FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


macina    02.12.2010 16:48
Holky všem moc a moc děkuji za podporu a gratulace.Zítra se jedu představit a domluvit si nástup a vše ostatní co je třeba.Takže jak se vrátím hned vás budu informovat jak jsem dopadla.Snad se nic nepřihodí a vše dopadne dobře.Mám najednou strach jestli jsem se neradovala předčasně,ale paní mě to fakt slíbila i s tím,že můžu nastoupit hned nebo na mě i počká.Já chci nastoupit hned,aby mě to náhodou ještě někdo nevyfoukl,tak si zítra aspoň malounko dopoledne na mě vzpomeňte.Jsem už teď nervozní a celá rozklepaná aby to dobře dopadlo.Snad to klapne. ;) :) ;)

rylisek    02.12.2010 14:42
Maci veliká gratulace.Moc a moc ti přeji ,aby se ti tam líbilo a hlavně paní šéfová aby byla správná ženská,vždyť to víš ,že někdy můžeš dělat vše jak to nejlépe jde ,ale když je šéf na houby ,tak tě to otráví.Snad ihned pozná jaký poklad tam bude mít.Doufám,že už se ti nic špatnéhonestane a vše bude jenom sluncem zalité.Hodně štěstí a přeji ti, aby se ti moc a moc dařilo.

evik.kudlackova    02.12.2010 13:00
Blahopřeju Maci, lepší prodavačku a ještě šikovnější ručičky by nesehnala, a to ještě netuší, co všechno v Tobě je!!!!! :) :)

kajina    02.12.2010 10:27
:grin :grin :grin :grin Maci tak to funguje,vzájemná myšlenková síla.Moc gratuluju a ta angličtina už půjde :roll :roll Až uvidí majitelka jakou má odbornici,možná sleví i z jazyka :eek :eek

Mila-koutnam    02.12.2010 10:26
Maci, moc Ti to přeju, a taky aby se Ti v nově práci moc líbilo :p :p
Mila

Alena32    02.12.2010 10:13
Maci, velká gratulace. Tu tvou radost ti z celého srdce přeji. Ať se ti v práci daří a jsi spokojená.

macina    02.12.2010 09:52
Hoooolky moje zlatý,Zítra se jedu podívat a domluvit na všem za paní do galanterky.Od pondělí můžu nastoupit nebo na mě počká až do nového roku jak prý budu sama chtít.Má prý hodně zájemkyň,ale já se jí moc zamlouvám i když neumím anglicky chce mě.Můžu si u ní i přivydělávat třeba šitím polčtářků,prostíraním atd. Hólky já jsem to zíííííííííískala.Dííííky Vám.Vy jste mě to přály a myslely jste na mě a já vám za to z celého SRDÍČKA DĚKUJÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!! Já mám tááák obrovskou radost. Děvčata díky,díky,díky.... :roll :roll :roll :roll

macina    01.12.2010 21:11
Děvčata v tý galanterce paní prodává i pletené a háčkované výrobky.Nevím jestli to dělá ona nebo to od někoho má,ale není to zrovna podle mého vkusu a má to teda dosti drahé.Soudím podle vašich pochval,že moje výrobky by tam asi uspěly.Neberte to prosím jako samochválu,ta smrdí. :( Beru to podle toho co vidím zde,výrobky vaše,takže to porovnání co má tam,tak to my tady máme mistrovské dílka. :p

Ivana    01.12.2010 20:45
Připojuji se ke všem gratulacím Ivuškám i Ivám k jejich svátku - hlavně zdraví, štěstí, spokojenost.
Maci, tobě přeji, aby se zadařilo a práci prodavačky jsi v galanterii získala. Určitě by jsi zvládla postupně i tu požadovanou angličtinu, alespoň ty nejnutnější základy a byla by z tebe paní prodavačka jak vyšitá. Vždyť každá z nás občas potřebuje odbornou radu a ty ze své praxe určitě znalosti máš. A když by jsi ještě občas přinesla na ukázku své nádherné výtvory, prodej klubíček by jistě vzrostl. Tak držím palce, ať Ti to vyjde!

iva.tina    01.12.2010 17:53
Děvčata,moc děkuji za přání,jste fakt moc hodné.Tady v Praze padá a padá ;) ;)

Marťa    01.12.2010 17:31
Ahojky pletařinky, taky u Vás tolik sněží? Není vidět ani na krok. Hotová bílá tma. Jak je dobře doma v křesle, u hrnku s čajem a s pletením v ruce. Paráda.
Maci, taky Ti moc držím palce, aby Ti to vyšlo, byla bys prodavačka, jak se patří. Paní majitelka by Tě měla brát všemi deseti, lepší nenajde. ;)
Všem Ivám všechno nejlepší k jejich svátku. :)
Mějte se krásně a hezké chvíle s jehlicemi a háčkem. ;)

