FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Sarka    26.03.2008 13:01
Ahoj, Markétko, kdybych si něco objednala, mohlo by to u tebe počkat a poslala bys mi to až v půlce dubna na adresu mojí mamky, protože budu v Čechách až poslední týden v dubnu? A zajímá mě, zda je možné s přízí získat i popisy na určité modely, které má na svých stránkách vsv.cz a které nabízí, pokud si u nich zákazník přízi objedná. Díky, hezký pozdrav, Šárka

Leenka    26.03.2008 11:32
Sice trochu opožděně, ale také přeji Alence všechno nej, nej ..... k narozeninám, ale hlavně zdravíčko (!), to ostatní pak přijde samo. Lenka :)

Jirka    26.03.2008 10:36
Ahoj kočky,jsem trochu nemcnej.Byl jsem na plese apři předtančení jsem si natrhl sval a ještě ke všemu jsem si na druhý noze vytvořil zánět šlach. Takže jsem prostě mrzák.Dal jsem sem další výtvor,je to jen haldce obradce,ale bylo to přání zákaznice.Jinak pletu pončo,zak jsem sám zvědavej co mi z toho vyjde :zzz . Počítač mám jenon v práci.Tak budu mít teď menší pauzy v komunikaci.Zatím ahoj Všem Jirka

Zdenka    26.03.2008 05:30
Ahojky Alenko i já se připojuji i když trochu opožděne k blahopřání k Tvým narozeninám, hlavně zdravíčko a štěstíčko a hodně pletařských úspěchů.Zdenka(lounsko)

Lenka    25.03.2008 21:31
Alenko též se připojuji a užijte si ty dnešní narozeniny,hlavně hodně zdravíčka a pletařská chuť a nápady at vás neopouští.
To vám ze srdce přeje Lenka ;)

Alena32    25.03.2008 20:07
Pletařinky milé, všem vám moc děkuji. Alena

LUDMILA    25.03.2008 19:52
DOBRÝ VEČER i já preji Alenko hodně zdravi stěstí a spokojenosti k narozeninám a co nejvice nových napadů zdraví všechny pletařinky LUDMILA :grin

hhana    25.03.2008 14:10
Alenko,vše nejlepší k narozením,hlavně zdravíčko a pořád tolik elánu do pletení.Přeje Hanka PS:včera jsem měla problém s odesíláním e-mailů,tak to dnes zkusím znovu.

Marcy    25.03.2008 13:57
Paní Alenko,i já se připojuji s blahopřáním.Přeju štěstí,zdraví,spokojenost a ať Vám to pořád tak výborně plete.

markéta robst.    25.03.2008 13:31
Napsala mi paní, která by chtěla udělat dečku na kočárek...nejlépe strojově.Máte - li některá zájem pošlu vám kontaktní mail.

Alenko, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM ..hodně zdravíčka a štěstíčka a hlavně stálou radost z pletení :) :)

Alena32    25.03.2008 13:02
Zdravím Vás všechny a děkuji za pochvalu,děvčata, dnes mám narozeniny a včera jsem dostala od dětí nový digi foťák, tak vám snad budu moci sama nafotit a poslat, co vytvořím. Takto jsem vžda čekala na pomoc mladších. No ale musím je všechny pochválit, spolupracují s mým pletením ochotně.
Pro Hanku - mejl prosím pošli znovu, slibuji, že budu reagovat ihned.
Snažím se zlepšit i v počítačové technice , no ale víte jak to leze do hlavy důchodkyni? Poomaaluu. Zak zatím.Alena
Jo a ještě mám novinku - vnuk Michal (15 růků) mě vytvořil vlastní www stránky.Už jsou v provozu, ale ještě na nich pracuje. :roll :roll :roll

markéta robst.    25.03.2008 11:47
Ahojky...ještě dnes vložím popis na mašinky do Modely s popisy od Vás a děkuji za ně Alence32..

