 2008 společně s přízí a jehlicemi..takže jsem už konečně zapsala do sekce DÁRKY , co všechno budu posílat 5 ti nejlepším :)
Jen mi tam ještě chybí fotky těchto Dárků, ty tam dám ale nejdřív až v pondělí..

Také od pondělí 12.5 si u mne můžete objednat jakoukoli přízi z nabídky firmy SDS ...výhodou bude menší cena, než jakou uvádí výrobce na web stránkách www.pleteni.cz a také výhodnější poštovné. Dobírkou 80,- Kč a přes Účet 55,- Kč.
Příze, které si z SDS vyberete si můžete u mne objednat v týdnu od pondělí 12.5 do neděle 18.5
Se zakoupenou přízí od firmy SDS se můžete zúčastnit soutěže jak na těchto stránkách tak i na web stránkách www.pleteni.cz.
Také všechny zákaznice budou zapsány do tabulky v sekci DÁRKY

pitrisek    06.05.2008 21:05
Katko s hhanou - to co tady popisujete s emaily - to se mi dělo s jednou kamarádkou.
Mně chodily mejly od všech ostatních, jí chodily mejly od všech ostatních, ale prostě navzájem nám to nedošlo.
Musela jsem si potom zřídit adresu na jiném serveru, abychom si vůbec mohly psát!

Markétko, ty šatičky mi nedají klidu, každou volnou chvilku je beru do ruky a štrikuju jak o závod :grin už mam půlku sukýnky, živůtek je strakatý, sukýnka žlutá.
Těším se na tu žlutou přízi Katka, protože si udělám z toho i sobě - na léto. tak pa
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Petruško, přízi jsem poslala včera, tak třeba ji ještě dneska dostaneš..
Já zítra odjíždím na venkov k mé mamce a přemýšlím co si mám sebou vzít k pletení. Měla bych plést ten jarní kabátový svetr z příze Gerlach a Wendy, ale je to dost těžký a zabere mi to spoustu místa, takže si říkám, že bych mohla taky začít dcerce nový šatečky do školky :roll
no uvidíme ;)

Katka    06.05.2008 20:31
Hhani, poslala jsem to i na novou adresu. Ale jestli to nedojde ani teď, tak mi musíte napsat, kde bydlíte a já to pošlu poštou :-))) Katka

Katka    06.05.2008 13:06
Hhani, posilam email potreti.Kdyz jsem davala Vasi adresu Hanouskovi, tak to doslo bez problemu, tak nechapu, kde je chyba. Nemate jeste jinou adresu? No treba to snad uz dojde. Katka

hhana    06.05.2008 12:35
Zdravím pletařinky.Markétko jsem na tom úplně stejně,jsme skoro pořád venku,když prší tak zrovna musíme na cvičení,takže práce doma opravdu stojí a pletení vůbec nepřebývá. :? Vzkaz pro Katku,žádný e-mail nepřišel,tak to zkus znovu,pošta funguje a zprávy chodí.Zdravím jehlice a klubíčka ;)

markéta robst.    06.05.2008 10:00
Musím napsat, že se mě to taky docela nakupilo...jak je hezký počasí, tak jsme s dětma bud venku na procházkách nebo na zahradě a o víkendu děláme výlety.
Takže pleteníčko mi ted teda hodně zahálí a ten svetr co mám rozpletenej jako na jaro, už budu nosit až na podzim, teda doufám :grin :grin
Ted bude ve čtvrtek volno, tak odjíždíme k babičce na vesnici a budeme tam až do neděle, tak už se nemůžu dočkat.. :p

Sarka    05.05.2008 20:33
Po delsi dobe zdravim z Lublane, byli jsme na tyden v Liberci, celkem jsme i chytli dobry pocasi, tradicne na carodejnice jsem jiz ponekolikate oslavila sve 25. narozeniny :), letos dokonce v poklidu. Marketko, dik za vlnu, vyzvednuto, je to perfektni, jen me mrzi ten chybejici popis. Vlnu jsem totiz objednala presne kvuli tomu svetru. Neda se to nejak dodatecne ziskat?
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Ahoj Šárko, bohužel mi paní z odbytu vsv řekla že k některým modelům popisy nejsou, že jsou pouze inspirativní...je to škoda, když už ty fota dávají do nabídky tak by měli být s popisem...
škoda :? :?

Zdenka    05.05.2008 17:38
Ahojky děvčata,
Markétko tak oslava a selátko byo fajn, bylo docela teplo a vydrželi jsme to u ohýnu do 01.3O hodin pak už nám byla zima a šli dovnitř, ale byo to bezva aselátko mňaka...:o)))
Jinak v galerce jsu pěkné věci všechny jste šikulky, já se až stydím, ale děláme na baráku a na zahrádce a pak jsem tak unavená, že se uložím k telce a usnu. Snad něco vytvořím, mám něco rozdělané.Zdenko, přeji brzké uzdravení.Zdenka(lounsko)

Zdena    05.05.2008 13:24
Ahoj pletařinky,děláte pěkné věcičky,všechno sleduji ale málo píši,necítím se moc dobře :sigh a věčně lítám po doktorech,tak vás všechny moc zdravím a nezapomínám na vás,tak ať vám klapou jehlice a pěkný den :) :) :) Zdena

markéta robst.    03.05.2008 20:15
Jéééé Zdeni na selátko bych šla taky..to je mňamka :roll

My jsme dneska byli v ZOO v Jihlavě, sice tam měli víc hracích koutků pro děti, než zvířat, ale byl to fajn výlet ;) ;)

Zdenka    02.05.2008 09:49
Ahojky, tak doufám, že žádá tento rok neuschnete a byly jste políbeé pod rozkvetlým stromem. Jinak se stáe nemohu dostat do komentářů, všem kdo tam ukládají své výrobky sděluji, že jsou pěkné . Dneska jdem na oslavu 5O.narozenin bude selátko, tak doufám, že nebude večer moc zima, abychom si to užili. Zdravím všechny pletařky.Zdenka(lounsko)

pitrisek    30.04.2008 18:33
Tak tuniská technika vyzkoušena - a dobrý ;) momentálně to "trénuju" (jen tak pro zábavu, abych to prostě jenom uměla) na modelu pro panenku. Stejně potřebujem. Naše panenka je chudák, nosí jeden svetr dokola :grin

pitrisek    30.04.2008 17:59
Ahoj -
Marcy a Hanousku - děkuju moc za popis tuniského háčkování, myslím, že po teoretické stránce jsem to pochopila napoprvé a dlouhých háčků mám do alelůjá :)
Vzpomněla jsem si, že když jsme s mamkou vyhrabaly "mimnkovské svetříčky z dávnověku" (neboli ty po mně), tak dva z nich byly háčkované touto technikou, a já už na to tehdy koukala a nemohla jsem pořád vymyslet, jak to je dělané.
Takže dík!
Galerka je super.
a mně se dneska podařilo dostat do komentářů v galerce! :p

Alena32    30.04.2008 16:55
Stále mě nejde přihlášení do galerie, tak píšu sem.
Marcelko - prostě krása. Hlavně bych vyzvedla tu černou halenku s barevným lemem a rukávkama - ta mě prostě dostala. :) :) :) Alena

helena    30.04.2008 10:38
Omlouvám se všem,nějak teď nestíhám.K tomu merinu-je to tílko zvlášť a k tomu bolerko-popis najdete na stránkách schoeler austerman-zasílám adresu.http://www.schoeller-stahl.texnetis.com/modely_2007_0 8_dospele.htm


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009