Hanousek    01.12.2010 17:28
Taky se přidávám ke gratulacím všem Ivá, Ivčám a Ivuškám k sváteku!
Maci tobě taky držím palce.....

rendýsek    01.12.2010 16:49
Maci moooooooc držím palečky ať ti ti to vyjde !!!! A to by bylo v Tišnově ???? J8 si myslím , že lepší než si ty nemá cenu hledat, neb ty jsi osůbka pro to stvořená.
Taky chci popřát všem Ivuškám holky vše nej nej a krásné motáníčko.
Jinak my tady asi zapadneme :grin sníh padá a padá na jih Moravy nějak moc :grin .

Alena32    01.12.2010 16:26
Maci, držím palce, byla bys skutečně ta pravá pro takové místo. Je to výhra pro všechny, když je prodavačka člověkem na svém místě a není to jen podavačka vystaveného zboží,ale skutečná prodavačka, která umí poradit.
Zkus paní majitelce dát i odkaz na svůj internetový obchůdek, aby viděla co umíš umotat vlastnoručně. Jistě to ocení.

macina    01.12.2010 15:38
IVUŠKÁM vše nej,nej k svátku.Pohodičku a relax s klubíčkama... :p :p :p

Mila-koutnam    01.12.2010 15:26
jejda já dnes ani nehleděla do kalendáře, takže taky všem Ivuškám velká gratulace k svátku

rylisek    01.12.2010 15:23
Všem Ivám k svátku přeji hodně klubíček a rychlé ručky.

rylisek    01.12.2010 15:21
Maci držím palce i na nohou ,aby ti to vyšlo.Ty by jsi na to místo byla jako dělaná.Jazyk se doučíš a hlavně vyzvedni všechny svoje přednosti.Máš jich dost.Slibuj co můžeš.Nic pro tebe není překážka a hlavně nikdy neříkej co neumíš,ale že uděláš vše proto,aby ses ještě zdokonalila v tom, co už umíš.Chval se a chval se.Jsi opravdu dobrá,tak co.Přeji ti z celého srdce vítězství.

iva.tina    01.12.2010 14:30
Macinko,moc dobře vím,jak je ti.Poznala jsem to na vlastní kůži,když jsem vás prosila o podporu k té chemoterapii a všechno dobře dopadlo,tak tobě to určitě taky dobře dopadne.Držíííím moooooc palečky!!! ;) ;)

macina    01.12.2010 12:58
Holky já to nemůžu vydržet.Když teď pročítám vaši podporu a to,že mě "fandíte"normálně tady bulím jak malé děcko :cry ,ale jsou to slzičky štěstí a jsem celá štěstím bez sebe,že je někde někdo,kdo na mě myslí i když jste tak daleko a přece jen blízko... :) Holky DÍÍÍÍK! :) :)

iva.tina    01.12.2010 12:58
Ahooooooojky,jak ty mě,tak já tobě budu moc držet palečky,aby ti to vyšlo a byla jsi spokojená ;) ;) ;)

Mila-koutnam    01.12.2010 12:16
Holky taky zdravím po dlouhé době, Maci hrozně moc držím palečky, aby Ti to vyšlo, to by byl zase konečně jednou člověk na svém místě (když si představím prodavačky u nás v galanterkách, tak se divím, že se tam tak dlouho udržely, protože podle mě jsou to ženský, který k tomu nemají vůbec žádný vztah a žádat je o nějakou radu, je ztráta času), to u Tebe by byla radost takovéto zboží nakupovat, tak se pak ozvi jak to dopaldo.

evik.kudlackova    01.12.2010 11:26
Ahoj holky,všechny Vás moc zdravím a zároveň moc, moc chválím Vaše výrobky v galerce. Jste naprosto úžasné! Já jsem za celou dobu upletla jen ten svetřík, jinak jsem pořád v jednom kole. Samá práce a na pletení málo času. Za Vámi sem ale chodím, jen nestačím psát. Maci, klidně můžeš začít kurzy angličtiny při práci, už kvůli tomu krásnému místu! Já jezdím za dalším vzděláváním do Liberce a taky nejsem nejmladší :) Jestli to místo bude stát zato, jdi dotoho! Všem ostatním držím taky palečky, ať Vám vyjde všechno, co si přejete! Mějte se všichni krásně, doufám, že do vánoc ještě nějaký ten dáreček stihnu uplést :) :)