DO KONCE TÝDNE SI U MNE MŮŽETE OBJEDNAT JAKOUKOLI PŘÍZI OD FIRMY VSV www.vsv.cz - JEDNÁ SE HLAVNĚ O JEJICH NOVÉ LETNÍ PŘÍZE TAKÉ NA HÁČKOVÁNÍ.
Příští týden budu dělat objednávku, takže máte - li zájem o něco konkrétního napište mi a já Vám to objednám ...ceny budou menší než jaké jsou na stránkách vsv.cz

ZDENA    25.03.2008 11:44
AHOJ PLETAŘINKY,TAK MÁME PO LEDOVÝCH VELOKONOCÍCH A UŽ SE TĚŠÍME NA TEPLÉ JARO :grin UŽ HLÁSÍ,ŽE MÁ BÝT KONCEM DUBNA TEPLO ALE NESMÍME VŠEMU VĚŘIT ;) HOLKY,GALERKA S VÝROBKY OD VÁS,JE SUPER NÁDHERNÁ,JÁ TO PÍŠU SEM A TO PLATÍ NA VŠECHNY,ALENKO,TO NENÍ MOŽNÝ,ŽE TAK RYCHLE UPLETEŠ A UHÁČKUJEŠ,JSI MOC ŠIKOVNÁ :) ALE POPRAVDĚ,NECHÁPU TVÉ RUČIČKY :)
MARKÉTKO,JAK JSEM SE TI TENKÁT PTALA,JESTLI JSI DOSTALA TEN MEIL S TOU FOTKOU,TAK SE OMLOUVÁM,JÁ TO POSLALA OMYLEM VNUKOVI,NO JO JÁ A POČÍTAČ,SPOUSTU VĚCÍ ZKAZÍM :sigh :sigh
HOLČINY,MĚJTE SE MOC PĚKNĚ A AŤ VÁM V TÉ ZIMĚ,KLOUZAJÍ JEHLICE AHOJ ;) :grin :p :roll :) ZDENA

hhana    25.03.2008 10:05
Zdravím z jižních Čech,máme tady neuvěřitelnou chumelenici a sněží a sněží. Pro Alenku32,posílala jsem ti e-mail,asi nedorazil že? Hanka

Alena32    24.03.2008 19:33
Děvčata, vidím že se vám Katkou upletené svetříky s mašinkama líbí, tak pokud máte zájem i ostatní, poslala bych popis přímo Markétce, aby je dala do popisů pro všechny.
Katka se nejdřív příliš podceňovala, ale všechny vidíte, že úplně zbytečně. Svetříky jsou skutečně mooooc pěkné. ještě jednou chválím Katko. Alena

Katka    24.03.2008 10:49
Moc Vás zdravím milé dámy. Už jsem se tu pár dní neukázala. Ale musím říct, že všechny Vaše výrobky v galerii, jsou prostě nádherné. Dnes ještě víc oceňuji vyplétané vzory!!!Já jsem se do nich pouštět nechtěla!! A věděla jsem proč!! Ale paní Alenka mi poslala nádherný obrázek svetříku s mašinkami, takže mé rozhodnutí se změnilo a poprvé jsem to vyzkoušela. Je to hrozná dřina a šmodrchání. Navíc jsem si řekla, že to musím stihnout do Velikonoc, aby kluci měli radost. Včera jsem v 11 večer dopřiháčkovala poslední rukáv!!! Velice mě bolí ruce, jak jsem spěchala. Ale dobrá věc se podařila. A do obrázků už mě jen tak někdo nepřinutí nebo aspoň hodně dlouho ne. Je to velice těžké a pracné :-))))Takže Vás všechny pletařky obdivuji o to víc!!!!
Přeji Vám nádherný den. Katka

Hanka    24.03.2008 09:39
Nabízím svoje pletařské zkušenosti široké veřejnosti, oblečení pro celou rodinu za příznivé ceny.