macina    01.12.2010 11:00
Ahojky všem,
Děvčata,tentokrát zas potřebuji vaši podporu já. :roll Víte,že jsem několikrát psala,že můj sen je mít svoji galanterku,ale bohužel u mě je to nereálné,ale dnes by mě měla volat paní ,která hledá prodavačku do galanterky.Včera mě psala email,abych ji poslala telefoní číslo.Má požadavek: švadlena,pletařka aby rozuměla jak látkám tak i klubíčkám a ostatnímu galanternímu zboží ,aby uměla zákaznicím poradit.Já švadlena jsem,vyučila jsem se v pletařském podniku ,tam jsem taky 15 let pracovala takže pleteninám trochu taky rozumím a s klubíčkama si poradím snad taky.Jen mě trochu zarazilo,že měla požadavek znalost anglického jazyka což by byl problém.Nevím proč to chce,ale snad to nebude tak podstatné.Jinak mám smůlu. :? Holky kdyby to vyšlo já bych byla tááák spokojená,mezi klubíčkama joj já bych se vyžívala.Moc,moc prosím držte mě palečky,třeba mě to konečně vyjde.Už bych opravdu práci potřebovala.Penízky chybí a bez nich jak jistě všichni víte je živibytí v dnešní hnusné době přímo utrpení.Myslete na mě,PROSÍÍÍÍM ... :) :roll :)
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
No Macinko, ... ty si človíček , kterej by se na to místečko hodil úplně nejlépe. Kdybys byla ze Znojma, tak bych Tě brala hned ;)
A s tou angličtinou kdyby to bylo opravdu důležité , tak můžeš paní majitelce navrhnout, že si uděláš nějaký malý kurz angličtiny ..
Mě se taky nabídla jedna paní , že by měla zájem o práci prodavačky, je v důchodu, tak to by zase vyhovovalo mě, protože bych ji mohla zaměstnat jen na výpomoc. Je velice milá a příjemná a tak jsem ji místo prodavačky na výpomoc přislíbila :)

iva.tina    29.11.2010 16:32
Ahooooooojky děvčátka,tak v Praze máme 15cm sněhu,pohled z okna nádhera.Jinak se cítím stále dobře,jsem moc ráda a tak mohu i trochu ručkovat.Moc Vám všem znova děkuji za podporu,je vidět,že zabrala :grin :grin

Markéta Robst.    28.11.2010 20:54
Holky , my jsme ted každý víkend na chalupě a ten internet se mi tam dost špatně chytá,..tak musím vždycky všechno skouknout až dojedeme ;)
Hanousku ...pozdě, ale přece - Všechno nej nej k narozeninkám !! ;) ;)

Dnes je prvni Advent a tak jsem hned po příjezdu z chalupy zapálila svíčku na věnci a začala jsem rozvěšovat po bytě dětem pro radost vánoční dekoraci.. v pokojíčku jim už opět visí velký patchworkový kalendář s Mikulášem (minulý rok jsem jej sem dávala na kukando ) v kuchyni na okně visí obrovská mikulášská bota :roll :roll a v obýváku na okně nám visí baculatej Mikulášek s mini brýlkami - to je můj oblíbenec - však mi ho Tom nechtěl ani dát , pořád ho nosil v náručí jak mimino :p
Katka hned po příjezdu utíkala na balkon kouknout jestli ji Ježišek konečně odnesl dopis s přáním jaké dárky by chtěla najít pod stromečkem .. však bylo na čase ..nějak na to ten Ježišek zapoměl a dopis tam ležel asi týden :grin :grin
Pomalu se nám ten shon začíná rozjíždět ..tak se všechny držte , ať to v pohodě zvládáme ;) :p :)

Ivuško, jsem ráda , že jsi v pohodě :)

iva.tina    28.11.2010 12:14
Ahoooooojky děvčátka,všem přeji moc krásnou první advetní neděličku a alespon chvilku odpočinek v ten převánoční čas u klubíčka a jehlic a nebo háčku.Už mě začly svrbět ruce,tak tak lehce jsem začla něco dělat,ale musím hodně odpočívat,hezkou advetní neděli přeji ;) :p :p :p

Hanousek    28.11.2010 10:02
Děvčata, ještě jednou všem moc děkuju za gratulace k narozeninám. Ivuš, taky ti držím palce, ať je to tak i nadále.

Alena32    27.11.2010 19:04
Ivuš, jsem ráda, že jsi relativně v pořádku a i nadále držím palce . Buď statečná.

rendýsek    27.11.2010 18:57
Haňulko já ještě jednou i tady přeji vše nej nej hlavně hodně zdravíčka a krásné narozeniny!!!
Ivuško jsem ráda , že jsi zase tady s námi odhodlaná bojovat!!!
Rylísku já jednohlasně hlasuji za límeček
;)


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009