romaleo    23.03.2008 15:52
Milé dámy!
Prosím o radu.Moje kamarádka se bude vdávat a já potřebuji poradit se svatebním darem.Bude to svatba,kdy jde vlastně jen o úřední ztvrzení.Domácnost mají už dávno zařízenou a kupovat skleničky mi přijde už okoukané.Pokud některou napadne něco zajímavého,tak se prosím ozvěte.Děkuji Lenka

hhana    22.03.2008 16:17
Mohu-li se ještě přidat k diskuzi o starých filmech. I já jsem velká fanynka,kupuji si i životopisné knížky hereček z těchto filmů.Tyto filmy se natáčeli většinou za války a byli hlavně pro to aby lidi zapomněli na dobu a starosti ve které žili, dnešní filmy naopak kopírují dnešní život /alespoň mi to tak příjde/.Doufám že je budou dávat stále a stále,ikdyž je také znám téměř nazpamět.Zdravím Hanka :roll :)

hhana    22.03.2008 15:47
Přeji Všem moc hezké velikonoce.Zdravím z jihu Čech,je spíš podzimně,pod mrakem,vítr ale zase jde práce doma od ruky,mazance a beránek jsou připraveny.Zdravím Alenku opravdu ti jde práce od ruky,takovou šikovnou pletařku bych doma brala,já občas než něco dodělám tak mi děti povyrostou.Zdar klubíčkům a jehlicím Hanka

Lenka    22.03.2008 13:06
Teda Alenko,ty Tvé svetýrky,co máš ted v galerce nemají chybu!Nádherně zkombinované barvičky.Super!Lenka

Lenka    22.03.2008 13:03
Tak jsem tu zase holky,nedá mi to,abych na vás nemrkla,než mi vykyne těsto na mazance :grin ,radostně znamuju,že slezl sníh a je tu ted 13st,sluníčko svítí,ono snad konečně i bude jaro ;) Včera jsem konečně došmodrchala ten svetr manžílkovi,až bude čas vyfotím,už toho mám dost na focení do galerky,ale já než se dostanu k focení :upset foťák stále má naše omladina,Markétko,musím pochválit ještě jednou přízi TUNC-Mevsim,náááádherně se z ní pletlo a docela dost mi ji ještě i zbylo.
Šári,všimla jsem si Tě,jelikož jsem taky původně liberečanda,před 2 lety jsem se vdala a odstěhovala z paneláku sem na Frýdlantsko do domku,v Liberci jsem s přestávkami žila od svých 8 let/je mi 37/mám tam rodiče,známé,některé lékaře,takže tam občas stejně jezdím.Akorát už to hlavně v centru kolikrát hned nepoznám. 8) jak se to tam rychle mění. ;) Tak veselé Velikonoce do Slovinska Ti přejeme taktéž. ;)
Děvčátka,tak já zase mizím tvořit velikonoční jídlo.
Pitrísku jak je?Nějak mlčíš.
Pa,pá a hezký den vám všem přeje Lenka

Sarka    22.03.2008 11:25
No vidite, vubec nevydrzim se sem aspon jednou denne podivat. :) S tema starejma filmama - my ted dostavujeme barak a dostala jsem napad, ze bych v obyvaku povesila cernobily fotky tech hercu - Burian, Mandlova, Gollova, Novy atd. Oni se daj tezko sehnat, ale po mesici hledani jsem zjistila, ze na CTK v Praze maji slusnej vyber. V dubnu si pro ne jedu. Tak, preju hezkou sobotu, samy dobroty a btw u nas ZASE chumeli. Ahoj, Sarka

markéta robst.    22.03.2008 10:38
Musím se taky připojit ještě k těm filmům...všechny názory na ně jsou přesný...hlavně to že jsou takový pohodový a upřímný a hlavně žádná technika a takový ze života...žádnej smog a žádný drogy..
Holky a BABIČKU..tu pravidelně probrečím :cry :cry i když si říkám, že už to vidím potolikáté, takže určitě bulit nebudu a nikdy se mi to nepovede.. :)

A všem novým i stávajícím návštěvnicím a návštěvníkům KRÁSNÉ PROŽITÍ VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ :p

Alena32    22.03.2008 10:30
Nazdar pletýnky,
všechny vás moc pozdravuji a přeji pěkné Velikonoce. Marcelka píše, že počasí na to moc nevypadá - tak vydržte, u nás na Jižní Moravě už svítí sluníčko a probudili se ptáčci zpěváčci, v zahrádkách kvetou první tulipány, narcisky,macešky, hiacinty, zlatý déšť a v sadě v Hustopečích naplno kvetou mandloně- je to unikátní sad ve střední Evropě.
A s těma filmama pro pamětníky máte všechny úplnou pravdu - pohodička- samosebou idealizovaná. V běžném životě to tak jistě nebylo - prostě lehká červená knihovna, ale dobře se na to dívá.
Mějte se všechny krásně. Alena

Marcy    22.03.2008 10:01
Zdravím všechny.
S těmi filmy máte naprostou pravdu.Bude to asi tím,že v týhle uspěchaný době se rádi přeneseme do klidný a pohodový prvorepublikový doby.Mám stejný názor jako Romaleo na současné filmy,to se nechá vydržet opravdu tak půl hodiny.Nevím pro koho jsou tyhle filmy určeny.Možná tak opravdu pro nenáročný puberťáky.já sama si myslím,že v osmatřiceti letech nejsem ještě tak stará,ale tyhle starý filmy fakt miluju.
Přeju všem pohodový a klidný Velikonoce,i když to na ně vůbec nevypadá.

romaleo    21.03.2008 22:56
Zdravím! Nedá mi to a musím napsat.Ty filmy pro pamětníky já miluju už od dětství.Antonie Nedošínská,Burian,Plachta no to je moje.Znám to nazpaměť a stejně mě to neomrzí-je v tom jakési kouzlo.Zato některý dnešní film,a není jich málo,mi stačí vidět první půlhodinu a vím ,že už nikdy...Asi jsem nějak zatížená z dětství,kdy vždycky v neděli odpoledne šel černobílý film a po něm receptář.Jo asi to bude nostalgie-jsem rak a ten hold leze dozadu.

Sarka    21.03.2008 18:26
Ahoj Lenko, dekuju za pozdrav, za mesic jedu domu do Liberce, uz se nemuzu dockat. Jinak vsem vam preju krasne velikonoce, protoze uz se sem mozna nedostanu, mam tady haldu prekladu a jeste jsem na to ani nesahla. Uz tyden je uspesne ignoruju. 8) Tak pa pa, pletarky - nebo jak rika muj starsi synacek - motalky :grin Sarka

Lenka    21.03.2008 17:29
Krásný den holky jsem tu dneska jen na chvilku,mám dost práce,takže vám všem jak tu jsme pospolu přeju veselé Velikonoce a ŽÁDNÝ mazec na zadek :grin
Haničko,to je fajn,že už je Ti líp,myslím na Tebe.
Markétko.tak at to máte s Tomíkem rychle za s sebou v tom nečase.
K těm filmům pro pamětíky se připojuji též,já,manžel a dokonce i naše děti na to moc rádi koukají,mě prostě ty staré filmy připadají takové upřímnější než tyhle dnešní,je vidět,že tenkrát ty herci hráli asi fakt proto,že je to hlavně bavilo a to je na těch filmech znát.Žádná počítačová animace,všechno museli zahrát sami,proto mají to své zvláštní kouzlo.... ;) tak pa,pá,letí pracovat,tak si to všechny hezky užijte. :) Lenka
Šárko srdečně Tě zdravíme z Čech ;)

Hanousek    21.03.2008 13:26
Ahojte všichni, zdravím vás po nějakém čase, kdy mě sklátila silná viroza. Ale ta debata o filmech pro pamětníky mi nedá. Taky je miluju a sleduju je pořád dokola, teď už je mám i na DVD. K tomu kafe a pletení, to nemá chybu! Přeju všem krásné a hodně veselé Velikonoce! Ať Vám v pondělí pořádně vypráší kožichy! :grin :grin :grin


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009